Tööstusjuhtide I lend

Äripäeva Liidrite kollokvium tööstusjuhtidele on rahvusvaheliselt tuntud P2P klubilise kohtumise formaadis aastane programm. Väike valitud rühm (12–20 osalejat) koostatakse valdavalt kutsetega tööstusvaldkonda kuuluvatest osalejatest omavahelise sobivuse põhimõtte alusel. Liidrite kollokviumi kohtumised toimuvad iga kord uues paigas ja on tihedalt seotud vastava kohtumise teemaga.  

Miks tasub osaleda? 

  • Liidrite kollokvium on tööstusvaldkonna tippjuhtide kohtumiste sari, kus arutletakse päevakajaliste teemade üle ja vahetatakse erialaseid ning elulisi kogemusi. 
  • Kollokviumil osaledes on võimalik aasta jooksul viie kohtumise käigus suhelda teiste tipptegijatega, kellega elu tavaliselt kokku ei vii. 
  • Kokkusaamiste väärtus lisaks koostöövõrgustikule on ainulaadne ülevaade värskeimatest suundumustest majanduses ja juhtimises. Esinejate ja väitlejatena astuvad üles oma ala tippeksperdid. 

PROGRAMM

I kohtumine: 30. oktoober kl 10.00 – 16.00 KAITSETÖÖSTUS

Koht: AS Milrem, Betooni tn 1 Tallinn, Harjumaa. Päeva märksõnad: tehnoloogia, tootearendus, inseneeria ja inseneride meeskonna juhtimine, mida ootab Milrem tootmispartneritelt, millised Eesti tööstusettevõtted kaitsetööstuse arengust kasu saavad ja kuidas selleks valmistuda Kohtumine Milremi juhi Kuldar Väärsiga, ettevõtja ja investor Allan Martinsoniga.

II kohtumine: 04. detsember 2024 kl 10.00 – 16.00 MEESKONNA JA ENESE JUHTIMINE

Koht: Arvo Pärdi keskus, Kellasalu tee 3 Laulasmaa. Päeva märksõnad: juhi enesereflektsioon, strateegiline mõtlemine, enda ja töötajate motiveerimine ja töökultuur, vaade endasse kui juhti, kui isiksusse kui inimesse; emotsioonid vs ratsionaalsus, vaimne tervis, efektiivsus. Arutelu eneseteostuse ja tervise teemal juhib dr Margus Punab. Päeva moderaator Laine Randjärv.

III kohtumine: 19. veebruar 2025 kl 10.00 – 16.00 VANGLATÖÖSTUS KUI SOTSIAALNE FAKTOR

Koht: Tallinna Vangla, Linnaaru tee 5, Rae vald. Päeva märksõnad: vanglatööstuse tööhõive ja koostöö erasektoriga. Vangla sotsiaalne roll ja ESG. ESG valdkonna arendamine töötlevas tööstuses. Kohtumine – EV Justiitsministeeriumi asekantsler Rait Kuusega, Tallinna Vangla juhi Hannes Liivakuga ja Harju Elektri jätkusuutlikkuse juhi Maiki Aidiga

IV kohtumine: 9. aprill 2025 kl 10.00 – 16.00 KÜBERKAITSE

Koht: CybExer Technologies, Toompuiestee 35, Tallinn. Päeva märksõnad: osalejad saavad informatsiooni küberrünnakutest tootmisettevõtetes, tootmissüsteemide ja seadmete küberkaitsest, kuidas arendada kuulikindlamat küberkaitsesüsteemi oma tehasele, kuidas küberrünnakuid ära tunda. Jagatakse kogemusi ettevõtete pinnal. Aruteludes osalevad Rainer Saks ja Lauri Almann. Päeva moderaator on Äripäeva peatoimetaja asetäitja Aivar Hundimägi.

V kohtumine: 04. juuni 2025 kl 8.00 – 17.00 TÖÖSTUS JA KOV

Koht: Haapsalu Uksetehase AS, Masti 8, 90401 Uuemõisa Läänemaa; Haapsalu linnavalitsus. Päeva märksõnad: Regionaalne tootmine. Tööstusettevõtete kogemused seoses personaliteemadega. Koostöö kohaliku omavalitsusega. Haapsalu Uksetehas AS külastus ja kohtumine juhtkonnaga (Tõnu Saaber). Kohtumine Haapsalu linnapea Urmas Suklesega. Kollokviumi esimese hooaja kokkuvõtete tegemine Fra Mare Spas.

Laine Randjärv
programmijuht

Mari Kõlli
Äripäeva arendusdirektor

Igor Rõtov 
Äripäeva peadirektor

Meelis Mandel
Äripäeva peatoimetaja

Neeme Korv
Äripäeva arvamustoimetuse juht

Aivar Hundimägi
Lääne-Virumaa Uudiste peatoimetaja

Aari Russak
müügijuht

Kersti Meimer
ärikliendi haldur

Tiia Toome

ärikliendi haldur

Harro Puusild
Tööstusuudised.ee juht

Reet Kase
projektijuht

Registreerimine

Äripäeva Liidrite kollokvium tööstusjuhtidele aastapääse
oktoober 2024 - september 2025

Soodushind kuni 8.09.2024
2985 (km-ga 3641,7) eurot

Aastapääsme täishind 3495 (km-ga 4263,9) eurot

Soovid lisainfot Äripäeva Liidrite kollokviumi kohta?

Jäta oma kontaktandmed, et saaksime Sinuga ühendust võtta. 

äripäev logo_ valge

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?