Max Harris

Max Harris

Teadlane ja raamatu „New Zealand Project“ autor

Max Harris võitis Oxfordi Ülikoolis õppides haruldase stipendiumi All Souls Examination Fellowship –rahastuse teha seitsme aasta jooksul uurimistööd vabalt valitud alal, kõik kulud kaetud kohustuseta teha muud tööd.

Max valis uurimistööks oma koduriigi Uus-Meremaa. Tema raamat „New Zealand Project“ on ambitsioonikas plaan selle kohta, kuidas muuta riigi juhtimist nii, et majandus toimiks, loodus säiliks ja inimesed oleksid õnnelikud.
poliitika kujundamisel Raamatust sai teiste hulgas inspiratsiooni ka Uus- Meremaa eelmine peaminister Jacinda Ardern.

10:00 - 10:50

Uus-Meremaa projekt

Mis on väärtustepõhine riigijuhtimine ja majandusmudel? Mis on GDP asemel paremad mõõdikud majanduse edukuse hindamisel? Mida on Eestil Uus- Meremaalt õppida? Max Harris võitis Oxfordi Ülikoolis õppides haruldase stipendiumi All Souls Examination Fellowship – rahastuse teha seitsme aasta jooksul uurimistööd vabalt valitud alal, kõik kulud kaetud kohustuseta teha muud tööd. Max valis uurimistööks oma koduriigi Uus-Meremaa. Tema raamat „New Zealand Project“ on ambitsioonikas plaan selle kohta, kuidas muuta riigi juhtimist nii, et majandus toimiks, loodus säiliks ja inimesed oleksid õnnelikud. Raamatust sai teiste hulgas inspiratsiooni ka Uus- Meremaa eelmine peaminister Jacinda Ardern | Max Harris, teadlane ja raamatu „New Zealand Project“ autor

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?