Kaia Eichler

Kaia Eichler

Rootsi ehitusettevõtte Serneke jätkusuutlikkuse juht

Kaia Eichler on töötanud Rootsi ehitus- ja kinnisvarasektoris üle 12 aasta, spetsialiseerudes hoonete energia-, keskkonna- ja keskkonnamõjusertifitseerimise koordineerimisele, keskendudes strateegilisele nõustamisele projekteerimise varajases staadiumis, hoonete ja fassaadide optimeerimisele ning innovaatilistele energiatootmise lahendustele.

Kaia on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli ehitusinsenerina keskkonnatehnika erialal ning ta töötab Rootsi börsiettevõtte Serneke Group AB juhatuseses kestliku arengu juhina.

Serneke on üks Rootsi suurimaid ehituskontserne, mis pakub ehitus- ja projektiarenduse terviklikke teenuseid. Serneke asutati 2002. aastal ning praegu on ettevõtte käive ligikaudu 6,7 miljardit Rootsi krooni ja ligikaudu 1200 töötajat.

Serneke arendab ja ehitab Skandinaavia kõrgeimat hoonet Karlatornet, millest saab oma 245 meetri ja 73 korrusega Göteborgi esimene pilvelõhkuja. Torni ehitamine on ühtlasi uue Karlastadeni linnaosa algus.

Kaia on varem töötanud Põhja-Euroopa suurima inseneri-, projekteerimis- ja nõustamisfirma AFRY hoonete ärivaldkonna kestliku arengu strateegilise juhina, kus ta juhtis ehitus- ja kinnisvarasektorile suunatud strateegilist tööd, äriarendust ning jätkusuutlikkuse ja kliimaneutraalsuse positsioneerimist.

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?