Ela kaasa!

Inspireerivad esinejad räägivad oma loo ja innustavad gaselle

22. Gaselli Kongress:

Gaselli Kongress on inspiratsioonisündmus kiiresti kasvavate firmade omanikele ja juhtidele , kelle võimekusest ja tööst sõltub Eesti majandus.

Kuigi programm on igal aastal väga erinev, toetub sündmuse eesmärk aastast aastasse siiski sarnasele ideele- läbi kogemuste jagamise üksteist inspireerida ja toetada. See on päev, kus jagatakse päris lugusid. Päris inimestelt päris inimestele. Eesti GASELLILIIKUMINE tähistab 2023. aastal 23. sünnipäeva – täpselt nii kaua on Äripäev koostanud Gaselli TOPi, korraldanud Gaselli Kongressi ja kirjutanud gasellfirmade käekäigust.

Miks tulla Gaselli Kongressile?

Gaselli Kongress on tunnustus ja inspiratsiooniüritus kiiresti kasvavate firmade omanikele ja juhtidele, kelle võimekusest ja tööst sõltub Eesti majandus.

Gaselli Kongress on praktiline, sest ettekanded pakuvad kogemust ja nõuannet. Esinejad teavad täpselt gasellide ees seisvaid valikuid ja on paljud neist ise läbi teinud.

Gaselli Kongress on inspireeriv, sest ettekanded on tõelised (ettevõtlus)lood sellest, kuidas inimesed on raskustega võidelnud, mitte igavad või ülesuhkrustatud esinemised. Üles astuvad inimesed, kellele mõeldes tahaks öelda „Wow!“ .

Esinejad on tuntud ettevõtjad ja põnevad inimesed. Joakim Helenius, Lilli Jahilo, Tanel Kangert, Meelis Mõttus, Kyuho Lee, Rudolf-Gustav Hanni ning Agnes Makk räägivad Gaselli Kongressil ausalt oma loo saadud kogemustest ja õppetundidest.

Esinejad räägivad asjadest, millega iga ettevõtja suudab ennast samastada.

Gaselli Kongress loob hea tunde kõikidele osalejatele, sest see on avalik tunnustus kõigile kiiresti kasvavatele ja töökatele ettevõtetele.

Gaselliliikumine kogub Eestis hoogu. Äripäev, Delovoje Vedomosti ja teised Äripäeva väljaanded portreteerivad gaselle aastaringselt.

Gaselli Kongress tuleb rahva ette tuntud headuses – see toimub 23. korda. Täpselt sama vana on ka Eesti gaselliliikumine.

Gaselli Kongressil kuulutame välja aasta jooksul kõige kiiremini kasvanud ettevõtted. Lisaks tunnustame tublisid gasellettevõtteid maakonnapõhiselt.

Esinejad

Joakim Helenius

Suuromanik ja investor

Marili Niidumaa

Konverentsi moderaator ja gasellidele keskenduva raadiosaate "Kiired ja vihased" saatejuht

Tanel Kangert

rattasportlane

Lilli Jahilo

Maison Lilli Jahilo

Meelis Mõttus

Metsavenna turismitalu

Mare Pork

aastakümneid tippjuhte koolitanud juhtimispsühholoog

Agnes Makk

Mitmete edukate kasvuettevõtete ristiema

Programm

09:00 - 09:50

Registreerimine ja hommikukohv

08:50 - 09:00

Avasõnad

Marili Niidumaa Marili Niidumaa
10:00 - 10:30

Aastakümneid tippjuhte koolitanud juhtimispsühholoog Mare Pork

Mare Pork on Eesti tippjuhtide lemmik juhtimispsühholoogia konsultant ja -koolitaja. Ta on tuntud psühhoanalüütiline nõustaja, hinnatud ekspert juhtimiskompetentsuse arendamisel, oodatud esineja nii kodumaisetel kui ka rahvusvahelistel konverentsidel ja Tallinna Ülikooli psühholoogia professor. Ta on läbi viinud tippjuhtide aastaseid kursusi. Tema armastatud teemadeks on teadvuse seisundite ja mõtlemise muutused, selge teadvuse (Mindfulness-i) ideed ja tehnikad, millel on nii elufilosoofiline kui ka äärmiselt praktiline mõõde. Konverentsil räägib Mare, kuidas inimeste valikuid suurendada, nii igapäevastes kriitilistes olukordades kui ka tõsiste kriiside lahendamisel.

Mare Pork Mare Pork
10:30 - 11:00

Suuromanik ja investor

Talle kuulub Cambridge’i Ülikooli magistrikraad (cum laude), ta on töötanud Wall Streetil maailma suurimate investeermispankade heaks, valdab vabalt viite keelt, teinud karjääri pea kümnes riigis. Ta on aidanud Eesti pangandussektorit üles ehitada ja Eesti üks suurim rahvusvaheliste finantsinvesteeringute maaletooja. Joakim Helenius, eelmisel aastal Eesti kodanikuks saanud ärimees, Trigon Grupi omanik ja tegevjuht on tuntud nimi pea kõigile. Seda ka põhjusega – piimandusest aknatootmisfirmani, kinnisvarast puitkiudplaadi tootmiseni – mees nagu orkester, kes suudab hoida silma peal nii väikestel detailidel kuid ei unusta merd metsa taga. Gaselli Kongressil räägib Joakim välisinvesteeringute kaasamise olulisusest aga ka sellest, kuidas käesolev kriis seljatada ja tulla tänasest olukorrast võitjana välja.

Joakim Helenius Joakim Helenius
11:00 - 11:30

Kirjastus SEIK asutaja ja tegevjuht, esmakordne gasell Rudolf-Gustav Hanni

Pärnust pärit Rudolf-Gustav Hanni võib olla küll noor, kuid ettevõtmisi on tal juba mitme ettevõtja jagu. Laiemale avalikkusele sai Rudolf tuttavaks 2020. aastal, mil ta võitis idufirma Pagerr meeskonnaga ideekonkursi „Ajujaht“ peapreemia. Nii võib 25-aastane ettevõtja tegemistele anda kindla üksarviku hoiatuse.  Gaselli Kongressil räägib esimest korda oma ettevõttega SEIK Gaselli TOPi jõudnud Rudolf-Gustav oma teekonnast ettevõtluses, õpilasfirmast välja kasvanud äri kasvuperspektiividest ja innovatsioonist paberitööstuses digiajastul.

Rudolf-Gustav Hanni Rudolf-Gustav Hanni
11:30 - 12:00

Selguvad Äripäeva Gaselli TOPi võitjad

12:00 - 13:00

Lõuna- ja suhtlemispaus

13:00 - 13:30

Esmakordselt Gaselli TOP-i jõudnud Lõuna-Korea restorani Gotsu asutaja ja peakokk Kyuho Lee

Lõuna-Koreast pärit Kyuho Lee jõudis Eestisse juba üle kümne aasta tagasi. Esialgu oli tema soov õppida siin vahetusõpilasena ühe semestri. Selle kõrvalt nägi ta aga Tallinna toitlustusturul ärivõimalust – luua Lõuna-Korea restoran, kus toidu kvaliteet oleks hea ning hinnad taskukohased. Nii alustas ta eelmise finantskriisi tipus 2010. aastal restoraniga Gotsu. 12 aasta jooksul on Gotsust saanud üks tuntumaid ja hinnatumaid Aasia köögi esindusi Tallinnas. Gaselli Kongressil räägib Kyuho, kuidas on ta pannud tallinlased sööma bibimbapi ja kuidas on lõuna-koeralasel Eestis äri ajada ja kuidas on muutnud Gotsu äri Wolti ning Bolti pealetung. NB! Ettekanne on inglise keeles!

Kyuho Lee Kyuho Lee
13:30 - 14:00

Mitmete Eesti edukate kasvuettevõtete ristiema

Kasvatada töötajate arvu koroona-aastatel 92,7 protsendi võrra? Suurendada kaheksa-aastase ettevõtte tootmispinda veelgi tuhandete ruutmeetrite võrra? „Just nii!“ kinnitab Eesti edukamate ja kiiremini kasvavate ettevõtete ristiema ning endine Foxway tegevjuht Agnes Makk. „Ka rasketel aegadel tuleb teha julgeid otsuseid,“ kinnitab Makk. Swedbanki infesteerimisfondide juhatuse esimehena kasvatas Agnes koos meeskonnaga fondide porfelle poole võrra, tänavu ka gasellettevõtte staatusesse jõudnud Maksekeskuse väikeaktsionäri ja asutajana aitas Agnes ettevõttel ambitsioonika strateegia paika panna. Gaselli Kongressil räägib Agnes, kuidas hoida ambitsioonika juhina hundid söönud ja lambad terved ehk kuidas tänastes turutingimustes hoida kiiret kasvutempot, kuid jõulise lainemise käigus mitte lõhki minna.

Agnes Makk Agnes Makk
14:00 - 14:30

Omanimelise moemaja asutaja, armastatud moedisainer Lilli Jahilo

Särav, inspireeriv, kaasahaarav, nutikas – need on esimesed omadussõnad, mis keerlevad peas, kui iseloomustada moedisainer Lilli Jahilot. Kõrgeid tunnustusi – sealhulgas Rootsi aasta noore ettevõtja auhinna, Valgetähe V klassi teenetemärgi, Eesti aasta moedisaineri auhinna Kuldnõel – pälvinud Lilli on võitnud nii Euroopa kroonitud peade, rahvusvahelisi ärisid juhtivate naiste kui ka siinsete Eesti naiste südame. Lilli disain ja looming kätkevad endas rafineeritud kaasaegset ilu, mugavust, aga ka vastutustunnet keskkonna ees. Gaselli Kongressil räägib Lilli enda ettevõtluse loo – kui suure vastutuse paneb endanimeline moemaja  Lillile endale? Kuidas jõuda sinnani, et sinu loomingut kannavad kuningakodade printsessid? Mis on olnud Lilli valusaimad õppetunnid?

Lilli Jahilo Lilli Jahilo
14:30 - 15:00

Virgutuspaus

15:00 - 15:30

Ettevõtja, Rio de Janeiro olümpiamängude 9. koht, endine tippsportlane Tanel Kangert

Sel sügisel silmapaistvale profiratturi karjäärile joone alla tõmmanud Tanel Kangert avab Gaselli Kongressil oma spordiala telgitaguseid. Maailmatasemel rattasõit võib kõrvaltvaatajale tunduda ala, kus läbi löövad vaid üksikud tippsportlased, kuid tegelikult on suurtuuride edu taga isetu meeskonnatöö. Gaselli Kongressi laval selgitab Kangert, kuidas pannakse suurte egodega tippratturid ühe eesmärgi nimel meeskonnana tööle ja kuidas ta sportlaskarjääri käigus õpitud juhtimisnippe tulevikus ettevõtjana rakendab.

Tanel Kangert Tanel Kangert
15:30 - 16:00

Metsavenna talu peremees, Võrumaa gasell 2022 Meelis Mõttus

Eesti ühele tuntuimale turismitalule aluse pannud Meelis Mõttus on haaret laiendamas toidutööstusesse. Nii on mullu Võrumaa parimaks gasellettevõtteks tunnistatud Metsavenna turismitalu käivitanud piimameierei. Seal toodetava mahejuustuga soovib Meelis vallutada kogu maailma, kuid meiereist soovib ta varustada ka Tartu koole ökopiimaga. Kusjuures seda kõike soovib Meelis kohale toimetada elektriautodega. Gaselli Kongressil räägib julge innovaator, kuidas mullu välja hõigatud laienemisplaanid on edenenud ning kuidas praeguses majanduskeskkonnas maal äri ajada on.

Meelis Mõttus Meelis Mõttus
16:00 -

Konverentsi lõpp

Hinnad ja registreerimine

Gaselli Kongress on tunnustus ja inspiratsiooniüritus kiiresti kasvavate firmade omanikele ja juhtidele, kelle võimekusest ja tööst sõltub Eesti majandus.

23. GASELLI KONGRESS

Täishind 394.8€ (koos km-ga)

 

23. GASELLI KONGRESS PILET GASELLIDELE

Täishind 394.8€ (koos km-ga)

 

Osalejad

3PARK EESTI OÜ3PARK EESTI OÜ
3PARK EESTI OÜA-TEKSTIIL OÜJUHATUSE LIIGE
A-TEKSTIIL OÜABM KINNISTUD OÜJUHATUSE LIIGE, OSANIK, ASUTAJA
ABM KINNISTUD OÜTEGEVJUHTACE LOGISTICS ESTONIA ASMÜÜGIKONSULTANT
ADVOKAADIBÜROO HEDMAN PARTNERS & CO OÜJUHTIVPARTNERAGES PARTNER OÜ
AGRICOM TEHNIKA OÜJUHATUSE LIIGEAHJA MOODULAHI OÜARENDUSJUHT
AHJA MOODULAHI OÜJUHATUSE LIIGEAHJA MOODULAHI OÜJUHIABI
AHJA MOODULAHI OÜTURUNDUSJUHTAIO WEB OÜTEGEVJUHT
ALBIORIX OÜJUHATUSE LIIGEALBIORIX OÜJUHATUSE LIIGE
ANDRES GLASS SOLUTIONS OÜTEGEVJUHTAUTO LÜLITI OÜ
AUTO LÜLITI OÜBBQ ENTERTAINMENT OÜMÜÜGIASSISTENT
BBQ ENTERTAINMENT OÜTEGEVJUHTBBT OÜJUHATUSE LIIGE
BONA MANUS OÜJUHATUSE LIIGEBONA MANUS OÜ
BRANDNEWDAY OÜJUHATUSE LIIGEBRANDNEWDAY OÜOMANIK / OSANIK
CH KONSULTATSIOONID OÜBÜROOJUHATAJACH KONSULTATSIOONID OÜPEARAAMATUPIDAJA
CH KONSULTATSIOONID OÜTEGEVJUHTCH KONSULTATSIOONID OÜ
CONCISE SYSTEMS OÜPERSONALIJUHTCONCISE SYSTEMS OÜTEGEVJUHT
CONCISE SYSTEMS OÜTIIMIJUHTCONCISE SYSTEMS OÜÄRIARENDUSJUHT
DECOLAND OÜJUHATUSE LIIGEDECOLAND OÜJUHATUSE LIIGE
DELUSION OÜJUHATUSE LIIGEDES AKT OÜ
DEVTAILOR OÜCEODEVTAILOR OÜCTO
DEVTAILOR OÜFOUNDERDEVTAILOR OÜFOUNDER
DIPPERFOX OÜJUHATUSE LIIGEDIPPERFOX OÜ
DOT HOLDING OÜJUHATAJADOT HOLDING OÜMÜÜGIJUHT
EHITUSVIRTUOOS OÜJUHATUSE ESIMEESEHITUSVIRTUOOS OÜJUHIABI
ELU RATASTEL OÜOMANIKELU RATASTEL OÜOMANIK
EMPATRAX OÜJUHATUSE LIIGEESD-CENTER OÜ
ESTONIAN BUSINESS SCHOOL SATERVISHOIU VALDKONNA JUHI ARENGUPROGRAMMI JUHTIVÕPPEJÕUDETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA
FINORA BANK ÄRIKLIENDISUHETE JUHTFINORA BANKANALÜÜTIK
FINORA BANKBÜROOJUHTFINORA BANKFINANTSJUHT
FINORA BANKKREDIIDIJUHTFINORA BANKLAENUHALDUR
FINORA BANKLIISINGUJUHTFINORA BANKRAAMATUPIDAJA
FINORA BANKÄRIKLIENDIHALDURFINORA BANKÄRIKLIENDISUHETE JUHT
FINORA BANKÄRIKLIENDITOODETE ASSISTENTFINORA BANKÄRIKLIENDITOODETE ASSISTENT
FIXMAN EESTI OÜPROJEKTIJUHTFIXMAN EESTI OÜ
GBCTEAM GROUP OÜCEOGBCTEAM GROUP OÜPARTNER
GET FRESH ESTONIA OÜTEGEVJUHTGREIFTO OÜTEGEVJUHT
HANSAPEAT OÜJUHATUSE LIIGEHANSAPEAT OÜJUHATUSE LIIGE
HAUSTEC OÜJUHATUSE LIIGEHAUSTEC OÜJUHATUSE LIIGE
HEYDIGITAL OÜJUHATUSE LIIGEHEYDIGITAL OÜTEGEVJUHT
HEYDIGITAL OÜHR CONSULTING OÜKLIINILISE PSÜHHOLOOGIA PROF
HTM KAROLIN OÜJUHATUSE LIIGEHTM KAROLIN OÜJUHATUSE LIIGE
IDEAL GROUP ASIDEAL GROUP AS
IDEE TURG OÜKOOLITUSJUHTIDEE TURG OÜTEGEVJUHT
JALAEXPERT OÜJUHATUSE LIIGEJAVICAR OÜTURUNDUS-JA ARENDUSJUHT
JETERON OÜOMANIKJETERON OÜRAAMATUPIDAJA
JMV MOTORS OÜJMV MOTORS OÜ
JMV MOTORS OÜJMV MOTORS OÜ
KAJAJA ACOUSTICS OÜJUHATUSE LIIGEKALAARSENAL OÜ
KALVITER OÜJUHATUSE LIIGEKALVITER OÜRAAMATUPIDAJA
KARDIISIA OÜJUHATUSE LIIGEKARJA KINNISVARA OÜJUHATUSE LIIGE
KEILA HALDUS OÜJUHATUSE LIIGEKEILA HALDUS OÜ
KESSU KAUBANDUS OÜJUHATUSE LIIGEKESSU KAUBANDUS OÜ
KLAAR.ME SERVICES MEJUHATUSE LIIGEKLAAR.ME SERVICES METEGEVJUHT
KLAAR.ME SERVICES MEKLAAR.ME SERVICES ME
KLAAR.ME SERVICES MEKLIINIK32 OÜJUHATAJA, LAPSEPUHKUSEL AL 20.02.2017
KLINGER BALTIC OÜJUHATAJALABORIMÖÖBEL OÜJUHATUSE LIIGE
LADYLIKE OÜJUHATUSE LIIGELADYLIKE OÜJUHATUSE LIIGE
LARS LAJ EESTI OÜLARS LAJ EESTI OÜ
LASERSTUUDIO OÜJUHATUSE LIIGELASERSTUUDIO OÜTEGEVJUHT
LENZER TRADE OÜJUHATUSE LIIGE, OSANIKLITAU BÜROO OÜJUHATUSE LIIGE
LUMAV COMMERCE OÜTEGEVJUHTLUMAV COMMERCE OÜÄRIARENDUSJUHT
LUMEN KINNISVARABÜROO OÜJUHATUSE LIIGELUMEN KINNISVARABÜROO OÜOSTUJUHT / ALCANTRA OÜ
LÕUNAPIIM OÜJUHATUSE LIIGEMAGUSAEKSPERT OÜJUHATUSE LIIGE
MAGUSAEKSPERT OÜMEDEQ OÜJUHATUSE LIIGE
MEEG OÜJUHATUSE LIIGEMERIT TARKVARA ASARENDUSJUHT
MERIT TARKVARA ASARENDUSJUHTMERIT TARKVARA ASKLIENDITOE JUHT
MERIT TARKVARA ASTEGEVJUHTMERIT TARKVARA ASTEHNOLOOGIAJUHT
MERIT TARKVARA ASTURUNDUSJUHTMERIT TARKVARA ASVANEMKONSULTANT
MEST OÜJUHATUSE LIIGE; JUHTMEST OÜJUHATUSE LIIGE; JUHT
MEST OÜMEST OÜ
METALLIEKSPORT OÜJUHATUSE ESIMEESMETSAVENNA TURISMITALU OÜOMANIK
MEVOLMET OÜJUHATUSE LIIGEMEVOLMET OÜ
MILTTON EVENTS OÜCOOMILTTON EVENTS OÜ
MODUS OÜARENDUSJUHTMODUS OÜJUHATUSE LIIGE
MONDAY MEDIA OÜJUHATUSE LIIGEMONDAY MEDIA OÜ
MÕISAMA PM OÜJUHATAJAMÕISAMA PM OÜRAAMATUPIDAJA
NEWSBAKER OÜFOTOGRAAFNOPE OÜJUHATUSE LIIGE
NOPE OÜJUHATUSE LIIGENOPE OÜJUHATUSE LIIGE
NOPE OÜNORDELECT OÜJUHATUSE LIIGE
NORDIC ARMOURY OÜNORDIC ARMOURY OÜ
OILTRADE OÜPARTNEROSKUSKOOLITUS OÜJUHATUSE LIIGE
PEREVARA ASJUHATUSE LIIGEPLASTOK OÜFINANTSJUHT
PLASTOK OÜPLASTOK OÜ
PLM GROUP EESTI OÜPOWERAM ELEKTRISEADMED OÜHOOLDUSTIIMI JUHT
POWERAM ELEKTRISEADMED OÜJUHATAJAPRO AIR OÜJUHATUSE LIIGE
PRO SMILE OÜRAKENDUSLIKU ANTROPOLOOGIA KESKUS MTÜTEGEVJUHT
REGIO OÜGEOINFORMAATIKREGIO OÜJUHATUSE LIIGE
REGIO OÜJUHATUSE LIIGEREGIO OÜPROJEKTIJUHT
RIIAMÄE HAMBAKLIINIK OÜBÜROOJUHTRIIAMÄE HAMBAKLIINIK OÜJUHATUSE LIIGE
RIIAMÄE HAMBAKLIINIK OÜRIIAMÄE HAMBAKLIINIK OÜ
ROHELINE LAINE OÜJUHATAJAROHELINE LAINE OÜJUHTIMISKESKUSE SPETSIALIST / TÖÖKESKKONNAVOLINIK
ROHELINE LAINE OÜVANEMKAHJUKÄSITLEJAROHELINE LAINE OÜ
ROI OÜJUHATUSE LIIGESEBACOM OÜJUHATUSE LIIGE
SEIK OÜSILVARA OÜETTEVÕTJA
SINKA OÜJUHATUSE LIIGESINKA OÜTEGEVJUHT
SKYADVERT NETWORK OÜIT REKLAAMIAGENTUURSMARTECON OÜBÜROOJUHT
SMARTECON OÜMÜÜGIJUHTSMARTECON OÜTURUNDUSJUHT
SMARTECON OÜSOFTEST OÜJUHATUSE LIIGE
SOFTEST OÜJUHATUSE LIIGESRINI OÜHR
SRINI OÜJUHATUSE LIIGESRINI OÜJUHATUSE LIIGE
SRINI OÜTENDERSSRINI OÜ
STARTEN OÜJUHATUSE LIIGESTARTEN OÜJUHATUSE LIIGE
STEBBY OÜJUHATUSE LIIGESTEBBY OÜJUHATUSE LIIGE
STEBBY OÜÄRIKLIENDISUHETE LOOJASUUR VANKER OÜ
SVERRESSON OÜJUHATUSE LIIGESVERRESSON OÜ
SVERRESSON OÜTAJURUUM OÜMAASTIKUARHITEKT
TAJURUUM OÜMAASTIKUARHITEKTTAKTON OÜJUHATUSE LIIGE
TALLINNA STRATEEGIAKESKUSETTEVÕTLUSKONSULTANTTALLINNA STRATEEGIAKESKUSSPETSIALIST
TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLDEKAANTALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLLEKTOR
TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLLEKTORTALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLMAJANDUSANALÜÜSI JA RAHANDUSE INSTITUUDI DIREKTOR
TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLPARTNER- JA VILISTLASSUHETE KOORDINAATORTALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLPROGRAMMIJUHT
TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLTURUNDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIJUHTTALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLTURUNDUS- JA VILISTLASSPETSIALIST
TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLTURUNDUSSPETSIALISTTALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLVANEMLEKTOR
TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOLÄRIKORRALDUSE INSTITUUDI DIREKTORTALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
TEHINGUKESKUS OÜJUHATUSE LIIGETEHINGUKESKUS OÜMÜÜGIJUHT
TEHINGUKESKUS OÜTEHINGUKESKUS OÜ
TENTER OÜCEOTENTER OÜEESTI TEHASE JUHT
TOPAUTO ASTURUNDUSJUHTTOPAUTO AS
TOPAUTO TARTU ASTOPAUTO TARTU AS JUHATAJATORM METALL OÜJUHATUSE LIIGE
TORM METALL OÜPROJEKTIJUHTTORM METALL OÜTOOTMISE PLANEERIJA
TORM METALL OÜTOOTMISJUHTTRANSMITTER OÜJUHATAJA
TRIGON CAPITAL ASNÕUKOGU ESIMEESTÄP VARAHALDUS OÜJUHATUSE LIIGE
VEERA OÜANALÜÜTIKVEERA OÜJUHATUSE LIIGE
VEERA OÜJUHATUSE LIIGEVIA EXPRESS OÜTEGEVJUHT
VIKATIMEES OÜJUHATUSE LIIGEVIKATIMEES OÜ
VIKATIMEES OÜWISERCAT ESTONIA OÜJUHATUSE LIIGE
ÄRIPÄEV ASARVAMUSTOIMETUSE JUHTÄRIPÄEV ASERIPROJEKTIDE OSAKONNA TOIMETAJA
ÄRIPÄEV ASKONVERENTSIKESKUSE PROJEKTIJUHTÄRIPÄEV ASKÄSIRAAMATUTE MÜÜGIKONSULTANT
ÄRIPÄEV ASMÜÜGIJUHTÄRIPÄEV ASOSAKONNAJUHI ASETÄITJA, ERIPROJEKTIDE MÜÜGIJUHT
ÄRIPÄEV ASPROGRAMMIJUHTÄRIPÄEV ASÄRIPÄEVA ERIPROJEKTIDE JUHT
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEVA KONVERENTSIDE JUHTÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEV AS

3PARK EESTI OÜ


3PARK EESTI OÜ


3PARK EESTI OÜ


A-TEKSTIIL OÜ
JUHATUSE LIIGE

A-TEKSTIIL OÜ


ABM KINNISTUD OÜ
JUHATUSE LIIGE, OSANIK, ASUTAJA

ABM KINNISTUD OÜ
TEGEVJUHT

ACE LOGISTICS ESTONIA AS
MÜÜGIKONSULTANT

ADVOKAADIBÜROO HEDMAN PARTNERS & CO OÜ
JUHTIVPARTNER

AGES PARTNER OÜ


AGRICOM TEHNIKA OÜ
JUHATUSE LIIGE

AHJA MOODULAHI OÜ
ARENDUSJUHT

AHJA MOODULAHI OÜ
JUHATUSE LIIGE

AHJA MOODULAHI OÜ
JUHIABI

AHJA MOODULAHI OÜ
TURUNDUSJUHT

AIO WEB OÜ
TEGEVJUHT

ALBIORIX OÜ
JUHATUSE LIIGE

ALBIORIX OÜ
JUHATUSE LIIGE

ANDRES GLASS SOLUTIONS OÜ
TEGEVJUHT

AUTO LÜLITI OÜ


AUTO LÜLITI OÜ


BBQ ENTERTAINMENT OÜ
MÜÜGIASSISTENT

BBQ ENTERTAINMENT OÜ
TEGEVJUHT

BBT OÜ
JUHATUSE LIIGE

BONA MANUS OÜ
JUHATUSE LIIGE

BONA MANUS OÜ


BRANDNEWDAY OÜ
JUHATUSE LIIGE

BRANDNEWDAY OÜ
OMANIK / OSANIK

CH KONSULTATSIOONID OÜ
BÜROOJUHATAJA

CH KONSULTATSIOONID OÜ
PEARAAMATUPIDAJA

CH KONSULTATSIOONID OÜ
TEGEVJUHT

CH KONSULTATSIOONID OÜ


CONCISE SYSTEMS OÜ
PERSONALIJUHT

CONCISE SYSTEMS OÜ
TEGEVJUHT

CONCISE SYSTEMS OÜ
TIIMIJUHT

CONCISE SYSTEMS OÜ
ÄRIARENDUSJUHT

DECOLAND OÜ
JUHATUSE LIIGE

DECOLAND OÜ
JUHATUSE LIIGE

DELUSION OÜ
JUHATUSE LIIGE

DES AKT OÜ


DEVTAILOR OÜ
CEO

DEVTAILOR OÜ
CTO

DEVTAILOR OÜ
FOUNDER

DEVTAILOR OÜ
FOUNDER

DIPPERFOX OÜ
JUHATUSE LIIGE

DIPPERFOX OÜ


DOT HOLDING OÜ
JUHATAJA

DOT HOLDING OÜ
MÜÜGIJUHT

EHITUSVIRTUOOS OÜ
JUHATUSE ESIMEES

EHITUSVIRTUOOS OÜ
JUHIABI

ELU RATASTEL OÜ
OMANIK

ELU RATASTEL OÜ
OMANIK

EMPATRAX OÜ
JUHATUSE LIIGE

ESD-CENTER OÜ


ESTONIAN BUSINESS SCHOOL SA
TERVISHOIU VALDKONNA JUHI ARENGUPROGRAMMI JUHTIVÕPPEJÕUD

ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA


FINORA BANK
ÄRIKLIENDISUHETE JUHT

FINORA BANK
ANALÜÜTIK

FINORA BANK
BÜROOJUHT

FINORA BANK
FINANTSJUHT

FINORA BANK
KREDIIDIJUHT

FINORA BANK
LAENUHALDUR

FINORA BANK
LIISINGUJUHT

FINORA BANK
RAAMATUPIDAJA

FINORA BANK
ÄRIKLIENDIHALDUR

FINORA BANK
ÄRIKLIENDISUHETE JUHT

FINORA BANK
ÄRIKLIENDITOODETE ASSISTENT

FINORA BANK
ÄRIKLIENDITOODETE ASSISTENT

FIXMAN EESTI OÜ
PROJEKTIJUHT

FIXMAN EESTI OÜ


GBCTEAM GROUP OÜ
CEO

GBCTEAM GROUP OÜ
PARTNER

GET FRESH ESTONIA OÜ
TEGEVJUHT

GREIFTO OÜ
TEGEVJUHT

HANSAPEAT OÜ
JUHATUSE LIIGE

HANSAPEAT OÜ
JUHATUSE LIIGE

HAUSTEC OÜ
JUHATUSE LIIGE

HAUSTEC OÜ
JUHATUSE LIIGE

HEYDIGITAL OÜ
JUHATUSE LIIGE

HEYDIGITAL OÜ
TEGEVJUHT

HEYDIGITAL OÜ


HR CONSULTING OÜ
KLIINILISE PSÜHHOLOOGIA PROF

HTM KAROLIN OÜ
JUHATUSE LIIGE

HTM KAROLIN OÜ
JUHATUSE LIIGE

IDEAL GROUP AS


IDEAL GROUP AS


IDEE TURG OÜ
KOOLITUSJUHT

IDEE TURG OÜ
TEGEVJUHT

JALAEXPERT OÜ
JUHATUSE LIIGE

JAVICAR OÜ
TURUNDUS-JA ARENDUSJUHT

JETERON OÜ
OMANIK

JETERON OÜ
RAAMATUPIDAJA

JMV MOTORS OÜ


JMV MOTORS OÜ


JMV MOTORS OÜ


JMV MOTORS OÜ


KAJAJA ACOUSTICS OÜ
JUHATUSE LIIGE

KALAARSENAL OÜ


KALVITER OÜ
JUHATUSE LIIGE

KALVITER OÜ
RAAMATUPIDAJA

KARDIISIA OÜ
JUHATUSE LIIGE

KARJA KINNISVARA OÜ
JUHATUSE LIIGE

KEILA HALDUS OÜ
JUHATUSE LIIGE

KEILA HALDUS OÜ


KESSU KAUBANDUS OÜ
JUHATUSE LIIGE

KESSU KAUBANDUS OÜ


KLAAR.ME SERVICES ME
JUHATUSE LIIGE

KLAAR.ME SERVICES ME
TEGEVJUHT

KLAAR.ME SERVICES ME


KLAAR.ME SERVICES ME


KLAAR.ME SERVICES ME


KLIINIK32 OÜ
JUHATAJA, LAPSEPUHKUSEL AL 20.02.2017

KLINGER BALTIC OÜ
JUHATAJA

LABORIMÖÖBEL OÜ
JUHATUSE LIIGE

LADYLIKE OÜ
JUHATUSE LIIGE

LADYLIKE OÜ
JUHATUSE LIIGE

LARS LAJ EESTI OÜ


LARS LAJ EESTI OÜ


LASERSTUUDIO OÜ
JUHATUSE LIIGE

LASERSTUUDIO OÜ
TEGEVJUHT

LENZER TRADE OÜ
JUHATUSE LIIGE, OSANIK

LITAU BÜROO OÜ
JUHATUSE LIIGE

LUMAV COMMERCE OÜ
TEGEVJUHT

LUMAV COMMERCE OÜ
ÄRIARENDUSJUHT

LUMEN KINNISVARABÜROO OÜ
JUHATUSE LIIGE

LUMEN KINNISVARABÜROO OÜ
OSTUJUHT / ALCANTRA OÜ

LÕUNAPIIM OÜ
JUHATUSE LIIGE

MAGUSAEKSPERT OÜ
JUHATUSE LIIGE

MAGUSAEKSPERT OÜ


MEDEQ OÜ
JUHATUSE LIIGE

MEEG OÜ
JUHATUSE LIIGE

MERIT TARKVARA AS
ARENDUSJUHT

MERIT TARKVARA AS
ARENDUSJUHT

MERIT TARKVARA AS
KLIENDITOE JUHT

MERIT TARKVARA AS
TEGEVJUHT

MERIT TARKVARA AS
TEHNOLOOGIAJUHT

MERIT TARKVARA AS
TURUNDUSJUHT

MERIT TARKVARA AS
VANEMKONSULTANT

MEST OÜ
JUHATUSE LIIGE; JUHT

MEST OÜ
JUHATUSE LIIGE; JUHT

MEST OÜ


MEST OÜ


METALLIEKSPORT OÜ
JUHATUSE ESIMEES

METSAVENNA TURISMITALU OÜ
OMANIK

MEVOLMET OÜ
JUHATUSE LIIGE

MEVOLMET OÜ


MILTTON EVENTS OÜ
COO

MILTTON EVENTS OÜ


MODUS OÜ
ARENDUSJUHT

MODUS OÜ
JUHATUSE LIIGE

MONDAY MEDIA OÜ
JUHATUSE LIIGE

MONDAY MEDIA OÜ


MÕISAMA PM OÜ
JUHATAJA

MÕISAMA PM OÜ
RAAMATUPIDAJA

NEWSBAKER OÜ
FOTOGRAAF

NOPE OÜ
JUHATUSE LIIGE

NOPE OÜ
JUHATUSE LIIGE

NOPE OÜ
JUHATUSE LIIGE

NOPE OÜ


NORDELECT OÜ
JUHATUSE LIIGE

NORDIC ARMOURY OÜ


NORDIC ARMOURY OÜ


OILTRADE OÜ
PARTNER

OSKUSKOOLITUS OÜ
JUHATUSE LIIGE

PEREVARA AS
JUHATUSE LIIGE

PLASTOK OÜ
FINANTSJUHT

PLASTOK OÜ


PLASTOK OÜ


PLM GROUP EESTI OÜ


POWERAM ELEKTRISEADMED OÜ
HOOLDUSTIIMI JUHT

POWERAM ELEKTRISEADMED OÜ
JUHATAJA

PRO AIR OÜ
JUHATUSE LIIGE

PRO SMILE OÜ


RAKENDUSLIKU ANTROPOLOOGIA KESKUS MTÜ
TEGEVJUHT

REGIO OÜ
GEOINFORMAATIK

REGIO OÜ
JUHATUSE LIIGE

REGIO OÜ
JUHATUSE LIIGE

REGIO OÜ
PROJEKTIJUHT

RIIAMÄE HAMBAKLIINIK OÜ
BÜROOJUHT

RIIAMÄE HAMBAKLIINIK OÜ
JUHATUSE LIIGE

RIIAMÄE HAMBAKLIINIK OÜ


RIIAMÄE HAMBAKLIINIK OÜ


ROHELINE LAINE OÜ
JUHATAJA

ROHELINE LAINE OÜ
JUHTIMISKESKUSE SPETSIALIST / TÖÖKESKKONNAVOLINIK

ROHELINE LAINE OÜ
VANEMKAHJUKÄSITLEJA

ROHELINE LAINE OÜ


ROI OÜ
JUHATUSE LIIGE

SEBACOM OÜ
JUHATUSE LIIGE

SEIK OÜ


SILVARA OÜ
ETTEVÕTJA

SINKA OÜ
JUHATUSE LIIGE

SINKA OÜ
TEGEVJUHT

SKYADVERT NETWORK OÜ
IT REKLAAMIAGENTUUR

SMARTECON OÜ
BÜROOJUHT

SMARTECON OÜ
MÜÜGIJUHT

SMARTECON OÜ
TURUNDUSJUHT

SMARTECON OÜ


SOFTEST OÜ
JUHATUSE LIIGE

SOFTEST OÜ
JUHATUSE LIIGE

SRINI OÜ
HR

SRINI OÜ
JUHATUSE LIIGE

SRINI OÜ
JUHATUSE LIIGE

SRINI OÜ
TENDERS

SRINI OÜ


STARTEN OÜ
JUHATUSE LIIGE

STARTEN OÜ
JUHATUSE LIIGE

STEBBY OÜ
JUHATUSE LIIGE

STEBBY OÜ
JUHATUSE LIIGE

STEBBY OÜ
ÄRIKLIENDISUHETE LOOJA

SUUR VANKER OÜ


SVERRESSON OÜ
JUHATUSE LIIGE

SVERRESSON OÜ


SVERRESSON OÜ


TAJURUUM OÜ
MAASTIKUARHITEKT

TAJURUUM OÜ
MAASTIKUARHITEKT

TAKTON OÜ
JUHATUSE LIIGE

TALLINNA STRATEEGIAKESKUS
ETTEVÕTLUSKONSULTANT

TALLINNA STRATEEGIAKESKUS
SPETSIALIST

TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
DEKAAN

TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
LEKTOR

TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
LEKTOR

TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
MAJANDUSANALÜÜSI JA RAHANDUSE INSTITUUDI DIREKTOR

TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
PARTNER- JA VILISTLASSUHETE KOORDINAATOR

TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
PROGRAMMIJUHT

TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
TURUNDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIJUHT

TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
TURUNDUS- JA VILISTLASSPETSIALIST

TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
TURUNDUSSPETSIALIST

TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
VANEMLEKTOR

TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL
ÄRIKORRALDUSE INSTITUUDI DIREKTOR

TALLINNA TEHNIKAÜLIKOOL


TEHINGUKESKUS OÜ
JUHATUSE LIIGE

TEHINGUKESKUS OÜ
MÜÜGIJUHT

TEHINGUKESKUS OÜ


TEHINGUKESKUS OÜ


TENTER OÜ
CEO

TENTER OÜ
EESTI TEHASE JUHT

TOPAUTO AS
TURUNDUSJUHT

TOPAUTO AS


TOPAUTO TARTU AS
TOPAUTO TARTU AS JUHATAJA

TORM METALL OÜ
JUHATUSE LIIGE

TORM METALL OÜ
PROJEKTIJUHT

TORM METALL OÜ
TOOTMISE PLANEERIJA

TORM METALL OÜ
TOOTMISJUHT

TRANSMITTER OÜ
JUHATAJA

TRIGON CAPITAL AS
NÕUKOGU ESIMEES

TÄP VARAHALDUS OÜ
JUHATUSE LIIGE

VEERA OÜ
ANALÜÜTIK

VEERA OÜ
JUHATUSE LIIGE

VEERA OÜ
JUHATUSE LIIGE

VIA EXPRESS OÜ
TEGEVJUHT

VIKATIMEES OÜ
JUHATUSE LIIGE

VIKATIMEES OÜ


VIKATIMEES OÜ


WISERCAT ESTONIA OÜ
JUHATUSE LIIGE

ÄRIPÄEV AS
ARVAMUSTOIMETUSE JUHT

ÄRIPÄEV AS
ERIPROJEKTIDE OSAKONNA TOIMETAJA

ÄRIPÄEV AS
KONVERENTSIKESKUSE PROJEKTIJUHT

ÄRIPÄEV AS
KÄSIRAAMATUTE MÜÜGIKONSULTANT

ÄRIPÄEV AS
MÜÜGIJUHT

ÄRIPÄEV AS
OSAKONNAJUHI ASETÄITJA, ERIPROJEKTIDE MÜÜGIJUHT

ÄRIPÄEV AS
PROGRAMMIJUHT

ÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEVA ERIPROJEKTIDE JUHT

ÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEVA KONVERENTSIDE JUHT

ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


Gaselliliikumine

 

Eesti gaselliliikumine tähistab 2023. aastal 23. sünnipäeva – täpselt nii kaua on Äripäev koostanud Gaselli TOPi, korraldanud Gaselli Kongressi ja kirjutanud gasellfirmade käekäigust. Gasell on kiiresti kasvanud ettevõte, kes on kasvatanud viimase kolme aasta jooksul käivet ja kasumit vähemalt 50%. Gaselliliikumine väärtustab kiiresti kasvavaid ettevõtteid teadmises, et just nemad loovad igas riigis enim uusi töökohti, on paindlikud, kiired ja julged. Gaselliliikumine on pärit USAst, termini autor on Ameerika majandusteadlane David Birch. Kiiresti kasvavate ettevõtete edetabeleid koostavad näiteks Soome juhtiv majandusleht Kauppalehti ja Rootsi suurim majandusleht Dagens Industri.

Gaselli TOP

 

Äripäeva kiiresti arenevate firmade edetabel ehk Gaselli TOP on ilmunud järjest 23 aastat. Paljud kunagi gasellli edetabelisse jõudnud ettevõtted on tänaseks kasvanud suurteks stabiilseteks ettevõteteks. Igal aastal jõuab Gaselli TOPi edetabelitesse umbes 1000 kiiresti arenevat ettevõtet ehk just nii paljud Eesti ettevõtted vastavad TOPi tingimustele. Kõige kiiremad kasvajad paisutavad oma käivet kümneid kordi.

2023. aasta Gaselli TOPi pääsemise tingimused:

 

 • ettevõtte 2019. aasta müügitulu on alates 100 000 eurot (k. a);
 • aasta müügitulu on alla 8,3 miljoni euro (Käibe TOP1000 käibepiir 2021. aasta müügitulu järgi);
 • ettevõte peab olema tegutsenud vähemalt alates 2018. aasta 1. juunist ja tegutseb ka praegu;
 • ettevõtte müügitulu on 2021. aastal võrreldes 2019. aastaga kasvanud vähemalt 50% ja ärikasum on samal ajavahemikul kasvanud vähemalt 50%;
 • aasta müügitulu on suurem kui 2019. aasta oma;
 • aasta ärikasum on suurem kui 2019. aastal, samas võib 2020. aasta ärikasum olla väiksem kui 2019. aastal, kuid ühelgi aastal ei tohi olla ärikahjumit;
 • ettevõttel peab olema vähemalt 2 töötajat 2020. aasta lõpus.
 • Koondjärjestus tekib ettevõtete kohapunktide liitmisel müügitulu kasvu (2019 vs. 2021) ja ärikasumi kasvu tabeli (2019 vs. 2021) kohtade järgi. Põhjused, miks ettevõtet tabelis pole
 • ettevõtte andmed ei vasta eespool toodud tingimustele;
 • ettevõtte majandusaastate aruandeid ei olnud andmete kogumise ajaks (november 2022) äriregistrisse sisestatud;
 • tabelis osaleva konsolideeritud emaettevõtte tütarfirmad osaleda ei saa.
 • Äripäev ja Delovõje Vedomosti räägib tublidest gasellettevõtetest koguaeg. Siit leiad kümneid ja kümneid lugusid ja raadiosaateid väga erinevatel erialadel tegutsevatest gasellettevõtetest: www.aripaev.ee/gasell
Gaselliliikumise koostööpartnerid
Gaselli Kongressi Hõbetoetaja
Toetaja

Osalemise tingimused

Palume teatada mitteosalemisest kirjalikult vähemalt 10 tööpäeva enne ürituse toimumist aadressil [email protected] .

Sellisel juhul tagastame laekunud osalustasu või tühistame veel tasumata arve.

Kui teatate mitteosalemisest 5-9 tööpäeva enne konverentsi kuulub tasumisele 50% arvest.

Kui teatate mitteosalemisest hiljem või unustate teatada, osalustasu ei tagastata ja tasumisele kuulub 100% arvest.

Korraldaja võib üritusel teha pilte, videoid ja helisalvestisi ning jagada neid nii osalejatega kui ka avalikes meediakanalites, samuti kasutada sarnaste ürituste turundamiseks.

Täpsemat teavet andmete kasutamise kohta leiab Äripäeva Privaatsustingimustest.

Konverentsi materjalide ja sisu kopeerimine, salvestamine, reprodutseerimine või levitamine on ilma AS Äripäeva kirjaliku nõusolekuta keelatud.

Reklaam

Kui soovite tutvustada oma ettevõtet konverentsil, siis võtke ühendust [email protected] või 667 0105.

E-post: [email protected] 

Klienditugi: 667 0099 (8.15 – 17.00)

Reg. kood: 10145981

KMKR: EE100069349

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?