Olena Dashko

Olena Dashko

ACE Logistics Ukraine tegevjuht

"Logistika on minu elu," ütleb kogenud juht Olena Dashko enda kohta. Olena on nüüdseks kolm aastat juhtinud logistikaettevõtte ACE Logistics Ukraina haru. Otsuse ettevõttega liituda tegi noor juht kohe pärast esimest töövestlust, sest tundis eos, et jagab ettevõttega samu väärtusi. Viimased kolm aastat on olnud keerulised, kuid sellest hoolimata on Olena ja tema meeskond püsinud ühtsena ning raskustele vastu seisnud.
Olena omandas 2009. aasta Kiievi riiklikus transpordiülikoolis logistikaeriala magistrikraadi. Teisel ülikooliaastal läks ta tööle ühte logistikaettevõttesse ja veendus taas, et teeb õiget asja - temas kasvas soov saada oma töös veelgi paremaks ja õppida logistika kohta kõike.
Suur panus Olena juhiks kasvamise loos on tema endisel tööandjal logistikaettevõttel Raben Ukraine, kus ta juhtis maanteetranspordi osakonda ning arendas samal ajal ka ettevõtte mere- ja õhutranspordi teenuseid. Olenal oli oma meeskonnaga väga hea klapp ja see andis kindlustunde, et juhipositsioon sobib talle.
Pärast seda jätkus Olena karjäär DSVs, kus ta pani kokku eduka maanteetranspordi müügigrupi, aitas luua pakiveoteenust ning arendada Poola ja Ukraina vahelist ühendust. Väljakutseid jagus, kuid Olena tundis, et suudab veelgi enamat.
Oma tugevuseks peab Olena aga just liidriomadusi ning sõnal leadership on tema jaoks ka emotsionaalne tähendus. Kui tema karjäär 15 aastat tagasi hoo sisse sai, ei suutnud ta ette kujutada, et temast võiks kunagi liider kujuneda. Juhtimine tähendab Olena jaoks kombinatsiooni erinevatest oskustest ja võimekustest: vastutuse võtmist, motiveerimist, oskust inimesi toetada ja luua keskkond, mis inspireeriks teisi andma endast rohkem. Ta toonitab, et juht ei tohi töötajates sädet kustutada, vaid peab aitama neil suure leegiga särada.
Praegu tunneb ta, et on oma teekonnal piisavalt kogenud ja nüüd on aeg oma kogemusi ka jagada.

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?