Dokumendi_teabevara_1080x1080-01

1 kuu proovitellimus -50%

1 kuu proovitellimus hinnaga vaid 24,75 € (tavahind 49,50). Tellimus on ühekordse maksega ning kestab 1 kuu. Tellimus ei pikene automaatselt. Hinnale lisandub käibemaks 22%.

Mida sisaldab dokumendinäidiste teabevara digitellimus?

Mis on dokumendinäidiste teabevara?

 
Dokumendinäidiste teabevara hõlmab üle 350 dokumendinäidise 11 valdkonnas: müük, kinnisvara, töövõtt, kasutusse andmine, võlgade sissenõudmine, logistika ja eksport, intellektuaalne omand, kohtudokumendid, asjaajamine, arhiivindus ning personalitöö. Saad salvestada, muuta ja kohe kasutada. 

Süsteemsed teemade kaupa jaotatud peatükid 

Kogu põhjalik materjal on pidevalt üle vaadatud ja uuendatud, et tagada Sulle alati ajakohane info ja kindlustunne oma eriala parimatelt ekspertidelt. Igal kuul lisandub uusi dokumendinäidiseid või audioid ja kasulikke uudiseid. Ka Sinul on tellijana võimalus soovi avaldada, milliseid dokumendinäidiseid sa vajad.

Vaata ja loe kogu teabevara sisukorda SIIT ja viimaseid uuendusi SIIT.

Küsi nõu valdkonna ekspertidelt  

 

Teabevara nõuandekeskuses on Sul võimalus tellimusperioodi jooksul piiramatult ekspertidelt nõu küsida kaheksal teemal. Saad lugeda teiste esitatud küsimusi ja vastuseid ning kasutada kiiret otsingut. Kõik enda esitatud küsimused leiad oma töölaualt

  • Tööleping
  • Töötasu
  • Töö- ja puhkeaeg
  • Tööõigus
  • Maksud
  • Raamatupidamine
  • Lepinguõigus
  • Äriõigus

Küsi nõu ja loe vastuseid.

Hoia ennast kursis kõikide seadusemuudatustega, lugedes õigusuudiseid

 

Kajastame mitu korda kuus olulisi seadusemuudatusi ja asjatundjate kommentaare. Õigusuudised valmivad koostöös advokaadibürooga TARK.  

Hoia ennast erialase infoga kursis, kuulates podcaste

 

Teabevara audiote hulgas on hetkel üle 60 raadiosaate, mille seast saad valida just endale huvipakkuvad. Kaks korda kuus on Äripäeva raadio eetris „Teabevara tund“, mida on võimalik kõigil tellijatel järgi kuulata.

Loe viimaseid uuendusi uudiskirjast

 

Kaks korda kuus saadame tellijatele uudiskirja viimaste uuenduste ja loetumate peatükkidega. Saad teada, millised teemad on hetkel olulised teiste Sinu valdkonna spetsialistide jaoks. Uudiskirjas on ka võimalus kirjutada oma soovidest ja ettepanekutest otse toimetajale.

  •  

Kiire ja mugav otsingumootor

 

Märksõnaotsinguga leiad sadade lehekülgede hulgast kiirelt ja lihtsalt just selle, mida hetkel vajad. Saad vastused tööalastele küsimustele ajast ja kohast sõltumata, sest teabevara on mugav kasutada nii arvutis, mobiilis kui ka tahvelarvutis. Teabevara on täielikult reklaamivaba töövahend, et saaksid leida vastused oma küsimustele kiirelt ja segamata. 

Huvitavad numbrid teabevara kohta

0 +

teabevara.ee tellijat

0 +

lehekülge igas teabevaras

0 +

dokumendipõhja teabevarades kokku

0 +

videot teabevarades kokku

Soovid rohkem digikontosid? 

Jäta siia oma telefoninumber või e-posti aadress ja võtame Sinuga ühendust.

Küsimuste korral võta ühendust

E-post: [email protected] 

Klienditugi: 667 0099 (8.15–17.00)

Rg-kood: 10145981

KMKR: EE100069349

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?