MAJANDUSKONVERENTS

ÄRIPLAAN 2025

Äriplaan 2025 – suurim majanduskonverents Eestis

Äriplaan toob juba 26 aastat suurele lavale mõjuvõimsa omanike eliidi, kelle sõna maksab ja kelle otsustest sõltub Eesti majanduse elujõud. Nende nägemus tuleva aasta majandusseisu kohta aitab ettevõtjatel, juhtidel ja majandushuvilistel teha paremaid otsuseid enda ettevõtetes. Konverents on praktiline ja otsekohene, sest annab suuniseid järgmise aasta eelarve ja äriplaani koostamiseks.

Äriplaanil saad alati konkreetsed vastused küsimustele:

  • Mis hakkab juhtuma järgneval aastal eri valdkondades ning kuidas need otsused mõjutavad majandust tervikuna?
  • Millised on esinejate investeerimisplaanid järgmiseks aastaks ning kuidas on kobarkriisidest tulenevalt muutunud Eesti suurimate ettevõtjate jaoks plaanide tegemine?
Ettevõtjat ja tippjuhti
0 +
Esinejat
0
Peaesinejat välismaalt
0

Mis ootab Sind järgmise kurvi taga?

Äriplaanil saad alati konkreetsed vastused küsimustele:

  • Mis hakkab juhtuma järgneval aastal eri valdkondades ning kuidas need otsused mõjutavad majandust tervikuna?
  • Millised on esinejate investeerimisplaanid järgmiseks aastaks ning kuidas on kobarkriisidest tulenevalt muutunud Eesti suurimate ettevõtjate jaoks plaanide tegemine?
Äriplaan 2025

Laval ainult ettevõtete omanikud

Ainus konverents Eestis, kus esinevad ainult ettevõtete omanikud, keda muidu tihti lavalaudadel ei näe ega kuule. Võimalus saada inspiratsiooni ja teadmisi järgmise aasta äriplaani koostamiseks erinevate sektorite tippettevõtjatelt.

Äriplaan 2025

Väärtuslikud ja praktilised teadmised

Käimas on vinduv majanduslangus ja kas me oleme valmis selleks, mis juhtub järgmisel aastal: kas majanduslangus ikkagi jätkub ja kui jah, siis kui suur? Millistest tegevustest loobuda ja millesse investeerida? Neile küsimustele leiame üheskoos vastuse!

Äriplaan 2025

Uued kontaktid ja kogemused

Konverentsil on kohal enam kui 500 ettevõtjat ja tippjuhti! Äriplaanil on hea võimalus kontakte vahetada ja uusi äriideid saada. Pausidel ja lõunal on parajalt aega ka kolleegidega mõtteid vahetada.

Äriplaan 2025

Õhtune melu

Konverentsipäeva lõpetab meeleolukas pidu üllatusesineja ja erakordsete inimestega.

ESINEJAD

Madis Müller

Eesti Panga president

Guido Pärnits

Ülemiste City suuromanik ja Ülemiste keskuse juht

Triin Hertmann

Grünfini asutaja ja juht

Jaanus Otsa

Astlanda Ehituse ja Astlanda Kinnisvara omanik, investor

Kristjan Piilmann

Investor, P&E Capital (Piilmannide family office) juht, VKG nõukogu liige

Veiko Pak

Kadarbiku Köögivili OÜ ja Kadarbiku talu OÜ osanik ja juhataja

Reet Roos

Inspired Universal McCanni omanik

Kristel Kruustük

Testlio omanik

Taavi Madiberk

Skeleton Technologiesi kaasasutaja ja tegevjuht

Viivika Rõuk

Äripäeva uudiste ja uuriva toimetuse juht

Kaja Kallas

Eesti Vabariigi peaminister

Meelis Mandel

Moderaator, Äripäeva peatoimetaja

PROGRAMM
08:30 - 09:15

Registreerimine ja hommikukohv

09:15 - 09:30

Tere tulemast!

Tervitussõnadega avavad päeva moderaatorid, kelleks on Äripäeva peatoimetaja Meelis Mandel ning uudiste ja uuriva toimetuse juht Viivika Rõuk.

Meelis Mandel Meelis Mandel
Viivika Rõuk Viivika Rõuk
09:30 - 10:00

Riigi äriplaan 2025. aastal

KAJA KALLAS - Eesti Vabariigi peaminister | Kaja valitsusele on ette heidetud, et suure usalduskrediidi saanud poliitikud ei rääkinud enne valimisi maksutõusude vajalikkusest ja et nad on võitluses majanduslangusega üllatavalt rabedad. Äriplaani konverentsil on nüüd võimalus ise vahetult kuulda ja üle küsida, mida teeb valitsus, et aasta 2025 kasvaks majandus ja kogu ühiskonna jõukus. Milline on Eesti riigi äriplaan järgmiseks aastaks?

Kaja Kallas Kaja Kallas
10:00 - 10:30

Majandusprognoos 2025. aastaks

MADIS MÜLLER - Eesti Panga president | Viimastel aastatel on kriisid ja sõda põhjustanud üle Euroopa suurt majanduslangust. Mõned riigid hakkavad juba toibuma, teised veel mitte. Missugusena näeb Euroopa Keskpank majandusprognoosi 2025. aastaks? Eesti Panga president Madis Müller vaatab oma ettekandes otsa aastale 2025 ja annab ka selge ülevaate, milline on Eesti riigi rahanduse olukord ning missuguseid samme peaks astuma, et liikuda tasakaalus eelarve ja mõistliku majandamise suunas.

Madis Müller Madis Müller
10:30 - 11:00

Minu äriplaan 2025

JAANUS OTSA – Astlanda Ehituse ja Astlanda Kinnisvara omanik, investor | Jaanus on edukas ehitus- ja kinnisvaraettevõtja ning investor. Ta on tuntud peamiselt Astlanda Ehituse osanikuna ja vägagi otse ütlemiste poolest. Veel eelmisel aastal oli ta optimistlik elamuehituse ning ladude- ja logistikakeskuste arendamise suhtes, aga mitte nii optimistlik kaubandus- ja büroopindade osas. Kuidas näeb ta ehitus- ja kinnisvaraturu olukorda järgmiseks aastaks? Seda viimast saab kindlasti kuulda ilustamata ka Äriplaanil. Foto autor: Siim Lõvi / ERR

Jaanus Otsa Jaanus Otsa
11:00 - 11:45

NAISETTEVÕTJATE VESTLUSRING: Riskid ja võimalused 2025. aastal

KRISTEL KRUUSTÜK - Testlio omanik | REET ROOS - Inspired Universal McCanni omanik | Eestis on juba 8 kvartalit järjest kestnud majanduslangus ning eksportturud on endiselt maas. Lisaks oleme saanud „preemiana“ ka geopoliitilise riski, mis hoiab välisinvestoreid Eestist eemal. Eesti tippettevõtjad arutavad, missugused on nende arvates väljavaated 2025. aastaks. Kas on lootust, et majandus hakkab taas kasvama? Kui jah, siis mis tempos? Kas tasub võtta riske ja ise Eestisse suuri investeeringuid teha? Ühtlasi püütakse üheskoos arutades leida lahendus, kust leida võimalusi, mis aitaksid nii ettevõtted kui ka Eesti majanduse taas kasvule.

Reet Roos Reet Roos
Kristel Kruustük Kristel Kruustük
11:45 - 13:00

Lõuna ja suhtlemispaus

13:00 - 13:20

Minu äriplaan 2025

TAAVI MADIBERK - Skeleton Technologiesi kaasasutaja ja tegevjuht | Taavi on tunnustatud "Aasta tööstur 2023" ja "Aasta noor juht 2021" tiitliga. Lisaks tööstusele, rohetehnoloogiale, rohepöördele ja innovatsioonile on Madiberkile südamelähedane ka Ukraina toetamine. Euroopa Innovatsiooninõukogu liikmena algatas ta 2022. aastal 20 miljoni euro suuruse toetusfondi moodustamise Ukraina tehnoloogiasektori iduettevõtete toetamiseks. Enda ettekandes jagab Taavi enda nägemust tööstuse olukorrale ja võimalustele 2025. aastal ning avalikustab, kuidas tema plaanib enda äriplaani järgmiseks aastaks üles ehitada.

Taavi Madiberk Taavi Madiberk
13:20 - 13:50

Minu äriplaan 2025

GUIDO PÄRNITS - Ülemiste City suuromanik ja Ülemiste keskuse juht | Guido Pärnits on pika kogemuse ning mitmekesise profiiliga tippjuht, kelle fookus on Ülemiste piirkonna arendamisel. Tänavu ärikinnisvara turgu positiivses mõttes raputanud suurtehinguga ostis ta taas Ülemiste City, Baltimaade suurima ärilinnaku, ühe arendaja kätte tagasi. Ent Ülemiste piirkonda ootab ees veel hulk mastaapseid plaane, sest juba lähiaastatel saab valmis Rail Baltica terminal, mis muudab linnaku rahvusvahelistele äridele ja talentidele veelgi olulisemaks tõmbekeskuseks. Ülemiste keskuse järgmise suurejoonelise laienduse tulemusel lisandub ühtekokku üle 225 000m2 multifunktsionaalset äri- ja kontoripinda uues Tallinna väravas. Guido jagab enda ettekandes, milliste väljakutsete ees seisab Eesti kolmas majanduslinn, mis hakkab juhtuma kinnisvaraturul ning kuhu suunas liigub kaubandus, mis viimastel aastatel erinevatele kriisidele visalt vastu seisnud?

Guido Pärnits Guido Pärnits
13:50 - 14:20

Minu äriplaan 2025

TRIIN HERTMANN - Investeerimisplatvormi Grünfin kaasasutaja ja juht, ingelinvestor | Triinul on üle 20 aasta kogemust eesti tehnoloogiaettevõtluses, kus tal on olnud varase töötajana osa Skype’i ja Transferwise’i ülesehitamisel. Triin on jätkusuutliku investeerimisplatvormi Grünfin juht ja üks asutajatest. Ta on ka tuntud investor, kelle portfelli kuulub muuhulgas üle 30 alustava ettevõtte ning kes valiti eelmisel aastal startup-kogukonna poolt Aasta Investoriks. Oma ettekandes vaatab Hertmann otsa finants- ja idusektorite olukorrale ning väljavaatele 2025. aastal. Lisaks jagab ta ka enda äriplaani järgmiseks aastaks.

Triin Hertmann Triin Hertmann
14:20 - 15:00

Suhtlemispaus

15:00 - 15:45

Suur vestlus

Esineja väljakuulutamisel

15:45 - 16:15

Minu äriplaan 2025

VEIKO PAK - Kadarbiku Köögivili OÜ ja Kadarbiku talu OÜ osanik ja juhataja Aasta Põllumehe 2022, EY Eesti Aasta Ettevõtja 2024 finalist. Veiko pere ettevõtted nii kasvatavad kui ka töötlevad köögivilju. Nende valmistatud Kadarbiku toiduained on väga hinnatud nii eestlaste toidulaual kui ka žürii poolt, näiteks Kadarbiku Köögivilja - kimchi - sai Toiduliidu Aastakonverentsil " Eesti parim lisandväärtusega toiduaine 2024" auhinna. Tulevikus plaanivad nad uute põnevate toodete välja töötamist jätkata ja leida Eesti lähiturgudelt uusi kliente. Hetkel harivad nad 700 hektarit maad, nii enda kui ka renditud põlde, ning toodavad 9/10 enda kasvatatud toorainetest kodumaiseid toiduaineid Tallinna lähedal Ääsmäel. Missugusena hindab Veiko hetkeolukorda põllumajanduses ja toiduainetööstuses ning missuguseid plaane teevad nad 2025. aastaks, kuuleb juba Äriplaanil.

Veiko Pak Veiko Pak
16:15 - 16:45

Minu äriplaan 2025

KRISTJAN PIILMAN - Investor, P&E Capital (Piilmannide family office) juht, VKG nõukogu liige | Kristjan Piilmann on rahvusvahelise taustaga investor, kel on pikaaegne investeeringute juhtimise ja nõustamise kogemus sellistest ettevõtetest nagu Citigroup, Goldman Sachs ja Novalpina Capital (mh. omandas 2018. aastal enamusosaluse Olympic Entertainment Group'is). Ta juhib igapäevaselt oma pere investeeringute firmat P&E Capital, mille portfelli kuulub muuhulgas üle 100,000 m2 ärikinnisvara, aga ka suurosalus VKG-s, Eesti tööstuse üks lipulaevadest, mis on viimastel aastatel olnud tugeva rohepöörde surve all. Ühtlasi on Kristjan Londonis ja Tallinnas baseeruva erakapitali investeeringute firma Edgecap Partners kaasasutaja, mis keskendub üle-Euroopaliste ettevõtete ehitamisele, valdavalt tervisehoiu ja tehnoloogia sektorites. Enda ettekandes jagab Kristjan enda nägemusest tööstuse hetkeolukorrale ja räägib, missugune on VKG äriplaan 2025. aastaks. Ühtlasi vaatab ta sisse ka turismisektori olukorrale, milles nad perega Toosikannu puhkekeskusega tegutsevad.

Kristjan Piilmann Kristjan Piilmann
16:45 -

Konverentsipäeva lõpp, algab õhtune melu

REGISTREERUMINE

Äriplaan 2025 - saalipilet

Soodushind 669 € (816.18 € km-ga) kuni 27.06.2024

Täishind 869 € (1060.18 € km-ga)

Äriplaan 2025 - veebipilet

Soodushind 669 € (816.18 € km-ga) kuni 27.06.2024

Täishind 869 € (1060.18 € km-ga)

Äriplaan 2025 konverentsi pääse + KWOTA CO2 kompensatsioon

KWOTA
Kui ostad Äripäeva konverentsi pääsme koos KWOTA süsinikujalajälje kompensatsiooniga, aitad tootmisettevõtetel suurendada materjalide taaskasutust vähemalt 83 kg võrra ja vähendada süsiniku heitmeid vähemalt 50 kg võrra.
Nii saad osalejana võimaluse panustada süsiniku jalajälje vähendamisse, toetades samaaegselt materjalide taaskasutamist ja süsiniku heitmete vähendamist. Jalajälje kompensatsiooni tulu suunatakse Eesti materjalide tootmisettevõttele Räpina Paberivabrik, aidates neil veelgi enam materjale ringlusesse võtta.
Loe rohkem KWOTA kohta: www.kwota.com

Soodushind 679 € (828.38 € km-ga) kuni 27.06.2024

Täishind 879 € (1072.38 € km-ga)

OSALEJAD
"RAND & TUULBERG GRUPP" AS"RAND & TUULBERG GRUPP" AS
"RAND & TUULBERG GRUPP" AS"RAND & TUULBERG GRUPP" AS
1KELVIN OÜJUHATUSE LIIGEAAS BTA BALTIC INSURANCE COMPANY EESTI FILIAAL ASFILIAALI JUHATAJA
AAS BTA BALTIC INSURANCE COMPANY EESTI FILIAAL ASACINO ESTONIA OÜFINANTS-JA CONTROLLINGU JUHT
ACINO ESTONIA OÜTARNEAHELA JUHTACINO ESTONIA OÜTEHASE JUHATAJA
ADOLE INVEST ASJUHATUSE LIIGEADVOKAADIBÜROO TGS BALTIC ASADVOKAAT
AGE COM OÜJUHATUSE LIIGEAGRELLO OÜTEGEVJUHT
AGROMIX OÜJUHATUSE LIIGEAGROMIX OÜJUHATUSE LIIGE
AJ TOOTED ASJUHATAJAALSO EESTI OÜFINANTSDIREKTOR
AMANDUS TEHNOLOOGIA OÜTEGEVJUHTAMBIENT SOUND INVESTMENTS OÜJUHATUSE LIIGE
AP INNOVA OÜJUHATUSE LIIGEAR PARKING OÜJUHATUSE LIIGE
ARCO VARA ASTEGEVJUHTARKOGREN OÜJUHATUSE LIIGE
ASTLANDA EHITUS OÜJUHATUSE ESIMEES/ EI SUHTLE TELEFONI TEELASTRI-NARVA ASTEGEVJUHT
AUDENTES ASJUHATUSE ESIMEES, ERAKOOLI DIREKTORAVAARE KINNISVARA OÜJUHATUSE LIIGE
AVAARE KINNISVARA OÜJUHATUSE LIIGEAXOR OÜJUHATUSE LIIGE
AZORTUM OÜFINANTSJUHT/CFOAZORTUM OÜJUHATUSE LIIGE
BALL TRANSPORT OÜJUHATUSE LIIGEBALTIC AGRO ASIT JA KREDIIDI DIREKTOR
BALTLINER OÜFINANTSJUHTBARRUS ASJUHATUSE LIIGE
BARRUS ASTOOTMISDIREKTORBAUROC ASJUHATUSE ESIMEES
BBT OÜJUHATUSE LIIGEBIOFORCE GROUP OÜJUHATUSE LIIGE
BIOFUEL OÜBREMAN OÜJUHATUSE LIIGE
BRS NETWORKS BALTIC ASJUHATAJABUREAU VERITAS EESTI OÜJUHATUSE LIIGE
CITY MOTORS ASJUHATUSE ESIMEESCITY MOTORS ASJUHATUSE LIIGE
CLARAEST OÜJUHATUSE LIIGECLEVERON ASRIISTVARATOODETE DIVISJONI JUHT
CLEVERON ASCOMPENSA LIFE VIENNA INSURANCE GROUP SEGROUP SE EESTI ÜKSUSE JUHT
COMPENSA VIENNA INSURANCE GROUP, ADB EESTI FILIAALCONCISE SYSTEMS OÜTEGEVJUHT
CONNECTO EESTI ASJUHATUSE ESIMEESCREATIVE WOODWORKS OÜJUHATUSE LIIGE
CREATIVE WOODWORKS OÜCREATIVE WOODWORKS OÜ
DATEL ASJUHATUSE ESIMEES / TEGEVDIREKTORDIMEDIUM ASJUHATUSE LIIGE
DMT INSENERID OÜJUHATUSE LIIGEE-SERVICE ASJUHATUSE LIIGE
E-SERVICE ASTARKVÕRGU OSAKONNA JUHTECOMETAL ASJUHATUSE LIIGE
ECOMETAL ASTEGEVJUHTEESTI ELEKTROONIKATÖÖSTUSE LIIT MTÜTEGEVJUHT
EESTI ENERGIA ASENEFIT AS, JUHATUSE ESIMEESEESTI ENERGIA ASJUHATUSE LIIGE
EESTI ENERGIA ASJUHATUSE LIIGEEESTI KONJUNKTUURIINSTITUUT ASDIREKTOR
EESTI PAKENDIRINGLUS OÜJUHATUSE ASEESIMEESEESTI PANKEESTI PANGA PRESIDENT
EESTI POST ASFINANTS- JA RISKIJUHTEESTI RAUDTEE AS
EESTI TÖÖTUKASSAEESTI TÖÖTUKASSA JUHATUSE ESIMEESEESTI TÖÖTUKASSAJUHATUSE LIIGE
EESTI TÖÖTUKASSAJUHATUSE LIIGEEHITUS5ECO OÜJUHATUSE LIIGE
EHITUSTRUST OÜJUHATUSE ESIMEESEKTACO ASJUHATUSE LIIGE
ELISA EESTI ASTEGEVJUHT, JUHATUSE ESIMEESELKE GRUPI ASJUHATUSE LIIGE
ELKE MÖÖBEL OÜTEGEVJUHTELKE NARVA OÜJUHATUSE ESIMEES
ELKE RAKVERE ASJUHATUSE LIIGEELKE TALLINN ASJUHATUSE LIIGE
EMOR ASEMOR AS
EMOR ASENEMAT OÜMÜÜGIJUHT
ERGO INSURANCE SEJAEMÜÜGI VALDKONNA JUHTERGO INSURANCE SEKINDLUSTUSVALDKONNA JUHT
ERGO INSURANCE SEKORPORATIIVMÜÜGI VALDKONNA JUHTEST-DOMA OÜJUHATUSE LIIGE
ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SAEUROOPA KOMISJONI ESINDUS EESTISMAJANDUSNÕUNIK
EXMET SERVICES OÜFINANTSJUHTEXMET SERVICES OÜ
FAUSTO CAPITAL ASMÜÜGI-JA TURUNDUSOSAKONNA JUHTFINANTSKONSULTANT OÜJUHATUSE LIIGE
FINNLOG OÜJUHATUSE LIIGEFLEIBEL GROUP OÜFINANTSJUHT
FLIIS TRADE OÜTEGEVJUHTFONTES PMP OÜKONSULTANT
FONTES PMP OÜPARTNER/JUHTIVKONSULTANTFONTES PMP OÜVANEMKONSULTANT
FORUM CINEMAS OÜTEGEVJUHTFREEDOM OÜCEO
GIAB EESTI OÜJUHATAJAGOTOANDPLAY OÜCEO / CO-FOUNDER
GREEN MARINE ASJUHATUSE LIIGEGREEN MARINE ASJUHATUSE LIIGE
GROW FINANCE OÜCEOGRÜNFIN ASJUHATUSE LIIGE
HANSARENT OÜJUHATUSE LIIGEHANSAVEST RENTAL OÜJUHATUSE LIIGE
HANZA MECHANICS TARTU ASMANAGER SSC TARTUHARJU TARBIJATE ÜHISTU TÜHJUHATUSE ESIMEES
HARJU TARBIJATE ÜHISTU TÜHJUHATUSE LIIGE, FINANTSJUHTHARJU TARBIJATE ÜHISTU TÜHKAUBANDUSJUHT
HARKU KARJÄÄR ASJUHATUSE LIIGEHARMET OÜTEGEVJUHT
HEIDELBERG MATERIALS KUNDA ASMÄETÖÖDE- JA TRANSPORDIDIREKTORHEIDELBERG MATERIALS KUNDA ASMÜÜGIDIREKTOR
HEIDELBERG MATERIALS KUNDA ASTEGEVDIREKTORHEIDELBERG MATERIALS KUNDA ASTOOTMISDIREKTOR
HIIEKO ASTEGEVJUHTHIIEKO AS
HOOLEKANDETEENUSED ASFINANTSDIREKTORIIZI KINDLUSTUSMAAKLER AS
IIZI KINDLUSTUSMAAKLER ASIIZI KINDLUSTUSMAAKLER AS
IKODOR ASJUHATUSE LIIGEIMPORT AUTO OÜTEGEVJUHT
INDUSTRI TEXTIL JOB OÜTEGEVDIREKTORINF ENGINEERING OÜJUHATUSE LIIGE
INFORTAR ASARENDUSJUHTINFORTAR ASFINANTSJUHI ASETÄITJA JA INVESTORSUHETE JUHT
INFORTAR ASINFORTAR AS TEGEVJUHTINFORTAR ASJUHATUSE LIIGE
INFORTAR ASINFOTARK ASJUHATUSE LIIGE
INFOTARK ASJUHATUSE LIIGEINSENEREHITUSE ASJUHATUSE LIIGE
INSENEREHITUSE ASTEHNIKAJUHTINSPIRED UNIVERSAL MCCANN OÜPARTNER
INSTRUMENTARIUM OPTIKA OÜHR MANAGERINSTRUMENTARIUM OPTIKA OÜSALE DIRECTOR ESTONIA
INTERLEX OÜINTERLEX MEDIA &TRANSLATIONS CEOJCDECAUX EESTI OÜTEGEVJUHT
KADARBIKU KÖÖGIVILI OÜJUHATAJAKAIU LT OÜJUHATAJA
KAIU LT OÜJUHATUSE LIIGEKAIU LT OÜ
KAT METAL ESTONIA OÜTEGEVJUHTKAUPMEES GRUPP ASJUHATUSE LIIGE
KH ENERGIA - KONSULT ASTEGEVJUHTKL PARTNERS OÜJUHATUSE LIIGE
KL PARTNERS OÜJUHATUSE LIIGEKL PARTNERS OÜ
KONE ASPAIGALDUSDIREKTORKÕLJALA PÕLLUMAJANDUSLIK OÜJUHATAJA
KÕLJALA PÕLLUMAJANDUSLIK OÜJUHATUSE LIIGEKÜHNE + NAGEL AS
KÜKITA ARENDUSE OÜOMANIK / OSANIKLAOMAAILM ASTEGEVJUHT
LARTIM OÜPROVIISORLEI REGISTER OÜCEO
LEI REGISTER OÜLEI REGISTER OÜ
LENNULIIKLUSTEENINDUSE ASJUHATUSE LIIGELENNULIIKLUSTEENINDUSE AS
LEONHARD WEISS OÜJUHATUSE ESIMEESLHV PANK ASLHV PANGA ETTEVÕTETE FINANTSEERIMISE OSAKONNA JUHT
LHV PANK ASMÜÜGIESINDAJALINUS MEDICAL OÜ
LINUS MEDICAL OÜLTT ASHALDUSDIREKTOR, NÕUKOGU ESIMEES
LUMINOR BANK ASPARTNERSUHETE JUHTLUMINOR LIISING ASJUHATUSE LIIGE
LUNA GROUP ESTONIA ASTEGEVJUHTLUNDEN FOOD OÜTEGEVJUHT
LÕUNAKESKUS OÜNÕUKOGU LIIGEMAAG EESTI AS
MAAG GRUPP ASFINANTSJUHTMAINOR ÜLEMISTE ASNÕUKOGU LIIGE
MAPRI EHITUS OÜMAPRI EHITUS OÜ MÜÜGIJUHTMAPRI EHITUS OÜTEGEVJUHT
MARU ASAS MARU JUHATUSE LIIGEMAVE VARAHALDUSE OÜARENDUS/JUHATUS
MEANDER KINNISVARA OÜJUHATUSE LIIGEMEGAFORT OÜJUHATUSE LIIGE
MEGAFORT OÜPERSONALIJUHTMERIT TARKVARA ASTEGEVJUHT
MERKO EHITUS EESTI ASFINANTSJUHTMERKO EHITUS EESTI ASINSENEREHITUSDIVISJONI DIREKTOR
MERKO EHITUS EESTI ASJUHATUSE LIIGEMETAL EXPRESS OÜJUHATUSE LIIGE
METROPOLI EHITUS OÜTEGEVJUHTMILLERHAWK OÜTEGEVJUHT JA ASUTAJA
MILTTON NEW NORDICS OÜTEGEVJUHTMOOTOR GRUPP ASJUHATUSE ESIMEES
MOOTOR GRUPP ASNÕUKOGU LIIGENESTE EESTI ASJAEMÜÜGIJUHT
NESTE EESTI ASTARNEJUHTNESTE EESTI ASÄRIKLIENTIDE MÜÜGIJUHT
NET GROUP OÜNET GROUP OÜ
NET GROUP OÜNORDECON ASJUHATUSE LIIGE
NORDIC MILK OÜJUHATUSE ESIMEESNOVIRA CAPITAL OÜCFO
NYNAS ASJUHATUSE ESIMEESOIXIO DIGITAL ASJUHATUSE ESIMEES
PALMAKO ASJUHATAJAPEAMINISTEREESTI VABARIIGI PEAMINISTER
PERI ASRAAMATUPIDAJAPHOTOMATEBALTIKUMI JUHT
PINEST AS(OST JA MÜÜK)PINEST ASJUHATAJA
PLASTOK OÜFINANTSJUHTPLASTOK OÜJUHATUSE LIIGE
PLASTOK OÜJUHATUSE LIIGEPLUSPLUS CAPITAL ASJUHATUSE LIIGE
PLUSPLUS CAPITAL ASTEGEVJUHTPREMIA TALLINNA KÜLMHOONE ASMÜÜGIDIREKTOR
PROFORCE INDUSTRY OÜSOOME PROJEKTIJUHTPROFORCE INDUSTRY OÜTEGEVJUHT
PUMP-MIX OÜJUHATUSE ESIMEESPÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA SAFINANTSKONTROLLER
PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA SAPÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA SA
QLA INSURANCE OÜJUHATUSE LIIGERAMARIS OÜFINANTSJUHT
RAMM EHITUSE OÜJUHATAJARAPLA TARBIJATE ÜHISTU TÜHJUHATUSE ESIMEES
REAALPROJEKT OÜJUHATUSE LIIGEREBOSAN OÜCAPFIELD KINNISVARA JA ÄRIARENDUS JUHT
REMEI BALTICA OÜJUHATUSE LIIGEREMINET OÜJUHATUSE LIIGE
RGR AIRON OÜTEGEVJUHTRIIGIKANTSELEI
ROCKSOFT OÜCEOROCKSOFT OÜTURUNDUS- JA MÜÜGIJUHT
RVT EHITUS OÜJUHATAJARVT EHITUS OÜPROJEKTIJUHT
RVT EHITUS OÜPROJEKTIJUHTSAIDAFARM OÜFARMER, SAIDAFARM OÜ JUHATUSE LIIGE
SAKSA AUTOMAATIKA OÜJUHATUSE LIIGESAUE PRODUCTION OÜPÕHJA-EUROOPA REGIOONI TARNEAHELAJUHT
SAUE PRODUCTION OÜTEGEVJUHTSCANMED GROUP OÜTEGEVJUHT
SCHENKER ASCCO REGION NORTH & EAST EUROPESCHENKER ASJUHATUSE LIIGE
SCHENKER ASJUHATUSE LIIGESCHENKER ASLOGISTIKAJUHT
SCHENKER ASMUU JUHTSCHENKER ASRAAMATUPIDAJA
SEB PANK ASFINANTSJUHTSELVER ASFINANTSANALÜÜTIK
SERGOS INVEST OÜJUHATAJASIEMENS ENERGY OY EESTI FILIAALJUHATAJA
SIENA VENTURE PARTNERS OÜPARTNERSILVARA OÜOMANIK / OSANIK
SILVARA OÜSKELETON TECHNOLOGIES OÜTEGEVJUHT
SPICE SPACE OÜJUHATUSE LIIGESTONERIDGE ELECTRONICS ASARENDUSÜKSUSE JUHT
STONERIDGE ELECTRONICS ASKVALITEEDEJUHTSTONERIDGE ELECTRONICS ASOPERATIONS JUHT
STONERIDGE ELECTRONICS ASTEGEVJUHTSUNLY RETAIL OÜMÜÜGIDIREKTOR
SUNLY RETAIL OÜRETAIL CEOSUNLY RETAIL OÜ
SWEDBANK ASSWEDBANK AS
SWEDBANK ASSWEDBANK AS
SWEDBANK ASSWEDBANK AS
SWEDBANK ASSWEDBANK AS
SWEDBANK ASSWEDBANK AS
SWEDBANK ASSWEDBANK AS
TALLINNA EHITUSTRUST OÜJUHATUSE LIIGETARTU LINNAVALITSUSRAHANDUSOSAKONNA JUHTAJA
TAVIKO OÜJUHATUSE LIIGETEHVANDI SPORDIKESKUS SAJUHATUSE LIIGE
TESTLIO OÜTEGEVJUHTTOUGHWOOD CAPITAL OÜJUHATUSE LIIGE
TREF NORD ASJUHATUSE LIIGETREV-2 GRUPP ASJUHATUSE LIIGE/EHITUSDIREKTOR.
TRV KLIIMA ASJUHATUSE LIIGETÕSTA OÜTEGEVJUHT
TÕSTA OÜTEGEVJUHTVASTSELIINA HOOLDEKODU OÜHOOLDEKODU JUHATAJA
VENUS KINNISVARA OÜFINANTSJUHTVERSTON OÜJUHATUSE LIIGE
VIAHOOLDUS OÜJUHATUSE LIIGEVILJANDI AKEN JA UKS ASFINANTSDIREKTOR
VILJANDI AKEN JA UKS ASTEGEVJUHTVILLAARE OÜJUHATUSE LIIGE
VIRU KESKUS ASJUHATUSE LIIGEVOLUME DESIGN OÜETTEVÕTTE JUHT, JUHATUSE ESIMEES
VOLUME DESIGN OÜMÜÜGI- JA TURUNDUSJUHT (EESTI)VÕRU TARBIJATE ÜHISTU TÜHJUHATAJA
VÕRU TARBIJATE ÜHISTU TÜHNÕUKOGU LIIGEVÕRU TARBIJATE ÜHISTU TÜHNÕUKOGU LIIGE
WARMECO OÜJUHTWARMESTON OÜJUHATUSE LIIGE
WASACON OÜJUHATUSE LIIGEWIENERBERGER ASTEGEVJUHT
WIHURI OÜTEGEVJUHTWILLENBROCK BALTIC OÜTEGEVJUHT
YIT EESTI ASEHITUSTEGEVUSE JUHTYIT EESTI AS
ÄRIPÄEV ASPEATOIMETAJAÄRIPÄEV ASRAADIO REKLAAMIMÜÜGI PROJEKTIJUHT
ÄRIPÄEV ASTURUNDUSLAHENDUSTE OSAKONNA JUHTÄRIPÄEV ASUUDISTE JA UURIVA TOIMETUSE JUHT

"RAND & TUULBERG GRUPP" AS


"RAND & TUULBERG GRUPP" AS


"RAND & TUULBERG GRUPP" AS


"RAND & TUULBERG GRUPP" AS


1KELVIN OÜ
JUHATUSE LIIGE

AAS BTA BALTIC INSURANCE COMPANY EESTI FILIAAL AS
FILIAALI JUHATAJA

AAS BTA BALTIC INSURANCE COMPANY EESTI FILIAAL AS


ACINO ESTONIA OÜ
FINANTS-JA CONTROLLINGU JUHT

ACINO ESTONIA OÜ
TARNEAHELA JUHT

ACINO ESTONIA OÜ
TEHASE JUHATAJA

ADOLE INVEST AS
JUHATUSE LIIGE

ADVOKAADIBÜROO TGS BALTIC AS
ADVOKAAT

AGE COM OÜ
JUHATUSE LIIGE

AGRELLO OÜ
TEGEVJUHT

AGROMIX OÜ
JUHATUSE LIIGE

AGROMIX OÜ
JUHATUSE LIIGE

AJ TOOTED AS
JUHATAJA

ALSO EESTI OÜ
FINANTSDIREKTOR

AMANDUS TEHNOLOOGIA OÜ
TEGEVJUHT

AMBIENT SOUND INVESTMENTS OÜ
JUHATUSE LIIGE

AP INNOVA OÜ
JUHATUSE LIIGE

AR PARKING OÜ
JUHATUSE LIIGE

ARCO VARA AS
TEGEVJUHT

ARKOGREN OÜ
JUHATUSE LIIGE

ASTLANDA EHITUS OÜ
JUHATUSE ESIMEES/ EI SUHTLE TELEFONI TEEL

ASTRI-NARVA AS
TEGEVJUHT

AUDENTES AS
JUHATUSE ESIMEES, ERAKOOLI DIREKTOR

AVAARE KINNISVARA OÜ
JUHATUSE LIIGE

AVAARE KINNISVARA OÜ
JUHATUSE LIIGE

AXOR OÜ
JUHATUSE LIIGE

AZORTUM OÜ
FINANTSJUHT/CFO

AZORTUM OÜ
JUHATUSE LIIGE

BALL TRANSPORT OÜ
JUHATUSE LIIGE

BALTIC AGRO AS
IT JA KREDIIDI DIREKTOR

BALTLINER OÜ
FINANTSJUHT

BARRUS AS
JUHATUSE LIIGE

BARRUS AS
TOOTMISDIREKTOR

BAUROC AS
JUHATUSE ESIMEES

BBT OÜ
JUHATUSE LIIGE

BIOFORCE GROUP OÜ
JUHATUSE LIIGE

BIOFUEL OÜ


BREMAN OÜ
JUHATUSE LIIGE

BRS NETWORKS BALTIC AS
JUHATAJA

BUREAU VERITAS EESTI OÜ
JUHATUSE LIIGE

CITY MOTORS AS
JUHATUSE ESIMEES

CITY MOTORS AS
JUHATUSE LIIGE

CLARAEST OÜ
JUHATUSE LIIGE

CLEVERON AS
RIISTVARATOODETE DIVISJONI JUHT

CLEVERON AS


COMPENSA LIFE VIENNA INSURANCE GROUP SE
GROUP SE EESTI ÜKSUSE JUHT

COMPENSA VIENNA INSURANCE GROUP, ADB EESTI FILIAAL


CONCISE SYSTEMS OÜ
TEGEVJUHT

CONNECTO EESTI AS
JUHATUSE ESIMEES

CREATIVE WOODWORKS OÜ
JUHATUSE LIIGE

CREATIVE WOODWORKS OÜ


CREATIVE WOODWORKS OÜ


DATEL AS
JUHATUSE ESIMEES / TEGEVDIREKTOR

DIMEDIUM AS
JUHATUSE LIIGE

DMT INSENERID OÜ
JUHATUSE LIIGE

E-SERVICE AS
JUHATUSE LIIGE

E-SERVICE AS
TARKVÕRGU OSAKONNA JUHT

ECOMETAL AS
JUHATUSE LIIGE

ECOMETAL AS
TEGEVJUHT

EESTI ELEKTROONIKATÖÖSTUSE LIIT MTÜ
TEGEVJUHT

EESTI ENERGIA AS
ENEFIT AS, JUHATUSE ESIMEES

EESTI ENERGIA AS
JUHATUSE LIIGE

EESTI ENERGIA AS
JUHATUSE LIIGE

EESTI KONJUNKTUURIINSTITUUT AS
DIREKTOR

EESTI PAKENDIRINGLUS OÜ
JUHATUSE ASEESIMEES

EESTI PANK
EESTI PANGA PRESIDENT

EESTI POST AS
FINANTS- JA RISKIJUHT

EESTI RAUDTEE AS


EESTI TÖÖTUKASSA
EESTI TÖÖTUKASSA JUHATUSE ESIMEES

EESTI TÖÖTUKASSA
JUHATUSE LIIGE

EESTI TÖÖTUKASSA
JUHATUSE LIIGE

EHITUS5ECO OÜ
JUHATUSE LIIGE

EHITUSTRUST OÜ
JUHATUSE ESIMEES

EKTACO AS
JUHATUSE LIIGE

ELISA EESTI AS
TEGEVJUHT, JUHATUSE ESIMEES

ELKE GRUPI AS
JUHATUSE LIIGE

ELKE MÖÖBEL OÜ
TEGEVJUHT

ELKE NARVA OÜ
JUHATUSE ESIMEES

ELKE RAKVERE AS
JUHATUSE LIIGE

ELKE TALLINN AS
JUHATUSE LIIGE

EMOR AS


EMOR AS


EMOR AS


ENEMAT OÜ
MÜÜGIJUHT

ERGO INSURANCE SE
JAEMÜÜGI VALDKONNA JUHT

ERGO INSURANCE SE
KINDLUSTUSVALDKONNA JUHT

ERGO INSURANCE SE
KORPORATIIVMÜÜGI VALDKONNA JUHT

EST-DOMA OÜ
JUHATUSE LIIGE

ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA


EUROOPA KOMISJONI ESINDUS EESTIS
MAJANDUSNÕUNIK

EXMET SERVICES OÜ
FINANTSJUHT

EXMET SERVICES OÜ


FAUSTO CAPITAL AS
MÜÜGI-JA TURUNDUSOSAKONNA JUHT

FINANTSKONSULTANT OÜ
JUHATUSE LIIGE

FINNLOG OÜ
JUHATUSE LIIGE

FLEIBEL GROUP OÜ
FINANTSJUHT

FLIIS TRADE OÜ
TEGEVJUHT

FONTES PMP OÜ
KONSULTANT

FONTES PMP OÜ
PARTNER/JUHTIVKONSULTANT

FONTES PMP OÜ
VANEMKONSULTANT

FORUM CINEMAS OÜ
TEGEVJUHT

FREEDOM OÜ
CEO

GIAB EESTI OÜ
JUHATAJA

GOTOANDPLAY OÜ
CEO / CO-FOUNDER

GREEN MARINE AS
JUHATUSE LIIGE

GREEN MARINE AS
JUHATUSE LIIGE

GROW FINANCE OÜ
CEO

GRÜNFIN AS
JUHATUSE LIIGE

HANSARENT OÜ
JUHATUSE LIIGE

HANSAVEST RENTAL OÜ
JUHATUSE LIIGE

HANZA MECHANICS TARTU AS
MANAGER SSC TARTU

HARJU TARBIJATE ÜHISTU TÜH
JUHATUSE ESIMEES

HARJU TARBIJATE ÜHISTU TÜH
JUHATUSE LIIGE, FINANTSJUHT

HARJU TARBIJATE ÜHISTU TÜH
KAUBANDUSJUHT

HARKU KARJÄÄR AS
JUHATUSE LIIGE

HARMET OÜ
TEGEVJUHT

HEIDELBERG MATERIALS KUNDA AS
MÄETÖÖDE- JA TRANSPORDIDIREKTOR

HEIDELBERG MATERIALS KUNDA AS
MÜÜGIDIREKTOR

HEIDELBERG MATERIALS KUNDA AS
TEGEVDIREKTOR

HEIDELBERG MATERIALS KUNDA AS
TOOTMISDIREKTOR

HIIEKO AS
TEGEVJUHT

HIIEKO AS


HOOLEKANDETEENUSED AS
FINANTSDIREKTOR

IIZI KINDLUSTUSMAAKLER AS


IIZI KINDLUSTUSMAAKLER AS


IIZI KINDLUSTUSMAAKLER AS


IKODOR AS
JUHATUSE LIIGE

IMPORT AUTO OÜ
TEGEVJUHT

INDUSTRI TEXTIL JOB OÜ
TEGEVDIREKTOR

INF ENGINEERING OÜ
JUHATUSE LIIGE

INFORTAR AS
ARENDUSJUHT

INFORTAR AS
FINANTSJUHI ASETÄITJA JA INVESTORSUHETE JUHT

INFORTAR AS
INFORTAR AS TEGEVJUHT

INFORTAR AS
JUHATUSE LIIGE

INFORTAR AS


INFOTARK AS
JUHATUSE LIIGE

INFOTARK AS
JUHATUSE LIIGE

INSENEREHITUSE AS
JUHATUSE LIIGE

INSENEREHITUSE AS
TEHNIKAJUHT

INSPIRED UNIVERSAL MCCANN OÜ
PARTNER

INSTRUMENTARIUM OPTIKA OÜ
HR MANAGER

INSTRUMENTARIUM OPTIKA OÜ
SALE DIRECTOR ESTONIA

INTERLEX OÜ
INTERLEX MEDIA &TRANSLATIONS CEO

JCDECAUX EESTI OÜ
TEGEVJUHT

KADARBIKU KÖÖGIVILI OÜ
JUHATAJA

KAIU LT OÜ
JUHATAJA

KAIU LT OÜ
JUHATUSE LIIGE

KAIU LT OÜ


KAT METAL ESTONIA OÜ
TEGEVJUHT

KAUPMEES GRUPP AS
JUHATUSE LIIGE

KH ENERGIA - KONSULT AS
TEGEVJUHT

KL PARTNERS OÜ
JUHATUSE LIIGE

KL PARTNERS OÜ
JUHATUSE LIIGE

KL PARTNERS OÜ


KONE AS
PAIGALDUSDIREKTOR

KÕLJALA PÕLLUMAJANDUSLIK OÜ
JUHATAJA

KÕLJALA PÕLLUMAJANDUSLIK OÜ
JUHATUSE LIIGE

KÜHNE + NAGEL AS


KÜKITA ARENDUSE OÜ
OMANIK / OSANIK

LAOMAAILM AS
TEGEVJUHT

LARTIM OÜ
PROVIISOR

LEI REGISTER OÜ
CEO

LEI REGISTER OÜ


LEI REGISTER OÜ


LENNULIIKLUSTEENINDUSE AS
JUHATUSE LIIGE

LENNULIIKLUSTEENINDUSE AS


LEONHARD WEISS OÜ
JUHATUSE ESIMEES

LHV PANK AS
LHV PANGA ETTEVÕTETE FINANTSEERIMISE OSAKONNA JUHT

LHV PANK AS
MÜÜGIESINDAJA

LINUS MEDICAL OÜ


LINUS MEDICAL OÜ


LTT AS
HALDUSDIREKTOR, NÕUKOGU ESIMEES

LUMINOR BANK AS
PARTNERSUHETE JUHT

LUMINOR LIISING AS
JUHATUSE LIIGE

LUNA GROUP ESTONIA AS
TEGEVJUHT

LUNDEN FOOD OÜ
TEGEVJUHT

LÕUNAKESKUS OÜ
NÕUKOGU LIIGE

MAAG EESTI AS


MAAG GRUPP AS
FINANTSJUHT

MAINOR ÜLEMISTE AS
NÕUKOGU LIIGE

MAPRI EHITUS OÜ
MAPRI EHITUS OÜ MÜÜGIJUHT

MAPRI EHITUS OÜ
TEGEVJUHT

MARU AS
AS MARU JUHATUSE LIIGE

MAVE VARAHALDUSE OÜ
ARENDUS/JUHATUS

MEANDER KINNISVARA OÜ
JUHATUSE LIIGE

MEGAFORT OÜ
JUHATUSE LIIGE

MEGAFORT OÜ
PERSONALIJUHT

MERIT TARKVARA AS
TEGEVJUHT

MERKO EHITUS EESTI AS
FINANTSJUHT

MERKO EHITUS EESTI AS
INSENEREHITUSDIVISJONI DIREKTOR

MERKO EHITUS EESTI AS
JUHATUSE LIIGE

METAL EXPRESS OÜ
JUHATUSE LIIGE

METROPOLI EHITUS OÜ
TEGEVJUHT

MILLERHAWK OÜ
TEGEVJUHT JA ASUTAJA

MILTTON NEW NORDICS OÜ
TEGEVJUHT

MOOTOR GRUPP AS
JUHATUSE ESIMEES

MOOTOR GRUPP AS
NÕUKOGU LIIGE

NESTE EESTI AS
JAEMÜÜGIJUHT

NESTE EESTI AS
TARNEJUHT

NESTE EESTI AS
ÄRIKLIENTIDE MÜÜGIJUHT

NET GROUP OÜ


NET GROUP OÜ


NET GROUP OÜ


NORDECON AS
JUHATUSE LIIGE

NORDIC MILK OÜ
JUHATUSE ESIMEES

NOVIRA CAPITAL OÜ
CFO

NYNAS AS
JUHATUSE ESIMEES

OIXIO DIGITAL AS
JUHATUSE ESIMEES

PALMAKO AS
JUHATAJA

PEAMINISTER
EESTI VABARIIGI PEAMINISTER

PERI AS
RAAMATUPIDAJA

PHOTOMATE
BALTIKUMI JUHT

PINEST AS
(OST JA MÜÜK)

PINEST AS
JUHATAJA

PLASTOK OÜ
FINANTSJUHT

PLASTOK OÜ
JUHATUSE LIIGE

PLASTOK OÜ
JUHATUSE LIIGE

PLUSPLUS CAPITAL AS
JUHATUSE LIIGE

PLUSPLUS CAPITAL AS
TEGEVJUHT

PREMIA TALLINNA KÜLMHOONE AS
MÜÜGIDIREKTOR

PROFORCE INDUSTRY OÜ
SOOME PROJEKTIJUHT

PROFORCE INDUSTRY OÜ
TEGEVJUHT

PUMP-MIX OÜ
JUHATUSE ESIMEES

PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA SA
FINANTSKONTROLLER

PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA SA


PÕHJA-EESTI REGIONAALHAIGLA SA


QLA INSURANCE OÜ
JUHATUSE LIIGE

RAMARIS OÜ
FINANTSJUHT

RAMM EHITUSE OÜ
JUHATAJA

RAPLA TARBIJATE ÜHISTU TÜH
JUHATUSE ESIMEES

REAALPROJEKT OÜ
JUHATUSE LIIGE

REBOSAN OÜ
CAPFIELD KINNISVARA JA ÄRIARENDUS JUHT

REMEI BALTICA OÜ
JUHATUSE LIIGE

REMINET OÜ
JUHATUSE LIIGE

RGR AIRON OÜ
TEGEVJUHT

RIIGIKANTSELEI


ROCKSOFT OÜ
CEO

ROCKSOFT OÜ
TURUNDUS- JA MÜÜGIJUHT

RVT EHITUS OÜ
JUHATAJA

RVT EHITUS OÜ
PROJEKTIJUHT

RVT EHITUS OÜ
PROJEKTIJUHT

SAIDAFARM OÜ
FARMER, SAIDAFARM OÜ JUHATUSE LIIGE

SAKSA AUTOMAATIKA OÜ
JUHATUSE LIIGE

SAUE PRODUCTION OÜ
PÕHJA-EUROOPA REGIOONI TARNEAHELAJUHT

SAUE PRODUCTION OÜ
TEGEVJUHT

SCANMED GROUP OÜ
TEGEVJUHT

SCHENKER AS
CCO REGION NORTH & EAST EUROPE

SCHENKER AS
JUHATUSE LIIGE

SCHENKER AS
JUHATUSE LIIGE

SCHENKER AS
LOGISTIKAJUHT

SCHENKER AS
MUU JUHT

SCHENKER AS
RAAMATUPIDAJA

SEB PANK AS
FINANTSJUHT

SELVER AS
FINANTSANALÜÜTIK

SERGOS INVEST OÜ
JUHATAJA

SIEMENS ENERGY OY EESTI FILIAAL
JUHATAJA

SIENA VENTURE PARTNERS OÜ
PARTNER

SILVARA OÜ
OMANIK / OSANIK

SILVARA OÜ


SKELETON TECHNOLOGIES OÜ
TEGEVJUHT

SPICE SPACE OÜ
JUHATUSE LIIGE

STONERIDGE ELECTRONICS AS
ARENDUSÜKSUSE JUHT

STONERIDGE ELECTRONICS AS
KVALITEEDEJUHT

STONERIDGE ELECTRONICS AS
OPERATIONS JUHT

STONERIDGE ELECTRONICS AS
TEGEVJUHT

SUNLY RETAIL OÜ
MÜÜGIDIREKTOR

SUNLY RETAIL OÜ
RETAIL CEO

SUNLY RETAIL OÜ


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


TALLINNA EHITUSTRUST OÜ
JUHATUSE LIIGE

TARTU LINNAVALITSUS
RAHANDUSOSAKONNA JUHTAJA

TAVIKO OÜ
JUHATUSE LIIGE

TEHVANDI SPORDIKESKUS SA
JUHATUSE LIIGE

TESTLIO OÜ
TEGEVJUHT

TOUGHWOOD CAPITAL OÜ
JUHATUSE LIIGE

TREF NORD AS
JUHATUSE LIIGE

TREV-2 GRUPP AS
JUHATUSE LIIGE/EHITUSDIREKTOR.

TRV KLIIMA AS
JUHATUSE LIIGE

TÕSTA OÜ
TEGEVJUHT

TÕSTA OÜ
TEGEVJUHT

VASTSELIINA HOOLDEKODU OÜ
HOOLDEKODU JUHATAJA

VENUS KINNISVARA OÜ
FINANTSJUHT

VERSTON OÜ
JUHATUSE LIIGE

VIAHOOLDUS OÜ
JUHATUSE LIIGE

VILJANDI AKEN JA UKS AS
FINANTSDIREKTOR

VILJANDI AKEN JA UKS AS
TEGEVJUHT

VILLAARE OÜ
JUHATUSE LIIGE

VIRU KESKUS AS
JUHATUSE LIIGE

VOLUME DESIGN OÜ
ETTEVÕTTE JUHT, JUHATUSE ESIMEES

VOLUME DESIGN OÜ
MÜÜGI- JA TURUNDUSJUHT (EESTI)

VÕRU TARBIJATE ÜHISTU TÜH
JUHATAJA

VÕRU TARBIJATE ÜHISTU TÜH
NÕUKOGU LIIGE

VÕRU TARBIJATE ÜHISTU TÜH
NÕUKOGU LIIGE

WARMECO OÜ
JUHT

WARMESTON OÜ
JUHATUSE LIIGE

WASACON OÜ
JUHATUSE LIIGE

WIENERBERGER AS
TEGEVJUHT

WIHURI OÜ
TEGEVJUHT

WILLENBROCK BALTIC OÜ
TEGEVJUHT

YIT EESTI AS
EHITUSTEGEVUSE JUHT

YIT EESTI AS


ÄRIPÄEV AS
PEATOIMETAJA

ÄRIPÄEV AS
RAADIO REKLAAMIMÜÜGI PROJEKTIJUHT

ÄRIPÄEV AS
TURUNDUSLAHENDUSTE OSAKONNA JUHT

ÄRIPÄEV AS
UUDISTE JA UURIVA TOIMETUSE JUHT

ÜRITUST TOETAVAD

PEATOETAJA

KULDTOETAJAD

TOETAJAD JA KOOSTÖÖPARTNERID

Kontaktid

Jana Palm
Konverentsi juht
[email protected]
+372 5686 4818

Silja Mägi
Projektijuht
[email protected]
+372 5340 5426

Eliise Nikopensius
Sponsor
[email protected]
+372 553 1442

Age Liiv
Sponsor
[email protected]
+372 5866 6496

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?