Kristiina Kerge

Kristiina Kerge

Kristiina tegeleb igapäevaselt keskkonnaandmetega, veab eest ettevõtete kliimamõju hindamise teenuse Sustaxo arendust ning on Teeme Ära tehnoloogia ja innovatsiooni arendusjuht. Muuhulgas on Kristiina loonud andmepõhise rakenduse Kuhuviia.ee ja uurib praegu Eesti Maaülikooli doktorantuuris ringmajanduse teemasid.

Koolitajana on Kristiina eesmärk luua turvaline keskkond, kus osalejad saavad kogeda, et uue õppimine algab tihti segaduses ja teadmatuses. See võib tunduda ummikusse jooksmisena ning on vaja pingutust, et materjali mõista ja probleeme lahendada. Koolitaja usub, et just selles segaduses ja pingutuses peitub õppimise lähtepunkt.

Koolituspäev keskendub sellele, kuidas oma keskkonnamõju EL standarditele vastavalt hinnata. Osalejad saavad põhjalikud teadmised süsiniku jalajälje olemusest, mõõtmisest ning sellest, kuidas planeerida selle vähendamist. Veebikeskkonnas toimuval jätkukohtumisel on igal osalejal võimalus esitleda oma ettevõtte andmetel põhinevat tegevusplaani ja saada koolitajalt nõuandeid ja tagasisidet.

Koolitajad: Kristiina Kerge ja Sirli Pehme

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?