Helen Klettenberg

Helen Klettenberg

Juhtimiskonsultant ja Äripäeva Akadeemia koolitaja

Helen Klettenberg on tegutsenud strateegilise juhtimise valdkonnas konsultandi, mentori ja koolitajana üle 10 aasta. Ta teeb koostööd paljude Eesti TOP ettevõtetega, et leida viise nende juhtimissüsteemide arendamiseks, väärtusahela optimeerimiseks, äriprotsesside lihtsustamiseks, jätkusuutlikkuse hindamiseks ja parendamiseks. Viimased aastad on ta tegelenud just tööstussektori väljakutsetaga ja toetanud ettevõtteid jätkusuutlikkuse aruandluseks valmistumisel. Helen on ka Vastutustundliku Ettevõtluse foorumi liige ning teeb koostööd ESG raporteerimise töörühmaga, kus üheks fookusteemaks on ka ESG tervikahelat lihtsustavad tööriistad, sealhulgas väärtusahela hindamise ja mõjude juhtimise tööriistad.

2023. aastal pälvis Helen Äripäeva Akadeemia poolt “Aasta koolitaja tiitli. Ta juhib ka Äripäeva raadio saadet „Juhtimisaudit“.

2) Esgridi töötuba: ESG-d toetavate protsessimudelite loomine ja tarnijate kaasamine

KATRIN ISOTAMM - ESGRIDI KAASASUTAJA JA JÄTKUSUUTLIKKUSE EKSPERT | HELEN KLETTENBERG - JUHTIMISKONSULTANT JA ÄRIPÄEVA AKADEEMIA KOOLITAJA | Anname töötoas osalejatele ülevaate, kuidas ehitada üles jätkusuutlikkust toetavad protsessimudelid, alatest strateegilisest juhtimisest kuni tarnijate hindamise ja raporteerimise protsessideni välja, samuti jagame seniseid õpikohti, riske ja võimalusi. Räägime praktilistest vajadustest, mis toetuvad regulatiivsetele muutustele ja ka turu nõudlusele. Lisaks tööriistadest, mis aitavad partnereid kaasata ja nügida. Näitame ja testime Esgridi platvormil olevat ESG hindamise küsimustikku, mis katab kõik vajalikud alateemad keskkonnast sotsiaalse vastutuseni ning toimib nn ESG tervisekontrollina, andes aimu, millistesse tegevustesse, protsessidesse ja poliitikatesse tuleks kindlasti panustada.

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?