Lääne-Virumaa uudiste eripakkumine

Telli kuni 78% soodsama hinnaga

Tellijana saad alati hea ülevaate Lääne-Virumaal toimuvast – päevakajalised uudised, kohalikud palgad, TOPid ja edetabelid, lood kohalikest inimestest ja ettevõtetest, kuulata raadiosaateid kodukandi inimestega, kasulikku teavet igapäevaelu korraldamiseks jpm.

Aastaks 75 €

1 kuu hind 6,25 €

Telli Lääne-Virumaa uudised soodushinnaga

Hinnavõit 43,80 € (tavahind 118,80 €).
Mugav ühekordne tasumine.

2 kuud kokku 2 €

1 kuu täishind 9,90 €

Lääne-Virumaa uudised erihind

2 kuud kokku vaid 2 €
Kolmas kuu soodushind 5,50 €, edasi 9,90 € kuus. Lõpeta tellimus, millal soovid.*

* Püsimakse puhul on tegu tähtajatu tellimusega, ilma siduva perioodita. Püsimaksega tellimust saad katkestada kuni 2 tööpäeva enne järgmist maksetähtaega.
Hinnad sisaldavad 5% käibemaksu.

Mida leiad Lääne-Virumaa Uudistest?

Meie inimesed 

Meie maakonnas on palju silmapaistvaid inimesi, kelle lood on põnevad ning väärivad jagamist. Rubriigist “Meie inimesed” leiad hulgaliselt lugusid, mis toovad esile kodukandi talente, nende saavutusi ja väljakutseid. 

Vaata rubriiki “Meie inimesed” >

Podcastid kodukandi inimestega 

Raadiosaade “Viru võnked” tutvustab Lääne-Virumaalt pärit või siin tegutsevaid inimesi, kes on oma erialal teinud suuri tegusid ja kogunud tuntust üle Eesti. 

Tutvu kõikide podcastidega siin >

Kohalik ettevõtlus 

Selleks, et edendada kohalikku ettevõtlust ning elada kaasa Lääne-Virumaa ettevõtjatele, kirjutame aktiivselt kodukandi firmadest – alates suurtest tegijatest kuni väikeste pereettevõteteni – ja nende teekonnast, saavutustest ning katsumustest. 

 Loe kõiki lugusi rubriigist “Ettevõtlus” >

Edetabelid 

Koostame koostöös Äripäeva infopangaga huvitavaid edetabeleid, et tuua sinuni regulaarseid ülevaateid Lääne-Virumaa palgatasemetest, erinevatest ärisektoritest jt valdkondadest. 

Vaata kõiki edetabeleid >

Minu Lääne-Virumaa 

Tegemist on ülimugava ja nutika lahendusega, mis jälgib sulle olulisi isikuid, ettevõtteid ja teemasid. Saad koostada endale personaalse uudiskirja just nendel teemadel, mida sina kõige olulisemaks pead. 

Uuri lähemalt ning lisa märksõnu >>

Uudiskiri 

Kõikidele tellijatele saadame vähemalt 3x nädalas uudiskirja, kus anname põhjaliku ülevaate Lääne-Virumaa olulisematest sündmustest ja uudistest. 

Lääne-Virumaa Uudiste äpp 

Meie äpp teeb sisu tarbimise veelgi mugavamaks ja personaalsemaks: kasuta funktsiooni Minu Lääne-Virumaa ja koosta endale personaalne uudisvoog ning kuula inspireerivaid vestlussaateid jalutuskäigul, kontoris või puhkehetkel! Äpp on hetkel saadav Androidi kasutajatele. Laadi äpp alla siin >

Lääne-Virumaa Uudiste toimetus

Andres Pulver

Ajakirjanik ja mälumängur Andres on Lääne-Virumaal elanud pea kogu oma elu ning maakonnas toimuvat kajastanud üle 30 aasta. Lisaks on ta avaldanud mitu raamatut. Andrese lemmikteemad on poliitika ja ajalugu, vaba aeg kulub kalal käimisele ja markidele.

Rahel Lepp

Vinnis elav Rahel kolis Lääne-Virumaale elama neli aastat tagasi ning töötas enne Lääne-Virumaa Uudiste toimetusega liitumist Vinni vallavalitsuses. Kõige meelsamini kirjutab Rahel väikeettevõtjatest ning talle meeldib kirjutada portreelugusid ka silmapaistvatest inimestest.

Aivar Hundimägi

Aivar on ajakirjanikuna töötanud Äripäevas üle 30 aasta. Lisaks teeb kaastöid Vikerraadiole ning õpetab Äripäeva Akadeemias arvamusartiklite kirjutamist. 2022. aastast juhib ta Äripäeva kohalike uudisveebide projekti.

Soovid rohkem digikontosid?

Jäta siia oma telefoninumber või meiliaadress ja Sinuga võetakse ühendust.

Vajad abi? Võta ühendust [email protected] või helista 667 0099.

E-post: [email protected] 

Klienditugi: 667 0099 (8.15 – 17.00)

Reg. kood: 10145981

KMKR: EE100069349

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?