Rauno Jõgeva

Rauno Jõgeva

AS Värska Originaal juhatuse esimees

Rauno Jõgeva töötab pereettevõttes AS Värska Originaal juhatuse esimehena. Tema peamine vastutusvaldkond on müügi- ja turundustegevused. Pereettevõttes töötades tuleb tal siiski tihti ette ka olukordi, kus tuleb tegeleda ka teiste ülesannetega. Ta on Värska Originaalis töötanud järjepidevalt 13 aastat ja juba noore poisina teenis ta lihtsamate töödega taskuraha just vanemate ettevõttes. Ta peab ettevõtte puhul oluliseks suunda tervislike toodete arendusse ja rohelist mõtteviisi. Nad on üheskoos viimase 5 aastaga kasvanud veetootjast joogitootjaks. 

11:10 - 11:40

Millal on õige aeg hakata lastele pereettevõtet tutvustama?

RAUNO JÕGEVA - AS Värska Originaal juhatuse esimees | OLIVER JÕGEVA - AS Värska Originaal juhatuse liige ja ekspordijuht | Vendade Rauno ja Oliver Jõgeva intervjuust kuuleme, mis motiveerib noori pereettevõttesse panustama ning mis hetkel oleks õige aeg hakata lapsi juba ettevõtluse teemadega kurssi viima, et neist saaks tulevikus osa vanemate loodud ettevõttest. Vennad jagavad arutelu käigus enda kogemust, kuidas neid Värska Originaali kaasati, mis vanuses hakkasid ise panustama ning millal nad tundsid, et soovivad päriselt olla osa ettevõttest.

11:00 - 11:20

Vestlusring: kuidas värskendada vana ja tuntud brändi?

Kui häid müügitulemusi on andnud Kalevi uued pakendid? Kuidas Värska Originaal saab hakkama väga sarnase nimega konkurentidega? Kuidas hoida ajaloolist brändi värskena?

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?