Pärnu Kontserdimaja 30. - 31. mai 2024/ Pärnu Concert Hall May 30-31

Osalejat
0
Esinejat
0
Ettevõtte külastust
0
Töötuba
0

Pärnu tarneahelakonverents on Eesti suurim tarneahela professionaalide kohtumispaik. Seekordsel konverentsil pöörame selja minevikule, et rääkida tarneahelates toimuvatest muutustest, arengutest ja otsustest, mis teenivad meid tulevikus.

Me räägime majanduse ja tarneahelate hetkeolukorrast ning prognoosime tulevikku. Me räägime rohe- ja digipöördest nii tööstuses, kaubanduses kui logistikas. Me räägime ka meeskonnajuhtimisest ja kuulame, kellega koos tippu pürgida. Räägime innovatsioonist, pöördelistest kogemustest ja elumuutvatest otsustest.

11. Pärnu tarneahelakonverents 2024 kannab alapealkirja „Pööre“.

Pärnu Supply Chain Conference is the biggest meeting point for SCM professionals in Estonia. This time we turn our backs on the past to discuss the changes, developments and decisions that will serve us in the future.

We talk about the current state of the economy and supply chains and forecast the future. We talk about the green and digital turns in manufacturing, trade and logistics sectors. We also talk about team management and listen to who to strive for the top with. We talk about innovation, valuable experiences and life-changing decisions.

11. Pärnu Supply Chain Conference 2024 subtheme is „The turn“.

Meeskondade eripakkumised

Kui soovid tulla meeskonnaga ja pakkumist mitmele piletile, kirjuta otse konverentsi juhile aadressil [email protected]. Osalejate nimed on võimalik täpsustada hiljem.

Võta kaasa välismaalasest kolleeg

Kui Su meeskonnas on välismaalastest kolleege, siis tasub teada, et Pärnu tarneahelakonverentsi ametlikud keeled on eesti ja inglise keel. Lavale on tulemas mitmeid inglise keelt kõnelevaid esinejaid ja lisaks pakume mõlemal päeval sünkroontõlget.

ESINEJAD

Risto Retsnik

Logistika Plussi logistikakeskuste juht

Villem Pomerants

Legrand Estonia arendusjuht

Oliver Kotkas

Kogenud tarneahelajuht, praegune Foxway operatsioonide juht

Veronika Kuuskmann

Magnum Veterinaaria tegevjuht

Helen Klettenberg

Juhtimiskonsultant ja Äripäeva Akadeemia koolitaja

Katrin Isotamm

Esgridi kaasasutaja ja jätkusuutlikkuse ekspert

Jaanus Tamm

Nefabi rahvusvahelise inseneride tiimi juht

Alvar Tõruke

DSV Estonia juht

Urmas Vaino

Moderaator

Hardi Kondimäe

Harju Elektri tarneahelajuht

Alvar Sass

Harju Elektri tegevjuht

Jolanta Kepalaitė-Nariūnė

Nestlé Baltikumi operatsioonidejuht ning Kesk- ja Ida-Euroopa nõudluse ja tarne planeerimise juht

Maciej Urbanski

Lidl Eesti ja Lidl Läti juhatuse esimees

Benjamin Ertl

Sonepar Šveitsi, asepresident tarneahela alal

Jonatan Karjus

Mööblitööstuse Standardi tegevjuht ning endine ajakirjanik ja suhtekorraldaja

Marko Siller

Sustinere asutaja ja partner, jätkusuutlikkuse ekspert

Anders Larsson

SEB Baltikumi jätkusuutliku panganduse juht

Ilo Rannu

Plastjäätmetest ehitusmaterjale valmistava Neulari juht

Marika Raiski

20-aastase juhtimiskogemusega coach

Anna Vaher-Conlon

Toyota Motor Europe Senior Manager prototype procurement and engineering data management

Harsh Parikh

Tesla ja Riviani kogemusega tarneahelaekspert

Erika Mandel

TKM Gruppi jätkusuutlikkuse koordinaator

Maris Rannus

RIMI BALTIC, Baltikumi kommertsvaldkonna arendusdirektor

Brigitta Albertin

BALTIKA GROUP, tegevjuht

Mihkel Ratt

Mistra-Autexi logistika- ja sisseostuosakonna juhataja

Riina Sikk

Mistra-Autexi tootmisosakonna juhataja

PROGRAMM
09:00 - 10:00

Registreerimine ja hommikukohv

10:00 - 10:15

Tere tulemast!

URMAS VAINO – KONVERENTSI MODERAATOR

Urmas Vaino Urmas Vaino

SESSIOON I: PÖÖRDED GLOBAALSES MAJANDUSES JA TARNEAHELATES

10:15 - 11:05

Olulisemad mängumuutjad tarneahelate juhtimises

HARSH PARIKH - TESLA JA RIVIANI KOGEMUSEGA TARNEAHELAEKSPERT | India juurtega Harsh on tarneahelate juhtimises globaalne tegija, kes on olnud osake tõeliselt suurest „mängust“. Nimelt on ta kokku kaheksa aastat kuulunud tuntud elektriautode tootjate Tesla ja Riviani ridadesse ning täitnud seal erinevaid funktsioone. Ettekandes räägib ta olulisematest mängumuutjatest kolmel tasandil: isiklik, India ja globaalsed tarneahelad. Räägime sellest, kuidas töötavad Tesla ja Riviani tarneahelajuhid ning millised on tema enda pöörded senises karjääris. Kuuleme ka Harshi nägemust sellest, millised on India kui ärikeskkonna olulisemad pöörded, ja räägime sellest, kuidas hindab ta globaalsete tarneahelate hetkeseisu ning tuleviku väljavaateid.

Harsh Parikh Harsh Parikh
11:05 - 11:45

Pöörded globaalses majanduses ja tarneahelates – mida oodata tulevikult?

ANDERS LARSSON - SEB BALTIKUMI JÄTKUSUUTLIKU PANGANDUSE JUHT | Majandusolukorra kirjeldamiseks võiks kasutada sõna „habras“. Viimased kuud ja kvartalid on statistikast vastu vaadanud vaid punased numbrid ning ka lähitulevik ei paista rohelisem. Millised pöördeid globaalses majanduses veel oodata võib? Milliste muutuste ja (uute) reeglitega seisavad silmitsi globaalsed tarneahelad? Kuidas arvestada kasvava ESG-trendiga ja kuidas muudab see finantseerimist? Mis saab Skandinaaviast ja millise pilguga vaatavad sealsed ettevõtted meie hääbuvat konkurentsivõimet?

Anders Larsson Anders Larsson
11:45 - 12:30

Parimate tarneahela juhtide ja entusiastide vestlus: kuidas praegu tulevikku vaatavaid otsuseid teha?

VERONIKA KUUSKMANN - MAGNUM VETERINAARIA TEGEVJUHT | OLIVER KOTKAS - KOGENUD TARNEAHELAJUHT, PRAEGUNE FOXWAY OPERATSIOONIDE JUHT | VILLEM POMERANTS - LEGRAND ESTONIA ARENDUSJUHT | RISTO RETSNIK - LOGISTIKA PLUSSI LOGISTIKAKESKUSTE JUHT

Risto Retsnik Risto Retsnik
Villem Pomerants Villem Pomerants
Oliver Kotkas Oliver Kotkas
Veronika Kuuskmann Veronika Kuuskmann
12:30 - 13:30

Lõuna

SESSIOON II: ESG - jätkusuutlikkus tarneahelates

13:30 - 14:00

ESG mõjud suurtele tarneahelatele – kuidas rohepöördes õigesti otsustada?

MARKO SILLER - SUSTINERE ASUTAJA & PARTNER | Aina kasvavad ESG-nõuded tekitavad ettevõtetele olukorra, kus tarneahelates püsimiseks jääb enda ettevõtte rohearendamisest väheks ja nõudliku pilguga tuleb vaadata ka tarnijate poole. Milline on rohepöörde mõju tarneahelatele, selle erinevatele protsessidele, toodetele ja muidugi ka kuludele? Kui rohelised on meie tarneahelad täna ja milliseid otsuseid tasuks teha praegu, et lähiaastatel konkurentsivõimeline olla?

Marko Siller Marko Siller
14:00 - 14:30

Tööstuse ringmajanduse näide: tarneahel, mis teeb plastjäätmetest väärtusliku ehitusmaterjali – kuidas?

ILO RANNU – PLASTJÄÄTMETEST MATERJALE VALMISTAVA NEULARi TEHASE OMANIK | Neular on innovatiivne ringmajandusega tegelev tööstusettevõte, mis kasutab toormena kodumajapidamistest tulevaid plastpakendeid ja arendab ise ka tehnoloogiat, mille abil pakenditest uued tooted teha – näiteks terrassi- või aialaudu. Samas eelistab ettevõte ise nimetada seda neularmaterjaliks, sest kasutusvaldkondi on erinevaid. 90% toormest tuleb välisturgudelt ja 97% toodangust ehk neularmaterjalist läheb samuti välismaale. Mida, miks, kellele ja kuidas ettevõte täpselt toodab? Ettekandes räägime ka plasti olulisusest ja otsime vastust küsimusele, kas plast tohib üldse otsa saada ja kui edukalt suudab inseneeria siirdeühiskonnas väljakutsetest võimalusi leida?

Ilo Rannu Ilo Rannu
14:30 - 15:00

Kaubanduse ESG-pööre - millised on jätkusuutlikkuse teekonna õnnestumised ja tagasilöögid?

ERIKA MANDEL - TKM GRUPPI JÄTKUSUUTLIKKUSE KOORDINAATOR | Milline on olnud Kaubamaja grupi ESG senine teekond – milline on olnud jätkusuutlikkuse valdkonna arenglugu koos selle võlude ja valudega? Millist rolli mängivad keskkonna- ja sotsiaalsed aspektid? Kui palju tähelepanu on arendusel ja innovatsioonil? Millised on ESG juhtimispõhimõtted?

Erika Mandel Erika Mandel
15:00 - 15:30

Kohvipaus

SESSIOON III: DIGIPÖÖRDE KOGEMUSLOOD

15:30 - 16:00

Rimi Balticu kogemus: digitaliseerimise valikud, võidud ja tagasilöögid

MARIS RANNUS - RIMI BALTIC, BALTIKUMI KOMMERTSVALDKONNA ARENDUSDIREKTOR | Milliseid otsuseid on oma digiteekonnal teinud suur jaekett? Millised on olnud senised valikud ja mille põhjal langetatakse otsuseid? Millised on tagasilöögid ja õppetunnid ning millised on olnud seni olulisemad töövõidud? Milline on digiinvesteeringute „äriplaan“ tulevikuks?

Maris Rannus Maris Rannus
16:00 - 16:30

Rõivatööstuse kasutajakogemus: laovarude juhtimine 2.0 AI abil

BRIGITTA ALBERTIN - BALTIKA GROUP, TEGEVJUHT | Baltika on üks neist rõivatööstuse ettevõtetest, mil on ette näidata märkimisväärseid kogemusi tehisintellekti arendamisest ja kasutamisest. Ettekandes võtame pulkadeks lahti ettevõtte senise tehisintellektri kogemuse ja teeme senisest teekonast järeldusi. Milline on laovarude juhtimine 2.0 tehisintellekti abil väikeettevõttes? Millised on kolme aasta arengud ja tulevikuplaanid?

Brigitta Albertin Brigitta Albertin
16:30 - 16:45

Jagunemine bussidesse ja töötubadesse

16:45 - 18:00

Töötoad ja tehasekülastused

Kiirematele on valik suurem. Registreerumine algab 8. mail (konverentsile registreerunud saavad lingi) ja lõppeb kohtade arvu täitumisel.

Töötoad:

1) Nefabi töötuba: keskkonnasõbraliku pakkelahenduse loomine ja selle CO2 jalajälje arvutamine

JAANUS TAMM - NEFABI RAHVUSVAHELISE INSENERIDE TIIMI JUHT | Osale praktilises töötoas, kus osalejad jagatakse meeskondadesse, kes saavad ülesandeks analüüsida erinevaid pakkematerjale ja ise kokku panna keskkonnasõbraliku pakkelahenduse. Kohapeal on vaatamiseks ja analüüsimiseks olemas erinevad moodsad ja ka traditsioonilisemad materjalid – näiteks vahtplastid, pappkarbid, woodfoam, fiberflute, tekstiilpakend, vineerpakend –, mille tootmise ja (järel)kasutuse kohta on võimalik küsida küsimusi ka Nefabi ekspertidelt. Seejärel tuleb igal meeskonnal saadud info põhjal luua oma terviklik pakkelahendus ja arvutada välja ka selle lahenduse CO2 jalajälg – selleks saab iga meeskond endale appi Nefabi mentori, kes aitab ära täita CO2 jalajäle arvutamise tööriista GreenCalc, mis näitab, kui suur on iga meeskonna loodud lahenduse jalajälg tarneahelas.

Jaanus Tamm Jaanus Tamm

2) Esgridi töötuba: ESG-d toetavate protsessimudelite loomine ja tarnijate kaasamine

KATRIN ISOTAMM - ESGRIDI KAASASUTAJA JA JÄTKUSUUTLIKKUSE EKSPERT | HELEN KLETTENBERG - JUHTIMISKONSULTANT JA ÄRIPÄEVA AKADEEMIA KOOLITAJA | Anname töötoas osalejatele ülevaate, kuidas ehitada üles jätkusuutlikkust toetavad protsessimudelid, alatest strateegilisest juhtimisest kuni tarnijate hindamise ja raporteerimise protsessideni välja, samuti jagame seniseid õpikohti, riske ja võimalusi. Räägime praktilistest vajadustest, mis toetuvad regulatiivsetele muutustele ja ka turu nõudlusele. Lisaks tööriistadest, mis aitavad partnereid kaasata ja nügida. Näitame ja testime Esgridi platvormil olevat ESG hindamise küsimustikku, mis katab kõik vajalikud alateemad keskkonnast sotsiaalse vastutuseni ning toimib nn ESG tervisekontrollina, andes aimu, millistesse tegevustesse, protsessidesse ja poliitikatesse tuleks kindlasti panustada.

Helen Klettenberg Helen Klettenberg
Katrin Isotamm Katrin Isotamm

Tehaste külastused:

1) Pelletitootja Warmeston Sauga tehas

2) Ruukki Productsi katuse- ja fassaaditehaste külastus

3) Elektroonikatootja Scanfil tehase külastus

20:00 - 23:59

Õhtusöök Rannahotelli restoranis

Selgub Aasta tarneahela juht 2024! Muusikalise elamuse eest hoolitseb Laura Prits.

Laura Prits Laura Prits
09:15 - 09:45

Kogunemine ja hommikukohv

SESSIOON IV: MEESKONNAGA VÕI SOLO MIO?

09:45 - 10:15

Meeskonnasuhted uues maailmas - kuidas ebakindluses oskuslikult reageerida ja juhtida?

MARIKA RAISKI - 20-AASTASE JUHTIMISKOGEMUSEGA COACH | Praegune volatiilne maailm nõuab juhte, kes suudavad lõputus ebakindluses oskuslikult reageerida ja oma meeskondi muutustest läbi juhtida. Kontrollimiskultuur on kadumas ja oleme pööramas coachiva juhtimiskultuuri poole. Uus aeg tähendab organisatsioone, kus on olemas psühholoogiline turvalisus – ühine veendumus, et meeskonnas riskide võtmine on turvaline. Kuidas ebakindluses meeskonda juhtida ja ettevõttele jätkuvalt edu tagada? Millised on kaasaegse organisatsioonikultuuri lahutamatud osad ning miks on need inimestele ja ettevõtetele olulised?

Marika Raiski Marika Raiski
10:15 - 10:45

Uue ERP-lahenduse valimine tööstusettevõttes – kuidas selleks valmistuda ning õigesti ja õiget meeskonda kaasata?

MIHKEL RATT - MISTRA-AUTEXI LOGISTIKA- JA SISSEOSTUOSAKONNA JUHATAJA | RIINA SIKK - MISTRA-AUTEXI TOOTMISOSAKONNA JUHATAJA | ERP-lahenduse vahetamine või juurutamine on töö, mida ette võtta pigem ei tahaks. Aga kui edasi ikkagi tuleb liikuda, siis kuidas seda teha võiks? Mistra-Autex jõudis uue ERP-i juurutamiseni 1,5 aastaga, aga milline oli selle loo algus? Ettekandes lähemegi tagasi loo algusesse ja räägime, kuidas vahetust ette valmistada ja mida enne juurutamist teha tuleb. Selgitame, kas ja kuidas ning millal selleks erineviad osapooli kaasata, ja avame ka peamisi õppetunde ja tagasilööke. Anname hinnangu, mida selline investeering ühele suurele tööstusettevõttele tähendab.

Mihkel Ratt Mihkel Ratt
Riina Sikk Riina Sikk
10:45 - 11:15

Rahvusvaheline meeskonnatöö – kuidas LIDL kohalikke tooteid globaalsele turule aitab?

MACIEJ URBANSKI, LIDL EESTI JA LIDL LÄTI JUHATUSE ESIMEES | Saksa jaeketi LIDLi jaoks on hea rahvusvaheline meeskonnatöö väga oluline ja sellel võib olla pöördeline mõju ka ettevõtte kohalikele tarnijatele. Jaeketi eri riikide ostuosakondade koostöö tulemusel on nii mõnigi kohalik toode leidnud tee globaalsele turule ja näiteid leiab ka Eestist. Kuidas LIDL oma meeskondade tööd korraldab ning kuidas näeb välja LIDLi ja tarnija kahepoolne tiimitöö, mille lõppeesmärk on jõudude ühendamine toote viimiseks globaalsele turule? Millised on senised kogemused teistelt turgudelt ja millised on senised parimad õppetunnid?

Maciej Urbanski Maciej Urbanski
11:15 - 11:45

Kohvipaus

SESSIOON V: KOGEMUSLOOD - INNOVATSIOON, UUED SUUNAD

11:45 - 12:15

Tehisintellekt ja automatiseerimine – kas inimestel on tarneahelas tulevikku?

JOLANTA KEPALAITĖ-NARIŪNĖ, NESTLÉ BALTIKUMI OPERATSIOONIDEJUHT NING KESK- JA IDA-EUROOPA NÕUDLUSE JA TARNE PLANEERIMISE JUHT | Viimastel aastatel on tehisintellekti ja automatiseerimise tehnoloogiate kiire areng toonud olulisi muutusi erinevatesse tööstusharudesse ja sealhulgas tarneahelasse. Nendel tehnoloogiatel on potentsiaal muuta tarneahela toimimist ning pakkuda suuremat efektiivsust, täpsust ja kulude kokkuhoidu. Siiski: kui tehisintellekt ja automatiseerimine jätkavad arenemist, tekib küsimus inimeste tulevase rolli kohta tarneahelas. Kas automatiseeritud tööriistad lõpuks asendavad inimtöötajaid või on selles üha automatiseeritumas keskkonnas ikkagi koht inimteadmistele ja otsustamisele?

Jolanta Kepalaitė-Nariūnė Jolanta Kepalaitė-Nariūnė
12:15 - 12:45

Harju Elektri tootmise pöörded ja müügiennustuste tõlkimine tarneahela reaalseks koormuseks

ALVAR SASS – HARJU ELEKTER EESTI TEGEVJUHT JA HARDI KONDIMÄE – HARJU ELEKTER EESTI TARNEAHELAJUHT | Elektriseadmete tootja Harju Elekter on viimased paar aastat tegelenud „kodu korrastamisega“ ja pingutused on ka vilja kandnud – lisaks efektiivsemaks muutunud tootmisele noppis ettevõte tänavu Aasta tehas 2024 tiitli. Napi kahe aastaga tegi ettevõte ära grupisisese tarneahelapöörde ja ühendas kaks Keila tehast – Elektrotehnika ja Teletehnika. Ettevõte loobus vanast ERP-süsteemist ja alustas uue juurutamisega, tegi ära Lean-pöörde, võttis paremaks eesmärgistamiseks kasutusele X-maatriksi, arendas ka grupiülest nähtavust ja võttis kasutusele lahenduse, mis aitab müügiennustusi reaalseks koormuseks tõlkida. Kuidas käib müügiennustuste tõlkimine reaalseks koormuseks ja kuidas kõik teised „pöörded“ tootmist tellimuse täitmisel toetavad? Ettekandes räägime Harju Elektri viimase kahe aasta muudatuste teekonna väljakutsetest, õnnestumistest ja ka tagasilöökidest.

Hardi Kondimäe Hardi Kondimäe
Alvar Sass Alvar Sass
12:45 - 13:15

Puidust kõrgladu, autonoomsed sõidukid ja 70 robotit – kuidas Sonepar uuest jaotuskeskusest tuleviku ladu arendab?

BENJAMIN ERTL - SONEPAR ŠVEITSI ASEPRESIDENT TARNEAHELA ALAL | Sonepari Zürichi jaotuskeskus on ettevõtte peamine logistikakeskus, mille üks osa on ka ettevõtte esimene puidust kõrgladu Šveitsis. Keskuse planeerimine algas juba 2017. aastal, kuid aastate jooksul on hoonet palju automatiseeritud ja digitaliseeritud. Kolmel korrusel laiuval keskusel on kokku 9050 ruutmeetrit laopinda. Lisaks autonoomsetele sõidukitele on sisaldab hoone ka täisautomaatset ladu, kus on kasutusele 70 robotit. Millest lähtus Sonepar jaotuskeskust rajades ja kui oluline roll on keskusel ettevõtte tarneahelas? Millist tehnoloogiat ettevõte jaotuskeskuses kasutab ja millised on peamised õpikohad kõrgtehnoloogilise lao rajamisel? Milline on olnud tulevikulao senine mõju tarneahelatele?

Benjamin Ertl Benjamin Ertl
13:15 - 13:45

DSV kogemus: jätkusuutlikkus maanteel, merel ja raudteel – kus on suurimad väljakutsed ja tagasilöögid?

ALVAR TÕRUKE - DSV ESTONIA JUHT | Selles ettekandes heidame pilgu DSV jätkusuutlikkuse teekonna köögipoolele ja avame ennekõike seda, millised on ettevõtte peamised jätkusuutlikkusega kaasnenud väljakutsed ja õppetunnid maanteel, merel ning raudteel. Mida ettevõte rohelisema transpordiahela nimel ära on teinud ja mis oli selle hind? Kuidas veenda ennast ja klienti, et tegemist on investeeringuga, mitte lihtsalt kallima hinnaga? Kui reaalseks peab suur logistikaettevõte aga kliimaeesmärke 2030 ja 2050?

Alvar Tõruke Alvar Tõruke
13:45 - 14:45

Lõuna

SESSIOON VI: ELUMUUTVAD OTSUSED

14:45 - 15:15

Minu lugu ainsa eestlasena rahvusvahelises kontsernis

ANNA VAHER-CONLON - TOYOTA MOTOR EUROPE SENIOR MANAGER PROTOTYPE PROCUREMENT AND ENGINEERING DATA MANAGEMENT | Meile räägib oma loo Anna, kes on aastaid töötanud Belgias Toyota Motor Europe´s juhtivatel kohtadel. Me ei räägi seekord Toyotast, vaid pööretest Anna töises elus. Miks ta otsustas lahkuda Eestist ja asuda tööle Belgias? Kui erinev on sealne ja siinne töökultuur ning kuidas näeb välja tema karjäär läbi aastate? Millal tasub elu karjääripööret kaaluda ja millised pöörded ootavad Annat alles ees?

Anna Vaher-Conlon Anna Vaher-Conlon
15:15 - 15:45

Minu lugu suhtekorraldusest tööstussektori tippjuhiks

JONATAN KARJUS - ENDINE AJAKIRJANIK JA SUHTEKORRALDAJA, MÖÖBLITÖÖSTUSE STANDARD TEGEVJUHT | Jonatan on endine ajakirjanik ja kogenud kommunikatsiooniekspert, kes juhib täna pika ajalooga mööblitööstust Standard. Ettekandes räägib Jonatan oma karjääriloo, kus selgitab, mis viis ta elumuutva otsuseni liikuda uude ja teistmoodi maailma ning milliseid õnnestumisi ja väljakutseid on mööblitööstuse juhi teekonnal ette tulnud.

Jonatan Karjus Jonatan Karjus
15:45 - 15:55

Konverentsi lõpusõnad. Head koduteed!

VAATA KA EELMISE AASTA GALERIID

REGISTREERUMINE

Pärnu Tarneahelakonverents 2025, ilma majutuseta


Soodushind 599 € (730.78€ km-ga) kuni 20.12.2024


Täishind 779 € (950.38€ km-ga)

Pärnu Tarneahelakonverents 2025 majutusega Rannahotellis sgl


Soodushind 699 € (852.78€ km-ga) kuni 20.12.2024


Täishind 879 € (1072.38€ km-ga)

Pärnu Tarneahelakonverents 2025 majutusega Estonias, standard sgl tuba


Soodushind 699 € (852.78€ km-ga) kuni 20.12.2024


Täishind 879 € (1072.38€ km-ga)

Pärnu Tarneahelakonverents 2025 majutusega Estonias, superior sgl


Soodushind 714 € (871.08€ km-ga) kuni 20.12.2024


Täishind 894 € (1090.68€ km-ga)

OSALEJAD
A. LE COQ ASOSTUJUHTABB ASCATEGORY MANAGER
ABB ASCATEGORY MANAGER, KATEGOORIA JUHTABB ASLOGISTICS AND ANALYTICS
ABB ASPROCUREMENT MANAGER, BALTICSABB ASPROCUREMENT SPECIALIST
ABB ASPROJECT MANAGERABB ASSCM SENIOR SPECIALIST
ABB ASSUPPLY PLANNERABB AST&L GLOBAL SOURCING LEADER
ABB UABPROCUREMENT & LOGISTICS EXPERT BUSINESS PARTNERACE LOGISTICS ESTONIA ASMÜÜGI- JA TURUNDUSJUHT
ACINO ESTONIA OÜLOGISTIKA JA HALDUSJUHTACINO ESTONIA OÜ
AGROVARU ASPÕHJA-EESTI MÜÜGIESINDAJAAGROVARU ASTEGEVJUHT
AKZO NOBEL BALTICS ASLOGISTIKAJUHTALAS-KUUL ASOSTUJUHT
ALAS-KUUL ASVARUDEJUHTANORA ESTONIA ASTEHASE JUHT
ANORA ESTONIA ASTRANSPORTATION PROCUREMENT AND DEVELOPMENT MANAGERANORA ESTONIA AS
APTUS GROUP OÜJUHATUSE LIIGEAPTUS GROUP OÜJUHATUSE LIIGE
ASAX INNOVATION OÜCO-FOUNDER/ MANAGEMENT BOARD MEMBERBALL TRANSPORT OÜJUHATUSE LIIGE
BALTFARMA OÜTARNEAHELA JUHTBALTI LOGISTIKA ASSALES MANAGER
BALTI LOGISTIKA ASBALTIKA ASTEGEVJUHT
BED FACTORY SWEDEN OÜOSTUJUHTBEPCO OÜCOO
BON VEGAN OÜJUHATUSE LIIGECOOP EESTI KESKÜHISTU TÜHLOGISTIKADIREKTOR
COOP EESTI KESKÜHISTU TÜHCOOP PANK AS
COOP PANK ASCOOP PANK AS
CREDITINFO EESTI ASVÕTMEKLIENDIHALDURCREDITINFO EESTI AS
D.T.L. CONSUMER PRODUCTS EESTI ASOSTU- JA LOGISTIKA SPETSIALISTDATAFRUIT OÜPARTNER
DEFSECINTEL SOLUTIONS OÜDOORDEC OÜOSTUJUHT
DOORDEC OÜTEGEVJUHTDSV ESTONIA ASDSV ESTONIA TEGEVJUHT
DSV ESTONIA ASJUHATUSE LIIGE/MÜÜGIDIREKTORDSV ESTONIA ASMÜÜGIJUHT
DSV ESTONIA ASMÜÜGIJUHTDSV ESTONIA ASPERSONALIJUHT
DSV ESTONIA ASTURUNDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIJUHTEESTI POST ASOMNIVA BALTIKUMI LOGISTIKA JUHT
EESTI TEHNIKATEENUSED OÜHELITEHNIKEESTI TEHNIKATEENUSED OÜHELITEHNIK
EESTI TEHNIKATEENUSED OÜOPERAATOREESTI TEHNIKATEENUSED OÜOPERAATOR
EESTI TEHNIKATEENUSED OÜPRODUKTSIOONIJUHTEESTI TEHNIKATEENUSED OÜREŽIITEHNIK
EESTI TEHNIKATEENUSED OÜVIDEOTEHNIKEESTI TEHNIKATEENUSED OÜ
EESTI TÕLKIDE JA TÕLKIJATE LIIT MTÜTÕLKEESTI TÕLKIDE JA TÕLKIJATE LIIT MTÜTÕLK
ELTECH SOLUTIONS OÜARENDUSJUHTELTECH SOLUTIONS OÜOSTUJUHT
ENSTO ESTONIA ASOSTU-HANKEJUHTENSTO ESTONIA ASTEGEVJUHT
EOLANE TALLINN ASCUSTOMER DEMAND MANAGERERICSSON EESTI ASMANAGER OF INBOUND
ERICSSON EESTI ASMANAGER OF INBOUND SUPPLYESGRID TECHNOLOGIES OÜESGRIDI KAASASUTAJA JA JÄTKUSUUTLIKKUSE EKSPERT
ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SAETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA
ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SAETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA
FOXWAY OÜOPERATSIOONIDE JUHTGLAMOX ASLEAD CATEGORY MANAGER
GLAMOX ASTARNEAHELA JUHTHANSAB ASMÜÜGI- JA TURUNDUSDIREKTOR
HANSAB ASMÜÜGIJUHTHANSAB ASMÜÜGIJUHT
HANSAB ASTURUNDUSSPETSIALISTHANSAB ASVALDKONNAJUHT
HANZA MECHANICS TARTU ASOSTUJUHTHANZA MECHANICS TARTU AS
HANZA MECHANICS TARTU ASHARJU ELEKTER ASTARNEAHELAJUHT
HARJU ELEKTER ASTEGEVJUHTHEKOTEK ASELEKTRILAO JUHATAJA
HEKOTEK ASMÜÜGIJUHTHEKOTEK ASOSTUJUHT
HEKOTEK ASOSTUJUHTINCAP ELECTRONICS ESTONIA OÜGROUP SOURCING LEAD
INCAP ELECTRONICS ESTONIA OÜINCAP ELECTRONICS ESTONIA OÜ
INDETEK OÜOSTUJUHTINNOKAS MEDICAL ESTONIA OÜ
INTERCHEMIE WERKEN DE ADELAAR EESTI ASTARNEAHELA JUHTITELLA ESTONIA OÜLAOJUHT
ITELLA ESTONIA OÜLOGISTIKAJUHTITELLA ESTONIA OÜ
JET EXPRESS OÜJUHATUSE LIIGEJET EXPRESS OÜ
JET EXPRESS OÜKARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜOSTU- JA TARNIJAKVALITEEDI SPETSIALIST
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜTARNEAHELAJUHTKIILTOCLEAN OÜOSTUJUHT
KLICK EESTI ASOSTUOSAKONNA JUHTKONTRANSA OÜREGIONAALJUHT
LASITA MAJA OÜKVALITEEDIJUHTLEGRAND ESTONIA OÜARENDUSJUHT
LEGRAND ESTONIA OÜHANKESPETSIALISTLEGRAND ESTONIA OÜLAOJUHATAJA
LEGRAND ESTONIA OÜOSTU JA PLANEERIMISTIIMI JUHTLEGRAND ESTONIA OÜPROCUREMENT CATEGORY MANAGER
LIDL EESTI OÜLIDL EESTI JA LIDL LÄTI JUHATUSE ESIMEESLIDL EESTI OÜ
LIVIKO ASOSTUJUHTLOGISTIKA PLUSS OÜKLIENDISUHETE JUHT
LOGISTIKA PLUSS OÜLOGISTIKAKESKUSTE JUHTLOGISTIKA PLUSS OÜMÜÜGIDIREKTOR
LOOV ORGANIC OÜTARNEAHELAJUHTLOOV ORGANIC OÜ
MAGNUM LOGISTICS OÜJUHATUSE LIIGEMAGNUM LOGISTICS OÜLOGISTIKAJUHT
MAGNUM LOGISTICS OÜMAGNUM VETERINAARIA ASKATEGOORIA- JA OSTUOSAKONNA JUHT
MAGNUM VETERINAARIA ASTEGEVJUHTMALMERK KLAASIUM OÜOSTU- JA LOGISTIKASPETSIALIST
MALMERK KLAASIUM OÜOSTUSPETSIALISTMANN LINES OÜTEGEVJUHT
MARIKONTA OÜREGIONAALJUHTMEDIQ EESTI OÜLOGISTIKA- JA KVALITEEDIJUHT
MEDIQ EESTI OÜOSTUJUHTMEDIQ EESTI OÜOSTUJUHT
MEDIQ EESTI OÜMETEC CNC OÜJUHATUSE LIIGE
METSÄ WOOD EESTI ASTOOTMISE PLANEERIJAMILREM ASOSTUJUHT
MILREM ASOSTUJUHTMILREM ASOSTUOSAKONNA JUHT
MISTRA-AUTEX ASLOGISTIKA- JA SISSEOSTUOSAKONNA JUHATAJAMISTRA-AUTEX ASTOOTMISJUHT
MISTRA-AUTEX ASVALMISTOODANGU LAO ÜLEMMISTRA-AUTEX AS
MYDELLO OÜMÜÜGIJUHTMYDELLO OÜSALES MANAGER
NAVIX OÜNEFAB PACKAGING OÜJUHATUSE LIIGE
NEFAB PACKAGING OÜKLIENDIHALDURNEFAB PACKAGING OÜMUU JUHT
NEFAB PACKAGING OÜPURCHASING SPECIALISTNEFAB PACKAGING OÜ
NEFAB PACKAGING OÜNEFAB PACKAGING OÜ
NESTLE BALTICS UABBALTIKUMI OPERATSIOONIDEJUHT, KESK- JA IDA-EUROOPA NÕUDLUSE JA TARNENESTLE BALTICS UAB
NESTLE BALTICS UABNETT ASOSTUJUHT
NEULAR OÜJUHATAJANORCAR-BSB EESTI ASOSTUJUHT
NORDIC SPEDITION OÜMÜÜGIJUHTNORDIC SPEDITION OÜ
NORDIC SPEDITION OÜNORMA AS
NORMA ASNOTE PÄRNU OÜOSTUJUHT
NOTE PÄRNU OÜTARNEAHELA JUHTNPM SILMET OÜOSTUJUHT
OIXIO DIGITAL ASOSHINO ELECTRONICS ESTONIA OÜHANKE- JA OSTUJUHT
OSHINO ELECTRONICS ESTONIA OÜTEGEVJUHTPLASTOK OÜJUHATUSE LIIGE
PLASTOK OÜJUHATUSE LIIGEPLASTONE OÜHANKEJUHT
PRIMUS EESTI OÜTEHASE JUHTPROVIDEU ASSEMBLY OÜOSTUJUHT
PRYSMIAN GROUP BALTICS ASTARNEAHELAJUHTPUHASTUSIMPORT OÜOSTUJUHT
PUUKESKUS ASOSTUJUHTPÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA SALOGISTIKATEENISTUSE JUHATAJA
RADIUS MACHINING OÜOSTUJUHTRAPALA EESTI ASKAUBAVEO JUHT
REIMAX ELECTRONICS OÜLAOJUHATAJAREIMAX ELECTRONICS OÜOSTUJUHT
RIIGI KAITSEINVESTEERINGUTE KESKUSHANGETE OSAKONNA KATEGOORIAJUHTRIIGI KAITSEINVESTEERINGUTE KESKUSOSTUBÜROO JUHT
RIMI EESTI FOOD ASBALTIKUMI KOMMERTSVALDKONNA ARENDUSDIREKTORRIMI EESTI FOOD ASRIMI EESTI OSTUJUHT
RUUKKI PRODUCTS ASOSTU- JA LOGISTIKAJUHTRUUKKI PRODUCTS ASTEHASEJUHT
RUUKKI PRODUCTS ASRUUKKI PRODUCTS AS
RUUKKI PRODUCTS ASSAINT-GOBAIN GLASS ESTONIA SEMUU JUHT
SAINT-GOBAIN GLASS ESTONIA SESAINT-GOBAIN GLASS ESTONIA SE
SCANFIL OÜSCANFIL OÜ
SCD-SUPPLY CHAIN DIAGNOSTICS OÜJUHATUSE LIIGESCHENKER ASCCO REGION NORTH & EAST EUROPE
SCHENKER ASKEY ACCOUNT MANAGER NORTH & EAST EUROPESEB PANK AS
SEB PANK ASSEB PANK AS
SEB PANK ASSELVER ASTARNEAHELA DIREKTOR
SMARTEN LOGISTICS ASARENDUSJUHTSMARTEN LOGISTICS ASLAOJUHT
SMARTEN LOGISTICS ASLOGISTIKAJUHTSMARTEN LOGISTICS ASTEGEVJUHT
SOLITA OÜÄRIARENDUSJUHTSONEPAR EESTI ASOSTUJUHT
SONEPAR EESTI ASSONEPAR ŠVEITSI ASEPRESIDENT TARNEAHELA ALALSONEPAR EESTI ASTEGEVDIREKTOR
SONEPAR SUISSE LTDSPELI BALTIC OÜJUHATUSE LIIGE
SPORRONG EESTI OÜJUHATUSE LIIGESTANDARD ASTEGEVJUHT
STONERIDGE ELECTRONICS ASLOGISTIKAJUHTSTONERIDGE ELECTRONICS AS
STONERIDGE ELECTRONICS ASSUSTINERE OÜASUTAJA JA PARTNER
SYNLAB EESTI OÜOSTU- JA LOGISTIKAJUHTTALLINK DUTY FREE ASMUU JUHT
TALLINK DUTY FREE ASTRANSPORDIJUHTTALLINNA SADAM ASROHETIIGRI PROJEKTIJUHT JA TALLINNA SADAMA ÄRIARENDUSE JUHT
TALLINNA TEHNIKAKÕRGKOOLLOGISTIKAINSTITUUDI KAASPROFESSOR, OSTU- JA HANKEKORRALDUSE ÕPPEKAVA JTALLINNA TEHNIKAKÕRGKOOLTOOTMISJUHTIMISE ÕPETAJA
TALLINNA TEHNIKAKÕRGKOOLTALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLLOGISTIKA ÕPPEKAVA PROGRAMMIJUHT
TAMMER OÜJUHATUSE LIIGETAMMER OÜKVALITEEDIJUHT
TAMMER OÜLOGISTIKA JA HALDUSE JUHTTAMMER OÜMÜÜGIOSAKONNA JUHT
TAMMER OÜOSTUJUHTTAMMER OÜOSTUJUHT
TAMMER OÜSEKRETÄRTAMMER OÜTEHASEJUHT
TAMMER OÜTAMMER OÜ
TAMMER OÜTAMRO EESTI OÜLOGISTIK
TAMRO EESTI OÜOSTUJUHTTAMRO EESTI OÜOSTUJUHT
TELIA EESTI ASHANKEJUHTTELIA EESTI ASTARNEAHELA ARENDUSJUHT
TELIA EESTI ASTARNEAHELA JUHTTELIA EESTI AS
TELIA EESTI ASTHREOD SYSTEMS AS
THREOD SYSTEMS ASTKM GRUPP ASJÄTKUSUUTLIKKUSE KOORDINAATOR
TOODE ASOSTUJUHT (TALLINN JA HARJUMAA)TOPAUTO ASMÜÜGIJUHT
TOPAUTO ASTOPAUTO AS
TOYOTA MOTOR EUROPESENIOR MANAGER PROTOTYPE PROCUREMENT AND ENGINEERING DATA MANAGEMENTUAB WOOD LINEAREA SALES MANAGER
UPM-KYMMENE OTEPÄÄ OÜJÄRELTÖÖTLUSE KOORDINAATORUPM-KYMMENE OTEPÄÄ OÜOSTUSPETSIALIST
VIA 3L FREIGHT OÜTEGEVJUHTVIRU KEEMIA GRUPP AS
WARMESTON OÜTEGEVJUHTWARMESTON OÜTEHASE JUHT
WIIMA LOGISTICS OÜJUHATUSE LIIGEWISO ENGINEERING OÜHANKE- JA MÜÜGISPETSIALIST
WISO ENGINEERING OÜHANKEJUHTÄRIPÄEV ASKONVERENTSIKESKUSE JUHT
ÄRIPÄEV ASKONVERENTSIKESKUSE PROJEKTIJUHTÄRIPÄEV ASKORRALDUS
ÄRIPÄEV ASLOGISTIKAUUDISED.EE JUHT-TOIMETAJAÄRIPÄEV ASMÜÜGIJUHT
ÄRIPÄEV ASPROGRAMMIJUHTÄRIPÄEV ASTOETAJATE KORDINAATOR
ÄRIPÄEV ASTÖÖSTUSUUDISED.EE JUHTÄRIPÄEV ASTÖÖSTUSUUDISED.EE TOIMETAJA
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS

A. LE COQ AS
OSTUJUHT

ABB AS
CATEGORY MANAGER

ABB AS
CATEGORY MANAGER, KATEGOORIA JUHT

ABB AS
LOGISTICS AND ANALYTICS

ABB AS
PROCUREMENT MANAGER, BALTICS

ABB AS
PROCUREMENT SPECIALIST

ABB AS
PROJECT MANAGER

ABB AS
SCM SENIOR SPECIALIST

ABB AS
SUPPLY PLANNER

ABB AS
T&L GLOBAL SOURCING LEADER

ABB UAB
PROCUREMENT & LOGISTICS EXPERT BUSINESS PARTNER

ACE LOGISTICS ESTONIA AS
MÜÜGI- JA TURUNDUSJUHT

ACINO ESTONIA OÜ
LOGISTIKA JA HALDUSJUHT

ACINO ESTONIA OÜ


AGROVARU AS
PÕHJA-EESTI MÜÜGIESINDAJA

AGROVARU AS
TEGEVJUHT

AKZO NOBEL BALTICS AS
LOGISTIKAJUHT

ALAS-KUUL AS
OSTUJUHT

ALAS-KUUL AS
VARUDEJUHT

ANORA ESTONIA AS
TEHASE JUHT

ANORA ESTONIA AS
TRANSPORTATION PROCUREMENT AND DEVELOPMENT MANAGER

ANORA ESTONIA AS


APTUS GROUP OÜ
JUHATUSE LIIGE

APTUS GROUP OÜ
JUHATUSE LIIGE

ASAX INNOVATION OÜ
CO-FOUNDER/ MANAGEMENT BOARD MEMBER

BALL TRANSPORT OÜ
JUHATUSE LIIGE

BALTFARMA OÜ
TARNEAHELA JUHT

BALTI LOGISTIKA AS
SALES MANAGER

BALTI LOGISTIKA AS


BALTIKA AS
TEGEVJUHT

BED FACTORY SWEDEN OÜ
OSTUJUHT

BEPCO OÜ
COO

BON VEGAN OÜ
JUHATUSE LIIGE

COOP EESTI KESKÜHISTU TÜH
LOGISTIKADIREKTOR

COOP EESTI KESKÜHISTU TÜH


COOP PANK AS


COOP PANK AS


COOP PANK AS


CREDITINFO EESTI AS
VÕTMEKLIENDIHALDUR

CREDITINFO EESTI AS


D.T.L. CONSUMER PRODUCTS EESTI AS
OSTU- JA LOGISTIKA SPETSIALIST

DATAFRUIT OÜ
PARTNER

DEFSECINTEL SOLUTIONS OÜ


DOORDEC OÜ
OSTUJUHT

DOORDEC OÜ
TEGEVJUHT

DSV ESTONIA AS
DSV ESTONIA TEGEVJUHT

DSV ESTONIA AS
JUHATUSE LIIGE/MÜÜGIDIREKTOR

DSV ESTONIA AS
MÜÜGIJUHT

DSV ESTONIA AS
MÜÜGIJUHT

DSV ESTONIA AS
PERSONALIJUHT

DSV ESTONIA AS
TURUNDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIJUHT

EESTI POST AS
OMNIVA BALTIKUMI LOGISTIKA JUHT

EESTI TEHNIKATEENUSED OÜ
HELITEHNIK

EESTI TEHNIKATEENUSED OÜ
HELITEHNIK

EESTI TEHNIKATEENUSED OÜ
OPERAATOR

EESTI TEHNIKATEENUSED OÜ
OPERAATOR

EESTI TEHNIKATEENUSED OÜ
PRODUKTSIOONIJUHT

EESTI TEHNIKATEENUSED OÜ
REŽIITEHNIK

EESTI TEHNIKATEENUSED OÜ
VIDEOTEHNIK

EESTI TEHNIKATEENUSED OÜ


EESTI TÕLKIDE JA TÕLKIJATE LIIT MTÜ
TÕLK

EESTI TÕLKIDE JA TÕLKIJATE LIIT MTÜ
TÕLK

ELTECH SOLUTIONS OÜ
ARENDUSJUHT

ELTECH SOLUTIONS OÜ
OSTUJUHT

ENSTO ESTONIA AS
OSTU-HANKEJUHT

ENSTO ESTONIA AS
TEGEVJUHT

EOLANE TALLINN AS
CUSTOMER DEMAND MANAGER

ERICSSON EESTI AS
MANAGER OF INBOUND

ERICSSON EESTI AS
MANAGER OF INBOUND SUPPLY

ESGRID TECHNOLOGIES OÜ
ESGRIDI KAASASUTAJA JA JÄTKUSUUTLIKKUSE EKSPERT

ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA


ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA


ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA


ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA


FOXWAY OÜ
OPERATSIOONIDE JUHT

GLAMOX AS
LEAD CATEGORY MANAGER

GLAMOX AS
TARNEAHELA JUHT

HANSAB AS
MÜÜGI- JA TURUNDUSDIREKTOR

HANSAB AS
MÜÜGIJUHT

HANSAB AS
MÜÜGIJUHT

HANSAB AS
TURUNDUSSPETSIALIST

HANSAB AS
VALDKONNAJUHT

HANZA MECHANICS TARTU AS
OSTUJUHT

HANZA MECHANICS TARTU AS


HANZA MECHANICS TARTU AS


HARJU ELEKTER AS
TARNEAHELAJUHT

HARJU ELEKTER AS
TEGEVJUHT

HEKOTEK AS
ELEKTRILAO JUHATAJA

HEKOTEK AS
MÜÜGIJUHT

HEKOTEK AS
OSTUJUHT

HEKOTEK AS
OSTUJUHT

INCAP ELECTRONICS ESTONIA OÜ
GROUP SOURCING LEAD

INCAP ELECTRONICS ESTONIA OÜ


INCAP ELECTRONICS ESTONIA OÜ


INDETEK OÜ
OSTUJUHT

INNOKAS MEDICAL ESTONIA OÜ


INTERCHEMIE WERKEN DE ADELAAR EESTI AS
TARNEAHELA JUHT

ITELLA ESTONIA OÜ
LAOJUHT

ITELLA ESTONIA OÜ
LOGISTIKAJUHT

ITELLA ESTONIA OÜ


JET EXPRESS OÜ
JUHATUSE LIIGE

JET EXPRESS OÜ


JET EXPRESS OÜ


KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
OSTU- JA TARNIJAKVALITEEDI SPETSIALIST

KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
TARNEAHELAJUHT

KIILTOCLEAN OÜ
OSTUJUHT

KLICK EESTI AS
OSTUOSAKONNA JUHT

KONTRANSA OÜ
REGIONAALJUHT

LASITA MAJA OÜ
KVALITEEDIJUHT

LEGRAND ESTONIA OÜ
ARENDUSJUHT

LEGRAND ESTONIA OÜ
HANKESPETSIALIST

LEGRAND ESTONIA OÜ
LAOJUHATAJA

LEGRAND ESTONIA OÜ
OSTU JA PLANEERIMISTIIMI JUHT

LEGRAND ESTONIA OÜ
PROCUREMENT CATEGORY MANAGER

LIDL EESTI OÜ
LIDL EESTI JA LIDL LÄTI JUHATUSE ESIMEES

LIDL EESTI OÜ


LIVIKO AS
OSTUJUHT

LOGISTIKA PLUSS OÜ
KLIENDISUHETE JUHT

LOGISTIKA PLUSS OÜ
LOGISTIKAKESKUSTE JUHT

LOGISTIKA PLUSS OÜ
MÜÜGIDIREKTOR

LOOV ORGANIC OÜ
TARNEAHELAJUHT

LOOV ORGANIC OÜ


MAGNUM LOGISTICS OÜ
JUHATUSE LIIGE

MAGNUM LOGISTICS OÜ
LOGISTIKAJUHT

MAGNUM LOGISTICS OÜ


MAGNUM VETERINAARIA AS
KATEGOORIA- JA OSTUOSAKONNA JUHT

MAGNUM VETERINAARIA AS
TEGEVJUHT

MALMERK KLAASIUM OÜ
OSTU- JA LOGISTIKASPETSIALIST

MALMERK KLAASIUM OÜ
OSTUSPETSIALIST

MANN LINES OÜ
TEGEVJUHT

MARIKONTA OÜ
REGIONAALJUHT

MEDIQ EESTI OÜ
LOGISTIKA- JA KVALITEEDIJUHT

MEDIQ EESTI OÜ
OSTUJUHT

MEDIQ EESTI OÜ
OSTUJUHT

MEDIQ EESTI OÜ


METEC CNC OÜ
JUHATUSE LIIGE

METSÄ WOOD EESTI AS
TOOTMISE PLANEERIJA

MILREM AS
OSTUJUHT

MILREM AS
OSTUJUHT

MILREM AS
OSTUOSAKONNA JUHT

MISTRA-AUTEX AS
LOGISTIKA- JA SISSEOSTUOSAKONNA JUHATAJA

MISTRA-AUTEX AS
TOOTMISJUHT

MISTRA-AUTEX AS
VALMISTOODANGU LAO ÜLEM

MISTRA-AUTEX AS


MYDELLO OÜ
MÜÜGIJUHT

MYDELLO OÜ
SALES MANAGER

NAVIX OÜ


NEFAB PACKAGING OÜ
JUHATUSE LIIGE

NEFAB PACKAGING OÜ
KLIENDIHALDUR

NEFAB PACKAGING OÜ
MUU JUHT

NEFAB PACKAGING OÜ
PURCHASING SPECIALIST

NEFAB PACKAGING OÜ


NEFAB PACKAGING OÜ


NEFAB PACKAGING OÜ


NESTLE BALTICS UAB
BALTIKUMI OPERATSIOONIDEJUHT, KESK- JA IDA-EUROOPA NÕUDLUSE JA TARNE

NESTLE BALTICS UAB


NESTLE BALTICS UAB


NETT AS
OSTUJUHT

NEULAR OÜ
JUHATAJA

NORCAR-BSB EESTI AS
OSTUJUHT

NORDIC SPEDITION OÜ
MÜÜGIJUHT

NORDIC SPEDITION OÜ


NORDIC SPEDITION OÜ


NORMA AS


NORMA AS


NOTE PÄRNU OÜ
OSTUJUHT

NOTE PÄRNU OÜ
TARNEAHELA JUHT

NPM SILMET OÜ
OSTUJUHT

OIXIO DIGITAL AS


OSHINO ELECTRONICS ESTONIA OÜ
HANKE- JA OSTUJUHT

OSHINO ELECTRONICS ESTONIA OÜ
TEGEVJUHT

PLASTOK OÜ
JUHATUSE LIIGE

PLASTOK OÜ
JUHATUSE LIIGE

PLASTONE OÜ
HANKEJUHT

PRIMUS EESTI OÜ
TEHASE JUHT

PROVIDEU ASSEMBLY OÜ
OSTUJUHT

PRYSMIAN GROUP BALTICS AS
TARNEAHELAJUHT

PUHASTUSIMPORT OÜ
OSTUJUHT

PUUKESKUS AS
OSTUJUHT

PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA SA
LOGISTIKATEENISTUSE JUHATAJA

RADIUS MACHINING OÜ
OSTUJUHT

RAPALA EESTI AS
KAUBAVEO JUHT

REIMAX ELECTRONICS OÜ
LAOJUHATAJA

REIMAX ELECTRONICS OÜ
OSTUJUHT

RIIGI KAITSEINVESTEERINGUTE KESKUS
HANGETE OSAKONNA KATEGOORIAJUHT

RIIGI KAITSEINVESTEERINGUTE KESKUS
OSTUBÜROO JUHT

RIMI EESTI FOOD AS
BALTIKUMI KOMMERTSVALDKONNA ARENDUSDIREKTOR

RIMI EESTI FOOD AS
RIMI EESTI OSTUJUHT

RUUKKI PRODUCTS AS
OSTU- JA LOGISTIKAJUHT

RUUKKI PRODUCTS AS
TEHASEJUHT

RUUKKI PRODUCTS AS


RUUKKI PRODUCTS AS


RUUKKI PRODUCTS AS


SAINT-GOBAIN GLASS ESTONIA SE
MUU JUHT

SAINT-GOBAIN GLASS ESTONIA SE


SAINT-GOBAIN GLASS ESTONIA SE


SCANFIL OÜ


SCANFIL OÜ


SCD-SUPPLY CHAIN DIAGNOSTICS OÜ
JUHATUSE LIIGE

SCHENKER AS
CCO REGION NORTH & EAST EUROPE

SCHENKER AS
KEY ACCOUNT MANAGER NORTH & EAST EUROPE

SEB PANK AS


SEB PANK AS


SEB PANK AS


SEB PANK AS


SELVER AS
TARNEAHELA DIREKTOR

SMARTEN LOGISTICS AS
ARENDUSJUHT

SMARTEN LOGISTICS AS
LAOJUHT

SMARTEN LOGISTICS AS
LOGISTIKAJUHT

SMARTEN LOGISTICS AS
TEGEVJUHT

SOLITA OÜ
ÄRIARENDUSJUHT

SONEPAR EESTI AS
OSTUJUHT

SONEPAR EESTI AS
SONEPAR ŠVEITSI ASEPRESIDENT TARNEAHELA ALAL

SONEPAR EESTI AS
TEGEVDIREKTOR

SONEPAR SUISSE LTD


SPELI BALTIC OÜ
JUHATUSE LIIGE

SPORRONG EESTI OÜ
JUHATUSE LIIGE

STANDARD AS
TEGEVJUHT

STONERIDGE ELECTRONICS AS
LOGISTIKAJUHT

STONERIDGE ELECTRONICS AS


STONERIDGE ELECTRONICS AS


SUSTINERE OÜ
ASUTAJA JA PARTNER

SYNLAB EESTI OÜ
OSTU- JA LOGISTIKAJUHT

TALLINK DUTY FREE AS
MUU JUHT

TALLINK DUTY FREE AS
TRANSPORDIJUHT

TALLINNA SADAM AS
ROHETIIGRI PROJEKTIJUHT JA TALLINNA SADAMA ÄRIARENDUSE JUHT

TALLINNA TEHNIKAKÕRGKOOL
LOGISTIKAINSTITUUDI KAASPROFESSOR, OSTU- JA HANKEKORRALDUSE ÕPPEKAVA J

TALLINNA TEHNIKAKÕRGKOOL
TOOTMISJUHTIMISE ÕPETAJA

TALLINNA TEHNIKAKÕRGKOOL


TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
LOGISTIKA ÕPPEKAVA PROGRAMMIJUHT

TAMMER OÜ
JUHATUSE LIIGE

TAMMER OÜ
KVALITEEDIJUHT

TAMMER OÜ
LOGISTIKA JA HALDUSE JUHT

TAMMER OÜ
MÜÜGIOSAKONNA JUHT

TAMMER OÜ
OSTUJUHT

TAMMER OÜ
OSTUJUHT

TAMMER OÜ
SEKRETÄR

TAMMER OÜ
TEHASEJUHT

TAMMER OÜ


TAMMER OÜ


TAMMER OÜ


TAMRO EESTI OÜ
LOGISTIK

TAMRO EESTI OÜ
OSTUJUHT

TAMRO EESTI OÜ
OSTUJUHT

TELIA EESTI AS
HANKEJUHT

TELIA EESTI AS
TARNEAHELA ARENDUSJUHT

TELIA EESTI AS
TARNEAHELA JUHT

TELIA EESTI AS


TELIA EESTI AS


THREOD SYSTEMS AS


THREOD SYSTEMS AS


TKM GRUPP AS
JÄTKUSUUTLIKKUSE KOORDINAATOR

TOODE AS
OSTUJUHT (TALLINN JA HARJUMAA)

TOPAUTO AS
MÜÜGIJUHT

TOPAUTO AS


TOPAUTO AS


TOYOTA MOTOR EUROPE
SENIOR MANAGER PROTOTYPE PROCUREMENT AND ENGINEERING DATA MANAGEMENT

UAB WOOD LINE
AREA SALES MANAGER

UPM-KYMMENE OTEPÄÄ OÜ
JÄRELTÖÖTLUSE KOORDINAATOR

UPM-KYMMENE OTEPÄÄ OÜ
OSTUSPETSIALIST

VIA 3L FREIGHT OÜ
TEGEVJUHT

VIRU KEEMIA GRUPP AS


WARMESTON OÜ
TEGEVJUHT

WARMESTON OÜ
TEHASE JUHT

WIIMA LOGISTICS OÜ
JUHATUSE LIIGE

WISO ENGINEERING OÜ
HANKE- JA MÜÜGISPETSIALIST

WISO ENGINEERING OÜ
HANKEJUHT

ÄRIPÄEV AS
KONVERENTSIKESKUSE JUHT

ÄRIPÄEV AS
KONVERENTSIKESKUSE PROJEKTIJUHT

ÄRIPÄEV AS
KORRALDUS

ÄRIPÄEV AS
LOGISTIKAUUDISED.EE JUHT-TOIMETAJA

ÄRIPÄEV AS
MÜÜGIJUHT

ÄRIPÄEV AS
PROGRAMMIJUHT

ÄRIPÄEV AS
TOETAJATE KORDINAATOR

ÄRIPÄEV AS
TÖÖSTUSUUDISED.EE JUHT

ÄRIPÄEV AS
TÖÖSTUSUUDISED.EE TOIMETAJA

ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


TOETAJAD
SEB väike
KOOSTÖÖPARTNERID

Osalemise tingimused:

Korraldaja jätab endale õiguse teha ajakavas muudatusi.
Osaleja infokirja saadame registreerimisel antud e-posti aadressil nädal enne konverentsi.
Küsimuste korral võtke palun ühendust projektijuhiga e-posti aadressil: [email protected] või telefonil 53405426.

Osaluspakett sisaldab:

  • 2-päevast saalipiletit ja toitlustust mõlemal konverentsipäeval
  • töötubade või tehaste külastust
  • pidu ja õhtusööki 1. konverentsipäva õhtul Rannahotelli restoranis
  • slaidide ja salvestuste järelvaatamist 30 päeva jooksul pärast konverentsi

Tiimiga osalemine:

Kui oled suurema meeskonnaga tulemas, siis kirjuta kiri konverentsi juhile Anule [email protected]

Majutus:

Konverentsi majutuspartner on Estonia Resort Hotel (VÄLJA MÜÜDUD). Lisaks pakume osaluspakette majutusega hotellis Wasa Resort. Majutust saab koos osaluspaketiga broneerida kuni tube jätkub. Majutuse tühistamiseks palume teavitada projektijuhti e-posti teel vähemalt 5 tööpäeva enne konverentsi. Kui teavitate tühistamisest hiljem või unustate seda teha, ei ole majutust võimalik tühistada.

Tühistamine:

Arve tähtajaks tasumata jätmine ei tühista automaatselt osalemist. Kui Sa ei saa mingil põhjusel osaleda, palume mitteosalemisest kirjalikult teada anda projektijuhile või e-posti aadressil [email protected] või telefonil 667 0099 vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist. Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.
Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi kuulub tasumisele 50% arvest.
Kui teatad mitteosalemisest hiljem või unustad teatada, osalustasu ei tagastata ja tasumisele kuulub 100% arvest.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

Reklaam:

Kui soovite tutvustada oma ettevõtet konverentsil, siis võtke ühendust [email protected] või 667 0105

Kontaktid

Anu Soomets
Konverentsi juht
[email protected]
+372 516 4397

Silja Mägi
Projektijuht
[email protected]
+372 5340 5426

Eliise Nikopensius
Sponsor
[email protected]
+372 553 1442

Age Liiv
Sponsor
[email protected]
+372 5866 6496

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?