Tanel Tark

Tanel Tark

Advokaadibüroo TARK juhtivpartner, vandeadvokaat

Tanel Tark on Advokaadibüroo TARK juhtivpartner, vandeadvokaat. Tanelil on pikaajaline kogemus tehingute nõustamisel, äriõiguses ja konkurentsiõiguses. 

Olles Eesti Pereettevõtjate Liidu asutajaliige ja peasekretär 6 aastat, omab Tanel ühelt poolt head sissevaadet pereettevõtete siseeellu ning on teiselt poolt nõustanud mitmeid pereäride põlvkondade vahelisi üleandmisi, sh aidanud perekontsernide restruktureerimisel, sobivate omanditruktuuride valimisel, perekonnahartade ja testamentide koostamisel.

09:45 - 10:30

Vestlusring. Milleks koostada perekonnaharta?

TANEL TARK - Advokaadibüroo TARK juhtivpartner, vandeadvokaat | URMAS ISOK - Ideal Baltic nõukogu esimees | JUULIKA VAHTER - Kaamos Holding nõukogu liige | MARGUS ROSS - Infotark AS juhatuse liige ja ostujuht | Vestlusringis arutame ja otsime vastuseid järgmistele küsimustele: Kas pere- ja ärisuhete formaalne kirjapanemine ja elluviimine pigem liidab või tekitab pingeid? Kuidas on perekonnaharta muutnud perevahelist läbisaamist ja kuidas mõjunud ärile? Kas ja kui palju tuleks perekonnaharta sisust rääkida perevälisele juhtkonnale või töötajatele? Kas perekonnaharta on „elav“ dokument ja kui tihti see tuleks üle vaadata? Kas pereäri saab edukalt toimida ka ilma perekonnahartata? Millised on alternatiivid?

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?