Vali sobiv pakkumine ja telli juhiabi teabevara


Igakuine makse

44,50 €


6 kuud –20%

262,4 €


12 kuud –15%

398,65 €

Juhiabi teabevara digitellimuse pakett sisaldab

Kogu juhiabi tööks vajalik info ühes kohas: kasulikud juhised ja õpetused, kogemuslood, veebiseminarid, audiod, dokumendipõhjad, artiklid jpm.

 

Juhiabi teabevara annab lahendused igapäevases bürootöös kerkivatele küsimustele. Sinu käsutuses on info hea keelekasutuse, töökeskkonna korralduse ning personalitöö ja raamatupidamise kohta. Oma teadmisi ja kogemusi jagavad juhiabi valdkonna parimad asjatundjad. Leiad ka palju vajalikke praktilisi näidiseid ja dokumendivorme, mida saad salvestada, kohandada ja kohe kasutada.

Loe põhjalikku, koos näidetega infot alates teabehalduse korraldamisest kuni personalitöö ja raamatupidamiseni välja

 

Teabevara sisaldab üle 1000 lehekülje materjali kõigest, mida läheb vaja juhiabi töös. Kogu põhjalik materjal on pidevalt üle vaadatud ja uuendatud, et tagada Sulle alati ajakohane info ja kindlustunne oma eriala parimatelt ekspertidelt. Lisaks palju praktilisi juhendeid ja elulisi näiteid- Igal kuul lisandub uusi peatükke, videoid või audioid ja kasulikke artikleid.

Vaata ja loe kogu teabevara sisukorda SIIT ja viimaseid uuendusi SIIT.

Küsi nõu valdkonna ekspertidelt  

 

Teabevara nõuandekeskuses on Sul võimalus tellimusperioodi jooksul piiramatult ekspertidelt nõu küsida kaheksal teemal. Saad lugeda teiste esitatud küsimusi ja vastuseid ning kasutada kiiret otsingut. Kõik enda esitatud küsimused leiad oma töölaualt

  • Lepinguõigus
  • Ehitus
  • Riigihange
  • Transport ja logistika
  • Tööõigus
  • Raamatupidamine
  • Maksud
  • Äriõigus

Dokumendipõhjad – lae alla ja kasuta kohe

 

Lisade alt leiad juristide koostatud ja pidevalt uuendatud dokumendipõhjad – allalaetavad ühe klikiga. Hetkel leiad teabevarast üle 50 dokumendipõhja nii eesti kui ka inglise keeles. Ka Sinul on tellijana võimalus soovi avaldada, milliseid dokumendipõhjasid Sa vajad.

Hoia ennast kursis kõikide seadusemuudatustega, lugedes õigusuudiseid

 

Kajastame mitu korda kuus olulisi seadusemuudatusi ja asjatundjate kommentaare. Õigusuudised valmivad koostöös advokaadibürooga TARK.  

Vaata järgi konverentside ettekandeid ja veebiseminare

 

Videopeatükis on järelvaadatavad ettekanded suurtelt konverentsidelt ja seminaridelt. Näiteks veebiseminar „Kuidas korraldada soodsalt töölähetusi“ ja Kuidas käituda ja tegutseda, kui külla tuleb riik ning palju muud. Igal kuul lisandub vähemalt üks audio või video. Kõik videod jäävad üles seni, kuni info on kehtiv, ehk saad vaadata just endale sobival ajal ja kohas.

Hoia ennast erialase infoga kursis, kuulates podcaste

 

Teabevara audiote hulgas on hetkel üle 50 raadiosaate, mille seast saad valida just endale huvipakkuvad. Kaks korda kuus on Äripäeva raadio eetris „Teabevara tund“, mida on võimalik kõigil tellijatel järgi kuulata.

Loe viimaseid uuendusi uudiskirjast

 

Kaks korda kuus saadame tellijatele uudiskirja viimaste uuenduste ja loetumate peatükkidega. Saad teada, millised teemad on hetkel olulised teiste Sinu valdkonna spetsialistide jaoks. Uudiskirjas on ka võimalus kirjutada oma soovidest ja ettepanekutest otse toimetajale.

  •  

Kiire ja mugav otsingumootor

 

Märksõnaotsinguga leiad sadade lehekülgede hulgast kiirelt ja lihtsalt just selle, mida hetkel vajad. Saad vastused tööalastele küsimustele ajast ja kohast sõltumata, sest teabevara on mugav kasutada nii arvutis, mobiilis kui ka tahvelarvutis. Teabevara on täielikult reklaamivaba töövahend, et saaksid leida vastused oma küsimustele kiirelt ja segamata. 

Huvitavad numbrid teabevara kohta

0 +

teabevara.ee tellijat

0 +

lehekülge igas teabevaras

0 +

dokumendipõhja teabevarades kokku

0 +

videot teabevarades kokku

Soovid rohkem digikontosid? 

Jäta siia oma telefoninumber või e-posti aadress ja võtame Sinuga ühendust.

Küsimuste korral võta ühendust

E-post: [email protected] 

Klienditugi: 667 0099 (8.15–17.00)

Rg-kood: 10145981

KMKR: EE100069349

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?