Äripäeva meediamaja

 

 

Meid tuntakse 1989. aastast ilmuva ajalehe Äripäev järgi. Tänaseks oleme kujunenud professionaalseks ja mitmekesiseks juhtidele suunatud infopakkujaks olles Eesti ärimeedia vaieldamatuks turuliidriks. Anname välja kolme ajalehte, arvukalt raamatuid, teabevarasid ja infolehti. Oleme Eesti suurim ärikonverentside ja avatud koolituste korraldaja. Viimastel aastatel oleme hooga investeerinud internetitoodetesse ning sisenenud mitme eduka ajakirjaga tarbijaturule. Meie meeskonnas pingutab rohkem kui 250 võimekat töötajat alates tippajakirjanikest kuni erinevate valdkondade parimate asjatundjateni. Äripäeva omanik on Põhjamaade suurim meediakontsern Bonnier Grupp.

 

 

Milline tööandja oleme?

Äripäev on tõeliselt põnev koht, kus töötada. Kuuludes Eesti paarisaja suurema ettevõtte hulka, proovime asju ajada siiski kiirelt ja tõhusalt, nagu kohane gasell-ettevõttele. Igapäevaseid äriotsuseid teeb meil ligi 40 üksusejuhti, et need oleksid igale töötajale lähedal ja arusaadavad. Vähem norme ja käskusid, rohkem vabadust ise teha, kliendilähedust ja fun’i.

Äripäeval on peresõbraliku tööandja kuldmärgis, 2022. aastal saime IT ja Telekom sektoris TOP tööandja 8. koha ning 2020 aasta lõpus pärjati meid enimkiidetud tööandja tiitliga.

logo-gold-RGB
TOP tööandja_märgis_page-0001

Vabad töökohad

Andmeanaluutik_tookuulutus_valge_ÕIGE

Andmeanalüütikuna saad Äripäevas proovida väljakutseid BI-st veebianalüütikani.

Sooviksid läbi ärianalüütika lahenduste lihtsustada teiste tööd ja tuua esile uusi äriteadmisi?

Orienteerud hästi eri veebiplatvormidel ja andmetehnoloogiates, soovid rääkida kaasa andmeplatvormi arendamisel?

Lisaks andmete töötlemisele naudid ka kauni visuaalse tulemuse loomist raportite ja dashboardide näol?

 

1_Konverentsireklaami_projektijuht_tookuulutus_copy_Page_2

Soovime Sulle usaldada Äripäeva konverentside klientide ja koostööpartnerite leidmise ning nendega reklaamilepingute sõlmimise.

Suhtled igapäevaselt edukate ja inspireerivate Eesti juhtidega, et leida neile parimad lahendused.

Võta meiega julgelt ühendust, kui soovid ja oskad tegeleda aktiivse müügiga ning oled eesmärkide seadja ja täitja.

 

Ootame Äripäeva digiagentuuri tiimiga liituma turundusspetsialisti (peamise fookusega Google Ads reklaamidele), kes aitaks pakkuda veelgi paremat teenust meie klientidele. Oled oodatud kandideerima, kui Sul on kogemusi Google Searchi ja teiste Google Ads reklaamide seadistamisel ja optimeerimisel ning oled võimeline töötama Google Analyticsi ja Tag Manageriga.

Boonuseks on, kui omad kogemusi ka Facebooki ja LinkedIni reklaamidega.

 

Meil on väike ja toetav tiim, kus jagame igapäevaselt kogemusi ja uusi teadmisi, leiame koos lahendusi, ületame väljakutseid, õpime iga päev väga palju ja aitame ka uuel tiimiliikmel koos meiega kiiresti kasvada ja areneda.

Meie väärtused

Põhiväärtuste sõnastamisel saime inspiratsiooni J. Collinsi raamatust „Loodud kestma”, mis näitas, et pikka aega edukad olnud firmad olid oma väärtused enamasti kirjalikult sõnastanud, teinud seda lühidalt ja nende väärtuste sisu polnud aastakümnete jooksul aktuaalsust kaotanud. 

  • Juhindume ettevõtliku inimese huvidest Sotsioloogide kinnitusel on igas ühiskonnas ligikaudu 10% inimesi, kes kutsuvad esile muutusi ja veavad teisi eest. Kõigis oma tegevustes oleme pühendunud informatsiooni pakkumisele just neile.  
  • Seisame ausa ja kartmatu vaba ajakirjanduse eest Täidame ühiskonna valvekoera rolli ja ei lähe kunagi kompromissile lugeja huvi suhtes. Avaliku huvi teenimisele oleme pühendunud kogu hingega. Igaüks meist. 
  • Oleme siirad ja hoolivad Nii omavahelises firmasiseses suhtluses kui ka kliendisuhetes väljendume otsekoheselt, ei keeruta, kuid hoolime seejuures oma partnerist. Oleme avatud ja sallivad. Siiralt! 
  • Väärtustame töötaja ettevõtlikkust Tahame organisatsioonina olla uuendusmeelne, kiire, terav. Oleme valmis võtma vastutust ja tegema veidi enam kui oodatud. Igalühel meist peab olema võimalus ise ette võtta. Võimalus saavutada ja areneda.

Me pakume

Eesti suurim ja inspireerivaim avatud kontor

Tööd on hea teha inspireerivas keskkonnas ja meie kontor juhtub olema Eesti suurim avatud kontor, kus on äärmiselt mõnus olla! Selles samas suures kontoris tähistame me ka alati oma töövõite. Heade tulemuste, eesmärkide täitmise ja mistahes töövõitude puhul tähistavad Äripäeva üksused erineval viisil kordaminekuid. 

Traditsioonid ja ühisüritused

Meile meeldib tähistada! Tähistame igal aastal suurelt Äripäeva sünnipäeva – meie ettevõte sündis aastal 1989 ning sellest ajast on iga aasta oktoobris peetud pidu. Jõulupidusid on meil lausa 2 – jõulugala kõikidele töötajatele ja nende kaaslastele ning laste jõulupidu kõikide töötajate peredele. Otseloomulikult ei puudu ürituste nimekirjast ka suvepäevad, mil sõidame kogu ettevõttega looduskaunisse puhkekeskusesse mõnusalt aega veetma. 

Huviringid ja kogukonnad

ttevõtte juhi Igor Rõtovi juhendamisel korraldatakse Äripäeva töötajatele maleklubi. Jooksuhuvilised on loonud meie oma maratonitiimi ja koondunud koos treeneriga Äripäeva Jooksutiimi – neid võid näha kirglikult jooksmas peaaegu, et igal võimalikul maratonil ja Tipust Topini jooksul. Noorte juhtide klubi on kogukond, kuhu on kokku koondunud noored juhid (olgu see siis vanuselt või juhtimiskogemuselt), et teineteisele tuge pakkuda ja koos uusi väljakutseid vastu võtta. Lisaks on meil ka spordiklubi (oleme liitunud Stebbyga), kuhu on koondunud kõik, kes armastavad liikuda .. või head massaaži. 

Meie inimesed räägivad

Äripäeva suurim väärtus on siin töötavad andekad ja võimekad inimesed, keda ühendavad ühised väärtused ja eesmärgid, ettevõtlikkus ja koostöötahe.

E-post: [email protected] 

Reg. kood: 10145981

KMKR: EE100069349

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?