Warren Knight

Warren Knight

Digimõtleja ja –kõneleja, muutuste agent, ettevõtja, treener ja hinnatud esineja

Warren Knight on rahvusvaheliselt tunnustatud kõneleja, treener, coach ja ettevõtja, kes räägib erinevatel suurtel lavadel oma digitaalse juhtimise ja muutumise mõtetest ja kogemustest. Digitaalse juhtimise ja muutustega on Warren Knight tegelenud nüüdseks enam kui 15 aastat. Ta on aidanud ja inspireerinud palju globaalselt tuntud suurettevõtteid, kelle hulgas on näiteks ravimitööstus GSK, GPS-tehnoloogiat tootev Garmin, energiafirma Shell, laevandusettevõte Birttany Ferries, posti- ja kullerettevõte Royal Mail ning paljud teised. Knight on ka kirjanik, kelle sulest on ilmunud kokku neli raamatut, mille hulgas on näiteks „Think #Digital First“. End ka muutuste agendiks nimetav Knight usub, et praeguse muutuste ja tehnoloogia ajastul peame tugevamate ettevõtete ja sidusamate kogukondade loomiseks pakkuma oma inimestele rohkem positiivseid valikuid. Warren Knighti visioon on aidata 2035. aastaks miljonit juhti üle maailma, et nad suudaksid Alfa-põlvkonnale luua töökohad, mis põhinevad kultuuril, kogukonnal ja tehnoloogial.

09:45 - 10:25

Tööstuse tulevik: Industry 5.0

Warren Knight räägib kaasahaaravas ettekandes sellest, kuidas Tööstus 5.0 loob inimestele ja robotitele/tehisintellektile ühise ruumi koostööks uuenduste tegemisel, et tehnoloogia saaks toetada inimese algatatud arendusi.

09:45 - 10:25

Future of Manufacturing: Industry 5.0

In this engaging and data-driven keynote, Warren Knight will share how Industry 5.0 seeks to provide a space for humans and robots/AI to collaborate together in order to innovate, allowing people to develop new initiatives that are assisted by technology.