Pärnu Kontserdimaja 18. – 19. mai

Meie eesmärk on arendada Eesti juhtimiskultuuri. Värskel moel. Eesti parimate juhtidega.

Sisekommunikatsioon on üks raskemini kasutatavaid ettevõttesuhtluse valdkondi. Ja mitte sellepärast, et töötajad ei pööraks juhtide sõnumitele tähelepanu või ei hooliks, vaid seetõttu, et töötajatele suunatud kommunikatsiooni peavad juhid tihtipeale teisejärguliseks. Harvard Business Review’ uuringus selgus, et ligi 69% juhtidest tunneb end töötajatega suhtlemisel ebamugavalt.

Strateegiat toetav kommunikatsioon

Usalduse loomiseks peab kommunikatsioon olema selge ja arusaadav. Kõik, ka need, kes pole päris kõigega nõus, peavad end kindlalt tundma, eriti praeguses muutuvas ja ebakindlas maailmas. Kui oma inimesed ei tea, mis toimub, ei ole sellest vaimustuses või ei saa või ei taha jagada ettevõtte sõnumeid, siis kuidas saab oodata klientide aktiivsust?

Juht kui jutuvestja

Kuidas rääkida nii, et sind tahetaks kuulata? Inimesi ei huvita, kui palju sa tead, kuni nad ei tea, kui palju sa hoolid. Hea sõnum on nagu hea nali – see levib kiirelt, lihtsalt ja kõigile arusaadavalt. 20. sajandi kõige mõjukamaks füüsikuks peetud Albert Einsteingi teadis rääkida, et kui sa ei suuda selgelt väljenduda, siis pole sa asjast aru saanud.

Ära ole tipus üksi! Juhtimine ei pea olema üksildane tegevus. Pärnus on võimalik kohtuda teiste omasugustega, kes maadlevad sarnaste väljakutsetega.

Pakume sulle inspireerivat seltskonda ja kontorivaba õhkkonda, vahetut suhtlust golfi- ja tenniseturniiril ning peol erakordsete inimestega ning meie suvepealinna innustavat aurat.

Juhtidelt juhtidele. Kava on aidanud kokku panna Eesti tippjuhid. Konverents annab innustust kasutama oma töös Eesti tippjuhtide lahendusi või vähemalt neist inspireeruma!

Juhtimiskonverentsi tugevus on lokaalne fookus läbi suure hulga inimeste kes kujundavad Eesti käekäiku, kes on samal ajal ühe katuse all.

Marili Niidumaa

Moderaator, konverentsi programmijuht

Birjo Must

Moderaator, Äripäeva raadio juht

Steve Rawling

Endine BBC TV ajakirjanik

Andero Uusberg

Tartu Ülikooli käitumisteadlane ja endine teadusnõukoja liige

Paavo Siiman

TalTechi finantsaruannete analüüsi vanemlektor

Mae Leyrer

Börsiettevõtte Baltika pankrotist päästnud tippjuht, kesk-euroopa Forbesis esitletud tippjuhtide usaldusisik ja Euroopa tipp äriülikoolide külalisrektor

Aavo Kärmas

Taastuvenergia ettevõtte Enefit Green juht, "Parim juht" 2022 nominent

Jan Kotka

Lennukihooldusfirma Magnetic MRO operatsioonide juht

Andres Suurküla

Sisekaitse Akadeemia teenistuskoerte koolituskeskuse peaspetsialist

Rahel Otsa

Improvisatsioonile keskenduva teatrikooli juht ja impronäitleja

Karin Künnapas

500 tudengiga rahvusvahelise programmeerijate kooli kood/Jõhvi koolijuht ja improteatri harrastaja

Anu Einberg

2020. aastal parimaks kaugtööd soosivaks juhiks tunnistatud ja rahvusvahelisel turul toimetava kodumaise tarkvaraettevõtte Mooncascade tegevjuht

Jaanus Vihand

Ligi 400-le inimesele tööd andva A. Le Coqi juhataja ja „Parim juht“ 2019

Andra Teede

Kirjanik ja "Õnne 13" stsenarist

Madis Toomsalu

LHV Grupi juht, „Parim juht“ 2022

Rivo Sarapik

Tööandjate Keskliidu kommuniktsioonijuht, Äripäeva raadiosaate "Juhi jutud" saatejuht

Kristjan Port

Spordibioloog

Mart Siilivask

Eesti kõige tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakirja eestvedaja

18. mai

10:40 am
10:40 am
Teretulemast, head juhid!

Teid tervitavad moderaatorid, konverentsi programmijuht Marili Niidumaa ja Äripäeva raadio juht Birjo Must!

10:45 am
10:45 am
Tähtis pole mitte see, mida öeldakse, vaid see, kuidas öeldakse

Steve Rawling
endine BBC TV ajakirjanik

Endise BBC teleajakirjanikuna on Steve oma karjääri jooksul rääkinud umbes 20 000 lugu. Nüüd aitab ta suurepäraseid lugusid rääkida Google, Accenture ja IDEO disaineritel. Steve on alates 2017. aastast töötanud üle 100 Eesti ettevõtte ja agentuuriga.

Kuidas rääkida lugu, mis käivitab meeskonnas protsessid uute ärisuundade leidmiseks ja kuidas tõmmata töötajate tähelepanu ja julgustada neid ise tegutsema, et rääkida oma lugu ettevõttest (kodukontoris töötavad töötajad ja kontoris töötavad töötajad)? Kuidas käivitada neid töötajaid, kes mõtlevad tasemel “nii on alati tehtud”
Mis lugu endale rääkida, kui ma enam ei jaksa ja samad asjad korduvad ikka ja jälle?
Kuidas julgustada töötajaid olema ettevõtte eestkõnelejad, et ettevõtet ei teataks ainult läbi tegevjuhi või kommunikatsioonijuhi avalike esinemiste?

12:00 am
12:00 am
Lõuna
1:00 pm
1:00 pm
Miks lugude jutustamine nii efektiivne on

Andero Uusberg
Tartu Ülikooli käitumisteadlane ja endine teadusnõukoja liige

Emotsioone ja otsustusprotsesse uurinud eksperimentaalpsühholoog räägib, mida juht peaks kindlasti tegema, et tema sõnum kohale jõuaks. Kuidas inimesed lugusid tajuvad ja milliseid mõjutustehnikaid kasutada, et kuulaja oma paati saada?

1:30 pm
1:30 pm
Näita oma majandusaasta aruannet ja ma ütlen, kes oled sina. Eesti ettevõtte case study

Paavo Siimann
TalTechi finantsaruannete analüüsi vanemlektor

Kaval on suhtuda majandusaasta aruandesse kui esindusdokumenti, kust saab ülevaate organisatsiooni tervise ja positsiooni kohta turul. Mida saab sinu majandusaasta aruandest teada potentsiaalne suurklient, uus töötaja, alltöövõtja? Ettekandes analüüsib varasemalt Circle K-s ja AstraZenecas finantsjuhina töötanud lektor ühe osaleja majandusaasta aruannet ning jagab nõuandeid, mida iga osaleja võiks oma organisatsiooni aruandesse lisada.

2:00 pm
2:00 pm
Praktiline ja lihtne strateegilisi otsuseid toetav kommunikatsioon

Mae Leyrer
Börsiettevõtte Baltika pankrotist päästnud tippjuht ja praegu Viini majandus- ja äriülikooli nõuandekoja presidendina töötav coach

Ettekandes jagab kolmel kontigendil aastakümneid tippjuhina tegutsenud autor praktilisi tööriistu, mis aitaksid toetada strateegiliste otsuste vastuvõtmist ja sõnumite selget ja lihtsat edastamist.

2:20 pm
2:20 pm
Vetlusring tipptegijate strateegilise kommunikatsiooni õppetundidest ja kogemuslugudest

Mae Leyrer
Börsiettevõtte Baltika pankrotist päästnud tippjuht ja praegu Viini majandus- ja äriülikooli nõuandekoja presidendina töötav coach

Aavo Kärmas
Taastuvenergia ettevõtte Enefit Green juht, “Parim juht” 2022 nominent

Jan Kotka
Lennukihooldusfirma Magnetic MRO operatsioonide juht

Vestlusringis jagavad tippjuhid oma parimaid õppetunde ja soovitusi olukordadest, kus juhina suudeti kommunikatsiooni abil viia läbi suuri (äristrateegilisi) muutusi, muuta kollektiivi suhtumist – kõik, ka need, kes pole päris kõigega nõus, peavad end kindlalt tundma ja tahtma juhi visiooniga kaasa minna.

3:15 pm
3:15 pm
Virgutuspaus
4:00 pm
4:00 pm
Instinktidest, kuulekusest ja rutiinist

Andres Suurküla
Sisekaitse Akadeemia teenistuskoerte koolituskeskuse peaspetsialist

Koerad on aastakümneid olnud avaliku julgeoleku lahutamatu osa. Teenistuskoera ja koerajuhi kui paarimeeste vahel peab olema ülim usaldus – üks peab usaldama üht, teine teist. Neljakäpalised töötajad vajavad vaid ühte sõna või liigutust, et mõista täpselt, mida tema juht temalt ootab. Aastakümneid teenistuskoeri treeninud koerajuhilt õpime mõtlema piiridest kaugemale ja sedagi, kuidas panna tiimiliige, kellega ei näi ühist keelt leiduvat, siiski koostööle.

4:30 pm
4:30 pm
Kuidas ootamatustele reageerida? Improteatri spontaansusega

Rahel Otsa
improvisatsioonile keskenduva teatrikooli juht ja impronäitleja
Karin Künnapas
500 tudengiga rahvusvahelise programmeerijate kooli kood/Jõhvi koolijuht ja improteatri harrastaja

Improteater on nõudlik žanr – see nõuab kõrgelt arenenud kuulamisoskust ja kiirendina töötavat aju, mis suudaks kohapeal genereerida narratiive, millele pole veel mõeldudki. Sellest, kuidas improvisatsiooniteatrist pärit võtetega tippjuhile parajad tööriistad teha, ettekandest kuulemegi.

6:00 pm
6:00 pm

Reket kätte!
Tenniseturniir Pärnu Tennisehallis. Traditsiooniline Pärnu Juhtimiskonverentsi tenniseturniir paarismängus toimub 13.korda. Mängima pääsevad esimesed 24 konverentsil osalejast huvilist. Turniir toimub 1.päeva õhtul Pärnu Tennisehallis (A. H. Tammsaare puiestee 39) ja on konverentsipääsme ostnule tasuta. Registreeri end konverentsi veebilehel või telefonil 53405426. Lisainfot turniiri reeglite ja läbiviimise kohta saad Donatas Narmontilt, [email protected]

Golfikepp kaasa!
Tule ja osale nüüd juba traditsiooniks kujunenud Pärnu Juhtimiskonverentsi HÕBE golfiturniiril. Mängima pääsevad esimesed 16 soovijat. Auhinnad paneb välja Liviko. Turniir toimub 1.päeva õhtul Pärnu Bay Golf Links radadel ja on konverentsipääsme ostnule tasuta. Registreeri end konverentsi veebilehel või telefonil 53405426. Lisainfot turniiri reeglite ja läbiviimise kohta saad [email protected]

8:00 pm
8:00 pm
Õhtusöök Rannahotelli restoranis ja terrassil

Õhtu tõmbab käima Singer Vinger.

19. mai

10:00 am
10:00 am
“Kõige suurem oht Eestile on omavaheline kraaklemine”

Nimi TBA
Kaitsevägi

Kaitseväe ettekanne kõneleb tahtest ühiskonda julgeolekuolukorraga kaasnevatest keerukatest ja inimestes ärevust tekitavatest asjadest selgelt, loogiliselt ja ilma keerutamata rääkida. Miks on kommunikatsioon kriisis ja kaoses sama oluline nagu sõjas kuulid, kuivad sokid ja mitmikraketiheitjad. Mida saaks Eesti era- ja avalikusektori juhid ära teha, et kaitsetahet suurendada ja, kuidas märgata infolahinguid ja nendega toime tulla? Tugev ja korruptsioonivaba ettevõtluskeskkond tagab ka vaba riigi, aga mida Eesti juhid võiks Kaitseväe juhtimispõhimõtetest omaks võtta? Kas emotsionaalselt keerulisi teemasid (nagu näiteks Nursipalu) on võimalik tagasilöökideta kõigile osapooltele kommunikeerida?

10:30 am
10:30 am
Vestlusring: paindlikud töötegemise viisid, detsentraliseeritus ja kommunikatsioon - kuidas see kõik kokku mängib?

Anu Einberg
2020. aastal parimaks kaugtööd soosivaks juhiks tunnistatud ja rahvusvahelisel turul toimetava kodumaise tarkvaraettevõtte Mooncascade tegevjuht

Jaanus Vihand
Ligi 400-le inimesele tööd andva A. Le Coqi tegevjuht ja Eesti parim juht 2019

Empaatia ja kommunikatsiooniga saab ennetada inimeste töövõime langust. Luua turvatunnet ja hoolimist igas inimeses. Kui meeskond ei ole igapäevaselt kontoris, siis mis saab kultuurist? Kommunikatsioon, kui juhtimise üks võtmefunktsioone, on praeguses maailmas muutunud eksistentsiaalselt oluliseks. Mida paindlikumad on töö tegemise viisid, mida hajusamad on organisatsioonid ja mida detsentraliseeritum on juhtimine seda tähtsam on suhtlemine. Sellest algavad nii usalduse kujunemine ja teineteise mõistmine kui ka probleemid ja arusaamatused. Kuid on ka teine võimalus – kommunikeerida viisil, mis aitab luua ühtset töökultuuri, sõltumata töö tegemise asukohast või eelistustest.

11:15 am
11:15 am
TBA
11:30 am
11:30 am
Lõuna
12:30 pm
12:30 pm
Õnneks on "Õnne 13"

Andra Teede
kirjanik ja “Õnne 13” stsenarist

Kloori joomine, telefonikelmid, sõltuvushäired, koroonaeitajad. Need on vaid mõned teemad, mille on Andra Õnne (keskmisest eakama) vaatajani viinud, aidates nõnda riigis toimuvate muutustega kaasas käia ja ohtude üle mõtlema panna. Milliseid tabusid, ühiskondlikke ja sotsiaalseid muutusi Õnne 13 vaataja tajub? Mis Õnne vaatajat rõõmustab ja, kuidas Õnne aitab ühiskonnas esile kerkivaid pingeid leevendada?

1:00 pm
1:00 pm
Palju õnne, Eesti parim juht 2023!

Laval vestlevad kolm parima juhi nominenti ning tiitlit Parim Juht 2022 kandev LHV Grupi juht Madis Toomsalu. Vestlust juhib Äripäeva raadiosaate “Juhi jutud” saatejuht Rivo Sarapik.

2:15 pm
2:15 pm
Virgutuspaus
3:00 pm
3:00 pm
Kui keha ütleb "EI"

Kristjan Port
Spordibioloog

Mis juhtub inimesega, kui keha ei jõua järgi? Kuidas saada ennast uuesti töökorda ja kuidas jääda seejuures enda vastu lahkeks? Kuidas pärast tippsooritust keha ja mõte taastuma panna, et neid uuesti kasutada saaks? Ülekantud tähenduses võivad alltöövõtjad küll rivis olla, aga, kuidas edasi minna, kui koostöö nende vahel siiski puudub? Koostöö keha ja mõtlemise vahel on see, mis suutlikuse viljaks muudab. Kuidas olla enda vastu nõudlik, aga lahke?

3:30 pm
3:30 pm
"... või nagu selles anekdoodis ... "

Mart Siilivask
Eesti kõige tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakirja eestvedaja

Huumor on teraapiavorm. Satiiriajakirjanik räägib, kuidas Lugejakirjast on kujunenud ühiskonna peegel ning sellestki, kuidas huumor aitab tihtipeale sõnumit paremini kohale viia ja, et ennast ega elugi ei tohiks liiga tõsiselt võtta.

Tallinn 22.04.2020
Mart Siilivast. Lugejakiri.ee 
FOTO:SANDER ILVEST/POSTIMEES
4:00 pm
4:00 pm
Head koduteed!

Majutuseta

Soodushind kuni 20.02.2023

729 €

874.80 € km-ga
Hind alates 02.05.2023
999 € (1198.80 € km-ga)

Standard single

Kohad täis

Superior single

Kohad täis

Tenniseturniir

0 €

Golfiturniir

0 €

Osalejad:

A. LE COQ ASTEGEVJUHTAALTO EESTI OÜTEGEVJUHT
ABESTOCK ASTEGEVJUHTACCORD HEALTHCARE OÜFILIAALI JUHATAJA
ADVOKAADIBÜROO SORAINEN ASPARTNERADVOKAADIBÜROO SORAINEN ASPARTNER
AJ TOOTED ASETTEVÕTTE JUHTANTISTA ASKLIENDIKOGEMUSE JUHT
ARKOGREN OÜJUHATUSE LIIGEBALTI KELLA OÜTEGEVJUHT
BALTIC AGRO ASIT JA KREDIIDI DIREKTORBALTIC MOBILITY OÜJUHATUSE LIIGE
BALTIC RESTAURANTS ESTONIA ASTEGEVDIREKTORBALTWOOD ASJUHATUSE LIIGE
BARRUS ASFINANTSJUHTBARRUS ASTEGEVJUHT
BBT OÜJUHATUSE LIIGEBERLIN-CHEMIE MENARINI EESTI OÜTEGEVJUHT
BOMBONO OÜJUHATUSE LIIGEBOMBONO OÜ
CGI EESTI ASDIVISJONIJUHTCGI EESTI ASENERGEETIKAVALDKONNA ÄRIJUHT
CGI EESTI ASCHANGELAB OÜOSANIK
CHEMI-PHARM ASTEGEVJUHTCMA CGM GLOBAL BUSINESS SERVICES OÜ
CMA CGM GLOBAL BUSINESS SERVICES OÜCMA CGM GLOBAL BUSINESS SERVICES OÜ
CMA CGM GLOBAL BUSINESS SERVICES OÜCOMODULE OÜTEHASEJUHT
COOP PANK ASCREATIVE THINKER OÜOMANIK
DAGÖPLAST ASTEGEVJUHTDELFI MEEDIA AS
DOTNUVA BALTIC ASJUHATUSE LIIGEDOTNUVA BALTIC AS
EESTI ANTIDOPINGU JA SPORDIEETIKA SANÕUKOGU LIIGEEESTI ENERGIA ASPERSONALIJUHT
EESTI ENERGIA ASEESTI MAAÜLIKOOLKOMMUNIKATSIOONIJUHT
EESTI MAAÜLIKOOLPEASPETSIALISTEESTI TÖÖANDJATE KESKLIIT MTÜKOMMUNIKATSIOONIJUHT
EESTI VANGLATÖÖSTUS ASJUHATUSE LIIGEEFTA ACCOUNTING OÜJUHATUSE LIIGE
EHITUSINSENER OÜJUHATUSE LIIGEEHITUSINSENER OÜPROJEKTEERIMISE PROJEKTIJUHT
EHITUSINSENER OÜENEFIT GREEN ASTEGEVJUHT
ENSTO ENSEK ASFINANTSKONTROLLERETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SAMEMBER OF THE BOARD, FINANCIAL SERVICES
ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SAMEMBER OF THE BOARD, INTERNAL SERVICESEUROAPTEEK OÜHEAD OF SALES AND RETAIL
EXMET SERVICES OÜJUHATUSE LIIGEEXMET SERVICES OÜTEHASEJUHT
FARMADA INVEST OÜJUHATUSE LIIGEFLÄKTGROUP EESTI OÜTEGEVJUHT
FONTES PMP OÜGRAANUL INVEST ASJUHATUSE LIIGE
GREENCARRIER LINER AGENCY ESTONIA OÜMANAGING DIRECTORGS CORE OÜJUHATUSE LIIGE
GS CORE OÜGS CORE OÜ
HAMBURG JA PARTNERID OÜTEGEVJUHTHANSAPLANT HULGI OÜTEGEVJUHT
HANZA MECHANICS TARTU ASTIPPJUHT JA PIKAAEGNE HANZA MECHANICSI BALTI KLASTRI JUHTHANZA MECHANICS TARTU AS
HARIDUS- JA NOORTEAMETETTEVÕTLUS- JA KARJÄÄRIÕPPE PROGRAMMI EDU JA TEGU TEAVITUSE JA TUNNUSTHARIDUSE EDENDAMISE SAJUHATUSE LIIGE/KOOLIJUHT
HARIDUSE EDENDAMISE SAPROTERA DIREKTORHARKU VALLAVALITSUSVALLAVANEM
HARVIKER OÜJUHATUSE LIIGEIDA-VIRU KESKHAIGLA SAJUHATUSE LIIGE
IDA-VIRU KESKHAIGLA SAJUHATUSE LIIGEIDA-VIRU KESKHAIGLA SA
IKODOR ASJUHATUSE LIIGEINFOTARK ASJUHATUSE ESIMEES
INFOTARK ASMÜÜGI- JA TURUNDUSJUHTINISSION TALLINN OÜFINANTSJUHT
INISSION TALLINN OÜPERSONALIJUHTINISSION TALLINN OÜTEHASE- JA KVALITEEDIJUHT
INISSION TALLINN OÜINISSION TALLINN OÜ
INISSION TALLINN OÜINNOPOLIS INSENERID OÜTEGEVJUHT
INSTRUMENTARIUM OPTIKA OÜHR MANAGERINSTRUMENTARIUM OPTIKA OÜSALE DIRECTOR ESTONIA
JALAEXPERT OÜJUHATUSE LIIGEJALAEXPERT OÜ
JUNIOR ACHIEVEMENT EESTI SAJÄRVEOTSA PEREARSTIKESKUS OÜHALDUSJUHT
JÄRVEOTSA PEREARSTIKESKUS OÜJÄRVEOTSA PEREARSTIKESKUSE JUHTKAITSEMINISTEERIUMJUHT
KAITSERESSURSSIDE AMETKAITSEMINISTEERIUMI KAITSEPLANEERIMISE ASEKANTSLERKAITSERESSURSSIDE AMETRIIGI KAITSEINVESTEERINGUTE KESKUS
KAITSERESSURSSIDE AMETKIQ VENTURES OÜJUHATUSE LIIGE
KPMG BALTICS OÜADVOKAADIBÜROO KPMG LAW OÜ JUHATUSE LIIGEKPMG BALTICS OÜENERGIASEKTORI TEHINGUNÕUSTAMISE JUHT
KPMG BALTICS OÜKPMG MAKSUNÕUSTAJAKPMG BALTICS OÜPARTNER, AUDITITEENUSTE JUHT
KPMG BALTICS OÜKPMG BALTICS OÜ
KPMG BALTICS OÜKPMG BALTICS OÜ
LARTIM OÜPROVIISORLEMEKS ASCEO
LHV GROUP ASJUHATUSE ESIMEESLHV PANK ASTALLINNA KONTORI JUHTAJA
LIGNARIUS OÜJUHATAJALINDSTRÖM OÜSUURKLIENTIDE MÜÜGIJUHT
MAAELU TEADMUSKESKUSTEADUSE ASEDIREKTORMAE LEYRER COACHING OÜJUHATUSE LIIGE
MAGNETIC MRO ASOPERATSIOONIDE JUHTMEGARON KINNISVARA OÜJUHATUSE LIIGE
METEC CNC OÜJUHATUSE LIIGEMETROSERT ASTEGEVJUHT
METROSERT ASMETSÄ WOOD EESTI ASDIRECTOR, HR AND MANAGEMENT
MISTRA-AUTEX ASFINANTSISTMOONCASCADE OÜTEGEVJUHT
NEXT MOVE OÜKARJÄÄRINÕUSTAJATE ÜHINGU LIIGEOPERAIL ASJUHATUSE ESIMEES
PALDISKI ETTEVÕTJATE LIIT MTÜTEGEVJUHTPERI ASTEGEVJUHT
PROEKSPERT ASCEOPROKURATUURFINANTSJUHT
PÄRNU KOIDULA GÜMNAASIUMDIREKTORPÄRNU KOIDULA GÜMNAASIUMÕPPEJUHT
PÄRNU KUNINGA TÄNAVA PÕHIKOOLDIREKTORPÄRNU KUNINGA TÄNAVA PÕHIKOOLÕPPEALAJUHATAJA
PÄRNU MAI KOOLDIREKTORPÄRNU RAEKÜLA KOOLARENDUSJUHT
PÄRNU RAEKÜLA KOOLDIREKTORPÄRNU RÄÄMA PÕHIKOOLDIREKTOR
PÄRNU RÄÄMA PÕHIKOOLPÄÄSTEAMETKOMMUNIKATSIOONIOSAKONNA JUHATAJA
PÄÄSTEAMETPEADIREKTORQUANLOOP SERVICES OÜDEPUTY DIRECTOR & REGIONAL MANAGER
RAGN-SELLS ASPERSONALIJUHTRAGN-SELLS ASPERSONALIKONSULTANT
RAHAPESU ANDMEBÜROORECTICEL OÜJUHATUSE LIIGE
RIIGIKANTSELEITIPPJUHTIDE KOMPETENTSIKESKUSE JUHATAJAROMEC METALL OÜJUHATUSE LIIGE
SAKSA AUTOMAATIKA OÜJUHATUSE LIIGESAKSA AUTOMAATIKA OÜ
SALUTAGUSE PÄRMITEHAS ASJUHATAJASANDMANI GRUPI AS
SCANDINAVIAN OÜCOOSCANIA EESTI ASMÜÜGI- JA TEENINDUSVÕRGU JUHT
SEIK OÜKIRJASTUS SEIK ASUTAJASILVARA OÜETTEVÕTJA
SISEKAITSEAKADEEMIATEENISTUSKOERTE KOOLITUSKESKUSE PEASPETSIALISTSOL BALTICS OÜBALTIKUMI MÜÜGI- JA TURUNDUSJUHT
SOLHJELL BALTIC OÜSTAY LARSEN OÜCO-FOUNDER/ARENDUSTE JUHT
STAY LARSEN OÜCO-FOUNDER/CEOSTAY LARSEN OÜCOO
STONERIDGE ELECTRONICS ASTEGEVJUHTSTONERIDGE ELECTRONICS AS
SWEDBANK AB EESTI FILIAALSWEDBANK AB EESTI FILIAAL
SWEDBANK ASJUHIABISWEDBANK ASPERSONALIDIREKTOR
SWEDBANK ASSWEDBANK AS
SWEDBANK ASTALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLFINANTSARUANNETE ANALÜÜSI VANEMLEKTOR
TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLTALLINNA ÜLIKOOLPROREKTOR
TANKER BREWERY OÜTEGEVJUHTTARTU KRISTJAN JAAK PETERSONI GÜMNAASIUM
TARTU ÜLIKOOL SATURUNDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIOSAKONNA JUHATAJATEEDE TEKST OÜOMANIK
TEKNOS OÜJUHATUSE LIIGETH INVESTMENTS OÜJUHATUSE LIIGE
TIBNOR ESTONIA ASJUHATUSE LIIGETREV-2 GRUPP ASJUHATUSE ESIMEES
TULEVIKU TEHNOLOOGIAHARIDUS MTÜKOOD/JÕHVI KAASJUHTUNITED TALENTS OÜVÄRBAMISVALDKONNA JUHT/PARTNER
UNITED TALENTS OÜÄRIARENDUSJUHT/PARTNERVEHO AS
VERSTON OÜVIA 3L OÜTEGEVJUHT
VIČIUNAI BALTIC OÜJUHATUSE ESIMEESVÄLISLUUREAMETTEGEVJUHT
WARMESTON OÜTEGEVJUHTWILLENBROCK BALTIC OÜTEGEVJUHT
WÄRTSILÄ BLRT ESTONIA OÜTEGEVDIREKTORÄRIPÄEV ASKOOLITUS- JA ARENDUSJUHT
ÄRIPÄEV ASPROGRAMMIJUHTÄRIPÄEV ASÄRIPÄEVA KONVERENTSIDE JUHT
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEVA PEATOIMETAJAÄRIPÄEV ASÄRIPÄEVA RAADIO JUHT
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEV AS

A. LE COQ AS
TEGEVJUHT

AALTO EESTI OÜ
TEGEVJUHT

ABESTOCK AS
TEGEVJUHT

ACCORD HEALTHCARE OÜ
FILIAALI JUHATAJA

ADVOKAADIBÜROO SORAINEN AS
PARTNER

ADVOKAADIBÜROO SORAINEN AS
PARTNER

AJ TOOTED AS
ETTEVÕTTE JUHT

ANTISTA AS
KLIENDIKOGEMUSE JUHT

ARKOGREN OÜ
JUHATUSE LIIGE

BALTI KELLA OÜ
TEGEVJUHT

BALTIC AGRO AS
IT JA KREDIIDI DIREKTOR

BALTIC MOBILITY OÜ
JUHATUSE LIIGE

BALTIC RESTAURANTS ESTONIA AS
TEGEVDIREKTOR

BALTWOOD AS
JUHATUSE LIIGE

BARRUS AS
FINANTSJUHT

BARRUS AS
TEGEVJUHT

BBT OÜ
JUHATUSE LIIGE

BERLIN-CHEMIE MENARINI EESTI OÜ
TEGEVJUHT

BOMBONO OÜ
JUHATUSE LIIGE

BOMBONO OÜ


CGI EESTI AS
DIVISJONIJUHT

CGI EESTI AS
ENERGEETIKAVALDKONNA ÄRIJUHT

CGI EESTI AS


CHANGELAB OÜ
OSANIK

CHEMI-PHARM AS
TEGEVJUHT

CMA CGM GLOBAL BUSINESS SERVICES OÜ


CMA CGM GLOBAL BUSINESS SERVICES OÜ


CMA CGM GLOBAL BUSINESS SERVICES OÜ


CMA CGM GLOBAL BUSINESS SERVICES OÜ


COMODULE OÜ
TEHASEJUHT

COOP PANK AS


CREATIVE THINKER OÜ
OMANIK

DAGÖPLAST AS
TEGEVJUHT

DELFI MEEDIA AS


DOTNUVA BALTIC AS
JUHATUSE LIIGE

DOTNUVA BALTIC AS


EESTI ANTIDOPINGU JA SPORDIEETIKA SA
NÕUKOGU LIIGE

EESTI ENERGIA AS
PERSONALIJUHT

EESTI ENERGIA AS


EESTI MAAÜLIKOOL
KOMMUNIKATSIOONIJUHT

EESTI MAAÜLIKOOL
PEASPETSIALIST

EESTI TÖÖANDJATE KESKLIIT MTÜ
KOMMUNIKATSIOONIJUHT

EESTI VANGLATÖÖSTUS AS
JUHATUSE LIIGE

EFTA ACCOUNTING OÜ
JUHATUSE LIIGE

EHITUSINSENER OÜ
JUHATUSE LIIGE

EHITUSINSENER OÜ
PROJEKTEERIMISE PROJEKTIJUHT

EHITUSINSENER OÜ


ENEFIT GREEN AS
TEGEVJUHT

ENSTO ENSEK AS
FINANTSKONTROLLER

ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA
MEMBER OF THE BOARD, FINANCIAL SERVICES

ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA
MEMBER OF THE BOARD, INTERNAL SERVICES

EUROAPTEEK OÜ
HEAD OF SALES AND RETAIL

EXMET SERVICES OÜ
JUHATUSE LIIGE

EXMET SERVICES OÜ
TEHASEJUHT

FARMADA INVEST OÜ
JUHATUSE LIIGE

FLÄKTGROUP EESTI OÜ
TEGEVJUHT

FONTES PMP OÜ


GRAANUL INVEST AS
JUHATUSE LIIGE

GREENCARRIER LINER AGENCY ESTONIA OÜ
MANAGING DIRECTOR

GS CORE OÜ
JUHATUSE LIIGE

GS CORE OÜ


GS CORE OÜ


HAMBURG JA PARTNERID OÜ
TEGEVJUHT

HANSAPLANT HULGI OÜ
TEGEVJUHT

HANZA MECHANICS TARTU AS
TIPPJUHT JA PIKAAEGNE HANZA MECHANICSI BALTI KLASTRI JUHT

HANZA MECHANICS TARTU AS


HARIDUS- JA NOORTEAMET
ETTEVÕTLUS- JA KARJÄÄRIÕPPE PROGRAMMI EDU JA TEGU TEAVITUSE JA TUNNUST

HARIDUSE EDENDAMISE SA
JUHATUSE LIIGE/KOOLIJUHT

HARIDUSE EDENDAMISE SA
PROTERA DIREKTOR

HARKU VALLAVALITSUS
VALLAVANEM

HARVIKER OÜ
JUHATUSE LIIGE

IDA-VIRU KESKHAIGLA SA
JUHATUSE LIIGE

IDA-VIRU KESKHAIGLA SA
JUHATUSE LIIGE

IDA-VIRU KESKHAIGLA SA


IKODOR AS
JUHATUSE LIIGE

INFOTARK AS
JUHATUSE ESIMEES

INFOTARK AS
MÜÜGI- JA TURUNDUSJUHT

INISSION TALLINN OÜ
FINANTSJUHT

INISSION TALLINN OÜ
PERSONALIJUHT

INISSION TALLINN OÜ
TEHASE- JA KVALITEEDIJUHT

INISSION TALLINN OÜ


INISSION TALLINN OÜ


INISSION TALLINN OÜ


INNOPOLIS INSENERID OÜ
TEGEVJUHT

INSTRUMENTARIUM OPTIKA OÜ
HR MANAGER

INSTRUMENTARIUM OPTIKA OÜ
SALE DIRECTOR ESTONIA

JALAEXPERT OÜ
JUHATUSE LIIGE

JALAEXPERT OÜ


JUNIOR ACHIEVEMENT EESTI SA


JÄRVEOTSA PEREARSTIKESKUS OÜ
HALDUSJUHT

JÄRVEOTSA PEREARSTIKESKUS OÜ
JÄRVEOTSA PEREARSTIKESKUSE JUHT

KAITSEMINISTEERIUM
JUHT

KAITSERESSURSSIDE AMET
KAITSEMINISTEERIUMI KAITSEPLANEERIMISE ASEKANTSLER

KAITSERESSURSSIDE AMET
RIIGI KAITSEINVESTEERINGUTE KESKUS

KAITSERESSURSSIDE AMET


KIQ VENTURES OÜ
JUHATUSE LIIGE

KPMG BALTICS OÜ
ADVOKAADIBÜROO KPMG LAW OÜ JUHATUSE LIIGE

KPMG BALTICS OÜ
ENERGIASEKTORI TEHINGUNÕUSTAMISE JUHT

KPMG BALTICS OÜ
KPMG MAKSUNÕUSTAJA

KPMG BALTICS OÜ
PARTNER, AUDITITEENUSTE JUHT

KPMG BALTICS OÜ


KPMG BALTICS OÜ


KPMG BALTICS OÜ


KPMG BALTICS OÜ


LARTIM OÜ
PROVIISOR

LEMEKS AS
CEO

LHV GROUP AS
JUHATUSE ESIMEES

LHV PANK AS
TALLINNA KONTORI JUHTAJA

LIGNARIUS OÜ
JUHATAJA

LINDSTRÖM OÜ
SUURKLIENTIDE MÜÜGIJUHT

MAAELU TEADMUSKESKUS
TEADUSE ASEDIREKTOR

MAE LEYRER COACHING OÜ
JUHATUSE LIIGE

MAGNETIC MRO AS
OPERATSIOONIDE JUHT

MEGARON KINNISVARA OÜ
JUHATUSE LIIGE

METEC CNC OÜ
JUHATUSE LIIGE

METROSERT AS
TEGEVJUHT

METROSERT AS


METSÄ WOOD EESTI AS
DIRECTOR, HR AND MANAGEMENT

MISTRA-AUTEX AS
FINANTSIST

MOONCASCADE OÜ
TEGEVJUHT

NEXT MOVE OÜ
KARJÄÄRINÕUSTAJATE ÜHINGU LIIGE

OPERAIL AS
JUHATUSE ESIMEES

PALDISKI ETTEVÕTJATE LIIT MTÜ
TEGEVJUHT

PERI AS
TEGEVJUHT

PROEKSPERT AS
CEO

PROKURATUUR
FINANTSJUHT

PÄRNU KOIDULA GÜMNAASIUM
DIREKTOR

PÄRNU KOIDULA GÜMNAASIUM
ÕPPEJUHT

PÄRNU KUNINGA TÄNAVA PÕHIKOOL
DIREKTOR

PÄRNU KUNINGA TÄNAVA PÕHIKOOL
ÕPPEALAJUHATAJA

PÄRNU MAI KOOL
DIREKTOR

PÄRNU RAEKÜLA KOOL
ARENDUSJUHT

PÄRNU RAEKÜLA KOOL
DIREKTOR

PÄRNU RÄÄMA PÕHIKOOL
DIREKTOR

PÄRNU RÄÄMA PÕHIKOOL


PÄÄSTEAMET
KOMMUNIKATSIOONIOSAKONNA JUHATAJA

PÄÄSTEAMET
PEADIREKTOR

QUANLOOP SERVICES OÜ
DEPUTY DIRECTOR & REGIONAL MANAGER

RAGN-SELLS AS
PERSONALIJUHT

RAGN-SELLS AS
PERSONALIKONSULTANT

RAHAPESU ANDMEBÜROO


RECTICEL OÜ
JUHATUSE LIIGE

RIIGIKANTSELEI
TIPPJUHTIDE KOMPETENTSIKESKUSE JUHATAJA

ROMEC METALL OÜ
JUHATUSE LIIGE

SAKSA AUTOMAATIKA OÜ
JUHATUSE LIIGE

SAKSA AUTOMAATIKA OÜ


SALUTAGUSE PÄRMITEHAS AS
JUHATAJA

SANDMANI GRUPI AS


SCANDINAVIAN OÜ
COO

SCANIA EESTI AS
MÜÜGI- JA TEENINDUSVÕRGU JUHT

SEIK OÜ
KIRJASTUS SEIK ASUTAJA

SILVARA OÜ
ETTEVÕTJA

SISEKAITSEAKADEEMIA
TEENISTUSKOERTE KOOLITUSKESKUSE PEASPETSIALIST

SOL BALTICS OÜ
BALTIKUMI MÜÜGI- JA TURUNDUSJUHT

SOLHJELL BALTIC OÜ


STAY LARSEN OÜ
CO-FOUNDER/ARENDUSTE JUHT

STAY LARSEN OÜ
CO-FOUNDER/CEO

STAY LARSEN OÜ
COO

STONERIDGE ELECTRONICS AS
TEGEVJUHT

STONERIDGE ELECTRONICS AS


SWEDBANK AB EESTI FILIAAL


SWEDBANK AB EESTI FILIAAL


SWEDBANK AS
JUHIABI

SWEDBANK AS
PERSONALIDIREKTOR

SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
FINANTSARUANNETE ANALÜÜSI VANEMLEKTOR

TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL


TALLINNA ÜLIKOOL
PROREKTOR

TANKER BREWERY OÜ
TEGEVJUHT

TARTU KRISTJAN JAAK PETERSONI GÜMNAASIUM


TARTU ÜLIKOOL SA
TURUNDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIOSAKONNA JUHATAJA

TEEDE TEKST OÜ
OMANIK

TEKNOS OÜ
JUHATUSE LIIGE

TH INVESTMENTS OÜ
JUHATUSE LIIGE

TIBNOR ESTONIA AS
JUHATUSE LIIGE

TREV-2 GRUPP AS
JUHATUSE ESIMEES

TULEVIKU TEHNOLOOGIAHARIDUS MTÜ
KOOD/JÕHVI KAASJUHT

UNITED TALENTS OÜ
VÄRBAMISVALDKONNA JUHT/PARTNER

UNITED TALENTS OÜ
ÄRIARENDUSJUHT/PARTNER

VEHO AS


VERSTON OÜ


VIA 3L OÜ
TEGEVJUHT

VIČIUNAI BALTIC OÜ
JUHATUSE ESIMEES

VÄLISLUUREAMET
TEGEVJUHT

WARMESTON OÜ
TEGEVJUHT

WILLENBROCK BALTIC OÜ
TEGEVJUHT

WÄRTSILÄ BLRT ESTONIA OÜ
TEGEVDIREKTOR

ÄRIPÄEV AS
KOOLITUS- JA ARENDUSJUHT

ÄRIPÄEV AS
PROGRAMMIJUHT

ÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEVA KONVERENTSIDE JUHT

ÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEVA PEATOIMETAJA

ÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEVA RAADIO JUHT

ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


Osalemise tingimused:

Korraldaja jätab endale õiguse teha ajakavas muudatusi.
Osaleja infokirja saadame registreerimisel antud e-posti aadressil nädal enne konverentsi.
Küsimuste korral võtke palun ühendust projektijuhiga e-posti aadressil: [email protected] või telefonil 53405426.

Osaluspakett sisaldab:

  • 2-päevast saalipiletit
  • slaidide ja salvestuste järelvaatamist 30 päeva jooksul pärast konverentsi
  • õhtusööki 1.konverentsipäva õhtul
  • soovi korral juhtide vahelist mõõduvõttu golfi- ja tenniseturniiril
  • toitlustust mõlemal konverentsipäeval
  • konverentsivihikut ja ligipääsu konverentsi veebikeskkonda

Tiimiga osalemine:

Kui oled suurema meeskonnaga tulemas, siis kirjuta kiri konverentsi juhile Marilile [email protected]

Majutus:

Konverentsi majutuspartner on Estonia Resort Hotel. Majutust saab koos osaluspaketiga broneerida kuni tube jätkub. Majutuse tühistamiseks palume teavitada projektijuhti e-posti teel vähemalt 5 tööpäeva enne konverentsi. Kui teavitate tühistamisest hiljem või unustate seda teha, ei ole majutust võimalik tühistada.

Tühistamine:

Arve tähtajaks tasumata jätmine ei tühista automaatselt osalemist. Kui Sa ei saa mingil põhjusel osaleda, palume mitteosalemisest kirjalikult teada anda projektijuhile või e-posti aadressil [email protected] või telefonil 667 0099 vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist. Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.
Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi kuulub tasumisele 50% arvest.
Kui teatad mitteosalemisest hiljem või unustad teatada, osalustasu ei tagastata ja tasumisele kuulub 100% arvest.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

Reklaam:

Kui soovite tutvustada oma ettevõtet konverentsil, siis võtke ühendust [email protected] või 667 0105

Kontaktid

Marili Niidumaa
Konverentsi juht
[email protected]
+372 5688 6344

Silja Mägi
Projektijuht
[email protected]
+372 5340 5426

Eliise Nikopensius
Sponsor
[email protected]
+372 553 1442

Age Liiv
Sponsor
[email protected]
+372 5866 6496