Telli ajakiri Investor püsimaksega*

Kingituseks kaasa raamat "Investeeritud"

9,90 €

+ TASUTA raamat (väärtus 38,50 €)

Tellida ei saa aadressile, kus ajakiri juba käib.

*Püsimaksega tellimus on tähtajatu, ilma siduva perioodita. Tellimust saad katkestada kuni 2 tööpäeva enne järgmist maksetähtaega.

Investor Toomase ajakirjas räägin ausalt investeerimise võimalustest ja ohtudest, alates aktsiatest-võlakirjadest kuni ühisrahastuse-krüptorahani välja. Ajakiri ilmub üks kord kuus, iga kuu alguses.

Alustasin investeerimisega umbes 20 aastat tagasi, kui panin aktsiaturgudele ettevõtluses teenitud 64 000 eurot (miljon krooni). Praeguseks on sellest summast saanud tublisti rohkem kui 500 000 eurot ning samamoodi jätkates saab sellest 10 aasta pärast, kui ma pensionile lähen, umbes 2 000 000 eurot.

Finantsmaailm, eriti aktsiaturud, on paljudele heidutavad. Ometi mängivad investeerimisotsused olulist rolli selles, milline saab olema meie kindlustunne ja pensionipõlv ning kuidas suudame oma lähedaste eest hoolt kanda.

Korduvalt investeeringute „demokratiseerijaks“ tituleeritud Charles Schwab pani pea pool sajandit tagasi aluse soodusmaakleriärile, mis tõmbas erainvestoritele käima sootuks uue ajastu. Tavatult isiklikus raamatus “Investeeritud” kirjutab Charles Schwab sellest, millised olid selle norme ja piiranguid trotsiva teekonna keerdkäigud.

E-post: [email protected]

Klienditugi: 667 0099 (9-17)

Reg. kood: 10145981

KMKR: EE100069349

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?