Pärnu Kontserdimaja 30. - 31. mai 2024

0 +
Osalejat
0 +
Esinejat
0
Tehasekülastust
0
Töötuba

Järgmisele, 30.-31. mai 2024 toimuvale 11. Pärnu Tarneahelakonverentsile on võimalik registreerida VARASEMA OSALEJA ERIHINNAGA SIIN.

Kui soovid tiimipakkumist 8+ inimest või osta mitu piletit ning täpsustada osalejate nimed hiljem, siis kirjuta [email protected]

Tarneahelate juhtimises on uued ajad, võimalused ja riskid. Sellel konverentsil räägime muutustest ja arengutest, aga ka inimsuhetest tarneahelates.

 

Viimased aastad oleme minevikku saatnud pingete ja stressi saate. Kobarkriis on ettevõtetele ja tarneahelatele jaganud hoope paremalt ja vasakult. Pidevalt on tulnud muuta, reageerida ja otsida teisi võimalusi. On aeg jätta selja taha vana ja keskenduda tulevikuleMida meie ettevõtted ja meeskonnad tööstuses, logistikas, kaubanduses ja teenustesektoris kriisiaastatest kaasa võtavad ning kuidas edaspidi tarneahelaid juhivad?

Konverentsi töökeeled on eesti ja inglise ning tagatud on sünkroontõlge mõlemas suunas. 

Please find the program in English HERE.

Alates 4 osalejast, küsi grupihinda.

Programmijuht: Anu Soomets, [email protected], +372 516 4397

ESINEJAD

Evelin Tulp

Elisa Eesti telekomiteenuste juht

Guy Clutton-Diesen

SAP Digital Supply Chain, strateegline nõustaja

Hannes Laaser

Vestluse moderaator, tarneahela- ning hankejuhtimise ekspert ja konsultant, Favori tarneahelajuht

Anand K L

Incap India tarnejuht

Helen Klettenberg

Juhtimiskonsultant ja Äripäeva Akadeemia koolitaja

Kristjan Rotenberg

Vaimse tervise eestkõneleja, koolitaja, kogenud tööstusjuht ja ettevõtja

Tuuli Tolmats-Aia

Saunakeriste tootja HUUM tegevjuht

Enn Leet

LHV trade finance osakonna juht

Kaur Andresson

GPV Group´i asepresident võtmeklientide juhtimise alal

Paul Valliveere

Uncle Paul Shoes omanik ja juht

Mark Millar

Tarneahela juhtimise ja logistikamaailma hinnatud ekspert ja esineja (Hongkong)

Olena Dashko

ACE Logistics Ukraine tegevjuht

Oliver Kotkas

kogenud tarneahelajuht, praegune Foxway operatsioonide juht

James Meads

Hankejuhtimise digitaliseerimise ekspert ja entusiast, ettevõtja (Inglismaa/Bulgaaria)

Emöke Sogenbits

Konverentsi moderaator, tippjuht ja Raumedic Estonia juht

Airika Evestus

Glamoxi kategooriajuht

Tarmo Saidla

Procurement Flow tegevjuht ja kaasasutaja

VAATA KA EELMISE AASTA GALERIID

PROGRAMM
09:00 - 10:00

Registreerimine ja hommikukohv

10:00 - 10:15

Tere tulemast!

Emöke Sogenbits Emöke Sogenbits

SESSIOON 1 - KUIDAS JÄTKATA JUHTIMIST?

10:15 - 11:00

Uus normaalsus tarneahelajuhtimises pandeemiajärgses maailmas

Koroonakriis on näidanud, kui palju on tänapäeva globaalsete tarneahelate ökosüsteemis sõltuvust, ja jõuliselt demonstreerinud meie keerulisele ja ühendatud maailmale omaseid riske. Meid ootab ees globaalsete tarneahelate uus kujunemine. Mark arutleb oma ettekandes, milline on tarneahelate uus normaalsus pandeemiajärgses maailmas, ja toob välja kolm megatrendi, mida koroona on kiirendanud. Ta mõtiskleb, millised võiksid olla tarneahelate strateegilised prioriteedid 2025. aastal, ja toob välja võimalikud taktikalised käigud, mis aitaksid tagada tarneahelate vastupidavuse. Ettekanne vastab viiele põhiküsimusele: millised on hiljutise tarneahelakriisi peamised õppetunnid, millised kriitilised megatrendid mõjutavad märkimisväärselt uut normaalsust tarneahelate juhtimises, kuidas on tarneahelaid uuel ajastul kõige parem juhtida, millised peaksid olema tarneahela juhtimise strateegilised suunad uuel ajastul ning millised taktikalised sammud aitavad tagada tarneahelate vastupidavust.

Mark Millar Mark Millar
11:00 - 11:30

Tarneahel kui operations´i alustala: kriisi mõju tarneahela strateegiale ja mida muuta tarneahelate juhtimises?

Tarneahela juhtimise meeskonnad olid kriisiajal eesliinil, et tagada kauba liikumine, tootmise jätkumine ja klienditellimuste täitmine. Ettekandes mõtiskleme, milline on tarneahela juhi roll ja kuidas tarneahela juhid on tõusnud otsustajate sekka. Kuidas jätkata tarneahelate juhtimist ja milliseid tööriistu tasub hoida tarneahela juhtimise tööriistade ”portfellis”, et teha paremaid otsuseid?

Oliver Kotkas Oliver Kotkas
11:30 - 12:00

Kohvi- ja suhtluspaus

SESSIOON 2 - KUIDAS KOHANEDA?

12:00 - 12:30

HUUMi kogemus: otsused ja juhtimine saunakeriste tarneahelas

Aastaid kiiret arengut näidanud saunakeriste tootja HUUM teatas alles hiljuti, et on leidnud Ukrainast uue allhankepartneri, kes ettevõttele metallitöid tegema hakkab. HUUM kasutab oma toodete tootmiseks aga erinevate partnerite abi ning saadab oma keriseid kümnetesse riikidesse üle maailma. Ettekandes teeme põgusa ülevaate muudatustest, mida ettevõte oli viimastel aastatel sunnitud tarneahelas tegema. Teravama pilguga vaatame aga tänast päeva ja tulevikku ning uurime, milliseid võimalusi ja riske näeb ettevõte enda jaoks lähikuudel? Millised otsused ootavad tarneahela juhtimist veel ees? Miks ja kuidas jõuti Ukraina tootmispartnerini ning millised on uuele partnerile seatud ootused?

Tuuli Tolmats-Aia Tuuli Tolmats-Aia
12:30 - 13:00

ACE Logistics Ukraine kogemus: kuidas hakkama saada mitme kriisiga korraga ja tagada kaupade liikumine?

Käimas on mitu kriisi korraga ja logistiline olukord on keeruline, kuid sellest hoolimata on sõjaline abi jõudnud rindele ja tarbijatele on suudetud tagada toodete saadavus. Kuidas on ACE selle olukorraga Ukrainas kohanenud ja pingetega toime tulnud? Kuidas hallata mitut kriisi korraga ja tagada kaupade liikumine? Milliseid õppetunde on viimased paar aastat ettevõttele andnud ning milliseid võimalusi ja riske ettevõte tulevikus näeb? Kuidas logistikaettevõtet lähiajal Ukrainas juhtida?

Olena Dashko Olena Dashko
13:00 - 13:30

Elisa kogemus: lõpptarbijaseadmete tarneprotsessi muudatused läbi kriiside

Viimaste aastate üheks suuremaks probleemiks on kujunenud just prognoosimatus. Seadmete tellimuse võib küll esitada vastavalt turu nõudlusele, kuid millal kaup jõuab ja mis koguses, pole ette teada. Ettekandes kuuleme, milliseid protsesse tuli ettevõttel muuta, et keerulise olukorraga kohaneda. Kuidas ettevõte lõpptarbijaseadmete tarneahelat kriisiajal juhtis ning milliseid võimalusi ja riske näeb ettevõte lähitulevikus?

Evelin Tulp Evelin Tulp
13:30 - 14:30

Lõuna & suhtlemispaus

SESSIOON 3 - KELLEGA JUHTIDA JA REAGEERIDA?

14:30 - 15:10

Tarneahela dream team ehk kuidas õiged inimesed ja oskused raskel ajal tulemuslikult ühendada?

Rasked ajad kipuvad meeskondadelt nõudma tavapärasemast suuremat panust, pingetaluvust, loominuglisust, paindlikkust ja tõhusamat koostöötamise võimet, et tagada tarneahela vastupidavus. Milline peaks olema inimeste ja omaduste kooslus ehk tõeline dream team, kes muudatused kindlalt ära juhiks? Kuidas selline võimekas meeskond kokku panna? Millised ootused see seab juhile ja juhtimiskvaliteedile?

15:10 - 15:40

3 kriitilist oskust ja 3 kriitilist inimest, et idu- ja klassikalise firma ühine projekt efektiivselt ära juhtida

Mida ootab idufirma kärsitu juht klassikaliselt ettevõttelt, kui ees seisab ühine arendusprojekt, mis on vaja efektiivselt käima ja lõpuni vedada? Kui iduettevõte toetub igapäevaselt investorite rahale ja peab kiirustama, et võimalikult ruttu ka ise teenima hakata, siis väljakujunenud protsesside ja toimiva ärimudeliga klassikalised ettevõtted elavad erineva rütmiga. Kuidas võiks klassikaline ettevõte kokku panna meeskonna, kellest saab arendusprojektis idufirmale partnerina vastu panna? Kes sinna kindlasti kuuluma peaks? Räägime ka kolmest olulisest oskusest, mis igapäevast tööd ja projekte kiiremini edasi viivad. Üks olulisemaid oskusi on Tarmo hinnangul just kuulamisoskus, mida on ta eraldi ise õppinud. Ettekandes jagab noor juht ka tööriistu, mis on aidanud tal paremaks kuulajaks areneda

Tarmo Saidla Tarmo Saidla
15:40 - 16:20

Juhtide vestlus: tarneahela eksperdina kodust võõrsile ja tagasi

Vähe on kuulda edulugudest, kuidas eestlased rahvusvahelist karjääri teevad, aga ometi võiksime sellest rohkem teada ja inspiratsiooni koguda. Laval on rahvusvahelise kogemusega tippjuht Tuuli Tolmats-Aia, Mehhikos tehast juhtinud ja varem Skeleton Technologiese tarneahelate juhtimise valdkonna eest vastutanud Oliver Kotkas ning USAs, Hiinas ja Kesk-Euroopas töötanud tarneahelate ekspert ja tippjuht Emöke Sogenbits, kes räägivad oma loo ja selgitavad, mis ajendas neid rahvusvahelist karjääri tegema ja kodumaale naasma. Küsime, kuidas minna võõrsile ja seal ka tarneahelas tõusta? Millist küpsust ootab maailm tarneahelainimestelt? Vestlust juhib kogenud tarneahelajuht ja hankejuhtimise ekspert Hannes Laaser.

Hannes Laaser Hannes Laaser
Tuuli Tolmats-Aia Tuuli Tolmats-Aia
Oliver Kotkas Oliver Kotkas
Emöke Sogenbits Emöke Sogenbits
16:20 - 16:35

Paus & jagunemine paralleelsessioonidesse

TÖÖTOAD & TEHASTE KÜLASTUSED 25. mai 2023
16:20 - 16:35

Jagunemine töötubadesse & bussidesse

16:35 - 17:30

0-programmeerimise meistriklass: kuidas kiiresti digitaliseerida manuaalseid protsesse?

Töötoas koged 1-tunnist digitaalset raputust, mis on abiks olukorras, kus ERP ei toeta meie hanke- ja ostuprotsesse. Töö käigus loome uue tarnija juurutamise protsessi, mille jaoks kasutame parimaid 0-programmeerimise tööriistu. Kõik osalejad saavad ülevaate, millised on head tööriistad ja kuidas neid saab omavahel integreerida.

16:35 - 17:30

Töötuba hõivatud juhtidele: 2 kõige olulisemat küsimust, millele ülekoormuses vastus sõnastada

Kas oled üha rohkem hõivatud ja ajapuuduses, püüdes kiiresti muutuva ärikeskkonnaga sammu pidada? Kas tegevuste paljusus tahab röövida Sinu ja Su meeskonna heaolu? Selles töötoas saad teada, kuidas olla kriisiolukorras tõhus ja vastupidav. Uurime, mis on kaks kõige tähtsamat küsimust, millele ülekoormuses olles vastuse peab sõnastama, ja teeme läbi praktilised mõtteharjutused, et põhiküsimustele vastus leida.

16:35 - 18:00

Tehasekülastused

• Plastist luuke, biopuhasteid, pontoone, septikuid jpm valmistav Vesimentor OÜ • Moodulmajade ja majaelementide tootja Harmet OÜ • Metallitööstus Alise Technic OÜ

16:20 - 19:00

Puhkus ja kosutus enne õhtust üritust

20:00 - 00:00

Õhtusöök

Õhtusöök toimub Estonia Resort Hotel & Spa restoranis Noot. Esineb „Eesti otsib superstaari“ finalist Wanda-Helene Ollep & band.

09:00 - 09:30

Kogunemine ja hommikukohv

SESSIOON 4 – GLOBAALNE PILK

09:30 - 10:10

Kuidas toimivad äri- ja poliitsuhted ning tarneahelad tulevikus?

Elektroonikatööstuse GPV tehased asuvad lisaks Eestile ka mujal Euroopas, aga ka Aasias ja Ameerikas. Kuidas näeb tulevikku globaalsete tarneahelatega suurtööstus? Maailmast saab ühel hetkel taas rahulikum paik, kus äri saab taas teha nii, nagu tegime enne pandeemiat või sõda. Või kas ikka saab? Millist stsenaariumi prognoosib USAs, Aasias ja Euroopas tegutsev suur elektroonikatööstus globaalsetele äri- ja poliitsuhetele ning tarneahelatele? Mis on järele jäänud globaliseerumisest ja milline tulevik ootab deglobaliseerumist? Mis saab tarneahelatest ja Venemaast?

Kaur Andresson Kaur Andresson
10:10 - 10:50

Veebiülekanne otse Indiast: Tarneahela juhtimine Aasia turgudel India ja Incapi kogemuste näitel

India on kujunenud tänaseks enimrahvastatud riigiks maailmas, möödudes sellega varem sama positsiooni hoidnud Hiinast. Kuidas näeb tarneahela juhtimine välja Indias? Milline on India potentsiaal rahvusvahelisel tööstusmaastikul? Kuidas juhib oma tarneahelaid viimastel aastatel kiirelt kasvanud Incapi India tootmisüksus, kus maikuus avati kolmas tehas?

Anand K L Anand K L
10:50 - 11:15

Uncle Paul Shoes lugu: kuidas töötab Hiinas tootva väikeettevõtte tarneahel?

Uncle Paul Shoes on väikeettevõte, mis toodab Hiinas jalanõusid. Ettevõtte juht ja asutaja Paul Valliveere räägib oma ettevõtte loo ja selgitab, kuidas toimib tarneahel, mida pole tema sõnul tulnud aja jooksul kordagi muuta. „Ma ei ole midagi „kooliõpiku“ järgi teinud,“ ütleb Paul oma ettevõtte ja tarneahela arendamise kohta ning märgib seejuures, et pole kordagi Hiinas kohapeal partneritega kohtunud.

Paul Valliveere Paul Valliveere
11:15 - 12:15

Lõuna

SESSIOON 5 - UUS AEG, VÕIMALUSED JA RISKID

12:15 - 12:45

Finantsiliste tarneahelate kaks riski: kuidas vähendada pettuste riski ja tagada parem finantseerimine?

Finantspettused on risk, millega tuleb arvestada igal ettevõttel. Ühtlasi tuleb meil aina enam mõelda, kuidas tagada tarneahelate rahastamine. Selles ettekandes küsime, kuidas finantspettustele reageerida, et see risk oleks võimalikult väike. Lisaks võtame fookusesse tarneahelate rahastamine ja vaatame, milliseid tööriistu selleks pakutakse.

Enn Leet Enn Leet
12:45 - 13:15

Glamox ja Integrity Nexti juurutamine: kuidas tarnijaid ühtse süsteemi järgi hinnata?

Valgustuslahendusi tootva Glamoxi jaoks on oluline, et tarnijaid jagaks ettevõtte väärtusi ja vastaksid ettevõtte ootustele ning nõuetele. Selleks juurutas ettevõte endale uue lahenduse Integrity Next. Ettekandes räägib tihedalt lahenduse juurutusega seotud Airika sellest, miks otsustati see teekond ette võtta ja millised on tulemused. Kuidas tarnijaid hinnatakse ning milline on reaalne kasu ja võit? Milliseid riske uus lahenduse leevendada aitab?

Airika Evestus Airika Evestus
13:15 - 13:45

Kogemused: kuidas ettevõtted end-to-end-planeermise sünkroniseerimise abil kasvu otsivad?

Selleks, et tarneahela häiretega toime tulla, peavad ettevõtted olema paindlikud ja kasutama ära erinevaid kasuvvõimalusi. Paljude ettevõtete kogemus näitab, et finants-, tarneahela- ja tegevuse planeerimise sünkroniseerimine reaalajas pakub märkimisväärseid konkurentsieeliseid ja paindlikkust. Ettekanne toetub Orkla Eesti ja Blue Diamond Growersi kogemustele ja näitab, kuidas need kaks ettevõtet on oma organisatsiooni muutnud ja töötegemise viise kiirendanud.

Guy Clutton-Diesen Guy Clutton-Diesen
13:45 - 14:15

Kohvi- ja suhtluspaus

14:15 - 14:50

Hankejuhtimise digitaliseerimine: 5 olulist tööriista väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele

Strateegilise hankimise ja igapäevase ostmise digitaliseerimine peaks tooma kiire võidu, aga ometi on uute lahenduste kasutuselevõtt aeglane. Kui paljud meeskonnad on endiselt kinni Excelis ja ERP-is, siis kuidas näidata veenvat kogemust? Millised tööriistad on väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele hädavajalikud?

James Meads James Meads
14:50 - 15:30

Pideva parendamise abil muutuste keerisest võitjana välja – kuidas tarneahela protsesse disainida, analüüsida ja parendada?

Praeguses majanduskeskkonnas võitjate ridades püsimiseks tuleb tarneahela osapooltel äriprotsesse terviklikult mõista, sujuvalt integreerida ja arendada. Paljude tarneahela integratsiooni- ja arenguprobleemide lahendamiseks kasutatakse traditsioonilisi kvaliteedijuhtimise ja protsesside parendamise praktikaid. Ettekandes käsitleme tervikliku kvaliteedijuhtimise põhimõtete, tehnikate ja parimate praktikate kandumist tarneahela juhtimisse ning anname kaasa praktilise tööriistade kogumi. Räägime, kuidas tarneahela protsesse disainida, analüüsida ja parendada, ning arutleme, kuidas hinnata tarneahelaga seotud võimalusi ja riske. Samuti on juttu sellest, kuidas parenduste teekonda süstemaatiliselt planeerida ja kursil püsida.

Helen Klettenberg Helen Klettenberg
15:40 -

Head koduteed!

REGISTREERUMINE

Pärnu Tarneahelakonverents 2024, ilma majutuseta

Soodushind kuni 31.01.2024

599 €

(718.8 € km-ga)


Täishind
749 € (898.80 € km-ga)

Pärnu Tarneahelakonverents 2024, majutusega Estonia Standard toas

Soodushind kuni 31.01.2024

699 €

(838.8 € km-ga)


Täishind
849 € (1018.80 € km-ga)

Pärnu Tarneahelakonverents 2024, majutusega Estonia Superior toas

Soodushind kuni 31.01.2024

714 €

(856.8 € km-ga)


Täishind
864 € (1036.80 € km-ga)

Pärnu Tarneahelakonverents 2024, majutusega Rannahotellis sgl toas

VÄLJA MÜÜDUD

OSALEJAD
ABB ASCATEGORY MANAGERABB ASLOGISTICS AND ANALYTICS
ABB ASPROCUREMENT MANAGER, BALTICSABB ASPROJECT MANAGER
ABB ASSCM SENIOR SPECIALISTABB ASSUPPLY PLANNER
ABB AST&L GLOBAL SOURCING LEADERABB UABPROCUREMENT & LOGISTICS EXPERT BUSINESS PARTNER
ALAS-KUUL ASOSTUJUHTANORA ESTONIA ASTEHASE JUHT
ANORA ESTONIA ASTRANSPORTATION PROCUREMENT AND DEVELOPMENT MANAGERBALBIINO ASLAO ARENDUSE PROJEKTIJUHT
D.T.L. CONSUMER PRODUCTS EESTI ASOSTU- JA LOGISTIKA SPETSIALISTELTECH SOLUTIONS OÜ
ELTECH SOLUTIONS OÜENSTO ESTONIA ASTARNIJATE KVALITEEDIJUHT
ENSTO ESTONIA ASGLAMOX ASTARNEAHELA JUHT
INNOKAS MEDICAL ESTONIA OÜPURCHASER & SOURCING COORDINATORKARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜOSTU- JA TARNIJAKVALITEEDI SPETSIALIST
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜTARNEAHELAJUHTKIILTOCLEAN OÜOSTUJUHT
KONTRANSA OÜREGIONAALJUHTMARIKONTA OÜREGIONAALJUHT
MISTRA-AUTEX ASLOGISTIKA- JA SISSEOSTUOSAKONNA JUHATAJAMISTRA-AUTEX ASTOOTMISJUHT
MISTRA-AUTEX ASMISTRA-AUTEX AS
NEFAB PACKAGING OÜOSTUJUHTNEFAB PACKAGING OÜ
NEFAB PACKAGING OÜNEFAB PACKAGING OÜ
NORCAR-BSB EESTI ASOSTUJUHTNORDIC SPEDITION OÜJUHATUSE LIIGE
NORDIC SPEDITION OÜNORDIC SPEDITION OÜ
RUUKKI PRODUCTS ASOSTU- JA LOGISTIKAJUHTRUUKKI PRODUCTS AS
RUUKKI PRODUCTS ASRUUKKI PRODUCTS AS
SMARTEN LOGISTICS ASLOGISTIKAJUHTSMARTEN LOGISTICS AS
SMARTEN LOGISTICS ASTALLINK DUTY FREE ASMUU JUHT
TALLINK DUTY FREE ASTRANSPORDIJUHTTALLINNA TEHNIKAKÕRGKOOLTOOTMISJUHTIMISE ÕPETAJA
TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLLOGISTIKA ÕPPEKAVA PROGRAMMIJUHTTAMMER OÜ
TAMMER OÜTAMMER OÜ
TAMMER OÜTAMMER OÜ
TAMMER OÜTAMMER OÜ
TAMMER OÜTAMMER OÜ
TAMMER OÜTELIA EESTI ASHANKEJUHT
TELIA EESTI ASTARNEAHELA JUHTTELIA EESTI ASTARNEAHELA PROTSESSIJUHT
TELIA EESTI ASVIRU KEEMIA GRUPP AS

ABB AS
CATEGORY MANAGER

ABB AS
LOGISTICS AND ANALYTICS

ABB AS
PROCUREMENT MANAGER, BALTICS

ABB AS
PROJECT MANAGER

ABB AS
SCM SENIOR SPECIALIST

ABB AS
SUPPLY PLANNER

ABB AS
T&L GLOBAL SOURCING LEADER

ABB UAB
PROCUREMENT & LOGISTICS EXPERT BUSINESS PARTNER

ALAS-KUUL AS
OSTUJUHT

ANORA ESTONIA AS
TEHASE JUHT

ANORA ESTONIA AS
TRANSPORTATION PROCUREMENT AND DEVELOPMENT MANAGER

BALBIINO AS
LAO ARENDUSE PROJEKTIJUHT

D.T.L. CONSUMER PRODUCTS EESTI AS
OSTU- JA LOGISTIKA SPETSIALIST

ELTECH SOLUTIONS OÜ


ELTECH SOLUTIONS OÜ


ENSTO ESTONIA AS
TARNIJATE KVALITEEDIJUHT

ENSTO ESTONIA AS


GLAMOX AS
TARNEAHELA JUHT

INNOKAS MEDICAL ESTONIA OÜ
PURCHASER & SOURCING COORDINATOR

KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
OSTU- JA TARNIJAKVALITEEDI SPETSIALIST

KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
TARNEAHELAJUHT

KIILTOCLEAN OÜ
OSTUJUHT

KONTRANSA OÜ
REGIONAALJUHT

MARIKONTA OÜ
REGIONAALJUHT

MISTRA-AUTEX AS
LOGISTIKA- JA SISSEOSTUOSAKONNA JUHATAJA

MISTRA-AUTEX AS
TOOTMISJUHT

MISTRA-AUTEX AS


MISTRA-AUTEX AS


NEFAB PACKAGING OÜ
OSTUJUHT

NEFAB PACKAGING OÜ


NEFAB PACKAGING OÜ


NEFAB PACKAGING OÜ


NORCAR-BSB EESTI AS
OSTUJUHT

NORDIC SPEDITION OÜ
JUHATUSE LIIGE

NORDIC SPEDITION OÜ


NORDIC SPEDITION OÜ


RUUKKI PRODUCTS AS
OSTU- JA LOGISTIKAJUHT

RUUKKI PRODUCTS AS


RUUKKI PRODUCTS AS


RUUKKI PRODUCTS AS


SMARTEN LOGISTICS AS
LOGISTIKAJUHT

SMARTEN LOGISTICS AS


SMARTEN LOGISTICS AS


TALLINK DUTY FREE AS
MUU JUHT

TALLINK DUTY FREE AS
TRANSPORDIJUHT

TALLINNA TEHNIKAKÕRGKOOL
TOOTMISJUHTIMISE ÕPETAJA

TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
LOGISTIKA ÕPPEKAVA PROGRAMMIJUHT

TAMMER OÜ


TAMMER OÜ


TAMMER OÜ


TAMMER OÜ


TAMMER OÜ


TAMMER OÜ


TAMMER OÜ


TAMMER OÜ


TAMMER OÜ


TAMMER OÜ


TELIA EESTI AS
HANKEJUHT

TELIA EESTI AS
TARNEAHELA JUHT

TELIA EESTI AS
TARNEAHELA PROTSESSIJUHT

TELIA EESTI AS


VIRU KEEMIA GRUPP AS


KOOSTÖÖPARTNERID

Osalemise tingimused:

Korraldaja jätab endale õiguse teha ajakavas muudatusi.
Osaleja infokirja saadame registreerimisel antud e-posti aadressil nädal enne konverentsi.
Küsimuste korral võtke palun ühendust projektijuhiga e-posti aadressil: [email protected] või telefonil 53405426.

Osaluspakett sisaldab:

  • 2-päevast saalipiletit ja toitlustust mõlemal konverentsipäeval
  • töötubade või tehaste külastust
  • pidu ja õhtusööki 1. konverentsipäva õhtul Estonia Resortis
  • konverentsivihikut ja ligipääsu konverentsi veebikeskkonda (otseülekannet ei toimu)
  • slaidide ja salvestuste järelvaatamist 30 päeva jooksul pärast konverentsi

Tiimiga osalemine:

Kui oled suurema meeskonnaga tulemas, siis kirjuta kiri konverentsi juhile Anule [email protected]

Majutus:

Konverentsi majutuspartner on Estonia Resort Hotel (VÄLJA MÜÜDUD). Lisaks pakume osaluspakette majutusega hotellis Wasa Resort. Majutust saab koos osaluspaketiga broneerida kuni tube jätkub. Majutuse tühistamiseks palume teavitada projektijuhti e-posti teel vähemalt 5 tööpäeva enne konverentsi. Kui teavitate tühistamisest hiljem või unustate seda teha, ei ole majutust võimalik tühistada.

Tühistamine:

Arve tähtajaks tasumata jätmine ei tühista automaatselt osalemist. Kui Sa ei saa mingil põhjusel osaleda, palume mitteosalemisest kirjalikult teada anda projektijuhile või e-posti aadressil [email protected] või telefonil 667 0099 vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist. Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.
Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi kuulub tasumisele 50% arvest.
Kui teatad mitteosalemisest hiljem või unustad teatada, osalustasu ei tagastata ja tasumisele kuulub 100% arvest.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

Reklaam:

Kui soovite tutvustada oma ettevõtet konverentsil, siis võtke ühendust [email protected] või 667 0105

Kontaktid

Anu Soomets
Konverentsi juht
[email protected]
+372 516 4397

Silja Mägi
Projektijuht
[email protected]
+372 5340 5426

Eliise Nikopensius
Sponsor
[email protected]
+372 553 1442

Age Liiv
Sponsor
[email protected]
+372 5866 6496

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?