MAJANDUSKONVERENTS ÄRIPLAAN 2024

Äriplaan keskendub reaalsele Eestiga seotud majanduskogemusele.

Äriplaan toob juba 25 aastat suurele lavale mõjuvõimsa omanike eliidi, kelle sõna maksab ja kelle otsustest sõltub Eesti majanduse elujõud. Nende nägemus tuleva aasta majandusseisu kohta aitab ettevõtjatel, juhtidel ja majandushuvilistel teha paremaid otsuseid enda ettevõtetes. Konverents on praktiline ja otsekohene, sest annab suuniseid järgmise aasta eelarve ja äriplaani koostamiseks.

Mis ootab Sind järgmise kurvi taga?

Äriplaanil ei kuule abstraktseid juhtimisteooriaid, vaid konkreetseid vastuseid küsimustele:

  • Mis hakkab juhtuma järgneval aastal eri valdkondades ning kuidas need otsused mõjutavad majandust tervikuna?
  • Millised on esinejate investeerimisplaanid järgmiseks aastaks ning kuidas on kobarkriisidest tulenevalt muutunud Eesti suurimate ettevõtjate jaoks plaanide tegemine?
ESINEJAD

Ivar Vendelin

MM Grupp ja Apollo grupp osanik

Antti Moppel

Olerex aktsionär ja kaasasutaja

Kuldar Väärsi

Milrem Robotics asutaja ja juht

Heiti Hääl

Alexela suuromanik ja nõukogu esimees

Alo Tamm

Harmet OÜ tegevjuht ja üks omanikest

Tair Linnas ja Robin Laiv

Õpilasfirma MilSpray OÜ asutajad

Carlos Paniagua

Glia kaasasutaja, Eesti e-resident

Kaimo Kuusk

Endine Eesti suursaadik Ukrainas

Kaido Jõeleht

Kaamos Group Nõukogu esimees

Juhan Särgava

Saidafarmi omanik ja juht

Tarmo Roos

Mapri Ehituse juht ja üks omanikest

Madis Müller

Eesti Panga president

Siim Nellis

HUUM asutaja

Rolf Kristian Relander

Bellus Furniture osanik ja juhatuse liige

Indrek Lepik

Äripäeva ajakirjanik ja konverentsi moderaator

Ain Hanschmidt

Infortar juhatuse esimees, suurettevõtja ja investor

Kaja Kallas

Peaminister

Meelis Mandel

Moderaator, Äripäeva peatoimetaja

PROGRAMM
08:30 - 09:10

Registreerimine ja hommikukohv

09:10 - 09:15

Tere tulemast!

Konverentsi moderaatorite avasõnad

09:15 - 09:45

Riigi äriplaan 2024

Valimistel Reformierakonna juhina puhta töö teinud peaminister Kaja Kallas jõudis alles kokku panna koalitsiooni, kui sattus ebapopulaarsete maksuotsustega avalikkuses suure kriitikatule alla. Riigieelarve tasakaalu poole liikumiseks on järgmistel aastatel vaja leida nii suuri kärpekohti, kui ka tõsta ja kehtestada erinevaid makse. Kas senistest tegevustest piisab või on sügisel ja uue aasta alguses tarvis astuda veelgi jõulisemaid samme? Millega peaksid seejuures arvestama ettevõtjad erinevates sektorites? Riigi ja eelarve väljavaadetest lähiaastatel räägib peaminister oma ettekandes.

Kaja Kallas Kaja Kallas
09:45 - 10:15

Majandusprognoos aastaks 2024

Keskpangad on oma jõuliste intsessiotsustega üllatanud ka kõige julgemaid prognoosijaid ning sel on olnud otsene mõju nii ettevõtjate kui eraisikute rahakotile. Eesti Panga president Madis Müller on rõhutanud, et intressimäärasid tuleb tõsta seni, kuni inflatsioon taltub. Oma ettekandes heidab Madis Müller pilgu aastale 2024 ja annab ka selge ülevaate, milline on Eesti riigi rahanduse olukord ja missuguseid samme peaks astuma, et liikuda tasakaalus eelarve ja mõistliku majandamise suunas.

Madis Müller Madis Müller
10:15 - 11:00

ARUTLUSRING: Mida toob aasta 2024?

Suurettevõtjad arutlevad, mida toob aasta 2024.

Kaido Jõeleht Kaido Jõeleht
Ain Hanschmidt Ain Hanschmidt
Heiti Hääl Heiti Hääl
11:00 - 11:30

Minu äriplaan 2024

Antti Moppel on Eesti suurima kütusefirma Olerex aktsionär ja kaasasutaja, kes on peagi kütuseturul töötanud 30 aastat. 1994. aastal asutatud Olerex on viimastel aastatel kiirelt laienenud, ostes 2015. aastal Lukoil Eesti tanklaketi, 2019 aastal Oiltanking Muuga kütuseterminali ning 2021. aastal Läti tanklaketid KOOL, Trest ja Gotika Auto. Antti räägib Äriplaanil ühiskonna uutest ootustest kütusesektorile ja sellest, mida hakkab klientidele pakkuma tuleviku tankla. Samuti tuleb jutuks olukord Eesti kütustega varustamisel ja uut tasakaalupunkti otsiv globaalne naftaturg.

Antti Moppel Antti Moppel
11:30 - 12:30

Lõuna

12:30 - 13:00

Minu äriplaan 2024

Ivar Vendelin on Äripäeva rikaste TOPi kuuluv mitmekülgne ettevõtja, kellel on ärisid ja osalusi väga paljudes sektorites. 2022. aastal oli ta rikaste TOPi 35. kohal, varade väärtuseks hinnati 122 408 000. Talle kuuluvad osalused nii edukates toitlustus-, meelelelahutus-, kinnisvara-, veondus-, meedia-, kaubandus- kui ka ravimiärides. Tuntuimaks ettevõtteks, mida ta juhib ja milles on ka osalus, on Apollo Group OÜ ja selle tütarettevõtted. Vendelinil on 20% osalus ka Postimees grupis ning lemmikloomade tarbeid müüvas Pet City OÜ-s. Tänu paljudele äridele on Ivar Vendelinil ülevaade pea kogu Eesti ettevõtluse turust ning äriplaanil hindabki ta majanduse olukorda 2024.aastal ja jagab mõtteid, missugustesse valdkondadesse plaanib ta järgmisel aastal investeerida, kust kokku tõmmata.

Ivar Vendelin Ivar Vendelin
13:00 - 13:30

Minu äriplaan 2024

Kuldar Väärsi on üles ehitanud silmapaistvaima firma kaitsetööstuse vallas, mille tuntus on levinud kaugele piiri taha. Tänavu kuulutati Balti M&A aastatehinguks Milremi osaluse müük Araabia Ühendemiraatide tehnoloogia- ja kaitsekontsernile EDGE Group, mis oli ühtlasi suurim välisinvesteering Eesti kaitsetööstusesse. Kuldar Väärsi on viimastel aastatel pälvinud ka ise olulisi tunnustusi: 2022. aastal Äripäeva aasta töösturi tiitli, EY aasta ettevõtja konkursi kui ka Estonian Startup Awardsi võitja kaitsetööstuse kategoorias. Äriplaanil räägib Kuldar Väärsi sellest, mis võimalused ja väljakutsed ootavad Milremit ja Eesti kaitsetööstust ees lähiaastatel.

Kuldar Väärsi Kuldar Väärsi
13:30 - 14:00

Minu äriplaan 2024

Eesti suuruselt kolmandaks ehitusfirmaks kasvanud Mapri Ehitus teenis mullu käivet üle 100 miljoni euro. Ettevõtte üks osanikest ja juht Tarmo Roos on viimastel aastatel tüürinud firma läbi mitme kriisi, hoides käivet pidevas tõusus ja ettevõtet kasumis. Peaasjalikult osutatakse projektipõhist peatöövõttu, ollakse seotud põllumajandusehitusega ja tehakse betoonitöid üle Eesti. Milline on tema äriplaan aastaks 2024? Kuidas jätkata kasvu, kui ehitus- ja kinnisvaraturul on keerulised ajad? Sellest kuuleme Tarmo Roosilt Äriplaanil.

Tarmo Roos Tarmo Roos
14:00 - 14:40

Kohvipaus

14:40 - 15:10

Minu äriplaan 2024

Juhan Särgava alustas mahepõllumajanduse arendamist aastakümnete eest vahetult põllumajandusreformi järel. Saidafarm oli oma algusaastatel kuni eelmise sajandi lõpuni Ida-Euroopa suurim mahefarm. Juhan Särgava kinnitusel on maailm tänaseks tundmatuseni muutunud: viljakamaks, mugavamaks, aga on samas täis ka tingimusi, keeldusi ja piiranguid. Täna on tema sõnul meie ülesanne hoolega ringi vaadata ja haarata lennult kinni kõigist uutest ideedest, mis aitavad energiat säästa, kvaliteeti tõsta ja elukeskkonda paremaks muuta. Kuidas seab Juhan Särgava atra 2024. aastal Saidafarmis, kuuleme konverentsil.

Juhan Särgava Juhan Särgava
15:10 - 15:40

Minu äriplaan 2024

Möödunud aastal Eesti kümnendaks ükssarvikuks kasvanud tarkvaraettevõtte Glia ambitsioonidel pole piire – ettevõte on kinnitanud kanda USA ja Kanada turgudel ning laieneb jõudsalt Euroopas. Viimastel aastatel püsivalt üle 100% kasvanud digitaalse klienditeenindusega tegeleva idufirma juhtimisel on ka abiks olnud e-residentsus, mis võimaldab välisriikide kodanikest juhtidel ettevõtet distantsilt juhtida. Sellest kasvanud usk Eesti digiühiskonda on põhjus, miks ka Eesti iduettevõtjate kogukonna areng on saanud Glia tehnilise asutaja Carlos Paniagua südameasjaks. Mullu pälvis Carlos oma töö eest Eesti Startup Auhindade jagamisel aasta välisasutaja tiitli. Äriplaanil räägib Carlos Eesti ettevõtluskeskkonna edu võtmest, riskidest ja väljakutsetest ning samuti jagab praktilisi nõuandeid. Ettekanne on inglise keeles, ilma tõlketa. Konverentsi järgselt edastame osalejatele videosalvestuse koos eestikeelse tõlkega.

Carlos Paniagua Carlos Paniagua
15:40 - 15:55

Noorte ettevõtjate Äriplaan 2024

Tänavu Eesti parima õpilasfirma tiitli saanud MilSpray asutajad on noored ja ambitsioonikad ettevõtjad Võrust, kellele terendab suur tulevik. Nad tõid turule spreina kasutatavad kamoflaažvärvid, millele on oma heakskiidu andnud Kaitseväe juhataja kindral Martin Herem. Uue toote vastu on huvi üles näidanud Eesti kaitsevägi ja juba vallutatakse ka turge lähiriikides. Esmakordselt astuvad Äriplaani konverentsil üles noored tegijad, kes jagavad oma ambitsioone ja sihte ettevõtlusmaailmas.

Tair Linnas ja Robin Laiv Tair Linnas ja Robin Laiv
15:55 - 16:40

VESTLUSRING: Ukraina ja Eesti – kuidas aitame ehitada üles Ukrainat ja millised on meie ärisuhted?

Alo Tamm Alo Tamm
Kaimo Kuusk Kaimo Kuusk
Siim Nellis Siim Nellis
Rolf Kristian Relander Rolf Kristian Relander
Indrek Lepik Indrek Lepik
16:40 - 18:30

After hours Kultuurikatla Katelde Saalis.

Äriplaani peatoetaja LHV laval astub üles Marianne Leibur Trio! Koosseisus Marianne Leibur - vokaal, Raivo Tafenau - saksofon, Joel Remmel - klaver

Marianne Leibur TRIO Marianne Leibur TRIO
REGISTREERUMINE

Äriplaan 2024 - saalipilet

Täishind 839€ (1006.80€  km-ga)

Äriplaan 2024 - veebipilet

Täishind 839€ (1006.80€  km-ga)

OSALEJATE NIMEKIRI

"INVL LIFE", UŽDAROJI AKCINĖ DRAUDIMO BENDROVĖ EESTI FILIAALFILIAALI JUHT"INVL LIFE", UŽDAROJI AKCINĖ DRAUDIMO BENDROVĖ EESTI FILIAALINVESTEERIMISSTRATEEG
AAS BTA BALTIC INSURANCE COMPANY EESTI FILIAAL ASFILIAALI JUHATAJAAAS BTA BALTIC INSURANCE COMPANY EESTI FILIAAL ASPERSONALIJUHT
AD CONSULT OÜJUHATAJAADDINOL LUBE OIL OÜBALTIMAADE MÜÜGIDIREKTOR
ADOLE INVEST ASFINANTSJUHTADVEN EESTI ASMÜÜGIPROJEKTIDE ARENDAJA
ADVOKAADIBÜROO PRICEWATERHOUSECOOPERS LEGAL OÜJUHTIVPARTNER, VANDEADVOKAAT, KINNISVARA- JA EHITUSÕIGUSE NING ÄRITEHIADVOKAADIBÜROO SORAINEN OÜTURUNDUSJUHT
ADVOKAADIBÜROO SORAINEN OÜADVOKAADIBÜROO TGS BALTIC ASVANDEADVOKAAT
ADVOKAADIBÜROO WALLESS OÜVANDEADVOKAATADVOKAADIBÜROO WALLESS OÜ
AGRELLO OÜTEGEVJUHTAGROEKSPERT OÜJUHATUSE LIIGE
AGROMIX OÜJUHATUSE LIIGEAGROMIX OÜJUHATUSE LIIGE
AIGREN OÜTEGEVJUHTAJ TOOTED ASJUHATAJA
AL MARE AUTO OÜÜHISOMANDALEXELA AS
ALEXELA ASALL MEDIA EESTI ASCEO
ALL MEDIA EESTI ASCFOALSO EESTI OÜFINANTSDIREKTOR
AMANDUS TEHNOLOOGIA OÜTEGEVJUHTAMBIENT SOUND INVESTMENTS OÜJUHATUSE LIIGE
AP INNOVA OÜJUHATUSE LIIGEAPOLLO GROUP OÜNÕUKOGU LIIGE
APOLLO GROUP OÜARCO TRANSPORT ASMÜÜGIDIREKTOR
ARCO TRANSPORT ASTEGEVUJUHTARCO VARA ASFINANTSJUHT
ARKOGREN OÜJUHATUSE LIIGEASTRI ASOMANIK/OSALNIK
ASTRI-NARVA ASJUHATUSE LIIGEAUDENTES ASJUHATUSE LIIGE
AUTOLINK GROUP ASJUHATUSE LIIGEAVAARE KINNISVARA OÜJUHATUSE LIIGE
AVAARE KINNISVARA OÜJUHATUSE LIIGEAVG FINANCE OÜMÜÜGIJUHT
AZORTUM OÜJUHATUSE LIIGEAZORTUM OÜRAAMATUPIDAJA
BALCIA INSURANCE SE EESTI FILIAALFILIAALI JUHTBALL TRANSPORT OÜTEGEVJUHT
BALTIC AGRO ASIT JUHTBALTIC POWER ENGINEERING OÜJUHATUSE LIIGE
BALTIC RESTAURANTS ESTONIA ASTEGEVJUHTBALTIKA ASCFO
BALTIKA ASJUHATUSE LIIGEBARRUS ASJUHATUSE LIIGE
BAUROC ASJUHATUSE ESIMEESBELLUS FURNITURE OÜBELLUS FURNITURE OÜ JUHATUSE LIIGE
BELLUS FURNITURE OÜBIOFORCE GROUP OÜJUHATUSE LIIGE
BIOFORCE GROUP OÜJUHATUSE LIIGEBOFTEL ESTONIA OÜJUHATUSE LIIGE
BREMAN OÜJUHATUSE LIIGEBRS NETWORKS BALTIC ASJUHATUSE LIIGE
BUREAU VERITAS EESTI OÜJUHATAJACHRYSTAL CAPITAL OÜCEO
CITADELE BANKA EESTI FILIAAL ASFILIAALI JUHATAJACITY MOTORS ASJUHATUSE ESIMEES
CITY MOTORS ASJUHATUSE LIIGECOLLUM CONSULT OÜJUHATUSE LIIGE
COMPENSA VIENNA INSURANCE GROUP, ADB EESTI FILIAALFINANTSJUHTCONCISE SYSTEMS OÜTEGEVJUHT
COOP LIISING ASKLIENDISUHETE JUHTCOOP LIISING ASMÜÜGI- JA PARTNERLUSSUHETE JUHT
CREDITINFO EESTI ASMÜÜGI- JA TURUNDUSOSAKONNA JUHTDATEL ASFINANTSJUHT
DMT INSENERID OÜJUHATUSE LIIGEDREMESTER OÜJUHATUSE LIIGE
E-SERVICE ASJUHATUSE LIIGEE-SERVICE ASMUU JUHT
ECOMETAL ASJUHATUSE LIIGEECOMETAL ASJUHATUSE LIIGE
EESTI ELEKTROONIKATÖÖSTUSE LIIT MTÜTEGEVJUHTEESTI ENERGIA ASFINANTSJUHT
EESTI ENERGIA ASJUHATUSE LIIGEEESTI ENERGIA ASJUHATUSE LIIGE
EESTI ENERGIA ASJUHATUSE LIIGEEESTI ENERGIA ASPARTNERSUHETE JUHT
EESTI KILLUSTIK OÜPROJEKTIJUHTEESTI PANKEESTI PANGA PRESIDENT
EESTI PANKMAJANDUSPOLIITIKA JA -PROGNOOSI ALLOSAKONNA JUHATAJAEESTI POST ASGRUPI KONTROLLER
EESTI RAUDTEE ASEESTI TEADUSAGENTUUR SATEGEVJUHT
EESTI TEHNIKATEENUSED OÜTEHNIKEESTI TEHNIKATEENUSED OÜTEHNIK
EESTI TEHNIKATEENUSED OÜEESTI TEHNIKATEENUSED OÜ
EESTI TEHNIKATEENUSED OÜEESTI TEHNIKATEENUSED OÜ
EESTI TEHNIKATEENUSED OÜEESTI TEHNIKATEENUSED OÜ
EESTI TEHNIKATEENUSED OÜEESTI TEHNIKATEENUSED OÜ
EESTI TEHNIKATEENUSED OÜEESTI TÖÖTUKASSAMUU JUHT
EHITUS5ECO OÜJUHATUSE LIIGEEHITUSTRUST ASJUHATUSE ESIMEES
EKTACO ASJUHATUSE LIIGEELISA EESTI ASJUHATUSE LIIGE
ELISA EESTI ASJUHATUSE LIIGE, HALDUSÜKSUSE JUHTELISA EESTI AS
ELKE GRUPI ASFINANTSJUHTELKE MUSTAKIVI ASJUHATUSE ESIMEES, TEGEVJUHT
ELKE MÖÖBEL OÜTEGEVJUHTELKE NARVA OÜJUHATUSE ESIMEES
ELKE TALLINN ASJUHATUSE LIIGE, TEGEVJUHTEMOR ASUURINGUSPETSIALIST
EMOR ASÄRISUUNAJUHTEMOR AS
ENEFIT ASJUHATUSE ESIMEESENEFIT POWER ASJUHATUSE LIIGE
ENEFIT POWER ASJUHATUSE LIIGE/FINANTSJUHTENEMAT OÜMÜÜGIJUHT
ENERGATE OÜTEGEVJUHTESECOM INTERNATIONAL OÜMÜÜGIJUHT
EST-DOMA OÜJUHATUSE LIIGEESTLANDER GRUPP OÜJUHATUSE LIIGE
ESTO HOLDINGS OÜCEOESTO HOLDINGS OÜ
ESTRAVEL GROUP ASMÜÜGIDIREKTORETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SAARENDUSTEGEVUSE SPETSIALIST
ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SAMEMBER OF THE BOARD, FINANCIAL SERVICESETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SAREGIONAALNE INVESTORKONSULTANT
ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SAETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA
EUROOPA KOMISJONI ESINDUS EESTISEUROPARK ESTONIA OÜARENDUSJHUT
EUROPARK ESTONIA OÜEUROPARK TEGEVJUHTEUROPARK ESTONIA OÜPROJEKTIJUHT
EUROPARK ESTONIA OÜÄRIJUHTEVECON OÜFINANTSJUHT
EVECON OÜTEGEVJUHTEVOPIPES RADIUS OÜCOUNTRY MANAGER ESTONIA
EXMET SERVICES OÜFAVORTE OÜMÜÜGIJUHT
FAVORTE OÜMÜÜGIJUHTFINETREK OÜMÜÜGIJUHT
FINETREK OÜTEGEVJUHTFINNLOG OÜJUHATUSE LIIGE
FIRST IN SERVICE OÜJUHATUSE LIIGEFIRST IN SERVICE OÜ
FIRST IN SERVICE OÜFONTES PMP OÜKONSULTANT
FONTES PMP OÜPARTNER/JUHTIVKONSULTANTFONTES PMP OÜPARTNERJUHTIVKONSULTANT
FORUS GRUPP OÜJUHATUSE LIIGEFORUS GRUPP OÜPROJEKTIJUHT
FORUS GRUPP OÜFORUS GRUPP OÜ
FREEDOM OÜCEOGALV-EST ASGALV-EST AS JUHATUSE LIIGE
GBCTEAM GROUP OÜCEOGBCTEAM GROUP OÜCONSULTANT
GBCTEAM GROUP OÜSALESFORCEGBCTEAM GROUP OÜ
GIAB EESTI OÜJUHATAJAGROHE AG EESTI FILIAALCUSTOMER SERVICE & MARKETING ASSISTANT, BALTICS, LIXIL EMENA
GROW FINANCE OÜCEOHANSARENT OÜJUHATUSE LIIGE
HANSAVEST RENTAL OÜJUHATUSE LIIGEHANSAVEST RENTAL OÜ
HANSAVEST TÖÖJÕUD OÜHANSAVEST TÖÖJÕUD OÜ
HANZA MECHANICS TARTU ASJUHATUSE LIIGEHANZA MECHANICS TARTU ASTEGEVJUHT
HARJU TARBIJATE ÜHISTU TÜHFINANTSJUHTHARJU TARBIJATE ÜHISTU TÜHJUHATUSE LIIGE
HARMET OÜMÜÜGIJUHTHARMET OÜTEGEVJUHT
HARVIKER OÜJUHATUSE LIIGEHARVIKER OÜJUHATUSE LIIGE
HEIDELBERG MATERIALS KUNDA ASJUHATUSE LIIGEHEIDELBERG MATERIALS KUNDA ASMÄETÖÖDE- JA TRANSPORDIDIREKTOR
HEIDELBERG MATERIALS KUNDA ASMÜÜGIDIREKTORHEIDELBERG MATERIALS KUNDA ASTOOTMISDIREKTOR
HELMES ASHHLA TK ESTONIA ASHHLA TK ESTONIA TEGEVJUHT JA JUHATUSE ESIMEES
HIIEKO ASMUU JUHTHIIEKO ASTEGEVJUHT
HMP HOTELLID OÜKÄIBEJUHTHOOLEKANDETEENUSED ASFINANTSDIREKTOR
HUUM OÜCEO / TEGEVJUHTHUUM OÜHUUM OÜ JUHATUSE LIIGE
HYPNO OÜFILMMAKERIDA-TALLINNA KESKHAIGLA ASHALDUSTEENISTUSE JUHATAJA
IDA-VIRU INVESTEERINGUTE AGENTUUR SAJUHATUSE LIIGEIIZI KINDLUSTUSMAAKLER ASFINANCIAL LINES JA KÜBERKINDLUSTUS
IIZI KINDLUSTUSMAAKLER ASPOWER & ENERGY PRACTICE LEADERIKODOR ASJUHATUSE LIIGE
IMPORT AUTO OÜJUHATUSE LIIGEINCLUSION OÜPORTFOLIO MANAGER
INDUSTRI TEXTIL JOB OÜJUHATUSE LIIGEINF ENGINEERING OÜ
INFORTAR ASARENDUSDIREKTORINFORTAR ASJUHATUSE ESIMEES
INFORTAR ASJUHATUSE LIIGEINFORTAR ASTEGEVJUHT
INFORTAR ASINFOTARK ASJUHATUSE ESIMEES
INFOTARK ASOSTUJUHTINNOPOLIS INSENERID OÜÄRIARENDUSJUHT
INSENEREHITUSE ASJUHATUSE LIIGEINSENEREHITUSE ASJUHATUSE LIIGE
INSENERIBÜROO TELORA OÜJUHATUSE LIIGEINSTRUMENTARIUM OPTIKA OÜHR MANAGER
INSTRUMENTARIUM OPTIKA OÜSALE DIRECTOR ESTONIAINTERLEX OÜCEO
ITELLA ESTONIA OÜEI TÖÖTA SIINJALAEXPERT OÜJUHATUSE LIIGE
JUNIOR ACHIEVEMENT EESTI SAARENDUSJUHTJUNIOR ACHIEVEMENT EESTI SAJUNIOR ACHIEVEMENT EESTI TEGEVJUHT
KAAMOS GROUP OÜNÕUKOGU ESIMEESKAAMOS GROUP OÜNÕUKOGU LIIGE
KAAMOS KINNISVARA ASKAAMOS KINNISVARA TEGEVJUHTKAFO EESTI OÜKONTORI SUUNA MÜÜGIASSISTENT
KAFO EESTI OÜKONTORI SUUNA MÜÜGIJUHTKAFO EESTI OÜTALLINNA MÜÜGIKONSULTANT
KAFO EESTI OÜKAIU LT OÜJUHATAJA
KAIU LT OÜJUHATUSE LIIGEKAIU LT OÜ
KDY OÜJUHATUSE LIIGEKH ENERGIA - KONSULT ASJUHATUSE LIIGE
KIVILUKS ASJUHATAJAKL PARTNERS OÜJUHATUSE LIIGE
KL PARTNERS OÜJUHATUSE LIIGEKLIIMAKAUBAMAJA OÜJUHATUSE LIIGE
KODA EHITUS OÜTEGEVJUHTKONESKO ASELEKTRIKOMPONENTIDE TEHASE JUHT
KONESKO ASJUHATUSE LIIGEKONESKO ASJUHATUSE LIIGE
KPMG BALTICS OÜADVOKAADIBÜROO KPMG LAW OÜ JUHATUSE LIIGEKPMG BALTICS OÜENERGIASEKTORI TEHINGUNÕUSTAMISE JUHT
KPMG BALTICS OÜJUHATUSE LIIGEKPMG BALTICS OÜKPMG MAKSUNÕUSTAJA
KPMG BALTICS OÜTURUNDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIJUHTKPMG BALTICS OÜVANEM JUHTIVKONSULTANT TEHINGUTE NÕUSTAMISE ALAL
KPMG BALTICS OÜKPMG BALTICS OÜ
KPMG BALTICS OÜKPMG BALTICS OÜ
KRAUSBERG EESTI OÜJUHATUSE LIIGEKRISTO KRUMM KOOLITUSED OÜJUHATAJA
KÕLJALA PÕLLUMAJANDUSLIK OÜJUHATAJAKÕLJALA PÕLLUMAJANDUSLIK OÜJUHATUSE LIIGE
LAOMAAILM ASTEGEVJUHTLEI REGISTER OÜJUHATUSE LIIGE
LEMEKS ASCEOLENNULIIKLUSTEENINDUSE ASJUHATUSE LIIGE
LEONHARD WEISS OÜJUHATUSE LIIGELEVIRA ASFINANTSDIREKTOR
LEXUS TALLINNLEXUS TALLINN
LHV PANK ASETTEVÕTETE PANGANDUSE JUHTLHV PANK ASJAEPANGANDUSE JUHT
LHV PANK ASJUHATUSE ESIMEESLHV PANK ASKORPORATIIVPANGANDUSE JUHT
LHV PANK ASLHV PANGA LIISINGUOSAKONNA JUHTLHV PANK ASLHV PANGA PRIVAATPANGANDUSE KLIENDIHALDUR
LHV PANK ASLHV PANGA ÄRILAENUHALDURLHV PANK ASLHV PANGA ETTEVÕTETE FINANTSEERIMISE OSAKONNA JUHT
LHV PANK ASPRIVAATPANGANDUSE JUHTLHV PANK ASÄRIPANGANDUSE OSAKONNA JUHT
LHV PANK ASLHV VARAHALDUS AS
LINUS MEDICAL OÜJUHATUSE LIIGELOGISTIKA PLUSS OÜTEGEVJUHT
LUNA GROUP ESTONIA ASTEGEVJUHTLUNDEN FOOD OÜTEGEVJUHT
MAAG GRUPP ASFINANTSJUHTMAINEGAAS OÜ
MAINOR ÜLEMISTE ASJUHATUSE ESIMEESMAINOR ÜLEMISTE ASJUHATUSE LIIGE
MAPRI EHITUS OÜMAPRI EHITUS OÜ MÜÜGIJUHTMAPRI EHITUS OÜTEGEVJUHT
MARIMERK OÜVARAKESKUSMARK OIL OÜJUHATAJA
MARU ASAS MARU JUHATUSE LIIGEMARU BETOONITÖÖD OÜJUHATUSE LIIGE
MARU EHITUS ASJUHATUSE LIIGEMAVE VARAHALDUSE OÜJUHATUSE LIIGE
MDC MAX DAETWYLER EESTI ASTEGEVJUHTMEANDER KINNISVARA OÜJUHATUSE LIIGE
MEDICUM TERVISHOIUTEENUSED ASFINANTSJUHTMEGAFORT OÜJUHATUSE LIIGE
MEGAFORT OÜPERSONALIJUHTMERKO EHITUS EESTI ASINSENEREHITUSDIVISJONI JUHT
MERKO EHITUS EESTI ASÜLDEHITUSDIVISJONI JUHTMERKO EHITUS EESTI AS
MERRILD LAVAZZA DANMARK APSMERRILD LAVAZZA DANMARK APS
METAL EXPRESS OÜJUHATUSE LIIGEMILLERHAWK OÜJUHATUSE LIIGE
MILREM ASMILREM AS JUHATUSE ESIMEESMILREM AS
MILSPRAY OÜMILSPRAY OÜ
MILTTON NEW NORDICS OÜTEGEVJUHTMM GRUPP OÜJUHATUSE LIIGE
MONTRECO OÜJUHATUSE LIIGEMOOTOR GRUPP ASNÕUKOGU LIIGE
MP-MAUSTEPALVELU OYMYWORLD ESTONIA OÜTEGEVJUHT
MÜÜGIMEISTRITE ASPROJEKTIJUHTNESTE EESTI ASJAEMÜÜGIJUHT
NESTE EESTI ASTURUNDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIJUHTNESTE EESTI ASÄRIKLIENTIDE MÜÜGIJUHT
NET GROUP OÜDIGITALISEERIMISE VALDKONNAJUHTNET GROUP OÜINNOVATSIOONIJUHT
NET GROUP OÜOMANIKNET GROUP OÜTIIMIJUHT
NEWSEC ADVISERS EE OÜMÜÜGIJUHTNORDECON ASJUHATUSE LIIGE
NORDIC CUSTOM OÜNYNAS ASJUHATUSE ESIMEES
OLEREX ASOLEREX AS NÕUKOGU LIIGEOLEREX AS
OP CORPORATE BANK PLC EESTI FILIAALMÜÜGIJUHTORLEN EESTI OÜKONTROLLER - FINANTSJUHT
PAE FARMER OÜJUHATUSE LIIGEPALMAKO ASJUHATUSE LIIGE
PEETRI PUIT OÜEKSPORDIJUHTPHARMA HOLDING OÜJUHATUSE ESIMEES
PHARMA HOLDING OÜPINEST ASMÜÜGIJUHT
PINEST ASTEGEVJUHTPLASTOK OÜFINANTSJUHT
PLASTOK OÜJUHATUSE LIIGEPLASTOK OÜ
PLUSPLUS CAPITAL ASJUHATUSE LIIGEPLUSPLUS CAPITAL ASNÕUKOGU ESIMEES
PORTO FRANCO OÜJUHATUSE ESIMEESPREMIA TALLINNA KÜLMHOONE ASJUHATUSE LIIGE
PROEKSPERT ASJUHATUSE LIIGEPROFORCE INDUSTRY OÜTEGEVJUHT
PROTEX BALTI ASFINANTSJUHTPÄRNU HALDUSTEENUSEDJUHATAJA
QLA INSURANCE OÜTEGEVJUHTRAIL BALTIC ESTONIA OÜFINANTSJUHT, JUHATUSE LIIGE
RAIL BALTIC ESTONIA OÜRAIL BALTIC ESTONIA TEGEVJUHT JA JUHATUSE ESIMEESRAIT ASJUHATUSE ESIMEES
RAMM EHITUSE OÜJUHATUSE LIIGERAPLA TARBIJATE ÜHISTU TÜHJUHATUSE ESIMEES
RAUMEDIC ESTONIA ASJUHATUSE LIIGERAUMEDIC ESTONIA AS
REAALPROJEKT OÜJUHATUSE LIIGERESTMEC OÜJUHATUSE LIIGE
RESTMEC OÜJUHATUSE LIIGEREVAL AUTO ESINDUSED OÜJUHATUSE LIIGE
REVAL AUTO ESINDUSED OÜJUHATUSE LIIGE / TEENINDUSE JUHTRGR AIRON OÜTEGEVJUHT
RIIGI KINNISVARA ASCFORIIGIKANTSELEIEESTI VABARIIGI PEAMINISTER
RIIGIKANTSELEIPEAMINISTRI MAJANDUSNÕUNIKRIMI EESTI FOOD ASKOOLITUSTEGA EI TEGELE
ROMEC METALL OÜJUHATUSE LIIGEROSENI KINNISVARA OÜ
ROSENI KINNISVARA OÜRVT EHITUS OÜJUHATAJA
RÄNET OÜÕPILASFIRMA RÄNET FINANTS- JA TOOTMISJUHTRÄNET OÜÕPILASFIRMA RÄNET TEGEVJUHT
RÕÕMUKIIR OÜJUHATUSE LIIGERÖDL & PARTNER ADVOKAADIBÜROO OÜPARTNER
SAAREMAA ÖKOKÜLA ASNÕUKOGU ESIMEESSAARTE INVESTEERING OÜNÕUNIK
SAIDAFARM OÜFARMER, SAIDAFARM OÜ JUHATUSE LIIGESAIDAFARM OÜOMANIK / OSANIK
SAINT-GOBAIN GLASS ESTONIA SETEGEVJUHTSAKSA AUTOMAATIKA OÜJUHATUSE LIIGE
SAKU ÕLLETEHASE ASMÜÜGIDIREKTORSALEMOVE OÜJUHATUSE LIIGE
SANDMANI GRUPI ASNÕUKOGU LIIGESAUE PRODUCTION OÜPÕHJA-EUROOPA REGIOONI TARNEAHELAJUHT
SAUE PRODUCTION OÜTEGEVJUHTSCANIA EESTI ASMANAGING DIRECTOR BALTICS
SCANIA EESTI ASMÜÜGI- JA TEENINDUSVÕRGU JUHTSCANWELD ASTEGEVJUHT
SEB PANK ASFINANTSJUHTSELVER ASFINANTSANALÜÜTIK
SELVER ASSELVERI ÄRIARVESTUSE JUHTSEMETRON ASCFO
SIEMENS ENERGY OY EESTI FILIAALJUHATAJASIGNITI OÜCEO
SILVARA OÜOMANIK / OSANIKSOFTWERK OÜTEGEVJUHT
SRC GROUP ASSRC GROUP´I TEGEVJUHT JA JUHATUSE ESIMEESSTONERIDGE ELECTRONICS ASARENDUSOSAKONNA JUHT
STONERIDGE ELECTRONICS ASKVALITEEDEJUHTSTONERIDGE ELECTRONICS ASOPERATIONS JUHT
STRATEGIUS OÜJUHATAJASUNOREK ASJUHATUSE LIIGE
SUPERIA OÜJUHATUSE LIIGESVARMIL ASJUHATUSE LIIGE
SWEDBANK ASERAISIKUTE PANGANDUSE JUHTSWEDBANK AS
SWEDBANK ASSWEDBANK AS
SWEDBANK ASSWEDBANK AS
SWEDBANK ASTALLINNA EHITUSTRUST OÜJUHATUSE LIIGE
TALLINNA JÄÄTMETE TAASKASUTUSKESKUS ASEI TÖÖTA SIINTALLINNA KAUBAMAJA GRUPP ASFINANTSDIREKTOR
TALLINNA KAUBAMAJA GRUPP ASTURUNDUSDIREKTORTALLINNA KAUBAMAJA GRUPP ASÕIGUSDIREKTOR
TALLINNA LAULUVÄLJAK SAJUHATAJATALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SACMO
TALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SAJUHATUSE LIIGETALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SAKINNISVARA-JA HALDUSJUHT
TALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SAROHETEHNOLOOGIA VALDKONNA JUHTTALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SASA TALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL NUTITEHNOLOOGIATE VALDKONNA JUHT
TALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SASISUTURUNDUSE SPETSIALISTTALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SAÄRIARENDUSJUHT
TALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SATALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SA
TALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SATALLINNA ÜLIKOOLKOOLITUSJUHT
TALLINNA ÜLIKOOLTLÜ DIGITEHNOLOOGIATE INSTITTUUDI TÄIENDUSKOOLITUSE JUHTTARTU LINNAVALITSUSRAHANDUSOSAKONNA JUHTAJA
TARTU MILL ASTEGEVJUHTTARTU VALLA KOMMUNAAL OÜJUHATUSE LIIGE, TEGEVJUHT
TARTU VALLA KOMMUNAAL OÜRAAMATUPIDAJA-PERSONALIJUHTTARTU ÜLIKOOL
TAVT OÜJUHATAJATECHNOPOLIS ÜLEMISTE ASJUHATUSE LIIGE
TECHNOPOLIS ÜLEMISTE ASMÜÜGIDIREKTORTEHVANDI SPORDIKESKUS SAJUHATUSE LIIGE
TELIA EESTI ASJUHATUSE LIIGETELIA EESTI ASJUHATUSE LIIGE
TELIA EESTI ASSUURKLIENDI OSAKONNA JUHTTELIA EESTI AS
TELIA EESTI ASTERMINAL ASTEGEVJUHT
TERVISE JA HEAOLU INFOSÜSTEEMIDE KESKUSDIREKTORTERVISE JA HEAOLU INFOSÜSTEEMIDE KESKUSÜLDOSAKONNA JUHATAJA
THEMIS ÕIGUSBÜROO OÜJUHATUSE LIIGETHORI TANKLAD OÜJUHATUSE LIIGE
TIBNOR ESTONIA ASTIFC OÜJUHATUSE LIIGE
TOPAUTO ASFINANTSJUHTTOPAUTO ASJUHATUSE LIIGE
TOUGHWOOD CAPITAL OÜJUHATUSE LIIGETOYOTA BALTIC ASFINANTSJUHT
TRANSMITTER OÜJUHATAJATREF NORD ASJUHATUSE LIIGE
TREV-2 GRUPP ASEHITUSDIREKTORTREV-2 GRUPP ASJUHATUSE ESIMEES
TRV KLIIMA ASJUHATUSE LIIGETÕSTA OÜJUHATUSE LIIGE
UPTIME OÜÄRIARENDUSE JUHTUTILITAS TALLINNA ELEKTRIJAAM OÜJUHATUSE LIIGE
VANALINNA EHITUS OÜEHITUSJUHTVANALINNA EHITUS OÜJUHATUSE LIIGE
VEDELGAAS OÜVERSTON OÜFINANTSJUHT
VERSTON OÜJUHATUSE ESIMEESVERSTON OÜJUHATUSE LIIGE
VERSTON OÜVIA 3L OÜTEGEVJUHT
VIAHOOLDUS OÜJUHATUSE LIIGEVICTOR STATIONERY OÜGENERAL MANAGER
VIIDEST OÜTEGEVJUHTVIIDEST OÜ
VIIRATSI SAEVESKI ASJUHATAJAVIIRATSI SAEVESKI ASJUHATUSE LIIGE
VILJANDI AKEN JA UKS ASFINANTSDIREKTORVILJANDI AKEN JA UKS ASTEGEVJUHT
VOLUME DESIGN OÜMÜÜGIJUHTVOLUME DESIGN OÜ
VÄLISMINISTEERIUMEESTI SUURSAADIK UKRAINASVÄLISMINISTEERIUM
VÕRU TARBIJATE ÜHISTU TÜHJUHATUSE LIIGEVÕRU TARBIJATE ÜHISTU TÜHNÕUKOGU LIIGE
VÕRU TARBIJATE ÜHISTU TÜHNÕUKOGU LIIGEWARMESTON OÜJUHATUSE LIIGE
WIENERBERGER ASTEGEVJUHTWIHURI OÜWIHURI TEHNIKA OSAKONNA JUHT
WILLENBROCK BALTIC OÜTEGEVJUHTYIT EESTI ASEHITUSTEGEVUSE JUHT
YIT EESTI ASTEHNILISE OSAKONNA JUHTÄRIPÄEV ASAJAKIRJANIK
ÄRIPÄEV ASAKADEEMIA JUHTÄRIPÄEV ASARENDUSDIREKTOR
ÄRIPÄEV ASARVAMUSTOIMETUSE JUHTÄRIPÄEV ASDIGIÄRI ARENDUSJUHT
ÄRIPÄEV ASFOTOGRAAFÄRIPÄEV ASINFOPANGA MÜÜGIJUHT
ÄRIPÄEV ASINFOPANGA TURUNDUSJUHTÄRIPÄEV ASINFOPANGA ÄRIKLIENDIHALDUR
ÄRIPÄEV ASKONVERENTSIKESKUSE JUHTÄRIPÄEV ASKONVERENTSIKESKUSE PROJEKTIJUHT
ÄRIPÄEV ASKONVERENTSIREKLAAMI PROJEKTIJUHTÄRIPÄEV ASKOOLITUSKONSULTANT
ÄRIPÄEV ASKOOSTÖÖPARTNERITE KOORDINAATOR-ASSISTENTÄRIPÄEV ASKOOSTÖÖPARTNERITE KOORDINAATOR-ASSISTENT
ÄRIPÄEV ASKÄSIRAAMATUTE MÜÜGIKONSULTANTÄRIPÄEV ASKÜLJENDUSTOIMETAJA
ÄRIPÄEV ASMEDITSIINIUUDISTE PEATOIMETAJAÄRIPÄEV ASMÜÜGIDIREKTOR
ÄRIPÄEV ASMÜÜGIJUHTÄRIPÄEV ASOSAKONNAJUHI ASETÄITJA, ERIPROJEKTIDE MÜÜGIJUHT
ÄRIPÄEV ASPEADIREKTORI ASETÄITJAÄRIPÄEV ASRAADIO JUHT
ÄRIPÄEV ASRAAMATUMÜÜKÄRIPÄEV ASSUURKLIENTIDE MÜÜGIJUHT
ÄRIPÄEV ASTEABEKESKUSE JUHTÄRIPÄEV ASTURUNDUSLAHENDUSTE OSAKONNA JUHT
ÄRIPÄEV ASVANEMMÜÜGIKONSULTANTÄRIPÄEV ASÄRIPÄEVA AKADEEMIA MÜÜGIJUHT
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEVA INFOPANGA JUHTÄRIPÄEV ASÄRIPÄEVA JA DELOVÕJE VEDOMOSTI MÜÜGIJUHT
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEVA KONVERENTSIDE JUHTÄRIPÄEV ASÄRIPÄEVA PEATOIMETAJA
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEVA RAADIO JUHTÄRIPÄEV ASÄRIPÄEVA UUDISTE JA UURIVA TOIMETUSE JUHT
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEV ASÄRIPÄEV AS

"INVL LIFE", UŽDAROJI AKCINĖ DRAUDIMO BENDROVĖ EESTI FILIAAL
FILIAALI JUHT

"INVL LIFE", UŽDAROJI AKCINĖ DRAUDIMO BENDROVĖ EESTI FILIAAL
INVESTEERIMISSTRATEEG

AAS BTA BALTIC INSURANCE COMPANY EESTI FILIAAL AS
FILIAALI JUHATAJA

AAS BTA BALTIC INSURANCE COMPANY EESTI FILIAAL AS
PERSONALIJUHT

AD CONSULT OÜ
JUHATAJA

ADDINOL LUBE OIL OÜ
BALTIMAADE MÜÜGIDIREKTOR

ADOLE INVEST AS
FINANTSJUHT

ADVEN EESTI AS
MÜÜGIPROJEKTIDE ARENDAJA

ADVOKAADIBÜROO PRICEWATERHOUSECOOPERS LEGAL OÜ
JUHTIVPARTNER, VANDEADVOKAAT, KINNISVARA- JA EHITUSÕIGUSE NING ÄRITEHI

ADVOKAADIBÜROO SORAINEN OÜ
TURUNDUSJUHT

ADVOKAADIBÜROO SORAINEN OÜ


ADVOKAADIBÜROO TGS BALTIC AS
VANDEADVOKAAT

ADVOKAADIBÜROO WALLESS OÜ
VANDEADVOKAAT

ADVOKAADIBÜROO WALLESS OÜ


AGRELLO OÜ
TEGEVJUHT

AGROEKSPERT OÜ
JUHATUSE LIIGE

AGROMIX OÜ
JUHATUSE LIIGE

AGROMIX OÜ
JUHATUSE LIIGE

AIGREN OÜ
TEGEVJUHT

AJ TOOTED AS
JUHATAJA

AL MARE AUTO OÜ
ÜHISOMAND

ALEXELA AS


ALEXELA AS


ALL MEDIA EESTI AS
CEO

ALL MEDIA EESTI AS
CFO

ALSO EESTI OÜ
FINANTSDIREKTOR

AMANDUS TEHNOLOOGIA OÜ
TEGEVJUHT

AMBIENT SOUND INVESTMENTS OÜ
JUHATUSE LIIGE

AP INNOVA OÜ
JUHATUSE LIIGE

APOLLO GROUP OÜ
NÕUKOGU LIIGE

APOLLO GROUP OÜ


ARCO TRANSPORT AS
MÜÜGIDIREKTOR

ARCO TRANSPORT AS
TEGEVUJUHT

ARCO VARA AS
FINANTSJUHT

ARKOGREN OÜ
JUHATUSE LIIGE

ASTRI AS
OMANIK/OSALNIK

ASTRI-NARVA AS
JUHATUSE LIIGE

AUDENTES AS
JUHATUSE LIIGE

AUTOLINK GROUP AS
JUHATUSE LIIGE

AVAARE KINNISVARA OÜ
JUHATUSE LIIGE

AVAARE KINNISVARA OÜ
JUHATUSE LIIGE

AVG FINANCE OÜ
MÜÜGIJUHT

AZORTUM OÜ
JUHATUSE LIIGE

AZORTUM OÜ
RAAMATUPIDAJA

BALCIA INSURANCE SE EESTI FILIAAL
FILIAALI JUHT

BALL TRANSPORT OÜ
TEGEVJUHT

BALTIC AGRO AS
IT JUHT

BALTIC POWER ENGINEERING OÜ
JUHATUSE LIIGE

BALTIC RESTAURANTS ESTONIA AS
TEGEVJUHT

BALTIKA AS
CFO

BALTIKA AS
JUHATUSE LIIGE

BARRUS AS
JUHATUSE LIIGE

BAUROC AS
JUHATUSE ESIMEES

BELLUS FURNITURE OÜ
BELLUS FURNITURE OÜ JUHATUSE LIIGE

BELLUS FURNITURE OÜ


BIOFORCE GROUP OÜ
JUHATUSE LIIGE

BIOFORCE GROUP OÜ
JUHATUSE LIIGE

BOFTEL ESTONIA OÜ
JUHATUSE LIIGE

BREMAN OÜ
JUHATUSE LIIGE

BRS NETWORKS BALTIC AS
JUHATUSE LIIGE

BUREAU VERITAS EESTI OÜ
JUHATAJA

CHRYSTAL CAPITAL OÜ
CEO

CITADELE BANKA EESTI FILIAAL AS
FILIAALI JUHATAJA

CITY MOTORS AS
JUHATUSE ESIMEES

CITY MOTORS AS
JUHATUSE LIIGE

COLLUM CONSULT OÜ
JUHATUSE LIIGE

COMPENSA VIENNA INSURANCE GROUP, ADB EESTI FILIAAL
FINANTSJUHT

CONCISE SYSTEMS OÜ
TEGEVJUHT

COOP LIISING AS
KLIENDISUHETE JUHT

COOP LIISING AS
MÜÜGI- JA PARTNERLUSSUHETE JUHT

CREDITINFO EESTI AS
MÜÜGI- JA TURUNDUSOSAKONNA JUHT

DATEL AS
FINANTSJUHT

DMT INSENERID OÜ
JUHATUSE LIIGE

DREMESTER OÜ
JUHATUSE LIIGE

E-SERVICE AS
JUHATUSE LIIGE

E-SERVICE AS
MUU JUHT

ECOMETAL AS
JUHATUSE LIIGE

ECOMETAL AS
JUHATUSE LIIGE

EESTI ELEKTROONIKATÖÖSTUSE LIIT MTÜ
TEGEVJUHT

EESTI ENERGIA AS
FINANTSJUHT

EESTI ENERGIA AS
JUHATUSE LIIGE

EESTI ENERGIA AS
JUHATUSE LIIGE

EESTI ENERGIA AS
JUHATUSE LIIGE

EESTI ENERGIA AS
PARTNERSUHETE JUHT

EESTI KILLUSTIK OÜ
PROJEKTIJUHT

EESTI PANK
EESTI PANGA PRESIDENT

EESTI PANK
MAJANDUSPOLIITIKA JA -PROGNOOSI ALLOSAKONNA JUHATAJA

EESTI POST AS
GRUPI KONTROLLER

EESTI RAUDTEE AS


EESTI TEADUSAGENTUUR SA
TEGEVJUHT

EESTI TEHNIKATEENUSED OÜ
TEHNIK

EESTI TEHNIKATEENUSED OÜ
TEHNIK

EESTI TEHNIKATEENUSED OÜ


EESTI TEHNIKATEENUSED OÜ


EESTI TEHNIKATEENUSED OÜ


EESTI TEHNIKATEENUSED OÜ


EESTI TEHNIKATEENUSED OÜ


EESTI TEHNIKATEENUSED OÜ


EESTI TEHNIKATEENUSED OÜ


EESTI TEHNIKATEENUSED OÜ


EESTI TEHNIKATEENUSED OÜ


EESTI TÖÖTUKASSA
MUU JUHT

EHITUS5ECO OÜ
JUHATUSE LIIGE

EHITUSTRUST AS
JUHATUSE ESIMEES

EKTACO AS
JUHATUSE LIIGE

ELISA EESTI AS
JUHATUSE LIIGE

ELISA EESTI AS
JUHATUSE LIIGE, HALDUSÜKSUSE JUHT

ELISA EESTI AS


ELKE GRUPI AS
FINANTSJUHT

ELKE MUSTAKIVI AS
JUHATUSE ESIMEES, TEGEVJUHT

ELKE MÖÖBEL OÜ
TEGEVJUHT

ELKE NARVA OÜ
JUHATUSE ESIMEES

ELKE TALLINN AS
JUHATUSE LIIGE, TEGEVJUHT

EMOR AS
UURINGUSPETSIALIST

EMOR AS
ÄRISUUNAJUHT

EMOR AS


ENEFIT AS
JUHATUSE ESIMEES

ENEFIT POWER AS
JUHATUSE LIIGE

ENEFIT POWER AS
JUHATUSE LIIGE/FINANTSJUHT

ENEMAT OÜ
MÜÜGIJUHT

ENERGATE OÜ
TEGEVJUHT

ESECOM INTERNATIONAL OÜ
MÜÜGIJUHT

EST-DOMA OÜ
JUHATUSE LIIGE

ESTLANDER GRUPP OÜ
JUHATUSE LIIGE

ESTO HOLDINGS OÜ
CEO

ESTO HOLDINGS OÜ


ESTRAVEL GROUP AS
MÜÜGIDIREKTOR

ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA
ARENDUSTEGEVUSE SPETSIALIST

ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA
MEMBER OF THE BOARD, FINANCIAL SERVICES

ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA
REGIONAALNE INVESTORKONSULTANT

ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA


ETTEVÕTLUSE JA INNOVATSIOONI SA


EUROOPA KOMISJONI ESINDUS EESTIS


EUROPARK ESTONIA OÜ
ARENDUSJHUT

EUROPARK ESTONIA OÜ
EUROPARK TEGEVJUHT

EUROPARK ESTONIA OÜ
PROJEKTIJUHT

EUROPARK ESTONIA OÜ
ÄRIJUHT

EVECON OÜ
FINANTSJUHT

EVECON OÜ
TEGEVJUHT

EVOPIPES RADIUS OÜ
COUNTRY MANAGER ESTONIA

EXMET SERVICES OÜ


FAVORTE OÜ
MÜÜGIJUHT

FAVORTE OÜ
MÜÜGIJUHT

FINETREK OÜ
MÜÜGIJUHT

FINETREK OÜ
TEGEVJUHT

FINNLOG OÜ
JUHATUSE LIIGE

FIRST IN SERVICE OÜ
JUHATUSE LIIGE

FIRST IN SERVICE OÜ


FIRST IN SERVICE OÜ


FONTES PMP OÜ
KONSULTANT

FONTES PMP OÜ
PARTNER/JUHTIVKONSULTANT

FONTES PMP OÜ
PARTNERJUHTIVKONSULTANT

FORUS GRUPP OÜ
JUHATUSE LIIGE

FORUS GRUPP OÜ
PROJEKTIJUHT

FORUS GRUPP OÜ


FORUS GRUPP OÜ


FREEDOM OÜ
CEO

GALV-EST AS
GALV-EST AS JUHATUSE LIIGE

GBCTEAM GROUP OÜ
CEO

GBCTEAM GROUP OÜ
CONSULTANT

GBCTEAM GROUP OÜ
SALESFORCE

GBCTEAM GROUP OÜ


GIAB EESTI OÜ
JUHATAJA

GROHE AG EESTI FILIAAL
CUSTOMER SERVICE & MARKETING ASSISTANT, BALTICS, LIXIL EMENA

GROW FINANCE OÜ
CEO

HANSARENT OÜ
JUHATUSE LIIGE

HANSAVEST RENTAL OÜ
JUHATUSE LIIGE

HANSAVEST RENTAL OÜ


HANSAVEST TÖÖJÕUD OÜ


HANSAVEST TÖÖJÕUD OÜ


HANZA MECHANICS TARTU AS
JUHATUSE LIIGE

HANZA MECHANICS TARTU AS
TEGEVJUHT

HARJU TARBIJATE ÜHISTU TÜH
FINANTSJUHT

HARJU TARBIJATE ÜHISTU TÜH
JUHATUSE LIIGE

HARMET OÜ
MÜÜGIJUHT

HARMET OÜ
TEGEVJUHT

HARVIKER OÜ
JUHATUSE LIIGE

HARVIKER OÜ
JUHATUSE LIIGE

HEIDELBERG MATERIALS KUNDA AS
JUHATUSE LIIGE

HEIDELBERG MATERIALS KUNDA AS
MÄETÖÖDE- JA TRANSPORDIDIREKTOR

HEIDELBERG MATERIALS KUNDA AS
MÜÜGIDIREKTOR

HEIDELBERG MATERIALS KUNDA AS
TOOTMISDIREKTOR

HELMES AS


HHLA TK ESTONIA AS
HHLA TK ESTONIA TEGEVJUHT JA JUHATUSE ESIMEES

HIIEKO AS
MUU JUHT

HIIEKO AS
TEGEVJUHT

HMP HOTELLID OÜ
KÄIBEJUHT

HOOLEKANDETEENUSED AS
FINANTSDIREKTOR

HUUM OÜ
CEO / TEGEVJUHT

HUUM OÜ
HUUM OÜ JUHATUSE LIIGE

HYPNO OÜ
FILMMAKER

IDA-TALLINNA KESKHAIGLA AS
HALDUSTEENISTUSE JUHATAJA

IDA-VIRU INVESTEERINGUTE AGENTUUR SA
JUHATUSE LIIGE

IIZI KINDLUSTUSMAAKLER AS
FINANCIAL LINES JA KÜBERKINDLUSTUS

IIZI KINDLUSTUSMAAKLER AS
POWER & ENERGY PRACTICE LEADER

IKODOR AS
JUHATUSE LIIGE

IMPORT AUTO OÜ
JUHATUSE LIIGE

INCLUSION OÜ
PORTFOLIO MANAGER

INDUSTRI TEXTIL JOB OÜ
JUHATUSE LIIGE

INF ENGINEERING OÜ


INFORTAR AS
ARENDUSDIREKTOR

INFORTAR AS
JUHATUSE ESIMEES

INFORTAR AS
JUHATUSE LIIGE

INFORTAR AS
TEGEVJUHT

INFORTAR AS


INFOTARK AS
JUHATUSE ESIMEES

INFOTARK AS
OSTUJUHT

INNOPOLIS INSENERID OÜ
ÄRIARENDUSJUHT

INSENEREHITUSE AS
JUHATUSE LIIGE

INSENEREHITUSE AS
JUHATUSE LIIGE

INSENERIBÜROO TELORA OÜ
JUHATUSE LIIGE

INSTRUMENTARIUM OPTIKA OÜ
HR MANAGER

INSTRUMENTARIUM OPTIKA OÜ
SALE DIRECTOR ESTONIA

INTERLEX OÜ
CEO

ITELLA ESTONIA OÜ
EI TÖÖTA SIIN

JALAEXPERT OÜ
JUHATUSE LIIGE

JUNIOR ACHIEVEMENT EESTI SA
ARENDUSJUHT

JUNIOR ACHIEVEMENT EESTI SA
JUNIOR ACHIEVEMENT EESTI TEGEVJUHT

KAAMOS GROUP OÜ
NÕUKOGU ESIMEES

KAAMOS GROUP OÜ
NÕUKOGU LIIGE

KAAMOS KINNISVARA AS
KAAMOS KINNISVARA TEGEVJUHT

KAFO EESTI OÜ
KONTORI SUUNA MÜÜGIASSISTENT

KAFO EESTI OÜ
KONTORI SUUNA MÜÜGIJUHT

KAFO EESTI OÜ
TALLINNA MÜÜGIKONSULTANT

KAFO EESTI OÜ


KAIU LT OÜ
JUHATAJA

KAIU LT OÜ
JUHATUSE LIIGE

KAIU LT OÜ


KDY OÜ
JUHATUSE LIIGE

KH ENERGIA - KONSULT AS
JUHATUSE LIIGE

KIVILUKS AS
JUHATAJA

KL PARTNERS OÜ
JUHATUSE LIIGE

KL PARTNERS OÜ
JUHATUSE LIIGE

KLIIMAKAUBAMAJA OÜ
JUHATUSE LIIGE

KODA EHITUS OÜ
TEGEVJUHT

KONESKO AS
ELEKTRIKOMPONENTIDE TEHASE JUHT

KONESKO AS
JUHATUSE LIIGE

KONESKO AS
JUHATUSE LIIGE

KPMG BALTICS OÜ
ADVOKAADIBÜROO KPMG LAW OÜ JUHATUSE LIIGE

KPMG BALTICS OÜ
ENERGIASEKTORI TEHINGUNÕUSTAMISE JUHT

KPMG BALTICS OÜ
JUHATUSE LIIGE

KPMG BALTICS OÜ
KPMG MAKSUNÕUSTAJA

KPMG BALTICS OÜ
TURUNDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIJUHT

KPMG BALTICS OÜ
VANEM JUHTIVKONSULTANT TEHINGUTE NÕUSTAMISE ALAL

KPMG BALTICS OÜ


KPMG BALTICS OÜ


KPMG BALTICS OÜ


KPMG BALTICS OÜ


KRAUSBERG EESTI OÜ
JUHATUSE LIIGE

KRISTO KRUMM KOOLITUSED OÜ
JUHATAJA

KÕLJALA PÕLLUMAJANDUSLIK OÜ
JUHATAJA

KÕLJALA PÕLLUMAJANDUSLIK OÜ
JUHATUSE LIIGE

LAOMAAILM AS
TEGEVJUHT

LEI REGISTER OÜ
JUHATUSE LIIGE

LEMEKS AS
CEO

LENNULIIKLUSTEENINDUSE AS
JUHATUSE LIIGE

LEONHARD WEISS OÜ
JUHATUSE LIIGE

LEVIRA AS
FINANTSDIREKTOR

LEXUS TALLINN


LEXUS TALLINN


LHV PANK AS
ETTEVÕTETE PANGANDUSE JUHT

LHV PANK AS
JAEPANGANDUSE JUHT

LHV PANK AS
JUHATUSE ESIMEES

LHV PANK AS
KORPORATIIVPANGANDUSE JUHT

LHV PANK AS
LHV PANGA LIISINGUOSAKONNA JUHT

LHV PANK AS
LHV PANGA PRIVAATPANGANDUSE KLIENDIHALDUR

LHV PANK AS
LHV PANGA ÄRILAENUHALDUR

LHV PANK AS
LHV PANGA ETTEVÕTETE FINANTSEERIMISE OSAKONNA JUHT

LHV PANK AS
PRIVAATPANGANDUSE JUHT

LHV PANK AS
ÄRIPANGANDUSE OSAKONNA JUHT

LHV PANK AS


LHV VARAHALDUS AS


LINUS MEDICAL OÜ
JUHATUSE LIIGE

LOGISTIKA PLUSS OÜ
TEGEVJUHT

LUNA GROUP ESTONIA AS
TEGEVJUHT

LUNDEN FOOD OÜ
TEGEVJUHT

MAAG GRUPP AS
FINANTSJUHT

MAINEGAAS OÜ


MAINOR ÜLEMISTE AS
JUHATUSE ESIMEES

MAINOR ÜLEMISTE AS
JUHATUSE LIIGE

MAPRI EHITUS OÜ
MAPRI EHITUS OÜ MÜÜGIJUHT

MAPRI EHITUS OÜ
TEGEVJUHT

MARIMERK OÜ
VARAKESKUS

MARK OIL OÜ
JUHATAJA

MARU AS
AS MARU JUHATUSE LIIGE

MARU BETOONITÖÖD OÜ
JUHATUSE LIIGE

MARU EHITUS AS
JUHATUSE LIIGE

MAVE VARAHALDUSE OÜ
JUHATUSE LIIGE

MDC MAX DAETWYLER EESTI AS
TEGEVJUHT

MEANDER KINNISVARA OÜ
JUHATUSE LIIGE

MEDICUM TERVISHOIUTEENUSED AS
FINANTSJUHT

MEGAFORT OÜ
JUHATUSE LIIGE

MEGAFORT OÜ
PERSONALIJUHT

MERKO EHITUS EESTI AS
INSENEREHITUSDIVISJONI JUHT

MERKO EHITUS EESTI AS
ÜLDEHITUSDIVISJONI JUHT

MERKO EHITUS EESTI AS


MERRILD LAVAZZA DANMARK APS


MERRILD LAVAZZA DANMARK APS


METAL EXPRESS OÜ
JUHATUSE LIIGE

MILLERHAWK OÜ
JUHATUSE LIIGE

MILREM AS
MILREM AS JUHATUSE ESIMEES

MILREM AS


MILSPRAY OÜ


MILSPRAY OÜ


MILTTON NEW NORDICS OÜ
TEGEVJUHT

MM GRUPP OÜ
JUHATUSE LIIGE

MONTRECO OÜ
JUHATUSE LIIGE

MOOTOR GRUPP AS
NÕUKOGU LIIGE

MP-MAUSTEPALVELU OY


MYWORLD ESTONIA OÜ
TEGEVJUHT

MÜÜGIMEISTRITE AS
PROJEKTIJUHT

NESTE EESTI AS
JAEMÜÜGIJUHT

NESTE EESTI AS
TURUNDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIJUHT

NESTE EESTI AS
ÄRIKLIENTIDE MÜÜGIJUHT

NET GROUP OÜ
DIGITALISEERIMISE VALDKONNAJUHT

NET GROUP OÜ
INNOVATSIOONIJUHT

NET GROUP OÜ
OMANIK

NET GROUP OÜ
TIIMIJUHT

NEWSEC ADVISERS EE OÜ
MÜÜGIJUHT

NORDECON AS
JUHATUSE LIIGE

NORDIC CUSTOM OÜ


NYNAS AS
JUHATUSE ESIMEES

OLEREX AS
OLEREX AS NÕUKOGU LIIGE

OLEREX AS


OP CORPORATE BANK PLC EESTI FILIAAL
MÜÜGIJUHT

ORLEN EESTI OÜ
KONTROLLER - FINANTSJUHT

PAE FARMER OÜ
JUHATUSE LIIGE

PALMAKO AS
JUHATUSE LIIGE

PEETRI PUIT OÜ
EKSPORDIJUHT

PHARMA HOLDING OÜ
JUHATUSE ESIMEES

PHARMA HOLDING OÜ


PINEST AS
MÜÜGIJUHT

PINEST AS
TEGEVJUHT

PLASTOK OÜ
FINANTSJUHT

PLASTOK OÜ
JUHATUSE LIIGE

PLASTOK OÜ


PLUSPLUS CAPITAL AS
JUHATUSE LIIGE

PLUSPLUS CAPITAL AS
NÕUKOGU ESIMEES

PORTO FRANCO OÜ
JUHATUSE ESIMEES

PREMIA TALLINNA KÜLMHOONE AS
JUHATUSE LIIGE

PROEKSPERT AS
JUHATUSE LIIGE

PROFORCE INDUSTRY OÜ
TEGEVJUHT

PROTEX BALTI AS
FINANTSJUHT

PÄRNU HALDUSTEENUSED
JUHATAJA

QLA INSURANCE OÜ
TEGEVJUHT

RAIL BALTIC ESTONIA OÜ
FINANTSJUHT, JUHATUSE LIIGE

RAIL BALTIC ESTONIA OÜ
RAIL BALTIC ESTONIA TEGEVJUHT JA JUHATUSE ESIMEES

RAIT AS
JUHATUSE ESIMEES

RAMM EHITUSE OÜ
JUHATUSE LIIGE

RAPLA TARBIJATE ÜHISTU TÜH
JUHATUSE ESIMEES

RAUMEDIC ESTONIA AS
JUHATUSE LIIGE

RAUMEDIC ESTONIA AS


REAALPROJEKT OÜ
JUHATUSE LIIGE

RESTMEC OÜ
JUHATUSE LIIGE

RESTMEC OÜ
JUHATUSE LIIGE

REVAL AUTO ESINDUSED OÜ
JUHATUSE LIIGE

REVAL AUTO ESINDUSED OÜ
JUHATUSE LIIGE / TEENINDUSE JUHT

RGR AIRON OÜ
TEGEVJUHT

RIIGI KINNISVARA AS
CFO

RIIGIKANTSELEI
EESTI VABARIIGI PEAMINISTER

RIIGIKANTSELEI
PEAMINISTRI MAJANDUSNÕUNIK

RIMI EESTI FOOD AS
KOOLITUSTEGA EI TEGELE

ROMEC METALL OÜ
JUHATUSE LIIGE

ROSENI KINNISVARA OÜ


ROSENI KINNISVARA OÜ


RVT EHITUS OÜ
JUHATAJA

RÄNET OÜ
ÕPILASFIRMA RÄNET FINANTS- JA TOOTMISJUHT

RÄNET OÜ
ÕPILASFIRMA RÄNET TEGEVJUHT

RÕÕMUKIIR OÜ
JUHATUSE LIIGE

RÖDL & PARTNER ADVOKAADIBÜROO OÜ
PARTNER

SAAREMAA ÖKOKÜLA AS
NÕUKOGU ESIMEES

SAARTE INVESTEERING OÜ
NÕUNIK

SAIDAFARM OÜ
FARMER, SAIDAFARM OÜ JUHATUSE LIIGE

SAIDAFARM OÜ
OMANIK / OSANIK

SAINT-GOBAIN GLASS ESTONIA SE
TEGEVJUHT

SAKSA AUTOMAATIKA OÜ
JUHATUSE LIIGE

SAKU ÕLLETEHASE AS
MÜÜGIDIREKTOR

SALEMOVE OÜ
JUHATUSE LIIGE

SANDMANI GRUPI AS
NÕUKOGU LIIGE

SAUE PRODUCTION OÜ
PÕHJA-EUROOPA REGIOONI TARNEAHELAJUHT

SAUE PRODUCTION OÜ
TEGEVJUHT

SCANIA EESTI AS
MANAGING DIRECTOR BALTICS

SCANIA EESTI AS
MÜÜGI- JA TEENINDUSVÕRGU JUHT

SCANWELD AS
TEGEVJUHT

SEB PANK AS
FINANTSJUHT

SELVER AS
FINANTSANALÜÜTIK

SELVER AS
SELVERI ÄRIARVESTUSE JUHT

SEMETRON AS
CFO

SIEMENS ENERGY OY EESTI FILIAAL
JUHATAJA

SIGNITI OÜ
CEO

SILVARA OÜ
OMANIK / OSANIK

SOFTWERK OÜ
TEGEVJUHT

SRC GROUP AS
SRC GROUP´I TEGEVJUHT JA JUHATUSE ESIMEES

STONERIDGE ELECTRONICS AS
ARENDUSOSAKONNA JUHT

STONERIDGE ELECTRONICS AS
KVALITEEDEJUHT

STONERIDGE ELECTRONICS AS
OPERATIONS JUHT

STRATEGIUS OÜ
JUHATAJA

SUNOREK AS
JUHATUSE LIIGE

SUPERIA OÜ
JUHATUSE LIIGE

SVARMIL AS
JUHATUSE LIIGE

SWEDBANK AS
ERAISIKUTE PANGANDUSE JUHT

SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


SWEDBANK AS


TALLINNA EHITUSTRUST OÜ
JUHATUSE LIIGE

TALLINNA JÄÄTMETE TAASKASUTUSKESKUS AS
EI TÖÖTA SIIN

TALLINNA KAUBAMAJA GRUPP AS
FINANTSDIREKTOR

TALLINNA KAUBAMAJA GRUPP AS
TURUNDUSDIREKTOR

TALLINNA KAUBAMAJA GRUPP AS
ÕIGUSDIREKTOR

TALLINNA LAULUVÄLJAK SA
JUHATAJA

TALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SA
CMO

TALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SA
JUHATUSE LIIGE

TALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SA
KINNISVARA-JA HALDUSJUHT

TALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SA
ROHETEHNOLOOGIA VALDKONNA JUHT

TALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SA
SA TALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL NUTITEHNOLOOGIATE VALDKONNA JUHT

TALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SA
SISUTURUNDUSE SPETSIALIST

TALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SA
ÄRIARENDUSJUHT

TALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SA


TALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SA


TALLINNA TEADUSPARK TEHNOPOL SA


TALLINNA ÜLIKOOL
KOOLITUSJUHT

TALLINNA ÜLIKOOL
TLÜ DIGITEHNOLOOGIATE INSTITTUUDI TÄIENDUSKOOLITUSE JUHT

TARTU LINNAVALITSUS
RAHANDUSOSAKONNA JUHTAJA

TARTU MILL AS
TEGEVJUHT

TARTU VALLA KOMMUNAAL OÜ
JUHATUSE LIIGE, TEGEVJUHT

TARTU VALLA KOMMUNAAL OÜ
RAAMATUPIDAJA-PERSONALIJUHT

TARTU ÜLIKOOL


TAVT OÜ
JUHATAJA

TECHNOPOLIS ÜLEMISTE AS
JUHATUSE LIIGE

TECHNOPOLIS ÜLEMISTE AS
MÜÜGIDIREKTOR

TEHVANDI SPORDIKESKUS SA
JUHATUSE LIIGE

TELIA EESTI AS
JUHATUSE LIIGE

TELIA EESTI AS
JUHATUSE LIIGE

TELIA EESTI AS
SUURKLIENDI OSAKONNA JUHT

TELIA EESTI AS


TELIA EESTI AS


TERMINAL AS
TEGEVJUHT

TERVISE JA HEAOLU INFOSÜSTEEMIDE KESKUS
DIREKTOR

TERVISE JA HEAOLU INFOSÜSTEEMIDE KESKUS
ÜLDOSAKONNA JUHATAJA

THEMIS ÕIGUSBÜROO OÜ
JUHATUSE LIIGE

THORI TANKLAD OÜ
JUHATUSE LIIGE

TIBNOR ESTONIA AS


TIFC OÜ
JUHATUSE LIIGE

TOPAUTO AS
FINANTSJUHT

TOPAUTO AS
JUHATUSE LIIGE

TOUGHWOOD CAPITAL OÜ
JUHATUSE LIIGE

TOYOTA BALTIC AS
FINANTSJUHT

TRANSMITTER OÜ
JUHATAJA

TREF NORD AS
JUHATUSE LIIGE

TREV-2 GRUPP AS
EHITUSDIREKTOR

TREV-2 GRUPP AS
JUHATUSE ESIMEES

TRV KLIIMA AS
JUHATUSE LIIGE

TÕSTA OÜ
JUHATUSE LIIGE

UPTIME OÜ
ÄRIARENDUSE JUHT

UTILITAS TALLINNA ELEKTRIJAAM OÜ
JUHATUSE LIIGE

VANALINNA EHITUS OÜ
EHITUSJUHT

VANALINNA EHITUS OÜ
JUHATUSE LIIGE

VEDELGAAS OÜ


VERSTON OÜ
FINANTSJUHT

VERSTON OÜ
JUHATUSE ESIMEES

VERSTON OÜ
JUHATUSE LIIGE

VERSTON OÜ


VIA 3L OÜ
TEGEVJUHT

VIAHOOLDUS OÜ
JUHATUSE LIIGE

VICTOR STATIONERY OÜ
GENERAL MANAGER

VIIDEST OÜ
TEGEVJUHT

VIIDEST OÜ


VIIRATSI SAEVESKI AS
JUHATAJA

VIIRATSI SAEVESKI AS
JUHATUSE LIIGE

VILJANDI AKEN JA UKS AS
FINANTSDIREKTOR

VILJANDI AKEN JA UKS AS
TEGEVJUHT

VOLUME DESIGN OÜ
MÜÜGIJUHT

VOLUME DESIGN OÜ


VÄLISMINISTEERIUM
EESTI SUURSAADIK UKRAINAS

VÄLISMINISTEERIUM


VÕRU TARBIJATE ÜHISTU TÜH
JUHATUSE LIIGE

VÕRU TARBIJATE ÜHISTU TÜH
NÕUKOGU LIIGE

VÕRU TARBIJATE ÜHISTU TÜH
NÕUKOGU LIIGE

WARMESTON OÜ
JUHATUSE LIIGE

WIENERBERGER AS
TEGEVJUHT

WIHURI OÜ
WIHURI TEHNIKA OSAKONNA JUHT

WILLENBROCK BALTIC OÜ
TEGEVJUHT

YIT EESTI AS
EHITUSTEGEVUSE JUHT

YIT EESTI AS
TEHNILISE OSAKONNA JUHT

ÄRIPÄEV AS
AJAKIRJANIK

ÄRIPÄEV AS
AKADEEMIA JUHT

ÄRIPÄEV AS
ARENDUSDIREKTOR

ÄRIPÄEV AS
ARVAMUSTOIMETUSE JUHT

ÄRIPÄEV AS
DIGIÄRI ARENDUSJUHT

ÄRIPÄEV AS
FOTOGRAAF

ÄRIPÄEV AS
INFOPANGA MÜÜGIJUHT

ÄRIPÄEV AS
INFOPANGA TURUNDUSJUHT

ÄRIPÄEV AS
INFOPANGA ÄRIKLIENDIHALDUR

ÄRIPÄEV AS
KONVERENTSIKESKUSE JUHT

ÄRIPÄEV AS
KONVERENTSIKESKUSE PROJEKTIJUHT

ÄRIPÄEV AS
KONVERENTSIREKLAAMI PROJEKTIJUHT

ÄRIPÄEV AS
KOOLITUSKONSULTANT

ÄRIPÄEV AS
KOOSTÖÖPARTNERITE KOORDINAATOR-ASSISTENT

ÄRIPÄEV AS
KOOSTÖÖPARTNERITE KOORDINAATOR-ASSISTENT

ÄRIPÄEV AS
KÄSIRAAMATUTE MÜÜGIKONSULTANT

ÄRIPÄEV AS
KÜLJENDUSTOIMETAJA

ÄRIPÄEV AS
MEDITSIINIUUDISTE PEATOIMETAJA

ÄRIPÄEV AS
MÜÜGIDIREKTOR

ÄRIPÄEV AS
MÜÜGIJUHT

ÄRIPÄEV AS
OSAKONNAJUHI ASETÄITJA, ERIPROJEKTIDE MÜÜGIJUHT

ÄRIPÄEV AS
PEADIREKTORI ASETÄITJA

ÄRIPÄEV AS
RAADIO JUHT

ÄRIPÄEV AS
RAAMATUMÜÜK

ÄRIPÄEV AS
SUURKLIENTIDE MÜÜGIJUHT

ÄRIPÄEV AS
TEABEKESKUSE JUHT

ÄRIPÄEV AS
TURUNDUSLAHENDUSTE OSAKONNA JUHT

ÄRIPÄEV AS
VANEMMÜÜGIKONSULTANT

ÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEVA AKADEEMIA MÜÜGIJUHT

ÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEVA INFOPANGA JUHT

ÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEVA JA DELOVÕJE VEDOMOSTI MÜÜGIJUHT

ÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEVA KONVERENTSIDE JUHT

ÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEVA PEATOIMETAJA

ÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEVA RAADIO JUHT

ÄRIPÄEV AS
ÄRIPÄEVA UUDISTE JA UURIVA TOIMETUSE JUHT

ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÄRIPÄEV AS


ÜRITUST TOETAVAD

PEATOETAJA

KULDTOETAJAD

HÕBETOETAJA

TOETAJAD JA KOOSTÖÖPARTNERID

Walless_Logo_RGB_Blue

Kontaktid

Jana Palm
Konverentsi juht
[email protected]
+372 5686 4818

Silja Mägi
Projektijuht
[email protected]
+372 5340 5426

Eliise Nikopensius
Sponsor
[email protected]
+372 553 1442

Age Liiv
Sponsor
[email protected]
+372 5866 6496

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?