Henrik von Scheel

Henrik von Scheel

Tööstus 4.0 teema algataja, strateeg, futurist ja suurkõneleja

Professor Henrik von Scheel on tuntud kui üks olulisemaid Tööstus 4.0 ja digitaliseerimise teemade algatajaid ja eestvedajaid tänapäeval. 2009. aastal alustas ta koostööd professor August Wilhelm Scheeriga, et anda sisu tänapäevasele globaalsele digitaliseerimisele. Mõlemad mehed mängisid Saksamaa tulevase digitrateegia loomisel olulist rolli, aga mitte ainult. Saksamaa digitaalse arengu tegevuskava oli ühtlasi aluseks ka Euroopa digitaalarengu tegevuskava 2020 loomisel.

Henrik von Scheel on ühtlasi strateeg, futurist ja nõutud esineja, kelle tööst on olnud kasu enam kui 24 riigi majandusele. Financial Times on tema kohta öelnud „juhtiv autoriteet strateegia alal“ ja Dubai šeik Mohammed bin Rashid Al Maktoumi peab teda meie aja mõjukaimaks juhtimismõtlejaks.

Ta on Arthur Lok Jack Global School of Businessi professor, GlaxoKlineSmithi nõukogu liige, Euroopa Liidu kliimamuutuste nõuandva koja liige ja ka Maailma majandusfoorumi (World Economic Forum) esimees neljanda tööstusrevolutsiooni alal.

09:55 - 10:40

The future of Manufacturing in Estonia

HENRIK VON SCHEEL – TÖÖSTUS 4.0 EESTVEDAJA EUROOPAS, STRATEEG, FUTURIST JA SUURKÕNELEJA

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?