Ivo Suursoo

Ivo Suursoo

OIXIO Group juhatuse esimees

Ivo Suursoo, OIXIO Grupi juhatuse esimees ja IT-ettevõtja, on silmapaistev mõtleja Eesti tehnoloogia valdkonnas. Lisaks juhtimisele ettevõtluses on ta oluline mõjutaja ka riigi tasandil, olles Tööandjate Keskliidu volikogu aseesimees ning Teadus-Arendusnõukogu liige. Veel on Ivo ka Jõelähtme koguduse nõukogu liige, näidates mitmekülgset panustamist nii ettevõtluses kui ka kogukonnaelus. Toompeal võib Suursood sageli leida Riigikogu maja ees, kus ta tegeleb riigi majanduskeskkonna arendamiseks vajalike algatuste käivitamisega.

12:35 - 13:25

Vestlusring Eesti parima juhi nominentidega

OLAVI LEPP - SWEDBANKI JUHATUSE ESIMEES JA JUHT | IVO SUURSOO - OIXIO GROUP JUHATUSE ESIMEES | ANNIKA ARRAS - MILTTON NEW NORDICSI TEGEVJUHT | VEIKO VESKIMÄE - EESTI PARIM JUHT 2023, VERSTONI JUHATUSE ESIMEES | RIVO SARAPIK - EESTI TÖÖANDJATE KESKLIIDU KOMMUNIKATSIOONIJUHT Juba üheteistkümnendat korda valitakse Pärnu Juhtimiskonverentsil Eesti parimat juhti. Enne kui žürii otsuse teatavaks teeb, viivad eelmise aasta parim juht Veiko Veskimäe ja Eesti Tööandjate Keskliidu kommunikatsioonijuht Rivo Sarapik kolme nominendiga läbi vestlusringi, et vahetult enne võitja selgumist nende juhtimispõhimõtetest lähemalt kuulda. Mis on viinud nad TOP 3 Eesti parimate juhtide sekka?

13:25 - 13:40

“Eesti parim juht 2024” auhinnatseremoonia

OLAVI LEPP - SWEDBANKI JUHATUSE ESIMEES JA JUHT | IVO SUURSOO - OIXIO GROUP JUHATUSE ESIMEES | ANNIKA ARRAS - MILTTON NEW NORDICSI TEGEVJUHT | Selgub Eesti kõige parem tippjuht, kes lisaks enda juhitavale organisatsioonile panustab ühiskonda laiemalt, on hea renomeega ja eeskujuks paljudele. Parimate juhtide avatusest, maailmavaatest, väärtustest, ambitsioonikusest ja tegutsemisest sõltub iga töötaja, meeskonna, organisatsiooni ja ühiskonna laiem käekäik. Žürii valib parima juhi, lähtudes neljast pidepunktist: Juhitava ettevõtte/organisatsiooni pikaajalised head tulemused. Juhi eetilisus ja vastutustundlikkus. Juhi panus Eestis lisaks enda vastutada olevale organisatsioonile. Kollektiivi tagasiside juhile.

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?