Kutsu professionaalsed koolitajad oma meeskonna arengupäevale, suvekooli või teistele sündmustele – muudame teie päeva sisukaks ja kasulikuks täpselt nendel teemadel, mis on teile olulised.

Tööstressi psühholoogia: rööple vähem, puhka rohkem

Kas rööprähkelmine on andekus või lõks? Miks peame õppima puhkamise kunsti? Telli koolitus ja saad teada, kuidas tööstress kujuneb ja mil moel meid mõjutab ning millised praktilised võtted aitavad seda ennetada ja sellega toime tulla. Treenige koos meeskonnaga oma psühholoogilist musklit!

Koolitaja: Tõnu Lehtsaar

Koolituse kestus: 8 akadeemilist tundi

Igale osalejale kingituseks e-kursus „Vaimne tervis kontoritöötajatele“ (väärtus a’ 21,6 €).

Vestlusvõimekuse arendamine: neuroteaduslik lähenemine

Miks rääkimine ei ole veel vestlemine ja miks mõned vestlused üldse ei õnnestu? Miks ja kellele vestlemine üldse tähtis on? Koolitusel õpid tundma neurobioloogiliste tegurite mõju vestlemisele ja omandad praktikad mistahes tööalaste vestluste läbiviimiseks. Saagu Sinust tõeline vestluskunstnik!

Koolitaja: Ruti Einpalu

Koolituse kestus: 4 akadeemilist tundi

Igale osalejale kingituseks raamat „Kuulamise kunst“ (väärtus a’ 38,50 €).

Küberkaitse töökohal: kuidas vältida turvariske

Tõsta oluliselt kogu ettevõtte valmisolekut küberriskidega toime tulla õppides tundma peamisi küberturbe võtteid. Kuidas luua turvalist hübriidkontorit, kuidas ära tunda ja mida teha ohtlike õngitsuskirjadega. Samuti, kuidas turvaliselt autentida ja tugevat salasõna luua ning hoida. Hoidu küberriskidest! 

 

Koolitaja: Thea Sogenbits

Koolituse kestus: 2 kuni 8 akadeemilist tundi

Igale osalejale kingituseks e-kursus „Küberturvalisus“ (väärtus a’15 €)

Disainime ettevõtte vajadustest lähtuva programmi ning viime selle läbi teile sobival ajal ja kohas.

Meie pakutavate koolitusteemade valik on väga lai. Kõiki koolituskalendris olevaid koolitusi on võimalik viia läbi ka tellimusena. Tellimuskoolitus on lihtne ja mugav viis oma töötajate arengu toetamiseks just neil teemadel, mis on teie ettevõttes olulised.

Pikaajaline koolituste korraldamise kogemus ja suur ekspertidest-praktikutest koolitajate võrgustik, kes suudavad ka kõige keerulisemad väljakutsed koolituste abil toimivateks lahendusteks vormida.

Personaalne lähenemine, mis aitab mõista kliendi tegelikke eesmärke ja väljakutseid, et disainida neile vastav koolitusprogramm. Viime vajadusel enne koolitust läbi eeltöö ning kogume ja analüüsime koolituse tagasisidet.

Professionaalne korraldus, et tagada koolituse toimumine kliendile sobival ajal ja kohas, hästi ettevalmistatud materjalide, personaalsete tunnistuste ja muu vajalikuga.

0 +

Koolitajat

0 +

Koolituspäeva

0 +

Osalejat

Oled huvitatud tellimuskoolitusest?

Jäta oma kontaktandmed, et saaksime sinuga ühendust võtta. 

MEIST

Äripäeva Akadeemia on Eesti suurim ja tuntuim avalikke B2B koolitusi korraldav koolitusettevõte. Meie missioon on aidata tänased suurepärased juhid ja võtmetöötajad oma professionaalsetelt oskustelt maailma parimate hulka.

Aitame ettevõtetel:

 • kasvatada konkurentsivõimet;
 • hoida, leida ja arendada kvalifitseeritud tööjõudu;
 • suurendada kohemisvõimekust muutustega toimetulekuks.

Äripäeva esimene koolitus, milleks oli reporterikool, toimus 4. oktoobril 2006. Aastal 2017 liitus meiega Eesti koolitusturul 1994. aastast tegutsenud IT koolitus. Täna pakume koolitusi ühise brändina.

Äripäeva koolitusprortfelli kuuluvad teemavaldkonnad:

 • organisatsiooni-, projektide-, protsesside-, muudatuste-, meeskonna- ja enesejuhtimine;
 • rahandus, maksundus, investeerimine, ärianalüütika;
 • turundus, müük, kommunikatsioon, suhtlemine, läbirääkimised, avalik esinemine (sh meedias);
 • tootmine, kaubandus, logistika, hankejuhtimine, ostujuhtimine;
 • tervishoid;
 • IT koolitused: arendus ja haldus, infoturve, Excel ja teised bürootöö tarkvarad, andmehaldus, kasutajakogemuse ja -liidese disain, teenusedisain, äriprotsesside automatiseerimine, valdkondlikud tarkvarad (nt raamatupidamine, ERP) ja pilveplatvormid (nt Google, Power BI).

Äripäeva koolitajate koostöövõrgustikku kuulub ligi 150 professionaali, kelle seas on elukutselised koolitajad, oma valdkonna tippspetsialistid ja aastatepikkuse kogemusega juhid. Osalejate hinnang meie koolitajatele on väga kõrge.

Meie koolituste kõige suurem tugevus on nende praktiline väärtus ehk võimalus õpitut koheselt praktikas kasutada ja pikematel koolitustel õppimise käigus oma ettevõtte arendamist vajavaid väljakutseid lahendada.

Pakutavate koolituse formaadid:

 • Avalikud klassikoolitused
 • Veebi vahendusel toimuvad koolitused
 • Konsultatsioon, mentorlus
 • Inspireerivad lühiloengud (Lunch & Learn, hommikukohv)
 • E-kursused
 • Tellimuskoolitused grupile

KONTAKT

Oled tellimuskoolitusest huvitatud või soovid rohkem infot? 
Jäta oma kontaktandmed, et saaksime sinuga ühendust võtta. 

Akadeemia_valge_1

Vana-Lõuna 39/1, 19094 Tallinn
[email protected]
telefon: +372 667 0439

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?