Investor Toomas näitab, kuidas turge edestada!

 

Alates 2002. aasta algusest Äripäeva veergudel tegutsenud investor Toomas aitab teha lugejatel informeeritud otsuseid, säästa aega ja raha ning parandada investeeringute tootlikkust.

 

 Investor Toomas tegutseb börsidel päris rahaga, tema väärtpaberikontolt leiab Eesti, Skandinaavia ja USA juhtivate börsifirmade aktsiate kõrval ka iduinvesteeringuid. Lisaks tegutseb ta investorina aktiivselt suuremates ühisrahastusportaalides.  

Äripäeva lugeja võib olla kindel, et ükski oluline börsiuudis juba kahe silma vahele ei jää. Investor Toomas on viimase 20 aasta jooksul suure eduga edestanud kõiki USA ja Euroopa suuremaid börsiindekseid. Tema lubadus lugejale on lihtne: kui muud ei saa, siis vähemalt lehetellimuseks kulutatud raha peaks Toomase nõuandeid järgides küll tagasi teenima. Seni on see lubadus alati paika pidanud!

Vormista Äripäeva tellimus!

Tegemist on esmatellija pakkumisega. Esimene kuu vaid 4,90€! Järgnevad 2 kuud 15€ / kuus. 
Alates kolmandast kuust jätkub tellimus tavahinnaga 27€ / kuu. 
 

21 aastat
reaalse rahaga investeerinud

18
positiivse tootlusega aastat

50+

investeerimisteemalist artiklit nädalas

10%

keskmine aastane tootlus

Investor Toomase tooteportfelli kuulub veel

Investori ajakiri toob investeerimishuvilisele põnevaid süvitsi minevaid lugusid ja analüüse erinevatest aktsiatest ja varaklassidest ning investorite kogemustest.  Ajakirjas leidub ka praktilisi nippe nii eelarve tegemiseks, säästmiseks, maksude deklareerimisest kui ka perena koos investeerimisest. Investor saab igal ajal oma riiulis seisvad ajakirjad taas lahti lüüa, kui mõni teema vajab taaskord meeldetuletamist.

 

Investor Toomase Investeerimisklubi on 2014. aastal tegevust alustatud Investeerimisklubist välja kasvanud kogukond investoritele, kes soovivad luua edukat investeerimisportfelli, tuginedes tarkadele finantsotsustele ja kalkuleeritud riskidele  

Läinud aastal ligi 1500 osalejat võõrustanud Baltikumi suurim investeerimissündmus toob juba üheksandat aastat kokku enam kui poolteist tuhat ettevõtjat, investorit ja investeerimishuvilist.

Kuulda saab lugusid, millest muidu ei räägita – alates taktikatest ja edulugudest kuni ebaõnnestumisteni. Festivalile on oodatud nii edasijõudnud investorid kui ka algajad.

 

Aktsiavihjed, pommuudised, praktilised nõuanded ja väärt tutvused kogu eluks – Baltikumi võimsaim investeerimiskonverents toob igal aastal kokku kokku suurimad eeskujud investeerimisvallas, nii Eestist kui välismaalt. Konverentsi eesmärk on, et me kõik saaksime enda jaoks paika selge plaani: kuidas investeerida võimalikult edukalt.

Raadiosaated

Investor Toomas on Eesti pikim ja kalleim ajakirjanduslik eksperiment. 2002. aastal sai väljamõeldud tegelane investor Toomas enda käsutusse 64 000 eurot ja on selle investeerides enam kui kaheksakordistanud. Saates räägib ta enda investeerimisotsustest ja –tehingutest, milliseid ettevõtteid hoiab oma orbiidil, vastab fännide küsimustele ja räägib enda õppetundidest. Saade on eetris igal teisipäeval kell 11.

 

Investorid jõuavad finantsturgudele erinevat teed pidi, mis loob personaalse uskumuse ja stiili, kuidas turgudel oma vara kasvatada. Selleks pole olemas ühte parimat strateegiat, vaid edukad turuosalised teevad tihti midagi omapärast ja püüavad leida turueelist teiste ees. Saatesari toob kuulajateni erinevate investorite ja kauplejate mõtteviisid ja tehnikad, kuidas oma investeerimisportfelli edukalt hallata. Uued ideed sünnivad vestlustest teistsugust pilti nägevate turuosalistega. Saade on eetris kord kuus neljapäeviti kell 15

 

Vajad abi? Kirjuta [email protected] või helista 667 0099.

E-post: [email protected] 

Klienditugi: 667 0099 (8.15 – 17.00)

Reg. kood: 10145981

KMKR: EE100069349