Rahvusvaheline juhtimiskonverents: Coaching 2023 PAUS

0
Eesti juhti
0
Esinejat
0
Ettekannet
0
Praktikumi
0
Rahvusvahelist eksperti

Paus maksab!

Juht, tee paus, enne kui otsustad! Enne kui käivitad. Enne kui pöörad. Enne kui hindad. Paus aitab juhil otsustada. Aga pausil on oma hind. Äripäeva rahvusvahelisel juhtimiskonverentsil arutavad 600 Eesti juhti, kuidas kasutada pausi enne tähtsaid otsuseid.

Uue ajastu liidrid

Uue ajastu liider ei vaja võimu vaid võimustamise oskust. Paus on võimas tööriist juhi käes. See on oskus õigel hetkel vaikida ja lasta teiste potentsiaalil lendu tõusta. Tule Äripäeva rahvusvahelisele juhtimiskonverentsile oma coachiva juhtimise oskusi lihvima.

Isetoimivad tiimid

Kui bussid ja autod hakkavad sõitma ilma juhita, siis mis on juhi roll? Tule Äripäeva rahvusvahelisele juhtimiskonverentsile ja aruta koos 600 juhiga, kuidas ehitada üles isesõitvaid organisatsioone. Kas holakraatia töötab kõikides situatsioonides ja igas meeskonnas?

Konverentsi programmis Nordea saalis toimuvad ettekanded on järelvaadatavad kuni 1 kuu. 

Konverentsi programm on valminud koostöös ICF Estonia ja Eesti Supervisiooni ja Coachingu Ühingu (ESCÜ) ekspertidega.

     

ICF Estonia ja ESCÜ liikmed saavad lisasoodustusega konverentsile registreerida läbi ühingute.

Greetings from the performers you will meet on June 1 in Tallinn
VAATA EELMISE AASTA GALERIID
ESINEJAD

Vittoria Zipoli Caiani

Professional Certified Coach, ICF

Erik de Haan (PhD)

Director of Ashridge's Centre, PCC in coaching from the ICF

Pedja Jovanović

Master Certified Coach, ICF

John Thompson

Integral Master Coach, Circling Europe

Aleksander Pulver PhD

Isiksusepsühholoogia dotsent, Tallinna Ülikool

Ave Peetri

Professional Certified Coach, ICF

Birgit Kermes

Kommunikatsiooni-ja turundusvaldkonna juht, EAS/Kredex Ühendasutus

Catherine Tanneau

Master Certified Coach, ICF

Dali Kask

Muusikaterapeut, coach ja koolitaja

Eerika Vaikmäe-Koit

SEB Baltikumi jaepanganduse juht

Hede Kerstin Luik

Regionaalhaigla kommunikatsiooniteenistuse juhataja

Igor Gräzin

Tallinna Ülikooli professor

Jaan Hendrik Murumets

Tegevjuht, Krakul

Kaupo Saue

Meeskondade coach ja superviisor

Liivika Simmul

Püha Johannese Kooli asutaja ja juht

Margus Nõlvak

Juhatuse esimees, Forus Grupp

Margus Rink

Tegevjuht, Coop Pank

Merle Viirmaa

ICF akrediteeritud coach (PCC), EBS Executive Coaching Centre

Mikk Marran

RMK juhatuse esimees

Nelli Jung

Vaikuseminutite juht ja TÜ õppejõud

Raimo Ülavere

Coach ja koolitaja

Sigrid Melts

Meeskondade superviisor ja coach

Tamur Tohver

PhD Candidate, Manchester Metropolitan University (UK)

Tiina Käsi

Nordea Eesti juht

Uku Randmaa

Soolopurjetaja ja ettevõtja

Veiko Valkiainen

Coach, podcaster ja juhtimiskoolitaja

KAVA
08:00 - 09:00

Tervitame hommikukohviga/Individuaalsed lühicoachingud I kohtumiste sessioon

Vaata ka Praktikumide/Demode saali programmi! Kell 8:15 algab seal hommikuseminar.

I sessioon PAUSI VÄÄRTUS JUHTIMISES

09:10 - 09:40

Leadership shadows

What is leadership, how to define it and where to find criteria for ‘good leadership’ What are differences between ‘good leadership’ and ‘successful leadership’ How the leadership shadow is part and parcel of every leadership offering How we can make leadership more healthy and balanced, and less corruptible How executive coaches are uniquely placed to work with leaders to integrate their leadership shadows What we know about the effectiveness of coaching when it comes to the leadership shadow.

Erik de Haan PhD Erik de Haan PhD
09:40 - 10:10

Pausist psühholoogi pilgu läbi

Ettekandes uurime erineva tähenduse ja taseme pauside mõju käitumisele. Hetkeline vaikusepaus suhtlemissituatsioonis tõstab partnerites ärevust, samas kui paus kellegi jutuvoos tõstab ootust. Pikemad ja kestvad pausid tegevustes annavad aluse oodata muutunud inimesest, kes erineb endisest. Paus ja vaikus on üldiselt oluliseks märgiks inimeste tajumisel, millest tehakse järeldusi isiksuse omaduste ja meeleolude kohta. Kuid lisaks sellele on pausid ja vaikused erinevates kultuurides erinevate tähenduslike varjunditega.

Aleksander Pulver PhD Aleksander Pulver PhD
10:10 - 10:30

Pausist läbi teadusuuringute

Ettekanne vaatab teaduslikus võtmes küsimusele, millisest pausist on päriselt kasu puhkamiseks. Kui laseme tähelepanul valimatult ringi hüpelda, ei ole paus kuigivõrd kosutav. Sestap on tähelepanu teadlik juhtimine ehk teadvelolek oluline teaduse poolt uuritud võimalus, mida pauside puhul silmas pidada. Toome välja olulisemad läbiviidud uuringud ja uued teadmised. Saad teada, kui lühikestest pausidest tegelikult piisab, et efektiivselt puhata. Millised tulemused selgusid, kui selliste pauside mõju uuriti vereanalüüsidega? Kuidas mõjutavad need pausid tähelepanelikkust ja hooletusvigasid?

Nelli Jung Nelli Jung
10:30 - 10:45

Kogemuslugu: Pausi õppimine

Mõnikord peame pausiks mingit väiksemat või suuremat vahet millegi põhilise või olulise vahel, millestki loobumist või ilmaolemist. Justkui oleks sel negatiivne tähendus nagu tühjusel või pimedusel, mil iseseisvat eksistentsi pole, on vaid sisu või valguse puudumine. Ajapikku on saanud selgeks, et paus on siiski eeskätt positiivne nähtus või vähemasti omab selleks alati potentsiaali. Näiteks millekski uueks või kõnekaks; kohtumiseks millegi enama või kellegi Teisega, miks ka mitte uuenenud iseendaga, suurenenud selguse või värskema energiaga. Pausis on saladust ja nende mõlema pidamist on võimalik, aga ka mõistlik õppida.

Liivika Simmul Liivika Simmul
10:45 - 11:15

Energiapaus/Individuaalsed lühicoachingud II kohtumiste sessioon

II sessioon: PAUS KUI COACHIVA JUHTIMISE TEHNIKA

Vaata ka Praktikumide/Demode saali programmi!

11:25 - 11:40

Juhi kogemuslugu: Kas ma oskan pausis olla?

Maailm muutub kiiresti, tipus on konkurents kõrge, juhid vastutavad 24/7. Kas tippjuht saab omale pausi lubada ja mis on selle hind? Kas ta oskab ja julgeb pausis olla? Miks on vaja pause tööpäeval, tööpäevade vahel ja karjääris? Kui suur on oht rongilt maha kukkuda? Mida teha FOMO’ga? Kas pärast pausi peab alustama otsast peale?

Margus Nõlvak Margus Nõlvak
11:40 - 11:55

Juhi kogemuslugu: Tants igavusega

Enesearengu lugu igavuse arengupotentsiaalist. Just jõulised kokkupuuted igavusega panid Birgiti sügavamalt mõistma elu hetkelisust, analüüsima igapäevase elustiili ja valikute laiemat tähendust ning viisid iseenda unikaalsuse aktsepteerimiseni. Teadmine, et just igavusest läbi minnes tekib kontakt oma tõelise kire ja olemusega, on selle kogemuse õppetunnid. Lõpptulemuseks on olemise täpsus ja alandlikkus ning see on väga nauditav olemise viis.

Birgit Kermes Birgit Kermes
11:55 - 12:10

Juhi kogemuslugu: Kuulamiseks peab vaikima

Oskus päriselt kuulata on coachiva juhtimise vundament. Rääkimine hõbe, vaikimine kuld ja juhi poolt esitatud õige küsimus sillaks nende vahel. Aga... Ei ole lihtne vaikida, kui sul endal on hea mõte ja pole ka juhil lihtne vaigistada oma sisekõnet.

Tiina Käsi Tiina Käsi
12:10 - 12:40

Enesekindlus on vaikne, ebakindlus häälekas

Me kõik oleme kohanud ütlusi nagu "Usu endasse!", "Sa suudad!", "Vaid taevas on piiriks!" ja "Kõik on võimalik kui ainult tahad!". Ja mitmed meist on neid ka ise öelnud ja võib-olla ka mõelnud. Kummalisel kombel on need mõnikord aga hoopis märgid ebakindlusest ja veel kummalisemal kombel toodavad nad ebakindlust juurde. Võltspositiivsus, bravuur, enese suureks rääkimine ja muu taoline pigem genereerib tagasilööke ja ebakindlust. Usku endasse aitab aga kasvatada... PAUS. Kuidas? Sellest räägingi.

Raimo Ülavere Raimo Ülavere
12:40 - 13:00

Pausi tähendus coachingus

Paus ja vaikus coachingsessioonil võib olla pingestav ja ootamatu, ometi avab see paradoksaalselt võimaluse olulise äratundmiseks. Paus vestluses on kui anum, mis hoiab ruumi kõigele, mis on parasjagu tähtis ja aitab liikuda soovitud muutuse suunas. Sigrid näitab, kuidas paus töötab.

Sigrid Melts Sigrid Melts
13:00 - 14:00

Lõunapaus/Individuaalsed lühicoachingud III kohtumiste sessioon

Vaata ka Praktikumide/Demode saali programmi! Kell 13:30 algab seal praktikum.

III sessioon: VALUS ja MAGUS PAUS

Vaata ka Praktikumide/Demode saali programmi!

14:00 - 14:15

Juhi kogemuslugu: Ta vajab pausi... Kuidas aru saada?

Uue ajastu liidrid ei tegele mikromanageerimisega ja seetõttu jääb neil ka rohkem aega jälgida, kuidas organisatsioon tervikuna toimib. Mida panna tähele ja kuidas sekkuda, et ennetada ülekuumenemist, jõudluse vähenemist, läbipõlemist?

Hede Kerstin Luik Hede Kerstin Luik
14:15 - 14:30

Juhi kogemuslugu: Kultuuripaus enesearengus

Rahvusvaheline suhtlus on tänapäeval igapäevane. Samuti ka arusaamatused, mis tulenevad kultuuride erinevusest. Ave on elanud ja töötanud üheksal maal ja jagab oma kogemuse põhjal kahte kultuuripausi, mis mõjutasid tema arengut. Millised harjumused ja mõtteviisid eesti kultuuriruumist tuli lahti lasta, et kohaneda vabana arenenud Läänemaades. Ja edaspidi, olles omaks võtnud Lääne kultuuri, mida ta avastas Idamaal naisena edukalt tegutsedes juhtide coachina Omaanis.

Ave Peetri Ave Peetri
14:30 - 15:00

Naisjuhtide väljakutsed. Paus.

Kuidas toetada neid naisi, kes soovivad saada juhiks või võtta karjääriredelil juhina järgmine aste? Millist väljakutset lahendame? Mida ütlevad uuringud? Millised on sisemised takistused ja harjumused, kuidas end ise torpedeerime? Kuidas välised stereotüübid, ootused ja tagasiside meid mõjutavad? Mis on soopõhised riskifaktorid ja milliseid naisjuhte need rohkem puudutavad? Mida saame teha ettevõtjate, juhtide ja coachidena, et takistusi vähendada ja võimalusi märgata ning toetada?

Merle Viirmaa Merle Viirmaa
15:00 - 15:30

Millal panna inimene pausile - seenioride elust

Paus tähendab millegi mitteolemist. Katkemist. Seda on mitmetes olemise valdkondades – füüsikas, tehnikas, kirjanduses, kunstis, muusikas. Paus pole ainult mitteolemine vaid mingi teise olemise katkemine. Paus on olemine milleski muus. Väljakutsed seenioridele, eriti meesjuhtidele: Mis on see miski muu? Kuidas tajuda pausi olemisena milleski muus? Tööandjad, mis on selles loos teie väljakutse?

Igor Gräzin Igor Gräzin
15:30 - 15:45

Kogemuslugu: Kõrvulukustav vaikus

Mis juhtub inimesega siis, kui ta kogeb täielikku vaikust? See on lugu juhist, kes purjetas ilma ühegi peatuseta ihuüksi 252 päevaga ümber planeedi. „Lõpu poole oli hetki, mis tundusid igavikuna..."

Uku Randmaa Uku Randmaa
15:45 - 16:10

Energiapaus/Individuaalsed lühicoachingud IV kohtumiste sessioon

IV sessioon: JUHITA JUHTIMINE

Vaata ka Praktikumide/Demode saali programmi!

16:15 - 16:45

Debatt: Kas holakraatia ärimaailmas toimib?

Isejuhtivate organisatsioonide, sh holakraatiliste meeskondade puhul ei ole tegu mingi ulmelise utoopia või võimatu ideaaliga, vaid tegelikkuses mitmesugused nähtused ja protsessid niimoodi toimivadki. Ühiskondlikud arengud ja keskkondlikud mõjutused ning inimese sotsiaalpsühholoogiline olemus toetavad isejuhtivate organisatsioonide loogikat. Süveneb arusaamine, et uut hingamist vajab kogu organisatsioonide ülesehitus ja juhtimisloogika. Mida aeg edasi, seda rohkem hakkavad organisatsioonid võtma üle isejuhtimise elemente. Aga on see kõikides organisatsioonides ja kõikidel tasanditel võimalik? Kas meie juhid on selliseks muutuseks valmis? Millised ohud varitsevad meid üleminekuperioodil? Kas ilma juhtimiseta saab juhtida?

Mikk Marran Mikk Marran
Eerika Vaikmäe-Koit Eerika Vaikmäe-Koit
Jaan Hendrik Murumets Jaan Hendrik Murumets
Veiko Valkiainen Veiko Valkiainen
16:45 - 17:00

Juhi kogemuslugu: Kui ma juhina vaikisin...

Kuidas avalikus ruumis prozektorivalguses olles samal ajal ettevõtte sees taanduda, olla kohati ka vait ja lasta tiimiliikmetel end realiseerida? Minu jaoks tuli valgustus 2019, Coop Panga börsilemineku järgselt. Sõnastaksin selle nii... Investorid ootavad panga kasvu. Kui ettevõttes on kõik vaid juhist sõltuv, siis liigub see ettevõte ühes ajaühikus ühe meetri. Kui see juht suudab anda ka kolleegidele lavaruumi, panustab iga juht oma meetriga ja kokkuvõttes liigub ettevõte samas ajaühikus iga vastutaja arvelt ühe meetri. Ja õnnelikud on kõik mängijad sellel mänguväljakul. Kas ongi nii lihtne? Tunnistan, et minu puhul nõuab see päris tõsist enesejuhtimist.

Margus Rink Margus Rink
17:00 - 17:30

The Sound of Silence

Silence – the most overlooked communication skill. Many people don’t consider it to be a communication skill at all. Many of us struggle with using it effectively nor like to face a person who uses it. It creates vacuum effect and it usually puts pressure on all involved parties. However, coaching with the vacuum metaphor of silence is much more than an illustration of one coaching skill among many others. The vacuum effect is the key criteria of the whole coaching relationship itself. By creating a strong and constant empty space, coaches continuously create the conditions for clients to fill the space by expressing their innermost concerns, motivations, doubts and ambitions.

Pedja Jovanović Pedja Jovanović
17:30 - 18:30

PAUS ON LÄBI, algab järelpidu...

08:15 - 09:00

Hommikuseminar: Brief Presentation of Coaching for Educators

Coaching as a critical skill for educators and students in the "age of Chaos”. I’m an executive coach and I’m a mother of 3 young adults. On one side I hear the questions and the needs in the professional world, on the other I witness the process to prepare the next generation to fulfill unknown needs in the future. From my perspective, coaching is the skill that can best prepare our students to be open, ready and willing to move the needle in a very chaotic workplace. In my presentation, I’ll offer a view on how coaching can support a necessary shift in the mindset.

Vittoria Zipoli Caiani Vittoria Zipoli Caiani
11:20 - 12:10

Praktikum: Zero Zone praxis

Zero Zone Praxis ehk Null Punkti Praksis on kogemuslikult välja töötatud ja akadeemiliselt tõestatud enesearengu prakitka, mis aitab lahendada meeskonna ja enese juhtimises egopõhiseid konflikte ja vältida sooritushirmu ilminguid partner-juht tandemis. See praktika on originaalne sulandumine, kus harjutused ühendavad coachingu, keskendumistehnikad, eneseanalüüsi loogikaharjutused ja iidsed arusaamad seesmisest tasakaalust isikliku tajumusliku enesejuhtimise kogemustega.

Tamur Tohver Tamur Tohver
12:10 - 13:00

Praktikum: Fearless Listening

This workshop will focus on fearless listening techniques to support the executive coaching for top leaders and top leadership teams. The workshop is based on the idea of the leadership shadow and how the fact that a leader (or someone else) contributes to decision-making processes within organisations, exposes them in a profound way to forms of corruption and compromise. During the workshop we will discover something about our own highly personal leadership shadows & there will also be an opportunity to practice your ability to coach top leaders. There will be three exercises in the workshop focusing on the bright side of your leadership, the dark side of your leadership, and fearless challenge to your leadership.

Erik de Haan PhD Erik de Haan PhD
13:30 - 14:00

Praktikum: Kuidas ja milleks kasutada pausi coachivas juhtimises

Praktikumis toetume neuroteadusele ja Väärtustavale coachingule (Appreciative Inquiry). Mõtestame pausi väärtust ja sügavamat tähendust juhi ja töötaja vahelise arendava vestluse kontekstis. Kuidas refleksioonipaus aktiveerib töötaja potentsiaali? Mis on pausi väe rakendumise eeltingimused? Kogeme konkreetseid pausi väe äratamise viise ning jõustavate ja edasiviivate küsimuste mõjujõudu. Teeme läbi harjutuse: “Teadlikult tugevustele toetudes tegutsen targalt”

Kaupo Saue Kaupo Saue
14:00 - 14:50

Praktikum: Circling - A doorway into transformational conversations

Circling with John and being met by him is a gift for the very brave. His magic power comes from seeing deep into your very soul, your heart’s most profound and sometimes scariest desires, those places hidden even from yourself and the truth of all parts of you. With the gift of his leadership you are guaranteed to get as deep as you venture and allow yourself to go, and he will be there with you every step of the way with his gentle loving heart, good sense of humour and true compassion. Benefits of Circling Circling is a powerful structure for creating meaningful connection, enabling us to better see others and be seen. It helps us build a greater emotional range and bring similar benefits to meditation.

John Thompson John Thompson
15:00 - 15:45

DEMO: Meeskonnacoaching

Osalejad saavad vahetult jälgida, kuidas professionaalne coach meeskonnaga töötab. Lisaks selgitused ja tagasiside. Demo on ingliskeelne.

Catherine Tanneau Catherine Tanneau
15:50 - 16:10

Praktikum: Paus, inspiratsioon ja improvisatsioon

Praktikumi käigus saavad osalejad unikaalse kogemuses sellest, kuidas koos panustades on võimalik saavutada tulemus, mida üksi saavutada ei saa. Loome rütmiansambli ja iga osaleja saab oma pilli. Fookusesse võetakse märksõnad: suure pildi tajumine, pühendumine, inspiratsioon, improvisatsioon, spontaansus, koostöö, loovus, looming, kommunikatsioon, kuulamine ja reageerimine ja PAUS.

Dali Kask Dali Kask
16:10 - 16:45

DEMO: Individuaalne coaching

Osalejad saavad vahetult jälgida, kuidas professionaalne coach juhiga töötab. Lisaks selgitused ja tagasiside toimuvale. Demo on ingliskeelne.

Pedja Jovanović Pedja Jovanović
REGISTREERUMINE

SAALIPILET

Soodushind 359€ (430.8€ km-ga) kuni 31.03.2023
Täishind 449€ (538.80€  km-ga)

VEEBIPILET (Nordea saali programm)

Täishind 299€ (358.80€  km-ga)
KULDTOETAJA
TOETAJAD
KOOSTÖÖPARTNER

Osalejad:

3 STEP IT OÜOSAKONNAJUHTAB SENSE OÜJUHATUSE LIIGE
ABB ASKOMMUNIKATSIOONIJUHTABB ASPERSONALIJUHT
ADM INTERACTIVE OÜCOO, PARTNERADVEN EESTI AS
ADVEN EESTI ASADVEN EESTI AS
ADVEN EESTI ASADVEN EESTI AS
ADVEN EESTI ASADVEN EESTI AS
ADVEN EESTI ASADVEN EESTI AS
ADVEN EESTI ASALEXELA AS
ALEXELA ASALSO EESTI OÜJUHATUSE LIIGE
AMADEA OÜJUHATUSE LIIGEARENGUKOOLITUSED OÜJUHATUSE LIIGE
ASHRIDGE`S CENTREDIRECTOR OF ASHRIDGE'S CENTRE, PCC IN COACHING FROM THE ICFASTANGU KUTSEREHABILITATSIOONI KESKUSPERSONALIJUHT
ATRIA EESTI ASICF ACCREDITED COACH (MCC)AZETS ESTONIA HOLDING OÜ
BALANCED LIFE OÜBALANCED LIFE OÜ
BALTIC AGRO ASIT JA KREDIIDI DIREKTORBALTIC AGRO MACHINERY ASFINANTS- JA TUGITEENUSTE DIREKTOR
BALTIC MOBILITY OÜJUHATUSE LIIGEBDO EESTI AS
BDO EESTI ASBITTER ORANGE OÜJUHATUSE LIIGE
BOFTEL ESTONIA OÜJUHATUSE LIIGEBOMBONO OÜJUHATUSE LIIGE
BOWLEX OÜETTEVÕTJABRIGHTWORK OÜ
BRS NETWORKS BALTIC ASJUHATUSE LIIGEBRS NETWORKS BALTIC AS
CHANGE CONSULTING OÜCIRCLING EUROPEINTEGRAL MASTER COACH
CITY MOTORS ASJUHATUSE ESIMEESCITY MOTORS AS
CITY MOTORS ASCITY MOTORS AS
CITY MOTORS ASCITY MOTORS AS
CITYSHOP OÜCMA CGM GLOBAL BUSINESS SERVICES OÜ
CMA CGM GLOBAL BUSINESS SERVICES OÜCMA CGM GLOBAL BUSINESS SERVICES OÜ
COMPENSA LIFE VIENNA INSURANCE GROUP SEMÜÜGI- JA TEENINDUSDIREKTORCONNECTO EESTI ASJUHATUSE ESIMEES
COOP PANK ASTEGEVJUHTCOOP PANK AS
COOP PANK ASCOOP PANK AS
COREPEOPLE OÜCREAM DE LA CREAM OÜJUHATUSE LIIGE
CREATES SYSTEM OÜMEESKONDADE COACH JA SUPERVIISORCREDITINFO EESTI ASCEO, HEAD OF IT, BALTICS
CREDITINFO EESTI ASJUHATUSE LIIGECREDITINFO EESTI ASSUURKLIENDIHALDUR
D.T.L. CONSUMER PRODUCTS EESTI ASJUHATUSE ESIMEESDAGÖPLAST ASTEGEVJUHT
DELUXE EVENT GROUP OÜJUHATUSE LIIGEDIMEDIUM GROUP ASNÕUKOGU LIIGE
DK KREATIVA OÜMUUSIKATERAPEUT, COACH JA KOOLITAJAEBS EXECUTIVE EDUCATION OÜ
EBS EXECUTIVE EDUCATION OÜEBS EXECUTIVE EDUCATION OÜ
EBS EXECUTIVE EDUCATION OÜEESTI ADVOKATUURTEGEVJUHT, TELLIMUSED
EESTI EVANGEELIUMI KRISTLASTE JA BAPTISTIDE KOGUDUSTE LIIT MTÜJUHATUSE LIIGEEESTI EVANGEELIUMI KRISTLASTE JA BAPTISTIDE KOGUDUSTE LIIT MTÜJUHATUSE LIIGE
EESTI KUNSTIMUUSEUM SAHARIDUS- JA PUBLIKUPROGRAMMIDE ARENDAJAEESTI KUNSTIMUUSEUM SAJURIST-PERSONALIJUHT
EESTI MAAÜLIKOOLPERSONALITÖÖ PEASPETSIALISTEESTI PANK
EESTI POST ASJUHATUSE LIIGEEESTI POST ASMUU JUHT
EESTI POST ASPERSONALIJUHTEESTI POST AS
EESTI POST ASEESTI RAHVUSRAAMATUKOGUPEADIREKTOR
EESTI RAHVUSRAAMATUKOGUPERSONALIJUHTEESTI RAHVUSRINGHÄÄLING
EESTI RAUDTEE ASEESTI TÖÖTUKASSAKARJÄÄRINÕUSTAJA
EESTI TÖÖTUKASSAOSAKONNAJUHATAJAEESTI TÖÖTUKASSAOSAKONNAJUHATAJA
EESTI TÖÖTUKASSAOSAKONNAJUHATAJAEESTI TÖÖTUKASSAOSAKONNAJUHATAJA ASETÄITJA
EESTI TÖÖTUKASSAOSAKONNAJUHTEESTI TÖÖTUKASSAPERSONALIJUHT-TÖÖANDJATEGA KOOSTÖÖ NÕUNIK
EESTI TÖÖTUKASSARAPLAMAA OSAKONNA JUHATAJAEESTI TÖÖTUKASSATALLINNA JA HARJUMAA OSAKONNAJUHATAJA
EESTI TÖÖTUKASSATARTUMAA OSAKONNA JUHATAJAEESTI TÖÖTUKASSA
EESTI TÖÖTUKASSAEESTI TÖÖTUKASSA
EESTI TÖÖTUKASSAEESTI TÖÖTUKASSA
EESTI TÖÖTUKASSAEESTI TÖÖTUKASSA VÕRUMAA OSAKONDJUHTIVKONSULTANT
EESTI TÖÖTUKASSA VÕRUMAA OSAKONDOSAKONNAJUHATAJAEHITUS JA MASINAD AS
ELEKTRUM EESTI OÜTEGEVJUHTELISA EESTI AS
ELISA EESTI ASELISA EESTI AS
ERGO INSURANCE SEHEAD OF SUPPORTING FUNCTIONS COMPETENCE CENTERERGO INSURANCE SEJAEMÜÜGI VALDKONNA JUHT
ERGO INSURANCE SEKAHJUKÄSITLUSVALDKONNA JUHTERGO INSURANCE SEKINDLUSTUSMAAKLERITE OSAKONNA JUHT
ERGO INSURANCE SEÄRIKLIENDI PORTFELLI JUHTESPIRA OÜJUHATUSE LIIGE
ETTEVÕTLIK MÕTE OÜETTEVÕTLIK MÕTE OÜ
ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SACEOETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SAINVESTORKONSULTANDID VALDKONNAJUHT
ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SAJUHATUSE LIIGEETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SAKOMMUNIKATSIOONI-JA TURUNDUSVALDKONNA JUHT
ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SAKOMMUNIKATSIOONI-JA TURUNDUSVALDKONNA JUHTETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SAMEMBER OF THE BOARD, FINANCIAL SERVICES
ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SAMEMBER OF THE BOARD, INNOVATION SERVICESETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SAMEMBER OF THE BOARD, INTERNAL SERVICES
ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SAMÜÜGITUGI VALDKONNAJUHTETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SAPERSONALIJUHT
ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SAVÄLISINVESTEERINGUD OSAKONNAJUHTETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SAWORK IN ESTONIA JUHT
ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SAFONTES PMP OÜJUHTIVPARTNER
FONTES PMP OÜFONTES PMP OÜ
FONTES PMP OÜFONTES PMP OÜ
FONTES PMP OÜFONTES PMP OÜ
FONTES PMP OÜFORUS GRUPP OÜJUHATUSE ESIMEES
GET FRESH ESTONIA OÜTEGEVJUHTGOTOANDPLAY OÜCEO / CO-FOUNDER
GOTRACK OÜJUHATUSE LIIGEGRINDEKS EESTI FILIAALJUHATAJA
GRINDEKS EESTI FILIAALHARIDUS- JA NOORTEAMETPROGRAMMIJUHT
HEAOLU JA TAASTUMISE KOOL MTÜHEATEGEVUSFOND MINU UNISTUSTE PÄEV SATEGEVJUHT
HEKAMERK OÜHELMES ASPARTNER, ÄRISUUNAJUHT
HKSCAN ESTONIA ASJUHATUSE LIIGEHKSCAN ESTONIA AS
HUMAN ELEMENT SOLUTIONS OÜCOACHHYPE-LAB OÜOMANIK / OSANIK
ICF ESTONIA MTÜICF OMAN PRESIDENTICF ESTONIA MTÜ
ICF GLOBALMASTER CERTIFIED COACH, ICFIDA-TALLINNA KESKHAIGLA AS
IF P&C INSURANCE ASÄRIKLIENDIHALDURITE JUHTIF P&C INSURANCE AS
IKODOR ASJUHATUSE LIIGEINCENSUM OÜJUHATUSE LIIGE
INTERLEX OÜITELLA ESTONIA OÜPERSONALIJUHT
ITELLA ESTONIA OÜTEGEVDIREKTORJUNOR PRO OÜJUHATUSE LIIGE
JUSTIITSMINISTEERIUMJUUNIKA KOOLITUS OÜ
JUUNIKA KOOLITUS OÜKAITSERESSURSSIDE AMET
KAKSKÜMMEND ÜKS OÜJUHATUSE LIIGEKAMMERI KOOLDIREKTOR
KAMMERI KOOLKAMMERI KOOL
KAMMERI KOOLKIRJANURK OÜEESTVEDAJA
KIRJANURK OÜJUHTGRUPI LIIGEKIRJANURK OÜJUHTGRUPI LIIGE
KIRJANURK OÜPROJEKTIJUHTKIVIÕLI KEEMIATÖÖSTUSE OÜJUHATUSE LIIGE
KLICK EESTI ASFINANTSJUHTKLICK EESTI ASJAEMÜÜGIJUHT
KOHILA LASTEAED SIPSIKKOHILA LASTEAED SIPSIK DIREKTORKOOLITUSE MTÜJUHATUSE LIIGE
KOOLITUSED KOOLIDELE OÜJUHATUSE LIIGEKOSE VALLAVALITSUS
KPMG BALTICS OÜADVOKAADIBÜROO KPMG LAW OÜ JUHATUSE LIIGEKPMG BALTICS OÜVANDEAUDIITOR
KPMG BALTICS OÜKPMG BALTICS OÜ
KRAKUL OÜTEGEVJUHTKUNSTIHING OÜJUHATUSE LIIGE
LALLEMAND BIO S.L.LAOMAAILM ASTEGEVJUHT
LENNULIIKLUSTEENINDUSE ASJUHATUSE LIIGELHV PANK ASTIIMIJUHT
LINCONA KONSULT ASLUMINOR BANK AS
LUMINOR BANK ASLUMINOR BANK AS
LUMINOR BANK ASLUMINOR BANK AS
MAAELU TEADMUSKESKUSMAINOR ÜLEMISTE ASCEO
MAINOR ÜLEMISTE ASKLIENDIKOGEMUSE JUHTMAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM
MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUMMAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM
MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUMMAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM
MAKSU- JA TOLLIAMETMAKSU- JA TOLLIAMET
MAKSU- JA TOLLIAMETMALWAREBYTES ESTONIA OÜ
MANCHESTER METROPOLITAN UNIVERSITYPHD CANDIDATEMANPOWER OÜTEGEVJUHT
MDC MAX DAETWYLER EESTI ASTEGEVJUHTMERIMETSA HAMBAKLIINIK OÜTEGEVJUHT
METROSERT ASMORGANDER OÜJUHATAJA
NISSI PÕHIKOOLDIREKTOR 12.06.2014NOBEL DIGITAL OÜPERSONALIJUHT
NORDEA BANK ABP EESTI FILIAALNORDEA EESTI JUHTNORDEA BANK ABP EESTI FILIAAL
NORDEA BANK ABP EESTI FILIAALNORDEA BANK ABP EESTI FILIAAL
NORDEA BANK ABP EESTI FILIAALNPM SILMET OÜMUU JUHT
NPM SILMET OÜMUU JUHTNURMEOTS KONSULTATSIOONID OÜCOACH
PIVOTLY OÜPRICEWATERHOUSECOOPERS AS
PRIMOSTAR OÜJUHATUSE LIIGEPROACT ESTONIA ASMÜÜGIDIREKTOR
PROFORCE INDUSTRY OÜTEGEVJUHTPROGLASS OÜJUHATUSE LIIGE
PROSPEROS OÜJUHATUSE LIIGEPÄRNU MAI KOOLDIREKTOR
PÄRNU MAI KOOLDIREKTORPÄRNU MAI KOOLÕPPEALAJUHATAJA
PÄRNU MAI KOOLÕPPEALAJUHATAJAPÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA SAARST
PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA SAKOMMUNIKATSIOONITEENISTUSE JUHATAJAPÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET
RAMIRENT SHARED SERVICES ASPERSONALIJUHTRAMIRENT SHARED SERVICES ASRAAMATUPIDAJA
RAMIRENT SHARED SERVICES ASSSC MANAGERRAMIRENT SHARED SERVICES AS
RAVIMIAMETARSTREADY PLAYER ME OÜ
RIIGI TUGITEENUSTE KESKUSTOETUSTE ARENDAMISE OSAKONNA JUHATAJARIIGI TUGITEENUSTE KESKUS
RIIGIKANTSELEIPERSONALIJUHTRIIGIKANTSELEI
RIIGIKOGU KANTSELEIRIIGIKOGU KANTSELEI
ROCHE EESTI OÜMADTISIINI-JA ARENDUSÜKSUSE JUHTROCHE EESTI OÜTEGEVJUHT
RUSH STREET INTERACTIVE DEVELOPMENT ESTONIA OÜRUSH STREET INTERACTIVE DEVELOPMENT ESTONIA OÜ
SAARE ARENDUSKESKUS SAETTEVÕTLUSKONSULTANTSAUE VALLAVALITSUSTEGEVJUHT
SEB LIISING ASJUHATUSE LIIGESEB PANK ASBALTI DIVISJONI ÄRIARENDUSE JUHT
SEB PANK ASBALTI HR JUHTSEB PANK ASEI TEGELE KONVERENTSIDE JA PERSONALIGA - MITTE HELISTADA
SEB PANK ASFINANTSJUHTSEB PANK AS
SEB PANK ASSEB PANK AS
SEB PANK ASSIGRID MELTS SUPERVISION OÜMEESKONDADE SUPERVIISOR JA COACH
SISEKAITSEAKADEEMIASISEMINISTEERIUMI INFOTEHNOLOOGIA- JA ARENDUSKESKUSOSAKONNA JUHATAJA
SISEMINISTEERIUMI INFOTEHNOLOOGIA- JA ARENDUSKESKUSSISEMINISTEERIUMI INFOTEHNOLOOGIA- JA ARENDUSKESKUS
SISEMINISTEERIUMI INFOTEHNOLOOGIA- JA ARENDUSKESKUSSISEMINISTEERIUMI INFOTEHNOLOOGIA- JA ARENDUSKESKUS
SISEMINISTEERIUMI INFOTEHNOLOOGIA- JA ARENDUSKESKUSSITOWISE CONSULTING OÜJUHATUSE LIIGE
SKF ESTONIA OÜEAST EUROPE SALES MANAGERSOLARGY INVESTMENTS OÜJUHATUSE LIIGE
SOLITA OÜPERSONALISPETSIALISTSOLITA OÜ
SOTSIAALKINDLUSTUSAMETKVALITEEDIOSAKONNA PIIRKONNAJUHT (JÕHVI)SOTSIAALKINDLUSTUSAMET
SOTSIAALKINDLUSTUSAMETSOTSIAALKINDLUSTUSAMET
SOTSIAALKINDLUSTUSAMETSPORTLAND EESTI AS
SPORTLAND EESTI ASSTENART OÜJUHATUSE LIIGE
STONERIDGE ELECTRONICS ASSTONERIDGE ELECTRONICS AS
STONERIDGE ELECTRONICS ASSUNOREK ASJUHATUSE LIIGE
SWEDBANK ASPERSONALIJUHTSWEDBANK AS
SWEDBANK ASSWEDBANK AS
SWEDBANK ASSWEDBANK AS
SWEDBANK ASSWEDBANK AS
SWEDBANK ASSWEDBANK AS
SWEDBANK ASSWEDBANK AS
SWEDBANK ASSWEDBANK AS
TALLINK GRUPP ASTEGEVJUHTTALLINNA HARIDUSAMET
TALLINNA INGLISE KOLLEDZTEGEVJUHTTALLINNA LENNUJAAM ASJUHATUSE LIIGE
TALLINNA LINNAKANTSELEITALLINNA LINNAKANTSELEI
TALLINNA LINNAKANTSELEITALLINNA STRATEEGIAKESKUS
TALLINNA STRATEEGIAKESKUSTALLINNA STRATEEGIAKESKUS
TALLINNA STRATEEGIAKESKUSTALLINNA STRATEEGIAKESKUS
TALLINNA STRATEEGIAKESKUSTALLINNA STRATEEGIAKESKUS
TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLPROJEKTIJUHTTALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLI MAJANDUSTEADUSKONDSEKRETÄR
TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLI MAJANDUSTEADUSKONDTALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLI MAJANDUSTEADUSKOND
TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLI MAJANDUSTEADUSKONDTALLINNA ÜLIKOOLISIKSUSEPSÜHHOLOOGIA DOTSENT
TALLINNA ÜLIKOOLKOOLITUSJUHTTALLINNA ÜLIKOOLPROFESSOR
TALLINNA ÜLIKOOL RASI INSTITUUTTALLINNA ÜLIKOOL RASI INSTITUUT
TARTU RAKENDUSLIK KOLLEDŽDIREKTORI ASETÄITJATARTU TERVISHOIU KÕRGKOOLÕPPEKORRALDUSE OSAKONNA JUHATAJA
TEHNOPLAST ASTEGEVDIREKTORTEHOMET BALTIC OÜTEHASE JUHT
TELE2 EESTI ASTELE2 EESTI AS
TELE2 EESTI ASTELE2 EESTI AS
TELE2 EESTI ASTELE2 EESTI AS
TELIA EESTI ASKOOLITUSJUHTTERVISE ARENGU INSTITUUT
THE HEALTH CLINIC OÜJUHATUSE LIIGETHE HEALTH CLINIC OÜÕENDUSJUHT
TOIDU- JA FERMENTATSIOONITEHNOLOOGIA ARENDUSKESKUS ASJUHATUSE LIIGETOIDU- JA FERMENTATSIOONITEHNOLOOGIA ARENDUSKESKUS AS
TOIDU- JA FERMENTATSIOONITEHNOLOOGIA ARENDUSKESKUS ASTOIDU- JA FERMENTATSIOONITEHNOLOOGIA ARENDUSKESKUS AS
TOIDU- JA FERMENTATSIOONITEHNOLOOGIA ARENDUSKESKUS ASTOIDU- JA FERMENTATSIOONITEHNOLOOGIA ARENDUSKESKUS AS
TOIDU- JA FERMENTATSIOONITEHNOLOOGIA ARENDUSKESKUS ASTOIDU- JA FERMENTATSIOONITEHNOLOOGIA ARENDUSKESKUS AS
TOIDU- JA FERMENTATSIOONITEHNOLOOGIA ARENDUSKESKUS ASTOIDU- JA FERMENTATSIOONITEHNOLOOGIA ARENDUSKESKUS AS
TOIDU- JA FERMENTATSIOONITEHNOLOOGIA ARENDUSKESKUS ASTOIDU- JA FERMENTATSIOONITEHNOLOOGIA ARENDUSKESKUS AS
TRANSPORDIAMETTRANSPORDIAMET
TRANSPORDIAMETTREGERON OÜJUHATUSE LIIGE
TRINIDAD WISEMAN OÜTRINIDAD WISEMAN OÜ
TSCOACHING OÜJUHATUSE LIIGETÖÖINSPEKTSIOONOSAKONNA JUHATAJA
TÖÖINSPEKTSIOONOSAKONNA JUHATAJATÖÖINSPEKTSIOONOSAKONNA JUHATAJA
TÖÖINSPEKTSIOONPEADIREKTORURBAN COACHING OÜÕPPEJÕUD
VAIKUSEMINUTID MTÜVAIKUSEMINUTITE JUHT JA TÜ ÕPPEJÕUDVALDO-R OÜJUHATUSE LIIGE
VALKIAINEN KONSULTATSIOONID OÜJUHATUSE LIIGEVALUESPACE OÜJUHATUSE LIIGE
VASTSELIINA HOOLDEKODU OÜJUHATUSE LIIGE/JUHATAJAVASTSELIINA HOOLDEKODU OÜJUHIABI
VASTSELIINA HOOLDEKODU OÜPERSONALIJUHT / RAAMATUPIDAJAVERSTON OÜPERSONALIJUHT
VIIMSI GÜMNAASIUMVIIMSI GÜMNAASIUMI KOOLIJUHTVILJANDI HAIGLA SAÕENDUSJUHT
VILJANDI HAIGLA SAVILJANDI HAIGLA SA
WISE PAYMENTS LIMITED EESTI FILIAAL LTDPEOPLE OPERATIONS TEAM LEADÄRIPÄEV ASKOOLITUS- JA ARENDUSJUHT

3 STEP IT OÜ
OSAKONNAJUHT

AB SENSE OÜ
JUHATUSE LIIGE

ABB AS
KOMMUNIKATSIOONIJUHT

ABB AS
PERSONALIJUHT

ADM INTERACTIVE OÜ
COO, PARTNER

ADVEN EESTI AS


ADVEN EESTI AS


ADVEN EESTI AS


ADVEN EESTI AS


ADVEN EESTI AS


ADVEN EESTI AS


ADVEN EESTI AS


ADVEN EESTI AS


ADVEN EESTI AS


ADVEN EESTI AS


ALEXELA AS


ALEXELA AS


ALSO EESTI OÜ
JUHATUSE LIIGE

AMADEA OÜ
JUHATUSE LIIGE

ARENGUKOOLITUSED OÜ
JUHATUSE LIIGE

ASHRIDGE`S CENTRE
DIRECTOR OF ASHRIDGE'S CENTRE, PCC IN COACHING FROM THE ICF

ASTANGU KUTSEREHABILITATSIOONI KESKUS
PERSONALIJUHT

ATRIA EESTI AS
ICF ACCREDITED COACH (MCC)

AZETS ESTONIA HOLDING OÜ


BALANCED LIFE OÜ


BALANCED LIFE OÜ


BALTIC AGRO AS
IT JA KREDIIDI DIREKTOR

BALTIC AGRO MACHINERY AS
FINANTS- JA TUGITEENUSTE DIREKTOR

BALTIC MOBILITY OÜ
JUHATUSE LIIGE

BDO EESTI AS


BDO EESTI AS


BITTER ORANGE OÜ
JUHATUSE LIIGE

BOFTEL ESTONIA OÜ
JUHATUSE LIIGE

BOMBONO OÜ
JUHATUSE LIIGE

BOWLEX OÜ
ETTEVÕTJA

BRIGHTWORK OÜ


BRS NETWORKS BALTIC AS
JUHATUSE LIIGE

BRS NETWORKS BALTIC AS


CHANGE CONSULTING OÜ


CIRCLING EUROPE
INTEGRAL MASTER COACH

CITY MOTORS AS
JUHATUSE ESIMEES

CITY MOTORS AS


CITY MOTORS AS


CITY MOTORS AS


CITY MOTORS AS


CITY MOTORS AS


CITYSHOP OÜ


CMA CGM GLOBAL BUSINESS SERVICES OÜ


CMA CGM GLOBAL BUSINESS SERVICES OÜ


CMA CGM GLOBAL BUSINESS SERVICES OÜ


COMPENSA LIFE VIENNA INSURANCE GROUP SE
MÜÜGI- JA TEENINDUSDIREKTOR

CONNECTO EESTI AS
JUHATUSE ESIMEES

COOP PANK AS
TEGEVJUHT

COOP PANK AS


COOP PANK AS


COOP PANK AS


COREPEOPLE OÜ


CREAM DE LA CREAM OÜ
JUHATUSE LIIGE

CREATES SYSTEM OÜ
MEESKONDADE COACH JA SUPERVIISOR

CREDITINFO EESTI AS
CEO, HEAD OF IT, BALTICS

CREDITINFO EESTI AS
JUHATUSE LIIGE

CREDITINFO EESTI AS
SUURKLIENDIHALDUR

D.T.L. CONSUMER PRODUCTS EESTI AS
JUHATUSE ESIMEES

DAGÖPLAST AS
TEGEVJUHT

DELUXE EVENT GROUP OÜ
JUHATUSE LIIGE

DIMEDIUM GROUP AS
NÕUKOGU LIIGE

DK KREATIVA OÜ
MUUSIKATERAPEUT, COACH JA KOOLITAJA

EBS EXECUTIVE EDUCATION OÜ


EBS EXECUTIVE EDUCATION OÜ


EBS EXECUTIVE EDUCATION OÜ


EBS EXECUTIVE EDUCATION OÜ


EESTI ADVOKATUUR
TEGEVJUHT, TELLIMUSED

EESTI EVANGEELIUMI KRISTLASTE JA BAPTISTIDE KOGUDUSTE LIIT MTÜ
JUHATUSE LIIGE

EESTI EVANGEELIUMI KRISTLASTE JA BAPTISTIDE KOGUDUSTE LIIT MTÜ
JUHATUSE LIIGE

EESTI KUNSTIMUUSEUM SA
HARIDUS- JA PUBLIKUPROGRAMMIDE ARENDAJA

EESTI KUNSTIMUUSEUM SA
JURIST-PERSONALIJUHT

EESTI MAAÜLIKOOL
PERSONALITÖÖ PEASPETSIALIST

EESTI PANK


EESTI POST AS
JUHATUSE LIIGE

EESTI POST AS
MUU JUHT

EESTI POST AS
PERSONALIJUHT

EESTI POST AS


EESTI POST AS


EESTI RAHVUSRAAMATUKOGU
PEADIREKTOR

EESTI RAHVUSRAAMATUKOGU
PERSONALIJUHT

EESTI RAHVUSRINGHÄÄLING


EESTI RAUDTEE AS


EESTI TÖÖTUKASSA
KARJÄÄRINÕUSTAJA

EESTI TÖÖTUKASSA
OSAKONNAJUHATAJA

EESTI TÖÖTUKASSA
OSAKONNAJUHATAJA

EESTI TÖÖTUKASSA
OSAKONNAJUHATAJA

EESTI TÖÖTUKASSA
OSAKONNAJUHATAJA ASETÄITJA

EESTI TÖÖTUKASSA
OSAKONNAJUHT

EESTI TÖÖTUKASSA
PERSONALIJUHT-TÖÖANDJATEGA KOOSTÖÖ NÕUNIK

EESTI TÖÖTUKASSA
RAPLAMAA OSAKONNA JUHATAJA

EESTI TÖÖTUKASSA
TALLINNA JA HARJUMAA OSAKONNAJUHATAJA

EESTI TÖÖTUKASSA
TARTUMAA OSAKONNA JUHATAJA

EESTI TÖÖTUKASSA


EESTI TÖÖTUKASSA


EESTI TÖÖTUKASSA


EESTI TÖÖTUKASSA


EESTI TÖÖTUKASSA


EESTI TÖÖTUKASSA


EESTI TÖÖTUKASSA VÕRUMAA OSAKOND
JUHTIVKONSULTANT

EESTI TÖÖTUKASSA VÕRUMAA OSAKOND
OSAKONNAJUHATAJA

EHITUS JA MASINAD AS


ELEKTRUM EESTI OÜ
TEGEVJUHT

ELISA EESTI AS


ELISA EESTI AS


ELISA EESTI AS


ERGO INSURANCE SE
HEAD OF SUPPORTING FUNCTIONS COMPETENCE CENTER

ERGO INSURANCE SE
JAEMÜÜGI VALDKONNA JUHT

ERGO INSURANCE SE
KAHJUKÄSITLUSVALDKONNA JUHT

ERGO INSURANCE SE
KINDLUSTUSMAAKLERITE OSAKONNA JUHT

ERGO INSURANCE SE
ÄRIKLIENDI PORTFELLI JUHT

ESPIRA OÜ
JUHATUSE LIIGE

ETTEVÕTLIK MÕTE OÜ


ETTEVÕTLIK MÕTE OÜ


ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA
CEO

ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA
INVESTORKONSULTANDID VALDKONNAJUHT

ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA
JUHATUSE LIIGE

ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA
KOMMUNIKATSIOONI-JA TURUNDUSVALDKONNA JUHT

ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA
KOMMUNIKATSIOONI-JA TURUNDUSVALDKONNA JUHT

ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA
MEMBER OF THE BOARD, FINANCIAL SERVICES

ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA
MEMBER OF THE BOARD, INNOVATION SERVICES

ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA
MEMBER OF THE BOARD, INTERNAL SERVICES

ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA
MÜÜGITUGI VALDKONNAJUHT

ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA
PERSONALIJUHT

ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA
VÄLISINVESTEERINGUD OSAKONNAJUHT

ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA
WORK IN ESTONIA JUHT

ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA


FONTES PMP OÜ
JUHTIVPARTNER

FONTES PMP OÜ


FONTES PMP OÜ


FONTES PMP OÜ


FONTES PMP OÜ


FONTES PMP OÜ


FONTES PMP OÜ


FONTES PMP OÜ


FORUS GRUPP OÜ
JUHATUSE ESIMEES

GET FRESH ESTONIA OÜ
TEGEVJUHT

GOTOANDPLAY OÜ
CEO / CO-FOUNDER

GOTRACK OÜ
JUHATUSE LIIGE

GRINDEKS EESTI FILIAAL
JUHATAJA

GRINDEKS EESTI FILIAAL


HARIDUS- JA NOORTEAMET
PROGRAMMIJUHT

HEAOLU JA TAASTUMISE KOOL MTÜ


HEATEGEVUSFOND MINU UNISTUSTE PÄEV SA
TEGEVJUHT

HEKAMERK OÜ


HELMES AS
PARTNER, ÄRISUUNAJUHT

HKSCAN ESTONIA AS
JUHATUSE LIIGE

HKSCAN ESTONIA AS


HUMAN ELEMENT SOLUTIONS OÜ
COACH

HYPE-LAB OÜ
OMANIK / OSANIK

ICF ESTONIA MTÜ
ICF OMAN PRESIDENT

ICF ESTONIA MTÜ


ICF GLOBAL
MASTER CERTIFIED COACH, ICF

IDA-TALLINNA KESKHAIGLA AS


IF P&C INSURANCE AS
ÄRIKLIENDIHALDURITE JUHT

IF P&C INSURANCE AS


IKODOR AS
JUHATUSE LIIGE

INCENSUM OÜ
JUHATUSE LIIGE

INTERLEX OÜ


ITELLA ESTONIA OÜ
PERSONALIJUHT

ITELLA ESTONIA OÜ
TEGEVDIREKTOR

JUNOR PRO OÜ
JUHATUSE LIIGE

JUSTIITSMINISTEERIUM


JUUNIKA KOOLITUS OÜ


JUUNIKA KOOLITUS OÜ


KAITSERESSURSSIDE AMET


KAKSKÜMMEND ÜKS OÜ
JUHATUSE LIIGE

KAMMERI KOOL
DIREKTOR

KAMMERI KOOL


KAMMERI KOOL


KAMMERI KOOL


KIRJANURK OÜ
EESTVEDAJA

KIRJANURK OÜ
JUHTGRUPI LIIGE

KIRJANURK OÜ
JUHTGRUPI LIIGE

KIRJANURK OÜ
PROJEKTIJUHT

KIVIÕLI KEEMIATÖÖSTUSE OÜ
JUHATUSE LIIGE

KLICK EESTI AS
FINANTSJUHT

KLICK EESTI AS
JAEMÜÜGIJUHT

KOHILA LASTEAED SIPSIK
KOHILA LASTEAED SIPSIK DIREKTOR

KOOLITUSE MTÜ
JUHATUSE LIIGE

KOOLITUSED KOOLIDELE OÜ
JUHATUSE LIIGE

KOSE VALLAVALITSUS


KPMG BALTICS OÜ
ADVOKAADIBÜROO KPMG LAW OÜ JUHATUSE LIIGE

KPMG BALTICS OÜ
VANDEAUDIITOR

KPMG BALTICS OÜ


KPMG BALTICS OÜ


KRAKUL OÜ
TEGEVJUHT

KUNSTIHING OÜ
JUHATUSE LIIGE

LALLEMAND BIO S.L.


LAOMAAILM AS
TEGEVJUHT

LENNULIIKLUSTEENINDUSE AS
JUHATUSE LIIGE

LHV PANK AS
TIIMIJUHT

LINCONA KONSULT AS


LUMINOR BANK AS


LUMINOR BANK AS


LUMINOR BANK AS


LUMINOR BANK AS


LUMINOR BANK AS


MAAELU TEADMUSKESKUS


MAINOR ÜLEMISTE AS
CEO

MAINOR ÜLEMISTE AS
KLIENDIKOGEMUSE JUHT

MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM


MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM


MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM


MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM


MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM


MAKSU- JA TOLLIAMET


MAKSU- JA TOLLIAMET


MAKSU- JA TOLLIAMET


MALWAREBYTES ESTONIA OÜ


MANCHESTER METROPOLITAN UNIVERSITY
PHD CANDIDATE

MANPOWER OÜ
TEGEVJUHT

MDC MAX DAETWYLER EESTI AS
TEGEVJUHT

MERIMETSA HAMBAKLIINIK OÜ
TEGEVJUHT

METROSERT AS


MORGANDER OÜ
JUHATAJA

NISSI PÕHIKOOL
DIREKTOR 12.06.2014

NOBEL DIGITAL OÜ
PERSONALIJUHT

NORDEA BANK ABP EESTI FILIAAL
NORDEA EESTI JUHT

NORDEA BANK ABP EESTI FILIAAL


NORDEA BANK ABP EESTI FILIAAL


NORDEA BANK ABP EESTI FILIAAL


NORDEA BANK ABP EESTI FILIAAL


NPM SILMET OÜ
MUU JUHT

NPM SILMET OÜ
MUU JUHT

NURMEOTS KONSULTATSIOONID OÜ
COACH

PIVOTLY OÜ


PRICEWATERHOUSECOOPERS AS


PRIMOSTAR OÜ
JUHATUSE LIIGE

PROACT ESTONIA AS
MÜÜGIDIREKTOR

PROFORCE INDUSTRY OÜ
TEGEVJUHT

PROGLASS OÜ
JUHATUSE LIIGE

PROSPEROS OÜ
JUHATUSE LIIGE

PÄRNU MAI KOOL
DIREKTOR

PÄRNU MAI KOOL
DIREKTOR

PÄRNU MAI KOOL
ÕPPEALAJUHATAJA

PÄRNU MAI KOOL
ÕPPEALAJUHATAJA

PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA SA
ARST

PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA SA
KOMMUNIKATSIOONITEENISTUSE JUHATAJA

PÕLLUMAJANDUSE REGISTRITE JA INFORMATSIOONI AMET


RAMIRENT SHARED SERVICES AS
PERSONALIJUHT

RAMIRENT SHARED SERVICES AS
RAAMATUPIDAJA

RAMIRENT SHARED SERVICES AS
SSC MANAGER

RAMIRENT SHARED SERVICES AS


RAVIMIAMET
ARST

READY PLAYER ME OÜ


RIIGI TUGITEENUSTE KESKUS
TOETUSTE ARENDAMISE OSAKONNA JUHATAJA

RIIGI TUGITEENUSTE KESKUS


RIIGIKANTSELEI
PERSONALIJUHT

RIIGIKANTSELEI


RIIGIKOGU KANTSELEI


RIIGIKOGU KANTSELEI


ROCHE EESTI OÜ
MADTISIINI-JA ARENDUSÜKSUSE JUHT

ROCHE EESTI OÜ
TEGEVJUHT

RUSH STREET INTERACTIVE DEVELOPMENT ESTONIA OÜ


RUSH STREET INTERACTIVE DEVELOPMENT ESTONIA OÜ


SAARE ARENDUSKESKUS SA
ETTEVÕTLUSKONSULTANT

SAUE VALLAVALITSUS
TEGEVJUHT

SEB LIISING AS
JUHATUSE LIIGE

SEB PANK AS
BALTI DIVISJONI ÄRIARENDUSE JUHT

SEB PANK AS
BALTI HR JUHT

SEB PANK AS
EI TEGELE KONVERENTSIDE JA PERSONALIGA - MITTE HELISTADA

SEB PANK AS
FINANTSJUHT

SEB PANK AS


SEB PANK AS


SEB PANK AS


SEB PANK AS


SIGRID MELTS SUPERVISION OÜ
MEESKONDADE SUPERVIISOR JA COACH

SISEKAITSEAKADEEMIA


SISEMINISTEERIUMI INFOTEHNOLOOGIA- JA ARENDUSKESKUS
OSAKONNA JUHATAJA

SISEMINISTEERIUMI INFOTEHNOLOOGIA- JA ARENDUSKESKUS


SISEMINISTEERIUMI INFOTEHNOLOOGIA- JA ARENDUSKESKUS


SISEMINISTEERIUMI INFOTEHNOLOOGIA- JA ARENDUSKESKUS


SISEMINISTEERIUMI INFOTEHNOLOOGIA- JA ARENDUSKESKUS


SISEMINISTEERIUMI INFOTEHNOLOOGIA- JA ARENDUSKESKUS


SITOWISE CONSULTING OÜ
JUHATUSE LIIGE

SKF ESTONIA OÜ
EAST EUROPE SALES MANAGER

SOLARGY INVESTMENTS OÜ
JUHATUSE LIIGE

SOLITA OÜ
PERSONALISPETSIALIST

SOLITA OÜ


SOTSIAALKINDLUSTUSAMET
KVALITEEDIOSAKONNA PIIRKONNAJUHT (JÕHVI)

SOTSIAALKINDLUSTUSAMET


SOTSIAALKINDLUSTUSAMET


SOTSIAALKINDLUSTUSAMET


SOTSIAALKINDLUSTUSAMET


SPORTLAND EESTI AS


SPORTLAND EESTI AS


STENART OÜ
JUHATUSE LIIGE

STONERIDGE ELECTRONICS AS


STONERIDGE ELECTRONICS AS


STONERIDGE ELECTRONICS AS


SUNOREK AS
JUHATUSE LIIGE

SWEDBANK AS
PERSONALIJUHT

SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


TALLINK GRUPP AS
TEGEVJUHT

TALLINNA HARIDUSAMET


TALLINNA INGLISE KOLLEDZ
TEGEVJUHT

TALLINNA LENNUJAAM AS
JUHATUSE LIIGE

TALLINNA LINNAKANTSELEI


TALLINNA LINNAKANTSELEI


TALLINNA LINNAKANTSELEI


TALLINNA STRATEEGIAKESKUS


TALLINNA STRATEEGIAKESKUS


TALLINNA STRATEEGIAKESKUS


TALLINNA STRATEEGIAKESKUS


TALLINNA STRATEEGIAKESKUS


TALLINNA STRATEEGIAKESKUS


TALLINNA STRATEEGIAKESKUS


TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
PROJEKTIJUHT

TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLI MAJANDUSTEADUSKOND
SEKRETÄR

TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLI MAJANDUSTEADUSKOND


TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLI MAJANDUSTEADUSKOND


TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLI MAJANDUSTEADUSKOND


TALLINNA ÜLIKOOL
ISIKSUSEPSÜHHOLOOGIA DOTSENT

TALLINNA ÜLIKOOL
KOOLITUSJUHT

TALLINNA ÜLIKOOL
PROFESSOR

TALLINNA ÜLIKOOL RASI INSTITUUT


TALLINNA ÜLIKOOL RASI INSTITUUT


TARTU RAKENDUSLIK KOLLEDŽ
DIREKTORI ASETÄITJA

TARTU TERVISHOIU KÕRGKOOL
ÕPPEKORRALDUSE OSAKONNA JUHATAJA

TEHNOPLAST AS
TEGEVDIREKTOR

TEHOMET BALTIC OÜ
TEHASE JUHT

TELE2 EESTI AS


TELE2 EESTI AS


TELE2 EESTI AS


TELE2 EESTI AS


TELE2 EESTI AS


TELE2 EESTI AS


TELIA EESTI AS
KOOLITUSJUHT

TERVISE ARENGU INSTITUUT


THE HEALTH CLINIC OÜ
JUHATUSE LIIGE

THE HEALTH CLINIC OÜ
ÕENDUSJUHT

TOIDU- JA FERMENTATSIOONITEHNOLOOGIA ARENDUSKESKUS AS
JUHATUSE LIIGE

TOIDU- JA FERMENTATSIOONITEHNOLOOGIA ARENDUSKESKUS AS


TOIDU- JA FERMENTATSIOONITEHNOLOOGIA ARENDUSKESKUS AS


TOIDU- JA FERMENTATSIOONITEHNOLOOGIA ARENDUSKESKUS AS


TOIDU- JA FERMENTATSIOONITEHNOLOOGIA ARENDUSKESKUS AS


TOIDU- JA FERMENTATSIOONITEHNOLOOGIA ARENDUSKESKUS AS


TOIDU- JA FERMENTATSIOONITEHNOLOOGIA ARENDUSKESKUS AS


TOIDU- JA FERMENTATSIOONITEHNOLOOGIA ARENDUSKESKUS AS


TOIDU- JA FERMENTATSIOONITEHNOLOOGIA ARENDUSKESKUS AS


TOIDU- JA FERMENTATSIOONITEHNOLOOGIA ARENDUSKESKUS AS


TOIDU- JA FERMENTATSIOONITEHNOLOOGIA ARENDUSKESKUS AS


TOIDU- JA FERMENTATSIOONITEHNOLOOGIA ARENDUSKESKUS AS


TRANSPORDIAMET


TRANSPORDIAMET


TRANSPORDIAMET


TREGERON OÜ
JUHATUSE LIIGE

TRINIDAD WISEMAN OÜ


TRINIDAD WISEMAN OÜ


TSCOACHING OÜ
JUHATUSE LIIGE

TÖÖINSPEKTSIOON
OSAKONNA JUHATAJA

TÖÖINSPEKTSIOON
OSAKONNA JUHATAJA

TÖÖINSPEKTSIOON
OSAKONNA JUHATAJA

TÖÖINSPEKTSIOON
PEADIREKTOR

URBAN COACHING OÜ
ÕPPEJÕUD

VAIKUSEMINUTID MTÜ
VAIKUSEMINUTITE JUHT JA TÜ ÕPPEJÕUD

VALDO-R OÜ
JUHATUSE LIIGE

VALKIAINEN KONSULTATSIOONID OÜ
JUHATUSE LIIGE

VALUESPACE OÜ
JUHATUSE LIIGE

VASTSELIINA HOOLDEKODU OÜ
JUHATUSE LIIGE/JUHATAJA

VASTSELIINA HOOLDEKODU OÜ
JUHIABI

VASTSELIINA HOOLDEKODU OÜ
PERSONALIJUHT / RAAMATUPIDAJA

VERSTON OÜ
PERSONALIJUHT

VIIMSI GÜMNAASIUM
VIIMSI GÜMNAASIUMI KOOLIJUHT

VILJANDI HAIGLA SA
ÕENDUSJUHT

VILJANDI HAIGLA SA


VILJANDI HAIGLA SA


WISE PAYMENTS LIMITED EESTI FILIAAL LTD
PEOPLE OPERATIONS TEAM LEAD

ÄRIPÄEV AS
KOOLITUS- JA ARENDUSJUHT

Osalemise tingimused:

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil [email protected] .
Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.

Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi kuulub tasumisele 50% arvest.
Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata ja tasumisele kuulub 100% arvest.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.
Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Veebikonverentsi materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

Reklaam
Konverentsil oma toodete ja teenuste esitlemisest huvitatud ettevõtteil palume võtta ühendust konverentsi reklaamimüügi osakonnaga telefonil 667 0105 või meiliaadressi [email protected] kaudu.

E-mail: [email protected] 

Klienditugi: 667 0099 (Tööpäeviti 7.15 – 16.00)

Reg. kood: 10145981

VAT  EE100069349

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?