EESTI SUURIM INVESTORITE SÜNDMUS

Eesti suurim investeerimisjämm toimub jälle!

Investeerimisfestivalil osalemine on üks elumuutvamaid otsuseid, mida saad enda tuleviku heaks teha! Kolmel laval astub üles üle 40 investeerimismaailmas tuntud nime, kes jagavad ausalt ja vahetult oma kogemusi. Kuulda saab lugusid, millest muidu ei räägita – alates taktikatest ja edulugudest kuni ebaõnnestumisteni.

Festivalile on oodatud nii edasijõudnud investorid kui ka algajad. Eelmiste aastate kogemus näitab, et kohale tasub tulla ka neil, kel pole investeerimisega veel kokkupuudet – garanteerime praktilised teadmised, inspiratsiooni ja positiivse energialaengu! Kaasa võib võtta terve pere, sest festival pakub lisaks investeerimisteadmistele mõnusaid ajaveetmise võimalusi looduskaunis Toosikannu Puhkekeskuses. – seda kinnitavad ka alal elavad hirved!

0
Lava
0 +
Esinemist
0 +
Esinejat
0 +
Osalejat

MÖÖDUNUD FESTIVALI LÜHIVIDEO

OSALE KOOS SÕBRA VÕI TERVE PEREGA

LISA END OOTEJÄRJEKORDA SIIN

REEDE PASS

79€

7. juuli päevapass
1 toidukord
Festivali materjalid

HETKEL SULETUD

LAUPÄEVA PASS

169€

8. juuli päevapass
3 toidukorda 
Festivali materjalid

HETKEL SULETUD

PÜHAPÄEVA PASS

79€

9. juuli päevapass
1 toidukord
Festivali materjalid

HETKEL SULETUD

FESTIVALI­PASS

229€

7-9. juuli festivalipass
5 toidukorda
Festivali materjalid

HETKEL SULETUD

MAJUTUSVÕIMALUSED

TELKIMINE

50€

InvesteerimisFestivalile on loomulikult võimalik telkima tulla. Olemas on pesemisvõimalused ja WC-d. Ehk kokkuvõttes on kõik vajalik olemas, et ennast telkides mugavalt tunda.

KARAVAN

50€

Kui oled festivalile tulemas oma karavaniga, siis soeta endale ka karvavani ala pääse. Registreeri enda karavan ka tabelis, mis saadetakse pärast pääsme soetamist.

TOOSIKANNU PUHKEKESKUS

Oma ööbimiseelistuse saad valida pärast ööbispääsme soetamist. Selle kohta saadetakse sulle vastav info vahetult pärast pileti ostmist.

VÄLJA MÜÜDUD

INVESTEERIMISFESTIVAL 2021 ÄGEDAD ESINEMISED