Jaanus Tamm

Jaanus Tamm

Nefabi rahvusvahelise inseneride tiimi juht

Jaanusel on tänaseks üle kahekümne aasta kogemust tööstuspakendite disaini, arendamise ja tootmise vallas. Mööblitootmisest pakendimaailma sattumine oli juhuslik, kuid viimane on osutunud väga põnevaks valdkonnaks.

Lisaks pakendidisainile on tulnud katta ka muid rolle alates kliendteenindusest, müügist kuni ERP süsteemi juurutamiseni. Tänaseks on ta kasvanud spetsialistist rahvusvahelise inseneritiimi juhiks, mis pakub disainiteenust kõigile Nefabi üksustele üle maailma. Viimased viis aastat on teadlikumalt tegelenud pakendite jalajälje ning jätkusuutlikkuse temaatikaga.

1) Nefabi töötuba: keskkonnasõbraliku pakkelahenduse loomine ja selle CO2 jalajälje arvutamine

JAANUS TAMM - NEFABI RAHVUSVAHELISE INSENERIDE TIIMI JUHT | Osale praktilises töötoas, kus osalejad jagatakse meeskondadesse, kes saavad ülesandeks analüüsida erinevaid pakkematerjale ja ise kokku panna keskkonnasõbraliku pakkelahenduse. Kohapeal on vaatamiseks ja analüüsimiseks olemas erinevad moodsad ja ka traditsioonilisemad materjalid – näiteks vahtplastid, pappkarbid, woodfoam, fiberflute, tekstiilpakend, vineerpakend –, mille tootmise ja (järel)kasutuse kohta on võimalik küsida küsimusi ka Nefabi ekspertidelt. Seejärel tuleb igal meeskonnal saadud info põhjal luua oma terviklik pakkelahendus ja arvutada välja ka selle lahenduse CO2 jalajälg – selleks saab iga meeskond endale appi Nefabi mentori, kes aitab ära täita CO2 jalajäle arvutamise tööriista GreenCalc, mis näitab, kui suur on iga meeskonna loodud lahenduse jalajälg tarneahelas.

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?