Telli nii kaua kui Sina soovid!

Eripakkumine 2 kuud 3 €, kolmas kuu 9,90 € ning edasi jätkub Raamatupidaja digitellimus tavahinnaga 19,85 € kuu. Tellimust saab katkestada kuni 2 tööpäeva enne järgmist maksetähtaega. Hinnad sisaldavad käibemaksu 5%.

Huvitavad numbrid Raamatupidaja.ee kohta
0 +

Tellijat

0 +

Artiklit kuus

- 0 %

Sündmused soodsamalt

0

Videot aastas

Raamatupidaja digipakett sisaldab:

Seaduse- ja maksumuudatuste info, raamatupidamisbüroode TOPid, uudised ja artiklid jpm

 

Raamatupidaja.ee keskendub olulistele arvestusvaldkonna teemadele. Kajastame aktuaalseid maksu- ja seadusemuudatusi, tuletame meelde olulisi tähtaegasid ning koondame kokku parimad praktikad raamatupidamises- ja palgaarvestuses.

Et ükski oluline valdkonna uudis ega sündmus ei jääks märkamata, saadame tellijatele neljapäeviti uudiskirja.

Loe “Raamatupidamise Praktik” ajakirja 

 

Raamatupidaja digitellija saab soovi korral kord kuus postkasti ajakirja “Raamatupidamise Praktik”. “Raamatupidamise Praktik” ajakirja on võimalik tellida ainult koos Raamatupidaja digipaketiga. Ajakirja eraldi tellida ei saa. Vaata ja loe ilmunud ajakirju ➔

Küsi nõu valdkonna ekspertidelt  

 

Raamatupidaja tellija saab meilt e-kirja teel küsida töös ette tulevaid küsimusi, meie eksperdid vastavad 1-2 tööpäeva jooksul. Valiku küsimustest ja vastustest avaldame anonüümselt Raamatupidaja.ee veebis ja Raamatupidamise Praktiku ajakirjas. ➔ Küsi nõu ja ➔ loe vastuseid.

Tööks olulised abivahendid

 

Aitame sinu tööd lihtsamaks teha. Pakume kasulikke tööriistu, dokumendinäidiseid ja -vorme, praktilist veebikalkulaatorit. 

🖱️ Maksumäärad 🖱️ Maksukalender 🖱️ Blanketid, dokumendid, lepingud 🖱️ Maksuvabastuste kalkulaator 🖱️ Palgakalkulaator

Lahenda ülesandeid ja teste

 

Meil kõigil tekib aeg-ajalt kõhklusi, kas teame ja mäletame infot õigesti. Raamatupidaja veebis saad oma teadmistes veenduda ülesannete ja testide lahendamisega. Soovime head nuputamist! 

Vaata järgi konverentside ettekandeid

 

Videokogus on järele vaadatavad erinevad ettekanded suurtelt konverentidelt ja seminaridelt. Nt. Sisekontrolli Aastakonverents 2022, Raamatupidamisbüroode konverents 2022, Mis muutub raamatupidaja töös 2022?, Raamatupidajate päev 2022, Pärnu Raamatupidamiskonverents 2022 ja palju muud.

Osale erihinnaga Raamatupidaja.ee sündmustel

 

Raamatupidaja.ee korraldab aastas viis konverentsi ja hulgaliselt veebiseminare. Raamatupidaja.ee tellijad saavad e-kirjaga parima hinnapakkumise. Tuled koos kolleegidega, küsi kindlasti ka eripakkumist e-posti aadressilt [email protected]

Pildil Raamatupidaja.ee juht Mare Timian.

Raamatupidamise valdkonna podcastid

 

Raamatupidaja.ee veebist saad kuulata podcaste, kus eksperdid ja asjatundjad räägivad kasulikel ja põnevatel teemadel nagu näiteks automaks, miinimumpalk, maksutõus, maksupettus, dividendid, majandusaasta aruanne jpm. Kuula, seal kus soovid ja millal soovid ➔ 24/7. 

Raamatupidamisbüroode TOPid

 

Neli korda aastas ilmub raamatupidamisbüroode konkurentsiraport, mida koostab Äripäeva infopank. Raportis avaldame turuosaliste päevakajalisi kommentaare ja raporti ilmumisest anname teada ka raamatupidaja.ee uudisveebis. Vaata TOPe ➔

Äripäeva infopanga hõbepakett

 

Äripäeva infopank on väljaande enda äriinfoplatvorm, mille abil näed konkurentide ja koostööpartnerite finantsnäitajaid ja äriseoseid, mis aitavad teha kasulikumaid otsuseid ning ennetada kahtlaseid tehinguid. 

Äripäeva hõbepaketiga näed:

    • Ettevõtete üldinfot – juhatuse liikmeid, ameteid, vastutusvaldkondi ja endiseid tegevjuhte
    • Võlainfot – kas ettevõttel on võlad ja kui suured need on?
    • Ettevõtete äriseoseid
    • Ettevõtete peamisi finantsnäitajaid
    • Äriregistri kasusaajaid

Küsimuste korral võtke ühendust:

E-post: [email protected] 

Klienditugi: 667 0099 (8.15 – 17.00)

Reg. kood: 10145981

KMKR: EE100069349

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?