Telli Imeline Teadus

Paber- ja digitellimus

Püsimaksega

10,95 €

+ kingituseks kaasaskantav kõlar (väärtusega 53 €)

Püsimaksega tellimus on tähtajatu, ilma siduva perioodita. Tellimust saad katkestada kuni 15 kalendripäeva enne järgmist maksetähtaega.

*Ajakiri ilmub vastavalt ilmumisgraafikule. Vormistades tellimuse 14 kalendripäeva enne kuu lõppu, saad esimese ajakirja järgmisel kuul; hiljem tellides ülejärgmisel. Veebile saad ligipääsu kohe peale tellimuse vormistamist. 

Paber- ja digitellimus aastaks

109 €

+ kingituseks kaasaskantav kõlar (väärtusega 53 €)

Digitellimus

Püsimaksega 2 esimest kuud kokku

4,95 €

Edasi jätkub tellimus tavahinnaga 9,95 €/kuus

Püsimaksega tellimus on tähtajatu, ilma siduva perioodita. Tellimust saad katkestada kuni 2 tööpäeva enne järgmist maksetähtaega.

Digitellimus aastaks

89 €

Võit tavahinnast -25% (tavahind 119,4 €)

Sonitum BT kaasaskantav kõlar

Sonitum’i stiilpuhas BT kõlar pakub suurepärast kuulamiselamust. Selle läbimõeldud disain ja kvaliteetne heli teeb sellest sobiliku kaaslase igapäevaseks kasutamiseks. 

Sonitum BT kõlariga saate nautida oma lemmikmuusikat. Kõlar ühendub hõlpsalt sinu seadmetega Bluetoothi kaudu, tagades sellega sujuva kuulamiskogemuse ilma tarbetute juhtmeteta.
Rohkem infot : Juhtmevaba kõlar X28

Mis Sind Imelise Teaduse tellijana ootab?

Stephen Hawking

Põnevad teadusavastused kogu maailmast

Toome Sinuni ülipõnevad ja värsked teadusuuringud ja -avastused erinevatest valdkondadest ning selgitame kõike lihtsas ja arusaadavas keeles. 

kosmos

Imelised illustratsoonid ja fotod 

Viime Su illustratsioonide ja fotode abil unustamatule rännakule, nii saab teadusest põnev ja kogu perele lihtsasti mõistetav lugemisvara. Vaata hämmastavaid teadusfotosid >

DNA

Inimeseks olemise pöörane maailm

Kas me suudame mõtteid lugeda? Miks ja kuidas tunneme maitseid? Kas tõesti aitab ehmatamine luksumise vastu? Kuidas mõjutab sotsiaalmeedia meie aju arengut? Uurime inimeste käitumist, emotsioone, mõtlemist, keha ja kultuurilisi erisusi. Tutvu inimeseks olemise eripäradega siin >

tehisintellekt 2 1200

Tehnoloogia areng

Kuidas uued tehnoloogiad toimivad, milline on nende mõju inimeste elule ja ühiskonnale ning milliseid muutusi need võivad kaasa tuua? Uurime põhjalikult erinevaid tehnoloogiavaldkondi ja meid enim mõjutavaid arenguid. Loe tehnoloogia kohta lähemalt siit >

tulnukas

Universumi avastused

Kuidas universum tekkis ja kuidas see üldse toimib? Uurime Imelises Teaduses universumi paisumist, kosmilist kiirgust, galaktikaid, musti auke ja palju muud olulist, mis aitab kosmost ja selle uurimise tähtsust mõista. Vaata universumi kohta rohkem siit >

Vajad abi? Kirjuta aadressil [email protected] või helista 667 0099. Lepingutingimustega saad tutvuda siin.

Põhjamaade menukaim populaarteaduslik ajakiri

Täispikkuses lood paberil, arvutis, tahvlis või telefonis

Põnevad teadusavastused kogu maailmast

Üle 1000+ loo digiversioonis

E-post: [email protected]

Klienditugi: 667 0099 (9-17)

Reg. kood: 10145981

KMKR: EE100069349

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?