Pärnu Kontserdimaja 25. – 26. mai

0 +
Osalejat
0 +
Esinejat
0
Tehasekülastust
0
Töötuba

Tarneahelate juhtimises on uued ajad, võimalused ja riskid. Sellel konverentsil räägime muutustest ja arengutest, aga ka inimsuhetest tarneahelates.

 

Viimased aastad oleme minevikku saatnud pingete ja stressi saate. Kobarkriis on ettevõtetele ja tarneahelatele jaganud hoope paremalt ja vasakult. Pidevalt on tulnud muuta, reageerida ja otsida teisi võimalusi. On aeg jätta selja taha vana ja keskenduda tulevikuleMida meie ettevõtted ja meeskonnad tööstuses, logistikas, kaubanduses ja teenustesektoris kriisiaastatest kaasa võtavad ning kuidas edaspidi tarneahelaid juhivad?

Juubelikonverentsil selguvad esimest korda Aasta tarneahelajuht 2023 ja Aasta tarnija 2023.

Konverentsi töökeeled on eesti ja inglise ning tagatud on sünkroontõlge mõlemas suunas. 

ESINEJAD

Enn Leet

LHV trade finance osakonna juht

Kaur Andresson

GPV Group asepresident protsesside arenduse alal

Paul Valliveere

Uncle Paul Shoes omanik ja juht

Andero Teras

Mõttemaru meeskonna- ja juhtimiskoolitaja, psühholoog

Hanno Septer

Incap Groupi hankejuht

Mark Millar

Tarneahela juhtimise ja logistikamaailma hinnatud ekspert ja esineja (Hongkong)

Olena Dashko

ACE Logistics Ukraine tegevjuht

Oliver Kotkas

kogenud tarneahelajuht, praegune Foxway operatsioonide juht

James Meads

Hankejuhtimise digitaliseerimise ekspert ja entusiast, ettevõtja (Inglismaa/Bulgaaria)

Emöke Sogenbits

Konverentsi moderaator, tippjuht ja Raumedic Estonia juht

Airika Evestus

Glamoxi kategooriajuht

Tarmo Saidla

Procurement Flow tegevjuht ja kaasasutaja

VAATA KA EELMISE AASTA GALERIID

PROGRAMM
09:00 - 10:00

Registreerimine ja hommikukohv

10:00 - 10:15

Tere tulemast!

Emöke Sogenbits Emöke Sogenbits

SESSIOON 1 - KUIDAS JÄTKATA JUHTIMIST?

10:15 - 11:00

Uus normaalsus tarneahelajuhtimises pandeemiajärgses maailmas

Koroonakriis on näidanud, kui palju on tänapäeva globaalsete tarneahelate ökosüsteemis sõltuvust, ja jõuliselt demonstreerinud meie keerulisele ja ühendatud maailmale omaseid riske. Meid ootab ees globaalsete tarneahelate uus kujunemine. Mark arutleb oma ettekandes, milline on tarneahelate uus normaalsus pandeemiajärgses maailmas, ja toob välja kolm megatrendi, mida koroona on kiirendanud. Ta mõtiskleb, millised võiksid olla tarneahelate strateegilised prioriteedid 2025. aastal, ja toob välja võimalikud taktikalised käigud, mis aitaksid tagada tarneahelate vastupidavuse. Ettekanne vastab viiele põhiküsimusele: millised on hiljutise tarneahelakriisi peamised õppetunnid, millised kriitilised megatrendid mõjutavad märkimisväärselt uut normaalsust tarneahelate juhtimises, kuidas on tarneahelaid uuel ajastul kõige parem juhtida, millised peaksid olema tarneahela juhtimise strateegilised suunad uuel ajastul ning millised taktikalised sammud aitavad tagada tarneahelate vastupidavust.

Mark Millar Mark Millar
11:00 - 11:30

Tarneahel kui operations´i alustala: kriisi mõju tarneahela strateegiale ja mida muuta tarneahelate juhtimises?

Tarneahela juhtimise meeskonnad olid kriisiajal eesliinil, et tagada kauba liikumine, tootmise jätkumine ja klienditellimuste täitmine. Ettekandes mõtiskleme, milline on tarneahela juhi roll ja kuidas tarneahela juhid on tõusnud otsustajate sekka. Kuidas tarneahelajuhina Eesti juhtimismaastikult maailma juhtimismaastikule murda? Kuidas jätkata tarneahelate juhtimist ja milliseid tööriistu tasub hoida tarneahela juhtimise tööriistade ”portfellis”, et teha paremaid otsuseid?

Oliver Kotkas Oliver Kotkas
11:30 - 12:00

Kohvi- ja suhtluspaus

SESSIOON 2 - KUIDAS KOHANEDA?

12:00 - 12:30

Tööstuse lugu

12:30 - 13:00

ACE Logistics Ukraine kogemus: kuidas hakkama saada mitme kriisiga korraga ja tagada kaupade liikumine?

Käimas on mitu kriisi korraga ja logistiline olukord on keeruline, kuid sellest hoolimata on sõjaline abi jõudnud rindele ja tarbijatele on suudetud tagada toodete saadavus. Kuidas on ACE selle olukorraga Ukrainas kohanenud ja pingetega toime tulnud? Kuidas hallata mitut kriisi korraga ja tagada kaupade liikumine? Milliseid õppetunde on viimased paar aastat ettevõttele andnud ning milliseid võimalusi ja riske ettevõte tulevikus näeb? Kuidas logistikaettevõtet lähiajal Ukrainas juhtida?

Olena Dashko Olena Dashko
13:00 - 13:30

Kaubanduse lugu

Esineja kinnitamisel

13:30 - 14:30

Lõuna & suhtlemispaus

SESSIOON 3 - KELLEGA JUHTIDA JA REAGEERIDA?

14:30 - 15:10

Tarneahela dream team ehk kuidas õiged inimesed ja oskused raskel ajal tulemuslikult ühendada?

Rasked ajad kipuvad meeskondadelt nõudma tavapärasemast suuremat panust, pingetaluvust, loominuglisust, paindlikkust ja tõhusamat koostöötamise võimet, et tagada tarneahela vastupidavus. Milline peaks olema inimeste ja omaduste kooslus ehk tõeline dream team, kes muudatused kindlalt ära juhiks? Kuidas selline võimekas meeskond kokku panna? Millised ootused see seab juhile ja juhtimiskvaliteedile?

Andero Teras Andero Teras
15:10 - 15:40

Klassikalise ettevõtte ja idufirma koostöölugu

Esinejad kinnitamisel

15:40 - 16:20

Aasta tarneahelajuht 2023 kandidaatide arutelu: kuidas juhime tarneahelaid tulevikus?

Laval on Aasta tarneahelajuht 2023 kandidaadid, kellega vestleme sellest, kuidas nende ettevõte (tarneahela)kriisi üle on elanud. Finalistidelt küsime: • Mis aitas neil (tarneahela)kriisis otsuseid teha ja olukorraga kohaneda? • Milliseid otsuseid tuli langetada ja millised on tulemused? • Kuidas nemad oma meeskonda kokku panevad ja mida nõuab uus aeg tarneahelajuhtidelt? • Mida näitas kriis nende enda kohta – millistest teadmistest jäi olukorrale reageerides vajaka ehk mis on nende nõrk külg? • Mida toon tulevik tarneahela juhtidele ja milliseid tööriistu leidub nende tööriistakasti, et erinevatele olukordadele reageerida?

16:20 - 16:35

Paus & jagunemine paralleelsessioonidesse

TÖÖTOAD & TEHASTE KÜLASTUSED 25. mai 2023
16:20 - 16:35

Jagunemine töötubadesse & bussidesse

16:35 - 17:30

0-programmeerimise meistriklass: kuidas kiiresti digitaliseerida manuaalseid protsesse?

Töötoas koged 1-tunnist digitaalset raputust, mis on abiks olukorras, kus ERP ei toeta meie hanke- ja ostuprotsesse. Töö käigus loome uue tarnija juurutamise protsessi, mille jaoks kasutame parimaid 0-programmeerimise tööriistu. Kõik osalejad saavad ülevaate, millised on head tööriistad ja kuidas neid saab omavahel integreerida.

16:35 - 17:30

Töötuba 2: kinnitamisel

Esineja kinnitamisel

16:35 - 18:00

Tehasekülastused

Tehased kinnitamisel

16:20 - 19:00

Puhkus ja kosutus enne õhtust üritust. Võta aega spaa külastamiseks!

19:00 - 20:00

Koguneme ESTONIA Resort restorani NOOT

Esineb „Eesti otsib superstaari“ finalist Wanda-Helene Ollep & band. Kuulutame välja „Aasta tarneahelajuht 2023“ ja "Aasta tarnija 2023".

20:00 - 00:00

Õhtune pidu

Kuulutame välja konkursi „Aasta tarneahelajuht 2023“ ja „Aasta tarnija 2023“ võitjad! Esineb „Eesti otsib superstaari“ finalist Wanda-Helene Ollep & band.

09:00 - 09:30

Kogunemine ja hommikukohv

SESSIOON 4 – GLOBAALNE PILK

09:30 - 10:10

Kuidas toimivad äri- ja poliitsuhted ning tarneahelad tulevikus?

Elektroonikatööstuse GPV tehased asuvad lisaks Eestile ka mujal Euroopas, aga ka Aasias ja Ameerikas. Kuidas näeb tulevikku globaalsete tarneahelatega suurtööstus? Maailmast saab ühel hetkel taas rahulikum paik, kus äri saab taas teha nii, nagu tegime enne pandeemiat või sõda. Või kas ikka saab? Millist stsenaariumi prognoosib USAs, Aasias ja Euroopas tegutsev suur elektroonikatööstus globaalsetele äri- ja poliitsuhetele ning tarneahelatele? Mis on järele jäänud globaliseerumisest ja milline tulevik ootab deglobaliseerumist? Mis saab tarneahelatest ja Venemaast?

Kaur Andresson Kaur Andresson
10:10 - 10:50

Incapi kogemuslugu

Teema sõnastamisel

Hanno Septer Hanno Septer
10:50 - 11:15

Hiinas tootva väikeettevõtte lugu: kuidas Hiina riskiga plaanides arvestada?

Uncle Paul Shoes on väikeettevõte, mis toodab oma tooted Hiinas. Aga milline on Eesti väikeettevõtte koostöö Hiina partneriga ja kuidas toimib tarneahel? Mis on viimastel aastatel muutunud ja muudetud ning mis ümbekorraldused terendavad (lähi)tulvikus? Kuidas on ettevõte Hiina riski oma plaanidesse kirjutanud? Millised on Hiinaga seotud finantsriskid?

Paul Valliveere Paul Valliveere
11:15 - 12:15

Lõuna

SESSIOON 5 - UUS AEG, VÕIMALUSED JA RISKID

12:15 - 12:45

Finantsiliste tarneahelate kaks riski: kuidas vähendada pettuste riski ja tagada parem finantseerimine?

Finantspettused on risk, millega tuleb arvestada igal ettevõttel. Ühtlasi tuleb meil aina enam mõelda, kuidas tagada tarneahelate rahastamine. Selles ettekandes küsime, kuidas finantspettustele reageerida, et see risk oleks võimalikult väike. Lisaks võtame fookusesse tarneahelate rahastamine ja vaatame, milliseid tööriistu selleks pakutakse.

Enn Leet Enn Leet
12:45 - 13:15

Glamox ja Integrity Nexti juurutamine: kuidas tarnijaid ühtse süsteemi järgi hinnata?

Valgustuslahendusi tootva Glamoxi jaoks on oluline, et tarnijaid jagaks ettevõtte väärtusi ja vastaksid ettevõtte ootustele ning nõuetele. Selleks juurutas ettevõte endale uue lahenduse Integrity Next. Ettekandes räägib tihedalt lahenduse juurutusega seotud Airika sellest, miks otsustati see teekond ette võtta ja millised on tulemused. Kuidas tarnijaid hinnatakse ning milline on reaalne kasu ja võit? Milliseid riske uus lahenduse leevendada aitab?

Airika Evestus Airika Evestus
13:15 - 13:45

Teema kinnitamisel

Esineja kinnitamisel

13:45 - 14:15

Kohvi- ja suhtluspaus

14:15 - 14:50

Hankejuhtimise digitaliseerimine: 5 olulist tööriista väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele

Strateegilise hankimise ja igapäevase ostmise digitaliseerimine peaks tooma kiire võidu, aga ometi on uute lahenduste kasutuselevõtt aeglane. Kui paljud meeskonnad on endiselt kinni Excelis ja ERP-is, siis kuidas näidata veenvat kogemust? Millised tööriistad on väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele hädavajalikud?

James Meads James Meads
14:50 - 15:30

Aasta tarnija 2023 kandidaatide vestlus: millised saavad olema riskid ja võimalused?

Laval on Aasta tarnija 2023 kandidaadid, kellega vestleme sellest, kuidas nende ettevõte (tarneahela)kriisi üle on elanud. Finalistidelt küsime: • Mis aitas neil (tarneahela)kriisis otsuseid teha ja olukorraga kohaneda? • Milliseid otsuseid tuli langetada ja millised on tulemused? • Kuidas tagati oma klientidele tarned – mis selleks teha tuli? • Milliseid vigu aitas kriis igapäevatöös esile tuua ja millistele muutustele tähelepanu juhtida? • Mida ootavad tarnijad oma klientidelt, et koostöö sujuks paremini? • Kuidas toimivad tarneahelad tulevikus – milliseid võimalusi ja riske me märkama peaksime?

15:40 -

Head koduteed!

REGISTREERUMINE

Pärnu Tarneahelakonverents 2023, ilma majutuseta

Soodushind kuni 31.03.2023

629 €

754.80 € km-ga
Hind alates 01.05.2023
749 € (898.80 € km-ga)

Pärnu Tarneahelakonverents 2023 majutusega hotellis Wasa sgl toas

Soodushind kuni 31.03.2023

721 €

865.2 € km-ga
Hind alates 01.05.2023
841 € (1009.20 € km-ga)

Pärnu Tarneahelakonverents 2023 majutusega Estonias, standar sgl

VÄLJA MÜÜDUD

Pärnu Tarneahelakonverents 2023 majutusega Estonias, superior sgl

VÄLJA MÜÜDUD

OSALEJAD
ABB ASBALTICS PROCUREMENT MANAGERABB ASCATEGORY MANAGER
ABB ASPROJECT MANAGERABB ASPURCHASING TEAM LEADER
ABB UABPROCUREMENT & LOGISTICS EXPERT BUSINESS PARTNERACE LOGISTICS ESTONIA ASMÜÜGI- JA TURUNDUSJUHT
ACE LOGISTICS GROUP ASACE LOGISTICS UKRAINE JUHTACINO ESTONIA OÜTARNEAHELA JUHT
ACINO ESTONIA OÜACINO ESTONIA OÜ
ACINO ESTONIA OÜACINO ESTONIA OÜ
ACINO ESTONIA OÜACINO ESTONIA OÜ
ACINO ESTONIA OÜALINEKS OÜUNCLE PAUL SHOES OMANIK JA JUHT
ANORA ESTONIA ASTEHASE JUHTANORA ESTONIA ASTRANSPORTATION PROCUREMENT AND DEVELOPMENT MANAGER
APTUS GROUP OÜPARTNERAPTUS GROUP OÜPARTNER
ARKOGREN OÜJUHATUSE LIIGEAZOLVER EESTI OÜSUPPLY CHAIN SPECIALIST
AZOLVER EESTI OÜSUPPLY CHAIN SPECIALISTBALBIINO AS
BALTI LOGISTIKA ASKLIENDIHALDURBALTI LOGISTIKA ASMÜÜGIJUHT
CGI EESTI ASENERGEETIKAVALDKONNA ÄRIJUHTCLEVERON ASOSTUJUHT
CMA CGM GLOBAL BUSINESS SERVICES OÜCMA CGM GLOBAL BUSINESS SERVICES OÜ
CMA CGM GLOBAL BUSINESS SERVICES OÜCMA CGM GLOBAL BUSINESS SERVICES OÜ
COLUMBUS EESTI ASTÖÖSTUSE DIGITALISEERIMISE ÄRISUUNAJUHTCREDITINFO EESTI AS
CREDITINFO EESTI ASD.T.L. CONSUMER PRODUCTS EESTI ASLOGISTIKA- JA OSTUSPETSIALIST
DOTNUVA BALTIC ASJUHATUSE LIIGEDOTNUVA BALTIC AS
ELTECH SOLUTIONS OÜTARNEJUHTENSTO BUILDING SYSTEMS OÜAOJUHATAJA
ENSTO BUILDING SYSTEMS OÜHANKESPETSIALISTENSTO BUILDING SYSTEMS OÜOSTU JA PLANEERIMISTIIMI JUHT
ENSTO BUILDING SYSTEMS OÜPROCUREMENT CATEGORY MANAGERENSTO BUILDING SYSTEMS OÜPROCUREMENT CATEGORY MANAGER
ENSTO ENSEK ASLOGISTIKAJUHTENSTO ENSEK ASOSTU-HANKEJUHT
ENSTO ENSEK ASTARNIJATE KVALITEEDIJUHTERICSSON EESTI ASSCM
ERICSSON EESTI ASERICSSON EESTI AS
ERICSSON EESTI ASETS NORD ASOSTUJUHT
ETS NORD ASOSTUJUHTETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SAVÕTMEKLIENDIHALDUR
FONTES PMP OÜFONTES PMP OÜ
FOXWAY OÜKOGENUD TARNEAHELAJUHT, PRAEGUNE FOXWAY OPERATSIOONIDE JUHTGLAMOX ASKATEGOORIAJUHT
GLAMOX ASTARNEAHELA JUHTGPV GROUP A/S
HANZA MECHANICS TARTU ASBALTI KLASTRI STRATEEGILINE OSTHANZA MECHANICS TARTU ASBALTI KLASTRI STRATEEGILINE OST
HANZA MECHANICS TARTU ASBALTIC CLUSTER SOURCING MANAGERHANZA MECHANICS TARTU ASBALTIC CLUSTER SUPPLY CHAIN MANAGER
HANZA MECHANICS TARTU ASPURCHASING MANAGERHARJU ELEKTER ELEKTROTEHNIKA ASCEO HARJU ELEKTER GRUPP
HARJU ELEKTER ELEKTROTEHNIKA ASTARNEAHELAJUHTHKSCAN ESTONIA ASBALTIKUMI LOGISTIKADIREKTOR
IKODOR ASJUHATUSE LIIGEINCAP ELECTRONICS ESTONIA OÜINCAP ESTONIA OSTU- JA HANKEJUHT
INCAP ELECTRONICS ESTONIA OÜINCAPI RAHVUSVAHELISE GRUPI TARNEJUHTINCAP ELECTRONICS ESTONIA OÜNPI SOURCING TEAM LEADER
INCAP ELECTRONICS ESTONIA OÜINNOKAS MEDICAL ESTONIA OÜPURCHASER & SOURCING COORDINATOR
JAS WORLDWIDE ESTONIA OÜSEA- AND AIRFREIGHT SALES MANAGERJET EXPRESS OÜERITEENUSTE JUHT
JET EXPRESS OÜMÜÜGIJUHTJET EXPRESS OÜTEGEVJUHT
KAITSERESSURSSIDE AMETKAITSERESSURSSIDE AMET
KAITSERESSURSSIDE AMETKAITSERESSURSSIDE AMET
KAITSERESSURSSIDE AMETKARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜOSTU- JA TARNIJAKVALITEEDI SPETSIALIST
KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜTARNEAHELAJUHTKIILTOCLEAN OÜOSTU- JA BÜROOJUHT
KODUPABER ASTEGEVJUHTKONESKO ASOSTUJUHT- MOOTORITEHAS
KÜHNE + NAGEL ASMÜÜGIJUHTLHV PANK ASLHV KAUBANDUSE FINANTSEERIMISE OSAKONNA JUHT
LHV PANK ASTALLINNA KONTORI JUHTAJALIVIKO ASOSTUJUHT
MEGARON KINNISVARA OÜJUHATUSE LIIGEMETEC CNC OÜJUHATUSE LIIGE
METEC CNC OÜJUHATUSE LIIGEMILREM ASHEAD OF PURCHASE DEPARTMENT
MILREM ASPURCHASE MANAGERMILREM ASPURCHASE MANAGER
MISTRA-AUTEX ASFINANTSISTMISTRA-AUTEX ASLOGISTIKA- JA SISSEOSTUOSAKONNA JUHATAJA
MISTRA-AUTEX ASPROJEKTIJUHTMISTRA-AUTEX ASTOOTMISJUHT
MÕTTEMARU OÜPSÜHHOLOOG JA KOOLITAJANAVIX OÜKVALITEEDIJUHT
NEFAB PACKAGING OÜNEFAB PACKAGING OÜ
NEFAB PACKAGING OÜNETT ASOSTUJUHT
NORCAR-BSB EESTI ASOSTUJUHTNORDIC SPEDITION OÜJUHATUSE LIIGE
NORDIC SPEDITION OÜNORDIC SPEDITION OÜ
NOTE PÄRNU OÜNOTE PÄRNU OÜ
PALMAKO ASVEOKORRALDAJAPLASTONE OÜHANKEJUHT
PLASTONE OÜPRIMUS EESTI OÜ
PROCUREMENT FLOW OÜPROCUREMENTFLOW.COM ASUTAJA NING TEGEVJUHTPROCUREMENT SOFTWARE
PROLOG - EESTI TARNEAHELATE JUHTIMISE ÜHING MTÜTEGEVJUHT JA STARTEEGILISE HANKIMISE KONSULTANTPROTEX BALTI ASSUPPLY CHAIN MANAGER
PROVIDEU ASSEMBLY OÜOSTUJUHTPRYSMIAN GROUP BALTICS ASTARNEAHELAJUHT
PRYSMIAN GROUP BALTICS ASPÄÄSTEAMETKOMMUNIKATSIOONIOSAKONNA JUHATAJA
PÄÄSTEAMETPEADIREKTORQUANLOOP SERVICES OÜDEPUTY DIRECTOR & REGIONAL MANAGER
RAPALA EESTI ASFREIGHT MANAGER / PURCHASERRAUMEDIC ESTONIA ASTEGEVJUHT
RECTICEL OÜTOOTMISE PLANEERIJARIIGIKANTSELEITIPPJUHTIDE KOMPETENTSIKESKUSE JUHATAJA
RUUKKI PRODUCTS ASOSTU- JA LOGISTIKAJUHTRUUKKI PRODUCTS AS
RUUKKI PRODUCTS ASRUUKKI PRODUCTS AS
RÄPINA PABERIVABRIK ASLOGISTIKSAARIOINEN EESTI OÜLOGISTIKAJUHT
SAARIOINEN EESTI OÜOSTUJUHTSAKU METALL UKSETEHAS ASIMPORDIJUHT
SAKU ÕLLETEHASE ASTOOTMISJUHTSCANFIL OÜLOGISTIK
SCANFIL OÜTARNEAHELAJUHTSMARTEN LOGISTICS ASLOGISTIKAJUHT
SMARTEN LOGISTICS ASTEGEVJUHTSOL BALTICS OÜBALTIKUMI MÜÜGI- JA TURUNDUSJUHT
SOLHJELL BALTIC OÜSTONERIDGE ELECTRONICS ASLOGISTIKAJUHT
STONERIDGE ELECTRONICS ASTALLINK DUTY FREE ASMUU JUHT
TALLINK DUTY FREE ASTRANSPORDIJUHTTALLINNA TEHNIKAKÕRGKOOL
TAMMER OÜARENDUSOSAKONNA JUHTTAMMER OÜJUHATUSE LIIGE
TAMMER OÜKVALITEEDI- JA TÖÖKESKKONNASPETSIALISTTAMMER OÜKVALITEEDIJUHT
TAMMER OÜMÜÜGIOSAKONNA JUHTTAMMER OÜOSTUJUHT
TAMMER OÜTEGEVJUHTTAMMER OÜ
TAMMER OÜTAMMER OÜ
TECH GROUP ASJUHATUSE LIIGETECH GROUP AS
TELIA EESTI ASTARNEAHELA JUHTTELIA EESTI ASTARNEAHELA PROTSESSIJUHT
TELIA EESTI ASTIBNOR ESTONIA ASJUHATUSE LIIGE
TMB ELEMENT OÜTARNEAHELAJUHTTOPAUTO AS
TOPAUTO ASTOPAUTO AS
VIA 3L FREIGHT OÜMÜÜGIJUHTVIA 3L FREIGHT OÜTEGEVJUHT
VIA 3L OÜTEGEVJUHTVIRU KEEMIA GRUPP AS
VIRU KEEMIA GRUPP ASVIČIUNAI BALTIC OÜJUHATUSE ESIMEES

ABB AS
BALTICS PROCUREMENT MANAGER

ABB AS
CATEGORY MANAGER

ABB AS
PROJECT MANAGER

ABB AS
PURCHASING TEAM LEADER

ABB UAB
PROCUREMENT & LOGISTICS EXPERT BUSINESS PARTNER

ACE LOGISTICS ESTONIA AS
MÜÜGI- JA TURUNDUSJUHT

ACE LOGISTICS GROUP AS
ACE LOGISTICS UKRAINE JUHT

ACINO ESTONIA OÜ
TARNEAHELA JUHT

ACINO ESTONIA OÜ


ACINO ESTONIA OÜ


ACINO ESTONIA OÜ


ACINO ESTONIA OÜ


ACINO ESTONIA OÜ


ACINO ESTONIA OÜ


ACINO ESTONIA OÜ


ALINEKS OÜ
UNCLE PAUL SHOES OMANIK JA JUHT

ANORA ESTONIA AS
TEHASE JUHT

ANORA ESTONIA AS
TRANSPORTATION PROCUREMENT AND DEVELOPMENT MANAGER

APTUS GROUP OÜ
PARTNER

APTUS GROUP OÜ
PARTNER

ARKOGREN OÜ
JUHATUSE LIIGE

AZOLVER EESTI OÜ
SUPPLY CHAIN SPECIALIST

AZOLVER EESTI OÜ
SUPPLY CHAIN SPECIALIST

BALBIINO AS


BALTI LOGISTIKA AS
KLIENDIHALDUR

BALTI LOGISTIKA AS
MÜÜGIJUHT

CGI EESTI AS
ENERGEETIKAVALDKONNA ÄRIJUHT

CLEVERON AS
OSTUJUHT

CMA CGM GLOBAL BUSINESS SERVICES OÜ


CMA CGM GLOBAL BUSINESS SERVICES OÜ


CMA CGM GLOBAL BUSINESS SERVICES OÜ


CMA CGM GLOBAL BUSINESS SERVICES OÜ


COLUMBUS EESTI AS
TÖÖSTUSE DIGITALISEERIMISE ÄRISUUNAJUHT

CREDITINFO EESTI AS


CREDITINFO EESTI AS


D.T.L. CONSUMER PRODUCTS EESTI AS
LOGISTIKA- JA OSTUSPETSIALIST

DOTNUVA BALTIC AS
JUHATUSE LIIGE

DOTNUVA BALTIC AS


ELTECH SOLUTIONS OÜ
TARNEJUHT

ENSTO BUILDING SYSTEMS OÜ
AOJUHATAJA

ENSTO BUILDING SYSTEMS OÜ
HANKESPETSIALIST

ENSTO BUILDING SYSTEMS OÜ
OSTU JA PLANEERIMISTIIMI JUHT

ENSTO BUILDING SYSTEMS OÜ
PROCUREMENT CATEGORY MANAGER

ENSTO BUILDING SYSTEMS OÜ
PROCUREMENT CATEGORY MANAGER

ENSTO ENSEK AS
LOGISTIKAJUHT

ENSTO ENSEK AS
OSTU-HANKEJUHT

ENSTO ENSEK AS
TARNIJATE KVALITEEDIJUHT

ERICSSON EESTI AS
SCM

ERICSSON EESTI AS


ERICSSON EESTI AS


ERICSSON EESTI AS


ETS NORD AS
OSTUJUHT

ETS NORD AS
OSTUJUHT

ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA
VÕTMEKLIENDIHALDUR

FONTES PMP OÜ


FONTES PMP OÜ


FOXWAY OÜ
KOGENUD TARNEAHELAJUHT, PRAEGUNE FOXWAY OPERATSIOONIDE JUHT

GLAMOX AS
KATEGOORIAJUHT

GLAMOX AS
TARNEAHELA JUHT

GPV GROUP A/S


HANZA MECHANICS TARTU AS
BALTI KLASTRI STRATEEGILINE OST

HANZA MECHANICS TARTU AS
BALTI KLASTRI STRATEEGILINE OST

HANZA MECHANICS TARTU AS
BALTIC CLUSTER SOURCING MANAGER

HANZA MECHANICS TARTU AS
BALTIC CLUSTER SUPPLY CHAIN MANAGER

HANZA MECHANICS TARTU AS
PURCHASING MANAGER

HARJU ELEKTER ELEKTROTEHNIKA AS
CEO HARJU ELEKTER GRUPP

HARJU ELEKTER ELEKTROTEHNIKA AS
TARNEAHELAJUHT

HKSCAN ESTONIA AS
BALTIKUMI LOGISTIKADIREKTOR

IKODOR AS
JUHATUSE LIIGE

INCAP ELECTRONICS ESTONIA OÜ
INCAP ESTONIA OSTU- JA HANKEJUHT

INCAP ELECTRONICS ESTONIA OÜ
INCAPI RAHVUSVAHELISE GRUPI TARNEJUHT

INCAP ELECTRONICS ESTONIA OÜ
NPI SOURCING TEAM LEADER

INCAP ELECTRONICS ESTONIA OÜ


INNOKAS MEDICAL ESTONIA OÜ
PURCHASER & SOURCING COORDINATOR

JAS WORLDWIDE ESTONIA OÜ
SEA- AND AIRFREIGHT SALES MANAGER

JET EXPRESS OÜ
ERITEENUSTE JUHT

JET EXPRESS OÜ
MÜÜGIJUHT

JET EXPRESS OÜ
TEGEVJUHT

KAITSERESSURSSIDE AMET


KAITSERESSURSSIDE AMET


KAITSERESSURSSIDE AMET


KAITSERESSURSSIDE AMET


KAITSERESSURSSIDE AMET


KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
OSTU- JA TARNIJAKVALITEEDI SPETSIALIST

KARL STORZ VIDEO ENDOSCOPY ESTONIA OÜ
TARNEAHELAJUHT

KIILTOCLEAN OÜ
OSTU- JA BÜROOJUHT

KODUPABER AS
TEGEVJUHT

KONESKO AS
OSTUJUHT- MOOTORITEHAS

KÜHNE + NAGEL AS
MÜÜGIJUHT

LHV PANK AS
LHV KAUBANDUSE FINANTSEERIMISE OSAKONNA JUHT

LHV PANK AS
TALLINNA KONTORI JUHTAJA

LIVIKO AS
OSTUJUHT

MEGARON KINNISVARA OÜ
JUHATUSE LIIGE

METEC CNC OÜ
JUHATUSE LIIGE

METEC CNC OÜ
JUHATUSE LIIGE

MILREM AS
HEAD OF PURCHASE DEPARTMENT

MILREM AS
PURCHASE MANAGER

MILREM AS
PURCHASE MANAGER

MISTRA-AUTEX AS
FINANTSIST

MISTRA-AUTEX AS
LOGISTIKA- JA SISSEOSTUOSAKONNA JUHATAJA

MISTRA-AUTEX AS
PROJEKTIJUHT

MISTRA-AUTEX AS
TOOTMISJUHT

MÕTTEMARU OÜ
PSÜHHOLOOG JA KOOLITAJA

NAVIX OÜ
KVALITEEDIJUHT

NEFAB PACKAGING OÜ


NEFAB PACKAGING OÜ


NEFAB PACKAGING OÜ


NETT AS
OSTUJUHT

NORCAR-BSB EESTI AS
OSTUJUHT

NORDIC SPEDITION OÜ
JUHATUSE LIIGE

NORDIC SPEDITION OÜ


NORDIC SPEDITION OÜ


NOTE PÄRNU OÜ


NOTE PÄRNU OÜ


PALMAKO AS
VEOKORRALDAJA

PLASTONE OÜ
HANKEJUHT

PLASTONE OÜ


PRIMUS EESTI OÜ


PROCUREMENT FLOW OÜ
PROCUREMENTFLOW.COM ASUTAJA NING TEGEVJUHT

PROCUREMENT SOFTWARE


PROLOG - EESTI TARNEAHELATE JUHTIMISE ÜHING MTÜ
TEGEVJUHT JA STARTEEGILISE HANKIMISE KONSULTANT

PROTEX BALTI AS
SUPPLY CHAIN MANAGER

PROVIDEU ASSEMBLY OÜ
OSTUJUHT

PRYSMIAN GROUP BALTICS AS
TARNEAHELAJUHT

PRYSMIAN GROUP BALTICS AS


PÄÄSTEAMET
KOMMUNIKATSIOONIOSAKONNA JUHATAJA

PÄÄSTEAMET
PEADIREKTOR

QUANLOOP SERVICES OÜ
DEPUTY DIRECTOR & REGIONAL MANAGER

RAPALA EESTI AS
FREIGHT MANAGER / PURCHASER

RAUMEDIC ESTONIA AS
TEGEVJUHT

RECTICEL OÜ
TOOTMISE PLANEERIJA

RIIGIKANTSELEI
TIPPJUHTIDE KOMPETENTSIKESKUSE JUHATAJA

RUUKKI PRODUCTS AS
OSTU- JA LOGISTIKAJUHT

RUUKKI PRODUCTS AS


RUUKKI PRODUCTS AS


RUUKKI PRODUCTS AS


RÄPINA PABERIVABRIK AS
LOGISTIK

SAARIOINEN EESTI OÜ
LOGISTIKAJUHT

SAARIOINEN EESTI OÜ
OSTUJUHT

SAKU METALL UKSETEHAS AS
IMPORDIJUHT

SAKU ÕLLETEHASE AS
TOOTMISJUHT

SCANFIL OÜ
LOGISTIK

SCANFIL OÜ
TARNEAHELAJUHT

SMARTEN LOGISTICS AS
LOGISTIKAJUHT

SMARTEN LOGISTICS AS
TEGEVJUHT

SOL BALTICS OÜ
BALTIKUMI MÜÜGI- JA TURUNDUSJUHT

SOLHJELL BALTIC OÜ


STONERIDGE ELECTRONICS AS
LOGISTIKAJUHT

STONERIDGE ELECTRONICS AS


TALLINK DUTY FREE AS
MUU JUHT

TALLINK DUTY FREE AS
TRANSPORDIJUHT

TALLINNA TEHNIKAKÕRGKOOL


TAMMER OÜ
ARENDUSOSAKONNA JUHT

TAMMER OÜ
JUHATUSE LIIGE

TAMMER OÜ
KVALITEEDI- JA TÖÖKESKKONNASPETSIALIST

TAMMER OÜ
KVALITEEDIJUHT

TAMMER OÜ
MÜÜGIOSAKONNA JUHT

TAMMER OÜ
OSTUJUHT

TAMMER OÜ
TEGEVJUHT

TAMMER OÜ


TAMMER OÜ


TAMMER OÜ


TECH GROUP AS
JUHATUSE LIIGE

TECH GROUP AS


TELIA EESTI AS
TARNEAHELA JUHT

TELIA EESTI AS
TARNEAHELA PROTSESSIJUHT

TELIA EESTI AS


TIBNOR ESTONIA AS
JUHATUSE LIIGE

TMB ELEMENT OÜ
TARNEAHELAJUHT

TOPAUTO AS


TOPAUTO AS


TOPAUTO AS


VIA 3L FREIGHT OÜ
MÜÜGIJUHT

VIA 3L FREIGHT OÜ
TEGEVJUHT

VIA 3L OÜ
TEGEVJUHT

VIRU KEEMIA GRUPP AS


VIRU KEEMIA GRUPP AS


VIČIUNAI BALTIC OÜ
JUHATUSE ESIMEES

TOETAJAD

Osalemise tingimused:

Korraldaja jätab endale õiguse teha ajakavas muudatusi.
Osaleja infokirja saadame registreerimisel antud e-posti aadressil nädal enne konverentsi.
Küsimuste korral võtke palun ühendust projektijuhiga e-posti aadressil: [email protected] või telefonil 53405426.

Osaluspakett sisaldab:

  • 2-päevast saalipiletit ja toitlustust mõlemal konverentsipäeval
  • töötubade või tehaste külastust
  • pidu ja õhtusööki 1. konverentsipäva õhtul Estonia Resortis
  • konverentsivihikut ja ligipääsu konverentsi veebikeskkonda (otseülekannet ei toimu)
  • slaidide ja salvestuste järelvaatamist 30 päeva jooksul pärast konverentsi

Tiimiga osalemine:

Kui oled suurema meeskonnaga tulemas, siis kirjuta kiri konverentsi juhile Anule [email protected]

Majutus:

Konverentsi majutuspartner on Estonia Resort Hotel (VÄLJA MÜÜDUD). Lisaks pakume osaluspakette majutusega hotellis Wasa Resort. Majutust saab koos osaluspaketiga broneerida kuni tube jätkub. Majutuse tühistamiseks palume teavitada projektijuhti e-posti teel vähemalt 5 tööpäeva enne konverentsi. Kui teavitate tühistamisest hiljem või unustate seda teha, ei ole majutust võimalik tühistada.

Tühistamine:

Arve tähtajaks tasumata jätmine ei tühista automaatselt osalemist. Kui Sa ei saa mingil põhjusel osaleda, palume mitteosalemisest kirjalikult teada anda projektijuhile või e-posti aadressil [email protected] või telefonil 667 0099 vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist. Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.
Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi kuulub tasumisele 50% arvest.
Kui teatad mitteosalemisest hiljem või unustad teatada, osalustasu ei tagastata ja tasumisele kuulub 100% arvest.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

Reklaam:

Kui soovite tutvustada oma ettevõtet konverentsil, siis võtke ühendust [email protected] või 667 0105

Kontaktid

Anu Soomets
Konverentsi juht
[email protected]
+372 516 4397

Silja Mägi
Projektijuht
[email protected]
+372 5340 5426

Eliise Nikopensius
Sponsor
[email protected]
+372 553 1442

Age Liiv
Sponsor
[email protected]
+372 5866 6496

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?