Pärnu Kontserdimaja 30. - 31. mai 2024/ Pärnu Concert Hall May 30-31

0 +
Osalejat
0 +
Esinejat
0
Tehasekülastust
0
Töötuba

Pärnu tarneahelakonverents on Eesti suurim tarneahela professionaalide kohtumispaik. Seekordsel konverentsil pöörame selja minevikule, et rääkida tarneahelates toimuvatest muutustest, arengutest ja otsustest, mis teenivad meid tulevikus.

Me räägime majanduse ja tarneahelate hetkeolukorrast ning prognoosime tulevikku. Me räägime rohe- ja digipöördest nii tööstuses, kaubanduses kui logistikas. Me räägime ka meeskonnajuhtimisest ja kuulame, kellega koos tippu pürgida. Räägime innovatsioonist, pöördelistest kogemustest ja elumuutvatest otsustest.

11. Pärnu tarneahelakonverents 2024 kannab alapealkirja „Pööre“.

Pärnu Supply Chain Conference is the biggest meeting point for SCM professionals in Estonia. This time we turn our backs on the past to discuss the changes, developments and decisions that will serve us in the future.

We talk about the current state of the economy and supply chains and forecast the future. We talk about the green and digital turns in manufacturing, trade and logistics sectors. We also talk about team management and listen to who to strive for the top with. We talk about innovation, valuable experiences and life-changing decisions.

11. Pärnu Supply Chain Conference 2024 subtheme is „The turn“.

Meeskondade eripakkumised

Kui soovid tulla meeskonnaga ja pakkumist mitmele piletile, kirjuta otse konverentsi juhile aadressil [email protected]. Osalejate nimed on võimalik täpsustada hiljem.

Võta kaasa välismaalasest kolleeg

Kui Su meeskonnas on välismaalastest kolleege, siis tasub teada, et Pärnu tarneahelakonverentsi ametlikud keeled on eesti ja inglise keel. Lavale on tulemas mitmeid inglise keelt kõnelevaid esinejaid ja lisaks pakume mõlemal päeval sünkroontõlget.

ESINEJAD

Maciej Urbanski

Lidl Eesti ja Lidl Läti juhatuse esimees

Benjamin Ertl

Sonepar Šveitsi, asepresident tarneahela alal

Jonatan Karjus

Mööblitööstuse Standardi tegevjuht ning endine ajakirjanik ja suhtekorraldaja

Claudio Richardson

Kühne + Nagel Eesti tegevdirektor

Marko Siller

Sustinere asutaja ja partner, jätkusuutlikkuse ekspert

Anders Larsson

SEB Baltikumi jätkusuutliku panganduse juht

Ilo Rannu

Plastjäätmetest ehitusmaterjale valmistava Neurali juht

Marika Raiski

20-aastase juhtimiskogemusega coach

Anna Vaher-Conlon

Toyota Motor Europe Senior Manager prototype procurement and engineering data management

Harsh Parikh

Tesla ja Riviani kogemusega tarneahelaekspert

Erika Mandel

Tallinna Kaubamaja Gruppi jätkusuutlikkuse koordinaator

Maris Rannus

RIMI BALTIC, Baltikumi kommertsvaldkonna arendusdirektor

Brigitta Albertin

BALTIKA GROUP, tegevjuht

Mihkel Ratt

Mistra-Autexi logistika- ja sisseostuosakonna juhataja

Riina Sikk

Mistra-Autexi tootmisosakonna juhataja

PROGRAMM
09:00 - 10:00

Registreerimine ja hommikukohv

10:00 - 10:15

Tere tulemast!

SESSIOON I: PÖÖRDED GLOBAALSES MAJANDUSES JA TARNEAHELATES

10:15 - 11:05

Olulisemad mängumuutjad tarneahelate juhtimises

HARSH PARIKH - TESLA JA RIVIANI KOGEMUSEGA TARNEAHELAEKSPERT | India juurtega Harsh on tarneahelate juhtimises globaalne tegija, kes on olnud osake tõeliselt suurest „mängust“. Nimelt on ta kokku kaheksa aastat kuulunud tuntud elektriautode tootjate Tesla ja Riviani ridadesse ning täitnud seal erinevaid funktsioone. Ettekandes räägib ta olulisematest mängumuutjatest kolmel tasandil: isiklik, India ja globaalsed tarneahelad. Räägime sellest, kuidas töötavad Tesla ja Riviani tarneahelajuhid ning millised on tema enda pöörded senises karjääris. Kuuleme ka Harshi nägemust sellest, millised on India kui ärikeskkonna olulisemad pöörded, ja räägime sellest, kuidas hindab ta globaalsete tarneahelate hetkeseisu ning tuleviku väljavaateid.

Harsh Parikh Harsh Parikh
11:05 - 11:45

Pöörded globaalses majanduses ja tarneahelates – mida oodata tulevikult?

ANDERS LARSSON - SEB BALTIKUMI JÄTKUSUUTLIKU PANGANDUSE JUHT | Majandusolukorra kirjeldamiseks võiks kasutada sõna „habras“. Viimased kuud ja kvartalid on statistikast vastu vaadanud vaid punased numbrid ning ka lähitulevik ei paista rohelisem. Millised pöördeid globaalses majanduses veel oodata võib? Milliste muutuste ja (uute) reeglitega seisavad silmitsi globaalsed tarneahelad? Kuidas arvestada kasvava ESG-trendiga ja kuidas muudab see finantseerimist? Mis saab Skandinaaviast ja millise pilguga vaatavad sealsed ettevõtted meie hääbuvat konkurentsivõimet?

Anders Larsson Anders Larsson
11:45 - 12:30

Parimate tarneahela juhtide ja entusiastide vestlus: kuidas praegu tulevikku vaatavaid otsuseid teha?

Tööstusuudised.ee ja Logistikauudised.ee käivitavad peagi konkursi „Parim tarneahelajuht 2024“, mille võitja selgub tänavusel Pärnu tarneahelakonverentsil. Peagi avaldame konkursi info ja tingimused mõlemas uudisveebis. Kandidaatideks ootame erinevate valdkondade ettevõtete tarneahelajuhte, aga ka ettevõtete tarneahela entusiaste, kelle ametinimi ei pruugi olla tarneahelajuht, kuid töö sisu on seotud tarneahela arendamisega. | Nominendid selguvad märtsis 2024

12:30 - 13:30

Lõuna

SESSIOON II: ESG - jätkusuutlikkus tarneahelates

13:30 - 14:00

ESG mõjud suurtele tarneahelatele – kuidas rohepöördes õigesti otsustada?

MARKO SILLER - SUSTINERE ASUTAJA & PARTNER | Aina kasvavad ESG-nõuded tekitavad ettevõtetele olukorra, kus tarneahelates püsimiseks jääb enda ettevõtte rohearendamisest väheks ja nõudliku pilguga tuleb vaadata ka tarnijate poole. Milline on rohepöörde mõju tarneahelatele, selle erinevatele protsessidele, toodetele ja muidugi ka kuludele? Kui rohelised on meie tarneahelad täna ja milliseid otsuseid tasuks teha praegu, et lähiaastatel konkurentsivõimeline olla?

Marko Siller Marko Siller
14:00 - 14:30

Väiketootja ringmajanduse näide: otsused, mis viisid jätkusuutliku omatooteni ja aitasid piiri taha

ILO RANNU - PLASTJÄÄTMETEST EHITUSMATERJALE VALMISTAVA NEULARi JUHT | Väiketootja Neular valmistab plastijäätmetest tooteid, millega saab ehitada näiteks aedu või terrasse. Milline on ettevõtte senine teekond ja milliseid otsuseid on tulnud selle aja jooksul vastu võtta? Ettekandes keskendume tootarendusele ja ekspordile ehk välisturgudele jõudmisele. Kuidas jõuti tooteni, mille sisendiks on vanad plastjäätmed? Ja kuidas on õnnestunud välisturgudele jõuda? Millised on selle teekonna peamised tagasilöögid ning õpikohad, mida jagada.

Ilo Rannu Ilo Rannu
14:30 - 15:00

Kaubandusettevõtte kogemus: ESG arenguloo võlud ja valud

ERIKA MANDEL - TALLINNA KAUBAMAJA GRUPPI JÄTKUSUUTLIKKUSE KOORDINAATOR | Milline on olnud Kaubamaja grupi ESG senine teekond – milline on olnud jätkusuutlikkuse valdkonna arenglugu koos selle võlude ja valudega? Millist rolli mängivad keskkonna- ja sotsiaalsed aspektid? Kui palju tähelepanu on arendusel ja innovatsioonil? Millised on ESG juhtimispõhimõtted?

Erika Mandel Erika Mandel
15:00 - 15:30

Kohvipaus

SESSIOON III: DIGIPÖÖRDE KOGEMUSLOOD

15:30 - 16:00

Rimi Balticu kogemus: digitaliseerimise valikud, võidud ja tagasilöögid

MARIS RANNUS - RIMI BALTIC, BALTIKUMI KOMMERTSVALDKONNA ARENDUSDIREKTOR | Milliseid otsuseid on oma digiteekonnal teinud suur jaekett? Millised on olnud senised valikud ja mille põhjal langetatakse otsuseid? Millised on tagasilöögid ja õppetunnid ning millised on olnud seni olulisemad töövõidud? Milline on digiinvesteeringute „äriplaan“ tulevikuks?

Maris Rannus Maris Rannus
16:00 - 16:30

Rõivatööstuse kasutajakogemus: laovarude juhtimine 2.0 AI abil

BRIGITTA ALBERTIN - BALTIKA GROUP, TEGEVJUHT | Baltika on üks neist rõivatööstuse ettevõtetest, mil on ette näidata märkimisväärseid kogemusi tehisintellekti arendamisest ja kasutamisest. Ettekandes võtame pulkadeks lahti ettevõtte senise tehisintellektri kogemuse ja teeme senisest teekonast järeldusi. Milline on laovarude juhtimine 2.0 tehisintellekti abil väikeettevõttes? Millised on kolme aasta arengud ja tulevikuplaanid?

Brigitta Albertin Brigitta Albertin
16:30 - 16:50

Jagunemine bussidesse ja töötubadesse

16:50 - 18:00

Töötoad ja tehasekülastused

Kiirematele on valik suurem. Registreerumine algab 8. mail (konverentsile registreerunud saavad lingi) ja lõppeb kohtade arvu täitumisel.

Töötoad:

1) EAS

2) Nefab

Tehaste külastused:

1) kinnitamisel

2) kinnitamisel

3) kinnitamisel

20:00 - 23:59

Õhtusöök Rannahotelli restoranis

09:15 - 09:45

Kogunemine ja hommikukohv

SESSIOON IV: MEESKONNAGA VÕI SOLO MIO?

09:45 - 10:15

Meeskonnasuhted uues maailmas - kuidas ebakindluses oskuslikult reageerida ja juhtida?

MARIKA RAISKI - 20-AASTASE JUHTIMISKOGEMUSEGA COACH | Praegune volatiilne maailm nõuab juhte, kes suudavad lõputus ebakindluses oskuslikult reageerida ja oma meeskondi muutustest läbi juhtida. Kontrollimiskultuur on kadumas ja oleme pööramas coachiva juhtimiskultuuri poole. Uus aeg tähendab organisatsioone, kus on olemas psühholoogiline turvalisus – ühine veendumus, et meeskonnas riskide võtmine on turvaline. Kuidas ebakindluses meeskonda juhtida ja ettevõttele jätkuvalt edu tagada? Millised on kaasaegse organisatsioonikultuuri lahutamatud osad ning miks on need inimestele ja ettevõtetele olulised?

Marika Raiski Marika Raiski
10:15 - 10:45

Uue ERP-lahenduse juurutamise näide: kuidas õigesti meeskonda kaasates projekt valutumalt ära juhtida?

MIHKEL RATT - MISTRA-AUTEXI LOGISTIKA- JA SISSEOSTUOSAKONNA JUHATAJA | RIINA SIKK - MISTRA-AUTEXI TOOTMISOSAKONNA JUHATAJA | Teame, et ERP-lahenduse vahetamine või juurutamine on töö, mida pigem ei tahaks ette võtta. Aga kui edasi tuleb liikuda, siis kuidas seda teha võiks? Võtame fookusesse Mistra-Autexi uue ERP-i juurutamise loo ja rägime, mida selline investeerig ühe suure tööstusettevõttes jaoks tähendab. Kuidas ettevõte erinevaid osapooli kaasas ja kes need olid? Kuidas tagati kasutajate rahulolu ning millised olid peamised õppetunnid ja tagasilöögid?

Mihkel Ratt Mihkel Ratt
Riina Sikk Riina Sikk
10:45 - 11:15

Rahvusvaheline meeskonnatöö – kuidas LIDL kohalikke tooteid globaalsele turule aitab?

MACIEJ URBANSKI, LIDL EESTI JA LIDL LÄTI JUHATUSE ESIMEES | Saksa jaeketi LIDLi jaoks on hea rahvusvaheline meeskonnatöö väga oluline ja sellel võib olla pöördeline mõju ka ettevõtte kohalikele tarnijatele. Jaeketi eri riikide ostuosakondade koostöö tulemusel on nii mõnigi kohalik toode leidnud tee globaalsele turule ja näiteid leiab ka Eestist. Kuidas LIDL oma meeskondade tööd korraldab ning kuidas näeb välja LIDLi ja tarnija kahepoolne tiimitöö, mille lõppeesmärk on jõudude ühendamine toote viimiseks globaalsele turule? Millised on senised kogemused teistelt turgudelt ja millised on senised parimad õppetunnid?

Maciej Urbanski Maciej Urbanski
11:15 - 11:45

Kohvipaus

SESSIOON V: KOGEMUSLOOD - INNOVATSIOON, UUED SUUNAD

11:45 - 12:15

Laoteenuste lugu

BENJAMIN ERTL - SONEPAR ŠVEITSI ASEPRESIDENT TARNEAHELA ALAL

Benjamin Ertl Benjamin Ertl
12:15 - 12:45

Globaalse toidutööstuskontserni lugu

esineja kinnitamisel

12:45 - 13:15

Tööstuse lugu

esineja kinnitamisel

13:15 - 13:45

Logistika lugu

CLAUDIO RICHARDSON - KÜHNE + NAGEL EESTI TEGEVDIREKTOR

Claudio Richardson Claudio Richardson
13:45 - 14:45

Lõuna

SESSIOON VI: ELUMUUTVAD OTSUSED

14:45 - 15:15

Minu lugu ainsa eestlasena rahvusvahelises kontsernis

ANNA VAHER-CONLON - TOYOTA MOTOR EUROPE SENIOR MANAGER PROTOTYPE PROCUREMENT AND ENGINEERING DATA MANAGEMENT | Meile räägib oma loo Anna, kes on aastaid töötanud Belgias Toyota Motor Europe´s juhtivatel kohtadel. Me ei räägi seekord Toyotast, vaid pööretest Anna töises elus. Miks ta otsustas lahkuda Eestist ja asuda tööle Belgias? Kui erinev on sealne ja siinne töökultuur ning kuidas näeb välja tema karjäär läbi aastate? Millal tasub elu karjääripööret kaaluda ja millised pöörded ootavad Annat alles ees?

Anna Vaher-Conlon Anna Vaher-Conlon
15:15 - 15:45

Minu lugu suhtekorraldusest tööstussektori tippjuhiks

JONATAN KARJUS - ENDINE AJAKIRJANIK JA SUHTEKORRALDAJA, MÖÖBLITÖÖSTUSE STANDARD TEGEVJUHT | Jonatan on endine ajakirjanik ja kogenud kommunikatsiooniekspert, kes juhib täna pika ajalooga mööblitööstust Standard. Ettekandes räägib Jonatan oma karjääriloo, kus selgitab, mis viis ta elumuutva otsuseni liikuda uude ja teistmoodi maailma ning milliseid õnnestumisi ja väljakutseid on mööblitööstuse juhi teekonnal ette tulnud.

Jonatan Karjus Jonatan Karjus
15:45 - 15:55

Konverentsi lõpusõnad. Head koduteed!

VAATA KA EELMISE AASTA GALERIID

REGISTREERUMINE

Pärnu Tarneahelakonverents 2024, ilma majutuseta

Soodushind kuni 06.03.2024

Lisades ostukorvi 4+ piletit, rakendub automaatselt hind 599+km osaleja kohta

629 €


767.38 € km-ga


Täishind 749 € (913.78€ km-ga)

Pärnu Tarneahelakonverents 2024, majutusega Estonia Superior toas

Soodushind kuni 06.03.2024

Lisades ostukorvi 4+ piletit, rakendub automaatselt hind 714+km osaleja kohta

744 €


907.68 € km-ga


Täishind 864 € (1054.08 € km-ga)

Pärnu Tarneahelakonverents 2024, majutus Wasa Resort hotellis sgl toas

Soodushind kuni 06.03.2024

Lisades ostukorvi 4+ piletit, rakendub automaatselt hind 699+km osaleja kohta

729 €


889.38 € km-ga


Täishind 849 € (1035.78 € km-ga)

Pärnu Tarneahelakonverents 2024, majutusega Estonia Standard toas

VÄLJA MÜÜDUD

Pärnu Tarneahelakonverents 2024, majutusega Rannahotellis sgl toas

VÄLJA MÜÜDUD

OSALEJAD
ABB ASCATEGORY MANAGERABB ASLOGISTICS AND ANALYTICS
ABB ASPROCUREMENT MANAGER, BALTICSABB ASPROJECT MANAGER
ABB ASSCM SENIOR SPECIALISTABB ASSUPPLY PLANNER
ABB AST&L GLOBAL SOURCING LEADERABB UABPROCUREMENT & LOGISTICS EXPERT BUSINESS PARTNER
ACINO ESTONIA OÜLOGISTIKA JA HALDUSJUHTACINO ESTONIA OÜ
AGROVARU ASAGROVARU AS
AKZO NOBEL BALTICS ASLOGISTIKAJUHTALAS-KUUL ASOSTUJUHT
ANORA ESTONIA ASTEHASE JUHTANORA ESTONIA ASTRANSPORTATION PROCUREMENT AND DEVELOPMENT MANAGER
APTUS GROUP OÜPARTNERAPTUS GROUP OÜPARTNER
BALBIINO ASLAO ARENDUSE PROJEKTIJUHTBALL TRANSPORT OÜTEGEVJUHT
BALTI LOGISTIKA ASSALES MANAGERBALTIKA ASTEGEVJUHT
COOP PANK ASCOOP PANK AS
CREDITINFO EESTI ASCREDITINFO EESTI AS
D.T.L. CONSUMER PRODUCTS EESTI ASOSTU- JA LOGISTIKA SPETSIALISTDEFSECINTEL SOLUTIONS OÜ
DEFSECINTEL SOLUTIONS OÜDSV ESTONIA AS
DSV ESTONIA ASELTECH SOLUTIONS OÜ
ELTECH SOLUTIONS OÜENSTO ESTONIA ASTARNIJATE KVALITEEDIJUHT
ENSTO ESTONIA ASETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA
ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SAETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA
ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SAETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA
GLAMOX ASTARNEAHELA JUHTHANZA MECHANICS TARTU ASBALTI KLASTRI STRATEEGILINE OST
HANZA MECHANICS TARTU ASOSTUJUHTHANZA MECHANICS TARTU AS
HEKOTEK ASMÜÜGIJUHTHEKOTEK ASOSTUJUHT
HEKOTEK ASOSTUJUHTHEKOTEK AS
INNOKAS MEDICAL ESTONIA OÜPURCHASER & SOURCING COORDINATORKARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜOSTU- JA TARNIJAKVALITEEDI SPETSIALIST
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜTARNEAHELAJUHTKIILTOCLEAN OÜOSTUJUHT
KONTRANSA OÜREGIONAALJUHTKÜHNE + NAGEL ASTEGEVJUHT
LEGRAND ESTONIA OÜHANKESPETSIALISTLIVIKO ASOSTUJUHT
LOOV ORGANIC OÜTARNEAHELAJUHTMAGNUM LOGISTICS OÜLOGISTIKAJUHT
MAGNUM LOGISTICS OÜMAGNUM LOGISTICS OÜ
MALMERK KLAASIUM OÜOSTU- JA LOGISTIKASPETSIALISTMALMERK KLAASIUM OÜOSTUSPETSIALIST
MARIKONTA OÜREGIONAALJUHTMEDIQ EESTI OÜLOGISTIKA- JA KVALITEEDIJUHT
MEDIQ EESTI OÜOSTUJUHTMEDIQ EESTI OÜOSTUJUHT
MEDIQ EESTI OÜMETEC CNC OÜJUHATUSE LIIGE
MILREM ASOSTUJUHTMILREM ASOSTUJUHT
MILREM ASOSTUOSAKONNA JUHTMISTRA-AUTEX ASLOGISTIKA- JA SISSEOSTUOSAKONNA JUHATAJA
MISTRA-AUTEX ASLOGISTIKA- JA SISSEOSTUOSAKONNA JUHATAJAMISTRA-AUTEX ASTOOTMISJUHT
MISTRA-AUTEX ASTOOTMISJUHTMISTRA-AUTEX AS
MISTRA-AUTEX ASMYDELLO OÜSALES MANAGER
NAVIX OÜNEFAB PACKAGING OÜOSTUJUHT
NEFAB PACKAGING OÜNEFAB PACKAGING OÜ
NEFAB PACKAGING OÜNEFAB PACKAGING OÜ
NEFAB PACKAGING OÜNEFAB PACKAGING OÜ
NEFAB PACKAGING OÜNEFAB PACKAGING OÜ
NESTLE BALTICS UABNEULAR OÜJUHATAJA
NORCAR-BSB EESTI ASOSTUJUHTNORDIC SPEDITION OÜJUHATUSE LIIGE
NORDIC SPEDITION OÜNORDIC SPEDITION OÜ
NOTE PÄRNU OÜOSTUJUHTNOTE PÄRNU OÜTARNEAHELA JUHT
NPM SILMET OÜOSTUJUHTOIXIO DIGITAL AS
PLASTONE OÜHANKEJUHTRAPALA EESTI ASKAUBAVEO JUHT
RIMI EESTI FOOD ASBALTIKUMI KOMMERTSVALDKONNA ARENDUSDIREKTORRUUKKI PRODUCTS ASOSTU- JA LOGISTIKAJUHT
RUUKKI PRODUCTS ASRUUKKI PRODUCTS AS
RUUKKI PRODUCTS ASSEB PANK AS
SEB PANK ASSEB PANK AS
SMARTEN LOGISTICS ASLOGISTIKAJUHTSMARTEN LOGISTICS AS
SMARTEN LOGISTICS ASSONEPAR EESTI ASTEGEVDIREKTOR
STANDARD ASTEGEVJUHTSUSTINERE OÜJUHATUSE LIIGE
TALLINK DUTY FREE ASMUU JUHTTALLINK DUTY FREE ASTRANSPORDIJUHT
TALLINNA KAUBAMAJA GRUPP ASJÄTKUSUUTLIKKUSE KOORDINAATORTALLINNA SADAM ASARENDUSJUHT
TALLINNA TEHNIKAKÕRGKOOLLOGISTIKAINSTITUUDI KAASPROFESSOR, OSTU- JA HANKEKORRALDUSE ÕPPEKAVA JTALLINNA TEHNIKAKÕRGKOOLTOOTMISJUHTIMISE ÕPETAJA
TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLLOGISTIKA ÕPPEKAVA PROGRAMMIJUHTTAMMER OÜ
TAMMER OÜTAMMER OÜ
TAMMER OÜTAMMER OÜ
TAMMER OÜTAMMER OÜ
TAMMER OÜTAMMER OÜ
TAMMER OÜTELIA EESTI ASHANKEJUHT
TELIA EESTI ASTARNEAHELA ARENDUSJUHTTELIA EESTI ASTARNEAHELA JUHT
TELIA EESTI ASTARNEAHELA PROTSESSIJUHTTELIA EESTI AS
TOPAUTO ASTOPAUTO AS
TOPAUTO ASTOYOTA MOTOR EUROPESENIOR MANAGER PROTOTYPE PROCUREMENT AND ENGINEERING DATA MANAGEMENT
UAB WOOD LINEAREA SALES MANAGERVIRU KEEMIA GRUPP AS
ÄRIPÄEV ASKONVERENTSIKESKUSE PROJEKTIJUHTÄRIPÄEV ASPROGRAMMIJUHT
ÄRIPÄEV ASTOETAJATE KORDINAATORÄRIPÄEV ASTÖÖSTUSUUDISED.EE JUHT

ABB AS
CATEGORY MANAGER

ABB AS
LOGISTICS AND ANALYTICS

ABB AS
PROCUREMENT MANAGER, BALTICS

ABB AS
PROJECT MANAGER

ABB AS
SCM SENIOR SPECIALIST

ABB AS
SUPPLY PLANNER

ABB AS
T&L GLOBAL SOURCING LEADER

ABB UAB
PROCUREMENT & LOGISTICS EXPERT BUSINESS PARTNER

ACINO ESTONIA OÜ
LOGISTIKA JA HALDUSJUHT

ACINO ESTONIA OÜ


AGROVARU AS


AGROVARU AS


AKZO NOBEL BALTICS AS
LOGISTIKAJUHT

ALAS-KUUL AS
OSTUJUHT

ANORA ESTONIA AS
TEHASE JUHT

ANORA ESTONIA AS
TRANSPORTATION PROCUREMENT AND DEVELOPMENT MANAGER

APTUS GROUP OÜ
PARTNER

APTUS GROUP OÜ
PARTNER

BALBIINO AS
LAO ARENDUSE PROJEKTIJUHT

BALL TRANSPORT OÜ
TEGEVJUHT

BALTI LOGISTIKA AS
SALES MANAGER

BALTIKA AS
TEGEVJUHT

COOP PANK AS


COOP PANK AS


CREDITINFO EESTI AS


CREDITINFO EESTI AS


D.T.L. CONSUMER PRODUCTS EESTI AS
OSTU- JA LOGISTIKA SPETSIALIST

DEFSECINTEL SOLUTIONS OÜ


DEFSECINTEL SOLUTIONS OÜ


DSV ESTONIA AS


DSV ESTONIA AS


ELTECH SOLUTIONS OÜ


ELTECH SOLUTIONS OÜ


ENSTO ESTONIA AS
TARNIJATE KVALITEEDIJUHT

ENSTO ESTONIA AS


ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA


ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA


ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA


ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA


ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA


GLAMOX AS
TARNEAHELA JUHT

HANZA MECHANICS TARTU AS
BALTI KLASTRI STRATEEGILINE OST

HANZA MECHANICS TARTU AS
OSTUJUHT

HANZA MECHANICS TARTU AS


HEKOTEK AS
MÜÜGIJUHT

HEKOTEK AS
OSTUJUHT

HEKOTEK AS
OSTUJUHT

HEKOTEK AS


INNOKAS MEDICAL ESTONIA OÜ
PURCHASER & SOURCING COORDINATOR

KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
OSTU- JA TARNIJAKVALITEEDI SPETSIALIST

KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
TARNEAHELAJUHT

KIILTOCLEAN OÜ
OSTUJUHT

KONTRANSA OÜ
REGIONAALJUHT

KÜHNE + NAGEL AS
TEGEVJUHT

LEGRAND ESTONIA OÜ
HANKESPETSIALIST

LIVIKO AS
OSTUJUHT

LOOV ORGANIC OÜ
TARNEAHELAJUHT

MAGNUM LOGISTICS OÜ
LOGISTIKAJUHT

MAGNUM LOGISTICS OÜ


MAGNUM LOGISTICS OÜ


MALMERK KLAASIUM OÜ
OSTU- JA LOGISTIKASPETSIALIST

MALMERK KLAASIUM OÜ
OSTUSPETSIALIST

MARIKONTA OÜ
REGIONAALJUHT

MEDIQ EESTI OÜ
LOGISTIKA- JA KVALITEEDIJUHT

MEDIQ EESTI OÜ
OSTUJUHT

MEDIQ EESTI OÜ
OSTUJUHT

MEDIQ EESTI OÜ


METEC CNC OÜ
JUHATUSE LIIGE

MILREM AS
OSTUJUHT

MILREM AS
OSTUJUHT

MILREM AS
OSTUOSAKONNA JUHT

MISTRA-AUTEX AS
LOGISTIKA- JA SISSEOSTUOSAKONNA JUHATAJA

MISTRA-AUTEX AS
LOGISTIKA- JA SISSEOSTUOSAKONNA JUHATAJA

MISTRA-AUTEX AS
TOOTMISJUHT

MISTRA-AUTEX AS
TOOTMISJUHT

MISTRA-AUTEX AS


MISTRA-AUTEX AS


MYDELLO OÜ
SALES MANAGER

NAVIX OÜ


NEFAB PACKAGING OÜ
OSTUJUHT

NEFAB PACKAGING OÜ


NEFAB PACKAGING OÜ


NEFAB PACKAGING OÜ


NEFAB PACKAGING OÜ


NEFAB PACKAGING OÜ


NEFAB PACKAGING OÜ


NEFAB PACKAGING OÜ


NEFAB PACKAGING OÜ


NESTLE BALTICS UAB


NEULAR OÜ
JUHATAJA

NORCAR-BSB EESTI AS
OSTUJUHT

NORDIC SPEDITION OÜ
JUHATUSE LIIGE

NORDIC SPEDITION OÜ


NORDIC SPEDITION OÜ


NOTE PÄRNU OÜ
OSTUJUHT

NOTE PÄRNU OÜ
TARNEAHELA JUHT

NPM SILMET OÜ
OSTUJUHT

OIXIO DIGITAL AS


PLASTONE OÜ
HANKEJUHT

RAPALA EESTI AS
KAUBAVEO JUHT

RIMI EESTI FOOD AS
BALTIKUMI KOMMERTSVALDKONNA ARENDUSDIREKTOR

RUUKKI PRODUCTS AS
OSTU- JA LOGISTIKAJUHT

RUUKKI PRODUCTS AS


RUUKKI PRODUCTS AS


RUUKKI PRODUCTS AS


SEB PANK AS


SEB PANK AS


SEB PANK AS


SMARTEN LOGISTICS AS
LOGISTIKAJUHT

SMARTEN LOGISTICS AS


SMARTEN LOGISTICS AS


SONEPAR EESTI AS
TEGEVDIREKTOR

STANDARD AS
TEGEVJUHT

SUSTINERE OÜ
JUHATUSE LIIGE

TALLINK DUTY FREE AS
MUU JUHT

TALLINK DUTY FREE AS
TRANSPORDIJUHT

TALLINNA KAUBAMAJA GRUPP AS
JÄTKUSUUTLIKKUSE KOORDINAATOR

TALLINNA SADAM AS
ARENDUSJUHT

TALLINNA TEHNIKAKÕRGKOOL
LOGISTIKAINSTITUUDI KAASPROFESSOR, OSTU- JA HANKEKORRALDUSE ÕPPEKAVA J

TALLINNA TEHNIKAKÕRGKOOL
TOOTMISJUHTIMISE ÕPETAJA

TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
LOGISTIKA ÕPPEKAVA PROGRAMMIJUHT

TAMMER OÜ


TAMMER OÜ


TAMMER OÜ


TAMMER OÜ


TAMMER OÜ


TAMMER OÜ


TAMMER OÜ


TAMMER OÜ


TAMMER OÜ


TAMMER OÜ


TELIA EESTI AS
HANKEJUHT

TELIA EESTI AS
TARNEAHELA ARENDUSJUHT

TELIA EESTI AS
TARNEAHELA JUHT

TELIA EESTI AS
TARNEAHELA PROTSESSIJUHT

TELIA EESTI AS


TOPAUTO AS


TOPAUTO AS


TOPAUTO AS


TOYOTA MOTOR EUROPE
SENIOR MANAGER PROTOTYPE PROCUREMENT AND ENGINEERING DATA MANAGEMENT

UAB WOOD LINE
AREA SALES MANAGER

VIRU KEEMIA GRUPP AS


ÄRIPÄEV AS
KONVERENTSIKESKUSE PROJEKTIJUHT

ÄRIPÄEV AS
PROGRAMMIJUHT

ÄRIPÄEV AS
TOETAJATE KORDINAATOR

ÄRIPÄEV AS
TÖÖSTUSUUDISED.EE JUHT

PEATOETAJA
TOETAJAD
SEB väike
KOOSTÖÖPARTNERID

Osalemise tingimused:

Korraldaja jätab endale õiguse teha ajakavas muudatusi.
Osaleja infokirja saadame registreerimisel antud e-posti aadressil nädal enne konverentsi.
Küsimuste korral võtke palun ühendust projektijuhiga e-posti aadressil: [email protected] või telefonil 53405426.

Osaluspakett sisaldab:

  • 2-päevast saalipiletit ja toitlustust mõlemal konverentsipäeval
  • töötubade või tehaste külastust
  • pidu ja õhtusööki 1. konverentsipäva õhtul Estonia Resortis
  • konverentsivihikut ja ligipääsu konverentsi veebikeskkonda (otseülekannet ei toimu)
  • slaidide ja salvestuste järelvaatamist 30 päeva jooksul pärast konverentsi

Tiimiga osalemine:

Kui oled suurema meeskonnaga tulemas, siis kirjuta kiri konverentsi juhile Anule [email protected]

Majutus:

Konverentsi majutuspartner on Estonia Resort Hotel (VÄLJA MÜÜDUD). Lisaks pakume osaluspakette majutusega hotellis Wasa Resort. Majutust saab koos osaluspaketiga broneerida kuni tube jätkub. Majutuse tühistamiseks palume teavitada projektijuhti e-posti teel vähemalt 5 tööpäeva enne konverentsi. Kui teavitate tühistamisest hiljem või unustate seda teha, ei ole majutust võimalik tühistada.

Tühistamine:

Arve tähtajaks tasumata jätmine ei tühista automaatselt osalemist. Kui Sa ei saa mingil põhjusel osaleda, palume mitteosalemisest kirjalikult teada anda projektijuhile või e-posti aadressil [email protected] või telefonil 667 0099 vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist. Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.
Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi kuulub tasumisele 50% arvest.
Kui teatad mitteosalemisest hiljem või unustad teatada, osalustasu ei tagastata ja tasumisele kuulub 100% arvest.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

Reklaam:

Kui soovite tutvustada oma ettevõtet konverentsil, siis võtke ühendust [email protected] või 667 0105

Kontaktid

Anu Soomets
Konverentsi juht
[email protected]
+372 516 4397

Silja Mägi
Projektijuht
[email protected]
+372 5340 5426

Eliise Nikopensius
Sponsor
[email protected]
+372 553 1442

Age Liiv
Sponsor
[email protected]
+372 5866 6496

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?