Logo_terviseraamatu-01-03

Mõista, hooli, muuda.

Liitu tervise raamatuklubiga ja kanna enda eest hoolt!

Tahad ju olla terve, edukas ja õnnelik? Tervise raamatuklubi valikus on teaduspõhised raamatud psühholoogiast ning füüsilisest ja vaimsest tervisest – kõigest, mida tuleks teada ja teha enda või lähedaste heaolu edendamiseks. Olgu su eesmärk paremini mõista iseennast ja teisi, teha positiivseid muudatusi oma elus või ennetada terviseprobleeme, annavad meie terviseraamatud selleks innustust, teadmisi ja praktilisi meetodeid. Siit saad oskused, kuidas vähendada riskitegureid, tunda varakult ära haiguste sümptomid ning teha teadlikud otsused oma tervise edendamiseks. Klubiliikmena on sulle kõik raamatud püsivalt 10% soodsama hinnaga! Kuu raamat -20%.

Tervise raamatuklubi

Liitu tervise raamatuklubiga ja loe end terveks! Vaata terviseraamatuid >>

Tervise raamatuklubist

  • Klubiliikmetele on kuu raamat 20% soodsam ning kõik teised terviseraamatud alati -10%.
  • Aastas ilmub tervise raamatuklubis 11 hoolikalt valitud, teaduspõhist ja usaldusväärset raamatut tervise teemadel. Neid raamatuid on soovitanud Eesti arstid, psühholoogid ja eksperdid.
  • Klubiga liitumine ei kohusta sind raamatuid ostma. Sa kuulud meie meili listi ning saad huvitavat infot selle kohta, kuidas teha oma elus positiivseid muudatusi ja kanda enda eest hoolt! 
  • Saad osa mängulistest tervisetestidest. Peatselt loosimine välja ka raamatuid tervise raamatuklubi liikmetele.
  • Raamatutest leiad ladusalt loetavad soovitused ja meetodid oma tervise edendamiseks ning töö- või eraelu paremaks korraldamiseks.
  • Kohtume ekspertidega ja arutleme raamatutes käsitletud teemadel, mida saad järele kuulata taskuhäälingusaadetes.

Tähelepanu! Lugemine on suurepärane meetod leevendada stressi ning püsida enesearengu teel!

UUS! Maikuu raamat "Lapsevanema teejuht kodurahuni"

Ülereageerimisest vabaks

Autor: Laura Linn Knight

On tõenäoline, et olete lapse käitumise tõttu läinud endast välja ja reageerinud mõtlematult. Oleme ju kõik – eriti pärast 2020. aastat – puutunud kokku statistikaga kogu maailma lap­sevanemate stressi, ärevuse ja reaktiivse käitumise kohta. Vanemad tunnevad, et nad on liialt ametis koduse elu ja tööelu ühitamisega ning et nende käed jäävad liiga lühikeseks.

Ükskõik kus te oma lapsevanemateekonnal ka ei ole, alati on olemas võimalus teha asju paremini, luua kontakt ja leida kaoses rahu. Selle asemel et korrata samu mustreid ja tunda, et kõik kasvab üle pea, või kogeda ebakindlust edasise tegut­semise suhtes, on käes hetk anda endale luba lasta lahti süütundest ja häbist, mida tekitab mõte, et olete „halb“ lapse­vanem või et teil on „halb“ laps. Te kumbki ei ole halb, puu­dulik ega vale. Laste kasvatamine on raske ja me kõik vajame häid, praktilisi ja tõhusaid töövahendeid, mis aitavad meil sellel teekonnal navigeerida.

Lapsevanemate nõustaja Laura Linn Knight annab raamatus kätte tööriistad nii teile kui teie lastele, et saaksite koos sammhaaval rahulikumat kodukeskkonda kujundada ja kõrvaldada raskused, millega lapsed ja nende vanemad sageli silmitsi seisavad: kuulamisoskus, rutiinid, enesekontroll, võimuvõitlus, ekraaniaeg, enesehool jne.

Vaata näidislehekülgi peatükist “Kelle käes on võim?” >>

Aripaev_raamatud_logo2-05

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?