Rait Ratasepp

Rait Ratasepp

Ultrasportlane ja jurist

Rait Ratasepp on mitmekülgne isiksus, keda avalikus tunneb tema hullumeelsete ettevõtmiste poolest spordivallas. Samas on ta mitte ainult innustav ultrasportlane, vaid ka elav tõestus sellest, et miski pole võimatu, kui selleks on  piisav tahtejõud ja eneseusk. Lisaks oma sportlikule pühendolemasumisele on ta ka armastav pereisa ja kogenud jurist, tasakaalustades edukalt oma isiklikke ja professionaalseid kohustusi.

Tema kogemus kinnitab, et füüsiliste ja vaimsete väljakutsete vastuvõtmine ning nendega toimetulek annavad väärtuslikke õppetunde, mis on üle kantavad tööellu ja muudesse eluvaldkondadesse. Ultrasport ja ettevõtlus on omavahel palju rohkem sarnased kui esmapilgul arvata oskab. Ultraspordis omandatud oskused ja edu toonud põhimõtted on universaalsed ja seetõttu saab neid tulemuslikult rakendada ka ametialaselt.

10:15 - 10:40

Kuidas ma hirmude ja takistuste kiuste oma eesmärke saavutan?

RAIT RATASEPP - ULTRASPORTLANE | Keegi meist ei suuda seda meest spordirajal järgi teha, kuid kuulata, kuidas raskused enda kasuks tööle panna, tasub. Rait usub, et ilma ebamugavuseta ei ole eneseületust ega ka arengut. Arenguta on jälle raske säilitada kauakestvat motivatsiooni, mis on vajalik järjepidevuse tagamiseks, et lõpuks suurte eesmärkideni jõuda.

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?