Jos de Blok

Jos de Blok

Innovaatilise juhtimisega Buurtzorgi asutaja ja tegevjuht

Jos de Blok on Hollandist pärit innovatiivse juhtimisega ettevõtte Buurtzorgi asutaja ja tegevjuht, kes on esinenud mitmetel prestiižsetel konverentsidel, nagu näiteks Nordic Business Forum, jagades oma visiooni ja kogemusi. 

Jos on tuntud oma juhtimisfilosoofia poolest, mis seab kahtluse alla traditsioonilise autoriteedi ja rõhutab üleliigsete juhtimistegevuste vältimist. Ta usub, et juhi ülesanne on luua keskkond, kus motiveeritud inimesed saavad anda endast parima. Selle filosoofia aluseks on usaldus töötajate vastu ja veendumus, et nad soovivad oma tööd hästi teha. 

Pärnu Juhtimiskonverentsil võtab Jos fookusesse innovatsiooni juhtimises ehk isejuhtivad organisatsioonid, mida iseloomustavad vastuvoolu ujumine, paindlikkus, vastutuse võtmine ning juhtimislikud uuendused, mis lisavad organisatsiooni kiirust ja agiilsust. Buurtzorgi edulugu näitab, kuidas madalamate administratiivkuludega on võimalik saavutada kõrge töötajate ja klientide rahulolu.

Jos De Bloki innovatiivne lähenemine on inspireerinud paljusid üle maailma, näidates, et juhtimist on võimalik korraldada viisil, mis on nii efektiivsem kui ka inimlikum kui traditsioonilised juhtimise viisid. Jos de Bloki töö ja Buurtzorgi mudel on saanud mitmeid auhindu ja tunnustusi. Jos tuleb ja jagab Eesti tippjuhtidele enda ettevõtte kogemuse põhjal, kuidas uue aja organisatsioonide juhtimine tulemuslikult välja näeb.15:30 - 16:15

Kuidas ehitada tulevikukindlat organisatsiooni?

JOS DE BLOK - INNOVAATILISE JUHTIMISEGA BUUTZORGI ASUTAJA JA TEGEVJUHT | EERO SIKKA - JUHTIMISKONSULTANT JA COACH | Jos ja Eero räägivad juhtimise tulevikust - evolutsiooniliste organisatsioonide juhtimisest. Mis on traditsiooniliste juhtimispraktikate väljakutsed? Millised on organisatsioonide arenguetapid? Kuidas edendada usaldusel ja innovatsioonil põhinevat kultuuri? Mida on vaja, et inimesed võtaksid täieliku vastutuse ja tegutseksid rohkem nagu kiired sportautod? Kuidas saavutada edu isejuhtivate meeskondadega?

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?