Ela kaasa!

Inspireerivad esinejad räägivad oma loo ja innustavad gaselle

22. Gaselli Kongress:

Gaselli Kongress on inspiratsioonisündmus kiiresti kasvavate firmade omanikele ja juhtidele , kelle võimekusest ja tööst sõltub Eesti majandus.

Kuigi programm on igal aastal väga erinev, toetub sündmuse eesmärk aastast aastasse siiski sarnasele ideele- läbi kogemuste jagamise üksteist inspireerida ja toetada. See on päev, kus jagatakse päris lugusid. Päris inimestelt päris inimestele. Eesti GASELLILIIKUMINE tähistab 2023. aastal 23. sünnipäeva – täpselt nii kaua on Äripäev koostanud Gaselli TOPi, korraldanud Gaselli Kongressi ja kirjutanud gasellfirmade käekäigust.

Miks tulla Gaselli Kongressile?

Gaselli Kongress on tunnustus ja inspiratsiooniüritus kiiresti kasvavate firmade omanikele ja juhtidele, kelle võimekusest ja tööst sõltub Eesti majandus.

Gaselli Kongress on praktiline, sest ettekanded pakuvad kogemust ja nõuannet. Esinejad teavad täpselt gasellide ees seisvaid valikuid ja on paljud neist ise läbi teinud.

Gaselli Kongress on inspireeriv, sest ettekanded on tõelised (ettevõtlus)lood sellest, kuidas inimesed on raskustega võidelnud, mitte igavad või ülesuhkrustatud esinemised. Üles astuvad inimesed, kellele mõeldes tahaks öelda „Wow!“ .

Esinejad on tuntud ettevõtjad ja põnevad inimesed. Joakim Helenius, Lilli Jahilo, Tanel Kangert, Meelis Mõttus, Kyuho Lee, Rudolf-Gustav Hanni ning Agnes Makk räägivad Gaselli Kongressil ausalt oma loo saadud kogemustest ja õppetundidest.

Esinejad räägivad asjadest, millega iga ettevõtja suudab ennast samastada.

Gaselli Kongress loob hea tunde kõikidele osalejatele, sest see on avalik tunnustus kõigile kiiresti kasvavatele ja töökatele ettevõtetele.

Gaselliliikumine kogub Eestis hoogu. Äripäev, Delovoje Vedomosti ja teised Äripäeva väljaanded portreteerivad gaselle aastaringselt.

Gaselli Kongress tuleb rahva ette tuntud headuses – see toimub 23. korda. Täpselt sama vana on ka Eesti gaselliliikumine.

Gaselli Kongressil kuulutame välja aasta jooksul kõige kiiremini kasvanud ettevõtted. Lisaks tunnustame tublisid gasellettevõtteid maakonnapõhiselt.

Esinejad

Joakim Helenius

Suuromanik ja investor

Marili Niidumaa

Konverentsi moderaator ja gasellidele keskenduva raadiosaate "Kiired ja vihased" saatejuht

Tanel Kangert

rattasportlane

Lilli Jahilo

Maison Lilli Jahilo

Meelis Mõttus

Metsavenna turismitalu

Mare Pork

aastakümneid tippjuhte koolitanud juhtimispsühholoog

Agnes Makk

Mitmete edukate kasvuettevõtete ristiema

Programm

09:00 - 09:50

Registreerimine ja hommikukohv

08:50 - 09:00

Avasõnad

Marili Niidumaa Marili Niidumaa
10:00 - 10:30

Aastakümneid tippjuhte koolitanud juhtimispsühholoog Mare Pork

Mare Pork on Eesti tippjuhtide lemmik juhtimispsühholoogia konsultant ja -koolitaja. Ta on tuntud psühhoanalüütiline nõustaja, hinnatud ekspert juhtimiskompetentsuse arendamisel, oodatud esineja nii kodumaisetel kui ka rahvusvahelistel konverentsidel ja Tallinna Ülikooli psühholoogia professor. Ta on läbi viinud tippjuhtide aastaseid kursusi. Tema armastatud teemadeks on teadvuse seisundite ja mõtlemise muutused, selge teadvuse (Mindfulness-i) ideed ja tehnikad, millel on nii elufilosoofiline kui ka äärmiselt praktiline mõõde. Konverentsil räägib Mare, kuidas inimeste valikuid suurendada, nii igapäevastes kriitilistes olukordades kui ka tõsiste kriiside lahendamisel.

Mare Pork Mare Pork
10:30 - 11:00

Suuromanik ja investor

Talle kuulub Cambridge’i Ülikooli magistrikraad (cum laude), ta on töötanud Wall Streetil maailma suurimate investeermispankade heaks, valdab vabalt viite keelt, teinud karjääri pea kümnes riigis. Ta on aidanud Eesti pangandussektorit üles ehitada ja Eesti üks suurim rahvusvaheliste finantsinvesteeringute maaletooja. Joakim Helenius, eelmisel aastal Eesti kodanikuks saanud ärimees, Trigon Grupi omanik ja tegevjuht on tuntud nimi pea kõigile. Seda ka põhjusega – piimandusest aknatootmisfirmani, kinnisvarast puitkiudplaadi tootmiseni – mees nagu orkester, kes suudab hoida silma peal nii väikestel detailidel kuid ei unusta merd metsa taga. Gaselli Kongressil räägib Joakim välisinvesteeringute kaasamise olulisusest aga ka sellest, kuidas käesolev kriis seljatada ja tulla tänasest olukorrast võitjana välja.

Joakim Helenius Joakim Helenius
11:00 - 11:30

Kirjastus SEIK asutaja ja tegevjuht, esmakordne gasell Rudolf-Gustav Hanni

Pärnust pärit Rudolf-Gustav Hanni võib olla küll noor, kuid ettevõtmisi on tal juba mitme ettevõtja jagu. Laiemale avalikkusele sai Rudolf tuttavaks 2020. aastal, mil ta võitis idufirma Pagerr meeskonnaga ideekonkursi „Ajujaht“ peapreemia. Nii võib 25-aastane ettevõtja tegemistele anda kindla üksarviku hoiatuse.  Gaselli Kongressil räägib esimest korda oma ettevõttega SEIK Gaselli TOPi jõudnud Rudolf-Gustav oma teekonnast ettevõtluses, õpilasfirmast välja kasvanud äri kasvuperspektiividest ja innovatsioonist paberitööstuses digiajastul.

Rudolf-Gustav Hanni Rudolf-Gustav Hanni
11:30 - 12:00

Selguvad Äripäeva Gaselli TOPi võitjad

12:00 - 13:00

Lõuna- ja suhtlemispaus

13:00 - 13:30

Esmakordselt Gaselli TOP-i jõudnud Lõuna-Korea restorani Gotsu asutaja ja peakokk Kyuho Lee

Lõuna-Koreast pärit Kyuho Lee jõudis Eestisse juba üle kümne aasta tagasi. Esialgu oli tema soov õppida siin vahetusõpilasena ühe semestri. Selle kõrvalt nägi ta aga Tallinna toitlustusturul ärivõimalust – luua Lõuna-Korea restoran, kus toidu kvaliteet oleks hea ning hinnad taskukohased. Nii alustas ta eelmise finantskriisi tipus 2010. aastal restoraniga Gotsu. 12 aasta jooksul on Gotsust saanud üks tuntumaid ja hinnatumaid Aasia köögi esindusi Tallinnas. Gaselli Kongressil räägib Kyuho, kuidas on ta pannud tallinlased sööma bibimbapi ja kuidas on lõuna-koeralasel Eestis äri ajada ja kuidas on muutnud Gotsu äri Wolti ning Bolti pealetung. NB! Ettekanne on inglise keeles!

Kyuho Lee Kyuho Lee
13:30 - 14:00

Mitmete Eesti edukate kasvuettevõtete ristiema

Kasvatada töötajate arvu koroona-aastatel 92,7 protsendi võrra? Suurendada kaheksa-aastase ettevõtte tootmispinda veelgi tuhandete ruutmeetrite võrra? „Just nii!“ kinnitab Eesti edukamate ja kiiremini kasvavate ettevõtete ristiema ning endine Foxway tegevjuht Agnes Makk. „Ka rasketel aegadel tuleb teha julgeid otsuseid,“ kinnitab Makk. Swedbanki infesteerimisfondide juhatuse esimehena kasvatas Agnes koos meeskonnaga fondide porfelle poole võrra, tänavu ka gasellettevõtte staatusesse jõudnud Maksekeskuse väikeaktsionäri ja asutajana aitas Agnes ettevõttel ambitsioonika strateegia paika panna. Gaselli Kongressil räägib Agnes, kuidas hoida ambitsioonika juhina hundid söönud ja lambad terved ehk kuidas tänastes turutingimustes hoida kiiret kasvutempot, kuid jõulise lainemise käigus mitte lõhki minna.

Agnes Makk Agnes Makk
14:00 - 14:30

Omanimelise moemaja asutaja, armastatud moedisainer Lilli Jahilo

Särav, inspireeriv, kaasahaarav, nutikas – need on esimesed omadussõnad, mis keerlevad peas, kui iseloomustada moedisainer Lilli Jahilot. Kõrgeid tunnustusi – sealhulgas Rootsi aasta noore ettevõtja auhinna, Valgetähe V klassi teenetemärgi, Eesti aasta moedisaineri auhinna Kuldnõel – pälvinud Lilli on võitnud nii Euroopa kroonitud peade, rahvusvahelisi ärisid juhtivate naiste kui ka siinsete Eesti naiste südame. Lilli disain ja looming kätkevad endas rafineeritud kaasaegset ilu, mugavust, aga ka vastutustunnet keskkonna ees. Gaselli Kongressil räägib Lilli enda ettevõtluse loo – kui suure vastutuse paneb endanimeline moemaja  Lillile endale? Kuidas jõuda sinnani, et sinu loomingut kannavad kuningakodade printsessid? Mis on olnud Lilli valusaimad õppetunnid?

Lilli Jahilo Lilli Jahilo
14:30 - 15:00

Virgutuspaus

15:00 - 15:30

Ettevõtja, Rio de Janeiro olümpiamängude 9. koht, endine tippsportlane Tanel Kangert

Sel sügisel silmapaistvale profiratturi karjäärile joone alla tõmmanud Tanel Kangert avab Gaselli Kongressil oma spordiala telgitaguseid. Maailmatasemel rattasõit võib kõrvaltvaatajale tunduda ala, kus läbi löövad vaid üksikud tippsportlased, kuid tegelikult on suurtuuride edu taga isetu meeskonnatöö. Gaselli Kongressi laval selgitab Kangert, kuidas pannakse suurte egodega tippratturid ühe eesmärgi nimel meeskonnana tööle ja kuidas ta sportlaskarjääri käigus õpitud juhtimisnippe tulevikus ettevõtjana rakendab.

Tanel Kangert Tanel Kangert
15:30 - 16:00

Metsavenna talu peremees, Võrumaa gasell 2022 Meelis Mõttus

Eesti ühele tuntuimale turismitalule aluse pannud Meelis Mõttus on haaret laiendamas toidutööstusesse. Nii on mullu Võrumaa parimaks gasellettevõtteks tunnistatud Metsavenna turismitalu käivitanud piimameierei. Seal toodetava mahejuustuga soovib Meelis vallutada kogu maailma, kuid meiereist soovib ta varustada ka Tartu koole ökopiimaga. Kusjuures seda kõike soovib Meelis kohale toimetada elektriautodega. Gaselli Kongressil räägib julge innovaator, kuidas mullu välja hõigatud laienemisplaanid on edenenud ning kuidas praeguses majanduskeskkonnas maal äri ajada on.

Meelis Mõttus Meelis Mõttus
16:00 -

Konverentsi lõpp

Hinnad ja registreerimine

Gaselli Kongress on tunnustus ja inspiratsiooniüritus kiiresti kasvavate firmade omanikele ja juhtidele, kelle võimekusest ja tööst sõltub Eesti majandus.

23. GASELLI KONGRESS

Soodushind 259€ (310.8€ koos km-ga)

kuni 31.01.2022

Täishind 394.8€ (koos km-ga)

23. GASELLI KONGRESS PILET GASELLIDELE

Soodushind 199€ (238.8€ koos km-ga)

kuni 31.01.2023

Täishind 394.8€ (koos km-ga)

Osalejad

3PARK EESTI OÜJUHATUSE LIIGE3PARK EESTI OÜJUHATUSE LIIGE
3PARK EESTI OÜJUHATUSE LIIGEA-TEKSTIIL OÜJUHATUSE LIIGE
A-TEKSTIIL OÜABM KINNISTUD OÜJUHATUSE LIIGE, OSANIK, ASUTAJA
ABM KINNISTUD OÜTEGEVJUHTACE LOGISTICS ESTONIA ASMÜÜGIKONSULTANT
ADVOKAADIBÜROO HEDMAN PARTNERS & CO OÜJUHTIVPARTNERAGES PARTNER OÜ
AGRICOM TEHNIKA OÜJUHATUSE LIIGEAHJA MOODULAHI OÜARENDUSJUHT
AHJA MOODULAHI OÜJUHATUSE LIIGEAHJA MOODULAHI OÜJUHIABI
AHJA MOODULAHI OÜTURUNDUSJUHTALBIORIX OÜJUHATUSE LIIGE
ANDRES GLASS SOLUTIONS OÜTEGEVJUHTAUTO LÜLITI OÜ
AUTO LÜLITI OÜBBQ ENTERTAINMENT OÜMÜÜGIASSISTENT
BBQ ENTERTAINMENT OÜTEGEVJUHTBBT OÜJUHATUSE LIIGE
BONA MANUS OÜJUHATUSE LIIGEBONA MANUS OÜ
BRANDNEWDAY OÜJUHATUSE LIIGEBRANDNEWDAY OÜOMANIK / OSANIK
CH KONSULTATSIOONID OÜBÜROOJUHATAJACH KONSULTATSIOONID OÜMITME KIREGA JUHT
CH KONSULTATSIOONID OÜPEARAAMATUPIDAJACH KONSULTATSIOONID OÜTEGEVJUHT
CONCISE SYSTEMS OÜPERSONALIJUHTCONCISE SYSTEMS OÜTEGEVJUHT
CONCISE SYSTEMS OÜTIIMIJUHTCONCISE SYSTEMS OÜÄRIARENDUSJUHT
DECOLAND OÜJUHATUSE LIIGEDECOLAND OÜJUHATUSE LIIGE
DES AKT OÜDEVTAILOR OÜCEO
DEVTAILOR OÜCTODEVTAILOR OÜFOUNDER
DEVTAILOR OÜFOUNDERDOT HOLDING OÜJUHATAJA
DOT HOLDING OÜMÜÜGIJUHTEHITUSVIRTUOOS OÜJUHATUSE ESIMEES
EHITUSVIRTUOOS OÜJUHIABIELEKTROWERK OÜJUHATAJA
ELU RATASTEL OÜOMANIKELU RATASTEL OÜOMANIK
EMPATRAX OÜJUHATUSE LIIGEESD-CENTER OÜ
ESTONIAN BUSINESS SCHOOL SATERVISHOIU VALDKONNA JUHI ARENGUPROGRAMMI JUHTIVÕPPEJÕUDETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA
FINORA BANKFIXMAN EESTI OÜPROJEKTIJUHT
FIXMAN EESTI OÜTEGEVJUHTGET FRESH ESTONIA OÜCEO
GREIFTO OÜTEGEVJUHTHANSAPEAT OÜJUHATUSE LIIGE
HANSAPEAT OÜJUHATUSE LIIGEHAUSTEC OÜJUHATUSE LIIGE
HAUSTEC OÜJUHATUSE LIIGEHEY DIGITAL OÜ
HEY DIGITAL OÜHEY DIGITAL OÜ
HR CONSULTING OÜKONSULTANTHTM KAROLIN OÜJUHATUSE LIIGE
HTM KAROLIN OÜJUHATUSE LIIGEIDEAL GROUP AS
IDEAL GROUP ASIDEE TURG OÜKOOLITUSJUHT
IDEE TURG OÜTEGEVJUHTJALAEXPERT OÜJUHATUSE LIIGE
JAVICAR OÜTURUNDUS-JA ARENDUSJUHTJETERON OÜOMANIK
JETERON OÜRAAMATUPIDAJAJMV MOTORS OÜJUHATUSE LIIGE
JMV MOTORS OÜKAJAJA ACOUSTICS OÜJUHATUSE LIIGE
KALAARSENAL OÜJUHATUSE LIIGEKALVITER OÜJUHATUSE LIIGE
KALVITER OÜRAAMATUPIDAJAKARDIISIA OÜJUHATUSE LIIGE
KARJA KINNISVARA OÜJUHATUSE LIIGEKATUSEMAAILM OÜJUHT
KATUSEMAAILM OÜKEILA HALDUS OÜJUHATUSE LIIGE
KEILA HALDUS OÜKESSU KAUBANDUS OÜJUHATUSE LIIGE
KESSU KAUBANDUS OÜKLAAR.ME SERVICES MEJUHATUSE LIIGE
KLAAR.ME SERVICES METEGEVJUHTKLAAR.ME SERVICES ME
KLAAR.ME SERVICES MEKLIINIK32 OÜJUHATAJA
KLINGER BALTIC OÜJUHATAJALABORIMÖÖBEL OÜJUHATUSE LIIGE
LADYLIKE OÜJUHATUSE LIIGELADYLIKE OÜJUHATUSE LIIGE
LARS LAJ EESTI OÜTEGEVJUHTLARS LAJ EESTI OÜ
LASERSTUUDIO OÜJUHATUSE LIIGELASERSTUUDIO OÜTEGEVJUHT
LENZER TRADE OÜJUHATUSE LIIGE, OSANIKLITAU BÜROO OÜJUHATUSE LIIGE
LT TRADING OÜJUHATUSE LIIGELT TRADING OÜ
LUMAV COMMERCE OÜTEGEVJUHTLUMAV COMMERCE OÜÄRIARENDUSJUHT
LUMEN KINNISVARABÜROO OÜJUHATUSE LIIGELUMEN KINNISVARABÜROO OÜOSTUJUHT / ALCANTRA OÜ
LÕUNAPIIM OÜJUHATUSE LIIGEMAD WORKS OÜJUHATUSE LIIGE
MAGUSAEKSPERT OÜJUHATUSE LIIGEMAGUSAEKSPERT OÜ
MEDEQ OÜJUHATUSE LIIGEMEEG OÜJUHATUSE LIIGE
MERIT TARKVARA ASARENDUSJUHTMERIT TARKVARA ASARENDUSJUHT
MERIT TARKVARA ASKLIENDITOE JUHTMERIT TARKVARA ASTEGEVJUHT
MERIT TARKVARA ASTEHNOLOOGIAJUHTMERIT TARKVARA ASTURUNDUSJUHT
MERIT TARKVARA ASVANEMKONSULTANTMEST OÜJUHATUSE LIIGE; JUHT
MEST OÜJUHATUSE LIIGE; JUHTMEST OÜ
MEST OÜMETALLIEKSPORT OÜJUHATUSE ESIMEES
MEVOLMET OÜJUHATUSE LIIGEMEVOLMET OÜ
MILTTON EVENTS OÜCOOMILTTON EVENTS OÜCVO
MONDAY MEDIA OÜJUHATUSE LIIGEMONDAY MEDIA OÜ
MSB INVEST OÜCEOMÕISAMA PM OÜJUHATAJA
MÕISAMA PM OÜRAAMATUPIDAJANOPE OÜJUHATUSE LIIGE
NOPE OÜJUHATUSE LIIGENOPE OÜJUHATUSE LIIGE
NOPE OÜNORDELECT OÜJUHATUSE LIIGE
NORDIC ARMOURY OÜOILTRADE OÜPARTNER
OK EHITUSTEENUS OÜOMANIK / OSANIKOK EHITUSTEENUS OÜ
OSKUSKOOLITUS OÜJUHATUSE LIIGEPATENDIBÜROO RESTMARK METIDA OÜJUHATUSE LIIGE
PATENDIBÜROO RESTMARK METIDA OÜPATENDIVOLINIKPEREVARA ASJUHATUSE LIIGE
PLASTOK OÜFINANTSJUHTPLASTOK OÜ
PLASTOK OÜPLM GROUP EESTI OÜ
POWERAM ELEKTRISEADMED OÜHOOLDUSTIIMI JUHTPOWERAM ELEKTRISEADMED OÜJUHATAJA
PRO SMILE OÜRAKENDUSLIKU ANTROPOLOOGIA KESKUS MTÜTEGEVJUHT
REGIO OÜGEOINFORMAATIKREGIO OÜJUHATUSE LIIGE
REGIO OÜJUHATUSE LIIGEREGIO OÜPROJEKTIJUHT
RIIAMÄE HAMBAKLIINIK OÜBÜROOJUHTRIIAMÄE HAMBAKLIINIK OÜJUHATUSE LIIGE
RIIAMÄE HAMBAKLIINIK OÜRIIAMÄE HAMBAKLIINIK OÜ
ROHELINE LAINE OÜJUHATAJAROHELINE LAINE OÜJUHTIMISKESKUSE SPETSIALIST / TÖÖKESKKONNAVOLINIK
ROHELINE LAINE OÜVANEMKAHJUKÄSITLEJAROHELINE LAINE OÜ
ROI OÜJUHATUSE LIIGESEBACOM OÜJUHATUSE LIIGE
SILVARA OÜETTEVÕTJASINKA OÜJUHATUSE LIIGE
SINKA OÜTEGEVJUHTSMARTECON OÜBÜROOJUHT
SMARTECON OÜMÜÜGIJUHTSMARTECON OÜTEGEVJUHT
SMARTECON OÜTURUNDUSJUHTSOFTEST OÜJUHATUSE LIIGE
SOFTEST OÜJUHATUSE LIIGESRINI OÜHR
SRINI OÜJUHATUSE LIIGESRINI OÜJUHATUSE LIIGE
SRINI OÜTENDERSSRINI OÜ
STARTEN OÜJUHATUSE LIIGESTARTEN OÜJUHATUSE LIIGE
STEBBY OÜJUHATUSE LIIGESTEBBY OÜJUHATUSE LIIGE
STEBBY OÜÄRIKLIENDISUHETE LOOJASUUR VANKER OÜ
SVERRESSON OÜJUHATUSE LIIGESVERRESSON OÜ
SVERRESSON OÜTAJURUUM OÜMAASTIKUARHITEKT
TAJURUUM OÜMAASTIKUARHITEKTTAKTON OÜJUHATUSE LIIGE
TALLINNA STRATEEGIAKESKUSETTEVÕTLUSKONSULTANTTALLINNA STRATEEGIAKESKUSSPETSIALIST
TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLETTEVÕTLUSSPETSIALISTTALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLLEKTOR
TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLLEKTORTALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLMAJANDUSANALÜÜSI JA RAHANDUSE INSTITUUDI DIREKTOR
TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLPARTNER- JA VILISTLASSUHETE KOORDINAATORTALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLPROGRAMMIJUHT
TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLTURUNDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIJUHTTALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLTURUNDUSE PEASPETSIALIST
TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLVANEMLEKTORTALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLÄRIKORRALDUSE INSTITUUDI DIREKTOR
TEHINGUKESKUS OÜMÜÜGIJUHTTEHINGUKESKUS OÜ
TEHINGUKESKUS OÜTENTER OÜCEO
TENTER OÜEESTI TEHASE JUHTTOPAUTO ASTURUNDUSJUHT
TOPAUTO ASTOPAUTO TARTU ASTOPAUTO TARTU AS JUHATAJA
TORM METALL OÜJUHATUSE LIIGETORM METALL OÜPROJEKTIJUHT
TORM METALL OÜTOOTMISE PLANEERIJATORM METALL OÜTOOTMISJUHT
TRANSMITTER OÜJUHATAJATRIGON CAPITAL ASNÕUKOGU ESIMEES
VEERA OÜANALÜÜTIKVEERA OÜJUHATUSE LIIGE
VEERA OÜJUHATUSE LIIGEVIA EXPRESS OÜTEGEVJUHT
WISERCAT ESTONIA OÜJUHATUSE LIIGEÄRIPÄEV ASMÜÜGIJUHT
ÄRIPÄEV ASOSAKONNAJUHI ASETÄITJA, ERIPROJEKTIDE MÜÜGIJUHTÄRIPÄEV ASÄRIPÄEVA KONVERENTSIDE JUHT
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEV AS

3PARK EESTI OÜ
JUHATUSE LIIGE

3PARK EESTI OÜ
JUHATUSE LIIGE

3PARK EESTI OÜ
JUHATUSE LIIGE

A-TEKSTIIL OÜ
JUHATUSE LIIGE

A-TEKSTIIL OÜ


ABM KINNISTUD OÜ
JUHATUSE LIIGE, OSANIK, ASUTAJA

ABM KINNISTUD OÜ
TEGEVJUHT

ACE LOGISTICS ESTONIA AS
MÜÜGIKONSULTANT

ADVOKAADIBÜROO HEDMAN PARTNERS & CO OÜ
JUHTIVPARTNER

AGES PARTNER OÜ


AGRICOM TEHNIKA OÜ
JUHATUSE LIIGE

AHJA MOODULAHI OÜ
ARENDUSJUHT

AHJA MOODULAHI OÜ
JUHATUSE LIIGE

AHJA MOODULAHI OÜ
JUHIABI

AHJA MOODULAHI OÜ
TURUNDUSJUHT

ALBIORIX OÜ
JUHATUSE LIIGE

ANDRES GLASS SOLUTIONS OÜ
TEGEVJUHT

AUTO LÜLITI OÜ


AUTO LÜLITI OÜ


BBQ ENTERTAINMENT OÜ
MÜÜGIASSISTENT

BBQ ENTERTAINMENT OÜ
TEGEVJUHT

BBT OÜ
JUHATUSE LIIGE

BONA MANUS OÜ
JUHATUSE LIIGE

BONA MANUS OÜ


BRANDNEWDAY OÜ
JUHATUSE LIIGE

BRANDNEWDAY OÜ
OMANIK / OSANIK

CH KONSULTATSIOONID OÜ
BÜROOJUHATAJA

CH KONSULTATSIOONID OÜ
MITME KIREGA JUHT

CH KONSULTATSIOONID OÜ
PEARAAMATUPIDAJA

CH KONSULTATSIOONID OÜ
TEGEVJUHT

CONCISE SYSTEMS OÜ
PERSONALIJUHT

CONCISE SYSTEMS OÜ
TEGEVJUHT

CONCISE SYSTEMS OÜ
TIIMIJUHT

CONCISE SYSTEMS OÜ
ÄRIARENDUSJUHT

DECOLAND OÜ
JUHATUSE LIIGE

DECOLAND OÜ
JUHATUSE LIIGE

DES AKT OÜ


DEVTAILOR OÜ
CEO

DEVTAILOR OÜ
CTO

DEVTAILOR OÜ
FOUNDER

DEVTAILOR OÜ
FOUNDER

DOT HOLDING OÜ
JUHATAJA

DOT HOLDING OÜ
MÜÜGIJUHT

EHITUSVIRTUOOS OÜ
JUHATUSE ESIMEES

EHITUSVIRTUOOS OÜ
JUHIABI

ELEKTROWERK OÜ
JUHATAJA

ELU RATASTEL OÜ
OMANIK

ELU RATASTEL OÜ
OMANIK

EMPATRAX OÜ
JUHATUSE LIIGE

ESD-CENTER OÜ


ESTONIAN BUSINESS SCHOOL SA
TERVISHOIU VALDKONNA JUHI ARENGUPROGRAMMI JUHTIVÕPPEJÕUD

ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA


FINORA BANK


FIXMAN EESTI OÜ
PROJEKTIJUHT

FIXMAN EESTI OÜ
TEGEVJUHT

GET FRESH ESTONIA OÜ
CEO

GREIFTO OÜ
TEGEVJUHT

HANSAPEAT OÜ
JUHATUSE LIIGE

HANSAPEAT OÜ
JUHATUSE LIIGE

HAUSTEC OÜ
JUHATUSE LIIGE

HAUSTEC OÜ
JUHATUSE LIIGE

HEY DIGITAL OÜ


HEY DIGITAL OÜ


HEY DIGITAL OÜ


HR CONSULTING OÜ
KONSULTANT

HTM KAROLIN OÜ
JUHATUSE LIIGE

HTM KAROLIN OÜ
JUHATUSE LIIGE

IDEAL GROUP AS


IDEAL GROUP AS


IDEE TURG OÜ
KOOLITUSJUHT

IDEE TURG OÜ
TEGEVJUHT

JALAEXPERT OÜ
JUHATUSE LIIGE

JAVICAR OÜ
TURUNDUS-JA ARENDUSJUHT

JETERON OÜ
OMANIK

JETERON OÜ
RAAMATUPIDAJA

JMV MOTORS OÜ
JUHATUSE LIIGE

JMV MOTORS OÜ


KAJAJA ACOUSTICS OÜ
JUHATUSE LIIGE

KALAARSENAL OÜ
JUHATUSE LIIGE

KALVITER OÜ
JUHATUSE LIIGE

KALVITER OÜ
RAAMATUPIDAJA

KARDIISIA OÜ
JUHATUSE LIIGE

KARJA KINNISVARA OÜ
JUHATUSE LIIGE

KATUSEMAAILM OÜ
JUHT

KATUSEMAAILM OÜ


KEILA HALDUS OÜ
JUHATUSE LIIGE

KEILA HALDUS OÜ


KESSU KAUBANDUS OÜ
JUHATUSE LIIGE

KESSU KAUBANDUS OÜ


KLAAR.ME SERVICES ME
JUHATUSE LIIGE

KLAAR.ME SERVICES ME
TEGEVJUHT

KLAAR.ME SERVICES ME


KLAAR.ME SERVICES ME


KLIINIK32 OÜ
JUHATAJA

KLINGER BALTIC OÜ
JUHATAJA

LABORIMÖÖBEL OÜ
JUHATUSE LIIGE

LADYLIKE OÜ
JUHATUSE LIIGE

LADYLIKE OÜ
JUHATUSE LIIGE

LARS LAJ EESTI OÜ
TEGEVJUHT

LARS LAJ EESTI OÜ


LASERSTUUDIO OÜ
JUHATUSE LIIGE

LASERSTUUDIO OÜ
TEGEVJUHT

LENZER TRADE OÜ
JUHATUSE LIIGE, OSANIK

LITAU BÜROO OÜ
JUHATUSE LIIGE

LT TRADING OÜ
JUHATUSE LIIGE

LT TRADING OÜ


LUMAV COMMERCE OÜ
TEGEVJUHT

LUMAV COMMERCE OÜ
ÄRIARENDUSJUHT

LUMEN KINNISVARABÜROO OÜ
JUHATUSE LIIGE

LUMEN KINNISVARABÜROO OÜ
OSTUJUHT / ALCANTRA OÜ

LÕUNAPIIM OÜ
JUHATUSE LIIGE

MAD WORKS OÜ
JUHATUSE LIIGE

MAGUSAEKSPERT OÜ
JUHATUSE LIIGE

MAGUSAEKSPERT OÜ


MEDEQ OÜ
JUHATUSE LIIGE

MEEG OÜ
JUHATUSE LIIGE

MERIT TARKVARA AS
ARENDUSJUHT

MERIT TARKVARA AS
ARENDUSJUHT

MERIT TARKVARA AS
KLIENDITOE JUHT

MERIT TARKVARA AS
TEGEVJUHT

MERIT TARKVARA AS
TEHNOLOOGIAJUHT

MERIT TARKVARA AS
TURUNDUSJUHT

MERIT TARKVARA AS
VANEMKONSULTANT

MEST OÜ
JUHATUSE LIIGE; JUHT

MEST OÜ
JUHATUSE LIIGE; JUHT

MEST OÜ


MEST OÜ


METALLIEKSPORT OÜ
JUHATUSE ESIMEES

MEVOLMET OÜ
JUHATUSE LIIGE

MEVOLMET OÜ


MILTTON EVENTS OÜ
COO

MILTTON EVENTS OÜ
CVO

MONDAY MEDIA OÜ
JUHATUSE LIIGE

MONDAY MEDIA OÜ


MSB INVEST OÜ
CEO

MÕISAMA PM OÜ
JUHATAJA

MÕISAMA PM OÜ
RAAMATUPIDAJA

NOPE OÜ
JUHATUSE LIIGE

NOPE OÜ
JUHATUSE LIIGE

NOPE OÜ
JUHATUSE LIIGE

NOPE OÜ


NORDELECT OÜ
JUHATUSE LIIGE

NORDIC ARMOURY OÜ


OILTRADE OÜ
PARTNER

OK EHITUSTEENUS OÜ
OMANIK / OSANIK

OK EHITUSTEENUS OÜ


OSKUSKOOLITUS OÜ
JUHATUSE LIIGE

PATENDIBÜROO RESTMARK METIDA OÜ
JUHATUSE LIIGE

PATENDIBÜROO RESTMARK METIDA OÜ
PATENDIVOLINIK

PEREVARA AS
JUHATUSE LIIGE

PLASTOK OÜ
FINANTSJUHT

PLASTOK OÜ


PLASTOK OÜ


PLM GROUP EESTI OÜ


POWERAM ELEKTRISEADMED OÜ
HOOLDUSTIIMI JUHT

POWERAM ELEKTRISEADMED OÜ
JUHATAJA

PRO SMILE OÜ


RAKENDUSLIKU ANTROPOLOOGIA KESKUS MTÜ
TEGEVJUHT

REGIO OÜ
GEOINFORMAATIK

REGIO OÜ
JUHATUSE LIIGE

REGIO OÜ
JUHATUSE LIIGE

REGIO OÜ
PROJEKTIJUHT

RIIAMÄE HAMBAKLIINIK OÜ
BÜROOJUHT

RIIAMÄE HAMBAKLIINIK OÜ
JUHATUSE LIIGE

RIIAMÄE HAMBAKLIINIK OÜ


RIIAMÄE HAMBAKLIINIK OÜ


ROHELINE LAINE OÜ
JUHATAJA

ROHELINE LAINE OÜ
JUHTIMISKESKUSE SPETSIALIST / TÖÖKESKKONNAVOLINIK

ROHELINE LAINE OÜ
VANEMKAHJUKÄSITLEJA

ROHELINE LAINE OÜ


ROI OÜ
JUHATUSE LIIGE

SEBACOM OÜ
JUHATUSE LIIGE

SILVARA OÜ
ETTEVÕTJA

SINKA OÜ
JUHATUSE LIIGE

SINKA OÜ
TEGEVJUHT

SMARTECON OÜ
BÜROOJUHT

SMARTECON OÜ
MÜÜGIJUHT

SMARTECON OÜ
TEGEVJUHT

SMARTECON OÜ
TURUNDUSJUHT

SOFTEST OÜ
JUHATUSE LIIGE

SOFTEST OÜ
JUHATUSE LIIGE

SRINI OÜ
HR

SRINI OÜ
JUHATUSE LIIGE

SRINI OÜ
JUHATUSE LIIGE

SRINI OÜ
TENDERS

SRINI OÜ


STARTEN OÜ
JUHATUSE LIIGE

STARTEN OÜ
JUHATUSE LIIGE

STEBBY OÜ
JUHATUSE LIIGE

STEBBY OÜ
JUHATUSE LIIGE

STEBBY OÜ
ÄRIKLIENDISUHETE LOOJA

SUUR VANKER OÜ


SVERRESSON OÜ
JUHATUSE LIIGE

SVERRESSON OÜ


SVERRESSON OÜ


TAJURUUM OÜ
MAASTIKUARHITEKT

TAJURUUM OÜ
MAASTIKUARHITEKT

TAKTON OÜ
JUHATUSE LIIGE

TALLINNA STRATEEGIAKESKUS
ETTEVÕTLUSKONSULTANT

TALLINNA STRATEEGIAKESKUS
SPETSIALIST

TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
ETTEVÕTLUSSPETSIALIST

TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
LEKTOR

TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
LEKTOR

TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
MAJANDUSANALÜÜSI JA RAHANDUSE INSTITUUDI DIREKTOR

TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
PARTNER- JA VILISTLASSUHETE KOORDINAATOR

TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
PROGRAMMIJUHT

TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
TURUNDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIJUHT

TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
TURUNDUSE PEASPETSIALIST

TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
VANEMLEKTOR

TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
ÄRIKORRALDUSE INSTITUUDI DIREKTOR

TEHINGUKESKUS OÜ
MÜÜGIJUHT

TEHINGUKESKUS OÜ


TEHINGUKESKUS OÜ


TENTER OÜ
CEO

TENTER OÜ
EESTI TEHASE JUHT

TOPAUTO AS
TURUNDUSJUHT

TOPAUTO AS


TOPAUTO TARTU AS
TOPAUTO TARTU AS JUHATAJA

TORM METALL OÜ
JUHATUSE LIIGE

TORM METALL OÜ
PROJEKTIJUHT

TORM METALL OÜ
TOOTMISE PLANEERIJA

TORM METALL OÜ
TOOTMISJUHT

TRANSMITTER OÜ
JUHATAJA

TRIGON CAPITAL AS
NÕUKOGU ESIMEES

VEERA OÜ
ANALÜÜTIK

VEERA OÜ
JUHATUSE LIIGE

VEERA OÜ
JUHATUSE LIIGE

VIA EXPRESS OÜ
TEGEVJUHT

WISERCAT ESTONIA OÜ
JUHATUSE LIIGE

ÄRIPÄEV AS
MÜÜGIJUHT

ÄRIPÄEV AS
OSAKONNAJUHI ASETÄITJA, ERIPROJEKTIDE MÜÜGIJUHT

ÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEVA KONVERENTSIDE JUHT

ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


Gaselliliikumine

 

Eesti gaselliliikumine tähistab 2023. aastal 23. sünnipäeva – täpselt nii kaua on Äripäev koostanud Gaselli TOPi, korraldanud Gaselli Kongressi ja kirjutanud gasellfirmade käekäigust. Gasell on kiiresti kasvanud ettevõte, kes on kasvatanud viimase kolme aasta jooksul käivet ja kasumit vähemalt 50%. Gaselliliikumine väärtustab kiiresti kasvavaid ettevõtteid teadmises, et just nemad loovad igas riigis enim uusi töökohti, on paindlikud, kiired ja julged. Gaselliliikumine on pärit USAst, termini autor on Ameerika majandusteadlane David Birch. Kiiresti kasvavate ettevõtete edetabeleid koostavad näiteks Soome juhtiv majandusleht Kauppalehti ja Rootsi suurim majandusleht Dagens Industri.

Gaselli TOP

 

Äripäeva kiiresti arenevate firmade edetabel ehk Gaselli TOP on ilmunud järjest 23 aastat. Paljud kunagi gasellli edetabelisse jõudnud ettevõtted on tänaseks kasvanud suurteks stabiilseteks ettevõteteks. Igal aastal jõuab Gaselli TOPi edetabelitesse umbes 1000 kiiresti arenevat ettevõtet ehk just nii paljud Eesti ettevõtted vastavad TOPi tingimustele. Kõige kiiremad kasvajad paisutavad oma käivet kümneid kordi.

2023. aasta Gaselli TOPi pääsemise tingimused:

 

 • ettevõtte 2019. aasta müügitulu on alates 100 000 eurot (k. a);
 • aasta müügitulu on alla 8,3 miljoni euro (Käibe TOP1000 käibepiir 2021. aasta müügitulu järgi);
 • ettevõte peab olema tegutsenud vähemalt alates 2018. aasta 1. juunist ja tegutseb ka praegu;
 • ettevõtte müügitulu on 2021. aastal võrreldes 2019. aastaga kasvanud vähemalt 50% ja ärikasum on samal ajavahemikul kasvanud vähemalt 50%;
 • aasta müügitulu on suurem kui 2019. aasta oma;
 • aasta ärikasum on suurem kui 2019. aastal, samas võib 2020. aasta ärikasum olla väiksem kui 2019. aastal, kuid ühelgi aastal ei tohi olla ärikahjumit;
 • ettevõttel peab olema vähemalt 2 töötajat 2020. aasta lõpus.
 • Koondjärjestus tekib ettevõtete kohapunktide liitmisel müügitulu kasvu (2019 vs. 2021) ja ärikasumi kasvu tabeli (2019 vs. 2021) kohtade järgi. Põhjused, miks ettevõtet tabelis pole
 • ettevõtte andmed ei vasta eespool toodud tingimustele;
 • ettevõtte majandusaastate aruandeid ei olnud andmete kogumise ajaks (november 2022) äriregistrisse sisestatud;
 • tabelis osaleva konsolideeritud emaettevõtte tütarfirmad osaleda ei saa.
 • Äripäev ja Delovõje Vedomosti räägib tublidest gasellettevõtetest koguaeg. Siit leiad kümneid ja kümneid lugusid ja raadiosaateid väga erinevatel erialadel tegutsevatest gasellettevõtetest: www.aripaev.ee/gasell
Gaselliliikumise koostööpartnerid
Gaselli Kongressi Hõbetoetaja
Toetaja

Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil [email protected] .

Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.

Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi kuulub tasumisele 50% arvest.

Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata ja tasumisele kuulub 100% arvest.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Konverentsi materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

Reklaam

Kui soovite tutvustada oma ettevõtet konverentsil, siis võtke ühendust [email protected] või 667 0105.

E-post: [email protected] 

Klienditugi: 667 0099 (8.15 – 17.00)

Reg. kood: 10145981

KMKR: EE100069349