Laadi alla uuenenud Äripäeva äpp ja veeda aega ettevõtlike inimeste seltsis! ​

Äripäev on asendamatu kaaslane igale ettevõtlikule inimesele, kes soovib olla kursis majandus- ja ärimaailma uudistega ning õppida oma valdkonna tipptegijatelt! 

Uuenenud äpp teeb sisu tarbimise veelgi mugavamaks ja personaalsemaks: kasuta funktsiooni Minu Äripäev ja koosta personaalne uudisvoog sinu jaoks olulistest teemadest kuula sisukaid vestlussaateid ja harivaid podcast’e metsajooksul, kontoris või puhkehetkel!

äpp äripäev

Esmatellija pakkumine


Püsimaksega esimene kuu 4.90€

Järgmised 6 kuud 16€/kuus


Aastane tellimus

218€

*tavahind 384€ aastaks

18 000+

tellijat

30+

ajakirjanikku ja saatejuhti

500 000+

järelkuulamist kuus

700+

artiklit kuus 

Uued ja mugavad funktsioonid

Igal kuul on eetris üle 50 saate erinevate ärivaldkondade kohta alates investeerimisest kuni kinnisvarani. Meil käivad külas Eesti tippettevõtete juhid ja omanikud, kes räägivad avatult nii äriplaanist kui ka isiklikust kasvamisest. Äripäeva tellijal on võimalik kõiki neid saateid mugavalt äpis järelkuulata ning oleme loonud mitu toetavat funktsiooni, mis teevad järelkuulamise ja oluliste teemade jälgimise lihtsamaks. 

“Minu Äripäev” on nutikas lahendus, mille abil saad koostada endale personaalse uudisvoo teemadest, isikutest ja ettevõtetest, mis sulle kõige rohkem huvi pakuvad.

Tutvu nii saate teemade kui ka külalistega ning kuula otse! 

Telli mugavalt end huvitavate saadete kohta teavitused.

Laadi saateid alla ja kuula neid kus iganes, kasvõi lennukis.

Kasuta järjehoidjat ja lisa põnevad saated hiljem kuulamiseks 

Populaarsed saatesarjad

Hommikuprogramm​

Igal argipäeva hommikul äratab kuulajaid kolmetunnine hommikuprogramm. Hommikuprogramm alustab kell 6:45. Kes nii vara ärgata ei taha, saab hommikuprogrammi järele kuulata Äripäeva raadio kodulehel või uues äpis. 

Investor Toomase tund ​

Investor Toomas on Eesti pikim ja kalleim ajakirjanduslik eksperiment. 2002. aastal sai väljamõeldud tegelane investor Toomas enda käsutusse 64 000 eurot ja on selle investeerides enam kui kaheksakordistanud. Saates räägib ta enda investeerimisotsustest ja –tehingutest, milliseid ettevõtteid hoiab oma orbiidil, vastab fännide küsimustele ja räägib enda õppetundidest. 

Kuum tool 

Nädala teravaim debati- ja arutelusaade! Äripäeva toimetus kutsub otse-stuudiosse ettevõtlikke ja mõjukaid inimesi, et lahata viimase nädala põletavamaid majandust ja äri puudutavaid teemasid. 

Edukad naised 

Toome kuulajateni naiste edulood: millised hoiakud, väärtused, otsused ja teod on neid lennutanud tippu? Milliseid omadusi peaksid edu ja rikkust soovivad naised eneses kasvatama? See saade ei räägi võrdõiguslikkusest ega palgalõhest. Niisamuti ei imesta me selle üle, et naised on edu saavutanud, sest nii see peabki olema. See saade on edukate naiste võimalus investeerida saavutatu tagasi ühiskonnale, jagades oma teadmisi ja kogemusi.

Juhi jutud

Silmapaistev Eesti juht räägib saates sellest, mida ta on oma teekonnal õppinud, et veelgi edukamaks juhiks saada. Juttu tuleb nii valusatest õppetundidest, juhi põhimõtetest, eeskujudest kui ka sellest, mida peaks hea juht õppima ja kas ta ennast iseenda ülemuseks sooviks.

Laadi alla uuenenud Äripäeva äpp! 

Vajad abi? Kirjuta [email protected] või helista 667 0099.

E-post: [email protected] 

Klienditugi: 667 0099 (8.15 – 17.00)

Reg. kood: 10145981

KMKR: EE100069349

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?