Pane eduidee kirja ja võida 10 000 eurot!

Edukas Eesti on Äripäeva, Helmese, Eesti Gaasi, If Kindlustuse, Ellex Raidla Advokaadibüroo, Swedbanki ja Verstoni arvamuskonkurss, kuhu ootame Eesti eduloo uuendamise ja arengu kiirendamise ideid arvamusloo vormis.

Konkursil saab osaleda kuni kahe võistlustööga, artikli maht on kuni 5000 tähemärki (koos tühikutega). Kesksed hindamise kriteeriumid on ideede algupärasus, teostatavus ning särav esitus. Peaauhind toob võitjale 10 000 eurot, teine koht 3000 ja kolmas 2000 eurot. Lisaks annavad eriauhindu konkursi toetajad. Äripäev valib oma lemmiku koos Rohetiigriga.

Žüriisse kuuluvad Edukat Eestit toetavate ettevõtete omanikud ja juhid, konkursi viib läbi Äripäeva arvamustoimetus. Konkurss lõpeb 31. märtsil 2024.

Võistlustööd ilmuvad Äripäeva arvamusosas avatud erirubriigis ja Eduka Eesti Facebooki lehel. Tehniliste probleemide ja lisaküsimuste korral kirjutage meile [email protected].

Arvamuskonkursi Edukas Eesti tööde vastuvõtmine on käesolevaks hooajaks lõppenud. Parimad, teiste seas 10 000 euro suuruse peaauhinna võitja, kuulutame välja maikuus. Jälgi konkurssi Äripäeva Eduka Eesti lehelt!

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?