Taavi Madiberk

Taavi Madiberk

Skeleton Technologiesi kaasasutaja ja tegevjuht

Taavi Madiberk on Skeleton Technologiesi kaasasutaja ja tegevjuht. Ta on tunnustatud "Aasta tööstur 2023" ja "Aasta noor juht 2021" tiitliga. Lisaks tööstusele, rohetehnoloogiale, rohepöördele ja innovatsioonile on Madiberkile südamelähedane ka Ukraina toetamine. Euroopa Innovatsiooninõukogu liikmena algatas ta 2022. aastal 20 miljoni euro suuruse toetusfondi moodustamise Ukraina tehnoloogiasektori iduettevõtete toetamiseks.

2009. aastal Tartus asutatud Global Cleantech 100 ettevõte on globaalne tehnoloogialiider kõrgvõimsusega energiasalvestite valdkonnas. Skeletoni superkondensaatorid ja superakud aitavad klientidel vähendada CO2-heidet ja säästa energiat, võimaldades ka kõige keerulisemate tööstusharude elektrifitseerimist. Ettevõtte patenteeritud kumergrafeenil põhinevad energiasalvestid on sektori viimase 20 aasta suurim tehnoloogiline edusamm. Uuendusliku materjali kasutamine viib salvestite võimsuse ja energiatiheduse seni võimatuks peetud tasemele.

Skeletoni klientideks on muu hulgas maailma juhtivad auto- ja transporditööstuse ettevõtted, tööstuslike seadmete tootjad ja elektrivõrgu haldajad. Üle 300 miljoni euro kaasanud ettevõtte klientide hulka kuuluvad muuhulgas Siemens, GE, CAF, Škoda Electric, Honda jt. Skeletonis töötab praeguseks üle 350 inimese 45 rahvusest. Ettevõtte peakontor asub Tallinnas, energiasalvesteid toodetakse Saksamaal ja Soomes. Aasta lõpus avatakse Leipzigis Saksamaal maailma suurima superkondensaatorite tehas.

13:00 - 13:20

Minu äriplaan 2025

TAAVI MADIBERK - Skeleton Technologiesi kaasasutaja ja tegevjuht | Taavi on tunnustatud "Aasta tööstur 2023" ja "Aasta noor juht 2021" tiitliga. Lisaks tööstusele, rohetehnoloogiale, rohepöördele ja innovatsioonile on Madiberkile südamelähedane ka Ukraina toetamine. Euroopa Innovatsiooninõukogu liikmena algatas ta 2022. aastal 20 miljoni euro suuruse toetusfondi moodustamise Ukraina tehnoloogiasektori iduettevõtete toetamiseks. Enda ettekandes jagab Taavi enda nägemust tööstuse olukorrale ja võimalustele 2025. aastal ning avalikustab, kuidas tema plaanib enda äriplaani järgmiseks aastaks üles ehitada.

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?