Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Tellimus saadaval vaid eraisikutele.

Tellimus äriklientidele.

Financial Times

Äripäeva PRO paketi uudiskiri

Soodustused Äripäeva suurüritustele

Ligipääs unikaalsele konverentside videokogule

Podcastid

Ligipääs Äripäeva infopanga hõbepaketile

Majanduse baromeeter

Data kiht

Financial Times

 

Tõlgime teile nädalas ühe Financial Timesi artikli eesti keelde. Püsige kursis maailma äriuudistega, lugedes kõrgeima kvaliteediga analüüse.

Äripäeva infopanga hõbepakett

 

Ligipääsu kõikide Eesti ettevõtete värsketele majandusaasta aruannetele, juhtidele, omanikele, kasusaajatele ja nende äriseostele Äripäeva infopangas

Eesti suurim ja mõjukaim investeerimisinfo pakkuja Investor Toomas

 

Praktilisi nõuandeid, aktsiavihjeid ja investeerimisideid investor Toomaselt, mis aitavad Sul teha targemaid investeerimisotsuseid.

Äripäeva raadio

 

Kui lugemiseks pole aega, saad kuulata Eesti juhtide seas kõige kuulatavama raadiojaama Äripäeva raadio kõikide saadete podcast’e veebi kaudu või äpis.

Artiklite kuulamine

 

Kui ei ole aega parasjagu artiklit lugeda, siis kõiki Äripäeva artikleid on võimalik kuulata endale sobival ajal ja kohas.

Äripäeva Äpp

 

Äripäev on asendamatu kaaslane igale ettevõtlikule inimesele, kes soovib olla kursis majandus- ja ärimaailma uudistega ning õppida oma valdkonna tipptegijatelt! 
Uuenenud äpp teeb sisu tarbimise veelgi mugavamaks ja personaalsemaks: kasuta funktsiooni Minu Äripäev ja koosta personaalne uudisvoog sinu jaoks olulistest teemadest kuula sisukaid vestlussaateid ja harivaid podcast’e metsajooksul, kontoris või puhkehetkel!

Laadi alla uuenenud Äripäeva äpp! 

Vajad abi? Kirjuta [email protected] või helista 667 0099.

E-post: [email protected] 

Klienditugi: 667 0099 (8.15 – 17.00)

Reg. kood: 10145981

KMKR: EE100069349

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?