Merle Peters

Merle Peters

Agapicsi tegevdirektor

Merle on Agapics’i tegevjuht ja digitaliseerimisentusiast, kes hindab selgetel andmetel põhinevaid tarku otsuseid. Merle äripartnerid iseloomustavad teda järgmiselt:

„Merle on väga strateegilise mõtlemise ja kindla visiooniga inimene. Ta on avatud uutele ideedele ja efektiivsematele lahendustele - tõeliselt innovaatiline inimene, kes ei jää mugavustsooni, vaid proovib asju ikka uut moodi, kiiremini, paremini.“

15:15 - 15:35

TÖÖTUBA │Kartmatud juhtimisotsused ja kaasaegsed tööriistad: võti käibe ning turuosa oluliseks kasvuks

MERLE PETERS - AGAPICSI TEGEVDIREKTOR | EGON LEEGO - DIRECTO NÕUKOGU LIIGE JA ÄRIANALÜÜTIKAFIRMA TARCETA.COM ASUTAJA | Agapicsi tegevdirektor Merle Peters räägib, millised julged otsused ja kaasaegsed tarkvaralahendused on tal aidanud saavutada märkimisväärset edu. „Kartmatuks teeb mind see, et mul on olemas kvaliteetsed andmed, mille põhjal teha otsuseid ja võtta ka mõõdukaid riske. Kasvu saavutasime tänu sellele - kõhutundel põhinevate otsuste tegemisel Agapicsis enam ruumi ei ole,” selgitab Merle Peters. Lisaks toob Directo nõukogu liige Egon Leego välja reaalsed näited, kuidas kombineerida äritarkvarast ja teistest allikatest pärit andmed kokku mitmekülgselt analüüsitavaks tervikuks.

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?