Tutvu Äripäeva tellimustega

Esimene kuu

4.90 €

32 €

Järgmised 4 kuud jätkuvad hinnaga 16€/kuu, kuuendast kuust 32€/kuu. *

Aastatellimus

268.8 €

384 €

Mugav ühekordne tasumine.
Arvestuslik kuuhind 22.4€

Hinnale lisandub käibemaks 5%
Tellimus saadaval vaid eraisikutele.

Esimene kuu

32 €

49 €

Järgmisest kuust jätkub tellimus tavahinnaga 49€/kuus.

Aastatellimus

529.2 €

588 €

Mugav ühekordne tasumine.
Arvestuslik kuuhind 44.1€

Hinnale lisandub käibemaks 5%

Äripäev PRO paketti kuulub

Financial Times

Eksklusiivne uudiskiri

Soodustused Äripäeva suurüritustele

Tipptegijate tarkused videovahendusel

Juhtimistarkused kõige parematelt

Ettevõtete ja äriisikute andmed

Kiired ja täpsed majandusgraafikud

Tööriist tuleviku vaatamiseks

Kiired ja täpsed majandusgraafikud

Veebi avalehel kuvatakse kahte infograafikute kogumit “Eesti majanduse tervis” ja “Eesti ettevõtete tervis”, mis lasevad ettevõtjatel müravabalt hinnata nii üldist majanduskeskkonda kui ettevõtete käekäiku enda või kliendi sektoris.

Ettevõtete ja äriisikute andmed

 

Kasutajad näevad veebis kõikide Eesti ettevõtjate äriseoseid ning ettevõtete majandusteavet, mille põhjal saab analüüsida ka oma kliente ja partnereid ning hinnata konkurentsiolukorda.

Financial Timesi parimad artiklid

 

Igal nädalal saadaval eesti keeles lugemiseks maailma ühe juhtiva majandusportaali kõige kaalukamad artiklid ja päevakajalised analüüsid meie ümber toimuvate protsesside mõistmiseks.

Tööriist tulevikku vaatamiseks

 

Unikaalsed tööriistad turutrendide prognoosimiseks. Küsitleme iga kuue kuu tagant üle saja juhi, kes avaldavad oma järgmise poolaasta käibe, kasumi, palgakulu, töötajate arvu ja investeeringute mahu. Küsitluse tulemused, analüüs ja artiklid aitavad Äripäev PRO kasutajatel täpsemaid plaane teha.

Tipptegijate tarkused video vahendusel

 

Juurdepääs sadadele Äripäeva suurkonverentsidel kõlanud ettekannetele, kus Eesti juhtivad valdkonnaeksperdid ja tipptegijad jagavad oma kogemuslugusid, inspiratsiooni ja õppetunde. Nagu Eesti oma TEDx Talks.

Juhtimistarkused kõige parematelt

 

Eksklusiivne ligipääs podcastile “Juhi jutud” kus silmapaistvad Eesti tippjuhid lahkavad sügavuti oma tööd. Saade aitab kuulajatel leida inspiratsiooni ja vältida juhtimisvigu.

Eksklusiivne uudiskiri

 

Iga kuu Äripäeva toimetuse juhtide ja ajakirjanike eksklusiivne personaalne uudiskiri, kus kirjutatakse lahti kuu olulisimad sündmused ja artiklid, mis mõjutavad otseselt Eesti ettevõtete käekäiku.

Soodustused

 

10 protsenti soodustust Äripäeva suurüritustele, nagu majanduskonverents Äriplaan, Pereettevõtjate konverents ja Gaselli kongress. Samuti kuuluvad soodustuse alla Investor Toomase konverents, InvesteerimisFestival ja Investeerimisklubi liikmelisus.

Lisaks kuulub Äripäeva tellimuse juurde

Eesti suurim ja mõjukaim investeerimisinfo pakkuja Investor Toomas

 

Praktilisi nõuandeid, aktsiavihjeid ja investeerimisideid investor Toomaselt, mis aitavad Sul teha targemaid investeerimisotsuseid.

Äripäeva raadio

 

Kui lugemiseks pole aega, saad kuulata Eesti juhtide seas kõige kuulatavama raadiojaama Äripäeva raadio kõikide saadete podcast’e veebi kaudu või äpis.

Artiklite kuulamine

 

Kui ei ole aega parasjagu artiklit lugeda, siis kõiki Äripäeva artikleid on võimalik kuulata endale sobival ajal ja kohas.

Äripäeva Äpp

 

Äripäev on asendamatu kaaslane igale ettevõtlikule inimesele, kes soovib olla kursis majandus- ja ärimaailma uudistega ning õppida oma valdkonna tipptegijatelt! 
Uuenenud äpp teeb sisu tarbimise veelgi mugavamaks ja personaalsemaks: kasuta funktsiooni Minu Äripäev ja koosta personaalne uudisvoog sinu jaoks olulistest teemadest kuula sisukaid vestlussaateid ja harivaid podcast’e metsajooksul, kontoris või puhkehetkel!

Laadi alla uuenenud Äripäeva äpp! 

Vajad abi? Kirjuta [email protected] või helista 667 0099.

E-post: [email protected] 

Klienditugi: 667 0099 (8.15 – 17.00)

Reg. kood: 10145981

KMKR: EE100069349

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?