Mis järgmiseks?!

27. Pärnu Juhtimiskonverents

Üritusest

27. Pärnu Juhtimiskonverents

2021. aastal tõusis pea kõik, mis tõusta sai. Tallinna börsist sai maailma enim kallinenud börs. Palgad kasvasid ja jätkavad kasvamist nagu 90ndatel. Kinnisvarahinnad ei kipu raugema. Pööraselt tõusid ka toorainete hinnad ja meeletult kallines energia. Inflatsiooni poolest oleme Euroopa kiireimate seas. Oleme tõusude tipus, aga tipus on õhk hõre. Kui õhk on hõre, uinutakse. Kõik halvad otsused on tehtud headel aegadel. Inimolemuse, edu ja ebaõnnestumise kohta paljastab palju Hemingway romaani “Ja Päike tõuseb” tegelane, kes ütles, et läks pankrotti “järk-järgult, siis äkki”. Milliseid plaane peavad eri valdkondade säravaimad juhid ja kuidas eristavad nad eufooriat pikaaegsetest trendidest? COVID-19 raputustest väljuvad võitjana vaid need organisatsioonid, kus eri valdkondade juhid kõlavad kokku kui sümfooniaorkester. Tänavu tutvustavad oma võidustsenaariume säravad juhid erinevatest valdkondadest, kes keskenduvad sellele, kuidas laineharjal sõites järgmist suurt trendi mitte maha magada.

TEEMADEKS

Konverentsil räägime lähemalt

PROGRAMM

tegevuskava terveks päevaks

09:00 - 09:50 Pärnu Kontserdimaja

Tere Tulemast!

Sind ootavad hommikukohv ja kolleegid üle Eesti. Avatud on Sinu jaoks valitud toetajate esitluspinnad.

09:50 - 10:00 Pärnu Kontserdimaja

Avasõnad

Miks me siin oleme ja mis kasu on Pärnu Juhtimiskonverentsist?

Meelis Mandel Meelis Mandel
10:00 - 10:30 Pärnu Kontserdimaja

I SESSIOON

Millele juhina koroonakriisis ja sellest väljudes keskenduda ning mida võtta kaasa järgmisteks kriisideks?

Kai Realo Kai Realo
10:30 - 11:00 Pärnu Kontserdimaja

Esineja kinnitamisel

11:00 - 11:30 Pärnu Kontserdimaja

Esineja kinnitamisel

11:30 - 12:00 Pärnu Kontserdimaja

Juhtimise juures on usk, et kõik on võimalik, ülitähtis

Kuidas tuleb Päästeamet toime päästjate palgasurvega ning milline on Päästeameti värbamisstrateegia? Kuidas hoitakse Päästeameti inimeste motivatsiooni, vaimset tervist ja mida tehakse vältimaks teenistujate läbipõlemist? Kuidas kõige selle taustal panna kogu organisatsioon ühe kõige tähtsama eesmärgi nimel ühiselt tegutsema? Kuidas panna kollektiiv uskuma organisatsiooni visiooni, missiooni ja tähtsaimasse eesmärki vaatamata palgasurvele? Kuno leiab, et juhtide arengusse ja kompetentside tõstmisesse tuleb iga päev investeerida.

Kuno Tammearu Kuno Tammearu
12:00 - 13:00 Pärnu Kontserdimaja

Lõuna

Aeg muljetamiseks ja networkimiseks. Avatud on Sinu jaoks valitud toetajate esitluspinnad.

13:00 - 13:45 Pärnu Kontserdimaja

Vestlusring

Kaiga vestlevad kaks säravat esinejat, kelle avalikustame peagi!

Kai Realo Kai Realo
13:45 - 14:15 Pärnu Kontserdimaja

Kuidas muuta turundus kulureast tulureaks?

Kuidas muutis COVID-19 turundusstrateegiaid? Eriolukorra ajal muutusid paljud kliendid üleöö kohaliku eelistajateks, igaüks tellib asju internetist. Mis on Kaubamaja turundusmeeskonnal praegu kõige tähtsam asi laual – mida ükski teine turundustiim samuti ei tohi maha magada? Kuidas muuta turundus kulureast tulureaks? Kuidas digiinvesteeringud rahaks pöörata? Kuidas muutusid tarbija soovid eriolukorra ajal ja millised neist jäävad püsima? Kuidas muutustes näha uusi võimalusi ja mitte vaid kohaneda, vaid võtta suunanäitaja positsioon?

Enel Kolk Enel Kolk
14:15 - 14:45 Pärnu Kontserdimaja

Kuidas keset kriisi teha digipööret?

Mari-Liis Rüütsalu Mari-Liis Rüütsalu
14:45 - 15:15 Pärnu Kontserdimaja

Kuidas järjekordset ideed või plaani mitte korstnasse kirjutada?

Juhtidena oleme enamik kogenud olukordi, kus nii mõnigi särtsakatest ja paljulubavatest ideedest mandub ära. On see uue ärisuuna käivitamine, mis ühel õhtul mõttena pähe kärgatas ja kus numbrid tundusid head; on see kvaliteedi parandamine või kliendi rahulolu tõstmine, et konkurentidest eristuda ja turuosa haarata; või hoopis kuskilt raamatust või konverentsilt saadud äge mõte, kus nägid suurt potentsiaali kuidas see oma organisatsioonis kasutusele võtta. Hea küsimus, mille üle mõelda, et sellistest puhkudest õppida: kuidas Sa saavutasid selle, mida Sa saavutama ei läinud? Kuidas Sa saavutasid selle, et Su lennukas idee ei tõusnudki lendu; eesmärk ei jõudnud tulemuseni? Enamasti jõuad võrdlemisi kiiresti tüüpvastusteni: “Igapäevamured ja kriitilised asjad tulid peale ja ühel hetkel oligi meelest läinud.” Või, et: “Tutvustasin plaani meeskonnale, andsin korraldused kätte ja ühel hetkel avastasin, et nad kas ei tule üldse kaasa või teevad seda vastumeelselt, tuues lauale ridamisi põhjuseid, miks seda ei saa teha.” Tulemuste saavutamise ja muutuste juhtimise paarisrakend on hästi läbimõeldud plaan KOOS võimega seda täide viia. Ettekandes vaatame lähemalt, kuidas muuta oma senist harjumust ning käitumismustrit uute plaanide elluviimisel ja meeskonna kaasamisel. Et vähem ideid maanduks sahtlisse teiste toredate, unustusse vajunud plaanide sekka ja organisatsiooni saaks järjepidevalt edasi viia ka keerulistel aegadel.

Silver Rooger Silver Rooger
15:15 - 16:00 Pärnu Kontserdimaja

Virgutuspaus

Sirutame jalgu!

16:00 - 16:30 Pärnu Kontserdimaja

Kui nutta või naerda, siis ikka naerda. Ka keset pandeemiat

Haide ja Toomas, kes on rohkem tuntud nimede Piip ja Tuut all, korraldasid eriolukorra tõttu uksed sulgenud teatris töö peaaegu, et üleöö ringi ja käivitasid tasulise telekanali Piip ja Tuut TV. Kuidas kiirreageerida kui laetud püss ja hoida käivet ka siis, kui see ei saa enam sisuliselt võimalik olla? Toomase ja Haide loost saame teada.

Haide Männamäe, Toomas Tross Haide Männamäe, Toomas Tross
16:30 - 17:00 Pärnu Kontserdimaja

Elu pärast raha

Mida raha sinu jaoks tähendab? Tõenäoliselt teenid sa üle Eesti keskmise palga. Millisel hetkel on raha piisavalt? Ja mis siis edasi saab? Aasta investor 2021, Nais investorite klubi eestvedaja ja asutaja Kristi aitab meil koos mõelda mida teha, kui on küll.

Kristi Saare Kristi Saare
18:00 - 21:00 Pärnu Kontserdimaja

Reket kätte!

Tenniseturniir. Rohkem infot peatselt.

18:00 - 23:00 Pärnu Kontserdimaja

Õhtusöök

Buffet õhtusöögi, õhtuse bändi ja toimumiskoha osas on info peagi avalik!

09:30 - 11:00 Pärnu Kontserdimaja

Hommikukohv

10:00 - 22:30 Pärnu Kontserdimaja

Töötaja on juhtimisteenuse klient. Kui head teenust pakud sina?

Tööealise elanikkonna kahanemine ning absoluutne tööjõupuudus on muutunud valusaks teemaks kõigi valdkondade juhtide jaoks. Ka väga enusiastlikult otsides pole võimalik leida tulevikuprognoose, mis ennustaks tööjõupakkumise murele leevendust. Ainult keerulisemaks läheb. Kuidas kahaneval turul oma organisatsiooni inimvara väärtust hoida ja kasvatada? Kui suur osa juhi ajast ning tähelepanust on vaja tulevikus suunata juhtimisteenuse kvaliteedi ning töötajakogemuse parandamisele? Kuidas tulla toime oma seniste juhtimispõhimõtete ja -harjumuste muutmisega? Ja kõige selle kõrval ise inimesena terveks jääda ning oma isikliku eluga toime tulla.

Estel Pukk Estel Pukk
10:30 - 11:00 Pärnu Kontserdimaja

Piirideta talendid

Oma tööle ja tegemistele sügavama mõtte otsimine ja sellega koos ka küsimused juhtimise ja eesmärgi kohta äris võivad olla tänapäeva kapitalismi kõige pakilisem probleem. Kas nüüd on lõpuks reaalsuseks saanud seni vaid loosungina lehvitatud mõte, et kõige tähtsam on inimene? Kuidas hoida koroonakriisis tekkinud panust ja pühendumust? Mis on kavalad, ent pikaajalised ja tõhusad märksõnad talendipõuaga ja palgaralliga toimetulemiseks? Pandeemia on näidanud, et töötajad ja juhid on tegelikult valmis muutuma üleöö. Kas see on kinnitus, et nüüd on Eesti ettevõtete kord tuua tööjõudu välismaalt ja luua töökohti välismaal? Millised on Eesti väljavaated järgmiseks 15-20 aastaks? Karoli täitis 2021. aasta suvel oma kauaaegse unistuse ja esines kuulsal TED laval. Vaata tema esinemist siit

Karoli Hindriks Karoli Hindriks
11:00 - 11:30 Pärnu Kontserdimaja

Juhid õppimist, juhid tarka meeskonda

Tarkuse mõõdupuuks on kohanemisvõime. Muutlike ja ebakindlate oludega edukaks kohanemiseks tuleb pidevalt õppida. Tehnoloogia on e-õppe näol avamas täiesti uut peatükki töötajatele õppimisvõimaluste pakkumises. E-õpet võib kasutada lihtsalt moe pärast. Hästi juhituna võimaldab e-õppimine aga hoida meeskonna huvi ja motivatsiooni, olla võimas värbamisargument, lisada tarkust ja seeläbi kohanemisvõimet organisatsioonile ning olla samal ajal kuluefektiivne ja skaleeritav. Kuidas e-õppest täna kasu saada? Kuidas juhtida oma meeskonda tulemuslikult õppima? Kuhu (e-)õppimine valdkonnana arenemas on?

Margo Loor Margo Loor
11:30 - 12:30 Pärnu Kontserdimaja

Lõuna

Aeg muljetamiseks ja networkimiseks. Avatud on Sinu jaoks valitud toetajate esitluspinnad.

12:30 - 13:00 Pärnu Kontserdimaja

Juhib või ei juhi?

Ka füüsikas räägitakse juhtidest. Aga lisaks sellele ka mittejuhtidest ehk isolaatoritest. Ja ülijuhtidest. Lõpuks ka kõrgtemperatuursetest ülijuhtidest, milliste toimimisest enam keegi päris lõpuni aru ei saa, aga mille abil saab luua rakendusi, mis muidu kuidagi võimalikud ei oleks. Ei ole päris võimatu, et siit leiab ka analoogiaid teistesse eluvaldkondadesse. Tasub vähemasti otsida.

Kaido Reivelt Kaido Reivelt
13:00 - 14:15 Pärnu Kontserdimaja

Palju õnne, Eesti parim juht 2022!

Tänavused finalistid selguvad 2022. kevadel. Tiitli laureaat kuulutatakse välja siinsamas laval. Eesti parim juht 2021 laureaat, Coop Panga juht Margus Rink ja Äripäeva raadiosaate "Juhi jutud" saatejuht Rivo Sarapik vestlevad tänavuste nominentidega.

Rivo Sarapik Rivo Sarapik
Margus Rink Margus Rink
14:15 - 15:00 Pärnu Kontserdimaja

Virgutuspaus

Sirutame jalgu, hingame värsket õhku ja lepime viimase pausi ajal heade juhtidega järgmisi kohtumisi kokku!

15:00 - 15:30 Pärnu Kontserdimaja

Mis on inimene?

Kas eksisteerib normaalne inimene? Kui eksisteerib, siis kes ta kasvatanud on - lapsevanem, telefon, ühiskond, ise? Kuidas olla ise inimene, kelle soovitusi, käske ja keelde keegi üleüldse kuulata tahaks?

Merilin Mandel Merilin Mandel
15:30 - 16:00 Pärnu Kontserdimaja

Minu lugu. Rahu säilitamise suur kunst

Kui Googlesse sisestada nimi "Irja Lutsar", annab Google 166 000 tulemust. 166 000 ajalukku jäävat hetke, kust tänaseks Eesti kõige kuulsama teadlase nimi läbi käib. Koroonakriisi tõttu teab iga Eesti inimene, kes on Irja Lutsar. See tähendab, et igal Eesti inimesel on ka Irja Lutsarist oma arvamus. Kuidas jääda oma põhitöö kõrvalt tippjuhina lakkamatu emotsionaalsete väljaütlemiste ja tähelepanu all terveks ja rahulikuks? Aasta meditsiinimõjutaja, aasta kodanik ja aasta pressisõber, viroloog Irja Lutsar räägib oma loo.

Irja Lutsar Irja Lutsar
16:00 - 16:05 Pärnu Kontserdimaja

Head koduteed!

Kai Realo Kai Realo

REGISTREERUMINE

Sooduspilet liikmetele - 25€

Kõikidele liikmetele on täispilet soodushinnaga. Registreeru juba täna!

Sooduspilet liikmetele - 25€

Kõikidele liikmetele on täispilet soodushinnaga. Registreeru juba täna!

ÜRITUST TOETAVAD

Korraldaja jätab endale õiguse teha ajakavas muudatusi.
Osaleja infokirja saadame registreerimisel antud e-posti aadressil nädal enne konverentsi.
Küsimuste korral võtke palun ühendust projektijuhiga e-posti aadressil: [email protected] või telefonil 53405426.

Osaluspakett sisaldab:
* 2-päevast saalipiletit
* konverentsivihikut ja ligipääsu konverentsi veebikeskkonda
* slaidide ja salvestuste järelvaatamist 30 päeva jooksul pärast konverentsi
* toitlustust mõlemal konverentsipäeval
* õhtusööki 1.konverentsipäva õhtul

Veebipilet sisaldab:
* 2-päevast ligipääsu konverentsi otseülekandele
* konverentsivihiku faili ja ligipääsu konverentsi veebikeskkonda
* slaidide ja salvestuste järelvaatamist 30 päeva jooksul pärast konverentsi
NB! Konverentsi vaatamise õigus on personaalne ning seda ei ole lubatud jagada teistega.

Saaliosaluse muutmine veebiosaluseks:
Kui Sul ajaliselt ei sobi siiski kohale tulla ja soovid kuulata ettekandeid veebiülekande vahendusel, anna palun sellest teada, et saakisme Sulle saata veebiplatvormi lingi.

Tiimiga osalemine:
Kui oled suurema meeskonnaga tulemas, siis kirjuta programmijuhile, kelle kontaktid leiad registreerimise juurest.

Majutus:
Konverentsi majutuspartner on Estonia Resort Hotel. Majutust saab koos osaluspaketiga broneerida kuni tube jätkub. Majutuse tühistamiseks palume teavitada projektijuhti e-posti teel vähemalt 5 tööpäeva enne konverentsi. Kui teavitate tühistamisest hiljem või unustate seda teha, ei ole majutust võimalik tühistada.

Tühistamine:
Arve tähtajaks tasumata jätmine ei tühista automaatselt osalemist. Kui Sa ei saa mingil põhjusel osaleda, palume mitteosalemisest kirjalikult teada anda projektijuhile või e-posti aadressil [email protected] või telefonil 667 0099 vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist. Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.
Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi kuulub tasumisele 50% arvest.
Kui teatad mitteosalemisest hiljem või unustad teatada, osalustasu ei tagastata ja tasumisele kuulub 100% arvest.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

Reklaam:
Kui soovite tutvustada oma ettevõtet konverentsil, siis võtke ühendust [email protected] või 667 0105.ustest.

  •  2-päevast ligipääsu konverentsi otseülekandele
  • konverentsivihiku faili ja ligipääsu konverentsi veebikeskkonda
  • slaidide ja salvestuste järelvaatamist 30 päeva jooksul pärast konverentsi

NB! Konverentsi vaatamise õigus on personaalne ning seda ei ole lubatud jagada teistega.

Arve tähtajaks tasumata jätmine ei tühista automaatselt osalemist. Kui Sa ei saa mingil põhjusel osaleda, palume mitteosalemisest kirjalikult teada anda projektijuhile või e-posti aadressil [email protected] või telefonil 667 0099 vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist. Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.
Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi kuulub tasumisele 50% arvest.
Kui teatad mitteosalemisest hiljem või unustad teatada, osalustasu ei tagastata ja tasumisele kuulub 100% arvest.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

1. Osalema pääsevad
– inimesed, kes on viimase 12 kuu jooksul läbinud COVID-19 vastu vaktsineerimise kuuri ja kel on viimasest süstist olenevalt tootjast möödas 7-15 päeva, et oleks saavutatud maksimaalne kaitse;
– inimesed, kes on viimase aasta jooksul COVID-19 haiguse läbi põdenud ja saanud hiljem ühe doosi vaktsiini;
– inimesed, kes on COVID-19 haiguse läbi põdenud pärast esimese vaktsiinidoosi saamist;
– inimesed, kes on COVID-19 haiguse läbi põdenud ja terveks tunnistatud mitte rohkem, kui kuus kuud tagasi, ja pole veel saanud üht vaktsiinidoosi.

Kuidas saada COVID tõend/pass?
– Immuniseerimist või läbipõdemist tõendava COVID tõendi saab luua Eesti patsiendiportaalis digilugu.ee
– Üks mugavamatest moodustest on COVID tõendi ekraanipilt sisse skännida covidpass.eu kaudu ja salvestada see otse mobiiltelefonis Walletisse.

2. Üritusel osalemise tingimused
– Osalemiseks on vajalik Covid-19 tõendi olemasolu.
– Tõendit ja isikusamasust kontrollitakse enne üritusele sisenemist.
– Covid 19 tõend on digilugu.ee kodulehel saadaval vaktsineerimiskuuri läbinud või COVID-19 haiguse läbi põdenud inimestel.
– Covid-19 tõend on kas digitaalsel kujul või väljatrükina paberil.
– Enne ürituse algust peavad kõik haiguse läbi põdenud või vaktsineeritud inimesed esitama korraldajale vastava tõendi.
– Kui osaleja oma nakkusohutust ei tõenda, siis ei saa ta üritusel või tegevuses osaleda.

– Üritusel maski kandmine kohustuslik.

E-post: [email protected] 

Klienditugi: 667 0099 (8.15 – 17.00)

Reg. kood: 10145981

KMKR: EE100069349