Maris Männik-Gaite Cruz

Maris Männik-Gaite Cruz

Maris Männik-Gaite Cruz ühines BDO Eesti meeskonnaga esmakordselt 2005. aastal koolipingist ning peale aastaid välismaal töötamist taas 2014. aastal raamatupidamise projektijuhina. Ta korraldab koolitusi ning juhib oma töökohal kliendisuhtlust nii vanade kui uute potentsiaalsete klientidega ning sellega hoiab silma peal ka BDO Eesti finantsidel. Maris osaleb ka lektorina aktiivselt erinevatel koolitustel. Maris on õppinud Hispaanias EUDE Business School-is juriidilist nõustamist ning personalijuhtimist. Raamatupidamise hariduse on Maris omandanud Tallinna Majanduskoolis. Omades enam kui 10-aastast töökogemust raamatupidamisbüroodes on Maris töötanud väga erineva profiiliga klientidega, sealhulgas IT-startup-idega, investeerimis- ning erinevate rahvusvahelise taustaga ettevõtetega. Maris omab põhjalikku kogemust nii Eesti finantsaruandluse standardite, Hispaania PGC ja PGC PYMES kui IFRS ning konsolideeritud aruannete koostamisel. Maris räägib vabalt eesti, inglise ja hispaania keelt.

10:00 - 10:30

Arutelupaneel: Finantsarvestuse protsesside digiteerimine ja automatiseerimine – kas võimatu missioon või otsustamise küsimus. Praktikute arutelu: edu- ja kogemuslugude jagamine

Tehnoloogiline areng toob ka finantsarvestuse valdkonda pöördelisi muutusi ning nõuab ka juhtidelt oluliste otsuste langetamist: milliseid protsesse digiteerida ja automatiseerida, kui palju see aega võtab, on see kallis ja milliste riskidega tuleb arvestada, kuidas valida sobivaid lahendusi ja teenusepakkujaid? Nendest teemadest ja praktikute kogemustest selles arutelus kuulemegi.

15:30 - 16:00

Arutelupaneel: Kuidas “müüa" digitaliseerimise ja automatiseerimise idee maha tippjuhile?

Ettevõtte äriprotsesside tõhustamiseks ja konkurentsivõime kasvatamiseks tuleb otsida võimalusi automatiseerimiseks ja digiteerimiseks. Ettevõtte arengutega peab olema kaasas kogu meeskond – ka (tipp)juhid ja tegevjuhid peavad uskuma, panustama ja otsuseid langetama. Kuidas peaks finantsjuht/arendusjuht/pearaamatupidaja jne „müüma“ digiarengu ettepanekuid oma juhile? Milliseid ideid ja ettepanekuid juhid oma töötajatelt otsivad või ootavad? Millesse on nad valmis investeerima vaatamata rasketele aegadele? Kuidas juhtida digi- ja automatiseerimisprojekte koos tuumikmeeskonnaga?

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?