Äripäev – tipptehnoloogiat rakendav meediamaja!

Äripäev on eriline ettevõte. Meie töö on igapäevaselt tuhandete inimeste pilgu all, kujundades nii meid ümbritsevat ühiskonda elamisväärsemaks. Usume, et vabal sõnal on kriitiline roll demokraatia kestmisele, aga ka majanduse arengule. 

Otsime oma meeskonda nutikaid tehnolooge, kes aitaksid luua ja kasutusse võtta maailmatasemel infosüsteeme. Tule kandideeri, kui tahad maailma muuta, ei karda tööd, samas pead lugu suhtlemisest ja heast atmosfäärist. Seda kõike saad sa siin kuhjaga. Sotsiaalne kapital peale selle.

Vabad töökohad

Andmed paneva silma särama - mida rohkem seda uhkem?

Andmeanalüütikuna saad Äripäevas proovida paljusid väljakutseid BI-st veebianalüütikani.
Vaata rohkem ja kandideeri

Milline tööandja oleme?

Äripäev on tõeliselt põnev koht, kus töötada. Kuuludes Eesti paarisaja suurema ettevõtte hulka, proovime asju ajada siiski kiirelt ja tõhusalt, nagu kohane gasell-ettevõttele. Igapäevaseid äriotsuseid teeb meil ligi 40 üksusejuhti, et need oleksid igale töötajale lähedal ja arusaadavad. Vähem norme ja käskusid, rohkem vabadust ise teha, kliendilähedust ja fun’i. Äripäeval on peresõbraliku tööandja kuldmärgis, 2022. aastal saime IT ja Telekom sektoris TOP tööandja 8. koha ning 2020 aasta lõpus pärjati meid enimkiidetud tööandja tiitliga.

Meie väärtused

Põhiväärtuste sõnastamisel saime inspiratsiooni J. Collinsi raamatust „Loodud kestma”, mis näitas, et pikka aega edukad olnud firmad olid oma väärtused enamasti kirjalikult sõnastanud, teinud seda lühidalt ja nende väärtuste sisu polnud aastakümnete jooksul aktuaalsust kaotanud. 

  • Juhindume ettevõtliku inimese huvidest Sotsioloogide kinnitusel on igas ühiskonnas ligikaudu 10% inimesi, kes kutsuvad esile muutusi ja veavad teisi eest. Kõigis oma tegevustes oleme pühendunud informatsiooni pakkumisele just neile.  
  • Seisame ausa ja kartmatu vaba ajakirjanduse eest Täidame ühiskonna valvekoera rolli ja ei lähe kunagi kompromissile lugeja huvi suhtes. Avaliku huvi teenimisele oleme pühendunud kogu hingega. Igaüks meist. 
  • Oleme siirad ja hoolivad Nii omavahelises firmasiseses suhtluses kui ka kliendisuhetes väljendume otsekoheselt, ei keeruta, kuid hoolime seejuures oma partnerist. Oleme avatud ja sallivad. Siiralt! 
  • Väärtustame töötaja ettevõtlikkust Tahame organisatsioonina olla uuendusmeelne, kiire, terav. Oleme valmis võtma vastutust ja tegema veidi enam kui oodatud. Igalühel meist peab olema võimalus ise ette võtta. Võimalus saavutada ja areneda.

Me pakume

Eesti suurim ja inspireerivaim avatud kontor

Tööd on hea teha inspireerivas keskkonnas ja meie kontor juhtub olema Eesti suurim avatud kontor, kus on äärmiselt mõnus olla! Selles samas suures kontoris tähistame me ka alati oma töövõite. Heade tulemuste, eesmärkide täitmise ja mistahes töövõitude puhul tähistavad Äripäeva üksused erineval viisil kordaminekuid. 

Traditsioonid ja ühisüritused

Meile meeldib tähistada! Tähistame igal aastal suurelt Äripäeva sünnipäeva – meie ettevõte sündis aastal 1989 ning sellest ajast on iga aasta oktoobris peetud pidu. Jõulupidusid on meil lausa 2 – jõulugala kõikidele töötajatele ja nende kaaslastele ning laste jõulupidu kõikide töötajate peredele. Otseloomulikult ei puudu ürituste nimekirjast ka suvepäevad, mil sõidame kogu ettevõttega looduskaunisse puhkekeskusesse mõnusalt aega veetma. 

Huviringid ja kogukonnad

ttevõtte juhi Igor Rõtovi juhendamisel korraldatakse Äripäeva töötajatele maleklubi. Jooksuhuvilised on loonud meie oma maratonitiimi ja koondunud koos treeneriga Äripäeva Jooksutiimi – neid võid näha kirglikult jooksmas peaaegu, et igal võimalikul maratonil ja Tipust Topini jooksul. Noorte juhtide klubi on kogukond, kuhu on kokku koondunud noored juhid (olgu see siis vanuselt või juhtimiskogemuselt), et teineteisele tuge pakkuda ja koos uusi väljakutseid vastu võtta. Lisaks on meil ka spordiklubi (oleme liitunud Stebbyga), kuhu on koondunud kõik, kes armastavad liikuda .. või head massaaži. 

Meie inimesed räägivad

Äripäeva suurim väärtus on siin töötavad andekad ja võimekad inimesed, keda ühendavad ühised väärtused ja eesmärgid, ettevõtlikkus ja koostöötahe.

E-post: [email protected] 

Reg. kood: 10145981

KMKR: EE100069349