Laadi alla Äripäeva äpp ja veeda aega ettevõtlike inimeste seltsis! ​

Äripäev on asendamatu kaaslane igale ettevõtlikule inimesele, kes soovib olla kursis majandus- ja ärimaailma uudistega ning õppida oma valdkonna tipptegijatelt! 

Uuenenud äpp teeb sisu tarbimise veelgi mugavamaks ja personaalsemaks: kasuta funktsiooni Minu Äripäev ja koosta personaalne uudisvoog sinu jaoks olulistest teemadest kuula sisukaid vestlussaateid ja harivaid podcast’e metsajooksul, kontoris või puhkehetkel!

äpp äripäev

Esmatellija pakkumine


Püsimaksega tellimus:

esimene kuu 4.90€*

Järgmised 2 kuud 16€/kuus


Aastane tellimus

288€*

Tavahind 384€ aastaks

18 000+

tellijat

30+

ajakirjanikku ja saatejuhti

500 000+

järelkuulamist kuus

700+

artiklit kuus 

Uued ja mugavad funktsioonid

Igal kuul on eetris üle 50 saate erinevate ärivaldkondade kohta alates investeerimisest kuni kinnisvarani. Meil käivad külas Eesti tippettevõtete juhid ja omanikud, kes räägivad avatult nii äriplaanist kui ka isiklikust kasvamisest. Äripäeva tellijal on võimalik kõiki neid saateid mugavalt äpis järelkuulata ning oleme loonud mitu toetavat funktsiooni, mis teevad järelkuulamise ja oluliste teemade jälgimise lihtsamaks. 

“Minu Äripäev” on nutikas lahendus, mille abil saad koostada endale personaalse uudisvoo teemadest, isikutest ja ettevõtetest, mis sulle kõige rohkem huvi pakuvad.

Tutvu nii saate teemade kui ka külalistega ning kuula otse! 

Telli mugavalt end huvitavate saadete kohta teavitused.

Laadi saateid alla ja kuula neid kus iganes, kasvõi lennukis.

Kasuta järjehoidjat ja lisa põnevad saated hiljem kuulamiseks 

Populaarsed saatesarjad

Hommikuprogramm​

Igal argipäeva hommikul äratab kuulajaid kolmetunnine hommikuprogramm. Hommikuprogramm alustab kell 6:45. Kes nii vara ärgata ei taha, saab hommikuprogrammi järele kuulata Äripäeva raadio kodulehel või uues äpis. 

Investor Toomase tund ​

Investor Toomas on Eesti pikim ja kalleim ajakirjanduslik eksperiment. 2002. aastal sai väljamõeldud tegelane investor Toomas enda käsutusse 64 000 eurot ja on selle investeerides enam kui kaheksakordistanud. Saates räägib ta enda investeerimisotsustest ja –tehingutest, milliseid ettevõtteid hoiab oma orbiidil, vastab fännide küsimustele ja räägib enda õppetundidest. 

Kuum tool 

Nädala teravaim debati- ja arutelusaade! Äripäeva toimetus kutsub otse-stuudiosse ettevõtlikke ja mõjukaid inimesi, et lahata viimase nädala põletavamaid majandust ja äri puudutavaid teemasid. 

Äripäeva arvamusliider

Igal nädalal juhtub raudselt kolm asja, mille üle lihtsalt peab vaidlema. Aga miks teha seda ainult omakeskis, kui käepärast on Eesti mõjukaimad asjatundjad? Indrek Lepik võtab iga töönädala lõpus ette kolm Äripäeva arvamusliidrit, et nendega läbi analüüsida ühiskonna kõige põletavamad teemad. “Äripäeva arvamusliider” on eetris igal reedel pärast tööpäeva kell 17.

Laadi alla uuenenud Äripäeva äpp! 

Vajad abi? Kirjuta [email protected] või helista 667 0099.

E-post: [email protected] 

Klienditugi: 667 0099 (8.15 – 17.00)

Reg. kood: 10145981

KMKR: EE100069349

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?