25. Gaselli Kongress

25. Gaselli Kongress - ettevõtete kiire kasvu saladused, väljakutsed ja tähistamine!

Gaselli Kongress on inspiratsioonisündmus kiiresti kasvavate firmade omanikele ja juhtidele, kelle võimekusest ja tööst sõltub Eesti majandus. See on päev, kus jagatakse ilustamata kogemuslugusid. Päris inimestelt päris inimestele. Gasellid saavad nõu ja inspiratsiooni kiire kasvu jätkamiseks, aga ka teadmise, et nad ei ole oma väljakutsetes üksi.

Kongressile on oodatud nii gaselli TOPis olevad ettevõtted, kui ka endised ja tulevased gasellid. Kui Sa tunned, et soovid ettevõtte käivet ja kasumlikkust kiires tempos kasvatada, siis Gaselli Kongress on ideaalne sündmus, kust selleks praktilisi nõuandeid ja suures koguses inspiratsiooni ammutada.

Kongressi ja liikumise ühine eesmärk on suurendada kiiresti kasvavate ettevõtete arvu ja toetada gasellide kogukonda, et ka kehvematest aastatest üheskoos välja tulla ning taas kiire kasvuni ja Gaselli TOP-i jõuda.

Gaselli Kongressilt saad:

Praktilised teadmised

kuidas gasellettevõtet edasi kasvatada, meeskonda hoida ja tööprotsesse arendada. Lisaks toimuvad päeva jooksul erinevad töötoad, kus jagataksegi ainult praktilisi näpunäiteid ja mõtteid, mida saad hiljem oma töös rakendada.

Suure koguse inspiratsiooni

teiste gasellettevõtete päris lugudest. Samuti toome teieni inspireerivad avaliku elu tegelased, kelle elus on palju gasellidele omast. Nad jagavad ausalt ja vahetult mõtteid enda kogemustest ja õppetundidest.

Kogukonna tunde

teiste gasellettevõtjatega, kellel on samad mured, rõõmud, väljakutsed ja tunded. Päeva jooksul koged palju äratundmisrõõmu, saad suhelda teiste ettevõtjatega ja osa gaselliliikumise olulisusest ja meeleolust.

Tunnustuse enda tehtud tööle

Gaselli Kongress on mõeldud kiiresti kasvavate ettevõtete edu tähistamiseks. Kohapealt saad energiat, inspiratsiooni ja hoogu kiire kasvuga jätkamiseks. Lavalt kuulutatakse välja ka aasta jooksul kõige kiiremini kasvanud ettevõtted.

Esinejad

Bianca Mantovani

Amazon Web Service AI valdkonna ekspert Euroopa, Lähis-Ida ja Aafrika (EMEA) piirkonnas

Henry “Genka” Kõrvits

Räppar, näitleja, ettevõtja, saatejuht ja reklaamide meister

Lev Dolgatsjov

Investor, sariettevõtja ja Eesti startup-maastiku aktivist

Mirjam Hunt

Gasell, ettevõtja, influencer ja blogija

Andreas Kask

Produtsent

Tarmo Uba

Crayon Eesti tegevjuht

Anneli Ahven

Filmiprodutsent

Tarmo Sillaots

Finora panga loomelaenu tootejuht

Martin Goroško

Tehnopoli äriarendusjuht ja investor

Kaspar Taimsoo

Tippsõudja, tudeng ja kiikingu maailmarekordi omanik

Ave Laas

Targa Töö Ühingu juhatuse liige

Georg Merilo

Georg Merilo läbirääkimiste kool

Rauno Oja

Revonia OÜ tegevjuht ja asutaja

Andero Teras

Meeskonna- ja juhtimiskoolitaja, psühholoog

Programm

09:00 - 09:50

Registreerimine ja hommikukohv

09:50 - 10:00

Avasõnad

10:00 - 10:30

Mida teha, kui edukas ettevõte ei sobi enam minu ajas muutunud väärtustega?

2023. aasta algul pärjati Mirjami edukas sisustuspood gaselli tiitliga. Aasta lõpus tundis ta, et tema väärtused on ajas muutunud ning otsustas Kukupesa tühjaks müüa ja hakata seda vastavalt uutele väärtustele uuesti üles ehitama. Ettekande ajal kuuleme, kust tuli Mirjamil julgus edukat ning juba välja kujunenud ärimudelit muuta? Missugused on tema uued sihid, unistused ja eesmärgid ning kuhu ta on oma teekonnal veebruari alguseks jõudnud?

Mirjam Hunt Mirjam Hunt
10:30 - 11:00

Kuidas lihvitud meeskonnatööga maailma tippu jõuda?

Tippsõudmises maailma ja Euroopa tipus püsimiseks on vaja töökust, järjepidevust, annet, aga ka suurepärast meeskonnatööd. Kaspar on koos Allar Raja ja teiste tippsõudjatega üheskoos toonud Eestile üheksa suure tiitlivõistluse medalit. Sõudmises on meeskonnatöö eriti oluline, kuna liikuda ja isegi hingata tuleb ühes rütmis ning seda isegi kõige ekstreemsemates olukordades ja pingelisematel hetkedel. Poole soorituse pealt kedagi paadis välja vahetada ei saa. Kuidas saavutada meeskonnas ühtsus, mis püsib kümneid aastaid ning kuidas seda hoida? Mil viisil lahendatakse konflikte ja püsitakse ühtse tiimina ka kõige raskematel hetkedel? Usume, et tippsõudjate praktikast saab nii mõnigi ettevõtja häid mõtteid ja praktikaid kaasa võtta.

Kaspar Taimsoo Kaspar Taimsoo
10:30 - 11:00

TÖÖTUBA | Loovettevõtjate nipid - kuidas valmistada ette äriidee nii, et see lööks läbi ka Hollywoodis?

Käes on karmid ajad. Kliendid hoiavad rahakotid lukus, turud kuivavad kokku, riik pigem ei aita kaasa, ekspordil on seinad ees. Aga loomemajanduses on see olnud alati tavaline argipäev. Ometi on Eesti loomeettevõtjad oma mahtusid aasta-aastalt kasvatanud. Eriti paistab silma meie filmitööstus – kes oleks kümme aastat tagasi unistanudki, et Eestis tehakse “Tenet” või siit müüakse maailma “Apteeker Melchior”? Kuidas nad seda teinud on ja mida on siit õppida ka kõigil teistel ambitsioonikatel ettevõtjatel? Kuidas valmistada ette äriidee nii, et see lööks läbi ka Hollywoodis? Töötoas jagavad kogemusi ja praktilisi soovitusi filmiprodutsendid Anneli Ahven ja Andreas Kask. Töötuba viib läbi Finora panga loomelaenu tootejuht Tarmo Sillaots.

Andreas Kask Andreas Kask
Anneli Ahven Anneli Ahven
Tarmo Sillaots Tarmo Sillaots
11:00 - 11:30

Kui kiiret arengut ja tempot talub meie psüühika?

Gaselli ettevõtete areng ja tulemused on pöörased, kuid kuidas võib see kajastuda psühholoogilistes näitajates? Laineharjal püsimiseks on hädavajalik rakendada kaasaegset neuro- ja käitumispsühholoogiat juhtimises, meeskonnaprotsessides ja enesehoius. Ettekandes otsime soovitusi ja selgitusi inimpsüühika hoidmiseks ettevõtete sees ja tulemuste taga. Proovime mõtestada, kas senised tulemused on tulnud kohati kõrge intressiga...

Andero Teras Andero Teras
11:00 - 11:30

TÖÖTUBA | Kuidas kliendi 360 vaade viib Gaselli edasi?

Ettevõtted, kes on juurutanud kliendikeskse lähenemise, kasvatavad oma tulusid kiiremini kui ülejäänud ettevõtted. Kliendikeskne lähenemine tähendab seda, et iga kontakt mis kliendil ettevõttega tekib, on talle relevantne, personaalne ja õigeaegne. Selleks, et kliendikeskset lahendust luua, on vaja kliendist 360 kraadist vaadet. See vaade hõlmab endas kogu kliendi teekonda turundusest, müügist kuni järelteeninduseni välja. 360 kraadine kliendi vaade võimaldab luua personaalset kliendikogemust, mis kasvatab klientide usaldust, lojaalsust ja nende rahulolu ettevõtte vastu.

11:30 - 12:00

Kiirenda enda äri uute tehnoloogiatega

Täna oleme tehisintellekti laialdase kasutuselevõtu põnevas murdepunktis ning usume, et enamik kliendikogemusi ja rakendusi leiutatakse uuesti generatiivse tehisintellekti abil. Sellel sessioonil jagavad Bianca Mantovani Amazon Web Service'ist ja Tarmo Uba Crayonist, kuidas nad aitavad ettevõtetel saavutada oma ärieesmärke tehisintellekti omaks võttes nende digitaalse transformatsiooni teekonnal. Nad viivad kuulajad põnevale teekonnale läbi tehisintellekti maailma. Kuidas liikuda selles buumis ja melus - kust alustada, kuidas valida õige tehnoloogia ja teenusepakkuja, keda palgata, milliseid oskusi arendada, et panna uued tehnoloogiad äri kiirendajatena tööle?

Tarmo Uba Tarmo Uba
Bianca Mantovani Bianca Mantovani
11:30 - 12:00

ÄRIPÄEVA AKADEEMIA TÖÖTUBA | Paindlikkuse revolutsioon: Kuidas tulevik tööturgu muudab?

Tulevik on kohal, koos töötamise viisidega, mis nõuavad tööandjatelt paindlikkust nii tööaja, töökoha kui ka sisu osas. 4-päevane töönädal, kaugtöö ja piiramatu puhkus on vaid osa näidetest, mida mitmed Eesti edukad ettevõtted rakendavad. Miks me usume, et tööaega vähendades on võimalik kasvu suurendada? Tule kuula praktilist ettekannet kaasaegsetest tööturu arengutest ja strateegiatest konkurentsivõime säilitamiseks.

Ave Laas Ave Laas
12:00 - 13:00

Lõuna

13:00 - 13:30

3 kasvunippi maailma raputavate megatrendide tuules

Maailma raputavad megatrendid on ettevõtluskeskkonna konservatiivseks muutnud. Ettekanne keskendub kiiretele häkkidele, kuidas turbulentsetes tingimustes targalt riske võtta, kasvuks õiget kapitali kaasata, tehnoloogiat rakendada ja eksporti võimendada. Ehk, kõigele sellele, mis aitavad targal juhil strateegiliselt tähtsaid muudatusi ettevõttes nüüd ja kohe ellu viia.

Martin Goroško Martin Goroško
13:00 - 13:30

ÄRIPÄEVA AKADEEMIA TÖÖTUBA | Kõik, mida peab teadma läbirääkimistest, kolmel slaidil

Kiiremini, kõrgemale ja kaugemale kasvajad on igas faasis küsimuse ees - kuidas edasi? Eriti, kui on vaja pidada läbirääkimisi endast suuremate, jõukamate ja domineerivatega. Missuguseid nippe kasutada edukateks läbirääkimisteks? Äripäeva Akadeemia külalislektor Georg Merilo annab 30 minuti jooksul praktilises töötoas ülevaate kõigest, mida läbirääkimistest teadma peab. Tule kuulama ja saad teadmisi, mida on võimalik kohe rakendada.

Georg Merilo Georg Merilo
13:30 - 14:00

Kogemuslugu: Kriisidega kohanedes ettevõtte kiire kasvuni

Rauno asutas koos äripartneriga Revonia 10 aastat tagasi visiooniga taaselustada maakeldrite ehitus Eestis ja hoida võlvehitisi au sees. On tähelepanuväärne, et nende ettevõte saavutas enda kiireima kasvu just meid viimastel aastatel tabanud kriiside ajal. Kui paljud ettevõtted jäid raskuste küüsi, siis Revonias hakati otsima lahendusi, kuidas oma toodangut, maa- ja veinikeldreid, koobassaunu, väikemaju ning elumaju, võimalikult paljude inimesteni toimetada ja seda üle Euroopa. Nüüd toodetakse ka rajatisi kaitsetööstusele, tuumajaamadele, välja on töötanud ainulaadse pommivarjendi eraklientidele ja palju on veel ees. Kuidas leida kriisidest ettevõtte kasvuvõimalusi? Seda Rauno Oja laval jagabki.

Rauno Oja Rauno Oja
14:00 - 14:30

Kuidas mitmes erinevas rollis olles fookust ja iseennast hoida?

Eesti üks räppmuusika maaletoojaid Henry “Genka” Kõrvits on terve oma täiskasvanu elu olnud vähemalt kahes rollis - Henry ja räppar Genka. Tõenäoliselt ei ole mitte ühtegi eestlast, kes ei oskaks mõnda tema lauluriimi peast, kuna ta on enda loominguga meie kultuuri rikastanud juba aastakümneid. Lisaks eelnimetatutele on ta suurepärane isa, abikaasa, ettevõtja, näitleb filmides ja seriaalides, mõtleb välja reklaame, teeb raadiosaateid ja podcaste, juhib õhtuid ja heategevusfondi Forevo, mis abistab vähihaigeid ning hiljuti oli lektoriks Tartu Ülikoolis. Rolle on rohkem kui üks inimene justkui kanda suudaks, aga vähemalt eemalt paistab, et ta saab nende kõigiga suurepäraselt hakkama. Intervjuust Henryga kuuleme, kuidas armastatud artist kõikide nende rollide vahel suudab õigel hetkel õigele teemale keskenduda ja fookust hoida? Kas on võimalik korraga kõikides rollides suurepärane olla või on mõni roll ka aeg-ajalt kannatanud? Ja kuidas prioriteete seada, et olulised asjad ei jääks tegemata? Ja mis kõige olulisem, kas sellise tempoga on kannatanud ka tema vaimne tervis või on tal nippe, kuidas ta on suutnud vaimset tervist hoida. Intervjuud viib läbi Äripäeva suurürituste juht Jana Palm.

Henry "Genka" Kõrvits Henry "Genka" Kõrvits
14:30 - 15:00

Suhtlemispaus

15:00 - 15:30

Kuidas investorid tuleviku võitjaid ära tunnevad?

Pikaajaline äriingel, sariettevõtja ja start-up mentor Lev Dolgatsjov jagab, kuidas riskikapitalistid hindavad start-up’e, murdes seejuures üldlevinud müüte. Lisaks arutleb ta, kas gasellid on tegelikult nii väga erinevad edukatest start up’idest. Miks mõned ettevõtted kasvavad justkui lõpmatult, aga teised jäävad mingile tasemele pidama?

Lev Dolgatsjov Lev Dolgatsjov
15:30 - 16:00

Gaselli Topi autasustamine

Tunnustame TOP 3 gasellettevõtteid ja maakondade edukamaid gaselle. Auhinnatseremooniat viib läbi Äripäeva peatoimetaja Meelis Mandel.

16:00 - 16:30

Kontsert ja tähistamine

Päeva lõpetab mitmekülgne muusik ja Eesti otsib superstaari 2023. aasta saate suurfavoriit Marta Lotta Kukk. Foto autor: Kalev Lilleorg

Marta Lotta Kukk Marta Lotta Kukk
16:30 - 16:35

Konverentsipäeva lõpp

Hinnad ja registreerimine

25. GASELLI KONGRESS

Soodushind 169€ (206.18€ km-ga) kuni 30.09.2024

Täishind 349€ (425.78€ km-ga)

Osalejad

AALTO EESTI OÜTEGEVJUHTABERG EXPRESS OÜTEGEVJUHT
ABM KINNISTUD OÜJUHATUSE LIIGEABM KINNISTUD OÜJUHATUSE LIIGE
ABUSS OÜNÕUKOGU LIIGEABUSS OÜ
ACE LOGISTICS ESTONIA ASMÜÜGIKONSULTANTADVOKAADIBÜROO EMERALDLEGAL OÜVANDEADVOKAAT, PARTNER
ADVOKAADIBÜROO EMERALDLEGAL OÜADVOKAADIBÜROO NORDX LEGAL OÜPARTNER, VANDEADVOKAAT
AGR AUTOKESKUS OÜJUHATAJAAGRICOM TEHNIKA OÜJUHATUSE LIIGE
AIKO-Õ OÜJUHATUSE LIIGEAIRTOURS ESTONIA
AJ TOOTED ASJUHATAJAAJ TOOTED ASTURUNDUSJUHT, E-KAUBANDUSE SPETSIALIST
AKSEL VA OÜAMAZON WEB SERVICE
AMESTOP OÜTEGEVJUHTANHEL PUHASTUSTEENUSED OÜJUHATUSE LIIGE
ARISTATA OÜJUHATUSE LIIGEARLE REKLAAM OÜJUHATUSE LIIGE
ARLE REKLAAM OÜASTRAZENECA EESTI OÜ
ASTRAZENECA EESTI OÜAUTOPAYMENTS OÜOMANIK / OSANIK
AUTOVÄRVI OÜAVANTIRENT OÜ
AVANTIRENT OÜBALTIC INDUSTRIAL OÜEESTI REGIOONI JUHT
BALTIC INDUSTRIAL OÜJUHATUSE LIIGEBALTIC LOGISTIC SOLUTIONS OÜKOMMERTSOSAKONNA JUHT
BALTIC LOGISTIC SOLUTIONS OÜTEGEVJUHTBARIATRIC SERVICES ASMÜÜGI- JA TURUNDUSJUHT
BBT OÜJUHATUSE LIIGEBF REGENS OÜJUHATUSE LIIGE
BONA MANUS OÜJUHATUSE LIIGEBRANDNEWDAY OÜJUHATUSE LIIGE
BRANDNEWDAY OÜOMANIK / OSANIKBREMAN OÜJUHATUSE LIIGE
CAESARHANSA ASJUHATUSE LIIGECALYPSO INTERIORS OÜTEGEVJUHT
CALYPSO INTERIORS OÜCANDEO STONES OÜ
CARCOPS OÜJUHATUSE LIIGECITY TERVISEKLIINIK OÜ
CITYEHITUS OÜJUHATUSE LIIGECLOUDEXP OÜJUHATUSE LIIGE
COMPACT HOME OÜJUHATUSE LIIGECOMPACT HOME OÜJUHATUSE LIIGE
CRAYON ESTONIA OÜTEGEVJUHTCUMULTEC OÜCONSULTANT
CUMULTEC OÜDA VINCI FOOD OÜJUHATUSE LIIGE
DATACAP OÜJUHATUSE LIIGEDEVER OÜJUHATUSE LIIGE
DEVER OÜJUHATUSE LIIGEDIOTECH NORD OÜMÜÜGISPETSIALIST
DIOTECH NORD OÜVALGUSTUSOSAKONNA JUHTDOMECA OÜJUHATUSE LIIGE
DOT HOLDING OÜJUHATAJA-OSTUJUHTDOT HOLDING OÜMÜÜGIOSAKONNA JUHT
DOT HOLDING OÜE-RESIDENCY HUB OÜRAAMATUPIDAJA
E-RESIDENCY HUB OÜEESTI METSNIK OÜ
ELEKTROWERK OÜJUHATAJAELEKTROWERK OÜJUHATUSE LIIGE
ELIDOR ELEKTRITÖÖD OÜPROJEKTIJUHTELVA E.P.T. ASJUHATUSE LIIGE
ELVA E.P.T. ASTEHNIKAJUHTERISMET OÜERISMET OÜ JUHT, AMAZONI MÜÜJA
ERISMET OÜJUHATUSE LIIGEEUROSTAUTO OÜ
EVENT CENTER OÜEVENT CENTER OÜ
EVENT CENTER OÜEVENT CENTER OÜ
EVENT CENTER OÜEVENT CENTER OÜ
EVENT CENTER OÜFAVEL EHITUS OÜJUHATUSE LIIGE
FAVEL EHITUS OÜFINNLOG OÜJUHATUSE LIIGE
FINORA BANKLAENUHALDURFINORA BANKLAENUHALDUR
FINORA BANKLAENUHALDURFINORA BANKLIISINGUHALDUR
FINORA BANKLOOMELAENU TOOTEJUHTFINORA BANKOPERATSIOONIDE JUHT/ FILIAALIJUHI ASETÄITJA
FINORA BANKÄRIKLIENDIHALDURFINORA BANK
FINORA BANKFINORA BANK
FINORA BANKFOODIE FAMILY OÜJUHATUSE LIIGE
FROGET OÜJUHATUSE LIIGEFROGET OÜ
FUNRENT OÜTEGEVJUHTFUNRENT TARTU OÜTEGEVJUHT
GBC TEAMEUROOPA TEGEVJUHTGLOBE COMMERCE OÜJUHATUSE LIIGE
GROW FINANCE OÜCEOGROW FINANCE OÜPARTNER
GROW FINANCE OÜPARTNERH&H CONSULTANCY OÜJUHTIMISKONSULTANT JA ÄRIPÄEVA AKADEEMIA KOOLITAJA
HANSA DIESEL OÜJUHATUSE LIIGEHANSA DIESEL OÜOMANIK / OSANIK
HANSA DIESEL OÜHANSA DIESEL OÜ
HEVOTEHNIKA OÜHEVOTEHNIKA OÜ
ID LAM OÜJUHATUSE LIIGEID LAM OÜJUHATUSE LIIGE
IDEAL GROUP ASIIZI KINDLUSTUSMAAKLER ASNÕUKOGU LIIGE
IIZI KINDLUSTUSMAAKLER ASSPETSIALISTINGSTENI OÜJUHATUSE LIIGE
INSTAR EBC OÜTEGEVJUHTINTERIM AGENTUUR VVT OÜJUHATUSE LIIGE
JALAEXPERT OÜABIVAHENDI SPETSIALISTJALAEXPERT OÜJUHATUSE LIIGE
JALAEXPERT OÜJET EXPRESS OÜJUHATUSE LIIGE
JET EXPRESS OÜJETERON OÜJUHATUSE LIIGE
JUUSTUKUNINGAD OÜASUTAJAKAJAJA ACOUSTICS OÜJUHATUSE LIIGE
KALVITER OÜJUHATUSE LIIGEKALVITER OÜ
KARJA KINNISVARA OÜJUHATUSE LIIGEKATUSEFIRMA OÜMÜÜGIJUHT
KATUSEFIRMA OÜPROJEKTIJUHTKAUBAPALL OÜ
KINNISTU OÜJUHATAJAKLAAR.ME SERVICES OÜJUHATUSE LIIGE
KLAAR.ME SERVICES OÜKLAAR.ME SERVICES OÜ
KLAAR.ME SERVICES OÜKLAAR.ME SERVICES OÜ
KLAVIS OÜJUHATUSE LIIGEKLAVIS OÜTEGEVJUHT
KLIIMAEKSPERT OÜJUHATUSE LIIGEKLIIMAEKSPERT OÜ
KLIINIK32 OÜJUHATUSE LIIGEKOPLI KINOKOMPANII OÜJUHATUSE LIIGE
KRISTEN GRUPP OÜJUHATUSE LIIGEKRISTEN GRUPP OÜ
KUKUPESA OÜJUHATUSE LIIGEKÕLJALA PÕLLUMAJANDUSLIK OÜJUHATUSE LIIGE
LANMER OÜJUHATUSE LIIGELANMER OÜTEGEVJUHT
LARII KESKUS OÜJUHATUSE LIIGELARII KESKUS OÜJUHATUSE LIIGE
LEI REGISTER OÜCEOLEI REGISTER OÜ
LEMTEC OÜJUHATUSE LIIGELUMINOR LIISING AS
MAGUSAEKSPERT OÜOMANIK / OSANIKMAGUSAEKSPERT OÜ
MDSC SYSTEMS OÜJUHATAJAMECO OÜJUHATAJA
MECO OÜMEDEQ OÜJUHATUSE LIIGE
MEDEQ OÜMEDEQ OÜ
MERIDEIN OÜJUHATUSE LIIGEMERIT TARKVARA ASARENDUSJUHT
MERIT TARKVARA ASMERIT AKTIVA ARENDUSJUHTMERIT TARKVARA ASTEGEVJUHT
MERIT TARKVARA ASVANEMKONSULTANTMERIT TARKVARA AS
MERIT TARKVARA ASMERIT TARKVARA AS
MERKLE OÜJUHATUSE LIIGEMERKLE OÜJUHATUSE LIIGE
MERKLE OÜMERKLE OÜ
MEST OÜJUHATUSE LIIGE; JUHTMEST OÜJUHATUSE LIIGE; JUHT
MEST OÜMEST OÜ
METALLIEKSPORT OÜJUHATUSE ESIMEESMETEST STEEL OÜMÜÜGIJUHT
METEST STEEL OÜMETETRA OÜJUHATUSE LIIGE
METROSERT ASMIAR SISUSTUS OÜJUHATUSE LIIGE
MIAR SISUSTUS OÜMOUNTBIRCH OÜ
MOUNTBIRCH OÜMRPEASY OÜJUHATUSE LIIGE
MÕISAMA PM OÜRAAMATUPIDAJAMÕISAMA PM OÜ
MÕTTEMARU OÜPSÜHHOLOOG, MEESKONNA- JA JUHTIMISKOOLITAJANAFTA FILMS OÜ
NAPAL ASTEGEVJUHTNAVIX OÜ
NEWSBAKER OÜFOTOGRAAFNISTER OÜJUHATUSE LIIGE
NISTER OÜNOMINE CONSULT OÜJUHATUSE LIIGE; JUHT
NORD VARALIISING OÜJUHATUSE LIIGENORDEXPRESS OÜJUHATUSE LIIGE
NV TRADE OÜJUHATUSE LIIGEOILTRADE OÜLÕUNA-EESTI MÜÜGIJUHT
OILTRADE OÜPARTNEROILTRADE OÜTEGEVJUHT
OILTRADE OÜOK EHITUSTEENUS OÜOMANIK / OSANIK
OK EHITUSTEENUS OÜOPENNODE OÜJUHATUSE LIIGE
ORKLA ACCOUNTING CENTRE OÜACCOUNTING CENTRE JUHTORKLA ACCOUNTING CENTRE OÜRAAMATUPIDAJA
PA MERLE KALLAS OÜABIÕDEPA MERLE KALLAS OÜPEREARST
PA MERLE KALLAS OÜPEREÕDEPLAADIMEHED OÜJUHATUSE LIIGE
PLASTOK OÜFINANTSJUHTPLASTOK OÜJUHATUSE LIIGE
PLASTOK OÜJUHATUSE LIIGEPLM GROUP EESTI OÜTEGEVJUHT EESTIS
POKA KAUBANDUS OÜJUHATUSE LIIGEPOLARLOG LOGISTICS OÜJUHATUSE LIIGE
POLARLOG LOGISTICS OÜPRAKTIKAL EDUCATION OÜ
PROFORCE INDUSTRY OÜSOOME PROJEKTIJUHTPROFORCE INDUSTRY OÜ
PROGEAR OÜVEEBIKATALOOGI SISUTOIMETAJARAUNI PÕLLUMAJANDUSE OÜJUHATAJA
RAUNI PÕLLUMAJANDUSE OÜRAAMATUPIDAJARESCOVAL OÜJUHATUSE LIIGE
RESCOVAL OÜREVONIA OÜFINANTSJUHT
REVONIA OÜTEGEVJUHTRKM TEAM OÜJUHATUSE LIIGE
RKM TEAM OÜRKM TEAM OÜ
ROHETIIGER SARAHVUSVAHELISTE SUHETE JUHTSCANMED GROUP OÜBÜROOJUHT
SEBACOM OÜJUHATUSE LIIGESHANKARA CONSULTING OÜJUHATUSE LIIGE
SHARECLOUD OÜJUHATUSE LIIGESIKE AGRI OÜ(KOERU, KESK-EESTI, IDA-EESTI PIIRKONDLIK MÜÜGIKONTOR)
SIKE AGRI OÜSILVARA OÜOMANIK / OSANIK
SIMPLBOOKS OÜPEARAAMATUPIDAJA JA KONSULTANTSIMPLBOOKS OÜTEGEVJUHT
SIMPLBOOKS OÜSMART MASTERKEY OÜ
SRINI OÜHRSRINI OÜJUHATUSE LIIGE
SRINI OÜJUHATUSE LIIGESRINI OÜOMANIK / OSANIK
SRINI OÜTENDERSSRINI OÜ
SRINI OÜSTAINLESS SOLUTION OÜTEGEVJUHT
STAINLESS SOLUTION OÜSTAINLESS SOLUTION OÜ
STEBBY OÜJUHATUSE LIIGESTEBBY OÜKINDLUSTUSLAHENDUSE TOOTEJUHT
SWEDOL AB (PUBL) EESTI FILIAALTEGEVJUHTSWEDOL AB (PUBL) EESTI FILIAAL
SWISS NAHRIN ESTONIA OÜOMANIK / OSANIKSWISS NAHRIN ESTONIA OÜ
TALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SACMOTALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SAINNOVATSIOONIJUHT
TALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SAINNOVATSIOONIJUHTTALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SAÄRIARENDUSJUHT
TALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SATALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SA
TALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SATALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SA
TALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SATK TÄIENDUSKESKUS OÜJUHATUSE LIIGE
TK TÄIENDUSKESKUS OÜTOPAUTO ASMÜÜGIJUHT
TOPAUTO ASTOPAUTO AS
TOPAUTO TARTU ASTOPAUTO TARTU AS JUHATAJAVANEREX OÜJUHATAJA
VANEREX OÜJUHATUSE LIIGEVANEREX OÜMÜÜGIJUHT
VARAJASE KAASAMISE KESKUS OÜBÜROOJUHT, RAAMATUPIDAJAVARAJASE KAASAMISE KESKUS OÜKVALITEEDI- JA PERSONALISPETSIALIST
VARAJASE KAASAMISE KESKUS OÜOTEPÄÄ REHABILITATSIOONIMEESKONNA JUHT, FÜSIOTERAPEUTVASTSELIINA HOOLDEKODU OÜHOOLDEKODU JUHATAJA
VASTSELIINA HOOLDEKODU OÜRAAMATUPIDAJAVEERA OÜANALÜÜTIK
VEERA OÜJUHATUSE LIIGEVEERA OÜJUHATUSE LIIGE
VEERA OÜVENUSCLUB OÜOMANIK / OSANIK
VENUSCLUB OÜOMANIK / OSANIKVINNI BIOGAAS OÜJUHATUSE LIIGE
VÄRSKA LAHT OÜTOOTMISJUHTVÄRSKA LAHT OÜ
ÄRIPÄEV ASAJAKIRJANIKÄRIPÄEV ASARVAMUSTOIMETUSE JUHT
ÄRIPÄEV ASASSISTENTÄRIPÄEV ASDIGIÄRI ARENDUSJUHT
ÄRIPÄEV ASKONVERENTSIKESKUSE JUHTÄRIPÄEV ASKONVERENTSIKESKUSE PROJEKTIJUHT
ÄRIPÄEV ASKORRALDUSÄRIPÄEV ASOSAKONNAJUHI ASETÄITJA, ERIPROJEKTIDE MÜÜGIJUHT
ÄRIPÄEV ASPEATOIMETAJAÄRIPÄEV ASTOETAJATE KORDINAATOR
ÄRIPÄEV ASUUDISTE JA UURIVA TOIMETUSE JUHTÄRIPÄEV ASÄRIPÄEVA AJAKIRJANIK
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEVA JA DELOVÕJE VEDOMOSTI MÜÜGIJUHTÄRIPÄEV ASÄRIPÄEVA RAADIO TOIMETAJA
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEVA SUURÜRITUSTE JUHTÄRIPÄEV ASÄRIPÄEVA SUURÜRITUSTE PROGRAMMIJUHT
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEVA SUURÜRITUSTE TURUNDUSE PROJEKTIJUHTÄRIPÄEV ASÄRIPÄEVA TOIMETUSE DIGITURUNDUSE SPETSIALIST
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEV ASÖSEL CONSULTING OÜTEGEVJUHT

AALTO EESTI OÜ
TEGEVJUHT

ABERG EXPRESS OÜ
TEGEVJUHT

ABM KINNISTUD OÜ
JUHATUSE LIIGE

ABM KINNISTUD OÜ
JUHATUSE LIIGE

ABUSS OÜ
NÕUKOGU LIIGE

ABUSS OÜ


ACE LOGISTICS ESTONIA AS
MÜÜGIKONSULTANT

ADVOKAADIBÜROO EMERALDLEGAL OÜ
VANDEADVOKAAT, PARTNER

ADVOKAADIBÜROO EMERALDLEGAL OÜ


ADVOKAADIBÜROO NORDX LEGAL OÜ
PARTNER, VANDEADVOKAAT

AGR AUTOKESKUS OÜ
JUHATAJA

AGRICOM TEHNIKA OÜ
JUHATUSE LIIGE

AIKO-Õ OÜ
JUHATUSE LIIGE

AIRTOURS ESTONIA


AJ TOOTED AS
JUHATAJA

AJ TOOTED AS
TURUNDUSJUHT, E-KAUBANDUSE SPETSIALIST

AKSEL VA OÜ


AMAZON WEB SERVICE


AMESTOP OÜ
TEGEVJUHT

ANHEL PUHASTUSTEENUSED OÜ
JUHATUSE LIIGE

ARISTATA OÜ
JUHATUSE LIIGE

ARLE REKLAAM OÜ
JUHATUSE LIIGE

ARLE REKLAAM OÜ


ASTRAZENECA EESTI OÜ


ASTRAZENECA EESTI OÜ


AUTOPAYMENTS OÜ
OMANIK / OSANIK

AUTOVÄRVI OÜ


AVANTIRENT OÜ


AVANTIRENT OÜ


BALTIC INDUSTRIAL OÜ
EESTI REGIOONI JUHT

BALTIC INDUSTRIAL OÜ
JUHATUSE LIIGE

BALTIC LOGISTIC SOLUTIONS OÜ
KOMMERTSOSAKONNA JUHT

BALTIC LOGISTIC SOLUTIONS OÜ
TEGEVJUHT

BARIATRIC SERVICES AS
MÜÜGI- JA TURUNDUSJUHT

BBT OÜ
JUHATUSE LIIGE

BF REGENS OÜ
JUHATUSE LIIGE

BONA MANUS OÜ
JUHATUSE LIIGE

BRANDNEWDAY OÜ
JUHATUSE LIIGE

BRANDNEWDAY OÜ
OMANIK / OSANIK

BREMAN OÜ
JUHATUSE LIIGE

CAESARHANSA AS
JUHATUSE LIIGE

CALYPSO INTERIORS OÜ
TEGEVJUHT

CALYPSO INTERIORS OÜ


CANDEO STONES OÜ


CARCOPS OÜ
JUHATUSE LIIGE

CITY TERVISEKLIINIK OÜ


CITYEHITUS OÜ
JUHATUSE LIIGE

CLOUDEXP OÜ
JUHATUSE LIIGE

COMPACT HOME OÜ
JUHATUSE LIIGE

COMPACT HOME OÜ
JUHATUSE LIIGE

CRAYON ESTONIA OÜ
TEGEVJUHT

CUMULTEC OÜ
CONSULTANT

CUMULTEC OÜ


DA VINCI FOOD OÜ
JUHATUSE LIIGE

DATACAP OÜ
JUHATUSE LIIGE

DEVER OÜ
JUHATUSE LIIGE

DEVER OÜ
JUHATUSE LIIGE

DIOTECH NORD OÜ
MÜÜGISPETSIALIST

DIOTECH NORD OÜ
VALGUSTUSOSAKONNA JUHT

DOMECA OÜ
JUHATUSE LIIGE

DOT HOLDING OÜ
JUHATAJA-OSTUJUHT

DOT HOLDING OÜ
MÜÜGIOSAKONNA JUHT

DOT HOLDING OÜ


E-RESIDENCY HUB OÜ
RAAMATUPIDAJA

E-RESIDENCY HUB OÜ


EESTI METSNIK OÜ


ELEKTROWERK OÜ
JUHATAJA

ELEKTROWERK OÜ
JUHATUSE LIIGE

ELIDOR ELEKTRITÖÖD OÜ
PROJEKTIJUHT

ELVA E.P.T. AS
JUHATUSE LIIGE

ELVA E.P.T. AS
TEHNIKAJUHT

ERISMET OÜ
ERISMET OÜ JUHT, AMAZONI MÜÜJA

ERISMET OÜ
JUHATUSE LIIGE

EUROSTAUTO OÜ


EVENT CENTER OÜ


EVENT CENTER OÜ


EVENT CENTER OÜ


EVENT CENTER OÜ


EVENT CENTER OÜ


EVENT CENTER OÜ


EVENT CENTER OÜ


FAVEL EHITUS OÜ
JUHATUSE LIIGE

FAVEL EHITUS OÜ


FINNLOG OÜ
JUHATUSE LIIGE

FINORA BANK
LAENUHALDUR

FINORA BANK
LAENUHALDUR

FINORA BANK
LAENUHALDUR

FINORA BANK
LIISINGUHALDUR

FINORA BANK
LOOMELAENU TOOTEJUHT

FINORA BANK
OPERATSIOONIDE JUHT/ FILIAALIJUHI ASETÄITJA

FINORA BANK
ÄRIKLIENDIHALDUR

FINORA BANK


FINORA BANK


FINORA BANK


FINORA BANK


FOODIE FAMILY OÜ
JUHATUSE LIIGE

FROGET OÜ
JUHATUSE LIIGE

FROGET OÜ


FUNRENT OÜ
TEGEVJUHT

FUNRENT TARTU OÜ
TEGEVJUHT

GBC TEAM
EUROOPA TEGEVJUHT

GLOBE COMMERCE OÜ
JUHATUSE LIIGE

GROW FINANCE OÜ
CEO

GROW FINANCE OÜ
PARTNER

GROW FINANCE OÜ
PARTNER

H&H CONSULTANCY OÜ
JUHTIMISKONSULTANT JA ÄRIPÄEVA AKADEEMIA KOOLITAJA

HANSA DIESEL OÜ
JUHATUSE LIIGE

HANSA DIESEL OÜ
OMANIK / OSANIK

HANSA DIESEL OÜ


HANSA DIESEL OÜ


HEVOTEHNIKA OÜ


HEVOTEHNIKA OÜ


ID LAM OÜ
JUHATUSE LIIGE

ID LAM OÜ
JUHATUSE LIIGE

IDEAL GROUP AS


IIZI KINDLUSTUSMAAKLER AS
NÕUKOGU LIIGE

IIZI KINDLUSTUSMAAKLER AS
SPETSIALIST

INGSTENI OÜ
JUHATUSE LIIGE

INSTAR EBC OÜ
TEGEVJUHT

INTERIM AGENTUUR VVT OÜ
JUHATUSE LIIGE

JALAEXPERT OÜ
ABIVAHENDI SPETSIALIST

JALAEXPERT OÜ
JUHATUSE LIIGE

JALAEXPERT OÜ


JET EXPRESS OÜ
JUHATUSE LIIGE

JET EXPRESS OÜ


JETERON OÜ
JUHATUSE LIIGE

JUUSTUKUNINGAD OÜ
ASUTAJA

KAJAJA ACOUSTICS OÜ
JUHATUSE LIIGE

KALVITER OÜ
JUHATUSE LIIGE

KALVITER OÜ


KARJA KINNISVARA OÜ
JUHATUSE LIIGE

KATUSEFIRMA OÜ
MÜÜGIJUHT

KATUSEFIRMA OÜ
PROJEKTIJUHT

KAUBAPALL OÜ


KINNISTU OÜ
JUHATAJA

KLAAR.ME SERVICES OÜ
JUHATUSE LIIGE

KLAAR.ME SERVICES OÜ


KLAAR.ME SERVICES OÜ


KLAAR.ME SERVICES OÜ


KLAAR.ME SERVICES OÜ


KLAVIS OÜ
JUHATUSE LIIGE

KLAVIS OÜ
TEGEVJUHT

KLIIMAEKSPERT OÜ
JUHATUSE LIIGE

KLIIMAEKSPERT OÜ


KLIINIK32 OÜ
JUHATUSE LIIGE

KOPLI KINOKOMPANII OÜ
JUHATUSE LIIGE

KRISTEN GRUPP OÜ
JUHATUSE LIIGE

KRISTEN GRUPP OÜ


KUKUPESA OÜ
JUHATUSE LIIGE

KÕLJALA PÕLLUMAJANDUSLIK OÜ
JUHATUSE LIIGE

LANMER OÜ
JUHATUSE LIIGE

LANMER OÜ
TEGEVJUHT

LARII KESKUS OÜ
JUHATUSE LIIGE

LARII KESKUS OÜ
JUHATUSE LIIGE

LEI REGISTER OÜ
CEO

LEI REGISTER OÜ


LEMTEC OÜ
JUHATUSE LIIGE

LUMINOR LIISING AS


MAGUSAEKSPERT OÜ
OMANIK / OSANIK

MAGUSAEKSPERT OÜ


MDSC SYSTEMS OÜ
JUHATAJA

MECO OÜ
JUHATAJA

MECO OÜ


MEDEQ OÜ
JUHATUSE LIIGE

MEDEQ OÜ


MEDEQ OÜ


MERIDEIN OÜ
JUHATUSE LIIGE

MERIT TARKVARA AS
ARENDUSJUHT

MERIT TARKVARA AS
MERIT AKTIVA ARENDUSJUHT

MERIT TARKVARA AS
TEGEVJUHT

MERIT TARKVARA AS
VANEMKONSULTANT

MERIT TARKVARA AS


MERIT TARKVARA AS


MERIT TARKVARA AS


MERKLE OÜ
JUHATUSE LIIGE

MERKLE OÜ
JUHATUSE LIIGE

MERKLE OÜ


MERKLE OÜ


MEST OÜ
JUHATUSE LIIGE; JUHT

MEST OÜ
JUHATUSE LIIGE; JUHT

MEST OÜ


MEST OÜ


METALLIEKSPORT OÜ
JUHATUSE ESIMEES

METEST STEEL OÜ
MÜÜGIJUHT

METEST STEEL OÜ


METETRA OÜ
JUHATUSE LIIGE

METROSERT AS


MIAR SISUSTUS OÜ
JUHATUSE LIIGE

MIAR SISUSTUS OÜ


MOUNTBIRCH OÜ


MOUNTBIRCH OÜ


MRPEASY OÜ
JUHATUSE LIIGE

MÕISAMA PM OÜ
RAAMATUPIDAJA

MÕISAMA PM OÜ


MÕTTEMARU OÜ
PSÜHHOLOOG, MEESKONNA- JA JUHTIMISKOOLITAJA

NAFTA FILMS OÜ


NAPAL AS
TEGEVJUHT

NAVIX OÜ


NEWSBAKER OÜ
FOTOGRAAF

NISTER OÜ
JUHATUSE LIIGE

NISTER OÜ


NOMINE CONSULT OÜ
JUHATUSE LIIGE; JUHT

NORD VARALIISING OÜ
JUHATUSE LIIGE

NORDEXPRESS OÜ
JUHATUSE LIIGE

NV TRADE OÜ
JUHATUSE LIIGE

OILTRADE OÜ
LÕUNA-EESTI MÜÜGIJUHT

OILTRADE OÜ
PARTNER

OILTRADE OÜ
TEGEVJUHT

OILTRADE OÜ


OK EHITUSTEENUS OÜ
OMANIK / OSANIK

OK EHITUSTEENUS OÜ


OPENNODE OÜ
JUHATUSE LIIGE

ORKLA ACCOUNTING CENTRE OÜ
ACCOUNTING CENTRE JUHT

ORKLA ACCOUNTING CENTRE OÜ
RAAMATUPIDAJA

PA MERLE KALLAS OÜ
ABIÕDE

PA MERLE KALLAS OÜ
PEREARST

PA MERLE KALLAS OÜ
PEREÕDE

PLAADIMEHED OÜ
JUHATUSE LIIGE

PLASTOK OÜ
FINANTSJUHT

PLASTOK OÜ
JUHATUSE LIIGE

PLASTOK OÜ
JUHATUSE LIIGE

PLM GROUP EESTI OÜ
TEGEVJUHT EESTIS

POKA KAUBANDUS OÜ
JUHATUSE LIIGE

POLARLOG LOGISTICS OÜ
JUHATUSE LIIGE

POLARLOG LOGISTICS OÜ


PRAKTIKAL EDUCATION OÜ


PROFORCE INDUSTRY OÜ
SOOME PROJEKTIJUHT

PROFORCE INDUSTRY OÜ


PROGEAR OÜ
VEEBIKATALOOGI SISUTOIMETAJA

RAUNI PÕLLUMAJANDUSE OÜ
JUHATAJA

RAUNI PÕLLUMAJANDUSE OÜ
RAAMATUPIDAJA

RESCOVAL OÜ
JUHATUSE LIIGE

RESCOVAL OÜ


REVONIA OÜ
FINANTSJUHT

REVONIA OÜ
TEGEVJUHT

RKM TEAM OÜ
JUHATUSE LIIGE

RKM TEAM OÜ


RKM TEAM OÜ


ROHETIIGER SA
RAHVUSVAHELISTE SUHETE JUHT

SCANMED GROUP OÜ
BÜROOJUHT

SEBACOM OÜ
JUHATUSE LIIGE

SHANKARA CONSULTING OÜ
JUHATUSE LIIGE

SHARECLOUD OÜ
JUHATUSE LIIGE

SIKE AGRI OÜ
(KOERU, KESK-EESTI, IDA-EESTI PIIRKONDLIK MÜÜGIKONTOR)

SIKE AGRI OÜ


SILVARA OÜ
OMANIK / OSANIK

SIMPLBOOKS OÜ
PEARAAMATUPIDAJA JA KONSULTANT

SIMPLBOOKS OÜ
TEGEVJUHT

SIMPLBOOKS OÜ


SMART MASTERKEY OÜ


SRINI OÜ
HR

SRINI OÜ
JUHATUSE LIIGE

SRINI OÜ
JUHATUSE LIIGE

SRINI OÜ
OMANIK / OSANIK

SRINI OÜ
TENDERS

SRINI OÜ


SRINI OÜ


STAINLESS SOLUTION OÜ
TEGEVJUHT

STAINLESS SOLUTION OÜ


STAINLESS SOLUTION OÜ


STEBBY OÜ
JUHATUSE LIIGE

STEBBY OÜ
KINDLUSTUSLAHENDUSE TOOTEJUHT

SWEDOL AB (PUBL) EESTI FILIAAL
TEGEVJUHT

SWEDOL AB (PUBL) EESTI FILIAAL


SWISS NAHRIN ESTONIA OÜ
OMANIK / OSANIK

SWISS NAHRIN ESTONIA OÜ


TALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SA
CMO

TALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SA
INNOVATSIOONIJUHT

TALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SA
INNOVATSIOONIJUHT

TALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SA
ÄRIARENDUSJUHT

TALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SA


TALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SA


TALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SA


TALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SA


TALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SA


TK TÄIENDUSKESKUS OÜ
JUHATUSE LIIGE

TK TÄIENDUSKESKUS OÜ


TOPAUTO AS
MÜÜGIJUHT

TOPAUTO AS


TOPAUTO AS


TOPAUTO TARTU AS
TOPAUTO TARTU AS JUHATAJA

VANEREX OÜ
JUHATAJA

VANEREX OÜ
JUHATUSE LIIGE

VANEREX OÜ
MÜÜGIJUHT

VARAJASE KAASAMISE KESKUS OÜ
BÜROOJUHT, RAAMATUPIDAJA

VARAJASE KAASAMISE KESKUS OÜ
KVALITEEDI- JA PERSONALISPETSIALIST

VARAJASE KAASAMISE KESKUS OÜ
OTEPÄÄ REHABILITATSIOONIMEESKONNA JUHT, FÜSIOTERAPEUT

VASTSELIINA HOOLDEKODU OÜ
HOOLDEKODU JUHATAJA

VASTSELIINA HOOLDEKODU OÜ
RAAMATUPIDAJA

VEERA OÜ
ANALÜÜTIK

VEERA OÜ
JUHATUSE LIIGE

VEERA OÜ
JUHATUSE LIIGE

VEERA OÜ


VENUSCLUB OÜ
OMANIK / OSANIK

VENUSCLUB OÜ
OMANIK / OSANIK

VINNI BIOGAAS OÜ
JUHATUSE LIIGE

VÄRSKA LAHT OÜ
TOOTMISJUHT

VÄRSKA LAHT OÜ


ÄRIPÄEV AS
AJAKIRJANIK

ÄRIPÄEV AS
ARVAMUSTOIMETUSE JUHT

ÄRIPÄEV AS
ASSISTENT

ÄRIPÄEV AS
DIGIÄRI ARENDUSJUHT

ÄRIPÄEV AS
KONVERENTSIKESKUSE JUHT

ÄRIPÄEV AS
KONVERENTSIKESKUSE PROJEKTIJUHT

ÄRIPÄEV AS
KORRALDUS

ÄRIPÄEV AS
OSAKONNAJUHI ASETÄITJA, ERIPROJEKTIDE MÜÜGIJUHT

ÄRIPÄEV AS
PEATOIMETAJA

ÄRIPÄEV AS
TOETAJATE KORDINAATOR

ÄRIPÄEV AS
UUDISTE JA UURIVA TOIMETUSE JUHT

ÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEVA AJAKIRJANIK

ÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEVA JA DELOVÕJE VEDOMOSTI MÜÜGIJUHT

ÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEVA RAADIO TOIMETAJA

ÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEVA SUURÜRITUSTE JUHT

ÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEVA SUURÜRITUSTE PROGRAMMIJUHT

ÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEVA SUURÜRITUSTE TURUNDUSE PROJEKTIJUHT

ÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEVA TOIMETUSE DIGITURUNDUSE SPETSIALIST

ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÖSEL CONSULTING OÜ
TEGEVJUHT

Gaselliliikumine

Eesti gaselliliikumine tähistab 2024. aastal 24. sünnipäeva – täpselt nii kaua on Äripäev koostanud Gaselli TOPi, korraldanud Gaselli Kongressi ja kirjutanud gasellfirmade käekäigust. Gaselliliikumine väärtustab kiiresti kasvavaid ettevõtteid teadmises, et just nemad loovad igas riigis enim uusi töökohti, on paindlikud, kiired ja julged. Liikumine on pärit USAst, termini autor on Ameerika majandusteadlane David Birch.
Gasell on kiiresti kasvanud ettevõte, kes on kasvatanud viimase kolme aasta jooksul käivet ja kasumit vähemalt 50%.

Vaata Gaselli TOPi pääsemise tingimusi SIIT!

 

Gaselli TOP

Äripäeva kiiresti arenevate firmade edetabel ehk Gaselli TOP on ilmunud järjest 24 aastat. Igal aastal jõuab Gaselli TOPi edetabelitesse umbes 1000 kiiresti arenevat ettevõtet ehk just nii paljud Eesti ettevõtted vastavad TOPi tingimustele. Kõige kiiremad kasvajad paisutavad oma käivet kümneid kordi. Paljud kunagi gaselli edetabelisse jõudnud ettevõtted on tänaseks kasvanud suurteks stabiilseteks ettevõteteks.
Kiiresti kasvavate ettevõtete edetabeleid koostavad meie lähinaabrite seas Soome juhtiv majandusleht Kauppalehti ja Rootsi suurim majandusleht Dagens Industri.

Gaselliliikumise toetajad
Gaselli Kongressi Kuldtoetajad
Gaselli Kongressi Hõbetoetaja
Toetaja

Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil [email protected] .

Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.

Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi kuulub tasumisele 50% arvest.

Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata ja tasumisele kuulub 100% arvest.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Konverentsi materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

Reklaam

Kui soovite tutvustada oma ettevõtet konverentsil, siis võtke ühendust [email protected] või 667 0105.

Kontaktid

Jana Palm
Äripäeva toimetuse suurürituste juht
[email protected]
+372 5686 4818

Silja Mägi
Projektijuht
[email protected]
+372 5340 5426

Eliise Nikopensius
Partnersuhted
[email protected]
+372 553 1442

Age Liiv
Partnersuhted
[email protected]
+372 5866 6496

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?