Margit Täht

Margit Täht

TalTech magistri tudeng ja turundustiimi liige

Margit Täht on noor ja aktiivne TalTechi tudeng, kes elab väljakutsete najal. 2023. aasta augustis liitus ta ülikooli turunduse ja kommunikatsiooni osakonnaga. Oma varasema töökogemuse peale ütleb ta, et kui ta tunneb, et on enda „lae“ kusagil kätte saanud, siis on tavaliselt aeg edasi liikuda ning leida uusi võimalusi enesearenguks.

TalTechis alustas ta õppimist 2020. aastal läbi Avatud Ülikooli. Peale esimest semestrit tõestas, et saab ärinduse õppekaval kenasti hakkama ning pääses tasuta õppekohale. Nüüdseks õpib esimesest aastat magistrantuuris turundust ja juhtimist. Margit on kolm aastat kuulunud üliõpilasesindusse, kus ta kannab sotsiaalmeedia koordinaatori ja kujundaja-küljendaja positsiooni. Samuti on ta kolmandat korda TalTechi Turundusklubi juhatuses, kus täidab turundus- ja kommunikatsioonivaldkonna juhi ülesandeid. 

11:15 - 11:45

5 soovitust, kuidas noortest talentidest lahti saada

MARGIT TÄHT - TALTECH MAGISTRI TUDENG JA TURUNDUSTIIMI LIIGE | Noored on alati vanade jaoks natuke hukas olnud, ka praegu kurdetakse, et nad ei taha öövahetusi teha ja pikaks ajaks end ettevõttega siduda ja üleüldse. Milles tegelikult asi on, tuleb ja räägib üks noor ise, Margit. Missugust töökeskkonda, juhti, töötingimusi ja tööaega noored tööturule sisenejad tegelikult soovivad? Margit on veendunud, et teab, mida noored töökoha otsingutel oluliseks peavad.

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?