Meeskonna koolitamine aitab parandada töötajate teadmisi ja oskusi ning säästa organisatsiooni jaoks mitmeid ressursse. E-koolitused on loodud organisatsioonide vajadustest lähtuvalt. Meie valikust leiad e-kursused küberturvalisusest, töötervishoiust ja -ohutusest, roheoskustest ning palju muud.

Tutvu meie populaarsemate e-kursustega.

Rohekontor ja roheoskused töötajatele

Töötajate roheteadmiste tase on ülioluline, sest see tagab ettevõtte pikaajalise sotsiaalse, keskkondliku ja majandusliku kestlikkuse. Oleme loonud e-kursuse, mis aitab tõsta ja hoida töötajate teadmiste ning hoiakute taset roheteemadeltöökeskkonnas.

Küberturvalisuse
e-kursus

Küberturvalisus sõltub sinust endast ja ei ole kindlasti vaid IT-töötaja probleem. Igaüks vastutab enda poolt tekitatud andmelekete ja turvariskide eest. Viige kõigi oma töötajate teadmised korraga turvalisele tasemele.

Kuidas hoida tööl vaimset tervist

Vaimne heaolu on lahutamatu osa meie tervisest ning see mõjutab kõiki eluvaldkondi. Hea vaimse tervise tähtsus mõjutab kõike, mida teeme, mõtleme või ütleme. Nii nagu töö võib mõjutada vaimset tervist, võib ka vaimne tervis mõjutada meie tööd, töötulemusi ja tootlikkust.

Kas teadsid, et:
  • E-kursusel on päriselulised harjutused õpitu kinnistamiseks ja kui mõni harjutus ebaõnnestub, on neid võimalik korrata kuni teema on omandatud.
  • E-kursust saavad osta nii individuaalsed õppijad kui ka tööandjad oma töötajatele.
  • E-õppe metoodika annab tulemusliku õpiedu, sest õpitust kinnistub 25-60%. Põhjuseks on, et õppija valib ise tempo, korduste arvu ja koha kus harjutusi läbida, vaja läheb vaid nutiseadet ja internetti.
  • E-õpe võtab töötajatelt 40-60% vähem aega kui kontaktõppes osalemine.
  • Erinevalt kontaktõppest on koolituse tellijal võimalik saada ülevaade kogu kollektiivi õpiprogressist korraga ja ka sellest, mis tasemele keegi on jõudnud.

Kõik e-koolitused

Kui sa ei leidnud sobivat teemat, siis anna meile märku, mis valdkonna teemad võiksid olla sinu ettevõttele vajalikud!

Pikaajaline koolituste korraldamise kogemus ja suur ekspertidest-praktikutest koolitajate võrgustik, kellega koostöös on ka kõige keerulisemad teemad e-koolitusteks vormitud. 

Personaalne lähenemine, mis aitab mõista kliendi tegelikke eesmärke ja väljakutseid. Kõik meie e-koolitused on disainitud vastavalt õppija vajadustele, kasutades interaktiivseid lahendusi.

Kasutajasõbralik. Kõiki e-koolitusi on võimalik läbida endale sobivas kohas, ajal ja tempos. Vaja on vaid internetiga varustatud nutiseadet. 

0 +

Kasutajat

Küsi pakkumist!

Kui ettevõttes on enam kui 100 inimest, teeme teile personaalse pakkumise.

MEIST

Äripäeva Akadeemia on Eesti suurim ja tuntuim avalikke B2B koolitusi korraldav koolitusettevõte. Meie missioon on aidata tänased suurepärased juhid ja võtmetöötajad oma professionaalsetelt oskustelt maailma parimate hulka.

Aitame ettevõtetel:

  • kasvatada konkurentsivõimet;
  • hoida, leida ja arendada kvalifitseeritud tööjõudu;
  • suurendada kohemisvõimekust muutustega toimetulekuks.

Äripäeva esimene koolitus, milleks oli reporterikool, toimus 4. oktoobril 2006. Aastal 2017 liitus meiega Eesti koolitusturul 1994. aastast tegutsenud IT koolitus. Täna pakume koolitusi ühise brändina.

e-koolitused

Vana-Lõuna 39/1, 19094 Tallinn
[email protected]
telefon: +372 667 0439

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?