Tõsta oma nähtavust meiliturunduse abil!

Liitudes aprillikuus usaldusväärsete ettevõtetega pakume abi sinu meiliturunduse strateegia ülevaatamisel. Soeta “Usaldusväärne ettevõte” kuldpakett ja saad Infopanga agendi meiliturunduse konsultatsiooni tasuta kauba peale.

Hind 279€

Usaldusväärse ettevõtte eelised

Miks olla sertifitseeritud usaldusväärne ettevõte?

“Usaldusväärne ettevõte” märgis annab sinu klientidele kindlustunde, et su ettevõte on usaldusväärne, läbinud põhjaliku taustakontrolli ja tegutseb ausalt ning läbipaistvalt.

Omades sertifikaati, paistad oma ettevõttega silma turul, kus paljud konkurendid pakuvad sarnaseid tooteid või teenuseid. See aitab võita rohkem kliente, kes otsivad kindlust ja kvaliteeti.

Sertifikaat aitab tõsta sinu ettevõtte mainet, suurendades nähtavust ja tunnustust nii kodu- kui ka välismaal, aidates kaasa kaubamärgi tugevdamisele ja pikaajalisele kasvule.

Kasuta sertifikaati turundusmaterjalides, et rõhutada oma ettevõtte usaldusväärsust. See suurendab klientide huvi ja aitab genereerida uusi müügivõimalusi.

Sertifikaadid ja märgised, mis on saadaval neljas keeles, võimaldavad sul laiendada oma sihtgruppi ja suurendada usaldusväärsust rahvusvahelisel tasandil.

Miks kasutada?

Airika Aruksaar
Airika AruksaarT grupp OÜ
Read More
"Meie eesmärk oli teha internetis ostlemine turvalisemaks ja arusaadavamaks ka neile, kes ehk igapäevaselt veebi kaudu oste ei soorita. Tädi Maalile, kes harva internetist midagi tellib, võib usaldusväärne märgis anda kindlustunde. Kuigi märgise saime oma suurepäraste finantsnäitajate alusel, mõjub see sõna 'usaldusväärne' tarbijatele väga positiivselt. Poodideski näeme erinevaid märgiseid, kuid tihtipeale need suurt midagi ei ütle. Infopanga märgis on selge ja üheselt mõistetav, et näidata meie äritegevuse läbipaistvust ja usaldusväärsust."
Sven Olev
Sven OlevFärsk OÜ
Read More
"Meie oma töös näeme väga selgelt, et Äripäeva ja Infopanga väljastatud "Usaldusväärne ettevõte" ja ka äripäeva TOP märgised toimivad. Mitmed kliendid on otsustanud meid oma koostööpartneriks valida just tänu väljastatud erinevatele märgistele. Klientide tagasiside on usna ühene "neid märgiseid ei anta ju niisama, järelikult ajate õiget asja." Minu hinnangul on tegemist garantiiga, et märgi saanud ettevõtte on usaldusväärne."
Previous
Next

Mida pakett sisaldab?

Vajad abi? Kirjuta [email protected] või helista 5699 4623.

E-post: [email protected] 

Klienditugi: 5699 4623 (9.00 – 17.00)

Reg. kood: 10145981

KMKR: EE100069349

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?