Kohalik uudisveeb, mis toob sinuni ausalt ja kartmatult päevakohased uudislood, arvamused, persoonilood, rikastab kohalikku ettevõtlust ning mille hulka kuuluvad ka huvitavad lood Lääne-Virumaa eri nurkadest. Sellest tutvustusest leiad:

Uudised üle Lääne-Virumaa

Oma uudislugudega katame ära kogu Lääne-Virumaa! Lood lisaks Rakverele ka teistest valdadest.

Uuendusmeelne uudisveeb

Toome kohalikku ellu särtsu ning aitame kutsuda esile positiivseid muutusi. Lood kohalikel teemadel ja inimestest.

Info kiiresti, ausalt ja kartmatult

Peame oluliseks info vaba levikut, arvamuste palljusust ning probleemide kartmatut esiletoomist.

Kes on toimetuses?

Ajakirjanik ja mälumängur Andres on Lääne-Virumaal elanud pea kogu oma elu ning maakonnas toimuvat kajastanud üle 30 aasta. Lisaks on ta avaldanud mitu raamatut. Lemmikteemad on poliitika ja ajalugu, vaba aeg kulub kalal käimisele ja markidele.

Rakveres elav Katrin on Lääne-Virumaa meediamaastikul toimetanud ligi 10 aastat, kirjutades varem nädalalehes Kuulutaja, vallalehes Haljala Valla Sõnumid. Talle meeldib kirjutada andekatest inimestest, huvitavatest ettevõtetest, innovatsioonist.

Vinnis elav Rahel kolis Lääne-Virumaale elama kolm aastat tagasi ning töötas enne Lääne-Virumaa Uudiste toimetusega liitumist Vinni vallavalitsuses. Kõige meelsamini kirjutab Rahel väikeettevõtjatest.

Aivar on ajakirjanikuna töötanud Äripäevas ligi 30 aastat. Lisaks teeb kaastöid Vikerraadiole ning õpetab Äripäeva Akadeemias arvamusartiklite kirjutamist. 2022. aastast juhib Äripäeva kohalike uudisveebide projekti.

Millest kirjutame?

Lääne-Virumaa Uudised

Lisaks päevakohastele uudistele ja sündmustele toome teieni palju muud põnevat.

Koostöös Äripäeva Infopangaga ilmuvad meie lehel lood, kus on võrdlemiseks välja toodud hulga andmeid. Kas sind näiteks huvitab palju teenib kohalikus omavalituses töötav ametnik või soovid teada kes Lääne-Virumaal kõige rohkem niite tõmbavad?

Vaata lähemalt >>

Kohaliku ettevõtluse edendamiseks toome teieni lood Lääne-Virumaa ettevõtetest. Lugusid leiad kohalikest suurtest tegijatest väiksemate pereettevõteteni välja.

Vaata lähemalt >>

Lood Lääne-Virumaa inimestest ning nende tegemistest. Meie maakonnas elab palju silmapaistvaid inimesi, kes on eeskujuks teistele.

Vaata lähemalt >>

Igaühel on õigus oma arvamusele! Seistes ausa ja kartmatut ajakirjanduse eest pakume lugejatele võimlaust oma sõna sekka öelda. Kas teemaks on kohaliku elu edendamine või millegi kuradile saatmine... 

Vaata lähemalt >>

Arvustused, eksperimendid, nõuandeid - seda kõike leiab rubriigist Kasulik.

Vaata lähemalt >>

Meie jaoks on oluline kohalikus hariduselus toimuv, pöörame tähelepanu nii koolielu muredele kui ka rõõmudele.

Vaata lähemalt >>

Vahendame olulisi uudiseid kohalikus tervishoiusüsteemis toimuvast, samuti vahendame arstide ja proviisorite nõuandeid.

Vaata lähemalt >>

Vaata, mis teemasid leiad meie Podcasti lehelt >>. Viimased nipid oma personaalsest rahapaigutamisest leiad Investeerimise lehelt >>. Vaata kuidas läheb meie maakonna sportlastel Spordi rubriigist >>. Huvitavad lood minevikust leiad Ajaloo rubriigist >>. Tööjutud leiad Tööhõive rubriigist >>. Head nipid personaalseks arenguks leiad Enesearengu rubriigist >>.

Lääne-Virumaa Uudised ÄPP

Meie eesmärgiks on olla kättesaadav  lugejatele kõige mugavamal viisil. Just seda võimaldab Lääne-Virumaa Uudiste äpp. Miks kasutada Äppi:

  • Lihtne ja mugav kasutada;
  • Uudised on ainult ühe nupuvajutuse kaugusel;
  • Märguannete abil oled hästi kohaliku eluga kursis;

Kust endale äppi alla laadida?

Androidi kasutajad saavad alla laadida
Google Play poest >>

E-post: [email protected] 

Klienditugi: 667 0099 (8.15 – 17.00)

Reg. kood: 10145981

KMKR: EE100069349

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?