osale arvamuslugude konkursil

JA VÕID VÕITA 500 EUROT!

Kutsume kõiki osalema Lääne-Virumaa Uudiste arvamuslugude konkursil,
mille teemaks on "Käi kuradile!".

 

Aasta alguses ilmus meie ajakirjaniku Andres Pulveri sulest artikkel “Käi kuradile, Kaja Kallas!”. Poole ööni rahutult voodis vähernud Andres ei saanud muremõtetest kuidagi võitu, kuni ühel hetkel sai tal hing täis ja ta otsustas need mõtted siira emotsiooni pealt kirja panna. Saatuslikul 24. veebruaril ilmus Andreselt teinegi “Käi kuradile!” artikkel, mis oli suunatud Vladimir Putinile – seda ilmselgetel põhjustel. Emotsioon nende lugude taga oli niivõrd tugev ja ehe, et seda ei tundnud ainult meie toimetuses, vaid see läks ka teile, meie lugejatele hinge!

Nii head asja ei saa ainult endale hoida, mistõttu otsustasime anda oma lugejatele läbi arvamuslugude konkursi hääle, oodates seda sama siirast ja mõjuvõimast eneseväljendust ka teilt.

Ärge saage meist valesti aru, meie eesmärk ei ole kutsuda teid kedagi pikalt saatma, vaid tõstata teemasid, millele tuleks meie kodukandis rohkem tähelepanu pöörata. Vahel on hea viisakalt natukene auru välja lasta ja rääkida teemadel, mis meis kirgi kütavad.

Siin on sinu võimalus – kui oled tahtnud kuradile saata oma suured arved, pikad lasteaiajärjekorrad, kasvavad kinnisvara hinnad, mis võtavad noorelt lootuse üldse kunagi oma kodu saada, või hoopis depressiooni. Parimad artiklid avaldatakse Lääne-Virumaa Uudistes ning kolm parimat lugu saavad rahalised auhinnad. Võtjad valitakse rahvahääletuse ja toimetuse koostöös.

Konkursi peaauhinnaks on 500 eurot, teine koht saab 250 eurot ning kolmas koht 100 euro eest Äripäeva e-poest endale raamatuid valida!

Arvamuslugusid ootame kuni 31. maini! Kõik osalejad saavad 30 päevaks Lääne-Virumaa Uudiste lugemisõiguse. Kui sa juba oled meie lugeja, siis saad selle lugemisõiguse kinkida edasi

OSALEMISEKS

Arvamuslood:

Lääne-Virumaa Uudised

E-post: [email protected] 

Klienditugi: 667 0099 (8.15 – 17.00)

Reg. kood: 10145981

KMKR: EE100069349