Investor Toomas kutsub liituma Investeerimisklubiga

Investor Toomase konverentsi eripakkumisena saad vormistada endale ainult täna Investeerimisklubi liikmelisuse käibemaksu võrra soodsamalt. Liitujale terveks aastaks ainult 399€* (tavahind 486,8€).  

Kingituseks saab tellimuse tegemisel vabalt valitud raamatu. Esita päeva jooksul Äripäeva müügiletis tellimuse kinnitus ja vali meelepärane raamat.

Investor Toomase konverentsi eripakkumine kehtib vaid ürituse toimumise ajal ja kingituse saab lunastada ainult konverentsil.

Investeerimisklubiga liitumine

 Aastatellimus 22% soodsamalt

399€ 

486,8€ 

Mugav ühekordne tasumine. Arvestuslik kuuhind 33,3€ koos maksudega. 

Investeerimisklubi tulevased üritused

Aasta alguses toimub klubis dividendiaktsiate analüüsimise meistriklass, mille viib läbi õppejõud ja investor Paavo Siimann. Üritusel saab investor ülevaate, kuidas head dividendiaktsiat oma portfelli valida ning kuidas ühte dividendiaktsiatest koosnevat portfelli kokku panna.

Kuidas deklareerida õigesti investeerimistulu ning nipid ettevõtte alt investeerimisel. Investeerimisklubile tuleb külla maksuekspert Ranno Tingas, kes räägib tulude deklareerimisest ning kuidas seda optimaalselt teha. Lisaks räägib ettevõttesse investeerimise nõksudest pikaaegse raamatupidamiskogemusega Krista Teearu.

Märtsis läheb investeerimisklubi külla SEB-le, kus näitavad eksperdid, kuidas valmib aktsiaanalüüs ning klubilised teevad ise läbi aktsia fundamentaalanalüüsi, et omandada praktiline oskus aktsiaid analüüsida. Lisaks toimub ekskursioon SEB kontoris.

Investeerimisklubi läheb külla Tallinna Kaubamajale, et saada ülevaade ettevõtte tegevusest ja finantsidest. Lisaks avaldatakse ka ettevõtte tulevikuplaanid. Samuti näitab börsifirma ka enda tagatubasid, mida tavapäraselt investoril külastada ei õnnestu. Tallinna Kaubamaja aktsiad noteeriti esimese ettevõttena Tallinna Väärtpaberibörsi põhinimekirjas aastal 1996.

Oma ala eksperdid annavad üle vaate, mis toimub kinnisvaraturul. Lisaks räägitakse, kust leiab parimat tootlust ning millised on võimalused turul.

Investeerimisguru Jaak Roosaare võtab enda portfelli pulkadeks lahti ning avaldab, kuhu tema oma portfelliga investeerinud on ning miks. Investor jagab oma parimaid investeerimisteese ja kuhu ta oma portfelliga edasi vaatab.

Hinna sees on 22% käibemaks. Pakkumine kehtib kuni Investor Toomase konverentsi lõpuni.

Miks liituda?

 

  • 12 sisukat investeerimisüritust aastas.
  • Boonuseks kõigile liikmetele ürituste kokkuvõtted, salvestused, materjalid, tööriistad.
  • Tasuta Investori ajakirja aastatellimus kõigile aastal 2024 liitunuile.
  • Kõik Äripäeva investeerimisraamatud -20% soodsamalt.
  • Investeerimisklubi eksklusiivne uudiskiri üks kord kuus.
  • Investeerimisklubi liikmete kinnine grupp.
  • Eripakkumised investorite kogukonna suurüritustele: investor Toomase konverentsile ja InvesteerimisFestivalile.
  • Superpakkumised investor Toomase Investeerimisklubi koostööpartneritel

Teadlike investorite kogukond

 

Investor Toomase Investeerimisklubi on 2014. aastal tegevust alustatud Investeerimisklubist välja kasvanud kogukond investoritele, kes soovivad luua edukat investeerimisportfelli, tuginedes tarkadele finantsotsustele ja kalkuleeritud riskidele.

Investeerimisklubis on aastate jooksul osalenud üle 500 liikme, kes on toeks üksteise teekonnal. Boonuseks suurepärane meelelahutus parimas seltskonnas ja väärt tutvused kogu eluks. Investeerimisklubi suurim väärtus on edumeelsed liikmed, kes aitavad hoida distsipliini ning leida motivatsiooni ja inspiratsiooni. 

Vajad abi? Võta ühendust [email protected] või helista 667 0099.

E-post: [email protected] 

Klienditugi: 667 0099 (8.15 – 17.00)

Reg. kood: 10145981

KMKR: EE100069349

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?