Pärnu Kontserdimaja 30. - 31. mai 2024/ Pärnu Concert Hall May 30-31

0 +
Osalejat
0 +
Esinejat
0
Tehasekülastust
0
Töötuba

Pärnu tarneahelakonverents on Eesti suurim tarneahela professionaalide kohtumispaik. Seekordsel konverentsil pöörame selja minevikule, et rääkida tarneahelates toimuvatest muutustest, arengutest ja otsustest, mis teenivad meid tulevikus.

Me räägime majanduse ja tarneahelate hetkeolukorrast ning prognoosime tulevikku. Me räägime rohe- ja digipöördest nii tööstuses, kaubanduses kui logistikas. Me räägime ka meeskonnajuhtimisest ja kuulame, kellega koos tippu pürgida. Räägime innovatsioonist, pöördelistest kogemustest ja elumuutvatest otsustest.

11. Pärnu tarneahelakonverents 2024 kannab alapealkirja „Pööre“.

Pärnu Supply Chain Conference is the biggest meeting point for SCM professionals in Estonia. This time we turn our backs on the past to discuss the changes, developments and decisions that will serve us in the future.

We talk about the current state of the economy and supply chains and forecast the future. We talk about the green and digital turns in manufacturing, trade and logistics sectors. We also talk about team management and listen to who to strive for the top with. We talk about innovation, valuable experiences and life-changing decisions.

11. Pärnu Supply Chain Conference 2024 subtheme is „The turn“.

Meeskondade eripakkumised

Kui soovid tulla meeskonnaga ja pakkumist mitmele piletile, kirjuta otse konverentsi juhile aadressil [email protected]. Osalejate nimed on võimalik täpsustada hiljem.

Võta kaasa välismaalasest kolleeg

Kui Su meeskonnas on välismaalastest kolleege, siis tasub teada, et Pärnu tarneahelakonverentsi ametlikud keeled on eesti ja inglise keel. Lavale on tulemas mitmeid inglise keelt kõnelevaid esinejaid ja lisaks pakume mõlemal päeval sünkroontõlget.

ESINEJAD

Helen Klettenberg

Juhtimiskonsultant ja Äripäeva Akadeemia koolitaja

Katrin Isotamm

Esgridi kaasasutaja ja jätkusuutlikkuse ekspert

Jaanus Tamm

Nefabi rahvusvahelise inseneride tiimi juht

Alvar Tõruke

DSV Estonia juht

Urmas Vaino

Moderaator

Hardi Kondimäe

Harju Elektri tarneahelajuht

Alvar Sass

Harju Elektri tegevjuht

Jolanta Kepalaitė-Nariūnė

Nestlé Baltikumi operatsioonidejuht ning Kesk- ja Ida-Euroopa nõudluse ja tarne planeerimise juht

Maciej Urbanski

Lidl Eesti ja Lidl Läti juhatuse esimees

Benjamin Ertl

Sonepar Šveitsi, asepresident tarneahela alal

Jonatan Karjus

Mööblitööstuse Standardi tegevjuht ning endine ajakirjanik ja suhtekorraldaja

Marko Siller

Sustinere asutaja ja partner, jätkusuutlikkuse ekspert

Anders Larsson

SEB Baltikumi jätkusuutliku panganduse juht

Ilo Rannu

Plastjäätmetest ehitusmaterjale valmistava Neulari juht

Marika Raiski

20-aastase juhtimiskogemusega coach

Anna Vaher-Conlon

Toyota Motor Europe Senior Manager prototype procurement and engineering data management

Harsh Parikh

Tesla ja Riviani kogemusega tarneahelaekspert

Erika Mandel

Tallinna Kaubamaja Gruppi jätkusuutlikkuse koordinaator

Maris Rannus

RIMI BALTIC, Baltikumi kommertsvaldkonna arendusdirektor

Brigitta Albertin

BALTIKA GROUP, tegevjuht

Mihkel Ratt

Mistra-Autexi logistika- ja sisseostuosakonna juhataja

Riina Sikk

Mistra-Autexi tootmisosakonna juhataja

PROGRAMM
09:00 - 10:00

Registreerimine ja hommikukohv

10:00 - 10:15

Tere tulemast!

URMAS VAINO – KONVERENTSI MODERAATOR

Urmas Vaino Urmas Vaino

SESSIOON I: PÖÖRDED GLOBAALSES MAJANDUSES JA TARNEAHELATES

10:15 - 11:05

Olulisemad mängumuutjad tarneahelate juhtimises

HARSH PARIKH - TESLA JA RIVIANI KOGEMUSEGA TARNEAHELAEKSPERT | India juurtega Harsh on tarneahelate juhtimises globaalne tegija, kes on olnud osake tõeliselt suurest „mängust“. Nimelt on ta kokku kaheksa aastat kuulunud tuntud elektriautode tootjate Tesla ja Riviani ridadesse ning täitnud seal erinevaid funktsioone. Ettekandes räägib ta olulisematest mängumuutjatest kolmel tasandil: isiklik, India ja globaalsed tarneahelad. Räägime sellest, kuidas töötavad Tesla ja Riviani tarneahelajuhid ning millised on tema enda pöörded senises karjääris. Kuuleme ka Harshi nägemust sellest, millised on India kui ärikeskkonna olulisemad pöörded, ja räägime sellest, kuidas hindab ta globaalsete tarneahelate hetkeseisu ning tuleviku väljavaateid.

Harsh Parikh Harsh Parikh
11:05 - 11:45

Pöörded globaalses majanduses ja tarneahelates – mida oodata tulevikult?

ANDERS LARSSON - SEB BALTIKUMI JÄTKUSUUTLIKU PANGANDUSE JUHT | Majandusolukorra kirjeldamiseks võiks kasutada sõna „habras“. Viimased kuud ja kvartalid on statistikast vastu vaadanud vaid punased numbrid ning ka lähitulevik ei paista rohelisem. Millised pöördeid globaalses majanduses veel oodata võib? Milliste muutuste ja (uute) reeglitega seisavad silmitsi globaalsed tarneahelad? Kuidas arvestada kasvava ESG-trendiga ja kuidas muudab see finantseerimist? Mis saab Skandinaaviast ja millise pilguga vaatavad sealsed ettevõtted meie hääbuvat konkurentsivõimet?

Anders Larsson Anders Larsson
11:45 - 12:30

Parimate tarneahela juhtide ja entusiastide vestlus: kuidas praegu tulevikku vaatavaid otsuseid teha?

Tööstusuudised.ee ja Logistikauudised.ee käivitavad peagi konkursi „Parim tarneahelajuht 2024“, mille võitja selgub tänavusel Pärnu tarneahelakonverentsil. Peagi avaldame konkursi info ja tingimused mõlemas uudisveebis. Kandidaatideks ootame erinevate valdkondade ettevõtete tarneahelajuhte, aga ka ettevõtete tarneahela entusiaste, kelle ametinimi ei pruugi olla tarneahelajuht, kuid töö sisu on seotud tarneahela arendamisega. | Tööstusuudised.ee ja Logistikauudised.ee käivitavad peagi konkursi „Parim tarneahelajuht 2024“, mille võitja selgub tänavusel Pärnu tarneahelakonverentsil. Peagi avaldame konkursi info ja tingimused mõlemas uudisveebis. Kandidaatideks ootame erinevate valdkondade ettevõtete tarneahelajuhte, aga ka ettevõtete tarneahela entusiaste, kelle ametinimi ei pruugi olla tarneahelajuht, kuid töö sisu on seotud tarneahela arendamisega. | Nominendid selguvad märtsis 2024

12:30 - 13:30

Lõuna

SESSIOON II: ESG - jätkusuutlikkus tarneahelates

13:30 - 14:00

ESG mõjud suurtele tarneahelatele – kuidas rohepöördes õigesti otsustada?

MARKO SILLER - SUSTINERE ASUTAJA & PARTNER | Aina kasvavad ESG-nõuded tekitavad ettevõtetele olukorra, kus tarneahelates püsimiseks jääb enda ettevõtte rohearendamisest väheks ja nõudliku pilguga tuleb vaadata ka tarnijate poole. Milline on rohepöörde mõju tarneahelatele, selle erinevatele protsessidele, toodetele ja muidugi ka kuludele? Kui rohelised on meie tarneahelad täna ja milliseid otsuseid tasuks teha praegu, et lähiaastatel konkurentsivõimeline olla?

Marko Siller Marko Siller
14:00 - 14:30

Tööstuse ringmajanduse näide: tarneahel, mis teeb plastjäätmetest väärtusliku ehitusmaterjali – kuidas?

ILO RANNU – PLASTJÄÄTMETEST MATERJALE VALMISTAVA NEULARi TEHASE OMANIK | Neular on innovatiivne ringmajandusega tegelev tööstusettevõte, mis kasutab toormena kodumajapidamistest tulevaid plastpakendeid ja arendab ise ka tehnoloogiat, mille abil pakenditest uued tooted teha – näiteks terrassi- või aialaudu. Samas eelistab ettevõte ise nimetada seda neularmaterjaliks, sest kasutusvaldkondi on erinevaid. 90% toormest tuleb välisturgudelt ja 97% toodangust ehk neularmaterjalist läheb samuti välismaale. Mida, miks, kellele ja kuidas ettevõte täpselt toodab? Ettekandes räägime ka plasti olulisusest ja otsime vastust küsimusele, kas plast tohib üldse otsa saada ja kui edukalt suudab inseneeria siirdeühiskonnas väljakutsetest võimalusi leida?

Ilo Rannu Ilo Rannu
14:30 - 15:00

Kaubanduse ESG-pööre - millised on jätkusuutlikkuse teekonna õnnestumised ja tagasilöögid?

ERIKA MANDEL - TALLINNA KAUBAMAJA GRUPPI JÄTKUSUUTLIKKUSE KOORDINAATOR | Milline on olnud Kaubamaja grupi ESG senine teekond – milline on olnud jätkusuutlikkuse valdkonna arenglugu koos selle võlude ja valudega? Millist rolli mängivad keskkonna- ja sotsiaalsed aspektid? Kui palju tähelepanu on arendusel ja innovatsioonil? Millised on ESG juhtimispõhimõtted?

Erika Mandel Erika Mandel
15:00 - 15:30

Kohvipaus

SESSIOON III: DIGIPÖÖRDE KOGEMUSLOOD

15:30 - 16:00

Rimi Balticu kogemus: digitaliseerimise valikud, võidud ja tagasilöögid

MARIS RANNUS - RIMI BALTIC, BALTIKUMI KOMMERTSVALDKONNA ARENDUSDIREKTOR | Milliseid otsuseid on oma digiteekonnal teinud suur jaekett? Millised on olnud senised valikud ja mille põhjal langetatakse otsuseid? Millised on tagasilöögid ja õppetunnid ning millised on olnud seni olulisemad töövõidud? Milline on digiinvesteeringute „äriplaan“ tulevikuks?

Maris Rannus Maris Rannus
16:00 - 16:30

Rõivatööstuse kasutajakogemus: laovarude juhtimine 2.0 AI abil

BRIGITTA ALBERTIN - BALTIKA GROUP, TEGEVJUHT | Baltika on üks neist rõivatööstuse ettevõtetest, mil on ette näidata märkimisväärseid kogemusi tehisintellekti arendamisest ja kasutamisest. Ettekandes võtame pulkadeks lahti ettevõtte senise tehisintellektri kogemuse ja teeme senisest teekonast järeldusi. Milline on laovarude juhtimine 2.0 tehisintellekti abil väikeettevõttes? Millised on kolme aasta arengud ja tulevikuplaanid?

Brigitta Albertin Brigitta Albertin
16:30 - 16:50

Jagunemine bussidesse ja töötubadesse

16:50 - 18:00

Töötoad ja tehasekülastused

Kiirematele on valik suurem. Registreerumine algab 8. mail (konverentsile registreerunud saavad lingi) ja lõppeb kohtade arvu täitumisel.

Töötoad:

1) Nefabi töötuba: keskkonnasõbraliku pakkelahenduse loomine ja selle CO2 jalajälje arvutamine

JAANUS TAMM - NEFABI RAHVUSVAHELISE INSENERIDE TIIMI JUHT | Osale praktilises töötoas, kus osalejad jagatakse meeskondadesse, kes saavad ülesandeks analüüsida erinevaid pakkematerjale ja ise kokku panna keskkonnasõbraliku pakkelahenduse. Kohapeal on vaatamiseks ja analüüsimiseks olemas erinevad moodsad ja ka traditsioonilisemad materjalid – näiteks vahtplastid, pappkarbid, woodfoam, fiberflute, tekstiilpakend, vineerpakend –, mille tootmise ja (järel)kasutuse kohta on võimalik küsida küsimusi ka Nefabi ekspertidelt. Seejärel tuleb igal meeskonnal saadud info põhjal luua oma terviklik pakkelahendus ja arvutada välja ka selle lahenduse CO2 jalajälg – selleks saab iga meeskond endale appi Nefabi mentori, kes aitab ära täita CO2 jalajäle arvutamise tööriista GreenCalc, mis näitab, kui suur on iga meeskonna loodud lahenduse jalajälg tarneahelas.

Jaanus Tamm Jaanus Tamm

2) Esgridi töötuba: tarnijate hindamine ja ESG

KATRIN ISOTAMM - ESGRIDI KAASASUTAJA JA JÄTKUSUUTLIKKUSE EKSPERT | HELEN KLETTENBERG - JUHTIMISKONSULTANT JA ÄRIPÄEVA AKADEEMIA KOOLITAJA | Paljude Euroopa Liidus (EL) tegutsevate ettevõtete jaoks muutub nii oma toodete-teenuste ja operatsioonide kui tarnijate ja partnerite ehk kogu üles- ja allavoolu väärtusahela keskkonna-, sotsiaalsete- ja juhtimisnõuete (ESG) olukorra ja arengute mõistmine ja jälgimine üha olulisemaks ning järk-järgult ka kohustuslikuks. CSRD ehk ELi jätkusuutlikkuse direktiiv kohustab suurettevõtteid raporteerima ja parandama enda tarneahela ESG mõju samm-sammult juba alates 2024. aastast. Töötoas viime läbi esmane ESG enesehindamise, mis sisaldab väiksemat valikut üldisema iseloomuga küsimusi väärtusahelas olevatele ettevõtetele. Vastavalt vastustele ja kogutud ESG andmetele toome välja valdkonnad, milles hindamise all oleva väärtusahela ettevõtte ESG olukord on hea ning samuti valdkonnad, mis vajavad parendamist, ning pakume üldised suunised järgmiste vajalike sammude ja tegevuste elluviimiseks.

Helen Klettenberg Helen Klettenberg
Katrin Isotamm Katrin Isotamm

Tehaste külastused:

1) Pelletitootja Warmeston Sauga tehas

2) Ruukki Productsi katuse- ja fassaaditehaste külastus

3) Tehas kinnitamisel

20:00 - 23:59

Õhtusöök Rannahotelli restoranis

09:15 - 09:45

Kogunemine ja hommikukohv

SESSIOON IV: MEESKONNAGA VÕI SOLO MIO?

09:45 - 10:15

Meeskonnasuhted uues maailmas - kuidas ebakindluses oskuslikult reageerida ja juhtida?

MARIKA RAISKI - 20-AASTASE JUHTIMISKOGEMUSEGA COACH | Praegune volatiilne maailm nõuab juhte, kes suudavad lõputus ebakindluses oskuslikult reageerida ja oma meeskondi muutustest läbi juhtida. Kontrollimiskultuur on kadumas ja oleme pööramas coachiva juhtimiskultuuri poole. Uus aeg tähendab organisatsioone, kus on olemas psühholoogiline turvalisus – ühine veendumus, et meeskonnas riskide võtmine on turvaline. Kuidas ebakindluses meeskonda juhtida ja ettevõttele jätkuvalt edu tagada? Millised on kaasaegse organisatsioonikultuuri lahutamatud osad ning miks on need inimestele ja ettevõtetele olulised?

Marika Raiski Marika Raiski
10:15 - 10:45

Uue ERP-lahenduse valimine tööstusettevõttes – kuidas selleks valmistuda ning õigesti ja õiget meeskonda kaasata?

MIHKEL RATT - MISTRA-AUTEXI LOGISTIKA- JA SISSEOSTUOSAKONNA JUHATAJA | RIINA SIKK - MISTRA-AUTEXI TOOTMISOSAKONNA JUHATAJA | ERP-lahenduse vahetamine või juurutamine on töö, mida ette võtta pigem ei tahaks. Aga kui edasi ikkagi tuleb liikuda, siis kuidas seda teha võiks? Mistra-Autex jõudis uue ERP-i juurutamiseni 1,5 aastaga, aga milline oli selle loo algus? Ettekandes lähemegi tagasi loo algusesse ja räägime, kuidas vahetust ette valmistada ja mida enne juurutamist teha tuleb. Selgitame, kas ja kuidas ning millal selleks erineviad osapooli kaasata, ja avame ka peamisi õppetunde ja tagasilööke. Anname hinnangu, mida selline investeering ühele suurele tööstusettevõttele tähendab.

Mihkel Ratt Mihkel Ratt
Riina Sikk Riina Sikk
10:45 - 11:15

Rahvusvaheline meeskonnatöö – kuidas LIDL kohalikke tooteid globaalsele turule aitab?

MACIEJ URBANSKI, LIDL EESTI JA LIDL LÄTI JUHATUSE ESIMEES | Saksa jaeketi LIDLi jaoks on hea rahvusvaheline meeskonnatöö väga oluline ja sellel võib olla pöördeline mõju ka ettevõtte kohalikele tarnijatele. Jaeketi eri riikide ostuosakondade koostöö tulemusel on nii mõnigi kohalik toode leidnud tee globaalsele turule ja näiteid leiab ka Eestist. Kuidas LIDL oma meeskondade tööd korraldab ning kuidas näeb välja LIDLi ja tarnija kahepoolne tiimitöö, mille lõppeesmärk on jõudude ühendamine toote viimiseks globaalsele turule? Millised on senised kogemused teistelt turgudelt ja millised on senised parimad õppetunnid?

Maciej Urbanski Maciej Urbanski
11:15 - 11:45

Kohvipaus

SESSIOON V: KOGEMUSLOOD - INNOVATSIOON, UUED SUUNAD

11:45 - 12:15

Tehisintellekt ja automatiseerimine – kas inimestel on tarneahelas tulevikku?

JOLANTA KEPALAITĖ-NARIŪNĖ, NESTLÉ BALTIKUMI OPERATSIOONIDEJUHT NING KESK- JA IDA-EUROOPA NÕUDLUSE JA TARNE PLANEERIMISE JUHT | Viimastel aastatel on tehisintellekti ja automatiseerimise tehnoloogiate kiire areng toonud olulisi muutusi erinevatesse tööstusharudesse ja sealhulgas tarneahelasse. Nendel tehnoloogiatel on potentsiaal muuta tarneahela toimimist ning pakkuda suuremat efektiivsust, täpsust ja kulude kokkuhoidu. Siiski: kui tehisintellekt ja automatiseerimine jätkavad arenemist, tekib küsimus inimeste tulevase rolli kohta tarneahelas. Kas automatiseeritud tööriistad lõpuks asendavad inimtöötajaid või on selles üha automatiseeritumas keskkonnas ikkagi koht inimteadmistele ja otsustamisele?

Jolanta Kepalaitė-Nariūnė Jolanta Kepalaitė-Nariūnė
12:15 - 12:45

Harju Elektri tootmise pöörded ja müügiennustuste tõlkimine tarneahela reaalseks koormuseks

ALVAR SASS – HARJU ELEKTER EESTI TEGEVJUHT JA HARDI KONDIMÄE – HARJU ELEKTER EESTI TARNEAHELAJUHT | Elektriseadmete tootja Harju Elekter on viimased paar aastat tegelenud „kodu korrastamisega“ ja pingutused on ka vilja kandnud – lisaks efektiivsemaks muutunud tootmisele noppis ettevõte tänavu Aasta tehas 2024 tiitli. Napi kahe aastaga tegi ettevõte ära grupisisese tarneahelapöörde ja ühendas kaks Keila tehast – Elektrotehnika ja Teletehnika. Ettevõte loobus vanast ERP-süsteemist ja alustas uue juurutamisega, tegi ära Lean-pöörde, võttis paremaks eesmärgistamiseks kasutusele X-maatriksi, arendas ka grupiülest nähtavust ja võttis kasutusele lahenduse, mis aitab müügiennustusi reaalseks koormuseks tõlkida. Kuidas käib müügiennustuste tõlkimine reaalseks koormuseks ja kuidas kõik teised „pöörded“ tootmist tellimuse täitmisel toetavad? Ettekandes räägime Harju Elektri viimase kahe aasta muudatuste teekonna väljakutsetest, õnnestumistest ja ka tagasilöökidest.

Hardi Kondimäe Hardi Kondimäe
Alvar Sass Alvar Sass
12:45 - 13:15

Puidust kõrgladu, autonoomsed sõidukid ja 70 robotit – kuidas Sonepar uuest jaotuskeskusest tuleviku ladu arendab?

BENJAMIN ERTL - SONEPAR ŠVEITSI ASEPRESIDENT TARNEAHELA ALAL | Sonepari Zürichi jaotuskeskus on ettevõtte peamine logistikakeskus, mille üks osa on ka ettevõtte esimene puidust kõrgladu Šveitsis. Keskuse planeerimine algas juba 2017. aastal, kuid aastate jooksul on hoonet palju automatiseeritud ja digitaliseeritud. Kolmel korrusel laiuval keskusel on kokku 9050 ruutmeetrit laopinda. Lisaks autonoomsetele sõidukitele on sisaldab hoone ka täisautomaatset ladu, kus on kasutusele 70 robotit. Millest lähtus Sonepar jaotuskeskust rajades ja kui oluline roll on keskusel ettevõtte tarneahelas? Millist tehnoloogiat ettevõte jaotuskeskuses kasutab ja millised on peamised õpikohad kõrgtehnoloogilise lao rajamisel? Milline on olnud tulevikulao senine mõju tarneahelatele?

Benjamin Ertl Benjamin Ertl
13:15 - 13:45

DSV kogemus: jätkusuutlikkus maanteel, merel ja raudteel – kus on suurimad väljakutsed ja tagasilöögid?

ALVAR TÕRUKE - DSV ESTONIA JUHT | Jätkusuutlikkus on võtmeküsimus kogu transpordisektoris – selle reegliga peavad (hakkama) arvestama kõik transpordiharud. See on pööre, mis ei ole kerge, ja teekond, mis tähendab takistusi ja väljakutseid. Selles ettekandes heidame pilgu DSV jätkusuutlikkuse teekonna köögipoolele ja avame ennekõike seda, millised on ettevõtte peamised jätkusuutlikkusega kaasnenud väljakutsed ja õppetunnid meenteel, merel ning raudteel. Mida ettevõte rohelisema transpordi ahela nimel ära on teinud ja mis oli selle hind? Kuidas veenda ennast ja klienti, et tegemist on investeeringuga, mitte lihtsalt kallima hinnaga? Kui reaalseks võib peab suur logistikaettevõte aga kliimaeesmärk 2030 ja 2050?

Alvar Tõruke Alvar Tõruke
13:45 - 14:45

Lõuna

SESSIOON VI: ELUMUUTVAD OTSUSED

14:45 - 15:15

Minu lugu ainsa eestlasena rahvusvahelises kontsernis

ANNA VAHER-CONLON - TOYOTA MOTOR EUROPE SENIOR MANAGER PROTOTYPE PROCUREMENT AND ENGINEERING DATA MANAGEMENT | Meile räägib oma loo Anna, kes on aastaid töötanud Belgias Toyota Motor Europe´s juhtivatel kohtadel. Me ei räägi seekord Toyotast, vaid pööretest Anna töises elus. Miks ta otsustas lahkuda Eestist ja asuda tööle Belgias? Kui erinev on sealne ja siinne töökultuur ning kuidas näeb välja tema karjäär läbi aastate? Millal tasub elu karjääripööret kaaluda ja millised pöörded ootavad Annat alles ees?

Anna Vaher-Conlon Anna Vaher-Conlon
15:15 - 15:45

Minu lugu suhtekorraldusest tööstussektori tippjuhiks

JONATAN KARJUS - ENDINE AJAKIRJANIK JA SUHTEKORRALDAJA, MÖÖBLITÖÖSTUSE STANDARD TEGEVJUHT | Jonatan on endine ajakirjanik ja kogenud kommunikatsiooniekspert, kes juhib täna pika ajalooga mööblitööstust Standard. Ettekandes räägib Jonatan oma karjääriloo, kus selgitab, mis viis ta elumuutva otsuseni liikuda uude ja teistmoodi maailma ning milliseid õnnestumisi ja väljakutseid on mööblitööstuse juhi teekonnal ette tulnud.

Jonatan Karjus Jonatan Karjus
15:45 - 15:55

Konverentsi lõpusõnad. Head koduteed!

VAATA KA EELMISE AASTA GALERIID

REGISTREERUMINE

Pärnu Tarneahelakonverents 2024, ilma majutuseta

Soodushind kuni 15.05.2024

Lisades ostukorvi 4+ piletit, rakendub automaatselt hind 599+km osaleja kohta

689 €


840.58 € km-ga


Täishind 749 € (913.78€ km-ga)

Pärnu Tarneahelakonverents 2024, majutusega Estonia Superior toas

Soodushind kuni 15.05.2024

Lisades ostukorvi 4+ piletit, rakendub automaatselt hind 714+km osaleja kohta

804 €


980.88 € km-ga


Täishind 864 € (1054.08 € km-ga)

Pärnu Tarneahelakonverents 2024, majutus Wasa Resort hotellis sgl toas

Soodushind kuni 15.05.2024

Lisades ostukorvi 4+ piletit, rakendub automaatselt hind 699+km osaleja kohta

789 €


962.58 € km-ga


Täishind 849 € (1035.78 € km-ga)

Pärnu Tarneahelakonverents 2024, majutusega Estonia Standard toas

VÄLJA MÜÜDUD

Pärnu Tarneahelakonverents 2024, majutusega Rannahotellis sgl toas

VÄLJA MÜÜDUD

OSALEJAD
A. LE COQ ASOSTUJUHTABB ASCATEGORY MANAGER
ABB ASCATEGORY MANAGER, KATEGOORIA JUHTABB ASLOGISTICS AND ANALYTICS
ABB ASPROCUREMENT MANAGER, BALTICSABB ASPROJECT MANAGER
ABB ASSCM SENIOR SPECIALISTABB ASSUPPLY PLANNER
ABB AST&L GLOBAL SOURCING LEADERABB UABPROCUREMENT & LOGISTICS EXPERT BUSINESS PARTNER
ACE LOGISTICS ESTONIA ASMÜÜGI- JA TURUNDUSJUHTACINO ESTONIA OÜLOGISTIKA JA HALDUSJUHT
ACINO ESTONIA OÜAGROVARU AS
AGROVARU ASAKZO NOBEL BALTICS ASLOGISTIKAJUHT
ALAS-KUUL ASOSTUJUHTALAS-KUUL ASVARUDEJUHT
ANORA ESTONIA ASTEHASE JUHTANORA ESTONIA ASTRANSPORTATION PROCUREMENT AND DEVELOPMENT MANAGER
ANORA ESTONIA ASAPTUS GROUP OÜPARTNER
APTUS GROUP OÜPARTNERBALBIINO ASLAO ARENDUSE PROJEKTIJUHT
BALL TRANSPORT OÜTEGEVJUHTBALTI LOGISTIKA ASSALES MANAGER
BALTI LOGISTIKA ASBALTIKA ASTEGEVJUHT
BED FACTORY SWEDEN OÜOSTUJUHTBON VEGAN OÜJUHATUSE LIIGE
COOP EESTI KESKÜHISTU TÜHLOGISTIKADIREKTORCOOP EESTI KESKÜHISTU TÜH
COOP PANK ASCOOP PANK AS
CREDITINFO EESTI ASCREDITINFO EESTI AS
D.T.L. CONSUMER PRODUCTS EESTI ASOSTU- JA LOGISTIKA SPETSIALISTDATAFRUIT OÜPARTNER
DEFSECINTEL SOLUTIONS OÜDEFSECINTEL SOLUTIONS OÜ
DSV ESTONIA ASDSV ESTONIA TEGEVJUHTDSV ESTONIA AS
DSV ESTONIA ASDSV ESTONIA AS
DSV ESTONIA ASDSV ESTONIA AS
DSV ESTONIA ASDSV ESTONIA AS
DSV ESTONIA ASEESTI POST ASOMNIVA BALTIKUMI LOGISTIKA JUHT
ELTECH SOLUTIONS OÜELTECH SOLUTIONS OÜ
ENSTO ESTONIA ASTARNIJATE KVALITEEDIJUHTENSTO ESTONIA AS
EOLANE TALLINN ASCUSTOMER DEMAND MANAGERERICSSON EESTI ASMANAGER OF INBOUND
ERICSSON EESTI ASMANAGER OF INBOUND SUPPLYETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA
ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SAGLAMOX ASLEAD CATEGORY MANAGER
GLAMOX ASTARNEAHELA JUHTHANSAB AS
HANSAB ASHANSAB AS
HANSAB ASHANSAB AS
HANZA MECHANICS TARTU ASBALTI KLASTRI STRATEEGILINE OSTHANZA MECHANICS TARTU ASOSTUJUHT
HANZA MECHANICS TARTU ASHARJU ELEKTER ASTARNEAHELAJUHT
HARJU ELEKTER ASTEGEVJUHTHEKOTEK ASELEKTRILAO JUHATAJA
HEKOTEK ASMÜÜGIJUHTHEKOTEK ASOSTUJUHT
HEKOTEK ASOSTUJUHTINCAP ELECTRONICS ESTONIA OÜGROUP SOURCING LEAD
INCAP ELECTRONICS ESTONIA OÜINCAP ELECTRONICS ESTONIA OÜ
INDETEK OÜOSTUJUHTINNOKAS MEDICAL ESTONIA OÜPURCHASER & SOURCING COORDINATOR
ITELLA ESTONIA OÜLOGISTIKAJUHTITELLA ESTONIA OÜ
ITELLA ESTONIA OÜJET EXPRESS OÜJUHATUSE LIIGE
JET EXPRESS OÜJET EXPRESS OÜ
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜOSTU- JA TARNIJAKVALITEEDI SPETSIALISTKARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜTARNEAHELAJUHT
KIILTOCLEAN OÜOSTUJUHTKLICK EESTI ASOSTUOSAKONNA JUHT
KONTRANSA OÜREGIONAALJUHTLASITA MAJA OÜKVALITEEDIJUHT
LEGRAND ESTONIA OÜHANKESPETSIALISTLEGRAND ESTONIA OÜLAOJUHATAJA
LEGRAND ESTONIA OÜOSTU JA PLANEERIMISTIIMI JUHTLEGRAND ESTONIA OÜPROCUREMENT CATEGORY MANAGER
LIDL EESTI OÜLIDL EESTI JA LIDL LÄTI JUHATUSE ESIMEESLIVIKO ASOSTUJUHT
LOOV ORGANIC OÜTARNEAHELAJUHTMAGNUM LOGISTICS OÜLOGISTIKAJUHT
MAGNUM LOGISTICS OÜMAGNUM LOGISTICS OÜ
MAGNUM VETERINAARIA ASJUHATUSE LIIGEMALMERK KLAASIUM OÜOSTU- JA LOGISTIKASPETSIALIST
MALMERK KLAASIUM OÜOSTUSPETSIALISTMANN LINES OÜTEGEVJUHT
MARIKONTA OÜREGIONAALJUHTMEDIQ EESTI OÜLOGISTIKA- JA KVALITEEDIJUHT
MEDIQ EESTI OÜOSTUJUHTMEDIQ EESTI OÜOSTUJUHT
MEDIQ EESTI OÜMETEC CNC OÜJUHATUSE LIIGE
METSÄ WOOD EESTI ASTOOTMISE PLANEERIJAMILREM ASOSTUJUHT
MILREM ASOSTUJUHTMILREM ASOSTUOSAKONNA JUHT
MISTRA-AUTEX ASLOGISTIKA- JA SISSEOSTUOSAKONNA JUHATAJAMISTRA-AUTEX ASTOOTMISJUHT
MISTRA-AUTEX ASMISTRA-AUTEX AS
MYDELLO OÜMÜÜGIJUHTMYDELLO OÜSALES MANAGER
NAVIX OÜNEFAB PACKAGING OÜJUHATUSE LIIGE
NEFAB PACKAGING OÜOSTUJUHTNEFAB PACKAGING OÜ
NEFAB PACKAGING OÜNEFAB PACKAGING OÜ
NEFAB PACKAGING OÜNEFAB PACKAGING OÜ
NEFAB PACKAGING OÜNEFAB PACKAGING OÜ
NEFAB PACKAGING OÜNESTLE BALTICS UABBALTIKUMI OPERATSIOONIDEJUHT, KESK- JA IDA-EUROOPA NÕUDLUSE JA TARNE
NESTLE BALTICS UABNETT ASOSTUJUHT
NEULAR OÜJUHATAJANORCAR-BSB EESTI ASOSTUJUHT
NORDIC SPEDITION OÜJUHATUSE LIIGENORDIC SPEDITION OÜ
NORDIC SPEDITION OÜNORMA AS
NORMA ASNOTE PÄRNU OÜOSTUJUHT
NOTE PÄRNU OÜTARNEAHELA JUHTNPM SILMET OÜOSTUJUHT
OIXIO DIGITAL ASOSHINO ELECTRONICS ESTONIA OÜOSTUJUHT
OSHINO ELECTRONICS ESTONIA OÜTEGEVJUHTPLASTOK OÜJUHATUSE LIIGE
PLASTOK OÜPLASTONE OÜHANKEJUHT
PRIMUS EESTI OÜTEHASE JUHTPROVIDEU ASSEMBLY OÜOSTUJUHT
PUUKESKUS ASOSTUJUHTPÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA SA
RADIUS MACHINING OÜOSTUJUHTRAPALA EESTI ASKAUBAVEO JUHT
REIMAX ELECTRONICS OÜLAOJUHATAJAREIMAX ELECTRONICS OÜOSTUJUHT
RIMI EESTI FOOD ASBALTIKUMI KOMMERTSVALDKONNA ARENDUSDIREKTORRUUKKI PRODUCTS ASOSTU- JA LOGISTIKAJUHT
RUUKKI PRODUCTS ASRUUKKI PRODUCTS AS
RUUKKI PRODUCTS ASSCD-SUPPLY CHAIN DIAGNOSTICS OÜJUHATUSE LIIGE
SEB PANK ASSEB PANK AS
SEB PANK ASSEB PANK AS
SELVER ASTARNEAHELA JUHTSMARTEN LOGISTICS ASARENDUSJUHT
SMARTEN LOGISTICS ASLOGISTIKAJUHTSMARTEN LOGISTICS AS
SONEPAR EESTI ASOSTUJUHTSONEPAR EESTI ASSONEPAR ŠVEITSI ASEPRESIDENT TARNEAHELA ALAL
SONEPAR EESTI ASTEGEVDIREKTORSPORRONG EESTI OÜJUHATUSE LIIGE
STANDARD ASTEGEVJUHTSTONERIDGE ELECTRONICS ASLOGISTIKAJUHT
STONERIDGE ELECTRONICS ASSTONERIDGE ELECTRONICS AS
SUSTINERE OÜJUHATUSE LIIGESYNLAB EESTI OÜOSTU- JA LOGISTIKAJUHT
TALLINK DUTY FREE ASMUU JUHTTALLINK DUTY FREE ASTRANSPORDIJUHT
TALLINNA SADAM ASARENDUSJUHTTALLINNA TEHNIKAKÕRGKOOLLOGISTIKAINSTITUUDI KAASPROFESSOR, OSTU- JA HANKEKORRALDUSE ÕPPEKAVA J
TALLINNA TEHNIKAKÕRGKOOLTOOTMISJUHTIMISE ÕPETAJATALLINNA TEHNIKAKÕRGKOOL
TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLLOGISTIKA ÕPPEKAVA PROGRAMMIJUHTTAMMER OÜJUHATUSE LIIGE
TAMMER OÜLOGISTIKA JA HALDUSE JUHTTAMMER OÜMÜÜGIOSAKONNA JUHT
TAMMER OÜOSTUJUHTTAMMER OÜOSTUJUHT
TAMMER OÜPERSONALIJUHTTAMMER OÜSEKRETÄR
TAMMER OÜTEHASEJUHTTAMMER OÜ
TAMMER OÜTAMMER OÜ
TAMRO EESTI OÜLOGISTIKTAMRO EESTI OÜOSTUJUHT
TAMRO EESTI OÜOSTUJUHTTELIA EESTI ASHANKEJUHT
TELIA EESTI ASTARNEAHELA ARENDUSJUHTTELIA EESTI ASTARNEAHELA JUHT
TELIA EESTI ASTARNEAHELA PROTSESSIJUHTTELIA EESTI AS
TKM GRUPP ASJÄTKUSUUTLIKKUSE KOORDINAATORTOODE ASOSTUJUHT
TOPAUTO ASTOPAUTO AS
TOPAUTO ASTOYOTA MOTOR EUROPESENIOR MANAGER PROTOTYPE PROCUREMENT AND ENGINEERING DATA MANAGEMENT
UAB WOOD LINEAREA SALES MANAGERUPM-KYMMENE OTEPÄÄ OÜOSTUSPETSIALIST
UPM-KYMMENE OTEPÄÄ OÜPERSONALIJUHTVIA 3L FREIGHT OÜTEGEVJUHT
VIRU KEEMIA GRUPP ASWARMESTON OÜTEGEVJUHT
WARMESTON OÜTEHASE JUHTWIIMA LOGISTICS OÜ
WISO ENGINEERING OÜHANKE- JA MÜÜGISPETSIALISTWISO ENGINEERING OÜHANKEJUHT
ÄRIPÄEV ASKONVERENTSIKESKUSE PROJEKTIJUHTÄRIPÄEV ASPROGRAMMIJUHT
ÄRIPÄEV ASTOETAJATE KORDINAATORÄRIPÄEV ASTÖÖSTUSUUDISED.EE JUHT

A. LE COQ AS
OSTUJUHT

ABB AS
CATEGORY MANAGER

ABB AS
CATEGORY MANAGER, KATEGOORIA JUHT

ABB AS
LOGISTICS AND ANALYTICS

ABB AS
PROCUREMENT MANAGER, BALTICS

ABB AS
PROJECT MANAGER

ABB AS
SCM SENIOR SPECIALIST

ABB AS
SUPPLY PLANNER

ABB AS
T&L GLOBAL SOURCING LEADER

ABB UAB
PROCUREMENT & LOGISTICS EXPERT BUSINESS PARTNER

ACE LOGISTICS ESTONIA AS
MÜÜGI- JA TURUNDUSJUHT

ACINO ESTONIA OÜ
LOGISTIKA JA HALDUSJUHT

ACINO ESTONIA OÜ


AGROVARU AS


AGROVARU AS


AKZO NOBEL BALTICS AS
LOGISTIKAJUHT

ALAS-KUUL AS
OSTUJUHT

ALAS-KUUL AS
VARUDEJUHT

ANORA ESTONIA AS
TEHASE JUHT

ANORA ESTONIA AS
TRANSPORTATION PROCUREMENT AND DEVELOPMENT MANAGER

ANORA ESTONIA AS


APTUS GROUP OÜ
PARTNER

APTUS GROUP OÜ
PARTNER

BALBIINO AS
LAO ARENDUSE PROJEKTIJUHT

BALL TRANSPORT OÜ
TEGEVJUHT

BALTI LOGISTIKA AS
SALES MANAGER

BALTI LOGISTIKA AS


BALTIKA AS
TEGEVJUHT

BED FACTORY SWEDEN OÜ
OSTUJUHT

BON VEGAN OÜ
JUHATUSE LIIGE

COOP EESTI KESKÜHISTU TÜH
LOGISTIKADIREKTOR

COOP EESTI KESKÜHISTU TÜH


COOP PANK AS


COOP PANK AS


CREDITINFO EESTI AS


CREDITINFO EESTI AS


D.T.L. CONSUMER PRODUCTS EESTI AS
OSTU- JA LOGISTIKA SPETSIALIST

DATAFRUIT OÜ
PARTNER

DEFSECINTEL SOLUTIONS OÜ


DEFSECINTEL SOLUTIONS OÜ


DSV ESTONIA AS
DSV ESTONIA TEGEVJUHT

DSV ESTONIA AS


DSV ESTONIA AS


DSV ESTONIA AS


DSV ESTONIA AS


DSV ESTONIA AS


DSV ESTONIA AS


DSV ESTONIA AS


DSV ESTONIA AS


EESTI POST AS
OMNIVA BALTIKUMI LOGISTIKA JUHT

ELTECH SOLUTIONS OÜ


ELTECH SOLUTIONS OÜ


ENSTO ESTONIA AS
TARNIJATE KVALITEEDIJUHT

ENSTO ESTONIA AS


EOLANE TALLINN AS
CUSTOMER DEMAND MANAGER

ERICSSON EESTI AS
MANAGER OF INBOUND

ERICSSON EESTI AS
MANAGER OF INBOUND SUPPLY

ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA


ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA


GLAMOX AS
LEAD CATEGORY MANAGER

GLAMOX AS
TARNEAHELA JUHT

HANSAB AS


HANSAB AS


HANSAB AS


HANSAB AS


HANSAB AS


HANZA MECHANICS TARTU AS
BALTI KLASTRI STRATEEGILINE OST

HANZA MECHANICS TARTU AS
OSTUJUHT

HANZA MECHANICS TARTU AS


HARJU ELEKTER AS
TARNEAHELAJUHT

HARJU ELEKTER AS
TEGEVJUHT

HEKOTEK AS
ELEKTRILAO JUHATAJA

HEKOTEK AS
MÜÜGIJUHT

HEKOTEK AS
OSTUJUHT

HEKOTEK AS
OSTUJUHT

INCAP ELECTRONICS ESTONIA OÜ
GROUP SOURCING LEAD

INCAP ELECTRONICS ESTONIA OÜ


INCAP ELECTRONICS ESTONIA OÜ


INDETEK OÜ
OSTUJUHT

INNOKAS MEDICAL ESTONIA OÜ
PURCHASER & SOURCING COORDINATOR

ITELLA ESTONIA OÜ
LOGISTIKAJUHT

ITELLA ESTONIA OÜ


ITELLA ESTONIA OÜ


JET EXPRESS OÜ
JUHATUSE LIIGE

JET EXPRESS OÜ


JET EXPRESS OÜ


KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
OSTU- JA TARNIJAKVALITEEDI SPETSIALIST

KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
TARNEAHELAJUHT

KIILTOCLEAN OÜ
OSTUJUHT

KLICK EESTI AS
OSTUOSAKONNA JUHT

KONTRANSA OÜ
REGIONAALJUHT

LASITA MAJA OÜ
KVALITEEDIJUHT

LEGRAND ESTONIA OÜ
HANKESPETSIALIST

LEGRAND ESTONIA OÜ
LAOJUHATAJA

LEGRAND ESTONIA OÜ
OSTU JA PLANEERIMISTIIMI JUHT

LEGRAND ESTONIA OÜ
PROCUREMENT CATEGORY MANAGER

LIDL EESTI OÜ
LIDL EESTI JA LIDL LÄTI JUHATUSE ESIMEES

LIVIKO AS
OSTUJUHT

LOOV ORGANIC OÜ
TARNEAHELAJUHT

MAGNUM LOGISTICS OÜ
LOGISTIKAJUHT

MAGNUM LOGISTICS OÜ


MAGNUM LOGISTICS OÜ


MAGNUM VETERINAARIA AS
JUHATUSE LIIGE

MALMERK KLAASIUM OÜ
OSTU- JA LOGISTIKASPETSIALIST

MALMERK KLAASIUM OÜ
OSTUSPETSIALIST

MANN LINES OÜ
TEGEVJUHT

MARIKONTA OÜ
REGIONAALJUHT

MEDIQ EESTI OÜ
LOGISTIKA- JA KVALITEEDIJUHT

MEDIQ EESTI OÜ
OSTUJUHT

MEDIQ EESTI OÜ
OSTUJUHT

MEDIQ EESTI OÜ


METEC CNC OÜ
JUHATUSE LIIGE

METSÄ WOOD EESTI AS
TOOTMISE PLANEERIJA

MILREM AS
OSTUJUHT

MILREM AS
OSTUJUHT

MILREM AS
OSTUOSAKONNA JUHT

MISTRA-AUTEX AS
LOGISTIKA- JA SISSEOSTUOSAKONNA JUHATAJA

MISTRA-AUTEX AS
TOOTMISJUHT

MISTRA-AUTEX AS


MISTRA-AUTEX AS


MYDELLO OÜ
MÜÜGIJUHT

MYDELLO OÜ
SALES MANAGER

NAVIX OÜ


NEFAB PACKAGING OÜ
JUHATUSE LIIGE

NEFAB PACKAGING OÜ
OSTUJUHT

NEFAB PACKAGING OÜ


NEFAB PACKAGING OÜ


NEFAB PACKAGING OÜ


NEFAB PACKAGING OÜ


NEFAB PACKAGING OÜ


NEFAB PACKAGING OÜ


NEFAB PACKAGING OÜ


NEFAB PACKAGING OÜ


NESTLE BALTICS UAB
BALTIKUMI OPERATSIOONIDEJUHT, KESK- JA IDA-EUROOPA NÕUDLUSE JA TARNE

NESTLE BALTICS UAB


NETT AS
OSTUJUHT

NEULAR OÜ
JUHATAJA

NORCAR-BSB EESTI AS
OSTUJUHT

NORDIC SPEDITION OÜ
JUHATUSE LIIGE

NORDIC SPEDITION OÜ


NORDIC SPEDITION OÜ


NORMA AS


NORMA AS


NOTE PÄRNU OÜ
OSTUJUHT

NOTE PÄRNU OÜ
TARNEAHELA JUHT

NPM SILMET OÜ
OSTUJUHT

OIXIO DIGITAL AS


OSHINO ELECTRONICS ESTONIA OÜ
OSTUJUHT

OSHINO ELECTRONICS ESTONIA OÜ
TEGEVJUHT

PLASTOK OÜ
JUHATUSE LIIGE

PLASTOK OÜ


PLASTONE OÜ
HANKEJUHT

PRIMUS EESTI OÜ
TEHASE JUHT

PROVIDEU ASSEMBLY OÜ
OSTUJUHT

PUUKESKUS AS
OSTUJUHT

PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA SA


RADIUS MACHINING OÜ
OSTUJUHT

RAPALA EESTI AS
KAUBAVEO JUHT

REIMAX ELECTRONICS OÜ
LAOJUHATAJA

REIMAX ELECTRONICS OÜ
OSTUJUHT

RIMI EESTI FOOD AS
BALTIKUMI KOMMERTSVALDKONNA ARENDUSDIREKTOR

RUUKKI PRODUCTS AS
OSTU- JA LOGISTIKAJUHT

RUUKKI PRODUCTS AS


RUUKKI PRODUCTS AS


RUUKKI PRODUCTS AS


SCD-SUPPLY CHAIN DIAGNOSTICS OÜ
JUHATUSE LIIGE

SEB PANK AS


SEB PANK AS


SEB PANK AS


SEB PANK AS


SELVER AS
TARNEAHELA JUHT

SMARTEN LOGISTICS AS
ARENDUSJUHT

SMARTEN LOGISTICS AS
LOGISTIKAJUHT

SMARTEN LOGISTICS AS


SONEPAR EESTI AS
OSTUJUHT

SONEPAR EESTI AS
SONEPAR ŠVEITSI ASEPRESIDENT TARNEAHELA ALAL

SONEPAR EESTI AS
TEGEVDIREKTOR

SPORRONG EESTI OÜ
JUHATUSE LIIGE

STANDARD AS
TEGEVJUHT

STONERIDGE ELECTRONICS AS
LOGISTIKAJUHT

STONERIDGE ELECTRONICS AS


STONERIDGE ELECTRONICS AS


SUSTINERE OÜ
JUHATUSE LIIGE

SYNLAB EESTI OÜ
OSTU- JA LOGISTIKAJUHT

TALLINK DUTY FREE AS
MUU JUHT

TALLINK DUTY FREE AS
TRANSPORDIJUHT

TALLINNA SADAM AS
ARENDUSJUHT

TALLINNA TEHNIKAKÕRGKOOL
LOGISTIKAINSTITUUDI KAASPROFESSOR, OSTU- JA HANKEKORRALDUSE ÕPPEKAVA J

TALLINNA TEHNIKAKÕRGKOOL
TOOTMISJUHTIMISE ÕPETAJA

TALLINNA TEHNIKAKÕRGKOOL


TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
LOGISTIKA ÕPPEKAVA PROGRAMMIJUHT

TAMMER OÜ
JUHATUSE LIIGE

TAMMER OÜ
LOGISTIKA JA HALDUSE JUHT

TAMMER OÜ
MÜÜGIOSAKONNA JUHT

TAMMER OÜ
OSTUJUHT

TAMMER OÜ
OSTUJUHT

TAMMER OÜ
PERSONALIJUHT

TAMMER OÜ
SEKRETÄR

TAMMER OÜ
TEHASEJUHT

TAMMER OÜ


TAMMER OÜ


TAMMER OÜ


TAMRO EESTI OÜ
LOGISTIK

TAMRO EESTI OÜ
OSTUJUHT

TAMRO EESTI OÜ
OSTUJUHT

TELIA EESTI AS
HANKEJUHT

TELIA EESTI AS
TARNEAHELA ARENDUSJUHT

TELIA EESTI AS
TARNEAHELA JUHT

TELIA EESTI AS
TARNEAHELA PROTSESSIJUHT

TELIA EESTI AS


TKM GRUPP AS
JÄTKUSUUTLIKKUSE KOORDINAATOR

TOODE AS
OSTUJUHT

TOPAUTO AS


TOPAUTO AS


TOPAUTO AS


TOYOTA MOTOR EUROPE
SENIOR MANAGER PROTOTYPE PROCUREMENT AND ENGINEERING DATA MANAGEMENT

UAB WOOD LINE
AREA SALES MANAGER

UPM-KYMMENE OTEPÄÄ OÜ
OSTUSPETSIALIST

UPM-KYMMENE OTEPÄÄ OÜ
PERSONALIJUHT

VIA 3L FREIGHT OÜ
TEGEVJUHT

VIRU KEEMIA GRUPP AS


WARMESTON OÜ
TEGEVJUHT

WARMESTON OÜ
TEHASE JUHT

WIIMA LOGISTICS OÜ


WISO ENGINEERING OÜ
HANKE- JA MÜÜGISPETSIALIST

WISO ENGINEERING OÜ
HANKEJUHT

ÄRIPÄEV AS
KONVERENTSIKESKUSE PROJEKTIJUHT

ÄRIPÄEV AS
PROGRAMMIJUHT

ÄRIPÄEV AS
TOETAJATE KORDINAATOR

ÄRIPÄEV AS
TÖÖSTUSUUDISED.EE JUHT

TOETAJAD
SEB väike
KOOSTÖÖPARTNERID

Osalemise tingimused:

Korraldaja jätab endale õiguse teha ajakavas muudatusi.
Osaleja infokirja saadame registreerimisel antud e-posti aadressil nädal enne konverentsi.
Küsimuste korral võtke palun ühendust projektijuhiga e-posti aadressil: [email protected] või telefonil 53405426.

Osaluspakett sisaldab:

  • 2-päevast saalipiletit ja toitlustust mõlemal konverentsipäeval
  • töötubade või tehaste külastust
  • pidu ja õhtusööki 1. konverentsipäva õhtul Estonia Resortis
  • konverentsivihikut ja ligipääsu konverentsi veebikeskkonda (otseülekannet ei toimu)
  • slaidide ja salvestuste järelvaatamist 30 päeva jooksul pärast konverentsi

Tiimiga osalemine:

Kui oled suurema meeskonnaga tulemas, siis kirjuta kiri konverentsi juhile Anule [email protected]

Majutus:

Konverentsi majutuspartner on Estonia Resort Hotel (VÄLJA MÜÜDUD). Lisaks pakume osaluspakette majutusega hotellis Wasa Resort. Majutust saab koos osaluspaketiga broneerida kuni tube jätkub. Majutuse tühistamiseks palume teavitada projektijuhti e-posti teel vähemalt 5 tööpäeva enne konverentsi. Kui teavitate tühistamisest hiljem või unustate seda teha, ei ole majutust võimalik tühistada.

Tühistamine:

Arve tähtajaks tasumata jätmine ei tühista automaatselt osalemist. Kui Sa ei saa mingil põhjusel osaleda, palume mitteosalemisest kirjalikult teada anda projektijuhile või e-posti aadressil [email protected] või telefonil 667 0099 vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist. Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.
Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi kuulub tasumisele 50% arvest.
Kui teatad mitteosalemisest hiljem või unustad teatada, osalustasu ei tagastata ja tasumisele kuulub 100% arvest.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

Reklaam:

Kui soovite tutvustada oma ettevõtet konverentsil, siis võtke ühendust [email protected] või 667 0105

Kontaktid

Anu Soomets
Konverentsi juht
[email protected]
+372 516 4397

Silja Mägi
Projektijuht
[email protected]
+372 5340 5426

Eliise Nikopensius
Sponsor
[email protected]
+372 553 1442

Age Liiv
Sponsor
[email protected]
+372 5866 6496

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?