Harri Olvainsilta

Harri Olvainsilta

Creative Director focused on Nordic Europe (FIN)

As a partner and colleague, his main goal is to create an atmosphere of trust where everyone can achieve their best.

Through this approach, Harri has won numerous clients and created award-winning campaigns for IKEA, Nissan Nordic Europe, Audi, and L’Oréal. He has also delivered keynote speeches and conducted workshops at international advertising festivals such as Eurobest and Digital Marketing Europe.

During his 20 years in the business, Harri has collaborated with top Nordic companies like TBWAHelsinki, Taivas Ogilvy, Havas Finland, Marvelous Nordic, Tillsammans Stockholm, and N2 (WPP).

15:15 - 15:45

Loovus Meta platvormidel

Blokeeritud kontod, tagasilükatud reklaamid, kasutajaskonna vananemine. Pärast vaimustuseaastaid on saabunud pohmell. Ettekanne räägib sellest, kuidas loovuse abil Meta probleemidest üle saada. Harril on ettevõtte partneri ja kolleegina peamine eesmärk luua usalduslik õhkkond, kus igaüks saab oma parima saavutada. Selle lähenemisviisi kaudu on Harri võitnud arvukalt kliente ja loonud auhinnatud kampaaniaid IKEA'le, Nissan Nordic Europe-le, Audile ja L-Orealile. Samuti on ta esinenud peaettekannetega ja viinud läbi töötubasid rahvusvahelistel reklaamifestivalidel nagu Eurobest ja Digital Marketing Europe. Oma 20 tegevusaasta jooksul on Harri teinud koostööd Põhjamaade tippettevõtetega nagu TBWA\Helsinki, Taevas Ogilvy, Havas Finland, Marvelous Nordic, Tillsammans Stockholm ja N2 (WPP).

Aitäh, et esitasid oma töö

Kutsu agent appi!

Millise teenuse osaga saame aidata?
Kuidas Sinuga ühendust saada?
Soovid oma ideed täpsustada?