Infopanga raportid

 

Uued aasta kokkuvõtted saabuvad peatselt.

Seniks ole oma konkurentidest ees ja haara värske kvartaliraport siit.

Liitudes ootelistiga enne augustit, saad oma aastaraporti 50€ soodsamalt!

Miks tippjuhid raporteid kasutavad?

Viljar Kähari
Viljar KähariKAHARI Legal Solutions
Read More
"Infopanga konkurentsiraport annab hea ülevaate sektori ettevõtete finantsnäitajatest. Minu jaoks olulisemad näitajad on käive töötaja kohta, keskmine töötasu ja käibe erinevad trendid, mis näitavad advokaaditöö mahtu Eestis. Raport annab hea ülevaate turul toimuvast. Samuti hoiame tänu raportile kokku aega, mis varem kulus andmete kogumiseks ja analüüsimiseks, sest raportis on meie jaoks kõik peamised näitajad välja toodud, mis annab omakorda sisendi ärilisteks otsusteks. Kindlasti soovitame seda ka teistele turul tegutsevatele ettevõtetele: mõistlik on oma sektori trendide ja olulisemate tegijate näitajatega kursis olla, et tagada õige liikumissuund."
Marit Raag
Marit RaagAutoHalle OÜ
Read More
"Raport annab hea ülevaate valdkonna hetkeseisundist läbi erinevate osapoolte nägemuse. On huvitav lugeda asjatundja kommentaari koos ekspertide paneeli ja juhtide küsitluse kokkuvõttega ja KPMG kommentaar üldise majanduskliima konteksti sissetoomisega aitab tervikut paremini mõista. Valdkonna kvartaalne trendiraport annab väärtuslikku informatsiooni ostjate käitumise, sõidukite registreerimiste ja töötasu ja töötajate arvu muutuste kohta sektoris. Kõige huvitavamad on kommentaarid ja küsitluse kokkuvõtted. Soovitaksin kindlasti raportit ka teistele."
Kaspar Ots
Kaspar OtsLinstow Baltic
Read More
„Infopanga raport on ainus kvartaalne ülevaade Eestis tegutsevatest inseneribüroodest. Raportisse on kogutud erinevate allikate info ja pandud see kokku detailseks, samas kompaktseks ülevaateks. Raportis on kõik sektori trendid. Kindlasti tuleb see kasuks Eesti inseneribüroodele, sest turg on väike. Kuna inseneri erialaga tööjõust on puudus, siis on hea jälgida, millises suunas konkurendid ja partnerid tööjõu suhtes liiguvad – kui värbavad, siis kust, kui vähendavad, siis kuidas.“
Loit Kivistik
Loit KivistikVMT Betoon OÜ
Read More
"Raportist jälgime, kuidas liigume meie ja teised analoogsed ettevõtted ning milline on meie arengutempo võrreldes teiste meie valdkonna ettevõtetega."
Rinel Pius
Rinel PiusSOL BALTICS
Read More
„Infopanga raport on turul ainus, kust saab kiire ülevaate kogu sektoris toimuvast. See säästab meie aega, sest allikaid on palju ja raportis on kogu kättesaadav info pandud kokku üheks kompaktseks dokumendiks. Samuti on raport nö kohaloleku kontroll - kas meie teadmised ja mõtted lähevad kokku raporti sisuga. Positiivne on seegi, et ettepanekuid, mida teisiti teha, võetakse kuulda. Nii saab ettevõtja koostöös Infopangaga raporti enda jaoks veel paremaks muuta.“
Agu Vahur
Agu VahurCV Online juht
Read More
"Mulle meeldib Infopanga raportite lihtne formaat ja ülevaatlikud tabelid. Raport annab kiire pilguheidu sektori trendidele. Et meie sektori seis on ennetavaks indikaatoriks üldise majanduskasvu trendidele siis saab sealt välja lugeda muudki, kui ainult tööhõivesektori hetkeolukord. Ja vähemtähtis pole ka see, et lihtsalt tarbitavas formaadis näha et kuidas siis ka headel sõpradel ja konkurentidel läheb. Kõige enam jälgin müügikäibe kasvu ja kahanemise tabelid. Soovitan raportit ka teistele, sest see julgustab julgemalt tegutsema."
Kadri Kangur
Kadri KangurIMG NUMERI OÜ
Read More
„Raport annab põhjaliku ülevaate valdkonna seisust ja suunast. 2 korda aastas analüüsime oma valdkonna seisu, tugineme Infopanga raportile, mis annab võimaluse operatiivselt analüüsida turgu. Lisaks võtame ka konkurentide majandusnäitajad ja kõrvutame need oma ettevõttega. Näeme ära kus asume võrreldes teistega.“
Previous
Next

Kuidas raport annab konkurentsieelise?

Raport aitab kiiresti kurssi viia oma sektori hetkeolukorraga.

Soovid teada, kuidas on konkurentidel läinud majandusaasta aruandes planeeritud investeeringute tegemine või äristrateegia juurutamine? Kvartaliraport annab sellest aimu.

Kogu turuanalüüs on sinu eest juba ära tehtud, sina ava raportite keskkond ja lihtsalt kasuta!

Kui liikvel on palju kuulujutte ja “kõhutunnet”, siis on kõige turvalisem toetuda sõltumatute ekspertide koostatud objektiivsele ülevaatele.

Mida raport sisaldab?

Vajad abi? Kirjuta [email protected] või helista 5699 4623.

E-post: [email protected] 

Klienditugi: 5699 4623 (9.00 – 17.00)

Reg. kood: 10145981

KMKR: EE100069349

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?