Pärnu Kontserdimaja 18. – 19. mai

Meie eesmärk on arendada Eesti juhtimiskultuuri. Värskel moel. Eesti parimate juhtidega.

Sisekommunikatsioon on üks raskemini kasutatavaid ettevõttesuhtluse valdkondi. Ja mitte sellepärast, et töötajad ei pööraks juhtide sõnumitele tähelepanu või ei hooliks, vaid seetõttu, et töötajatele suunatud kommunikatsiooni peavad juhid tihtipeale teisejärguliseks. Harvard Business Review’ uuringus selgus, et ligi 69% juhtidest tunneb end töötajatega suhtlemisel ebamugavalt.

Strateegiat toetav kommunikatsioon

Usalduse loomiseks peab kommunikatsioon olema selge ja arusaadav. Kõik, ka need, kes pole päris kõigega nõus, peavad end kindlalt tundma, eriti praeguses muutuvas ja ebakindlas maailmas. Kui oma inimesed ei tea, mis toimub, ei ole sellest vaimustuses või ei saa või ei taha jagada ettevõtte sõnumeid, siis kuidas saab oodata klientide aktiivsust?

Juht kui jutuvestja

Kuidas rääkida nii, et sind tahetaks kuulata? Inimesi ei huvita, kui palju sa tead, kuni nad ei tea, kui palju sa hoolid. Hea sõnum on nagu hea nali – see levib kiirelt, lihtsalt ja kõigile arusaadavalt. 20. sajandi kõige mõjukamaks füüsikuks peetud Albert Einsteingi teadis rääkida, et kui sa ei suuda selgelt väljenduda, siis pole sa asjast aru saanud.

Ära ole tipus üksi! Juhtimine ei pea olema üksildane tegevus. Pärnus on võimalik kohtuda teiste omasugustega, kes maadlevad sarnaste väljakutsetega.

Pakume sulle inspireerivat seltskonda ja kontorivaba õhkkonda, vahetut suhtlust golfi- ja tenniseturniiril ning peol erakordsete inimestega ning meie suvepealinna innustavat aurat.

Juhtidelt juhtidele. Kava on aidanud kokku panna Eesti tippjuhid. Konverents annab innustust kasutama oma töös Eesti tippjuhtide lahendusi või vähemalt neist inspireeruma!

Juhtimiskonverentsi tugevus on lokaalne fookus läbi suure hulga inimeste kes kujundavad Eesti käekäiku, kes on samal ajal ühe katuse all.

Marili Niidumaa

Moderaator, konverentsi programmijuht

Birjo Must

Moderaator, Äripäeva raadio juht

Steve Rawling

Endine BBC TV ajakirjanik

Andero Uusberg

Tartu Ülikooli käitumisteadlane ja endine teadusnõukoja liige

Paavo Siiman

TalTechi finantsaruannete analüüsi vanemlektor

Mae Leyrer

Börsiettevõtte Baltika pankrotist päästnud tippjuht, kesk-euroopa Forbesis esitletud tippjuhtide usaldusisik ja Euroopa tipp äriülikoolide külalisrektor

Aavo Kärmas

Taastuvenergia ettevõtte Enefit Green juht, "Parim juht" 2022 nominent

Jan Kotka

Lennukihooldusfirma Magnetic MRO operatsioonide juht

Andres Suurküla

Sisekaitse Akadeemia teenistuskoerte koolituskeskuse peaspetsialist

Rahel Otsa

Rahel Otsa Improkooli juht ning pikaaegne meeskonnakoolitaja

Karin Künnapas

500 tudengiga rahvusvahelise programmeerijate kooli kood/Jõhvi koolijuht ja improteatri harrastaja

Anu Einberg

2020. aastal parimaks kaugtööd soosivaks juhiks tunnistatud ja rahvusvahelisel turul toimetava kodumaise tarkvaraettevõtte Mooncascade tegevjuht

Jaanus Vihand

Ligi 400-le inimesele tööd andva A. Le Coqi juhataja ja „Parim juht“ 2019

Andra Teede

Kirjanik ja "Õnne 13" stsenarist

Madis Toomsalu

LHV Grupi juht, „Parim juht“ 2022

Rivo Sarapik

Tööandjate Keskliidu kommunikatsioonijuht, Äripäeva raadiosaate "Juhi jutud" saatejuht

Kristjan Port

Spordibioloog

Mart Siilivask

Eesti kõige tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakirja eestvedaja

Arno Lehtsaar

Rohkem kui 200 ettevõttega koostööd teinud Produktiivsusklubi kaasasutaja, kes koolitab meeskondi ja juhte teemadel, kuidas toetada meeskondi aja, tähelepanu ja energia kasutamisel

Paavo Truu

Kiiresti kasvava Coop Panga juhatuse liige ja finantsjuht

Kristi Lomp

Selveri juht

Veiko Veskimäe

Taristuettevõtte Verston juht

Morten Merila

Töötubade moderaator ja Äripäeva investeerimisürituste juht

18. mai

10:40 am
10:40 am
Teretulemast, head juhid!

Teid tervitavad moderaatorid, konverentsi programmijuht Marili Niidumaa ja Äripäeva raadio juht Birjo Must!

10:45 am
10:45 am
Tähtis pole mitte see, mida öeldakse, vaid see, kuidas öeldakse

Steve Rawling
endine BBC TV ajakirjanik

Endise BBC teleajakirjanikuna on Steve oma karjääri jooksul rääkinud umbes 20 000 lugu. Nüüd aitab ta suurepäraseid lugusid rääkida Google, Accenture ja IDEO disaineritel. Steve on alates 2017. aastast töötanud üle 100 Eesti ettevõtte ja agentuuriga.

Kuidas rääkida lugu, mis käivitab meeskonnas protsessid uute ärisuundade leidmiseks ja kuidas tõmmata töötajate tähelepanu ja julgustada neid ise tegutsema, et rääkida oma lugu ettevõttest (kodukontoris töötavad töötajad ja kontoris töötavad töötajad)? Kuidas käivitada neid töötajaid, kes mõtlevad tasemel “nii on alati tehtud”
Mis lugu endale rääkida, kui ma enam ei jaksa ja samad asjad korduvad ikka ja jälle?
Kuidas julgustada töötajaid olema ettevõtte eestkõnelejad, et ettevõtet ei teataks ainult läbi tegevjuhi või kommunikatsioonijuhi avalike esinemiste?

12:00 am
12:00 am
Lõuna
1:00 pm
1:00 pm
Miks lugude jutustamine nii efektiivne on

Andero Uusberg
Tartu Ülikooli käitumisteadlane ja endine teadusnõukoja liige

Emotsioone ja otsustusprotsesse uurinud eksperimentaalpsühholoog räägib, mida juht peaks kindlasti tegema, et tema sõnum kohale jõuaks. Kuidas inimesed lugusid tajuvad ja milliseid mõjutustehnikaid kasutada, et kuulaja oma paati saada?

1:30 pm
1:30 pm
Näita oma majandusaasta aruannet ja ma ütlen, kes oled sina. Eesti ettevõtte case study

Paavo Siimann
TalTechi finantsaruannete analüüsi vanemlektor

Kaval on suhtuda majandusaasta aruandesse kui esindusdokumenti, kust saab ülevaate organisatsiooni tervise ja positsiooni kohta turul. Mida saab sinu majandusaasta aruandest teada potentsiaalne suurklient, uus töötaja, alltöövõtja? Ettekandes analüüsib varasemalt Circle K-s ja AstraZenecas finantsjuhina töötanud lektor ühe osaleja majandusaasta aruannet ning jagab nõuandeid, mida iga osaleja võiks oma organisatsiooni aruandesse lisada.

2:00 pm
2:00 pm
Praktiline ja lihtne strateegilisi otsuseid toetav kommunikatsioon

Mae Leyrer
Börsiettevõtte Baltika pankrotist päästnud tippjuht ja praegu Viini majandus- ja äriülikooli nõuandekoja presidendina töötav coach

Ettekandes jagab kolmel kontigendil aastakümneid tippjuhina tegutsenud autor praktilisi tööriistu, mis aitaksid toetada strateegiliste otsuste vastuvõtmist ja sõnumite selget ja lihtsat edastamist.

2:20 pm
2:20 pm
Vetlusring tipptegijate strateegilise kommunikatsiooni õppetundidest ja kogemuslugudest

Mae Leyrer
Börsiettevõtte Baltika pankrotist päästnud tippjuht ja praegu Viini majandus- ja äriülikooli nõuandekoja presidendina töötav coach

Aavo Kärmas
Taastuvenergia ettevõtte Enefit Green juht, “Parim juht” 2022 nominent

Jan Kotka
Lennukihooldusfirma Magnetic MRO operatsioonide juht

Vestlusringis jagavad tippjuhid oma parimaid õppetunde ja soovitusi olukordadest, kus juhina suudeti kommunikatsiooni abil viia läbi suuri (äristrateegilisi) muutusi, muuta kollektiivi suhtumist – kõik, ka need, kes pole päris kõigega nõus, peavad end kindlalt tundma ja tahtma juhi visiooniga kaasa minna.

3:15 pm
3:15 pm
Virgutuspaus
4:00 pm
4:00 pm
Instinktidest, kuulekusest ja rutiinist

Andres Suurküla
Sisekaitse Akadeemia teenistuskoerte koolituskeskuse peaspetsialist

Koerad on aastakümneid olnud avaliku julgeoleku lahutamatu osa. Teenistuskoera ja koerajuhi kui paarimeeste vahel peab olema ülim usaldus – üks peab usaldama üht, teine teist. Neljakäpalised töötajad vajavad vaid ühte sõna või liigutust, et mõista täpselt, mida tema juht temalt ootab. Aastakümneid teenistuskoeri treeninud koerajuhilt õpime mõtlema piiridest kaugemale ja sedagi, kuidas panna tiimiliige, kellega ei näi ühist keelt leiduvat, siiski koostööle.

4:30 pm
4:30 pm
Kuidas ootamatustele reageerida? Improteatri spontaansusega

Rahel Otsa

Rahel Otsa Improkooli juht ning pikaaegne meeskonnakoolitaja

 

Karin Künnapas
500 tudengiga rahvusvahelise programmeerijate kooli kood/Jõhvi koolijuht ja improteatri harrastaja

Improteatris sünnivad etendused otse publiku ees improviseerides. See nõuab näitlejatelt tähelepanelikku kuulamisoskust, avatust partneri mõttekäikudega kaasa minna ja kiirelt töötavat aju, mis suudaks käigupealt luua narratiive, mille peale keegi varem pole veel mõelnud. Aga kas see elu väljaspool lava nii teistsugune ongi? Me kuulame üksteist (heal juhul) ja reageerime kuuldud mõtetele oma seisukohast lähtuvalt, tihti aga lõpuks ikka samade tulemusteni jõudes. Kuidas aga üksteist kuulates rohkem teada saada, öelda uutele mõtetele pigem “jaa” kui “ei” ning olla valmis tuttavate mõttekäikude asemel uute lahendustega eksperimenteerima? Improteatril on siin omalt poolt nii mõndagi kasulikku juhtidele õpetada.

6:00 pm
6:00 pm

Reket kätte!
Tenniseturniir Pärnu Tennisehallis. Traditsiooniline Pärnu Juhtimiskonverentsi tenniseturniir paarismängus toimub 13.korda. Mängima pääsevad esimesed 24 konverentsil osalejast huvilist. Turniir toimub 1.päeva õhtul Pärnu Tennisehallis (A. H. Tammsaare puiestee 39) ja on konverentsipääsme ostnule tasuta. Registreeri end konverentsi veebilehel või telefonil 53405426. Lisainfot turniiri reeglite ja läbiviimise kohta saad Donatas Narmontilt, [email protected]

Golfikepp kaasa!
Tule ja osale nüüd juba traditsiooniks kujunenud Pärnu Juhtimiskonverentsi golfiturniiril. Mängima pääsevad esimesed 16 soovijat. Turniir toimub 1.päeva õhtul Pärnu Bay Golf Links radadel ja on konverentsipääsme ostnule tasuta. Registreeri end konverentsi veebilehel või telefonil 53405426. Lisainfot turniiri reeglite ja läbiviimise kohta saad [email protected]

8:00 pm
8:00 pm
Õhtusöök Rannahotelli restoranis ja terrassil

Õhtu tõmbab käima Singer Vinger.

SELVERI PARALLEELSAAL

1:00 pm
1:00 pm
Produktiivsusklubi töötuba „Optimeeri ajakasutust!“

Arno Lehtsaar

Kui palju aega ja energiat kaotad iga päev, sest keegi röövib Sinu tähelepanu?

Me mõistame. Raske on hoida fookust olulisel. Eriti kui Sind tabavad telefonikõned, planeerimata koosolekud, pidevad sõnumid ja meilid. Ja loomulikult kolleegid, kes küsivad “On Sul 5 minutit aega?”

Rohkem kui kahesaja ettevõttega koostööd tehes oleme näinud, et on neli levinumat viga, mille tõttu päriselt olulised ülesanded lükkuvad edasi, raske on keskenduda ning stress kasvab.

Praktilises seminaris pakume konkreetseid lahendusi, kuidas aidata enda töötajatel päevast maksimumi võtta.

1:30 pm
1:30 pm
Kaubamaja töötuba

Esineja ja teema: TBA

2:00 pm
2:00 pm
Iizi töötuba

Esineja ja teema: TBA

4:00 pm
4:00 pm
Coop Panga töötuba:“Keerulised andmed lihtsateks sõnumiteks“

Paavo Truu
Kiiresti kasvava Coop Panga juhatuse liige ja finantsjuht.

Teeme läbi mõned harjutused selleks, et tekiks harjumus ja oskused keerulisi ja paljusid (sageli vastuolulisis) detaile sisaldavat infot arusaadavaks ja otsustamist toetavaks lihtsustada.

Coop Panga finantsjuhi töötoas saab ideid, kuidas vastata lihtsalt keerulistele küsimustele nagu:

  • Kuhu kadus kasum?
  • Kas käive kasvas hinnatõsusu tõttu või suurema müügimahu tõttu?
  • Miks käive ei kasva kuigi teeme kõvasti reklaami ja pood on kliente täis?

19. mai

10:00 am
10:00 am
“Kõige suurem oht Eestile on omavaheline kraaklemine”

Nimi TBA
Kaitsevägi

Kaitseväe ettekanne kõneleb tahtest ühiskonda julgeolekuolukorraga kaasnevatest keerukatest ja inimestes ärevust tekitavatest asjadest selgelt, loogiliselt ja ilma keerutamata rääkida. Miks on kommunikatsioon kriisis ja kaoses sama oluline nagu sõjas kuulid, kuivad sokid ja mitmikraketiheitjad. Mida saaks Eesti era- ja avalikusektori juhid ära teha, et kaitsetahet suurendada ja, kuidas märgata infolahinguid ja nendega toime tulla? Tugev ja korruptsioonivaba ettevõtluskeskkond tagab ka vaba riigi, aga mida Eesti juhid võiks Kaitseväe juhtimispõhimõtetest omaks võtta? Kas emotsionaalselt keerulisi teemasid (nagu näiteks Nursipalu) on võimalik tagasilöökideta kõigile osapooltele kommunikeerida?

10:30 am
10:30 am
Vestlusring: paindlikud töötegemise viisid, detsentraliseeritus ja kommunikatsioon - kuidas see kõik kokku mängib?

Anu Einberg
2020. aastal parimaks kaugtööd soosivaks juhiks tunnistatud ja rahvusvahelisel turul toimetava kodumaise tarkvaraettevõtte Mooncascade tegevjuht

Jaanus Vihand
Ligi 400-le inimesele tööd andva A. Le Coqi tegevjuht ja Eesti parim juht 2019

Empaatia ja kommunikatsiooniga saab ennetada inimeste töövõime langust. Luua turvatunnet ja hoolimist igas inimeses. Kui meeskond ei ole igapäevaselt kontoris, siis mis saab kultuurist? Kommunikatsioon, kui juhtimise üks võtmefunktsioone, on praeguses maailmas muutunud eksistentsiaalselt oluliseks. Mida paindlikumad on töö tegemise viisid, mida hajusamad on organisatsioonid ja mida detsentraliseeritum on juhtimine seda tähtsam on suhtlemine. Sellest algavad nii usalduse kujunemine ja teineteise mõistmine kui ka probleemid ja arusaamatused. Kuid on ka teine võimalus – kommunikeerida viisil, mis aitab luua ühtset töökultuuri, sõltumata töö tegemise asukohast või eelistustest.

11:15 am
11:15 am
TBA
11:30 am
11:30 am
Lõuna
12:30 pm
12:30 pm
Õnneks on "Õnne 13"

Andra Teede
kirjanik ja “Õnne 13” stsenarist

Kloori joomine, telefonikelmid, sõltuvushäired, koroonaeitajad. Need on vaid mõned teemad, mille on Andra Õnne (keskmisest eakama) vaatajani viinud, aidates nõnda riigis toimuvate muutustega kaasas käia ja ohtude üle mõtlema panna. Milliseid tabusid, ühiskondlikke ja sotsiaalseid muutusi Õnne 13 vaataja tajub? Mis Õnne vaatajat rõõmustab ja, kuidas Õnne aitab ühiskonnas esile kerkivaid pingeid leevendada?

1:00 pm
1:00 pm
Palju õnne, Eesti parim juht 2023!

Selgub parima juhi laureaat ning laval vestlevad kaks parima juhi nominenti Selveri juht Kristi Lomp ja taristuettevõtte Verston juht Veiko Veskimäe ning tiitlit Parim Juht 2022 kandev LHV Grupi juht Madis Toomsalu. Vestlust juhib Tööandjate Keskliidu kommunikatsioonijuht, Äripäeva raadiosaate “Juhi jutud” saatejuht Rivo Sarapik.

: Kristi Lomp, Selveri juht : EESTI: 14MAY21

Pildil on Kristi Lomp, Selveri juht. 

lt/: Foto: Liis TreimannVerston Ehitus juht Veiko Veskimäe uuel Tartu maanteel asfalteerimistöödel. Ardu (EST). Foto: Andras Kralla, Äripäev/Scanpix Baltics
2:15 pm
2:15 pm
Virgutuspaus
3:00 pm
3:00 pm
Kui keha ütleb "EI"

Kristjan Port
Spordibioloog

Mis juhtub inimesega, kui keha ei jõua järgi? Kuidas saada ennast uuesti töökorda ja kuidas jääda seejuures enda vastu lahkeks? Kuidas pärast tippsooritust keha ja mõte taastuma panna, et neid uuesti kasutada saaks? Ülekantud tähenduses võivad alltöövõtjad küll rivis olla, aga, kuidas edasi minna, kui koostöö nende vahel siiski puudub? Koostöö keha ja mõtlemise vahel on see, mis suutlikuse viljaks muudab. Kuidas olla enda vastu nõudlik, aga lahke?

3:30 pm
3:30 pm
"... või nagu selles anekdoodis ... "

Mart Siilivask
Eesti kõige tõsiseltvõetavama uudisteallika Lugejakirja eestvedaja

Huumor on teraapiavorm. Satiiriajakirjanik räägib, kuidas Lugejakirjast on kujunenud ühiskonna peegel ning sellestki, kuidas huumor aitab tihtipeale sõnumit paremini kohale viia ja, et ennast ega elugi ei tohiks liiga tõsiselt võtta.

Tallinn 22.04.2020
Mart Siilivast. Lugejakiri.ee 
FOTO:SANDER ILVEST/POSTIMEES
4:00 pm
4:00 pm
Head koduteed!

SELVERI PARALLEELSAAL

12:30 pm
12:30 pm
Interlexi töötuba

Esineja ja teema: TBA

1:00 pm
1:00 pm
Produktiivsusklubi töötuba „Optimeeri ajakasutust!“

Arno Lehtsaar

Kui palju aega ja energiat kaotad iga päev, sest keegi röövib Sinu tähelepanu?

Me mõistame. Raske on hoida fookust olulisel. Eriti kui Sind tabavad telefonikõned, planeerimata koosolekud, pidevad sõnumid ja meilid. Ja loomulikult kolleegid, kes küsivad “On Sul 5 minutit aega?”

Rohkem kui kahesaja ettevõttega koostööd tehes oleme näinud, et on neli levinumat viga, mille tõttu päriselt olulised ülesanded lükkuvad edasi, raske on keskenduda ning stress kasvab.

Praktilises seminaris pakume konkreetseid lahendusi, kuidas aidata enda töötajatel päevast maksimumi võtta.

Majutuseta

Soodushind kuni 31.03.2023

749 €

898.80 € km-ga
Hind alates 02.05.2023
999 € (1198.80 € km-ga

Standard single

Kohad täis

Superior single

Kohad täis

Tenniseturniir

0 €

Golfiturniir

0 €

Kohad täis

Osalejad:

A. LE COQ ASTEGEVJUHTAALTO EESTI OÜTEGEVJUHT
ABESTOCK ASTEGEVJUHTACCORD HEALTHCARE OÜFILIAALI JUHATAJA
ACINO ESTONIA OÜTEHASE JUHATAJAACME FILM OÜEESTI PIIRKONNA JUHT
AJ TOOTED ASETTEVÕTTE JUHTANTISTA ASKLIENDIKOGEMUSE JUHT
ARKOGREN OÜJUHATUSE LIIGEARTISAN HONEY OÜCEO
ATEA ASIT TARISTU ÜKSUSE JUHTBALTI KELLA OÜTEGEVJUHT
BALTIC AGRO ASIT JA KREDIIDI DIREKTORBALTIC RESTAURANTS ESTONIA ASTEGEVDIREKTOR
BALTWOOD ASJUHATUSE LIIGEBARRUS ASFINANTSJUHT
BARRUS ASTEGEVJUHTBBT OÜJUHATUSE LIIGE
BERLIN-CHEMIE MENARINI EESTI OÜTEGEVJUHTBOMBONO OÜJUHATUSE LIIGE
BOMBONO OÜCALYPSO INTERIORS OÜTEGEVJUHT
CGI EESTI ASDIVISJONIJUHTCGI EESTI ASENERGEETIKAVALDKONNA ÄRIJUHT
CGI EESTI ASMUU JUHTCGI EESTI AS
CHANGELAB OÜOSANIKCITADELE BANKA EESTI FILIAAL ASFILIAALI JUHATAJA
CITADELE BANKA EESTI FILIAAL ASKORPORATIIVPANGANDUSE JUHTCMA CGM GLOBAL BUSINESS SERVICES OÜ
CMA CGM GLOBAL BUSINESS SERVICES OÜCMA CGM GLOBAL BUSINESS SERVICES OÜ
CMA CGM GLOBAL BUSINESS SERVICES OÜCOMODULE OÜTEHASEJUHT
CONCISE SYSTEMS OÜTEGEVJUHTCOOP PANK ASFINANTSJUHT
COOP PANK ASÄRIKLIENDI IGAPÄEVAPANGANDUSE ÄRILIINI JUHTCOOP PANK AS
COOP PANK ASCOOP PANK AS
COOP PANK ASCREATIVE THINKER OÜOMANIK
DAGÖPLAST ASTEGEVJUHTDELFI MEEDIA AS
DOTNUVA BALTIC ASJUHATUSE LIIGEDOTNUVA BALTIC AS
DPD EESTI ASTEGEVJUHTEESTI ANTIDOPINGU JA SPORDIEETIKA SANÕUKOGU LIIGE
EESTI ENERGIA ASEESTI ENERGIA JUHATUSE LIIGEEESTI ENERGIA ASELEKTRILEVI JUHATUSE ESIMEES
EESTI ENERGIA ASENEFIT CONNECT JUHATUSE LIIGEEESTI ENERGIA ASENEFIT POWER JUHATUSE ESIMEES
EESTI ENERGIA ASENERGIAKAUBANDUSE DIREKTOREESTI ENERGIA ASJUHATUSE LIIGE
EESTI ENERGIA ASJURISTEESTI ENERGIA ASKLIENDITEENINDUSE JA IT-VALDKONNAS
EESTI ENERGIA ASKOMMUNIKATSIOONI JA TURUNDUSE DIREKTOREESTI ENERGIA ASPERSONALIJUHT
EESTI ENERGIA ASPROJEKTIDE, TEHNOLOOGIA JA UUE ÄRI VALDKONNASEESTI ENERGIA ASÄRI- JA INFOTEHNOLOOGIA ÜKSUSE JUHT
EESTI ENERGIA ASEESTI ENERGIA AS
EESTI ENERGIA ASEESTI KINDLUSTUSSELTSIDE LIIT MTÜKOMMUNIKATSIOONIJUHT
EESTI KULTUURKAPITALJUHATAJAEESTI MAAÜLIKOOLKOMMUNIKATSIOONIJUHT
EESTI MAAÜLIKOOLPEASPETSIALISTEESTI TÕUSIGADE ARETUSÜHISTU TÜHJUHATUSE LIIGE
EESTI TÖÖANDJATE KESKLIIT MTÜKOMMUNIKATSIOONIJUHTEESTI VANGLATÖÖSTUS ASJUHATUSE LIIGE
EFTA ACCOUNTING OÜJUHATUSE LIIGEEHITUSINSENER OÜJUHATUSE LIIGE
EHITUSINSENER OÜPROJEKTEERIMISE PROJEKTIJUHTEHITUSINSENER OÜ
ENEFIT GREEN ASTEGEVJUHTENEFIT SOLUTIONS ASJUHATUSE ESIMEES
ENSTO ENSEK ASFINANTSKONTROLLERERGO INSURANCE SEKOMMUNIKATSIOONI-, KLIENDISUHETE JA TURUNDUSOSAKONNA JUHT
ESTONIAN BUSINESS SCHOOL SAJUHATUSE LIIGEESTONIAN CELL ASJUHATUSE LIIGE, TEHASE JUHT
ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SAMEMBER OF THE BOARD, FINANCIAL SERVICESETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SAMEMBER OF THE BOARD, INTERNAL SERVICES
EUROAPTEEK OÜHEAD OF SALES AND RETAILEUROPARK ESTONIA OÜARENDUS- JA HALDUSJUHT
EUROPARK ESTONIA OÜJUHATUSE LIIGEEUROPARK ESTONIA OÜMÜÜGI- JA TURUNDUSSPETSIALIST
EUROPARK ESTONIA OÜÄRIJUHTEXMET SERVICES OÜOMANIK / OSANIK
EXMET SERVICES OÜTEHASEJUHTFARMADA INVEST OÜJUHATUSE LIIGE
FLÄKTGROUP EESTI OÜTEGEVJUHTFONTES PMP OÜ
FONTES PMP OÜGLAMOX ASJUHATUSE ESIMEES
GRAANUL INVEST ASJUHATUSE LIIGEGREENCARRIER LINER AGENCY ESTONIA OÜMANAGING DIRECTOR
GS CORE OÜJUHATUSE LIIGEGS CORE OÜ
GS CORE OÜHAMBURG JA PARTNERID OÜTEGEVJUHT
HANSAPLANT HULGI OÜTEGEVJUHTHANZA MECHANICS TARTU ASARENDUSJUHT
HANZA MECHANICS TARTU ASBALTIC CLUSTER SUPPLY CHAIN MANAGERHANZA MECHANICS TARTU ASCLUSTER TECHNOLOGY & NPI MANAGER
HANZA MECHANICS TARTU ASHR MANAGERHANZA MECHANICS TARTU ASJUHATUSE LIIGE
HANZA MECHANICS TARTU ASMACHINING OPERATIONS MANAGERHANZA MECHANICS TARTU ASNARVA OPERATIONS MANAGER
HANZA MECHANICS TARTU ASPROJEKTIJUHTHANZA MECHANICS TARTU ASSHEET METAL OPERATIONS MANAGER
HANZA MECHANICS TARTU ASTEGEVJUHTHANZA MECHANICS TARTU ASTEHASE JUHT
HARIDUS- JA NOORTEAMETETTEVÕTLUS- JA KARJÄÄRIÕPPE PROGRAMMI EDU JA TEGU TEAVITUSE JA TUNNUSTHARIDUSE EDENDAMISE SAJUHATUSE LIIGE/KOOLIJUHT
HARIDUSE EDENDAMISE SAPROTERA DIREKTORHARIDUSE EDENDAMISE SA
HARIDUSE EDENDAMISE SAHARKU VALLAVALITSUSVALLAVANEM
HARVIKER OÜJUHATUSE LIIGEHÖRMANN EESTI OÜTEGEVJUHT
IDA-VIRU KESKHAIGLA SAJUHATUSE LIIGEIDA-VIRU KESKHAIGLA SAÜLEMARST
IDA-VIRU KESKHAIGLA SAIIZI KINDLUSTUSMAAKLER ASJUHATUSE LIIGE
IIZI KINDLUSTUSMAAKLER ASKINDLUSTUSMAAKLERIIZI KINDLUSTUSMAAKLER ASKINDLUSTUSMAAKLER
IKODOR ASJUHATUSE LIIGEINFOTARK ASJUHATUSE ESIMEES
INFOTARK ASMÜÜGI- JA TURUNDUSJUHTINISSION TALLINN OÜFINANTSJUHT
INISSION TALLINN OÜPERSONALIJUHTINISSION TALLINN OÜTEHASE- JA KVALITEEDIJUHT
INISSION TALLINN OÜINISSION TALLINN OÜ
INISSION TALLINN OÜINNOPOLIS INSENERID OÜTEGEVJUHT
INSTRUMENTARIUM OPTIKA OÜHR MANAGERINSTRUMENTARIUM OPTIKA OÜSALE DIRECTOR ESTONIA
INTENSE GROWTH HUB OÜPARTNER/ KLIENDISUHETE JUHTITELLA ESTONIA OÜTEGEVDIREKTOR
JALAEXPERT OÜJUHATUSE LIIGEJALAEXPERT OÜ
JOTEL OÜJUHATUSE LIIGEJUNIOR ACHIEVEMENT EESTI SA
JÄRVEOTSA PEREARSTIKESKUS OÜHALDUSJUHTJÄRVEOTSA PEREARSTIKESKUS OÜJÄRVEOTSA PEREARSTIKESKUSE JUHT
KAITSEMINISTEERIUMJUHTKAITSERESSURSSIDE AMETKAITSEMINISTEERIUMI KAITSEPLANEERIMISE ASEKANTSLER
KAITSERESSURSSIDE AMETRIIGI KAITSEINVESTEERINGUTE KESKUSKAITSERESSURSSIDE AMET
KAITSERESSURSSIDE AMETKARLSKROONA OÜTEGEVJUHT
KIQ VENTURES OÜJUHATUSE LIIGEKPMG BALTICS OÜADVOKAADIBÜROO KPMG LAW OÜ JUHATUSE LIIGE
KPMG BALTICS OÜENERGIASEKTORI TEHINGUNÕUSTAMISE JUHTKPMG BALTICS OÜPARTNER, AUDITITEENUSTE JUHT
KPMG BALTICS OÜKPMG BALTICS OÜ
KPMG BALTICS OÜLARTIM OÜPROVIISOR
LEMEKS ASCEOLHV GROUP ASJUHATUSE ESIMEES
LHV PANK ASTALLINNA KONTORI JUHTAJALIGNARIUS OÜJUHATAJA
LINDSTRÖM OÜSUURKLIENTIDE MÜÜGIJUHTMAAELU TEADMUSKESKUS
MAE LEYRER COACHING OÜJUHATUSE LIIGEMAGNETIC MRO ASOPERATSIOONIDE JUHT
MARU EHITUS ASJUHATUSE ESIMEESMAXIMA EESTI OÜCEO
MEGARON KINNISVARA OÜJUHATUSE LIIGEMETEC CNC OÜJUHATUSE LIIGE
METROSERT ASTEGEVJUHTMETROSERT AS
METROSERT ASMETSÄ WOOD EESTI ASDIRECTOR, HR AND MANAGEMENT
MISTRA-AUTEX ASFINANTSISTMOONCASCADE OÜTEGEVJUHT
NEXT MOVE OÜKARJÄÄRINÕUSTAJATE ÜHINGU LIIGENORDIC BUSINESS FORUM OY
OPERAIL ASJUHATUSE ESIMEESOPERAIL ASJUHATUSE LIIGE
PALDISKI ETTEVÕTJATE LIIT MTÜTEGEVJUHTPERI ASTEGEVJUHT
PIRITA MAJANDUSGÜMNAASIUMABITURIENTPIRITA MAJANDUSGÜMNAASIUM
PLM GROUP EESTI OÜTEGEVJUHT EESTISPLUSPLUS CAPITAL ASJUHATUSE LIIGE
POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMETPEADIREKTORPOLITSEI- JA PIIRIVALVEAMET
PORT ARTUR OÜCEOPORT ARTUR OÜ
PORT ARTUR OÜPRODUKTIIVSUSKLUBI OÜJUHATUSE LIIGE
PRODUKTIIVSUSKLUBI OÜPRODUKTIIVSUSKLUBI KAASASUTAJAPROEKSPERT ASCEO
PROKURATUURFINANTSJUHTPUIDUKODA OÜTEGEVJUHT
PUIDUKODA OÜTEHASEJUHTPÄRNU KOIDULA GÜMNAASIUMDIREKTOR
PÄRNU KOIDULA GÜMNAASIUMÕPPEJUHTPÄRNU KUNINGA TÄNAVA PÕHIKOOLDIREKTOR
PÄRNU KUNINGA TÄNAVA PÕHIKOOLÕPPEALAJUHATAJAPÄRNU LINNAVALITSUSLINNAPEA
PÄRNU MAI KOOLDIREKTORPÄRNU RAEKÜLA KOOLARENDUSJUHT
PÄRNU RAEKÜLA KOOLDIREKTORPÄRNU RÄÄMA PÕHIKOOLDIREKTOR
PÄRNU RÄÄMA PÕHIKOOLPÄRNU ÜLEJÕE PÕHIKOOLDIREKTOR
PÄÄSTEAMETKOMMUNIKATSIOONIOSAKONNA JUHATAJAPÄÄSTEAMETPEADIREKTOR
QUANLOOP SERVICES OÜDEPUTY DIRECTOR & REGIONAL MANAGERRAGN-SELLS ASPERSONALIJUHT
RAGN-SELLS ASPERSONALIKONSULTANTRAHAPESU ANDMEBÜROO
RAHVA RAAMAT ASJUHATUSE ESIMEESRAPLA TARBIJATE ÜHISTU TÜHJUHATUSE ESIMEES
RECTICEL OÜJUHATUSE LIIGEREITAN CONVENIENCE ESTONIA ASARENDUSE JA HALDUSVALDKONNA JUHT
REITAN CONVENIENCE ESTONIA ASBRÄNDI ÄRIJUHTREITAN CONVENIENCE ESTONIA ASFINANTSJUHT
REITAN CONVENIENCE ESTONIA ASIT JUHTREITAN CONVENIENCE ESTONIA ASKOMMUNIKATSIOONIJUHT
REITAN CONVENIENCE ESTONIA ASLAOJUHTREITAN CONVENIENCE ESTONIA ASOSTUJUHT
REITAN CONVENIENCE ESTONIA ASPERSONALIJUHTREITAN CONVENIENCE ESTONIA ASREGIOONIJUHT
REITAN CONVENIENCE ESTONIA ASREGIOONIJUHTREITAN CONVENIENCE ESTONIA ASREGIOONIJUHT
REITAN CONVENIENCE ESTONIA ASTEGEVJUHTREITAN CONVENIENCE ESTONIA ASTEGEVJUHT
REITAN CONVENIENCE ESTONIA ASTURUNDUSE JA KESTLIKKUSE VALDKONNA JUHTREITAN CONVENIENCE ESTONIA ASÄRIANALÜÜTIK
REITAN CONVENIENCE ESTONIA ASREITAN CONVENIENCE ESTONIA AS
RIIGI INFOKOMMUNIKATSIOONI SARAADIOSIDE OSAKONNA JUHTRIIGI INFOSÜSTEEMI AMETKOMMUNIKATSIOONIJUHT
RIIGI LABORIUURINGUTE JA RISKIHINDAMISE KESKUSARENDUSNÕUNIKRIIGI LABORIUURINGUTE JA RISKIHINDAMISE KESKUSDIREKTOR
RIIGIKANTSELEIDIREKTORRIIGIKANTSELEITIPPJUHTIDE KOMPETENTSIKESKUSE JUHATAJA
RIIGIMETSA MAJANDAMISE KESKUS ASRMK KOMMUNIKATSIOONIOSAKONNA JUHATAJARIIGIMETSA MAJANDAMISE KESKUS ASRMK STRATEEGIANÕUNIK
RIIGIMETSA MAJANDAMISE KESKUS ASRMK TUGITEENUSTE JUHTROMEC METALL OÜJUHATUSE LIIGE
RÖDL & PARTNER ADVOKAADIBÜROO OÜOMANIK / OSANIKSAKSA AUTOMAATIKA OÜJUHATUSE LIIGE
SAKSA AUTOMAATIKA OÜSALUTAGUSE PÄRMITEHAS ASJUHATAJA
SANDMANI GRUPI ASSCANDINAVIAN OÜCOO
SCANIA EESTI ASMÜÜGI- JA TEENINDUSVÕRGU JUHTSCANIA EESTI ASOSAKONNA JUHATAJA
SCHENKER ASBALTIKUMI FINANTSJUHTSCHENKER ASBALTIKUMI IT-JUHT
SCHENKER ASBALTIKUMI PERSONALIJUHTSCHENKER ASJUHATUSE LIIGE
SCHENKER ASLENNU- JA MEREVEDUDE ÄRIÜKSUSE DIREKTORSCHENKER ASLOGISTIKADIREKTOR
SCHENKER ASMAISMAATRANSPORDI ÄRIÜKSUSE JUHTSCHENKER ASMÜÜGIJUHT(KORPORATIIVKLIENDID)
SEB PANK ASGRUPIJUHTSEB PANK AS
SEIK OÜKIRJASTUS SEIK ASUTAJASELVER ASTEGEVJUHT
SILVARA OÜETTEVÕTJASISEKAITSEAKADEEMIATEENISTUSKOERTE KOOLITUSKESKUSE PEASPETSIALIST
SISEMINISTEERIUMKANTSLERSISEMINISTEERIUM
SOL BALTICS OÜBALTIKUMI MÜÜGI- JA TURUNDUSJUHTSOLHJELL BALTIC OÜ
SRINI OÜJUHATUSE LIIGESRINI OÜJUHATUSE LIIGE
STAY LARSEN OÜCO-FOUNDER/ARENDUSTE JUHTSTAY LARSEN OÜCO-FOUNDER/CEO
STAY LARSEN OÜCOOSTERA TECHNOLOGIES ASOSAKONNAJUHT
STONERIDGE ELECTRONICS ASTEGEVJUHTSTONERIDGE ELECTRONICS AS
STONERIDGE ELECTRONICS ASSWEDBANK AB EESTI FILIAALDATA WAREHOUSE TEAM MANAGER
SWEDBANK AB EESTI FILIAALDATA WAREHOUSE TEAM MANAGERSWEDBANK AB EESTI FILIAALKOOLITUSJUHT
SWEDBANK AB EESTI FILIAALSWEDBANK ASKLIENDITEENUSTE JUHT
SWEDBANK ASPERSONALIJUHTSWEDBANK ASSISEKOMMUNIKATSIOONI JUHT
SWEDBANK ASSWEDBANK AS
SWEDBANK ASSWEDBANK AS
SWEDBANK ASSWEDBANK AS
SWEDBANK ASSWEDBANK AS
SWEDBANK ASTACTICAL SOLUTION OÜCEO
TALLINNA EHITUSTRUST OÜJUHATUSE LIIGETALLINNA EHITUSTRUST OÜJUHATUSE LIIGE
TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLFINANTSARUANNETE ANALÜÜSI VANEMLEKTORTALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLTALLINNA ÜLIKOOLPROREKTOR
TANKER BREWERY OÜTEGEVJUHTTARTU KRISTJAN JAAK PETERSONI GÜMNAASIUM
TARTU ÜLIKOOL SATURUNDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIOSAKONNA JUHATAJATEEDE TEKST OÜOMANIK
TEKNOS OÜJUHATUSE LIIGETH INVESTMENTS OÜJUHATUSE LIIGE
THORI TANKLAD OÜJUHATUSE LIIGETIBNOR ESTONIA ASJUHATUSE LIIGE
TRADEHOUSE OÜTEGEVJUHTTRADEHOUSE OÜÄRIARENDUSJUHT
TREV-2 GRUPP ASJUHATUSE ESIMEESTULEVIKU TEHNOLOOGIAHARIDUS MTÜKOOD/JÕHVI KAASJUHT
UNITED TALENTS OÜVÄRBAMISVALDKONNA JUHT/PARTNERUNITED TALENTS OÜÄRIARENDUSJUHT/PARTNER
UPTIME OÜÄRIARENDUSE JUHTVEHO AS
VEHO ASVEHO AS
VERSTON OÜJUHATUSE ESIMEESVERSTON OÜ
VIA 3L OÜTEGEVJUHTVIČIUNAI BALTIC OÜJUHATUSE ESIMEES
VÄLISLUUREAMETTEGEVJUHTWARMESTON OÜTEGEVJUHT
WILLENBROCK BALTIC OÜTEGEVJUHTWÄRTSILÄ BLRT ESTONIA OÜTEGEVDIREKTOR
ZENITH FAMILY OFFICE OÜKLIENDIHALDURÄRIPÄEV ASAMETINIMETUS ÄRIPÄEVA FOTO- JA KUJUNDUSTOIMETUSE JUHT
ÄRIPÄEV ASDIGITURUNDUSE ARENDUSJUHTÄRIPÄEV ASINFOPANGA JUHT
ÄRIPÄEV ASKOOLITUS- JA ARENDUSJUHTÄRIPÄEV ASOSAKONNAJUHI ASETÄITJA, ERIPROJEKTIDE MÜÜGIJUHT
ÄRIPÄEV ASOSAKONNAJUHTÄRIPÄEV ASPEADIREKTORI ASETÄITJA
ÄRIPÄEV ASPROGRAMMIJUHTÄRIPÄEV ASÄRIKLIENDI HALDUR
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEVA KONVERENTSIDE JUHTÄRIPÄEV ASÄRIPÄEVA PEATOIMETAJA
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEVA RAADIO JUHTÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS

A. LE COQ AS
TEGEVJUHT

AALTO EESTI OÜ
TEGEVJUHT

ABESTOCK AS
TEGEVJUHT

ACCORD HEALTHCARE OÜ
FILIAALI JUHATAJA

ACINO ESTONIA OÜ
TEHASE JUHATAJA

ACME FILM OÜ
EESTI PIIRKONNA JUHT

AJ TOOTED AS
ETTEVÕTTE JUHT

ANTISTA AS
KLIENDIKOGEMUSE JUHT

ARKOGREN OÜ
JUHATUSE LIIGE

ARTISAN HONEY OÜ
CEO

ATEA AS
IT TARISTU ÜKSUSE JUHT

BALTI KELLA OÜ
TEGEVJUHT

BALTIC AGRO AS
IT JA KREDIIDI DIREKTOR

BALTIC RESTAURANTS ESTONIA AS
TEGEVDIREKTOR

BALTWOOD AS
JUHATUSE LIIGE

BARRUS AS
FINANTSJUHT

BARRUS AS
TEGEVJUHT

BBT OÜ
JUHATUSE LIIGE

BERLIN-CHEMIE MENARINI EESTI OÜ
TEGEVJUHT

BOMBONO OÜ
JUHATUSE LIIGE

BOMBONO OÜ


CALYPSO INTERIORS OÜ
TEGEVJUHT

CGI EESTI AS
DIVISJONIJUHT

CGI EESTI AS
ENERGEETIKAVALDKONNA ÄRIJUHT

CGI EESTI AS
MUU JUHT

CGI EESTI AS


CHANGELAB OÜ
OSANIK

CITADELE BANKA EESTI FILIAAL AS
FILIAALI JUHATAJA

CITADELE BANKA EESTI FILIAAL AS
KORPORATIIVPANGANDUSE JUHT

CMA CGM GLOBAL BUSINESS SERVICES OÜ


CMA CGM GLOBAL BUSINESS SERVICES OÜ


CMA CGM GLOBAL BUSINESS SERVICES OÜ


CMA CGM GLOBAL BUSINESS SERVICES OÜ


COMODULE OÜ
TEHASEJUHT

CONCISE SYSTEMS OÜ
TEGEVJUHT

COOP PANK AS
FINANTSJUHT

COOP PANK AS
ÄRIKLIENDI IGAPÄEVAPANGANDUSE ÄRILIINI JUHT

COOP PANK AS


COOP PANK AS


COOP PANK AS


COOP PANK AS


CREATIVE THINKER OÜ
OMANIK

DAGÖPLAST AS
TEGEVJUHT

DELFI MEEDIA AS


DOTNUVA BALTIC AS
JUHATUSE LIIGE

DOTNUVA BALTIC AS


DPD EESTI AS
TEGEVJUHT

EESTI ANTIDOPINGU JA SPORDIEETIKA SA
NÕUKOGU LIIGE

EESTI ENERGIA AS
EESTI ENERGIA JUHATUSE LIIGE

EESTI ENERGIA AS
ELEKTRILEVI JUHATUSE ESIMEES

EESTI ENERGIA AS
ENEFIT CONNECT JUHATUSE LIIGE

EESTI ENERGIA AS
ENEFIT POWER JUHATUSE ESIMEES

EESTI ENERGIA AS
ENERGIAKAUBANDUSE DIREKTOR

EESTI ENERGIA AS
JUHATUSE LIIGE

EESTI ENERGIA AS
JURIST

EESTI ENERGIA AS
KLIENDITEENINDUSE JA IT-VALDKONNAS

EESTI ENERGIA AS
KOMMUNIKATSIOONI JA TURUNDUSE DIREKTOR

EESTI ENERGIA AS
PERSONALIJUHT

EESTI ENERGIA AS
PROJEKTIDE, TEHNOLOOGIA JA UUE ÄRI VALDKONNAS

EESTI ENERGIA AS
ÄRI- JA INFOTEHNOLOOGIA ÜKSUSE JUHT

EESTI ENERGIA AS


EESTI ENERGIA AS


EESTI ENERGIA AS


EESTI KINDLUSTUSSELTSIDE LIIT MTÜ
KOMMUNIKATSIOONIJUHT

EESTI KULTUURKAPITAL
JUHATAJA

EESTI MAAÜLIKOOL
KOMMUNIKATSIOONIJUHT

EESTI MAAÜLIKOOL
PEASPETSIALIST

EESTI TÕUSIGADE ARETUSÜHISTU TÜH
JUHATUSE LIIGE

EESTI TÖÖANDJATE KESKLIIT MTÜ
KOMMUNIKATSIOONIJUHT

EESTI VANGLATÖÖSTUS AS
JUHATUSE LIIGE

EFTA ACCOUNTING OÜ
JUHATUSE LIIGE

EHITUSINSENER OÜ
JUHATUSE LIIGE

EHITUSINSENER OÜ
PROJEKTEERIMISE PROJEKTIJUHT

EHITUSINSENER OÜ


ENEFIT GREEN AS
TEGEVJUHT

ENEFIT SOLUTIONS AS
JUHATUSE ESIMEES

ENSTO ENSEK AS
FINANTSKONTROLLER

ERGO INSURANCE SE
KOMMUNIKATSIOONI-, KLIENDISUHETE JA TURUNDUSOSAKONNA JUHT

ESTONIAN BUSINESS SCHOOL SA
JUHATUSE LIIGE

ESTONIAN CELL AS
JUHATUSE LIIGE, TEHASE JUHT

ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA
MEMBER OF THE BOARD, FINANCIAL SERVICES

ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA
MEMBER OF THE BOARD, INTERNAL SERVICES

EUROAPTEEK OÜ
HEAD OF SALES AND RETAIL

EUROPARK ESTONIA OÜ
ARENDUS- JA HALDUSJUHT

EUROPARK ESTONIA OÜ
JUHATUSE LIIGE

EUROPARK ESTONIA OÜ
MÜÜGI- JA TURUNDUSSPETSIALIST

EUROPARK ESTONIA OÜ
ÄRIJUHT

EXMET SERVICES OÜ
OMANIK / OSANIK

EXMET SERVICES OÜ
TEHASEJUHT

FARMADA INVEST OÜ
JUHATUSE LIIGE

FLÄKTGROUP EESTI OÜ
TEGEVJUHT

FONTES PMP OÜ


FONTES PMP OÜ


GLAMOX AS
JUHATUSE ESIMEES

GRAANUL INVEST AS
JUHATUSE LIIGE

GREENCARRIER LINER AGENCY ESTONIA OÜ
MANAGING DIRECTOR

GS CORE OÜ
JUHATUSE LIIGE

GS CORE OÜ


GS CORE OÜ


HAMBURG JA PARTNERID OÜ
TEGEVJUHT

HANSAPLANT HULGI OÜ
TEGEVJUHT

HANZA MECHANICS TARTU AS
ARENDUSJUHT

HANZA MECHANICS TARTU AS
BALTIC CLUSTER SUPPLY CHAIN MANAGER

HANZA MECHANICS TARTU AS
CLUSTER TECHNOLOGY & NPI MANAGER

HANZA MECHANICS TARTU AS
HR MANAGER

HANZA MECHANICS TARTU AS
JUHATUSE LIIGE

HANZA MECHANICS TARTU AS
MACHINING OPERATIONS MANAGER

HANZA MECHANICS TARTU AS
NARVA OPERATIONS MANAGER

HANZA MECHANICS TARTU AS
PROJEKTIJUHT

HANZA MECHANICS TARTU AS
SHEET METAL OPERATIONS MANAGER

HANZA MECHANICS TARTU AS
TEGEVJUHT

HANZA MECHANICS TARTU AS
TEHASE JUHT

HARIDUS- JA NOORTEAMET
ETTEVÕTLUS- JA KARJÄÄRIÕPPE PROGRAMMI EDU JA TEGU TEAVITUSE JA TUNNUST

HARIDUSE EDENDAMISE SA
JUHATUSE LIIGE/KOOLIJUHT

HARIDUSE EDENDAMISE SA
PROTERA DIREKTOR

HARIDUSE EDENDAMISE SA


HARIDUSE EDENDAMISE SA


HARKU VALLAVALITSUS
VALLAVANEM

HARVIKER OÜ
JUHATUSE LIIGE

HÖRMANN EESTI OÜ
TEGEVJUHT

IDA-VIRU KESKHAIGLA SA
JUHATUSE LIIGE

IDA-VIRU KESKHAIGLA SA
ÜLEMARST

IDA-VIRU KESKHAIGLA SA


IIZI KINDLUSTUSMAAKLER AS
JUHATUSE LIIGE

IIZI KINDLUSTUSMAAKLER AS
KINDLUSTUSMAAKLER

IIZI KINDLUSTUSMAAKLER AS
KINDLUSTUSMAAKLER

IKODOR AS
JUHATUSE LIIGE

INFOTARK AS
JUHATUSE ESIMEES

INFOTARK AS
MÜÜGI- JA TURUNDUSJUHT

INISSION TALLINN OÜ
FINANTSJUHT

INISSION TALLINN OÜ
PERSONALIJUHT

INISSION TALLINN OÜ
TEHASE- JA KVALITEEDIJUHT

INISSION TALLINN OÜ


INISSION TALLINN OÜ


INISSION TALLINN OÜ


INNOPOLIS INSENERID OÜ
TEGEVJUHT

INSTRUMENTARIUM OPTIKA OÜ
HR MANAGER

INSTRUMENTARIUM OPTIKA OÜ
SALE DIRECTOR ESTONIA

INTENSE GROWTH HUB OÜ
PARTNER/ KLIENDISUHETE JUHT

ITELLA ESTONIA OÜ
TEGEVDIREKTOR

JALAEXPERT OÜ
JUHATUSE LIIGE

JALAEXPERT OÜ


JOTEL OÜ
JUHATUSE LIIGE

JUNIOR ACHIEVEMENT EESTI SA


JÄRVEOTSA PEREARSTIKESKUS OÜ
HALDUSJUHT

JÄRVEOTSA PEREARSTIKESKUS OÜ
JÄRVEOTSA PEREARSTIKESKUSE JUHT

KAITSEMINISTEERIUM
JUHT

KAITSERESSURSSIDE AMET
KAITSEMINISTEERIUMI KAITSEPLANEERIMISE ASEKANTSLER

KAITSERESSURSSIDE AMET
RIIGI KAITSEINVESTEERINGUTE KESKUS

KAITSERESSURSSIDE AMET


KAITSERESSURSSIDE AMET


KARLSKROONA OÜ
TEGEVJUHT

KIQ VENTURES OÜ
JUHATUSE LIIGE

KPMG BALTICS OÜ
ADVOKAADIBÜROO KPMG LAW OÜ JUHATUSE LIIGE

KPMG BALTICS OÜ
ENERGIASEKTORI TEHINGUNÕUSTAMISE JUHT

KPMG BALTICS OÜ
PARTNER, AUDITITEENUSTE JUHT

KPMG BALTICS OÜ


KPMG BALTICS OÜ


KPMG BALTICS OÜ


LARTIM OÜ
PROVIISOR

LEMEKS AS
CEO

LHV GROUP AS
JUHATUSE ESIMEES

LHV PANK AS
TALLINNA KONTORI JUHTAJA

LIGNARIUS OÜ
JUHATAJA

LINDSTRÖM OÜ
SUURKLIENTIDE MÜÜGIJUHT

MAAELU TEADMUSKESKUS


MAE LEYRER COACHING OÜ
JUHATUSE LIIGE

MAGNETIC MRO AS
OPERATSIOONIDE JUHT

MARU EHITUS AS
JUHATUSE ESIMEES

MAXIMA EESTI OÜ
CEO

MEGARON KINNISVARA OÜ
JUHATUSE LIIGE

METEC CNC OÜ
JUHATUSE LIIGE

METROSERT AS
TEGEVJUHT

METROSERT AS


METROSERT AS


METSÄ WOOD EESTI AS
DIRECTOR, HR AND MANAGEMENT

MISTRA-AUTEX AS
FINANTSIST

MOONCASCADE OÜ
TEGEVJUHT

NEXT MOVE OÜ
KARJÄÄRINÕUSTAJATE ÜHINGU LIIGE

NORDIC BUSINESS FORUM OY


OPERAIL AS
JUHATUSE ESIMEES

OPERAIL AS
JUHATUSE LIIGE

PALDISKI ETTEVÕTJATE LIIT MTÜ
TEGEVJUHT

PERI AS
TEGEVJUHT

PIRITA MAJANDUSGÜMNAASIUM
ABITURIENT

PIRITA MAJANDUSGÜMNAASIUM


PLM GROUP EESTI OÜ
TEGEVJUHT EESTIS

PLUSPLUS CAPITAL AS
JUHATUSE LIIGE

POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMET
PEADIREKTOR

POLITSEI- JA PIIRIVALVEAMET


PORT ARTUR OÜ
CEO

PORT ARTUR OÜ


PORT ARTUR OÜ


PRODUKTIIVSUSKLUBI OÜ
JUHATUSE LIIGE

PRODUKTIIVSUSKLUBI OÜ
PRODUKTIIVSUSKLUBI KAASASUTAJA

PROEKSPERT AS
CEO

PROKURATUUR
FINANTSJUHT

PUIDUKODA OÜ
TEGEVJUHT

PUIDUKODA OÜ
TEHASEJUHT

PÄRNU KOIDULA GÜMNAASIUM
DIREKTOR

PÄRNU KOIDULA GÜMNAASIUM
ÕPPEJUHT

PÄRNU KUNINGA TÄNAVA PÕHIKOOL
DIREKTOR

PÄRNU KUNINGA TÄNAVA PÕHIKOOL
ÕPPEALAJUHATAJA

PÄRNU LINNAVALITSUS
LINNAPEA

PÄRNU MAI KOOL
DIREKTOR

PÄRNU RAEKÜLA KOOL
ARENDUSJUHT

PÄRNU RAEKÜLA KOOL
DIREKTOR

PÄRNU RÄÄMA PÕHIKOOL
DIREKTOR

PÄRNU RÄÄMA PÕHIKOOL


PÄRNU ÜLEJÕE PÕHIKOOL
DIREKTOR

PÄÄSTEAMET
KOMMUNIKATSIOONIOSAKONNA JUHATAJA

PÄÄSTEAMET
PEADIREKTOR

QUANLOOP SERVICES OÜ
DEPUTY DIRECTOR & REGIONAL MANAGER

RAGN-SELLS AS
PERSONALIJUHT

RAGN-SELLS AS
PERSONALIKONSULTANT

RAHAPESU ANDMEBÜROO


RAHVA RAAMAT AS
JUHATUSE ESIMEES

RAPLA TARBIJATE ÜHISTU TÜH
JUHATUSE ESIMEES

RECTICEL OÜ
JUHATUSE LIIGE

REITAN CONVENIENCE ESTONIA AS
ARENDUSE JA HALDUSVALDKONNA JUHT

REITAN CONVENIENCE ESTONIA AS
BRÄNDI ÄRIJUHT

REITAN CONVENIENCE ESTONIA AS
FINANTSJUHT

REITAN CONVENIENCE ESTONIA AS
IT JUHT

REITAN CONVENIENCE ESTONIA AS
KOMMUNIKATSIOONIJUHT

REITAN CONVENIENCE ESTONIA AS
LAOJUHT

REITAN CONVENIENCE ESTONIA AS
OSTUJUHT

REITAN CONVENIENCE ESTONIA AS
PERSONALIJUHT

REITAN CONVENIENCE ESTONIA AS
REGIOONIJUHT

REITAN CONVENIENCE ESTONIA AS
REGIOONIJUHT

REITAN CONVENIENCE ESTONIA AS
REGIOONIJUHT

REITAN CONVENIENCE ESTONIA AS
TEGEVJUHT

REITAN CONVENIENCE ESTONIA AS
TEGEVJUHT

REITAN CONVENIENCE ESTONIA AS
TURUNDUSE JA KESTLIKKUSE VALDKONNA JUHT

REITAN CONVENIENCE ESTONIA AS
ÄRIANALÜÜTIK

REITAN CONVENIENCE ESTONIA AS


REITAN CONVENIENCE ESTONIA AS


RIIGI INFOKOMMUNIKATSIOONI SA
RAADIOSIDE OSAKONNA JUHT

RIIGI INFOSÜSTEEMI AMET
KOMMUNIKATSIOONIJUHT

RIIGI LABORIUURINGUTE JA RISKIHINDAMISE KESKUS
ARENDUSNÕUNIK

RIIGI LABORIUURINGUTE JA RISKIHINDAMISE KESKUS
DIREKTOR

RIIGIKANTSELEI
DIREKTOR

RIIGIKANTSELEI
TIPPJUHTIDE KOMPETENTSIKESKUSE JUHATAJA

RIIGIMETSA MAJANDAMISE KESKUS AS
RMK KOMMUNIKATSIOONIOSAKONNA JUHATAJA

RIIGIMETSA MAJANDAMISE KESKUS AS
RMK STRATEEGIANÕUNIK

RIIGIMETSA MAJANDAMISE KESKUS AS
RMK TUGITEENUSTE JUHT

ROMEC METALL OÜ
JUHATUSE LIIGE

RÖDL & PARTNER ADVOKAADIBÜROO OÜ
OMANIK / OSANIK

SAKSA AUTOMAATIKA OÜ
JUHATUSE LIIGE

SAKSA AUTOMAATIKA OÜ


SALUTAGUSE PÄRMITEHAS AS
JUHATAJA

SANDMANI GRUPI AS


SCANDINAVIAN OÜ
COO

SCANIA EESTI AS
MÜÜGI- JA TEENINDUSVÕRGU JUHT

SCANIA EESTI AS
OSAKONNA JUHATAJA

SCHENKER AS
BALTIKUMI FINANTSJUHT

SCHENKER AS
BALTIKUMI IT-JUHT

SCHENKER AS
BALTIKUMI PERSONALIJUHT

SCHENKER AS
JUHATUSE LIIGE

SCHENKER AS
LENNU- JA MEREVEDUDE ÄRIÜKSUSE DIREKTOR

SCHENKER AS
LOGISTIKADIREKTOR

SCHENKER AS
MAISMAATRANSPORDI ÄRIÜKSUSE JUHT

SCHENKER AS
MÜÜGIJUHT(KORPORATIIVKLIENDID)

SEB PANK AS
GRUPIJUHT

SEB PANK AS


SEIK OÜ
KIRJASTUS SEIK ASUTAJA

SELVER AS
TEGEVJUHT

SILVARA OÜ
ETTEVÕTJA

SISEKAITSEAKADEEMIA
TEENISTUSKOERTE KOOLITUSKESKUSE PEASPETSIALIST

SISEMINISTEERIUM
KANTSLER

SISEMINISTEERIUM


SOL BALTICS OÜ
BALTIKUMI MÜÜGI- JA TURUNDUSJUHT

SOLHJELL BALTIC OÜ


SRINI OÜ
JUHATUSE LIIGE

SRINI OÜ
JUHATUSE LIIGE

STAY LARSEN OÜ
CO-FOUNDER/ARENDUSTE JUHT

STAY LARSEN OÜ
CO-FOUNDER/CEO

STAY LARSEN OÜ
COO

STERA TECHNOLOGIES AS
OSAKONNAJUHT

STONERIDGE ELECTRONICS AS
TEGEVJUHT

STONERIDGE ELECTRONICS AS


STONERIDGE ELECTRONICS AS


SWEDBANK AB EESTI FILIAAL
DATA WAREHOUSE TEAM MANAGER

SWEDBANK AB EESTI FILIAAL
DATA WAREHOUSE TEAM MANAGER

SWEDBANK AB EESTI FILIAAL
KOOLITUSJUHT

SWEDBANK AB EESTI FILIAAL


SWEDBANK AS
KLIENDITEENUSTE JUHT

SWEDBANK AS
PERSONALIJUHT

SWEDBANK AS
SISEKOMMUNIKATSIOONI JUHT

SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


TACTICAL SOLUTION OÜ
CEO

TALLINNA EHITUSTRUST OÜ
JUHATUSE LIIGE

TALLINNA EHITUSTRUST OÜ
JUHATUSE LIIGE

TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
FINANTSARUANNETE ANALÜÜSI VANEMLEKTOR

TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL


TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL


TALLINNA ÜLIKOOL
PROREKTOR

TANKER BREWERY OÜ
TEGEVJUHT

TARTU KRISTJAN JAAK PETERSONI GÜMNAASIUM


TARTU ÜLIKOOL SA
TURUNDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIOSAKONNA JUHATAJA

TEEDE TEKST OÜ
OMANIK

TEKNOS OÜ
JUHATUSE LIIGE

TH INVESTMENTS OÜ
JUHATUSE LIIGE

THORI TANKLAD OÜ
JUHATUSE LIIGE

TIBNOR ESTONIA AS
JUHATUSE LIIGE

TRADEHOUSE OÜ
TEGEVJUHT

TRADEHOUSE OÜ
ÄRIARENDUSJUHT

TREV-2 GRUPP AS
JUHATUSE ESIMEES

TULEVIKU TEHNOLOOGIAHARIDUS MTÜ
KOOD/JÕHVI KAASJUHT

UNITED TALENTS OÜ
VÄRBAMISVALDKONNA JUHT/PARTNER

UNITED TALENTS OÜ
ÄRIARENDUSJUHT/PARTNER

UPTIME OÜ
ÄRIARENDUSE JUHT

VEHO AS


VEHO AS


VEHO AS


VERSTON OÜ
JUHATUSE ESIMEES

VERSTON OÜ


VIA 3L OÜ
TEGEVJUHT

VIČIUNAI BALTIC OÜ
JUHATUSE ESIMEES

VÄLISLUUREAMET
TEGEVJUHT

WARMESTON OÜ
TEGEVJUHT

WILLENBROCK BALTIC OÜ
TEGEVJUHT

WÄRTSILÄ BLRT ESTONIA OÜ
TEGEVDIREKTOR

ZENITH FAMILY OFFICE OÜ
KLIENDIHALDUR

ÄRIPÄEV AS
AMETINIMETUS ÄRIPÄEVA FOTO- JA KUJUNDUSTOIMETUSE JUHT

ÄRIPÄEV AS
DIGITURUNDUSE ARENDUSJUHT

ÄRIPÄEV AS
INFOPANGA JUHT

ÄRIPÄEV AS
KOOLITUS- JA ARENDUSJUHT

ÄRIPÄEV AS
OSAKONNAJUHI ASETÄITJA, ERIPROJEKTIDE MÜÜGIJUHT

ÄRIPÄEV AS
OSAKONNAJUHT

ÄRIPÄEV AS
PEADIREKTORI ASETÄITJA

ÄRIPÄEV AS
PROGRAMMIJUHT

ÄRIPÄEV AS
ÄRIKLIENDI HALDUR

ÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEVA KONVERENTSIDE JUHT

ÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEVA PEATOIMETAJA

ÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEVA RAADIO JUHT

ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


Osalemise tingimused:

Korraldaja jätab endale õiguse teha ajakavas muudatusi.
Osaleja infokirja saadame registreerimisel antud e-posti aadressil nädal enne konverentsi.
Küsimuste korral võtke palun ühendust projektijuhiga e-posti aadressil: [email protected] või telefonil 53405426.

Osaluspakett sisaldab:

  • 2-päevast saalipiletit
  • slaidide ja salvestuste järelvaatamist 30 päeva jooksul pärast konverentsi
  • õhtusööki 1.konverentsipäva õhtul
  • soovi korral juhtide vahelist mõõduvõttu golfi- ja tenniseturniiril
  • toitlustust mõlemal konverentsipäeval
  • konverentsivihikut ja ligipääsu konverentsi veebikeskkonda

Tiimiga osalemine:

Kui oled suurema meeskonnaga tulemas, siis kirjuta kiri konverentsi juhile Marilile [email protected]

Majutus:

Konverentsi majutuspartner on Estonia Resort Hotel. Majutust saab koos osaluspaketiga broneerida kuni tube jätkub. Majutuse tühistamiseks palume teavitada projektijuhti e-posti teel vähemalt 5 tööpäeva enne konverentsi. Kui teavitate tühistamisest hiljem või unustate seda teha, ei ole majutust võimalik tühistada.

Tühistamine:

Arve tähtajaks tasumata jätmine ei tühista automaatselt osalemist. Kui Sa ei saa mingil põhjusel osaleda, palume mitteosalemisest kirjalikult teada anda projektijuhile või e-posti aadressil [email protected] või telefonil 667 0099 vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist. Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.
Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi kuulub tasumisele 50% arvest.
Kui teatad mitteosalemisest hiljem või unustad teatada, osalustasu ei tagastata ja tasumisele kuulub 100% arvest.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Veebiseminari materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

Reklaam:

Kui soovite tutvustada oma ettevõtet konverentsil, siis võtke ühendust [email protected] või 667 0105

Kontaktid

Marili Niidumaa
Konverentsi juht
[email protected]
+372 5688 6344

Silja Mägi
Projektijuht
[email protected]
+372 5340 5426

Eliise Nikopensius
Sponsor
[email protected]
+372 553 1442

Age Liiv
Sponsor
[email protected]
+372 5866 6496

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?