PEREETTEVÕTJATE KONVERENTS 2024

Pereettevõte, anna meile endast teada!

Oleme jõudnud ajastusse, kus Eesti taasiseseisvumise järel rajatud ettevõtteid hakatakse järgmisele põlvkonnale üle andma. Lisaks on noorte seas saanud aina populaarsemaks koos vendade ja õdedega ärisid alustada ehk luuakse aina enam uusi pereettevõtteid. 

Soovime võimalikult palju Eesti pereettevõtjaid üles leida, et saaksime tunnustada pereettevõtteid, teadvustada pereettevõtluse olulisust ühiskonnas ja tugevdada pereettevõtete võrgustikku.

Selleks palume Sinu abi. Kas Sina teed äri koos lapse, venna, õe või vanematega? Kui jah, siis anna meile sellest märku! Vastates allolevale küsitlusele, saame teid kaasata aasta pereettevõtte valimisse ning läbi teiepoolse sisendi luua artikleid, raadiosaateid ja materjale, mis kõnetavad just pereärisid.

Kõigi küsitluses vastanute vahel loosime välja 2 tasuta pääset suve lõpus toimuvale Pereettevõtjate konverentsile (väärtus 2x 459 € + km).

Aasta suurim ja kõige pidulikum konverents pereettevõtjatele, kus päeva jooksul kajastatakse pereettevõtluse muresid, rõõme, probleeme ning leitakse üheskoos ka lahendusi. See on sündmus, kus saab suhelda teiste pereettevõtjatega, kuulda nende lugusid lavalt, aga ka pauside ajal personaalselt suheldes. Toome teieni elulised näited, inspireerivad ettekanded ning oma ala professionaalid jagavad pikaajalise kogemuse põhjal juriidilisi ning suhete hoidmise ja parandamise nõuandeid. Lavalt kuuleb nii mõndagi, millega samastuda ja millest ka õppida.

Konverentsil on ka pidulikum pool. Kuulutatakse välja Pereettevõtete TOP 2024 ning pikale harivale päevale järgneb pidulik vastuvõtt koos perekond Vaherite tsirkuseshowga. Terve päeva vältel on piisavalt aega, et kohtuda enda põlvkonnakaaslastega ning nendega põnevaid vestlusi arendada.

Tule terve perega, kuna praktikal põhinevad ettekanded aitavad teil erinevate põlvkondade nägemust paremini mõista!

Pereettevõtjate konverentsil keskendutakse järgmisele küsimustele:

Kuidas julgustada ja kaasata järeltulevaid põlvi pereettevõtlusesse?

Miks pühenduda pereäri loomisele ja kuidas luua uuendusmeelseid äritraditsioone?

Kuidas hoida pere- ja ärisuhteid lahus nii, et ettevõte ei vajuks „onupojapoliitika“ sohu?

MIKS OSALEDA KONVERENTSIL?

Kui Sulle tundub, et ei oska loodud äri järeltulijatele üle anda, kuid oma kätega loodud ettevõtte maha müümine tekitab sinus vastandlikke tundeid, siis saad ideid kuidas enda äri ajatuks muuta.

Sõna saavad ka uue generatsiooni ettevõtjad, kes selgitavad kuidas nad on andnud pereärile uue kasvuhoo.

Kohal on esimese põlve pereettevõtete rajajad, kes on andmas üle edukaid ärisid oma järeltulijatele.

Edukate kogemuslugude kõrval jagatakse praktilisi nippe pereettevõtluse ülesehitamiseks.

Kindlasti leiate konverentsi publiku seast teisi pereettevõtjaid, kellega saate seniseid kogemusi jagada ja miks mitte luua ka viljakaid ärisuhteid. 

Osalejate tagasiside
ESINEJAD

Urmas Sõõrumaa

Forus Grupp, Forus Taxi, Rotermann City, U.S. Invest, Pühali Hea Elu Keskus jt ettevõtete omanik

Endla Vaher

Tsirkusekooli asutaja ja osanik, personaaltreener, akrobaatilise fitnessi Euroopa meister

Raido Raudsepp

AS Terminal juhatuse liige ja tegevjuht

Lena Jungell

Ph.D., pereettevõtluse ja perejuhtimise valdkonna teadur, Fazer Groupi 4. põlvkond

Rauno Jõgeva

AS Värska Originaal juhatuse esimees

Eva-Maria Kangro

PhD, psühholoog, juhtimisnõustaja, Miltton New Nordics partner

Tanel Tark

Advokaadibüroo TARK juhtivpartner, vandeadvokaat

Urmas Isok

Ideal Baltic nõukogu esimees

Juulika Vahter

Kaamos Holding nõukogu liige

Margus Ross

Infotark AS juhatuse liige ja ostujuht

Vello Vaher

Tsirkuseartist ja akrobaatikatreener, telesaate America’s Got Talent 2016 veerandfinalist

Lembi Vaher

Tsirkusekooli asutaja ja osanik

Karina Tõeleid

Lipuvabriku tegevjuht

Jan-Erik Tõeleid

Lipuvabriku arendusjuht

Toivo Tõeleid

Lipuvabriku asutaja

Indrek Lepik

Äripäeva ajakirjanik ja raadiosaadete juht

Jana Palm

Äripäeva suurürituste juht, “Võitjate põlvkonnad” saatejuht

Meelis Mandel

Äripäeva peatoimetaja

Milla Asmu

Lipuvabriku administraator, endine juht

Oliver Jõgeva

AS Värska Originaal juhatuse liige ja ekspordijuht

KAVA
08:45 - 09:30

Kogunemine ja hommikukohv

09:30 - 09:45

Avasõnad

Avasõnad lausuvad moderaatorid, kelleks on Äripäeva suurürituste juht ja pereettevõtlusele pühendatud raadiosaate “Võitjate põlvkonnad” saatejuht Jana Palm ning Äripäeva ajakirjanik ja raadiosaadete juht Indrek Lepik.

Jana Palm Jana Palm
Indrek Lepik Indrek Lepik
09:45 - 10:25

Vestlusring. Milleks koostada perekonnaharta?

TANEL TARK - Advokaadibüroo TARK juhtivpartner, vandeadvokaat | URMAS ISOK - Ideal Baltic nõukogu esimees | JUULIKA VAHTER - Kaamos Holding nõukogu liige | MARGUS ROSS - Infotark AS juhatuse liige ja ostujuht | Vestlusringis arutame ja otsime vastuseid järgmistele küsimustele: Kas pere- ja ärisuhete formaalne kirjapanemine ja elluviimine pigem liidab või tekitab pingeid? Kuidas on perekonnaharta muutnud perevahelist läbisaamist ja kuidas mõjunud ärile? Kas ja kui palju tuleks perekonnaharta sisust rääkida perevälisele juhtkonnale või töötajatele? Kas perekonnaharta on „elav“ dokument ja kui tihti see tuleks üle vaadata? Kas pereäri saab edukalt toimida ka ilma perekonnahartata? Millised on alternatiivid?

Margus Ross Margus Ross
Juulika Vahter Juulika Vahter
Urmas Isok Urmas Isok
Tanel Tark Tanel Tark
10:25 - 10:45

Tugev võra saab toetuda ainult tugevatele juurtele

URMAS SÕÕRUMAA - Forus Grupp, Forus Taxi, Rotermann City, U.S. Invest, Pühali Hea Elu Keskus (endise nimega Adila heaolu- ja puhkekeskuse ) jt ettevõtete omanik | Urmas Sõõrumaa on väga hinnatud ja edukas ettevõtja, kelle tegemistes on tema sõnul esikohal tunne, mida ta pakub. Sõõrumaa usub, et mida peegeldad enda mõtetes, sõnades ja tegudes, selle ka saad. Läbi selle põhimõtte on ta üles ehitanud mitmed suured ettevõtted ja arendused. Enda äride üles ehitamise kõrvalt on ta vanemaid lapsi enda ettevõtete juhtimisse kaasanud. Urmas jagab ettekandes enda perekonna ja äride põhimõtteid ning kuidas näeb tema ettevõtete üleandmist lastele. Ühtlasi on Urmas Pühali Hea Elu Keskuse (endise nimega Adila heaolu- ja puhkekeskus) omanikuna meie seekordse pereettevõtjate konverentsi võõrustaja. Foto: Aivar Kullamaa.

Urmas Sõõrumaa Urmas Sõõrumaa
10:45 - 11:10

Eesti pereettevõtluse 2024. aasta uuringutulemuste avalikustamine

Uurisime välja, missugused Eesti ettevõtjad peavad end pereettevõteteks, mitme põlvkonnaga nad äri teevad ja kuidas näevad ettevõtte tulevikku. Missugused on nende suurimad mured, kuidas on nad ettevõtte omandi ja juhtimise lahendanud ning milles vajaksid nad enim abi. Põnevaid küsimusi ja vastuseid oli veelgi. Tule ja kuula, mida pereettevõtjad vastasid.

11:10 - 11:40

Millal on õige aeg hakata lastele pereettevõtet tutvustama?

RAUNO JÕGEVA - AS Värska Originaal juhatuse esimees | OLIVER JÕGEVA - AS Värska Originaal juhatuse liige ja ekspordijuht | Vendade Rauno ja Oliver Jõgeva intervjuust kuuleme, mis motiveerib noori pereettevõttesse panustama ning mis hetkel oleks õige aeg hakata lapsi juba ettevõtluse teemadega kurssi viima, et neist saaks tulevikus osa vanemate loodud ettevõttest. Vennad jagavad arutelu käigus enda kogemust, kuidas neid Värska Originaali kaasati, mis vanuses hakkasid ise panustama ning millal nad tundsid, et soovivad päriselt olla osa ettevõttest.

Oliver Jõgeva Oliver Jõgeva
Rauno Jõgeva Rauno Jõgeva
11:40 - 12:40

Lõuna

12:40 - 13:05

Miks ja kuidas vanemate eeskuju laste karjäärivalikuid mõjutab?

VELLO VAHER - Tsirkuseartist ja akrobaatikatreener, telesaate America’s Got Talent 2016 veerandfinalist | ENDLA VAHER - Tsirkusekooli asutaja ja osanik, personaaltreener, akrobaatilise fitnessi Euroopa meister | LEMBI VAHER - Tsirkusekooli asutaja ja osanik | Õed Endla ja Lembi Vaher, kes on tegelenud spordi ja tsirkusega terve oma elu, veavad koos Tsirkusekooli. Tsirkuse ja akrobaatika juurde jõudsid õed Vaherid tänu oma perekonnale. Isa Vello võimles nendega juba beebist peale ning sealt edasi käisid nad erinevates trennides kuni jõudsid tippspordini. Lapsepõlves käisid Endla ja Lembi koos oma suure tsirkuseperekonnaga esinemas rahvusvahelistel tsirkusetuuridel Horvaatias, Sloveenias, Itaalias, Hispaanias, Portugalis ja Marokos. Vello, Endla ja Lembi jagavad, kuidas jõudsid õed sarnase erialani nagu nende vanemad ja missugust rolli mängisid ema ja isa eeskuju sellel teekonnal.

Lembi Vaher Lembi Vaher
Endla Vaher Endla Vaher
Vello Vaher Vello Vaher
13:05 - 13:30

Kuidas teine põlvkond ettevõtte uutesse kõrgustesse viib

RAIDO RAUDSEPP - AS Terminal juhatuse liige ja tegevjuht | Kütusefirma AS Terminal on Raudseppade pere käe all olnud ajast, mil Raido läks esimesse klassi. Ettevõtte plahvatuslik kasv hakkas pihta ajal, mil vennad Raido ja Rauno asusid pereettevõttes enda värskeid ja ambitsioonikaid ideid ellu rakendama. Raido jagab enda ettekandes, kust said vennad ideid ja julguse vanemate rajatud ettevõttes suuri muudatusi ellu viima hakata ning kuidas saaksidka teised pereettevõtted ära tunnetada, kas teise põlvkonnad visioonid aitaksid ka neil kiirelt kasvada.

Raido Raudsepp Raido Raudsepp
13:30 - 14:10

Lipuvabriku lugu. 30 aastat ja 3 põlvkonda pereettevõtet

KARINA TÕELEID - Lipuvabriku tegevjuht | JAN-ERIK TÕELEID - Lipuvabriku arendusjuht | TOIVO TÕELEID - Lipuvabriku asutaja | MILLA ASMU- Lipuvabriku administraator, endine juht | Perekond Tõeleid on võtnud enda südameasjaks Eesti lipu ja üldise lipukultuuri arendamise. Seda juba 30 aastat ja läbi kolme põlvkonna. Pereettevõtjate konverentsi laval kuuleme, miks valis Toivo algul Lipuvabrikut juhtima enda ämma, kuidas teha ettevõtte juhtimises sujuv põlvkonnavahetus ning mil viisil kaasata pereärisse ka kolmas põlvkond.

Milla Asmu Milla Asmu
Toivo Tõeleid Toivo Tõeleid
Jan-Erik Tõeleid Jan-Erik Tõeleid
Karina Tõeleid Karina Tõeleid
14:10 - 14:40

Kuidas lahendada kriise ja konflikte topeltrollides?

EVA-MARIA KANGRO - PhD, psühholoog, juhtimisnõustaja, Miltton New Nordics partner | Kui tööl või kodus on raske aeg, mõjutab see paratamatult vastastikku. Eriti keeruline on see pereettevõtetes, kuna pere- ja tööelu lahus hoidmine on paljude jaoks peaaegu võimatu. Lisaks on pereettevõtjatel kriisisituatsioonides ebamugav enda pereliikmete suhtes raskeid, aga ettevõtte jaoks olulisi otsuseid teha. Ettekande jooksul püüame aru saada, kuidas hakkama saada topeltrollides nii, et keegi ei solvuks töösituatsioonides pereliikme peale ning vabal ajal hoida töömured toredatest perehetkedest eemal.

Eva-Maria Kangro Eva-Maria Kangro
14:40 - 15:10

Suhtlemispaus

15:10 - 15:50

Kuidas juhtida edukalt paljude omanikega pereettevõtet?

LENA JUNGELL - Ph.D., pereettevõtluse ja perejuhtimise valdkonna teadur, Fazer Groupi 4. põlvkond | Lena Jungell on neljanda põlvkonna pereettevõtja, kes on enda elu pühendanud pereettevõtluse lähemale uurimisele. Tal on doktorikraad Hanken School of Economics'ist Helsingis. Enda doktoritöös ja elus keskendub Lena sellele, kuidas paremini mõista ja juhtida hajutatud omandit perekonna ettevõtetes. Tema eesmärgiks on tõsta teadlikkust pideva ja konstruktiivse dialoogi tähtsusest ettevõtte omanikest pereliikmete vahel. Oma tööga aitab Lena parandada peresiseseid suhteid, keskendudes õiglasetele protsessidele. Ta tugineb oma elukestvale kogemusele pereettevõtluses ja perekonnaettevõtluse teemal tehtud teadustööle.

Lena Jungell Lena Jungell
15:50 - 16:15

Pereettevõtete TOP 3 vestlusring

Kuulutame välja kõige edukamate pereettevõtete edetabeli esikolmiku. Uurime nende pereettevõtete edu valemeid ja põhimõtteid. Kuidas võiksid ettevõttes rollid jaguneda ning miks tuleks hoida töö ja eraelu tasakaalus.

16:15 - 16:30

Pereettevõtete TOPi autasustamine

Äripäeva peatoimetaja Meelis Mandel, EPELi president Merit Miller ja pereettevõtjate liikumise toetaja Büroomaailma turundusjuht Kristiine Ross kuulutavad välja pereettevõtete TOPi võitja.

Meelis Mandel Meelis Mandel
16:30 - 16:35

Tänusõnad, konverentsi lõpetamine

16:35 - 17:00

Perekond Vaherite tsirkuseshow

Perekond Vaher Perekond Vaher
17:00 - 18:00

Õhtune melu

REGISTREERIMINE

SAALIPILET

Soodushind 259 € (315.98 € km-ga) kuni 15.07.2024
Täishind 459 € (559.98 € km-ga)

3+ OSALEJA ERIHIND

Soodushind 199 € (242.78 € km-ga)
Täishind 459 € (559.98 € km-ga)
OSALEJAD
"LKW ROTARE" ASJUHATUSE LIIGE"LKW ROTARE" AS
"LKW ROTARE" AS"LKW ROTARE" AS
"LKW ROTARE" ASACREF OÜJUHATAJA
ADVOKAADIBÜROO TARK OÜTEGEVJUHTADVOKAADIBÜROO TARK OÜVANDEADVOKAAT
AGENTUUR LA ECWADOR OÜTEGEVJUHTASPO SPORT OÜ
DIMEDIUM ASTEGEVJUHTDIMEDIUM AS
EDELSTEIN OÜMÜÜGISPETSIALISTFLINT KAUBANDUS OÜ(VARUOSADE JA TARVIKUTE HULGIMÜÜK)
FLINT KAUBANDUS OÜ(VARUOSADE JA TARVIKUTE MÜÜGIKORRALDUS INTERNETIS)FLINT KAUBANDUS OÜJUHATAJA, JUHATUSE ESIMEES
FLOW SERVICE OÜJUHATAJA (JUHT)FLOW SERVICE OÜ
IDEAL AUTO OÜJUHATUSE LIIGEIDEAL BALTIC OÜJUHATUSE ESIMEES
IDEAL BALTIC OÜNÕUKOGU ESIMEESIDEAL BALTIC OÜNÕUKOGU ESIMEES
IDEAL BALTIC OÜNÕUKOGU LIIGEIDEAL BALTIC OÜNÕUKOGU LIIGE
IDEAL BALTIC OÜIDEAL BALTIC OÜ
INFOTARK ASIT MÜÜGIJUHTINFOTARK ASJUHATUSE LIIGE
INFOTARK ASKLIENDIHALDURINFOTARK ASOSTUJUHT
INFOTARK ASPROJEKTIJUHTINTERCHEESE ESTONIA OÜ
INTERCHEESE ESTONIA OÜINTERCHEESE ESTONIA OÜ
IRVALI OÜIRVALI OÜ
JETERON OÜJUHATUSE LIIGEJETERON OÜ
KAAMOS GROUP OÜJÄTKUSUUTLIKUSE JUHTKAAMOS GROUP OÜNÕUKOGU ESIMEES
KAAMOS GROUP OÜNÕUKOGU LIIGEKAAMOS GROUP OÜNÕUKOGU LIIGE
KAAMOS GROUP OÜNÕUKOGU LIIGEKAAMOS GROUP OÜNÕUKOGU LIIGE
KAAMOS GROUP OÜKAAMOS GROUP OÜ
KARJAMÕISA OÜJUHATUSE LIIGEKARJAMÕISA OÜRAAMATUPIDAJA
KL SPIRITS CONSULT OÜTEGEVJUHTLAINEKARP OÜJUHATUSE LIIGE
LIIZA PUHASTUS OÜJUHATUSE LIIGELIPUVABRIK OÜARENDUSJUHT
LIPUVABRIK OÜJUHATUSE LIIGELIPUVABRIK OÜMÜÜGIJUHT
LIPUVABRIK OÜTEGEVJUHTLOOVARA OÜJUHATUSE LIIGE
LOOVARA OÜJUHATUSE LIIGELOOVARA OÜOMANIK / OSANIK
LÄÄNEMAA INVEST OÜJUHATUSE LIIGELÄÄNEMAA INVEST OÜJUHATUSE LIIGE
MAKSIBUSSID OÜRAAMATUPIDAJAMATKASPORT OÜJUHATUSE LIIGE
METAL EXPRESS OÜJUHATUSE LIIGEMILTTON NEW NORDICS OÜPHD, PSÜHHOLOOG, JUHTIMISNÕUSTAJA, MILTTON NEW NORDICS PARTNER
NONETT OÜJUHATUSE LIIGENOPRI TALUMEIEREI OÜJUHATAJA
NOPRI TALUMEIEREI OÜNOPRI TALUMEIEREI OÜ
NOPRI TALUMEIEREI OÜNURMIKO ASTEGEVJUHT
OPTIPRO OÜMÜÜGIJUHTOPTIPRO OÜOSTUJUHT
OPTIPRO OÜTEGEVJUHTPARMET ASJUHATUSE LIIGE
PARMET ASNÕUKOGU LIIGEPINTMANN GRUPP OÜJUHATUSE ESIMEES
PINTMANN GRUPP OÜÜHISOMANDPLASTOK OÜFINANTSJUHT
PLASTOK OÜJUHATUSE LIIGEPLASTOK OÜJUHATUSE LIIGE
PLASTOK OÜPLASTOK OÜ
POPOPTIKA OÜOPTOMETRISTPOPOPTIKA OÜ
RAHEL- PUIT OÜJUHATAJARAHEL- PUIT OÜJUHATUSE LIIGE
RAHEL- PUIT OÜMÜÜGIJUHTRAHEL- PUIT OÜ
SAUE PRODUCTION OÜFINANTSJUHTSIIDRIKODA OÜTEGEVJUHT
SIIDRIKODA OÜSTD & J OÜOMANIK / OSANIK
TAMMER OÜJUHATUSE ESIMEESTAMMER OÜNÕUKOGU ESIMEES
TERMINAL ASJUHATUSTRIKATO OÜFINANTSJUHT
TRIKATO OÜTEGEVJUHTTRIKATO OÜ
TSIRKUSEKOOL MTÜJUHATUSE LIIGETSIRKUSEKOOL MTÜ
TSIRKUSEKOOL MTÜU.S. INVEST ASJUHATUSE LIIGE
VUNDER ASNÕUKOGU LIIGEVUNDER ASTEGEVJUHT
VUNDER ASTURUNDUSJUHTZENITH FAMILY OFFICE OÜ(ETTEVÕTETE RAHANDUS)
ZENITH FAMILY OFFICE OÜOMANIK / OSANIKÄRIPÄEV ASKONVERENTSIKESKUSE PROJEKTIJUHT
ÄRIPÄEV ASPEATOIMETAJAÄRIPÄEV ASTOETAJATE KORDINAATOR
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEVA RAADIO JUHTÄRIPÄEV ASÄRIPÄEVA SUURÜRITUSTE JUHT

"LKW ROTARE" AS
JUHATUSE LIIGE

"LKW ROTARE" AS


"LKW ROTARE" AS


"LKW ROTARE" AS


"LKW ROTARE" AS


ACREF OÜ
JUHATAJA

ADVOKAADIBÜROO TARK OÜ
TEGEVJUHT

ADVOKAADIBÜROO TARK OÜ
VANDEADVOKAAT

AGENTUUR LA ECWADOR OÜ
TEGEVJUHT

ASPO SPORT OÜ


DIMEDIUM AS
TEGEVJUHT

DIMEDIUM AS


EDELSTEIN OÜ
MÜÜGISPETSIALIST

FLINT KAUBANDUS OÜ
(VARUOSADE JA TARVIKUTE HULGIMÜÜK)

FLINT KAUBANDUS OÜ
(VARUOSADE JA TARVIKUTE MÜÜGIKORRALDUS INTERNETIS)

FLINT KAUBANDUS OÜ
JUHATAJA, JUHATUSE ESIMEES

FLOW SERVICE OÜ
JUHATAJA (JUHT)

FLOW SERVICE OÜ


IDEAL AUTO OÜ
JUHATUSE LIIGE

IDEAL BALTIC OÜ
JUHATUSE ESIMEES

IDEAL BALTIC OÜ
NÕUKOGU ESIMEES

IDEAL BALTIC OÜ
NÕUKOGU ESIMEES

IDEAL BALTIC OÜ
NÕUKOGU LIIGE

IDEAL BALTIC OÜ
NÕUKOGU LIIGE

IDEAL BALTIC OÜ


IDEAL BALTIC OÜ


INFOTARK AS
IT MÜÜGIJUHT

INFOTARK AS
JUHATUSE LIIGE

INFOTARK AS
KLIENDIHALDUR

INFOTARK AS
OSTUJUHT

INFOTARK AS
PROJEKTIJUHT

INTERCHEESE ESTONIA OÜ


INTERCHEESE ESTONIA OÜ


INTERCHEESE ESTONIA OÜ


IRVALI OÜ


IRVALI OÜ


JETERON OÜ
JUHATUSE LIIGE

JETERON OÜ


KAAMOS GROUP OÜ
JÄTKUSUUTLIKUSE JUHT

KAAMOS GROUP OÜ
NÕUKOGU ESIMEES

KAAMOS GROUP OÜ
NÕUKOGU LIIGE

KAAMOS GROUP OÜ
NÕUKOGU LIIGE

KAAMOS GROUP OÜ
NÕUKOGU LIIGE

KAAMOS GROUP OÜ
NÕUKOGU LIIGE

KAAMOS GROUP OÜ


KAAMOS GROUP OÜ


KARJAMÕISA OÜ
JUHATUSE LIIGE

KARJAMÕISA OÜ
RAAMATUPIDAJA

KL SPIRITS CONSULT OÜ
TEGEVJUHT

LAINEKARP OÜ
JUHATUSE LIIGE

LIIZA PUHASTUS OÜ
JUHATUSE LIIGE

LIPUVABRIK OÜ
ARENDUSJUHT

LIPUVABRIK OÜ
JUHATUSE LIIGE

LIPUVABRIK OÜ
MÜÜGIJUHT

LIPUVABRIK OÜ
TEGEVJUHT

LOOVARA OÜ
JUHATUSE LIIGE

LOOVARA OÜ
JUHATUSE LIIGE

LOOVARA OÜ
OMANIK / OSANIK

LÄÄNEMAA INVEST OÜ
JUHATUSE LIIGE

LÄÄNEMAA INVEST OÜ
JUHATUSE LIIGE

MAKSIBUSSID OÜ
RAAMATUPIDAJA

MATKASPORT OÜ
JUHATUSE LIIGE

METAL EXPRESS OÜ
JUHATUSE LIIGE

MILTTON NEW NORDICS OÜ
PHD, PSÜHHOLOOG, JUHTIMISNÕUSTAJA, MILTTON NEW NORDICS PARTNER

NONETT OÜ
JUHATUSE LIIGE

NOPRI TALUMEIEREI OÜ
JUHATAJA

NOPRI TALUMEIEREI OÜ


NOPRI TALUMEIEREI OÜ


NOPRI TALUMEIEREI OÜ


NURMIKO AS
TEGEVJUHT

OPTIPRO OÜ
MÜÜGIJUHT

OPTIPRO OÜ
OSTUJUHT

OPTIPRO OÜ
TEGEVJUHT

PARMET AS
JUHATUSE LIIGE

PARMET AS
NÕUKOGU LIIGE

PINTMANN GRUPP OÜ
JUHATUSE ESIMEES

PINTMANN GRUPP OÜ
ÜHISOMAND

PLASTOK OÜ
FINANTSJUHT

PLASTOK OÜ
JUHATUSE LIIGE

PLASTOK OÜ
JUHATUSE LIIGE

PLASTOK OÜ


PLASTOK OÜ


POPOPTIKA OÜ
OPTOMETRIST

POPOPTIKA OÜ


RAHEL- PUIT OÜ
JUHATAJA

RAHEL- PUIT OÜ
JUHATUSE LIIGE

RAHEL- PUIT OÜ
MÜÜGIJUHT

RAHEL- PUIT OÜ


SAUE PRODUCTION OÜ
FINANTSJUHT

SIIDRIKODA OÜ
TEGEVJUHT

SIIDRIKODA OÜ


STD & J OÜ
OMANIK / OSANIK

TAMMER OÜ
JUHATUSE ESIMEES

TAMMER OÜ
NÕUKOGU ESIMEES

TERMINAL AS
JUHATUS

TRIKATO OÜ
FINANTSJUHT

TRIKATO OÜ
TEGEVJUHT

TRIKATO OÜ


TSIRKUSEKOOL MTÜ
JUHATUSE LIIGE

TSIRKUSEKOOL MTÜ


TSIRKUSEKOOL MTÜ


U.S. INVEST AS
JUHATUSE LIIGE

VUNDER AS
NÕUKOGU LIIGE

VUNDER AS
TEGEVJUHT

VUNDER AS
TURUNDUSJUHT

ZENITH FAMILY OFFICE OÜ
(ETTEVÕTETE RAHANDUS)

ZENITH FAMILY OFFICE OÜ
OMANIK / OSANIK

ÄRIPÄEV AS
KONVERENTSIKESKUSE PROJEKTIJUHT

ÄRIPÄEV AS
PEATOIMETAJA

ÄRIPÄEV AS
TOETAJATE KORDINAATOR

ÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEVA RAADIO JUHT

ÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEVA SUURÜRITUSTE JUHT

LIIKUMISE TOETAJA
TOETAJAD

Lisainfo

Jana Palm
Pereettevõtjate konverentsi programmijuht ja Äripäeva suurürituste juht
[email protected]

Toimumiskoht

Pühali Hea Elu Keskus, Adila, Raplamaa

Osalemise tingimused

 

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil [email protected] .

Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.

Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi kuulub tasumisele 50% arvest.

Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata ja tasumisele kuulub 100% arvest.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Konverentsi materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

Reklaam

 

Kui soovite tutvustada oma ettevõtet konverentsil, siis võtke ühendust [email protected] või 667 0105.

E-post: [email protected] 

Klienditugi: 667 0099 (8.15 – 17.00)

Reg. kood: 10145981

KMKR: EE100069349

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?